li slaagt zeker bi nnen 'i kwartier CsAVotmVaót Costuum Dus voor Paschen nog gemakkelijkYi 19.75 22.75 25.75 29.75 975 12.50 15-75 17-50 voor f35 en f40.- Dat ik mij als chef-coüpeur rechtstreeks tot onze Cliënten richtte, is zeer op prijs gesteld en met genoegen heb ik reeds tal van aan vragen om nadere inlichtingen over het C 8. A Binnenwerk Vormvast waaronder meerdere van Dames! rechtstreeks beant woord. Aan de verzoeken om gratis een Vormvast-staal bij te sluiten, heb ik ook voldaan en zal ik gaarne blijven voldoen, opdat men zich persoonlijk van zijn enorme veerkracht kan overtuigen, maar aan aan vragen om grootere stukken kan werkelijk niet worden voldaan, ook niet tegen betaling. En nu 'n woord tot de Heeren, die meenen dat zij vóór Paschen geen goed-passend Costuum meer zouden kunnen krijgen; tot de Echtgenooten en Moeders ook, die er aan wanhopen haar man of zoon met Paschen nog in het nieuw te zien. Als vakman ver zeker ik U, dat U uit onze enorme collec ties binnen het kwartier slaagt tot Uw vol ledige voldoening. De stof: zuiver wollen Cheviot of Kamgaren; 't model: I- of 2-rij; de kleur, 't dessin, welke U verkiest vindt ze! U slaagt bovendien stukken voor- deeliger én alléén bij Cs. A kunt U 'n Vormvast-Costuum krijgen, dat zijn correc- ten vorm behoudt, hoelang U 't ook draagt! Mocht U dit niet willen besteden dan kunt U vast niet beter of voordeeliger slagen dan met ons moderne C A Costuum voor Heeren die tot nu toe gewend waren 'n Costuum te dragen van f 50.— tot f 75.-, noodig ik bij dezen dringend uit eens een proef te nemen met ons C A Vormvast-Verma Costuum (vervangt maat!) Uw besluit in de toekomst, op grond van Uw ervaring met dit Costuum, wacht ik met alle gerustheid af!

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 8