De derde mislukte Bollenzondag Tegen een bomaanval AGENDA. Duitschland vierf 1sten Mei den to A A X D A G 1 MEI 1939 HAARLE M'S DAGBLAD De weergoden zijn dit jaar de bollenstreek wel zeer ongunstig gezind, want opnieuw heeft men daar de teleurstelling beleefd van een zonloozen Zondag. Het bezoek is dan ook maar matig ge weest en evenals de vorige week waren het voornamelijk automobilisten, die een der laatste kansen om nog iets van de kleurige velden te zien, niet wilden verzuimen. Want de tijd voor de hyacinten en narcissen is eigenlijk al voorbij en het zijn dan ook vrijwel uitsluitend de bloeiende tulpen, die in een bonte verscheiden heid van kleur en vorm de velden sieren. Den geheelen dag ging de zon schuil achter een grauwe lucht, waaruit af en toe een regen buitje neerviel. Dat was voor de wandelaars en de fietsers een reden om maar thuis te blijven, zoodat de wegen in bollenland alleen bevolkt waren door auto's en autobussen, waaronder en. kele uit andere provinciën en uit België. Er was echter geen sprake van eindelooze files, zoo als men die op een echten zonnigen bollenzon dag kan aanschouwen. Onze correspondent te Hillegom schrijft nog: Voor de derde maal is door het slechte weer aan groote verwachtingen de bodëm ingesla gen. Er waren vry' veel passeerende automobie len, waaronder een groot aantal Belgische auto bussen, maar fietsers en wandelaars ontbraken. Er behoefden dan ook geen speciale verkeers maatregelen genomen te worden. Het is, vooral voor de neringdoenden en de bloemenverkoo- pers, wel erg jammer. Dr. Mia van der Kallen overleden. Een der oprichtsters van de Graal-beweging. LEIDEN. 1 Mei. Op 37-jarigen leeftijd is gisteravond hier ter stede, na een langdurig lijden, overleden mej. dr. Mia van der Kallen, behoorende tot de „Vrouwen van Nazareth". Eenige maanden geleden was mej. Van der Kallen te Nijmegen in de letteren gepromo veerd. Zij heeft zich op het gebied van de Graal-beweging, waarvan zij een van de op richtsters was en later provinciaal-overste, bijzonder verdienstelijk gemaakt. Tot de oprichting van de Congregatie van de Vrouwen van Nazareth heeft de Mpmecg sche hoogleeraar van Ginneken den sTOot ge geven. In 1929 is op verzoek van mgr. Aenge- nent in het bisdom Haarlem de vrouwelijke jeugdbeweging opgericht.. Voor deze beweging beteekent het overlijden van één harer op richtsters een groote slag. DE POES IN DEN BOOM. De hooge boom op de binnenplaats van het Proveniershuis was plotseling het object van buitengewone belangstelling. Onder den boom hadden zich vele nieuws gierige Groote Houtstraat-voetgangers- en loop jongens verzameld. Politie-agenten waren uit hun posthuis geko men! Allen tuurden in spanning naar de groe nende kruin van den zwaren boom. Boven in den top, ongelooflijk precies op de allerdunste der boomtakken, zat een poes ang stig miauwend, tergend onbereikbaar. Een oud vrouwje, bewoonster van het Hofje en eigenares van de poes-in-doodsgevaar, liep handenwringend om den boom heen. Maar. twee dappere mannen van onze ver maarde Haarlemsche brandweer marcheerden de binnenplaats op en stapten recht op den boom af. Twee mannen uit de menigte onder den boom schoten aanstonds te hulp. Een brandzeil werd gespannen en door drie mannen uitgespreid ge houden. Er kwam spanning onder het publiek. Het oude vrouwtje jammerde onafgebroken door over het lot van haar arme poes. Toen ging een der brandweerlieden in den boom. Hij klom van de dikke op de dunne tak ken, de poes tegemoet. Zal het gelukken? Een stok met haak werd den klauterenden brand weerman toegestoken, want poes zocht geen toe nadering. Dan een schok ging door de toe schouwers was de poes binnen het bereik van haar redder. Hij greep de kat in zijn sterke knuist en.... wilde naar beneden klauteren. Het ging niet. Nieuwe spanning. De man zocht en vond 'n rust- en steunpunt tusschen twee dikke takken, Hij knoopte de uniformjas los en weer dicht, nu mèt de kat er onder. Het publiek juichte! Redder en poes bereikten tenslotte veilig den grond. Met tranen in de oogen komt het oude vrouwtje den redder van haar poes de handen drukken. Het publiek bracht den redder een ovatie. De poes ondankbaar was wèggerend Op het Hofje achter het oude Proveniershuis was de rust weergekeerd, 't Was een geweldige emotie geweest. moet ge U beschermen in een bom vrije kelder. Tegen bedrog in zaden en planten moet ge U beschermen bij: ZAADHANDEL JAN ROOZEN SPEKSTRAAT 5 TEL. 16061 HAARLEM. DAAR IS U VEILIG (Adv Ingez. Med.) MAANDAG 1 MEI Feestelijkheden verjaardag van Prinses Juliana Frans Hals Theater: „Champagne", 2.30, 7 en 9.15 uur. Palace Familie Cinema: „Honoloeloe" en „De barones en de butler", 2 en 8.15 uur. Rembrandt Theater: „Drama in Sjanghai", 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Theater: „Jongensstad", 2.30, 7 en 9.15 uur. Moviac Theater: „De Kribbebijter", geprolon geerd. Zand voort: Kermisvermakelijkheden in het Feestpark van 1—12 uur DINSDAG 2 MEI Groote Kerk: Orgelbespeling van 8.159.15 u. Café-Restaurant Brinkmann, Groote Markt: Bazar Luthersche Wijkverpleging, 7.30 uur. Bioscoopvoorstellingen 's middags en 's avond* Teyler's Museum, Spaarne 16, 113 uur, be halve 's Maandags. Toegang vrij. Palestina Diorama's, Schotersingel 117a. Ge opend eiken werkdag (behalve Vrijdags) van 35 en 79 uur. Schuurtje aan de Leidschevaart afgebrand. Zondagavond omstreeks 6 uur ontstond er brand in een schuurtje van een woning aan de Leidsche Vaart 518. De brandweer werd onmiddellijk gewaarschuwd en slaagde e: spoedig in met twee slangen op de waterlei ding het vuur te blusschen. Het schuurtje was echter vrijwel uitgebrand terwijl ook de aan grenzende keuken en een kamertje op de eer ste verdieping aan de achterzijde van het huis veel van het vuur en het water te lijden hadden. De bewoners, de familie B.. kwamen juist toen de brand begon, thuis. Men ver moedt dat kortsluiting de oorzaak is. Op de Leidsche Vaart hadden zich in tus schen vele nieuwsgierigen verzameld, die met belangstelling de verrichtingen van de brand weer gade sloegen. WIE ONTVING DIT BANKBILJET? In verband met een diefstal van een bankbiljet van f 25, nieuwe model genummerd C.E. 001187 verzoekt de commissaris van politie te Haarlem winkeliers c.a. om na te gaan of zij vermoe delijk op 29 April j.l. -dit bankbiljet ontvan gen hebben. Degene, die het bankbiljet ontvan gen mocht hebben, wordt verzocht om zich te melden bij de afdeeling recherche van het Hoofdbureau van politie te Haarlem. Hitier spreekt de jeugd toe Nationale prijzen toegekend BERLIJN. 1 Mei (D.N.B.) De rijkshoofd stad viert den lsten Mei als nationalen feest dag. De stad is met vlaggen, guirlandes er foto's van den Führer getooid. Aan een jeugd- bijeenkomst in het Olympische Stadion na men ruim 140.000 jongens en meisjes deel. In het Duitsche Operahuis vond een feeste lijke vergadering plaats van de „Reichskul- turkammer", waar rijksminister Goebbels de namen bekend maakte van de beide nationale prijswinnaars. Den nationalen boekenprijs kreeg de dichter Bruno Brehm voor zijn werk „Oesterreichische trilogie" en den filmprijs kreeg de regisseur professor Karl Fröhlich voor zijn film „Hei mat". Goebbels hield een toespraak, waarin hij o.a. zeide: „Tegen de internationale ophit- ;lng en oorlogshysterie, welke door de leugen- pers in Londen, Parijs en New York stelsel matig wordt bedreven, staat het Duitsche volk volkomen immuun. Het weet, dat het over genoeg machtsmiddelen beschikt om zijn eer en zijn nationale bestaan in elk geval te verdedigen". Op de jeugdbijeenkomst in het Berlijnsche Olympische stadion heeft Hitier een toe spraak gehouden, waarin hij, na herinnerd te hebben aan de 1 Mei feesten in 1933, o.a. zeide: „Wat in deze zes jaren gebeurd is, is niet te wijten aan een toeval. Dat gij, jongens en meisjes, thans tot een geacht en sterk volk behoort is uitsluitend het resultaat van den inwendigen arbeid aan dit volk. Ik weet, dat uw jonge harten reeds meegeleefd hebben dit laatste jaar, toen het Groot-Duitsche Rijk ge vormd werd. De Duitsche natie zal eens In de toekomst de macht vertegenwoordigen, welke steeds weer in de jeugd reeds haar uitgangs punt vindt. Van u verwacht ik, dat ge eens flinke Duitsche mannén en getrouwe Duit sche vrouwen wordt. Flinke mannen, die vooruit weten dat niets cadeau wordt gegeven doch dat men hier op de wereld om alles moet worstelen en dat men niets behoudt, dat men niet bereid is zoo noodig ook te verdedigen. Ge zult niet die leugenachtige leuzen opne men, waarmede een andere wereld meent oprechte volken te kunnen vergiftigen en te vernietigen. Om ons heen leven volken, die de Duitsche eenheid niet wenschen, want zij willen ons volk niet de noodige levensrechten verschaffen, die aan andere volken wel ge geven zijn. Wij en eenige andere jonge volken moeten ons deze levensrechten, die eens door onze voorvaderen op lichtzinnige wijze zijn prijsgegeven, eerst moeizaam verwerven en wellicht eens voor hen opkomen. En in dat opzicht bouw ik pas goed op jullie, vooral op mijn Duitsche jongens, opdat, wanneer eens het uur mocht komen, dat een andere wereld meent naar de Duitsche vrijheid te kunnen grijpen, uit deze jeugd een millioenvoudige kreet moge weerklinken. De andere wereld mag dreigen. Zij zal mislukken waaraan zij nog steeds mislukt is: aan de Duitsche een heid. Ge kunt trotsch gaan op de mannen, die thans Duitschland regeeren en ik wil even trotsch gaan op jullie, die Dultschland's toekomst zijt". V er wachting geldig van hedenavond tot mor genavond ongeveer 19 uur: Voor de Noordelijke provincies: Meest betrokken tot zwaar bewolkt, enkele regenbuien, weinig verandering in tem peratuur. Matige tot zwakken wind uit Noordelijke richtingen. Voor de Zuidelijke provincies: Meest betrokken tot zwaar bewolkt, enkele regenbuien, weinig verandering in tem peratuur. Matige tot zwakken wind uit Zuidelijke tot Westelijke richtingen. THERMOMETERSTAND Hoogste gisteren 48 F. Laagste hedennacht 46 F. Hoogste heden 48 F. Het continentale gebied van lagen luchtdruk verplaatste zich langzaam naar het Noorden en ligt thans met een reeks van minima van Noord-Duitschland over ons land, Zuidoost- Engeland en Bretagne tot in de Golf van BLscaye. Het gebied van hoogen luchtdruk in het Westen blijft stationnair en reikt van Groen land over IJsland en den Oceaan ten Westen van Ierland tot nabij de Azoren. De uitlooper naar Scandinavië heeft zich, na zich eerst teruggetrokken te hebben, weer hersteld. Na een sterke westwaartsche uitbreiding van de hooge temperaturen, die bij voortduring in het Oosten voorkomen, tot aan de grenzen van ons land, is thans in Noord-Duitschland weer af koeling opgetreden. In Centraal-Europa is de luchtdrukverdeeling zeer onregelmatig. Op de Noordzee en op de Britsche eilanden waait het matig uit Oost tot Noordoost en blijven de temperaturen bij voortduring laag. BAROMETERSTAND Vorige stand 764 m.M. Stand van heden 760 m.M Neiging: Achteruit. Opgave van: Fa. A. FEDERMANN. Opticien Gr. Houtstraat 37 Tel. 11059 Belangrijke Telefoonnummers: Politie: 11850. Brandweer: 15333. Ongevallendienst (Brandweerkazerne) Ged. Oude Gracht: 14141. FRANZ VON PAPEN, de nieuwe Duitsche gezant in Turkije, wordt bij zijn aankomst te Istanboel door de autoriteiten welkom geheeten. Het groote rioleeringsplan te Haarlem. Aanbesteding van de rioleering van Ged. Oude Gracht, Raaks en Jacobstraat. Hedenmorgen werd door den directeur van Openbare Werken te Haarlem aanbesteed: het maken van rioleerlngen in de Ged. Oude Gracht, Raaks en Jacobstraat. Ingeschreven werd door A. Schoorl te Haar lem f 35.897: Joh. Dienaar en Zonen. IJmui- den 48.398; Jansen en Verwer te Haarlem 48.181.4u. Firma H. E. van Deest te Gouda 37.(100; W. Aafjes en Co. te Assendelft f 39.998: J. F. Akker te Amsterdam 49.840. G. HuLsebos te Bloemendaal 39.990 H. A. van Seeters te Amsterdam f 37.800. B. Rijkeboer te Amersfoort 43.280. G.' onder de Linden te Hillegersberg 42.000, W. H. Kelderman te Enschedé f 38.000. R. Bijker te Haarlem f 44.584. Haarl. Grond-, Hei- en Aannemers bedrijf 36.980. Laagste inschrijver is dus de firma A. Schoorl te Haarlem. De gunning zal later plaats hebben De avond-orgelbespelingen. Beginnen op 2 Mei. Morgen, Dinsdag 2 Mei beginnen de avondor gelbespelingen in de Groote Kerk weder. De concerten vinden plaats van 8.15 tot 9.15 uur en-zijn voor het publiek kosteloos toeganke lijk. Het programma voor het eerste concert luidt: 1 Komm Gott, Schöpfër, heiTger geist J. S. Bach. 2 Toccata, Adagio et Fuga C gr. t. J. S. Bach. 3 Kleines harmonisches Labyrinth J. S. Bach. 4 Variatiën op Psalm 107 C. F. Hendriks. 5 Pastorale C. Franck. 6 a. In Paradisum Th. Dubois b. Grand Choeur HEEMSTEDE Julianadag. Een monument onthuld. Ook in Heemstede is aan den verjaardag van onze Prinses een eenigszins feestelijk karakter gegeven door de banken en het hek werk (vervaardigd door werkloozen op den werkloozencursus) voor den Julianaboom op het Julianaplein, aan het gemeentebestuur over te dragen, en het monument, een ge schenk der burgerij, bij gelegenheid van het regeeringsjubileum van H.M. de Koningin, nog juist voltooid door den beelhouwer H. A. v. d. Eynden vóór diens overlijden en geplaatst is aan het eind van de Vrijheidsdreef te onthul len.. Om half 11 was een groote schare van be langstellenden om het Juilianaplein bijeen. Aanwezeg waren o.m. burgemeester Jhr. J. P W. v. Doorn en de beide wethouders. De voor zitter van Koninginnedag, de heer E. Lefebvre. en de besturen van Koninginnedag en Vreem delingenverkeer, de heer J. Schelling, direc teur van openbare werken. Verder waren aanwezig de commissie „Ont wikkeling en ontspanning voor werkloozen" en de vervaardigers der banken en hekwerk, bene vens de leeraren der cursussen. De voorzitter van „Koninginnedag", de heer E. Lefebre, zich tot den burgemeester wendend, zeide nu voor de tweedemaal hier op dit plein te staan tegenover den burgemeester, eerste twee jaar geleden bij het planten van den boom en nu op dezen <iag. De boom, aldus spr. moest een uiting zijn van saamhoorigheid tusschen Vor stenhuis en de burgerij. Zich tot het talrijke publiek wendende, zeide de burgemeester verheugd te zijn, dat zoovelen bijeen waren. Dit toont, dat als er feest is in het Oranjehuis, wij ook in dit feest deelen, dit toont onze echte saamhoorigheid met Haar huis en ons Vaderland. Onder leiding van den heer D. v. d. Stam. hoofd der Bosch en Hovenschool zongen de kin deren van de 5e klas van alle lagere scholen daarna „Een lied van Nederland" en „Wij willen Hilland houden", waarna met muziek gemar cheerd werd naar de Vrijheidsdreef voor de onthulling van het monument. In zijn rede zeide de burgemeester verheugd te zijn dat dit monument tot stand is gekomen met de Vereeniging „Vreemdelingenverkeer" zoodat een nog grooter deel der inwoners hier aan heft medegewerkt. Bij de banken en hekwerk, aldus de burge meester, gingen onze gedachten uit naar het jonge- Prinsenpaar, hier krijgen wij een terug blik op den arbeid van onze geliefde Vorstin. De burgemeester verklaarde ook dit monu ment gaarne namens het gemeentebestuur te aanvaarden en besloot met een driewerf hoera op onze Koningin, waarmede de talrijke aan wezigen spontaan instemden. DE A.S. RAADSVERKIEZINGEN De definitieve lijst der Katholieke Staatspartij Zondag heeft de stemming plaats gehad tot vaststelling van de Candidatenlijst van de R.K. Staatspartij voor de a.s. Gemeenteraadsverkie zing. Het resultaat was, dat de opstelling volgens het politieke advies onveranderd kon worden overgenomen. De eandidaatstelling luidt dus: 1. C. A. M. Jonckbloedt; 2. J. W. v. d. Erf; 3. Jac. J. Kamerbeek; 4. N. J. v. d. Linden; 5. E. J. v. Lent; 6. H. A. Meeuwenoord; 7. P. J. J. v. d. Putten; 8. L. Roest; 9. C. J. J. Smoorenburg; 10. L. v. d. Meij; 11. N. J. Nijman; 12 A. A. Leuven. ZANDVOORT Het vertrek van den 1 Mei-optocht, die ditmaal Zaterdagavond 29 April werd gehouden, van de Friesche Varkenmarkt. KERKCONCERT. De Gem. Christ. Zangvereen. Immanuël heeft in samenwerking met Schoten's Christ. Gem. Koor onder leiding van den heer Jac. Zwaan in de Ned. Herv. Kerk een concert gegeven ten bate van de Diaconie. Uitgevoerd werd de Mattheüs Passion van Heinrich Schütz. Door de samenwerking van de ge.noemde ver- eenigingen is het den heer Zwaan gelukt de uit voering van dit mooie werk op zeer hoog peil te brengen. De verschillende koralen werden uitstekend vertolkt, doch het hoogtepunt werd zeer zeker bereikt in het koraal dat begint met de woor den: Herliebster Jesu, was hast du verbrochen. Niet alleen het koor, ook de solisten verdienen woorden van lof. In de eerste plaats noemen we den heer Han Lefèvre als den evangelist. Hij bereikte hier, ook in zijn opvatting een vol maaktheid, die moeilijk te overtreffen zal zijn. Op uitstekende wijze werd hij meermalen aan gevuld door Bram Misset, die niet minder dan vier partijen voor zijn rekening had genomen, nl. die van Judas, Petrus, Kajafas en Pilatus. De Jezus-partij werd op eminente wijze ver tolkt door Jos. de Klerk. De mooie, eenvoudige melodieën bracht hij met zijn prachtige donkere bas, op ontroerende wijze ten gehgore. Ook de kleine vrouwenpartijen werden op ver dienstelijke wijze gezongen. Een woord van lof komt zeker toe aan den or ganist Piet Kiel, die door zijn zuiver aangevoel de begeleiding zeer veel bijdroeg om het ge heel te brengen op het hooge peil, waarop deze uitvoering stond. Ds. Brink, die een kort openingswoord sprak, verzocht de aanwezigen aan het slot gezamenlijk te zingen Gezang 2 3. TOONEEL VEREENIGING „DE SCHAKEL". Zondagavond voerde de tooneelvereeniging De Schakel voor een stampvolle zaal op „De Meid" van Herman Heijermans. De titelrol werd gespeeld door mevr. A. Kraayenoord en zij deed dit voortreffelijk. Mevr. Tonny v. d. Storm, het geplaagde mevrouwtje, had de moeilijke taak om zon der overdrijving de angst uit te beelden, dat haar man haar geheim, haar misstap zou ont dekken. Zij slaagde hierin op uitstekende wijze. De heer W. Chr. Hildering speelde de rol van Cor de Pauw vlot. Mevr. A. van Kampen fungeerde voor tante Bettina en ze deed dit aardig. De heer Chr. Rouffaer was een kostelijke Kruier en mevr. SluysMoe ton, die we voor de eerste maal op de planken zagen, was een waardige kruiers-vrouw. Hun onnoozele doch ter Mina, werd aardig gespeeld door mej. A. Akkers en de heer P. Keur speelde het kleine rolletje van waschbaas zeer goed. Onmiddellijk na afloop bracht de waar nemende Commandant van de militaire be zetting het bestuur van De Schakel dank voor de uitnoodiging aan de geheele bezetting. Namens de bezetting bood de militaire kok mevr. A. Kraayenoord een bloemenmand aan. Nadat de dames door den voorzitter allen met bloemen waren gehuldigd, begon het bal onder leiding van den heer J. Stol. BLOEMENDAAL De Twentsche Bank. Beschikt thans over een mooi, ruim gebouw. Al jaren lang had men in het bijkantoor van de Twentsche Bank te Bloemendaal met ruim tegebrek te kampen. Vandaar dat naar een ruimere behuizing werd omgezien. De plan nen zijn nu werkelijkheid geworden en he den, Maandag wordt het nieuwe gebouw, aan den Bloemenaaalschen Weg in gebruik ge nomen. Wij gelooven, dat de architect, de heer J. J. van Noppen te Haarlem er in geslaagd is, den gevel zoodanig te ontwerpen, dat hij rustig aansluit bij de oude aangrenzende perceelen. Oude Bloemendalers weten zich nog wel te herinneren, dat in het nu afgebroken huis dr. Bakker woonde. Zaterdagmiddag stelden de directeuren de heeren C. Ritsema en mr. R. Stoop, ons in de gelegenheid in dit moderne 'gebouw een kijkje te nemen. Modern, want was de architect aan den buitenkant aan de omgeving gebonden, voor het inwendige kon hij gebruik maken van de nieuwste vindingen en modernste techniek en smaak. Hier is inderdaad een practisch, smaakvol en modern kantoorgebouw tot stand geko men. De begane grond bevat een ruime vesti bule welke door middel van twee tourniquets toegang geeft, eenerzijds tot de afd. „Kas" met loketfront, anderzijds tot de afd. „Kluis-effec- ten" met loketfront en de daarbij aansluiten de directiekamer, spreekkamers enz. Hiertusschen is dan de kantoorruimte met een alleszins voldoende dakverlichting. Het nieuwe gebouw van de Twentsche Bank te Bloemendaal. Voor kunstverlichting zorgen moderne lam pen, eigenlijk lampbatterijen, waar door toe passing van een menging van geel en wit licht een fraai natuurlijk resultaat wordt verkre gen. De tourniquets kunnen door een druk op den knop uit het bureau worden afgesloten, om eventueele boosdoeners op deze wijze op te sluiten. Beneden is een ruime ondergrondsche kluis met veel loketruimte, annex kofferkluis voor vacantiegangers. 5 knipkamertjes, ruimte voor archief, enz. Een „mangat" dient als noodtoegang, inge val de Lips-insL.liatie mocht falen. De kluis is te bereiken langs een ruim ge bouwde trap met bordessen. De wanden zijn samengesteld van getorschte compound pantserstangen. De afsluiting geschiedt met Lipskluisdeuren en hekwerken. Door toepas sing van daarvoor speciaal aangebrachte chemisch werkende stóokapparaten is de kluis met omgeving geheel droog opgeleverd. De kelder voor de verwarming met automa tische oliestook-inrichting ligt vrij van de kluis en heeft een afzonderlijken toegang. Het werk werd uitgevoerd door de N.V. Gebr. Joustra's Aannemersbedrijf te Haarlem. Onze indruk is dat èn de architect èn de aannemer een smaakvol en practisch kantoor gebouw hebben gesticht, ruim en rustig in kleurencombinaties. Wij wenschen de Twentsche Bank en Bloe mendaal geluk met deze mooie aanwinst voor de gemeente. Vermelden wij nog dat de Twentsche Bank 21 jaar in haar vorige behuizing heeft ge woond en dat men half Juli 1938 met den bouw van het nieuwe „tehuis" is begonnen. HAARLEMMERMEER GESLAAGD Onze plaatsgenoote Mej. E. van 't Hof slaagde voor het examen voor vroedvrouw. OVERVEEN FANCY-FAIR IN DOMI. De R.K. Sportvereeniging „D. E. K." onder- afdeeling van „St.. Genesius", organiseert op 5, 6 en 7 Mei een fancy-fair in Domi op het Zand- voorterpad. Aan deze fancy-fair zijn allerlei attracties verbonden, o.a. een cabaret en dansgelegen heid.

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 2