Dickie en de Verborgen Schat SCHUDT UW LEVER WAKKER Economisch contact der Oslo- Staten blijft bestaan. Ernstige veenbranden in Z.O. Drente. HXAÏTDX'G 16 MEI 19.1!? HAARLEM'S DAGBLAD Overleg in gevallen van abnormale concurrentie. Zondag is te Oslo door de vertegen woordigers der Oslostaten een offi- cieele verklaring gepubliceerd, die als volgt luidt: De regeeringen, die de overeen komst tot bevordering van het han delsverkeer te 'sGravenhage op 28 Mei 1937 hebben onderteekend, n.l. België, Denemarken, Finland, Noor wegen, Luxemburg, Nederland en Zweden, erkennende, dat de ontwik keling van de wereldconjunctuur hen niet in staat stelt voor het oogenblik deze overeenkomst te vernieuwen. Niettemin verlangend de economi sche samenwerking, waarmede zij een begin hebben gemaakt door de onder- teekening van de conventie tot economische toenadering en van het protocol te Oslo den 22sten December 1930, voojrt te zetten. Verklaren zich bereid, zoodra de eco nomische omstandigheden dit zullen veroorlooven, hun collectieve bespre kingen te hervatten met het oog op een zekere vermindering der handels belemmeringen, o.a. door elkander wederkeerig zekere faciliteiten toe te staan voor den import van de goede ren, die van belang zijn voor den onderlingen handel. In dien tusschentijd zal elk dezer regeeringen met de grootste welwil lendheid den invoer behandelen van de goederen voortgebracht door en afkomstig uit de andere ondertee- kenende staten. Mocht de regeeringe dwongen zijn beschermende maat regelen te nemen, dan zal zij reke ning houden met de belangen der andere landen en er naar streven de normale economische betrekkin gen te handhaven. Bovendien zijn de hierboven genoemde regeeringen het eens geworden over de vol gende stipulaties: 1. Elk zal voor zoover dit mogelijk is en opdat de andere regeeringen haar even- tueeie bezwaren kenbaar kunnen maken, deze mededeeling doen van alle maatregelen, die den invoer van alle goederen, welke tot op dat oogenblik nog niet het voorwerp waren van dergelijke maatregelen, onderwerpen aan kwantitatieve beperkingen, aan een deviezen- controle of aan speciale belastingen. In be ginsel zal deze mededeeling gedaan moeten worden twee weken voor den datum, waarop de betrokken maatregel van kracht zou moe ten worden. Wanneer het een regeering on mogelijk mocht zijn de hierboven genoemde termijn in acht te nemen, zal zij de andere onderteekenende regeeringen daarvan in kennis stellen. 2. In geval een der regeeringen haar econo mische belangen in gevaar mocht zien ge bracht door een abnormale concurrentie op haar eigen grondgebied door onderdanen van een anderen onderteekenenden staat, zal deze laatste er in moeten toestemmen on derhandelingen over deze kwestie te openen, wanneer daar om gevraagd wordt. De aldus uitgenoodigde regeering zal een onderzoek naar de zaak instellen en eventueel, na ge- meenschappelijk overleg met den vragenden staat, de maatregelen beramen, die genomen zouden kunnen worden om een einde te ma ken aan den geïncrimineerden staat van zaken. Eveneens zullen onderhandelingen ge- voerd kunnen worden tusschen de ondertee kenende regeeringen in andere gevallen, waarin een abnormale concurrentie de eco nomische belangen van een harer in gevaar zou brengen. 3. De mededeelingen, die gedaan worden krachtens de bepalingen van artikel l. dei- overeenkomst tot economische toenadering, geteekend te Oslo op 22 December 1930 zul len, voor zoover mogelijk, begeleid worden door de volgende aanvullende inlichtingen. 4. De onderteekenende regeeringen zullen op periodieke wijze de bijeenkomsten organi- seeren, welke voorzien zijn in het protocol over de economische samenwerking te 's-Gra- venhage, 28 Mei '37. Generaal Cabanellas gestorven. Bekende figuur uit het Nationalistische Spanje. Te Malaga is, naar het D.N.B. meldt, gene raal Cabanelias op 66-jarigen leeftijd ge storven. In deze stad zal hij ook begraven worden. Aan het begin van den burgeroorlog was Cabanellas voorzitter van het Nationale Verdedigingscomité en was hij lid van den op persten legerraad Proeftocht van Poolsche stratosf eerballon. Hoogte van 9500 M. bereikt. WARSCHAU, 14 Mei. De „Torun" met de Poolsche ballonvaarders Burzynski en Nar- klewicz aan boord, is, na vijf uur in de lucht te zijn geweest, gedaald, vrijwel op dezelfde plek, vanwaar zij opgestegen was. De ballon had een hoogte van 9500 M. bereikt. De bal lonvaarders waren voldaan over dezen proef tocht en hopen laat in den zomer of in het begin van den herfst met de „Torun" een hoogte van 20.000 M. te bereiken. HET VONNIS TEGEN VON CRAMM. De Duitsche tenniskampioen Gottfried von Cramm, die wegens een zedendelict terecht heeft gestaan, is Zaterdag door de rechtbank te Berlijn tot een jaar gevangenisstraf ver oordeeld. De 2 maanden die hij in voorarrest heeft doorgebracht, worden in mindering ge bracht. S. S.-man vermoord. Daders weten te ontkomen. Het D.N.B. meldt uit Weimar. 14 Mei: Eer S.S.-wacht van het gevangenkamp Buchen wald bij Weimar is door twee gedetineerder tijdens den arbeid in de open lucht vermoord De daders sloegen den S.S.-man met een spade neer en ontkwamen met medeneming van een geweer en dertig scherpe patronen, alsmede den dienstpantalon van een ver moorde. Het geweer is later teruggevonden. 5. De onderhavige verklaring zal op 1 Juli 1938 van kracht worden. De door de ondertee kenende staten aanvaarde verplichtingen onder punt 1, 2 en 3 hierboven zullen met een termijn van zes maanden kunnen worden op gezegd. Het document is voor België onderteekend door Suetens, voor Denemarken door E, Weerum, voor Filand door T. O. Vahervuori, voor Luxemburg door A. Wehrer, voor Neder land door N. H. M. Hirschfeld, voor Noorwegen door C. F. Smith en voor Zweden door G. Haegloeff. De Deensche gedelegeerde heeft de ver klaring onderteekend, onder voorbehoud, dat zijn regeering punt 1 zal goedkeuren. Hongarije. De buitenlandsche politiek blijft ongewijzigd. LMREDY, de nieuwe Hongaarsche minister-president. De nieuwe minister-president Imredy heeft Zaterdag voor het Huis van Afgevaardigden zijn programma ontvouwd. De buitenlandsche politiek zal geen wijziging ondergaan en krachtig op den vrede gericht zijn. Ten op zichte van Italië blijven de protocollen van Rome van kracht. De vriendschap met Duitschland zal zich verder blijven ontwikke len. Voorts betuigde hij. zijn gevoelens van vriendschap jegens Polen en zeide hij dat in Engeland en Frankrijk meer begrip ontstaat voor de midden-Europeesche vraagstukken. Hij gaf de hoop niet op, dat in het Donau- bekken een vreedzame samenwerking mogelijk zal zijn, Mexico. Etigelsclie gezant verlaat het land. De Engelsche gezant O. Malley heeft aan de pers verklaard, dat hij den Mexicaanschen minister van buitenlandsche zaken een nota heeft overhandigd, waarin hij hem mede deelt dat hij van zijn regeering opdracht heeft gekregen Mexico te verlaten. De behar tiging der Britsche belangen in Mexico zal worden toevertrouwd aan den Engelschen consul-generaal Zuid'Amerika Heftige perscampagne tegen Duitschland. RIO DE JANEIRO, 14 Mei. Er is een pers campagne tegen Duitschland uitgebroken. Couranten beschuldigen de Duitschers er van dat zij aan het hoofd van den Putsch zouden hebben gestaan en de Integmlisten hulp hebben verleend. Boven een artikel van het avondblad „Anoit" luidt het hoofd: „Ber lijn financierde putsch". Een caricatuur van Hitier wordt hierbij gepubliceerd waaronder staat: „Nazi-poliep strekt haar vangarm uit om Brazilië te wurgen". Het artikel verklaart nog, dat Vargas volledige details bezit. Het ochtendblad „Democracia" beschuldigt de Duitsche firma's, die hoofdzakelijk verant woordelijk voor de financiering van den op stand worden geacht. Daarbij zou de Duit sche Bank de eerste plaats innemen. Vroeger hebben de couranten zich discreet over be richten omtrent buitenlandsche interventie uitgelaten doch na de rede van Vargas heb ben zij die houding laten varen. (United Press) Geeève Chili wil den Volkenhond verlaten. Bij de behandeling van de Chileensche kwestie heeft de Chileensche gedelegeerde Ed wards den Volkenbondsraad medegedeeld, dat Chili zijn lidmaatschap van den Volkenbond zal opzeggen. Edwards zeide in de motiveering van dit besluit, dat Chili, nu zijn voorstel tot her vorming van den Volkenbond nog steeds niet in behandeling genomen is, niet langer van het Geneefsche instituut in zijn huldigen vorm lid kan blijven. Er zal echter geen wijziging komen in de politiek van zijn land, die geïnspireerd zal blijven door de beginselen van het Volkenbondspact. Ook zal Chili blij ven deelnemen aan de werkzaamheden van het Internationaal Arbeidsbureau, van de technische organisaties van den Volkenbond en van het Haagsche Hof. Edwards besloot met de hoop uit te spreken, dat het pact hervormd zal zijn, voordat de opzeggingster mijn van 2 jaar voor Chili is verstreken, daar niets Chili meer voldoening zou schenken dan lid te kunnen blijven van een instituut, waarvan het reeds achttien jaar lid is. Ook Venezuela uit den Bond? United Press verneemt uit Caracas: Hier wordt vernomen, dat de mogelijkheid be staat, dat Venezuela het voorbeeld van Chili zal volgen en zich eveneens uit den Volken bond zal terugtrekken. Niettegenstaande een dergelijk besluit van het kabinet nog niet bekend is, werd door 't bur. van den minister president een verklaring gepubliceerd, waar in o.a. wordt gezegd dat de premier, onder de gegeven omstandigheden, verder voortduren van lidmaatschap van Venezuela in den bond niet kan aanbevelen (United Press). Honderden dooden en gewonden te Soetsjau. Zwaar bombardement der Japansclie luchtmacht. Naar het Chineesche persbureau meldt heeft Soetsjau een luchtbarde- ment doorgemaakt, zoo zwaar als het nog niet gekend heeft. 50 Japansche vliegtuigen bombardeerden de stad gedurende twaalf uur en lieten 280 brandbommen op het centrum van Soetsjau vallen. Tusschen de 700 en 800 burgers werden gewond of gedood, drieduizend gebouwen verwoest. Doordat de vlammen door den sterken wind werden aangewakkerd, werd de stad tot een hel. Daar de vliegtuigen voortdurend boven de stad bleven, kon geen hulp verleend wor den. Zeven bommen zijn neergekomen op het gebouw der Canadeesche Jezuietemnissie. Zeven vluchtelingen werden daar gewond, terwijl een kleine jongen om het leven kwam. In de armen wijken zijn meer dan 500 hutten vernield. TOKIO. 16 Mei Reuter-A.NP.) De Japanners verklaren, dat zij thans een overwinning hebben behaald, welke grooter is dan een der vorige in den Chineeschen oorlog. Zij heb ben daarmede de controle verworven op den spoorweg naar Loenghai. Gemeld wordt, dat de Japansche troepen, die uit Noordelijke- en Zuidelijke richting een samentrekkende beweging maken, nog sights drie mijlen van elkander staan. i^aar ook andere colonnes oprukken langs het 430 K.M. breede front, verwachten de Ja panners, dat zij zeer binnenkort den geheelen spoorweg zullen controleeren. Volgens berichten uit officieele Japansche bron heeft het Japansche offensief bij Sjen- toeng een snel verloop. De Japansche strijd krachten zijn de gele rivier overgestoken en den spoorweg naar Loenghai afgesneden. De Chineezen zouden in wanorde terugtrek ken. De Chineezen daarentegen ontken nen niet alleen, dat de Loenghai spoorlijn zou zijn afgesneden, doch beweren, dat zij de Japansche af- deeling die tot dicht bij den spoorweg was doorgedrongen, hebben om singeld. Zij hebben twaalf tanks buit gemaakt: De Japanners verloren 500 dooden. Tsatsjau bezet. Naar voorts van Japansche zijde medege deeld wordt zouden de Japansche troepen Zondagmorgen Tasjau in Zuid-S jantoeng hebben bezet. FOETSJAU, 15 Mei Naar het Chineesche Persbureau meldt wordt Amoy door Chinee sche troepen omsingeld. In de stad heerscht groote verwarring, doordat plunderaars hun slag slaan. Tusschen de zes- en zevenduizend inwoners zijn, zegt men, door de indringers om het leven gebracht. Vrouwen en kinderen zouden door de machinegeweren der Japan sche vliegtuigen neergeschoten zijn, terwijl zij op de vlucht waren. Aan boord van twintig transportschepen zijn Japansche versterkingen aangekomen. De Chineezen houden stand in de heuvels. Brandweren werken op volle kracht. Toch wordt nog uitbreiding gevreesd. Ook boerderij door het vuur verwoest. N het Zuidoosten van Drenthe woe den sinds Zondagmorgen ver schillende ernstige veenbranden, n.l. nabij Nieuw Weerdinge, znabij Amsterdamscheveld en te Barger- compascuum. In het Weerdingerveen is reeds een aan zienlijke hoeveelheid turf verloren gegaan, Zondagavond had men een verlies geconsta teerd van 70.000 stuks persturf, 8000 kubieke meter bolsterturf en twaalf dagwerken (onge veer 600 kubieke meter) fabrieksturf. Het vuur wordt hier bestreden door de mo torspuit van het veenschap Emmer-Erfschei- derveen en de gemeentelijke motorspuit van Nieuw-Weerdinge. Nabij Amsterdamscheveld woedt het vuur op de terreinen van de Griendtsveemnaatschappijen en van de firma Knegge. Ook daar zijn groote hoeveelheden turf in vlammen opgegaan. Met groote moeite is men erin geslaagd een door het vuur be dreigde boerderij te redden. De brandspuiten van Erica. Nieuw-Amsterdam en Klazienaveen zin naar dit brandgebied gedirigeerd, terwijl eenige spuiten van particuliere ondernemin gen daar eveneens hun diensten bewijzen. Een derde brand is uitgebroken onder Bar- gercompascuum, aan de Runde. De gemeen telijke spuiten van Bargercompascuum en Emmercompascuum, geassisteerd door een spuit van de maatschappij „Klazienaveen", bestrijden het vuur, zoowel te Amsterdamsche veld als te Bargercompascuum. Men wordt echter in het blusschingswerk ernstig belem- Onderhandelingen tusschen Praag en de Sudeten-Duitschers verwacht. Tsjechische kabinet zou bereid zijn het minderhedenstatuut te wijzigen. LONDEN, 14 Mei. Nadat Henlein een uur met den Tsjechi- scheo gezant Masaryk in het Tsjechische ge zantschap had geconfereerd, werd uit be trouwbare bronnen vernomen, dat de onderhandelingen tusschen Praag en Henlein binnen 10 dagen worden verwacht. De eischen, die Henlein aan Masaryk zou hebben voorgelegd, zouden de deur voor verdere onderhandelingen hebben opengelaten. Verder zou overeengekomen zijn, dat Hodza aan Henlein het ontwerp van het minderheden- statuut bekend zal maken, alvorens dit aan het parlement wordt voorgelegd. Ook zou hij met Henlein besprekingen daaromtrent voe ren. Het Tsjechische kabinet zou bereid zijn ontwerp „binnen redelijke grenzen" te veranderen, indien daardoor een overeen komst met Henlein zal worden bereikt. (United Press.) HENLEIN WEER TERUG IN TSJECHO- SLOWAKIJE. PRAAG, 16 Mei (Havas—A.N.P.). Zondagavond om 11 uur 40 is Henlein te Asch aangekomen. In de kringen der Sudeten-Duitschers ver klaart men, dat Henlein niet naar Praag zal gaan. Volgens het Duitsche Nieuwsbureau heeft Henlein zich over het resultaat van zijn reis naar Londen op zeer bevredigende wijze uit gelaten. Indien U niet alléén 'n goed costume wilt koo- pen, maar tevens voorkomend wenscht bediend te worden, neemt dan 'n Waarborg-costume. Bij Kreymborg is U een gewaardeerde Klant. èiiéénb] KREYMBORG (Adv. Ingez Med.) ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLING In den tijd, dat Dickie met Flapoor op avontuur was uitgegaan, kwam Thijs thuis en keek erg verbaasd, toen hij hoorde, dat Dickie niet thuis was. Maar weet U dan heelemaal niet, waar hij heen is gegaan, oom? vroeg hij aan oom Mopperniet, die zenuwachtig door de kamer heen liep. Nee, ik heb er geen idee van, ik weet zelfs niet hoe laat hij weg gegaan is, want ik heb al dien tijd geslapen! En Sim heeft er ook idee van! Dan ga. ik hem zoeken! riep Thijs en rende naar buiten. Oom vroeg, of hij mee zou gaan voor eventueele hulp. Maar Thijs vond het niet noodig en zoo ging hij alleen op weg om te trachten. Dickie te vinden. Hij moest onwillekeurig even lachen, toen hij aan al de avonturen dacht, die Dickie zoo al op zijn eentje beleefd had, maar tjonge, het zou eindelijk wel eens mis kunnen gaan! In alle geval zal ik hem wel vinden, troostte hij zichzelf En dat vind ik maar de hoofdzaak! En wat denken jullie, vrienden en vriendinnen van mij, zou hij Dickie vinden? merd door het gebrek aan water. Dit laatste was ook de oorzaak, dat het Zondagmiddag zeer groote moeite koste, een tweetal boerde rijen aan de Runde te kunnen behouden, waartoe de hulp van ieder, die ter plaatse voorbijkwam, moest worden gerequireerd. Tot overmaat van ramp brak Zon dagmiddag ook nog brand uit in een boerderij te Bargeroosterveld, welke door twee gezinnen werd bewoond. Het huis en de beide inboedels gingen verloren. De brand ontstond door onbekende oorzaak bij het gezin Robben, wiens inboedel niet verzekerd was. Die van het gezin Assen was wel verzekerd. De weersomstandigheden waren Zondag morgen gunstig voor het verspreiden van het vuur en men vreest dat als heden de wind even straf zal waaien als Zondag de omvang der branden niet te overzien zal zijn. De brandweer heeft vannacht overal arp volle kracht doorgewerkt. ZONDER SCHADELIJKE LAXEERMIDDELEN en U zult 's morgens „kiplekker" uit bed springen. lederen dag moet Uw lever minstens een liter gal in Uw ingewanden doen stroomen. Wanneer deze stroom van gal onvoldoende is. verteert Uw voedsel niet. het bederft. U voelt U opgeblazen. U raakt verstopt. Uw lichaam is vergiftigd en U bent humeurig, voelt U el lendig en -ziet alles somber in. De meeste laxeermiddelen zijn slechts lapmiddelen. U moet CARTER'S LEVERPILLETJES nemen om een liter gal vrij te doen stroomen en U zult weer geheel fit zijn. Onschadelijk, plantaardig, zacht, onovertroffen om de gal te doen stroomen. Eischt Carter's Lever- pilletjes bij apothekers en drogisten. L 0.75. (Adv. Ingez. Med.) PROGRAMMA DINSDAG 17 MEI 1938. HILVERSUM I, 1875 M. en 415,5 M. KiRO-uitzending. 4.005.10 HIRO. 8.009.15 Gramofoonmuziek. (Om 8.15 Be richten). 10.Gramofoonmuziek. 11.30 Gods dienstig halfuur. 12.— Berichten. 12.15 De KRO Melodisten, solist en Gramofoonmuziek. 2.— Voor de vrouw. 3.Kniples. 4.Berichten. Gramofoonmuziek. 4,05 Causerie „De taal der dieren". 4.30 Gramofoonmuziek. 4.35 HIRO- Post. 4.40 Gramofoonmuziek. 4.45 „Theosophy and spiritual life", lezing. 4.55 Vertaling van de voorgaande lezing in het Hollandsch. 5.10 Zang en piano. 5.20 Gramofoonmuziek. 5.35 Verv, concert, 5.45 Gelukwenschen. 6.05 KRO- Melodisten en solist. 7.Berichten. 7.15 Cau serie over de Pygmeeën van West-Afrika. 7.35 Sportpraatje. 8.Berichten A.N.P. Mede deelingen. 8.15 Gramofoonmuziek. 8.30 Utrechtsch Sted. Orkest. RX. Oratorium- vereeniging Haarlem en solisten. 8.55 Gramo foonmuziek. 9.05 Causerie „18 Mei Volken bondsdag". 9.15 Maastrichtsch Stedelijk Or kest. 10.— KRO-orkest. 10.30 Berichten A.NP. 1040 Bandi Balogh en zijn Hongaarsch orkest 11.0512.00 Gramofoonmuziek. HILVERSUM II, 301,5 M. AVRO-Uitzending. 6.30—7.00 R.V.U. 8Gramofoonmuziek. (Om. 8.15 Berich ten). 10.Morgenwijding 10.15 Gramofoon muziek. 10.30 Aeolian-orkest (gr. opn.) 11. Causerie ..Nieuwe banen in het geschiedenis onderwijs". 11.30 Lyra-Trio. 12.15 Orgel en viool. (Om 12.15 Berichten). 1.Bartho Decker's ensemble. 1.45 Gramofoonmuziek. 2.Omroeporkest. 2.45 Kniples. 3.45 Piano voordracht. 4.30 Kinderkoorzang. 5.Voor de kinderen. 5.30 Gramofoonmuziek. 6.30 Cause rie „Humanisme als ideeënstelsel". 7.Voor de kinderen. 7.05 Zepparoni-strijkkwartet. 7.30 Gramofoonmuziek. 7.45 Causerie. 8.15 Bonte Dinsdagavondtrein. (9.159.45 Gramofoon muziek). 10.30 Disco-nieuws. 11.Berichten A.N.P. Hierna: het Avro^Dansorkest. 11.40— 12.00 Gramofoonmuziek. DROITWICH, 1500 M. 11.2511.45 Gramofoonmuziek. 12.05 Jack Wilson's kwintet. 12.35 Reportage. 1.05 Gra mofoonmuziek. 1.35 Sportreportage. 1.502.10 Leonardi en zijn Weensch orkest. 4.20 Het Ka- maran-Trio. 4,50 Populair concert. 5.20 Uit Rome: Omroepsalonorkest, -ikoor en solis ten. 5.50 Gramofoonmuziek. 6.05 Sportrepor tage. 6.20 Berichten. 6.45 Billy Thorburn en zijn orkest en solisten. 7.30 Frank Walker's Octet. 8.Literaire causerie. 8.20 B B C- Theaterorkest, B B C-koor en solisten. 9.20 Berichten. 9.40 Causerie: ..My best news story". 10.BBC-orkest en solist. 11.05 Decla matie. 11.20 Joe Kaye en zijn Band. 11.50 Dansmuziek (gr.pl.) 12.10—12.20 Reportage Nachtegalenzang. RADIO PARIJS, 1648 M. 8.10, 8.55, 9.05, 10.10 en 11.20 Gramofoon muziek. 12.40 Cantrelle-orkest. (Om 1.50 Zang). 3.05 Pianovoordracht. 3.20 Zang. 4.20 Concert. 5.30 R. Ellis' orkest. 8.35 Loewenguth- kwartet. 9.50 Radiotooneel. KEULEN, 456 M. 6.50 Gramofoonmuziek. 7.30 Militair concert 8.50 Omroeporkest. 12.20 Omroeporkest en solist. 2.30 Populair concert. 3.50 Gramofoon muziek. 4.20 Omroep-Amusementsorkest. 5.50 Omroepsextet. 7.35 Gramofoonmuziek. 8.50 Gevarieerd concert 12.203.20 Nachtconcert. BRUSSEL, 322 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 en 1.30 Om roeporkest en Gramofoonmuziek. 1.502.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Omroepsalonorkest en Gramofoonmuziek. 6.50 en 7.20 Gramofoon muziek. 8.20 Omroeporkest en soliste. 9.05 Radiotooneel. 9.35 Omroeporkest en het dub- belmannenkwartet „Animato". 10.3011.20 Gramofoonmuziek. BRUSSEL, 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 en 1.30 Om roepsalonorkest. 1.502.20 Gramofoonmuziek 5.20 en 6.35 Pro Arte-kwartet. 6.50 Zang 7.05 Vioolvoordracht. 8.20 Omroepsymphonie- orkest en solisten. 10.30—11.20 Gramofoon muziek. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.20 Jaro Michalek's orkest en solisten (gr.- opn.i 8.20 Otto Dobrindt's orkest (gr.opn.) 9.20 Politiek dagbladoverzicht. 9 35 Gevarieerd concert. 10.20 Berichten 10.50 Trio-concert. 11.05 Berichten. 11.20 Vervolg van 9.35. 12.20 2.20 Populair concert (1.15—1.26 Tijdsein).

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 6