KON. NED. VOETBALBOND SPORTBEKERS HAARLEMSCHE VOETBALBOND Hoe er j.l. Zaterdag en Zondag gespeeld is. y (agdm ladagcplurii l óme uit de nieaue oügd! R. K. Voetbal. SPORT-MEDAILLES KEGELEN MOTORWIELRIJDEN KAATSEN KRACHTSPORT MA A X D A G 30 Af E I 1938 HAARLEM'S DAGBEAD 8 Competitie 0111 liet landskampioen schap geëindigd. Bleijerheide in afdceling IV blijft eersle-klasser. TT. S. V. en A. G. O. V. V. in de finale K. N. V. B.-beker. DE UITSLAGEN. Kampioenschap van Nederland: Be Quick—D.W.S. 1—6 AFDEELING IV Promotie tweede klasse; De Valk—Bleijerheide 1l Miranda—Hero 22 Om den K.N.V.B.-beker (halve finales) A.G.O.V.V.Helmondia HaarlemV.S.V. 7—0 2—3 Ranglijstjes. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. (Eindstand) Fcijcnoord 8 6 2 0 14 207 1.75 Heracles 8 6 0 2 12 21—11 1.50 D. W. S. 8 2 3 3 7 11—9 0.88 Be Quick 8 2 1 5 5 1321 0.63 P. S. V. 8 0 2 6 2 8—26 0.25 PROMOTIE TWEEDE KLASSE. Af deeling IV. gesp.gew.gel.verl.pnt. v.-t. gem. Bleijerheide 5 4 1 0 9 18—6 1.80 Miranda De Valk Hero 2 2 16 12—12 1.20 2 1 3 5 11—12 0.83 0 2 4 2 5—18 0.33 OM DEN K. N. V. B.-BEKER. HAARLEM-V. S. V. (2-3) Na Verlenging. V.S.V. heeft op verdiende wijze gewonnen en daardoor den eindstrijd bereikt. Toch heeft het er voor de Velsenaren, die een kwartier voor het einde een 20 voorsprong hadden, donker uitgezien, want Haarlem heeft nog kans gezien om in de laatste secon de gelijk te maken en in de daardoor nood zakelijk geworden verlenging heeft Haarlem den toon aan gegeven; maar een plotselinge uitval van V.S.V. bracht aan Haarlem de nederlaag. Onmiddellijk na het begin was V.S.V. met den schuin over het terrein staanden wind in haar voordeel, sterk aanvallend; toen moest de Haarlem-achterhoede steeds haar aandacht schenken aan de snelle open aan vallen; vooral Sterk bracht nogal eens ver warring in de roodblauwe achterhoede. Van zijn voet kwam dan ook V.S.V. aan de leiding toen hij hard en onhoudbaar inschoot (0—1). Toen kwam Haarlem wat meer in den aanval, maar in de voorhoede werd geknoeid. Vooral het schieten liet te wenschen over. Van der Hulst wist enkele keeren goed door te breken, maar zijn schot was weer niet zuiver en hij wilde ook te veel alleen doen. Een botsing tusschen keeper Michel en De Winter liet zich voor de V.S.V.-doelman nogal ernstig aanzien, maar achteraf bleek het nog al meegevallen te zijn. Met tien man speelde V.S.V. verder; toen nam een der spelers de plaats onder de lat in en hij werkte goed. Tot rust gebeurde er niets bijzonders meer. In de tweede helft heeft Demmers de plaats van Michel ingenomen. Wel was Haarlem nu het meest aanval lend. maar V.S.V. speelde met meer enthou siasme, waarbij de verdediging vooral hard nekkig de aanvallen van Haarlem be streed. Ook nu bleef het met schieten in de Haarlem-voorhoede zwak en Demmers toonde zich bovendien een goed plaatsver vanger van .Michel, De aanvallen van V.S.V. waren nu niet zoo talrijk meer; het had er den schijn van, dat zij den 10 voorsprong voldoende von den, waardoor zij zich meer op verdedigen toelegden. Toch was een plotselinge uitval van V.S.V. Haarlem noodlottig. Hoewel in duidelijke buitenspelpositie liet de scheids rechter, toen Van der Lugt een ver vooruit gepeelden bal wist te bemachtigen, door spelen en toen hij hiefna den bal naar Sterk plaatste, scoorde deze (0-2). Bijna werd het nog 03. maar Vijgeboom wist nog in te grijpen. Kammeijer schoot tegen het kruispunt van paal en lat. De rooabroeken kwamen toen meer in den aanval. Zeven minuten voor het einde kopte Effern een voorzet van Kammeijer goed in (1—2). De laatste minuten werden zoodoende nog spannend, want Haarlem speelde nu in eens enthousiaster. V.S.V. bleef met succes ver dedigen, maar zij kon toch den gelijkmaker niet verhinderen, want toen in de laatste seconde Kammeijer andermaal den bal voor doel plaatste, was het weer Effern die scoorde (22). Er was geen tijd meer om af te trappen. Verlenging was noodzakelijk. In deze ver lenging heeft Haarlem vrijwel steeds den toon aangegeven, maar de V.S.V.-achterhoede liet zich niet van haar stuk brengen en toen ook in de tweede zeven en een halve minuut Haarlem het meest aanvallend was, kwam zij niet tot scoren. Integendeel werd haar een plotselinge uitval noodlottig. Van der Lugt was volkomen vrij gelaten; ongehinderd kon hij od Vijgeboom afstevenen en wist toen met een kalm schot aan V.S.V. de overwinning te bezorgen welke ook verdiend was. Wijnands o Rensen 't Medaillehuis Schoterw 78 o icaz iel 17257 (Adv. lti(/ez. MedJ SECRETARIAAT: DUVENVOORDESTRAAT 62 HAARLEM TELEFOON 14569 OFFICIEELE MEDEDEELINGEN. Spreekuur. Spreekuur van den secreta ris hedenavond van 8—9 uur. Gedurende de maanden Juni—Juli en Augustus zal geen spreekuur worden gehouden. Zij die een on derhoud wenschen worden verzocht dit schriftelijk aan te vragen. Olympische dag. In herinnering wordt gebracht dat de aanvragen voor de plaatsbe wijzen voor den Olympischen dag hedenavond tusschen 89 uur móeten worden ingediend. Aanvragen welke telaat inkomen worden niet doorgezonden. Protestcommissie. Protest No. 8 V. V. H. Spaarnevogels 2 ingediend door V. V. H. na schriftelijke behandeling afgewezen. Adresverandering. De secretaris H. V. B.- zaken der vereeniging Stormvogels de heer A. G. Lindhout is verhuisd naar Meeuwenlaan 16 te IJmuiden O. Wijziging Secretariaat. Het secretariaat der V. V. Zandvoort is overgegaan in handen van den heer J. Keur, Ostadestraat 22, Zandvoort.. Telefoon na 6 uur 2272. Door automatiseering zijn de telefoonnum mers der vereeniging Zandvoort als volgt ge wijzigd. Voorzitter de heer P. Schaap thans 2215. Clubhuis thans 2163 (Kengetal Zand voort is K 507). Declaraties. Met het oog op het afsluiten der boeken wordt aan H. H. Officials en in 't algemeen aan hen die iets van den H.V.B. te vorderen hebben verzocht, hun declaraties uiterlijk Maandag 6 Juni a.s. aan den pen ningmeester van den H. V. B., den heer Ch. Boeree, Prins Hendriklaan 62 te Overveen, in te zenden. Bondsbcstuur. Vergadering van het Bonds- bestuur op Vrijdag 3 Juni a.s. des avonds te 8 uur op het Bondsbureau. Om den H. V. B.-beker. UITSLAGEN ZONDAG 22 MEI 1938. RipperdaHillinen 30 T. H. B.Zeemeeuwen 21 VERBETERDE EINDSTANDEN SEIZOEN 1937-1938. Afd. 4 A. Kemphaan 2 Waterloo DeCeO 3 V. V. H. 3 H. S. 5 Zandvoort 7 D. O. 9 Kennemers 9 V. '34 1 16 13 16 13 16 16 16 16 7 5 16 5 1 10 11 39—72 16 1 1 14 1 28—91 28 82—16 26 76—35 20 57—38 14 48—64 13 42—48 13 33—48 12 46—39 S. V. '34 1 2 winstpunten in mindering we- jens niet opkomen tegen Kemphaan 2 op 13 Februari 1938. Zandvoort 7 2 winstpunten in mindering wegens niet opkomen tegen E. H. S. 5 op 27 Februari 1938. Zandvoort 7 2 winstpunten in mindering wegens niet opkomen tegen DeCeO 3 op 13 Maart 1938. Afd. 4 B. S. V. '34 2 16 14 1 1 29 101—18 DeCeO 4 16 10 1 5 21 56—39 Nieuw-Vennep 2 16 9 4 3 20 54—28 R. C. H. 13 16 7 2 7 16 36—54 V. V. H. 4 16 6 2 8 14 44—49 VI. Vogels 16 5 3 8 13 35—46 Schoten 6 16 5 4 7 12 31—51 Zeemeeuwen V. O. G. 3 5 2 9 12 32—57 16 1 1 14 1 17—64 Nieuw-Vennep 2 2 winstpunten in minde ring wegens staken tegen S. V. '34 op 17 Oc tober 1937. Schoten 6 2 winstpunten in mindering we gens "staken tegen R. C. H. 13 oo 9 Januari 1938. V. O. G. 3 2 winstpunten in mindering we gens niet opkomen tegen Zeemeeuwen 5 op 13 Februari 1938. JUNIOREN COMPETITIE. Afd. D. V. V. B. a 16 16 0 0 32 136—19 Kinheim b 15 10 1 4 21 59—36 Spaarndam 16 8 1 7 17 52—44 E. D. O. b 16 8 0 8 16 5142 Haarlem d 16 6 3 7 15 54—65 DeCeO a 15 6 2 7 14 42—55 Kennemers c 16 4 5 7 13 42—58 V. V. H. 16 3 3 10 9 41—51 R. C. H. f 16 2 1 13 5 24—132 ADSPIRANTEN COMPETITIE. Afd. D. D. O A. 14 9 3 2 21 44—18 Kennemerland b 14 8 3 3 19 44—25 R. C. H. 14 9 1 4 19 68—22 Swastika 14 8 0 6 16 52—61 H. F. C. b 14 7 0 7 14 50—44 Zeemeeuwen b 14 3 5 6 11 33—44 Bloemendaal c 14 3 4 7 10 42—57 E. D. O. d 14 1 0 13 2 20—82 MOORMANBEKER-TOURNOOI TE EMMEN. Het H. V. B.-elftal thans op de derde plaats. (Van één onzer medewerkers). Het eindtournooi tusschen de groepswin naars van de plaatselijke- en gewestelijke voetbalbonden (de Drentsche-, Twentsche-, Haagsche en Haarlemsche Voetbalbond) heeft Zondag te Emmen plaats gehad. Het is voor de Haarlemmers niet zoo gunstig verloopen als verwacht werd. Er waren n.l. goede rede nen om aan te nemen, dat evenals vorig jaar ook nu weer beslag gelegd zou worden op de eerste plaats met het daaraan verbonden bezit van den „Moorman"-beker voor een jaar, doch reeds in de eerste ronde, tegen den Twentsehen Voetbalbond werd met 21 ver loren. Zoo moest de beker, die het vorig jaar op zoo fraaie wijze veroverd was. afgestaan worden, aan. wat later zou blijken, den Haag- schen Voetbalbond. De vertegenwoordigers van dien bond had den hun eersten wedstrijd gewonnen van den Drentsche na verlenging, met 43, waardoor de finale gespeeld moest worden tusschen Haagschen en Twentsehen V.B., die in een stevige 30 zege voor de Hagenaars eindigde. Haarlem bereikte de derde plaats door de verliezers ronde met liefst 71 van Drente te winnen. Het H.V.B.-elftal stelde in den eersten wed strijd wel wat teleur, hetgeen voornamelijk geweten moet worden aan de nervositeit van eenige spelers. Reeds enkele minuten na den aftrap had Twente door een onjuist opstel len in de achterhoede door middel van haar linksbuiten de score geopend; dit doelpunt bleek van funesten invloed te zijn op het verdere verloop van den strijd, die bovendien maar tweemaal een half uur zou duren. Er was een zenuwachtige stemming ont staan in het Haarlemsche elftal, daardoor er zeer slordig gespeeld werd vooral het plaat sen van den bal door de middenlinie was be paald slecht. Goede tegenaanvallen kwamen slechts spo radisch voor; gebeurde het al een keer, dan liet de afwerking te wenschen over. Ondanks den grooten wil, die aan den dag gelegd werd, verstreek het eerste half uur zonder dat verder gescoord werd. Na de hervatting met den vrij sterken wind in het nadeel kwam er aanvankelijk ook niet veel terecht van de wel is waar ernstige po gingen om gelijk te maken. Toen gebeurde het tot overmaat van ramp dat Twente wederom door onjuist afhouden door een der halfbacks, de score op 20 kon brengen. Een omzetting in de ploeg brengt wat ver betering. Röbken gaat rechtsbinnen spelen en Brouwer rechtshalf. Mede doordat de Twentenaren zioh wat terugtrekken, komt de H.V.B. meer in den aanval; met een fraai schot verkleint Van Gelder den achterstand. Even daarna laat echter de linksbinnen een kans voor open doel onbenut. Met 21 voor Twente komt het einde. Tegelijkertijd hadden de Hagenaars van de Drentenaren met 43 gewonnen in een vrij wel gelijkopgaanden strijd en na verlenging. De H.V.B. moest het, na eerst aangezeten te hebben aan een Drentsche koffietafel, in de middaguren opnemen tegen Drente. Dc Haar lemmers konden dezen wedstrijd zonder veel moeite met groote cijfers winnen. Er was een wijziging in het elftal aangebracht; Röbken ging centerhalf, Blokker rechtshalf spelen, terwijl de voorhoede er als volgt uitzag; gebr. Van Gelder, Schouten, Schuiten en Mul. Al spoedig schoot Schouten na ferm door zetten nummer 1 langs den Drentschen doel man en hoewel er een groot overwicht be stond, leverde een der snelle aanvallen der tegenpartij al spoedig den gelijkmaker op (1—1). Bij een scrimmage werd de bal daarna nog maals in het Drentsche doel gewerkt, doch er bleek een overtreding begaan te zijn, zoodat dit doelpunt geannuleerd werd. De rust kwam met een 21 voorsprong, omdat Mul een voor zet van links met een hoofdbeweging in een doelpunt omgezet had. Na de hervatting bleek het overwicht nog sterker; naarmate de tijd verstreek, bleek de tegenpartij minder opgewassen tegen het dik wijls technisch uitstekend spel van de Haar lemmers, die met regelmatige tusschenpoo- zen de score tot 71 wisten op te voeren. Linksbuiten Van Gelder begon met nummer drie. Schouten scoorde daarna het vierde en vijfde doelpunt waarna Van Gelder het zesde en zevende doelpunt aan de score toevoegde. Het einde bracht dus een 71 overwinning voor de H.V.B.'ers. De eindstrijd tusschen Den Haag en Twente leverde aan Den Haag een 30 overwinning op, nadat in de eerste helft de Twentenaren vrijwel regelmatig den toon aangegeven hadden, doch door uitstekend verdedigen van de Haagsche achterhoede geen kans zagen, die meerderheid in een doelpunt om te zetten. De Hagenaars behaalden een verdiende overwinning en legden dus beslag op den „Moorman"-beker. Deze werd na afloop aan den gezainelijken disch door den voorzitter van de Federatie van Erkende Bonden, den heer Schroder, uit gereikt. Twente Haarlem en Drente werden elk met een herinneringsmedaille bedacht, waarna deze voetbal-feestdag ten einde was. Het is voor de H.V.B.'ers hoewel zij den beker hebben moeten afstaan, een buitenge woon aardig uitstapje geweest. Reeds Zater dag werd gereisd naar Assen, alwaar over nacht is; den volgenden dag werd per autobus naar Emmen gereden. ZANDVOORT WINT DEN BEKER. Kinheim—Zandvoort (1—3) Dat Zandvoort als overwinnaar uit het strijdperk trad. was in hoofdzaak te danken aan het beter gebruik maken van de kansen. De rust kwam met een 1—0 voorsprong voor Zandvoort. Ellen en Groeneveld misten elk twee heel mooie kansen. De rechtsbinnen Weber van Zandvoort scoorde na een kwartier spelen (01). Na de thee begon Kinheim er een flink tempo in te zetten en wist pa 12 minuten ge lijk te maken, toen Ellen een voorzet van den rechtsbuiten inschoot (11). Beide ploegen zetten er nu alles op. Rechtsbuiten Luyting van Zandvoort schoot een voorzet van links ineens keihard in (1—2). Even later passeerde Bloemendaal twee Kinheimers om daarna onhoudbaar No. 3 te scoren (13). De heer Boeree reikte na afloop den beker uit. ZATERDAG-MIDDAG COMPETITIE H.V.B.-ELFTAL—L.V.B.-ELFTAL Het vertegenwoordigende elftal der Haar lemsche Zaterdagmiddagcompetitie heeft Za terdag op het terrein van „Heemstede" een groote nederlaag tegen het Leidsche Elftal ge leden en we moeten direct erkennen, dat deze nederlaag ten volle verdiend was. De Leide- naars brachten een zeer goed elftal in het veld; vooral de voorhoede speelde uitstekend. De bezoekers waren door tramvertraging een halfuur te laat, zoodat het reeds vijf uur was, toen de heer Chr. Klerk de ploegen liet aan treden. Haarlem was volledig, Leiden telde eenige in vallers. Onmiddellijk namen de bezoekers het spel in handen. Doelman Beenhakker kreeg vele schoten te verwerken. Hij werd al spoedig ge passeerd. doch het leder bleef op de doellijn liggen. Leiden nam evenwel toch de leiding, toen de rechtsbinnen een fraaien voorzet van links opving (01). Geruimen tijd bleven de LeidenaaTs in de meerderheid, doch toen het spel tegen het einde der eerste helft verplaatst was. kwamen ook de Haarlemmers dikwijls gevaarlijk op zetten. Vooral Smits, de linksbuiten, stichtte door zijn snelle rennen verwarring in de Leid sche achterhoede. Het was Leyte, die den stand op gelijken voet bracht (1I). Direct hierna kreeg de middenvoor der Haarlemmers een mooie kans, welke echter ge mist werd. In de tweede helft bleken de Leidenaars productiever. De gebroeders Winthorst van Woubrugge. die linksbuiten, ••esp. middenvoor speelden, bleken te sterk voor de Haarlemsche defensie. Elke weifeling in de achterhoede werd afgestraft en het was dan ook spoedig door dit tweetal 13. Daarom is de nieuwe „TURMAC SER DAR" 'n sigaret van 'n niet te evenaren kwaliteit! Vraagt Uw winkelier de nieuwe (Aav. ingez Med.) De aanvallen van Haarlem waren winder talrijk, doch niettemin verrassend. Hoek liep snel door op een through pass en scoorde (2—3), doch het was weer middenvoor Wint horst, die de score verhoogde. Van Dongen scoorde hig^na met een kopbal en bracht den stand op 34. Leiden nam hierna het spel geheel in han den. Winthorst maakte nog drie goals, zoodat het einde den Leidenaars en 73 overwin ning bracht. In het laatste kwartier werden Leyte en van Waard bij Haarlem vervangen door Slings (VGS) en Habich (Johez). HAARL. SCHEIDSRECHTERS- VEREENIGING. Secretariaat: Marnixstraat 152. LOTERIJ. De trekking van de loterij zal plaats heb ben a.s. Dinsdag 31 Mei. te half negen op het bureau van den H.VB. TOURNOOI AMSTERDAM. Wij zullen met twee elftallen aan boven genoemd tournooi deelnemen. Aan hen, die zich als deelnemers hebben opgegeven wordt verzocht zooveel mogelijk aan de te spelen oefenwedstrijden deel te nemen. De Uitslagen. Om het Landslcampioenschap H.B.C.Volendam 46 Vosta—V.V.H. 3—2 Promotie-degradatie. Beslissingszoedstrijd Fortitudo—V.V.IJ. 3—2 Fortitudo promoveert naar de eerste klasse der R.K. Federatie. Wijnands v. Rensen 't Medaillehuis Schoterw. 78 o. kaz. tel 17256 (Adv. Ingez. Medj Den Haag nationaal tegel- kampioen. Den Haag won Zondag te Utrecht het na tionale kegelkampioenschap met 4233 hout, vóór Amsterdam met 4213 hout en Heerlen met 3971 hout. De internationale driedaagsche. Uit Spa: De eerste internationale drie daagsche motorrit door België, Nederland en Duitsehland is Zondag geëindigd met een zeer groot succes voor de Duitsche deel nemers. De team prijzen vielen uitsluitend aan Duitsche ploegen ten deel. Het aantal zilveren medailles was ook niet zoo groot en al weer waren het de Duitsche rijders, die het leeuwendeel opeischten. Slechts twee niet-Duitsche deelnemers kregen de zilveren medaille, n.l. Piet van Dinter met D.K.W. in de 125 c.c.-klasse en de Belg Geminich met 3illet. Het B. M. W.-team uit Wuensdorf met de rijders Meier, Forstner, Struwe en Kraus fiitving den internationalen wïsselprijs voor andenpioegen, waaraan teams van Duitsch- and, Nederland en België hadden deelgeno men. In den strijd om den beker der drie na- onale bonden bezette Duitsehland met twee itrafpuntvrije teams de beide eerste plaat sen.. Frisia. Het bestuur van „Frisia" herinnert belang stellenden er aan, dat in Juni en Juli eiken Donderdagavond van 79 uur gekaatst zal worden op het Gemeentelijk Sportterrein aan de Kleverlaan. J eu gclwe dstr ij cl en Door de Amsterdamsche Krachtsportver- eeniging D. O. K. werden voor de eerste maal jeugdwedstrijden in worstelen en gewicht heffen gehouden tusschen de vereeniging D. O. K. Amsterdam en H. K. V. Haarlem. Het was voor de jeugdige Haarlemmers een han dicap, dat het lichaamsgewicht der Amster dammers zwaarder was, maar toch hebben allen uitstekend hun tegenstanders partij ge geven. De twee prijzen, welke beschikbaar waren gesteld voor den mooisten stijl en de beste prestatie werden door twee Haarlem mers gewonnen, n.m. door J. v. d. Weiden en Kees Bekker. Nadat de voorzitter de jongens had toege sproken werd een begin gemaakt met de wed strijden. Eerst kwamen op de matras J. Tim mermans, Amsterdam en W. Davelaar, Haar lem; een vlugge partij, welke na 4 minuten eindigde in een overwinning voor Davelaar op touché door een mooi uitgevoerden heupzwaai. Vervolgens A. v. Kampen, Haarlem, tegen P. Hendrik. De Haarlemmer, die zijn te genstander te veel liet werken en zelf op ver dedigen toelegde werd na 7 minuten getou cheerd. Als derde partij kwam H. Lacronise, Am sterdam en J. v. d. Weiden, Haarlem. Uit stekend heeft de kleine Haarlemmer gewerkt tegen den veel zwaarderen Amsterdammer; het verschil was 24 pond. Toch wist hij hem eenige malen in een gevaarlijke positie te brengen en zich zelf meermalen door brug- stand te redden, waarvoor hij ook den prijs kreeg voor den mooisten stijl. Na 7,5 minuten werd hij gelegd. Daarna G. Artmani tegen K. Bekker. Ook hier was het lichaamsgewicht een groot ver schil, n.m. 111 pond82 pond, doch de Haar lemmer wist door zijn techniek, zijn tegen stander te ontwijken om hem door een door den Amsterdammer opgezette greep over te nemen en hem te toucheeren. Vervolgens G. Meeuwsen, Amsterdam te gen H. Kokkelkoren, Haarlem. Hier was het verschil in lichaamsgewicht 16 pond, n.m. 100 p.84 p. De Haarlemmer was wel aanval lend, maar hij kon niet op tegen de kracht van den Amsterdammer; hij verloor na 8 min. Daarna een partij tusschen twee Haarlem mers, n.m. L. Tonnisse 77 pond en J. Spit hoven 76 p. In die partij was goed te zien dat het lichaamsgewicht een groote rol speelde, want deze twee gelijk wegende worstcllaar- tjes lieten een vlugge partij zien, die door Tonnisse werd gewonnen door een mooi uit gevoerden armzwaai. Toen werd begonnen met het gewicht heffen. Voor Haarlem kwamen uit H. Lazet, C. ten Boom en J. v. d. Burg. Voor Amsterdam P. v. Ingen, J. Salade en J. v. Schooten. Ook hier werd goede sport tc zien gegeven; als deze jongens hun training goed doorzet ten. zullen zij zeker iets bereiken. Vooral de stijl was zeer goed. Aan J. v. d. Burg werd de prijs uitgereikt voor den mooisten stijl. Hier wonnen de Amsterdammers met gering ver schil. Woensdag a.s. gaat de H. K. V. Haarlem met een ploeg worstelaars en gewichtheffers naar D. O. K.. Amsterdam om een steden- kamp te houden. Op Dinsdag 7 Juni komen de jeugdleden van Amsterdam tegen de jeugdleden van Haarlem worstelen in het ge bouw Olympia.

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 12