votmvoót Waarom zoudt U dan nog verder zoeken? Spaar tijd, moeite èn geld: ga rechtstreeks naar C& A! Profiteer van onze ongekend- voordeelige aanbiedingen; zóó voordeelig, dat U, voor hetgeen U wilde besteden, misschien bij ons ook wel twee stuks kunt krijgen in plaats van één! Bijv. 'n Swing- coat èn 'n Tailleur o! 'n Mantel! Wat zou U dat met de a.s. Feestdagen een prettige afwisseling in Uw kleeding mogelijk maken! Op deze foto kunt U alleen model en coupe van dit VormvastTailleur Costuum beoor- deelen ais U nu ook de stof en afwerking nog gaat zien. zult U zich eerst recht verbazen over den lagen prijs! U schat dezer- aparten Georget te Mantel zeker veel duurder! Met Vormvasx-binnen bewerking! Zwart en Marine. Tot de grootste 'maten 'tC A Binnenwerk Vormvast veredelt Uw kleeding en het maakt deze gelijk aan kleer- makerswerk! Daar het een weefsel is van met wol om sponnen dierenharen, die wel buigen, maar niet bre ken kunnen, is en blijft het ook enorm veerkrachtig! Het trekt de bovenstof steeds weer glad en voorkomt dus daardoor kreuken en plooien 'n Ander bewijs, hoe voordeelig U in onze Mei-aan- bieding siaagt! Bouclé Mantel, geheel op Maroc, m. rijkekoordbie- zen en reliëfgarn. Licht en luchtig, jeugdig en spor tief is deze ge heel op Maroc ge voerde Flausch- Swingcoat met mod. Swing-rug. De prijs? Slechts Voor zóó weinig 'n apart Frisette Costuum als dit, in de allernieuw ste tinten en met fraai reiiëfbróde- rie - dat vindt U alléén bij C A! U moet Uzelf zien in deze elegante Vormvast- S win g- coat van origi neel Engelsche FiauschDe prijs is haast ongeloof lijk,...maar waar!

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 4