HAARLEM'S DAGBLAD 234 Advertenties HANDBAL ZWEMMEN MAANDAG" 7 MAART 1538 HAARLEM'S DAGBLAD 9 Een kapsalon voor honden. Nieuwe verschijning in de Haarlemsche zakenwereld. „Wasschen of trimmen, meneer Een enkele onzer stadgenooten zal er mis schien meesmuilend het hoofd over hebben geschud, het gelezen en herlezen, hebben en het wellicht nóg niet volkomen hebben geloofd. Het deed ook zoo uitheemsch aan, en toch, het stond er duidelijk „Dogs' Barber Shop", wat immers zooiets wilde zeggen als „honden kapsalon" En misschien heeft hij het pein zend hoofd opnieuw geschud en zich afge vraagd, waar of dat nu weer goed voor was en of er al niet genoeg gekldgheid in de wereld was en dat Haarlem daar toch wel buiten kon eft dat een hond toch een hond en geen mensch was en dat er toch ergens een grens was.en wat dat „trimmen" nu weer te beteeke- nen had en dat hij Pollie al acht jaar lang zelf waschte en dat het beest er uitzag om van te eten Het is.mogelijk, dat er in de komende dagen meer van zulke sombergestemden den Wagen weg zullen passeeren en het wijze hoofd schudden, maar wij zijn er van overtuigd, dat zij hun oordeel spoedig zullen wijzigen, als zij iets meer van deze inrichting afweten. Inderdaad, dit is iets nieuws voor onze stad. Het is een poging, een experiment, deze salon de beauté voor den canis familiaris. Maar waarom zou hier iets niet lukken, wat in En geland een succes bleek te zijn? Zeker, bij onze overburen aan de Noordzee mag de vier voeter zich in een nog grooter belangstelling verheugen dan hier te lande men denke maar eens aan de grootsch opgezette honden tentoonstellingen! 'doch is daarom de Hol- landsche dierenbezitter minder op het welver zorgde uiterlijk van zijn hond gesteld dan de Britsche? Is het niet een genot, waarde die renvriend en dierenvriendin, wanneer ge Uw Castor of Uw Hector als een levend sieraad met U mee kunt voeren? En is het niet, of Uw trouwe huisgenoot er parmantiger en zelfbe wuster bijloopt, wanneer hij met een gesoig neerd voorkomen is uitgerust? En daarom is een schoonheidsinstituut voor honden heusch zoo gek nog niet. Bij het bezoek, dat wij dezer dagen aan deze nieuwe gelegenheid brachten alleen in Amsterdam bestaat een soortgelijke inrichting hebben, wij er ons eenigszins een idee kun nen vormen, hoe het hier toe zal gaan, wan neer de eerste „klanten" zich komen aanmel den. De groote, practiseh vervaardige badkuip, waarop het eerst ons oog viel, bevatte geen mysteries. Hierin worden de tackels, spaniels, terriers en uit welke rassen de cliëntele nog meer moge bestaan, volgens de bestaande re cepten gewasschen. Een aanrecht-achtige constructie langs den wand leek ons een moei lijker puzzle. Dit nu bleek de „trim"-tafel te zijn. Plet „trimmen" neemt een belangrijke plaats in de practijkkamer in, twee dieren kun nen tegelijk behandeld worden. Voor hen,- die tot ide niet-ingewijden in de terminologie der hondenkennis behooren, diene, dat „trimmen" ongeveer synoniem is met „plukken" en dat het speciaal voor een ordentelijke make-up van den langharigen viervoeter onmisbaar is. Verder treft men hier allerlei ingrediënten aan, die noodig zijn voor de verschillende soor ten van schoonheidsbehandeling der dieren. a. die, welke bij een moderne „shampooing" worden gebruikt. The Dogs' Barber Shop staat U er borg voor, dat dit alles op vakkundige wijze en volgens de nieuwste Engelsche methode geschiedt. De directrice, mej. Cécile Piekema, vertoefde voor dat doel drie maanden in Engeland, haalde er het diploma voor dierenverzorging en is bovendien in het bezit van het Nederlandsche diploma dierenverpleegster. Tot de „uitrusting" van de zaak behooren ook de wachthokken; hier wordt den viervoe ters een tijdelijk eonfortabel onderkomen ver schaft. Annex aan .de salon is de winkel, waar een uitgebreide collectie fournituren waar onder de nieuwste Engelsche snufjes voor radig is. The Dogs' Barber Shop beteekent ongetwij feld een nieuwe noot in het concert van het Haarlemsche zakenleven. Een noot, die geenszins een dissonant is, maar veeleer klinkt als een nieuw geluid in deze nieuwe lente! Belangstelling uit „hondenkringen". Wie zich Zaterdagmiddag in de buurt van den Barber Shop bevond zal hebben opge merkt, dat de opening behalve de belangstel ling van vele menschen ook in hoogs mate de aandacht van de „hondenwereld" heeft ge trokken. Telkens zag men aan den ingang! 'groepjes honden verschijnen, die. in gezel schap van hun meesteressen, „acte de pré- sence" kwamen geven en op luide wijze hun goedkeuring kenbaar maakten. De directie had er voor gezorgd, dat deze genoodigde viervoeters voor het meerendeel eigendom van Haarlemsche padvindsters niet met leege bekken huiswaarts keerden. Kwam er een deputatie zich melden dan verscheen de directice op den drempel en richtte een vrien delijk woord tot de luidruchtige receptiegan- gers, welke ceremonie gepaard ging met een gulle tractatie, bestaande in specifieke hon denlekkernijen, geserveerd in- een grooten bak. Dat de dieren deze aardige geste wisten te waardeeren behoeft zeker geen betoog. En geen die er vertrok zonder door een extra hartelïjken „kwispel" de directrice zijn wel- gemeenden dank te hebben betuigd. Bij de opening van den kapsalon, die ge vestigd is Wagenweg 34, werd o.a. gesproken door den heer P. M. C. Toepoel, keurmeester uit Laren, mej. N. Duyvendak. collega van mej. Piekema uit Amsterdam en den heer Heerkens Thijssen jr. NIEUWE UITGAVEN. Bij den uitgever J. Philip Kr use man te 's-Gravenhage zijn de volgende boeken ver schenen: .Moordend parfum" door Stuaii Palmer; „Liefde, reikt tot de sterren'1 door De mise Robins; „Het lijk in de'kano", door Mig non G. Eberhart en „Gebroken trots" door Helen Topping Miller Feestavond van de Nederlandscln Keis vereen igi n g. Cabaret en dans. De Haarlemsche leden van het groote gezin der Nederlandsche Reisvereeniging waren Za terdagavond in het gebouw van den Haar- Lemschen Kegelbond bijeen om met vrienden en kennissen op ouderwetsche wijze feest te vieren. Het eerste deel van het feest was gewijd aan het cabaret en de verzorging daarvan was in handen van onzen oud-stadgenoot Coos Speenhoff Jr., geassisteerd door zijn ega Polly. De jonge Coos had al spoedig het gewenschte contact met zijn toehoorders tot stand gebracht. Hij kwam met een uitge breid en gevarieerd repertoire voor den dag en het is duidelijk dat daarbij heel wat liede kens waren, die berekend waren op de mede werking van het auditorium, Die medewer king werd grif verleend; men zong, klapte en lachte al naar mate de conferencier het als „chorus" voor zijn nummers noodig had. Bij al die uitbundige vroolijkheid was het van Coos Junior zeer zeker juist inge zien ook een liedje van zijn vader ten beste te geven. Dit gevoelige stukje levenspoëzie, „Het Scheepje" genaamd, trof elkeen door zijn simpele zuiverheid en stille ontroering. Ook tezamen met zijn eclitgenoote oogstte Coos Speenhoff veel bijval. Men hoorde hen o.a. in het liedje van „Boom in de weide", dat zij ook voor de radio gezongen hebben,, en in grappig soort vraag-en-antwoord-spel, respectievelijk tot de dames en de heeren in de zaal gericht. Na het optreden van het duo-Speenhoff kreeg de N.R.V. familie gelegenheid tot een dansje. De leiding van dit voor velen be langrijkste! deel van het programma be rustte bij den heer Martin Vin jee, die er zorg voor had gedragen, dat de noodige afwisse ling niet ontbrak. De Iband der Haarlem Kings begeleidde de danslustigen op voor treffelijke wijze. Pittige foxtrots, zwierige walsen en sleepende tango's vormden het as pect van de zaal, die nu en dan door schijn werpers in een fantastisehen gloed werd ge zet. De echte dans-enthousiasten bleven tot twee .uur bijeen, toen ook aan dit feest weel een einde gekomen was. 'Adv. maez Med.) PROGRAMMA VAN I>E HAARLEMSCHE RADIO CENTRALE OP DINSDAG 8 MAART 1938. Progr, III: Keulen 8.Parijs Radio 9.20. Keulen 9.50, Parijs Radio 10.35, London Re gional 11.05, Parijs Radio 11.50, Radio P.T.T. Nord 12.05, Parijs Radio 12.20, Ned, Brussel I.20 Radio P.T.T. Nord 2.20, Parijs Radio 3.05, Keulen 3.20, Parijs Radio 4.20, Keulen 4.50. Ned. Brussel 5.20, Keulen 6.30, Franseh Brussel 7.10, Ned. Brussel 7.20, London Regional 7.50 Bari 8.20 (tot 9.— ook London Regional). Progr. IV. Ned. Brussel 8.— Diversen 9.20. Droitwïch 10.35, Pauze 11.45. London Regional II.50, Droitwich 12.50, London Regional 2.20. Droitwich 4.50, Keulen 7.50, Droitwich 9.20, Keulen 9.40, Droitwich 10.20, London Regional 11.05, Droitwich 11.20. Progr. V. 8.007.00 Diversen. 7,Eigen gramofoonplatenconcertDansmuziek. 1. The Londen Fire Brigade, Billy Cotton. 2. The Japanese Sandman, Joe Daniels. 3. Dill Pickles Harry Roy. 4. Harlem Hokum blues, Nat. Gonella. 5. Don 't say ever leave me, The Masqueraders. 6. We just could'nt say goodbye, Billy Cotton. 7. El Monito, Robert Renard. 8. Drummer goes to town, Joe Daniels. 9. Sweet misic, The Maqueraders. 10. White flowers of the Islands, Troise and his mand. 11. A bedtime story, Billy Cotton. 12. One hour with you, Sidney Kyte. 13. Goombay rumba drums, Harry Roy. 14. Poema, Robert Renard. 15. Listen to the German Band, Billy Cotton. 16. We will always be sweatheart, Sidney Kjyte. 17. Ride, red, ride. Nat Gonella. 18. El gaucho, Troise. 8.0012.00 Diversen. van Zaterdag j.l. bevatte van Vraag en Aanbod Vergeet niet, een Groentje te piaatsen ais er aanleiding toe bestaat. Groentjes in HAARLEM'S DAGBLAD brengen voordeel, vandaar hun steeds groeiend aantal De taxi-tarieven. Nieuwe verhooging zal het bedrijf niet ten goede komen. Als gevolg van de nieuwe regeling voor het taxi-bedrijf, onder welke regeling even eens het „huurautobedrijf" dat is het z.g. garagebedrijf valt. werd opnieuw het tarief vastgesteld en door B. en W. goedgekeurd. Dit tarief is in vergelijking met het vorige belangrijk verhoogd, wat wel blijkt uit de mededeelina dat men vóór deze nieuwe ta riefvaststelling voor de rit van de Groote M°rkt n-.ar Spaa'-ndam 6° cent betaalde, ter wijl deze rit nu 95 cent kost. Dit beteekent dat voor dezen rit een verhooging van meer dan 50 pet. is opgelegd. Dezelfde klacht ver namen wij ook over den rit naar Heemstede en Aerdenhout. Nu is he' tarief momenteel 30 cent als eer ste aanslag, waarvoor 1500 meter gereden wordt en vervolgens 5 cent voor elke 625 me ter waarbij komt 10 cent voor voorkomen en 10 cent voor elke 5 minuten wachten. Degenen welke ons op deze verhooging op merkzaam maakten, verklaarden in den ver volge alleen maar in de uiterste noodzaak van een taxi gebruik te zullen maken of an ders een auto uit Heemstede of Bloemendaal te laten komen waar het tarief lager zou zijn. Het is ons bekend dat het taxi-bedrijf in alle plaatsen van ons land niet direct bloeiend is, doch door een zoo belangrijke verhooging vr- de tarieven zal er eerder sprake zijn van veel minder gebruik en dus ook minder inkomsten. Men mag hierbij niet vergeten dat dit een bedrijf is dat vooral door menschen die van elders komen, wordt gebruikt en als men bemerkt dat het tarief he ger is dan in andere ülaatsen, zal dit het gebruik ook niet ten goede komen.. Ook voor de werknemers is dit vraagstuk van beteekenis, daar deze een loon hebben van f 12 per week en dus een deel van het inkomen moet komen van de fooien. MUZIEK CONCERT DER H. O. V. Het mooie weer werkte het bezoek aan het Zondagmiddagconcert der H. O. V. tegen. De meeste getrouwen gaven vermoedelijk de voorkeur aan een wandeling in den zonne schijn en ontbraken op het appèl En de so liste, Ankie van Wickevoort Crommelin ont brak ook, al was het dan niet wegens den zonneschijn, maar door ongesteldheid. De zon zelve echter ontbrak niet en kwam zelfs als ongenoode gast binnen. Ongenooae gasten zijn zelden aangenaam, en onze zon was dat ook niet, vooral omdat ze zich niet alleen astraal maar ook astrant gedroeg, door een tijdlang de eerste violisten zóó verblindend in het aangelaat te schijnen, dat ze hun par tijen niet meer konden lezen, zoodat er in de vertolking van Handel's Concerto grosso on gelijkheden ontstonden. En dat nog al, ter wijl onze Gemeentelijke Concertzaal zulke prachtige vensterluiken rijk is, waarvan geen oningewijde begrijpt hoe ze geplaatst en weg genomen worden, maar die we reeds menigen avond de hooggeplaatste vensters hebben zien blindeeren of het een luchtbeschermings- oefening gold! Ondanks de zon klonk het Concerto grosso grootendeels heel mooi. We konden weer de grandezza van- het inleidende Larghetto welks statige ontplooiing Bach waardig zou zijn, bewonderen en niet minder den sonoren klank van het strijkersensemble, waarin de violisten Byvanck en Mulder en de cellist Hart Nibbrig het „concertino" vormden. De laatste verving den afwezigen solocellist Van Maanen. Het zal zeker velen genoegen gedaan hebben ook Hart Nibbrig eens solistisch te hooren; zijn toonontwikkeling en de zuiver heid van zijn spel verdienen niet" anders dan lof. In plaats van mevr. v. W. Crommelin trad mevr. StruyckenVan den Adel als vocale soliste op. We hoorden deze sopraanzangeres reeds vroeger op een H. O. V.-concert; haar hernieuwde medewerking gaf reden tot groote voldoening- door de welluidendheid van het timbre harer stern en de warmte haver voor dracht. Niet steeds geheel onberispelijk was de zuiverheid harer intonaties; deze waren vaak iets te hoog, zoowel in de bekende aria uit „II Re Pastore" van Mozart als in Schu bert's weinig minder bekend „Der Hirt auf dem Felsen". In het eerste speelde Hans By vanck uitstekend de vioolsolo: in het; andere bleef de obligate clarinet, meermalen iets be neden de juiste toonhoogte en bovendien was. ze vaak te sterk in -verhouding tot de kracht der zangstem- De inzet der Leonore-Ouverfcure leed aan; onzuiverheid. Marinus Adam dirigeerde haar evanals het Concerto grosso met de vereischte zaakkennis en bracht in de begeleidingen van de zangstukken een zeer bevredigende samen werking tusschen orkest en soliste tot stand. Met Schubert's „Unvullendete Symphonie" werd dit concert, waarop de solisten veel bij val geoogst hadden, besloten. K. DE JONG. ,,Nuil de Moiitparnasse". Het was jammer dat er Zaterdagavond voor de „Nuit de Montparnasse" die de Haarlem sche Amusements Vereenigtng „Original" (H.A.V.O.) in „Dreefzicht" georganiseerd had. niet meer belangstelling bestond. Aan de aankleeding van de zaal was alle zorg besteed, de bands het „Orchestre de Montparnasse" o.l.v. Cor v. d. Heuvel en Bas Meegdes Accordeonband gaven uitstekende muziek ten gehoore maar de apachen waren blijkbaar in Parijs gebleven, wat werkelijk te betreuren valt. Als wij ons niet vergissen be staat de H.A.V.O. nog niet zoo lang en de ge ringe opkomst moet voor het volijverige be stuur dan ook niet bizonder aangenaam ge weest zijn. Hoe het ook zij de stemming onder de aan wezigen was opperbest en de diverse attracties zooals Bataille de Confetti en letter attractie vielen zeer in den smaak. De wegblijvers hebben ditmaal ongelijk ge had en om 't H.A.V.O. bestuur een riem onder het hart te steken: een volgende even origï- neele avond wordt een daverend succes! Zeeburg—Rapiditas (3—2) (Dames) Vrijwel de geheele wedstrijd hadden de gasten het beste van het spel, maar tot scoren konden zij het niet brengen. Zeeburg nam het eerst de leiding door haar linksbuiten, die onhoudbaar inschoot (10). Spoedig hierop scoorde mej. Poorter den gelijkmaker (11). Geruimen tijd ging het spel nu gelijk op, tot dat Zeeburg vlak voor halftime weer een voorsprong nam (2l). Na rust gaf Rapiditas den toon aan: Ein delijk gelukte het haar wederom den gelijk maker in de touwen te jagen. Het spel werd thans fanatiek, daar Zeeburg's kampioen schap op het spel stond. Niet dan met groote moeite slaagde de thuisclub erin door een foutje van de Rapiditas-keepster den wed strijd te winnen (3—2). Concordia—Olympia (2—5) (Heeren). Direct ontwikkelt zich een vlug spel met Concordia iets in de meerderheid. Na een snellen aanval van Concordia scoort Ooster- tuit (10). Na een paar vergeefsche aanval len van Olympia maakt Zwaard gelijk (11). Spoedig hierop maakt van Ravenstijn 12. waarmede de rust komt. Na de thee komt Olympia geducht opzet ten wat zij uit weet te drukken in drie doel punten, 2 van Stolp en 1 van De Boer. Zoo- doende komt het einde met een 52 overwin ning voor Olympia. Concordia (H.) II—Concordia (Z.) II (2-3) De Concordia-reserves konden het tegen hun naamgenooten uit Zaandam niet tot een over winning brengen. De voorhoede hield het spel te kort, waardoor de stevige backs van de te genpartij steeds konden ingrijpen. Rust kwam met 11. De tweede helft waren de gasten vrijwel het sterkst. De eindstand kwam met een overwin ning voor de gasten door doelpunten van den middenvoor 23. D. O. S.Simson 5_2 Alle betalende abonnés van Haarlem's Dagblad zijn GRATIS TEGEN OMGEVALLEN VERZEKERD, op voorwaarden welke koste loos bij de administratie verkrijgbaar zijn en welke op geregelde tijden in ons blad worden gepubliceerd De uitkeeringen zïjr» bij levenslange ongeschiktheid 200C, overlijden 400; verlies van een hand, voet of oog 200; beide leden van een duim 100; één lid van een duim ƒ50, alle leden van een wijsvinger f 60 één of twee leden van een wijsvinger f 25; alle leden van een anderen vinge1 15; één of twee leden van een anderen vinger 5; arm- of beenbreuk ƒ30; enkel breuk ƒ15; polsbreuk ƒ15 Alles indien het gevolg van een ongeval Voor de abonnés op het Geïllustreerd Zondags ~>lad bestaa' nog een afzonderlijke vei zekering De voorwaarden daarvan zijr eveneens bij de administratie veikrijqbaai Int. wedstrijden te Londen. Uitnoodiging voor Nederlandsche zwemsters en zwemmers. Naar wij vernemen is bij de technische commissie van clen Kon Ned. Zwembond een brief binnen gekomen van het bestuur der Imperial Swimming club te Londen, waarin een aantal Nederlandsche zwemsters en zwemmers wordt uitgenoodigd deel te nemen aan de internationale wedstrijden, de z.g. open kampioenschappen, welke 2-8 Mei a.s. te Lon den in het Wembley Stadion worden gehou den. Deze uitnoodiging zal zeer waarschijnlijk worden aangenomen. De technische com missie van den K.N.Z.B. zal de zwemsters en zwemmers, die voor deze invitatie in aanmer king komen, aanwijzen. In Augustus van het vorig jaar hebben Nida Senff, Jopie Waalberg, Tine Wagner, Rie van Veen, Hoving, Smitshuyzen. Van dei- Kuil en Scheffer onder leiding van den heer en mevrouw Dogger eveneens deelgenomen aan do open kampioenschappen te Londen, waarbij enkele onzer landgenoot-en een titel wonnen. Het ligt thans in de bedoeling, dat de niet-En-gelsche kampioenen hun titel op 28 Mei komen verdedigen. Twee Europeescbe records heeren verbeterd. Tijdens wedstrijden te Bremen verbeterde Joachim Balire Zondag het Europeesch record 500 meter schoolslag, dat met een tijd van 7 min. 30.7 sec. op naam stond van den Fin Jensen, gevestigd op 7 April 1-935 te Aarhus. me! niet minder dan bijna 4 sec. Het nieuwe Europeescbe record van 7 min. 26.8 sec. lig! precies 3 seconden boven het wereldrecord van Robert Kaye (V.S.), gemaakt op 5 Febru ari 1935 te Toledo. 1 De estafetteploeg van de Bremischer S. V. slaagde er voorts in, het Europeesche record op de 4 x 100 meter borstcrawl. dat met een tijd van 4 min. 6.6 sec. op naam van Honga rije staat, te verbeteren en te brengen op 4 min. 6.3 sec. 1—7 3—1 10—9 2—4 3—3 6—4 4—9 5—3 1—4 11—3 2—2 5—6 3—2 2—4 2—8 8—1 NED KORFBALBOND De Uitslagen. Westelijke Eerste klasse' LutoKattenburg DTV—Koog Zaandijk SportiefBlauw Wit DKC—Dee tos Fluks—HSV Ons EibernestRozenburg Tweede klasse' VogelBilthoven KVDExcelsior OosterkwartierAnisterdam Zuid Westerkwartier nZKV BEP—Volharding NieuwendammerhamGroen Geel Derde klasse: Koog Zaandijk IIDED II DTV IHRohda n Ajax—Togo ZKV II—Sportief n Oosterkwartier—Amst. Zuid (1—4) De eerste aanval van Oosterkwartier was al direct gevaarlijk, toch de bal ketste van den korf en werd onderschept. De bezoekers kwamen toen in den aanval. Na 4 minuten wist A. Roozendaal voor Am sterdam-Zuid te doelen. (01). De doelen komen dan om beurten in ge vaar. Na 20 minuten gelukt het mej. W. dc Korte, den gelijkmaker te scoren. (11). Vijf minuten na rust brengt Hïenstra den stand op 12. Oosterkwartier had geen geluk. Haar aan val had pech met schieten. Na 25 minuten is het wederom Hienstva die doelt. (1—3). Oosterkwartier's derde aanval heeft enkele mooie scoringskansen, doch doov vasthouden gaan deze verloren; wel bestraft de scheids rechter dit door strafworp te geven, doch deze worden alle gemist, in totaal 6. Drie minuten voor het einde brengt Hes- seling den stand op 14 waarmede ook het einde komt. Oosterkwartier 2—Blauw Wit 4- (4-2) Oosterkwartier 2 verrastte weer eens. door Blauw Wit 4 te verslaan. Na 10 minuten had Blauw Wit een 20 voorsprong, deze werd echter voor rust teniet gedaan door twee mooie doelpunten. (22). Kort na rust nam O.K. 2 de leiding. (32), waarna kort voor het einde B. v. Marsbergen O.K. 2 in veilige haven bracht. (42). HAARL. KORFBALBOND Oosterkwartier. Gespeeld: Oosterkwartier adsp.-Patrimonium 1—2 Oosterkwartier 1A'dam Zuid 14 Oosterkwartier 2Blauw Wit 4 42 Oosthoek 2Oosterkwartier 6 016 Oosterkwartier 3T.H.B. 2 40 Sport Vereent 4Oosterkwartier 5 05 Te spelen 13 Maart": Haarlem 1Oosterkwartier 2 2 uur Palvu 1Oosterkwartier 3 2 uur Aurora 2Oosterkwartier 4 30 uur D.DJ5. zuivert dc poriën, doet de leuk bedaren, ver- (rlschl en sterkt de huid- weefsels. Flacons d 7S cL. f. 1.50 en 2.50, (Adv. Ingez. Med.) Oosterkwarlier 6 kampioen. Door het winnen van den wedstrijd tegen Oosthoek 2 is Oosterkwartier 6 ongeslagen kampioen van de 3e ld. H.K.B. geworden, met den volgenden stand: Gesp. 11 wedstr. gewonnen 11, verl. 0, ge lijk 0, 22 pnt„ doelgem. 84—7. Always Ready. Secretariaat: D. ter Haak Barensestraat 29. GespeeldAlways Ready 2Aurora 2 04) Voor aanstaanden Zondag zal een vriend schappelijke wedstrijd worden aangevraagd. De Oosthoek. Gespeeld Zondag 6 Maart-: -Oosthóek 2 Oosterkwartier 6 016. Aurora 3Oosthoek 1 (vriendschappelijk) 2—5. Te spelen: Zondag 13 Maart: Oosthoek 1Sport Vereent 5 10 uur Noordersportpark i T.H.B. 3Oosthoek 2 2 uur (Aerdenhout). Vertrek 1 uur: Groote Markt. H. K. C. Haarlem. Tijdelijk secretaris: W. v. Leeuwen, Paar- laarsteeg 4. Gespeeld 5 Maart: Haarlem adsplranten Onder Ons adspiranten 31 Na-competitieZwaluwen-adspiranten Haarlem a adspiranten (uitgesteld). Haarlem c adsp.Aurora b adsp. 11 6 Maart: Nieuw Flora 2Haarlem 2 23 Haarlem 3Animo 1 (uitgesteld) Te spelen 12 Maart: Haarlem c adsp—Watervliet b adsp. om 3.15 uur op ons terrein. Voor de na-competitie: Haarlem a adsp. Oosterkwartier a adsp. om 2 uur op ons ter rein. Aurora b adsp.—Haarlem b adsp. om 3 uur op het Aurora-terrein. 13 Maart: Haarlem 1Oosterkwartier 2, om 1 uur op ons terrein. Watervliet 1-Haarlem 2. om 10 uur, ver trek per fiets van het Soendaplein om 8.45 u. Oefenen: bekende tijden. Voorgesteld als adspirantlid: Eef de Groot. Rijksstraatweg 53 door de 'adsplranten-com- missie. CHRIST. KORFBALBOND. Onder Ons. Wedstrijdsecretariaat: J. H. v. d. Hoeven, Ursulastraat- 11. Titslag van Zaterdag 5 Maart in klasse 3 a O O. 2T. O. P. 2 33 Woensdag-middag oefenen aan de ZandèriJ- vaart te Overve««

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 13