Haaelms DagUad Voot»*® L. FABER ZOON Joe Louis slaat Schmeling in eerste ronde k.o. C,e? Dat smaakt naar meer. r Loopt u moeilijk? Studie PAaua 75 gulden De drukkerij van Drukwerk POND EED AG 23 JUNI 1938 HAARLE M'S DAGBLAD 1 I BOKSEN. Sensationeel gevecht om den wereldtitel aller gewichten. Wedstrijd duurde slechts 2 minuten en 4 seconden. Voor een enorm aantal toeschouwers is in het Yankee-stadion te New York de partij om het loereldkmnpioenschap in het zwaargewicht gebokst tusschen den titelhouder Joe Louis en den uit dager Max Schmeling. Reeds in de eerste ronde van het gevecht, dat op 15 ronden ivas vastgesteld, sloeg Louis zijn tegenstander k.o. en behield dus zijn wereldtitel. De boksmatch is op een wijze geëindigd, ssooals waarschijnlijk Louis zelf het niet zou hebben kunnen droomen. Reeds na 2 min. 4 sec. stond het vast. dat de „brown bomber" zijn titel zou behouden, want toen reeds was Schmeling voor de derde maal tegen de plan ken geslagen. Zijn helper, Max Machon, wierp toen de handdoek in den ring en dat was het verstandigste wat hij onder de gegeven om standigheden had kunnen doen. Ruim 80.000 toeschouwers bejubelden den wereldkampioen, die op zulk een sensationeele wijze zijn titel had verdedigd en revanche had genomen voor de k.o. nederlaag, welke hij in 1936 tegen Schmeling had geleden. In de laatste uren voor den wedstrijd ver keerde New York in een koortsachtigen toe stand. In totaal kwamen 30.000 vreemdelingen naar New York om het gevecht bij te wonen. Tegen het begin van de groote partij waren ruim 80.000 toeschouwers aanwezig. Onder ademlooze stilte wachtte de menig te den eersten gongslag af en toen deze dan eindelijk weerklonk, luchtte de spanning zich In een'wilden juichkreet. Louis sloop eenige seconden om Schmeling heen en wierp zich plotseling als een tijger op den Duitschen bokser. Een hagel van sla gen kwam op Schmeling neer, zonder dat deze aanstalten maakte om op dezelfde wijze van repliek te dienen. Hij onderschatte klaarblij kelijk de explosieve kracht van de vuisten van Louis en wilde hem „leeg" laten slaan. Maar daar trof hem een linksche swing in de nier streek. hij ging in de touwen en scheen zijn bezinning eenige oogenblikken kwijt. Louis zag zijn kans. liet een regen van slagen op Schme ling neerkomen in een razend tempo, Louis zette alles op een kaart, want dat hij een der gelijk tempo ook maar twee ronden zou kun nen volhouden, was uitgesloten. De Duitscher probeert zich slechts als het ware mechanisch met counters te verweren, maar Louis gaf hem geen kans en voor de eerste maal ging Schme ling tegen de planken. Maar reeds bij den zesden tel verhief Schme ling zich weer, in het geheel niet frisch. Louis kwam opnieuw fel in en onmiddellijk ging zijn tegenstander weer tegen den bodem. En toen beging Schmeling een groo te fout. Inplaats van zich even te her stellen, stond hij onmiddellijk weer op, maar een seconde later sloeg Louis hem weer neer. Toen begreep men, dat het uit was. Zijn helper wierp de handdoek in den ring, na 2 min. 4 se conden was Schmeling k.o. De recette bedroeg rond een millioen dollar. Niet minder dan 147 radiostations hebben het gevecht uitgezonden. Was de overwinning van Louis regelmatig? Schmeling en Jacobs meenen van niet. De boksmatch om het wereldkampioen schap zwaargewicht die gisteravond te New- York plaats had en waarbij Louis in 2 min zijn tegenstander overwon schijnt nog niet geheel geliquideerd. Max Schmeling beschuldigt n.l. Louis, een onderhoud met de pers dat direct na den strijd plaats vond, dat deze de ovei-winning door een „foul" heeft verkregen. Omgeven door Joe Jacobs, Eddy Walker en Max Machon beantwoordde Schmeling, die nog steeds geheel uitgeput was, de vragen die hem door de journalisten werden gesteld: „het was een vreeselijke slag hier in de nieren. Het was of ik door kramp werd bevangen en ik kon mij niet meer bewegen". Op de vragen der reporters „was het een foul" steunde Schme ling „ja". Higr greep Joe Jacobs in met de woonden „Hij heeft Schmeling niet eenmaal zwaar aan het hoofd getroffen. Slechts de slag op de nieren heeft Schmeling verlamd en sla gen op de nieren zijn verboden". Louis werd door een jubelende menigte naar zijn kabine gebracht. Lachend zeide hij tot zijn begeleiders: „Het ziet er naar uit alsof ik een betere bokser ben dan Schmeling. Nu heb ik revanche genomen, nu ben ik gelukkig' Na de zege van Louis zal hij en niet Schme ling. waarschijnlijk in September, tegenover Max Baer komen te staan. (United Press) HONKBAL. Wedstrijden voor School neten tallen. Woensdagmiddag werd op het Gem. Sport terrein aan de Mr. Jan Gerritszlaan dc Haar- lemsche eerste ronde van de wedstrijden voor schoolnegentallen gespeeld. De eerste wedstrijd ging tusschen het eerste negental van de le H.B.S. B en dat van het Gymnasium. In de eerste en tweede innings presteerden de Gymnasiasten heel weinig. Als zij al op de honken kwamen gebeurde het bijna steeds door vier wijd. In de derde beurt ging het wat beter. Postema gaf een tweehonkslag en Bekker zelfs een van drie honken. Ook in het veldwerk waren de Gymnasias ten zwak. De H. B. S.'ers konden dan ook ge makkelijk punten verzamelen mede dank zij een homerun van Wolters. Door honkslagen kwamen in de derde beurt der H. B. S. zes spelers over de plaat. Toen was de tijd ver streken en daar de H. B. S. toch voorstond, werd de wedstrijd gestaakt, zonder dat er nog een nul was gevallen. Inningscijfers: Gymnasium: 0—15 6 le H. B. S. B I: 5—6—6 17 In den wedstrijd R. K. Lyceumle H. B. S. B 2 waren de H. B. S.'ers minder gelukkig. De wei-pers van de H. B. S. waren zwak en wer den dan ook geducht geslagen. Bovendien werden zij door de velders maar matig ge steund. Het werpen van Van Son was den II. B. S.'ers te machtig. Alleen in de derde in nings wisten zij hem eenige keeren te raken. Daaronder was een tweehonkslag van Urba- nus. Dank zij twee goede vangen van den tweeden honkman der H. B. S. eindigde de vierde beurt van het Lyceum ook met een nul. Inningscijfers: le H. B. S. B II: 0—0—4—0—1 5 R. K. Lyceum: 3—5—50—13 In den derden wedstrijd Kennemer Lyceum I2e H. B. S. B 4 kregen de H. B. S.'ers in de eerste innings de punten vrijwel cadeau. Hierna werd het werpen echter beter toen presteerden de H. B. S.'ers niet veel meer. De Lyceisten kregen hun kans in de tweede innings. Er vielen heel wat keeren vier wijd en het veldwerk der H. B. S. wemel de van fouten. Het Lyceum strooide er wat honkslagen door en zoo leverde deze beurt negentien runs op. In de volgende beurt ging het weer wat kalmer aan, al boekte de H B. S. werper weinig succes. Mede door een homerun van De Roos werden toch nog zes punten behaald. Inningscijfers: Kennemer Lyceum I: 1—19—6 26 2e H. B. S. B IV: 7—1—1 =9 Het Chr. Lyceum had tegen het eerste ne gental van de 2e H. B. S. B al heel weinig in te brengen. Ondanks het feit dat de H, B. S. veel fouten maakte kwam er slechts één spe ler van het Lyceum over de thuisplaat. De eenige honkslag in de Lyceumbeurten, van Potharst, had daar aandeel in. De H. B. S. sloeg ook niet veel, maar werd zooveel keeren vier wijd geworpen, dat er voor slaan weinig gelegenheid was. Toch produceerde Lüssen nog een driehonkslae en Metzelaar zelfs een homerun. Inningscijfers: Chr. Lyceum: 0—1—0—0 =1 2e H. B. S. B I: 2—11—2—0 15 Ook het tweede negental van het Kenne mer Lyceum bracht het tot de tweede ronde, door een overwinning op de 2de'H. B. S. B 3. Dit werd echter pas in de derde en laatste beurt beslist. De wedstrijd was wel spannend De voorsprong die de H. B. S. in de eerste beurt behaald had ging n.l. in de tweede weer verloren. Na twee innings stond het Ly ceum met 8—7 voor. Het wist in de derde beurt nog drie runs te behalen. Maar ook de H. B. S. had nog kans want toen de derde nul viel, stonden nog twee loopers op de honken. Er had dus niet veel méér moeten gebeuren of de uitslag was weer andersom geweest. Inningscijfers: Kennemer Lyceum II: 083 11 2e H. B. S. B III: 3—4—0 7 Het negental van de H. B. S. A dat oor spronkelijk vrijgeloot was, maar nu spelen zou tegen het R. K. Lyceum uit Alkmaar kwam toch weer zonder spelen in de tweede ronde, daar het Lyceum niet verscheen. Naar de tweede ronde gaan dus: R. K. Ly ceum Haarlem, Kennemer Lyceum I en II le H. B. S. B I, 2e H. B. S. B I en II, H. B. S. A e: R. H. B. S. I Alkmaar. DAMMEN. VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJD HAARLEIYISCHE DAMCLUB I TEGEN EDESCHE DAMVEREENIGING I. Zondagmiddag a.s. zal het hoofdklasse team der Haarlemsche Damclub een vriend schappelijke wedstrijd spelen tegen het hoofd klasse-team der Edesche Damvereeniging uit Ede (Gelderland). Deze wedstrijd zal gespeeld worden in de groote zaal van Café v. d. Heuvel te Heem stede a.d. Camplaan hoek Valkenburgerlaan. De Edesche Damvereeniging komt uit in de hoofdklasse van den Gelderschen Dam- bond en beschikt over een zeer sterk tiental. Deze wedstrijd vangt 's middags te 2 uur aan CRICKET IN ENGELAND. Regen belemmert het spelMor gen begint de tweede testmatch. Over vroegere wedstrijden. In de meeste van de Woensdag begonnen county matches kon de volle speeltijd van den eersten dag wegens regenval niet ten volle benut worden. Kent scoorde 255—5 tegen Gloucestershire. Cambridge University 3309 tegen Hampshire. Notts 2082 (Gunn 102*) tegen Northamptonshire. Somerset 124-9 tegen Essex. Oxford University 3828 tegen Sussex. Lancashire 282—6 tegen Worcestershire. York shire 1642 tegen Glamorgan. Morgen begint op Lord's de 2de testmatch tusschen Engeland en Australië. In 1934 won Engeland de 2de testmatch met innings en 38 runs, onder aanvoering van R. E. S. Wyatt. Engeland scoorde 440 (Leyland 109. Ames 120) en Australië 284 en 118. Het was de wedstrijd van Verity die F. C. Spofforth's record, 14 wickets voor 90 runs in een test- match tusschen Engeland en Australië in En geland, verbeterde. De beroemde Australische bowler hield het record sinds den gedenk- waardigen testmatch, in 1882 op den Öval ge speeld. Engeland had in de 2de innings slechts 85 runs noodig voor de overwinning doch Spofforth nam in zijn 28 overs 7 wickets voor 44 runs, waarvan 4 wickets voor 2 runs in zijn laatste 11 overs. Boyle nam de 3 resteerende wickets voor 19 runs. Australië won de match met 7 runs! In 1934 nam Verity op Lord's 15 wickets voor 106 runs (7—61 en 845). En wat Spofforth en Boyle in 1882 deden, door samen 19 van de 20 wickets te nemen, dat werd 52 jaren later door de Yorkshire-bowlers Verity (slow) en Bowes (fast) herhaald. SCHAKEN. VERGADERING H.S.G. Ter gelegenheid van de sluiting van den winterwedstrijd hield het Haarlemsch Schaak Gezelschap Dinsdagavond in zijn clublokaal een algemeene vergadering. De voorzitter opende te ongeveer half negen de vergadering met een woord van welkom. De meest heuge lijke gebeurtenis van het oogenblik is wel het feit, dat het eerste tiental van het Haar lemsch Schaakgezelschap promoveert naar de eerste klasse van dien Kon. Ned. Schaakbond. Dit werd door de vereeniging op bescheiden wijze gevierd door de uitreiking van een club speldje in den vorm van een toren met de letters H.S.G. De winterwedstrijd werd gesloten met een woord van dank aan den wedstrijdleider, den heer Soheffer, die deze zware taak op uit muntende wijze heeft volbracht. In den komenden zomer zal in de eerste plaats weer om den wisselbeker gespeeld wor den. De houder van den beker, de heer G. Bol- lebakker, kreeg als aandenken een kleinen beken ten geschenke: de wisselbeker blijft volgens reglement tijdens dezen wedstrijd in het clublookaal. Verder zaïllen in den zomer weder groepen gevormd worden tot het spelen van een zo merwedstrijd. aansluitend aan korte lezingen, welke inmiddels reeds begonnen zijn en waar van de titel luidt „Strategie en tactiek". Na afloop van de vergadering had de prijs uitreiking plaats, terwijl de heer en Stol. Bol- lebakker. Kroone, Veurman en Marwitz si- multaanséances gav^o. LAWNTENN1S. Geen verrassingen op den derden dag te Wimbledon. Van Swol en Mej. Patterson een sluitende combinatie. Het was gisteren de derde dag van de Wimbledon-kampioenschappen. Deze dag was gewijd aan de heeren- en damesenkeLspelen, terwijl ook verschillende partijen in het ge- mengddubbelspel afgewikkeld werden. Zoo speelde onze landgenoote, mej. Rollin Couquerque, op de zesde baan. voor de tweede ronde in het dames-enkelspel tegen de Engel- sche speelster, mej. M. Reddall, en na hevi- gen strijd slaagde de Nederlandsche speelster er zich voor de derde ronde te plaatsen. De eerste set won zij met 6—3, doch in de tweede set was de tegenstand van de Engelsche te groot, zoodat deze met 108 verloren ging. In de derde set slaagde mej. Rollin Couquerque er echter in de overhand te behouden, en met 6—3 kwam het einde van de set en de geheele partij ten gunste van de Nederland sche speelster. In het gemengd dubbelspel kwam Van Swol uit met de Engelsche speelster mej Pat terson tegen het AmerikaanschEngelsche dubbel mej. Bundy en Musgrove. Onoze land genoot vormde met zijn Engedsche partner spoedig een vrij goed sluitend geheel. Zij wonnen verdiend met 64, 64. Min of meer een verrassing was de over winning in het heerenenkelspel van de Iersche Daviscupbekerspeler Rogers tegen zijn Zuid- Slavischen collega Pallada. Budge had alleen in de eerste set tegen den Engelschman Bil- lington nogal moeite om zich staande te hou den, maar daarna overklaste hij zijn tegen stander. De Britsch-Indische speler Ghaus Mohamed, die in de eerste ronde-van jhr. De Brauw had gewonnen, verrichtte een behoorlijke presta tie door tegen den bekenden Franschen Da- visbekerspeler Bolelli met 2—6, 6—2, 6—3, 6—2 te winnen. Ook de winnaar van Van Swol, de schot Mc.Phail, plaatste zich in de derde ronde doo? een 6—3, 6—3, 2—6 61 over winning op den Engelschman Lee. Aanvankelijk was het prachtig zomerweer, meer later kwam er meer bewolking en werd het steeds drukkender. Tenslotte brak er een hevige bui los, waardoor men van verder spelen moest afzien, de partij bijv. tusschen Menzel en den Chineeschen speler Choy moest in den stand 75, 36, 22 afgebro ken worden. De uitslagn van dezen dag waren: Heerenenkelspel Rogers (Ierland) sl. Pallada (Zuid-Slavië) 7—5, 0—6, 64, 63. z Budge (V.S.) sl. Billington (Engeland) 75, 6—1, 6—1. Henkei (Duitschland; sl. Delofort (Enge land) 6—3, 6—1, 6—3. Goepfert (Duitschland) sl. Ritchie (Enge land) 6—2, 63, 6—0. Kho Sin Kie (China) sl. Von Metaxa (Duitschland) 64, 36, 64, 64. Ghaus Mohamed (Br. Indië) sl. Bolelli (Frankrijk 2—6, 6—2, 6—3, 6—2. Mitic (Zuid-Slavië) sl. Russell (Argentinië) 6—8, 6—0, 6—3, 6—3. McPhail (Schotland) sl. Lee (Engeland) 6—3, 6—3, 2—6, 6—1. Austin (Engeland) sl. Darkins (Engeland) 6—4, 64, 6—4. Mako (V.S.) sl. Malfroy (Nieuw Zeeland) 4—6, 6—3, 6—4 4—6, 6—2. Hecht (Tjecho Slowakije) sl. Van den Eynde (België) 6—2, 6—4, 6—4. Cejnar (Tsj. Slowakije) sl. Coombe (Nieuw- Zeedland) 6—0. 6—1 3—6, 4—6, 6—3. DamesenkeLspel Mej. Rollin Couquerque (Nederland) sl. mej. Reddall (Engeland) 63. 108, 6—3. Mej. Jedrzejowska (Polen) sl. mej. King (Engeland) 6—2, 4—6, 64. Mej. Helen Wills (V.S.) sl. mej. Hopman Australië) 63. 64. Mevr. Fabyan (V.S.) sl. mevr. Haylock (En geland) 62, 64. Mej. Nuthall (Engeland) sl. mevr. Andrus (V. S.) 2—6, 6—4. 6—2. Mej. Lumb (Engeland) sl. mej. Heeley (En geland 75, 63. Mej. Krauss (Duitschland) sl. mej. O'Con- nell (Engeland) 63, 16, 64. Mej. James (Engeland) sl. mevr. De Meule- meester (België) 6—0 6—8, 7—5. Mej. Marble (V.S.) sl. mej. Piercey (Zuid- Af rika) 6—4, 6—0. Gemengd dubbelspel: Mej. Patterson en Van Swol (Engeland— Nederland) sl. mej. Bundy en Musgrove (V.S. Engeland) 64, 64. VOETBAL. De Dagbladencompetitie. Gisteravond speelde op het Heemstcedsche Sportpark het elftal van Haarlem's Dag blad tegen dat van de Haagsche Courant. Haarlem's Dagblad had het eerst succes door een fraai doelpunt van zijn middenvoor. Even voor de rust maakte de Haagsche Cou rant evenwel gelijk uit een corner. Na de rust was de Haagsche Courant goed op dreef en maakte nog twee doelpunten. Hun elftal won verdiend met 3—1. De leiding was in zeer goede handen van den heer Sikman. Volgende week Woensdagavond wordt op hetzelfde terrein de wedstrijd Haarlem's Dag blad—Leidsch Dagblad gespoeld. r -ne Geof?>e AeÖ>e Ui®»" :|C In alle afdeelingcn vindt U een gioole sorteering van deze hoogzomerartikelen. De prijzen zijn zeervoordeelig! Bezoekt ook ons filiaal te Bloemendaal N.V. ALGEMEENE HOLLANOSCHE HYPOTHEEK- EN CREOIETBANK Uitgeloot zijn de volgende 5<; Pandbrieven 4 a 1000.— nrs. 10, 20, 56 en 109. 8 a 500.— nrs. 380 B. 420 A, 420 B. 428 B. 433 A, 463 B. 482 A en 484 A. 20 a 100 nrs. 503 b, 505 f, 505 h. 506 i. 509 g, 514 h, 518 f. 521 h. 525 d. 530 i. 531 a, 534 k, 536 f, 537 g, 542 k. 545 d, 551 a, 556 g. 556 k en 558 i. De uitgelote stukken zijn a pari betaalbarr ten kantore dei- Bank en bij Ce Bankiers Petrie Co.. Haarlem, vanaf 1 Juli 1938. Een fijne vacantie die U weinig kost, kunt U genieten als U „F L U K S" een voorname plaats geeft in Uw dagelijksch programma, bijvoorbeeld: U begint met een uitgebreid ontbijt bij „FLUKS", kosten 25 cent, dan gaat U Haarlem's schoonheid ontdekken, of musea bezoeken, vervolgens neemt U een heerlijke lunch bij „F LUK S", 37'/. cent, daarna wandelen in Haarlem's prachtige om geving, Noord. Zuid. Oost of West, of U ver meien in een der leeszalen. Inmiddels is het tijd voor een lekker diner bij „FLUKS", 50 cent, waarop U het zien van een mooie film of het hooren van een goed concert laat volgen. Om den dag te besluiten met ijs, gebak en koele dranken bij „FLUKS". Een reuze vacantie die U weinig kost en groote voldoening kan geven. RESTAURANT .,F LUK S", GROOTE HOUTSTRAAT EEN EN TWINTIG HAARLEM. is de enthousiaste uitroep als U de Uwen onze Zalm voorzet. Geen wonderzij is ook heerlijk. Evenals onze nieuwe Holl. Haring en Baars of Stoof- paling, blokken Tarbot of Gar nalen en nog veel meer, en.... wij leveren ze versch, zorg vuldig schoongemaakt en prompt op tijd. Versche Zalm, middenmooten, 1.75 per pond Nieuwe Holl. Haring 10 ct. Op verzoek met ijs. ALGEMEEN VERKOOPLOKAAL NIEUWE GRACHT 74 Makelaar P. HOOGEVEEN Lz INBOEDEL- en MEUBILAIR VEILING, DINSDAG A.S., waarbij o.a. drie zeer mooie, origineele ENG. SALON-AMEUBLEMENTEN met veerende (Pullmann) kussens, bekleed met eerste klas velours en brocaat. Voorts hoogfijn eschdoorn SLAAPKAMER-AMEUBLEMENT en HUISKAMER-AMEUBLEMENTEN (Blackwood style) BEZICHTIGING MAANDAG van 10—4 uur. Uitsluitend wat de nieuwe Ameublementen betreft, even zeer morgen (Vrijdag) van 104 en Zaterdag van 102 uur. RAADPLEEG DAN FABER en het moet al een zeer bijzonder geval zijn, wil hij U niet kunnen helpen. Verscheidene cliënten, die jarenlang gesukkeld hadden, zijn na een behandleing door FABER weer in staat gesteld behoorlijk te loopen. Aan vak bekwaamheid behoeft U niet te twijfelen, want FABER heeft vergunning van den Minister van Econom. Zaken tot het houden van een inrichting als ORTHOPAEDISCH SCHOENMAKER, waardoor U verzekerd is. inderdaad de best mogelijke hulp voor Uw voeten te krijgen. 10 KLEINE HOUTSTRAAT 10 ANNEX PEDICURE-AFD. - GEDIPL. ASS. 5 jaar garanfie W. ALPHENAAR Kruisweg - Haarlem JOHNSON'S r:\xr.EI5PlttE» «en heilaap ortddeL p. dco>x 25 Ct. JOHNSON'S EELT- EN L1KDOORSZALB volgent oud tcctp:. p poiic 25 ct. JOHNSON S ONTVETTINGSBOONEN - C;, v. O"' ''O Ct. DROG1STER1J - GROOTE MARKT 6 U gaat trouwen BRUGMAN het adres voor Uw Huiskamer-Salonlamp. Iets aparts. Solied. Goedkoop. Tetterodestraat 52-54, Haarlem. Voor sport en zonnebaden Zonnebranddagcrême, wit en zeer droog, bruint toch de huid, ideaal bij tennissen1.10 Zonnebrandolie 1 Non-odor tegen transpireeren onder de armen 1.50 Inst. de Beauté Lanckh.l. 12 Tel. 29101, H.st. Makkelijke stoel voor te rusten in den tuin. Nog slechts enkele. In 't huls m. d. oranje gevel. Uw adres voor In- en verkoop voor van alles en nog wat. Ri- viervischm. 5 b.d. Gr. Kerk, tel. 14911. Koffer-Gramofoons H.M.V., Odeon, Parlophon enz. Cassettes. Pick-up, Radio Philips, Erres. Grote sortering Gramofoonpla- tcn alle goede merken. Platenkoffers vanaf 1.50 Den Boer's Muziekhandel Garandeert alle bij haar ge kochte instrumenten enz. hoek Damstr. L. Veerstraat 1. Tel. 14663. Homann Geijsers Homann Geysers, half automat. 80.—. BRUGMAN, Tetterodestraat 52. HAARLEM Voor: Vereen.-Drukwerk Handels-Drukwerk Familie-Drukwerk Massa-Oplagen Periodieken (JiUlaltead g o e d versorgd op d«n tijd dien wq beloren TEGEN BILLIJKE PKDZEN

Haarlem's Dagblad | 1938 | | pagina 7