voor Uw Jongens Pakje l kunt U wel duurder, maar niet beter slagen dan met een 10.50 12.75 14.50 17.50 575 7.50 8.50 9.50 8.50 9.75 11.50 12.75 4.50 5-75 6.90 790 Ook Wanneer het veerkrachtige C A Binnenwerk Vormvast niet bestond, dan moest het voor Jongenskleeding beslist uitgevonden worden! Zeli vader begrijp ik 't verlangen van 'n ouder om hun jongens netjes voor den dag te laten komen. Maar van den anderen kant begrijp ik ook, dat rakkers als deze niet den heelen dag om hun kleeren kunnen denken. Met 'n C A Vormvast-pakje behoeft dat gelukkig ook niet! Als het eens een knauw krijgt dan doet 't Vormvast Binnenwerk de plooien en kreuken direct weer verdwijnen! Als coupeur heb ik bovendien een zwak voor Jongenskleeding en ik vind het zeli dan ook aardig op 'n paar nieuwigheden te kunnen wijzen. De broeken van onze plus four pakjes hebben bijv. 'n elastieken band, waardoor bretels over bodig zijn. 't Kleedt ook mooier af! Dan hebben ze 'n nieuwe, veel gemakkelijker knie-sluiting en een royaal-gevoerd zitvlak. Onze knie-broekjes zijn geheel gevoerd en deze hebben, evenals de plus fours, nog 'n horloge-zakje met rits! Net echt! En nu de prijs! Opgelet, Vaders en Moeders! Voor 'n degelijk plus four-pakje van zuiver wol len Tweeds of Cheviots met C A Binnenwerk Vormvast, behoeft U niet meer te besteden dan Maar U slaagt met 'n keurig pakje ook reeds voor Moet het een sterk Jongenspakje zijn met korte broek? C A is toch voordeeliger! Luister maar. Pakjes van zuiver wollen Tweeds of Cheviots met C A Binnenwerk Vormvast, voor slechts U vindt echter ook ruime keuze mod. Pakjes voor

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 8