eeren f Het feA Binnenwerk: VotraVoM: is 'n ongeëvenaarde, hechte en duurzame grondslag voor Uw Costuum Hm 19.75 22.75 25.75 29-75 17.50 Dit voorop, Dames en Heeren, want dat is van belang voor U om te onthouden! Dan moet het U verder toch wat zeggen, wanneer ik U kan verklaren in mijn meer dan 25-jarige loopbaan als coupeur, nimmer de beschikking te hebben gehad over zulk een prachtig binnenwerk als het C 8. A Binnenwerk Vormvast! Als vakman verwerk je het met pleizier! Een Costuum, waaraan je 'n mooien, correcten vorm gegeven hebt, behoudt dien ook, dank zij Vormvast, hoelang het ook gedragen mocht worden! Hoe dat mogelijk is? Wel, het C 8. A Binnenwerk Vormvast is 'n zuiver wollen weefsel van met wol omsponnen dieren- haren, die zooals U weet zeer elas tisch zijn; zij kunnen wel buigen, maar niet breken. Daardoor is ook het C 8, A Binnenwerk Vormvast enorm veerkrach tig. Buig het, kneed het zooveel U wilt; doe 't alles aan, wat Uw Costuum ook in 't dragen ondervindt, wanneer U bijv. met Uw colbert gesloten gaat zitten het herstelt zich steeds weer, trekt de boven- stof glad en doet zoodoende kreuken en plooien weer geheel verdwijnen! Heeren, 't C A Vormvast Costuum van zuiver wollen stoffen, 1- of 2-rij model, hangt voor U gereed in de prijzen van Mocht U dit niet willen besteden dan kunt U vast niet beter of voordeeliger slagen dan met ons C 8. A Costuum voor Heeren die tot nu toe gewend waren 'n Costuum te dragen van f 50.— tot f 75.—, noodig ik bij dezen dringend uit eens een proef te nemen met ons C 8, A Vormvast-Verma Costuum (vervangt maat!) voor f35 en f 40.- Uw besluit in de toekomst, op grond van Uw ervaring met dit Costuum, wacht ik met alle gerustheid af!

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 4