CRICKET Kreymborq ZWEMMEN PAARDENSPORT. LAWNTENNIS. R. K. VOETBAL KON. NED. VOETBALBOND WAARB0RG-C0STUUM WAARB0RG-KLEED1NG IS APARTE KLEEDING! V R IJ D A 'G '19 M E I 1939 HAAKTE M'S DAGBEAD 11' NEDERL. CRICKETBOND. ROOD EN WIT—HERMES-D.V.S. Een volkomen nederlaag: voor de kampioenen. Donderdag speelde Rood en Wil haar eersten wedstrijd voor de competitie aan de Spanjaards laan tegen de karnpioensploeg Hermes-D. V. S. uit Schiedam, welken wedstrijd de Haarlemmers op overtuigende wijze wonnen. Hermes, dat allesbehalve in kampioensvorm speelde, stuurde, na het winnen van den toss, haar tegenstandster het eerst naar de wickets, waar P. A. Lammerts van Bueren en W. Kra mer de innings voor Rood en Wit openden op het bowlen van J. Scheffer en J. Offerman. De fast-bowler L. Borrani ontbrak nog op het appèl. Vooral v. Bueren speelt den aanval met ver trouwen en nadat ook Kramer, na een min of meer weifelend begin er beter is ingekomen blijkt het, dat een behoorlijke openingsstand verwacht kan worden. .Van Bueren neemt eenmaal Offerman mooi recht vooruit, hetgeen 4 punten oplevert. Het veld loopt nog langzaam: enkele harde slagen leveren slechts 2 punten op. Reeds 47 runs zijn gescoord, als Van Bueren zich voor een uitste kende 29 door A. Molenaar laat bowlen. Yates gaat zeer spoedig (op 57) retour als hij een run wil lorceeren, den bal totaal verkeerd beoordeelt en deze in zijn wicket ziet verdwijnen van den zelfden bowler. Twee runs daarna ziet W. Kramer zich ge vangen door den bowler Offerman voor 19 nuttige runs (één zes). A. van der Togt en J. L. Sanders blijven dan tot de lunch samen; er zijn dan 89 runs voor het verlies van 3 wickets, het geen hoop geeft voor een goede Rood en Wit score. Onmiddellijk na de hervatting echter, als eerst W. Nolet Van der Togt in de slips heeft gemist, herstelt deze fielder zich schitterend door v. d. Togt na een goede 20 op leg te vangen. Van 4 voor 90 wordt het 7 voor 95! Van Baas- bank krijgt een „duikbal" die hem te machtig is en Molenaar zijn 'vierde wicket bezorgt. Sanders wordt voor 9 door Scheffer gebowld en P. Hage naar moet na slechts 3 runs eveneens de meer derheid van denzelfden bowler erkennen. De jeugd vindt het dan echter welletjes en stopt de collapse op voorbeeldige wijze. Zoowel A. Berendsen als T. Everard behandelen den vrij zwakken Hermes-aanval, waarin de veteraan J. Offerman nog steeds moeilijk gemist kan wor den volgens de regelen der kunst en elke min der zuivere bal wordt solide afgestraft. De 100, 110 en 120 komen zonder verder wicketverlies op het scoringbord. Op 128, na een stand van 30 runs dus doet Keuzekamp in de slips een prachtigen vang op Offerman's bowlen en vlak hierop herhaalt Bart dit staaltje op Molenaar, waardoor Berendsen en Everard ieder voor een beste 18 kunnen vertrekken. Het is dan spoedig gebeurd; M. Gobets wordt door v. d. Schouw gevangen, die hiermede aan Molenaar zijn zesde wicket bezorgt. Deze bowler leek moeilijker te bespelen dan inder daad het geval was. 37 runs werden in ruim 20 overs op hem gescoord. W. van Rossum bleef met 3 runs niet uit en het eindtotaal werd 132. J. Offerman en J. Scheffer deelden de resteerende 4 wickets voor 33 resp. 36 runs. De innings van de kampioenen die er vrijwel niets van terecht brachten is spoedig verteld. Twee goede ballen- van Hagenaar en Yates en drie prachtige vangen van v. d. Togt en v. Baas- bank in slips en gully en in het verre veld van Everard, brachten het scoringbord via 1 voor 0 en 3 voor 1 op 5 voor 5! Een zeer slecht begin dus .en nadat op 20 Nolet door Van der Togt was gebowld leek een -zeer laag totaal .het resultaat van de Hermes-innings te zullen worden. Dan wordt C. Tettelaar van een' vuurpijl gemist en hiervan profiteert deze Schiedammer dankbaar door, alvorens tenslotte toch door Hagenaar te worden gevangen op v. d. Togt's bowlen, eerst een zes en 2 vieren te slaan, waarmede de kans voor Rood en Wit op een mogelijke innings overwinning vrijwel verkeken was. Het openingsbat H. Stolk, stond inmiddels nog steeds op de mat, zonder echter veel runs te vergaren. Van 738 werd het 8 voor 47 toen Scheep maker door v. d. Togt werd gebowld. Gobets stumpte Molenaar uitstekend op Yates' bowlen voor 5 en toen was het eindelijk de beurt van Stolk, die voor 22 langzame runs zijn wicket als laatste aan Yates gal. J. Scheffer bleef met 5 runs niet uit. Het totaal werd 58 waardoor Her mes dus juist den foliow-on ontging en met 74 runs dezen wedstrijd verloor. P. Hagenaar met 3 voor 11, W. Yates met 4 voor 20 en A. v. d. Togt met 3 voor 24 hadden goed gebowld. Innings Rood en Wit. P. A. Lammerts v. Bueren b. A. Molenaar 29 W. Kramer c. and b. J. Offerman 19 W. Yates b. A. Molenaar 3 A. v. d. Togt c. W. Nolet b. Molenaar 20 J. L. Sanders b. J. Schefer 9 A. van Baasbank b. A. Molenaar 0 P. C. Hagenaar b. J. Scheffer 3 A. Berendsen c. A. Bart b. Molenaar 18 P. Everard c. J. Keuzekamp b. Offerman 18 W. v. Rossum not out 3 M. Gobets c. G. v. d. Schouw b. Molenaar 0 extra's 10 Totaal 132 Bowlingcijfers: O. M. R. W. J. Scheffer 16 3 36 2 J. Offerman 15 2 33 2 A. Molenaar 20 4/6 3 37 6 H. Stolk 3 1 7 A. Bart 1 9 Innings Hermes-D. V. S.. H. Stolk b. W. Yates 22 G. v. d. Schouw c. A. v. d. Togt, b. W. Yates 0 J. Offerman c. A. v. Baasbank b. P. Hagenaar 1 A. Nolet b. P. C. Hagenaar 0 J. Keuzekamp b. W. Yates 1 A. Bart c. P. Everard b. J. Hagenaar 0 W. Nolet b. A. v. d. Togt 3 C. Tettelaar c. .P. Hagenaar b. v. d. Togt 18 A. Scheepmaker b. v. d. Togt 0 A. Molenaar stumped M. Gobets b. Yates 5 J. Scheffer not out 5 extra's 3 Totaal 58 O. M. R. W. 11 7 11 3 13 4/6 4 20 4 4 24 3 Bowlingcijfers: P. C. Hagenaar W. Yates A. v. d. Togt v. o. c. I-H. c. c. i. Gewonennen door VOC met 23 runs. VOC 81 runs; VOC tweede innings 105 runs. HCC 58 runs; tweede innings 80-7 (tijd) (Ter- wiel 8-15). II. c. c. 2-P. w. Gewonnen door P.W. met 93 runs. Ie innings H.C.C. totaal 91; le innings P.W.: totaal 184, dr. M. Jansen 102 not out. v. v. V.-V. R. A. Deze wedstrijd eindigde in een draw. Eerste innings V. R. A.: totaal 137 voor 9 wickets (gesl.) V. V. V. eerste innings; totaal 111 voor 8 wickets (tijd). Kampong—Rood en Wit 2. Gewonnen door Kampong met 18 runs. Kampong totaal 110, waarvan J. Ufkes 28, H. C. v. d. Bijl 25, B. C. Moerkoert 10, J Eshuis 25. Bowlingcijfers Rood en Wit 2; J. W. Fran ken 4 v. 26, Kaptein den Bouwmeester 3 v. 43, mr. F. Davidson 1 voor 11, J. Chapon 2 voor 16. Rood en Wit 2 totaal 92, waarvan R. Kra mer 24, H. E. J. Everardt 11. C. Bultman 23, J. W. Franken 16. Bowlingcijfers Kampong: J. Ufkes 5 voor 48. H. C. v. d. Bijl 5 voor 42. Haarlem 2—H. B. S. 2. Haarlem 2 kon het in haar eersten wedstrijd, door stug verdedigen der H. R. S.'ers, slechts tot een draw brengen. Haarlem 2 batte eerst en bracht het tot 140, waarvan Hub. Boeree 9. J. A. Mulder een goede 41, R. Ton 28, A. v. d. Bergh 13, C. van Vreeden 20 en extra's 16. Voor H. B. S. bowlden: R. Luyendijk 142, J. v. Doorn 748, H. A. Huinder 09, L. van Hoepen 19, A. E. Luyendijk 06 en Borst boom 110. H. B. S. zag hierna kans, dank zij E Keilholz, die de innings opende en met 43 not out bleef, den. tijd uit te spelen voor het verlies van 8 wickets. Het totaal was, met inbegrip van 14 extra's 111. Behalve Keilholz kwamen nog in de dubbele cijfers: N. F. Havermans 12, A. E. Stuur 10 en H. v. d. Veld 10. Voor Haarlem bowlden: R. Ton 12, A. E. d. Bergh 439, K. Rijpma 16, Hub. Boeree 220, J, Elsinger 09 en P. Kruyt 01. CRICKET IN ENGELAND. Op Lord's kon Woensdag en Donderdag alweer wegens regen niet gespeeld worden. Voor den wedstrijd MiddlesexNorthamptonshire gelden thans de bepalingen voor een ééndaagschen wed strijd. In den wedstrijd EssexGlamorgan kon eerst des middags een. uur gespeeld worden, waarna de strijd weer gestaakt moest worden. Essex 91. De stand van de overige wedstrijden is: West-Indië 296 (Headly 103) Cambridge University to bat. Dickinson nam 478. Kent 72 Martin 623, Howorth 421) en 393 tegen Worcester 146 (Lewis 6—46) en 158 (Lewis 5—57) Oxford University 117 (Pollard 5—39) tegen Lancashire 573. Somerset 299 (Hammond 471, Nye 480) tegen Sussex 304, Yorkshire 253 (Leyland 112) Goddard 567 tegen Gloucestershire 1254. Schoolzwemfeest in het Sportfondsenbad. Het was Woensdagmiddag een waar kinder feest in het Sportfondsenbad. Een honderdtal kinderen toonde daar onder leiding van mevr. Schmidt zijn kunnen in de edele zwemkunst. Vele ouders waren gekomen om te zien, hoe hun kinderen na 21 lessen in schoolverband het zwemmen hadden geleerd. Wij hebben met ge noegen geconstateerd, hoe hier jonge kinderen zich in het water thuis voelden. Dergelijk zwemonderricht in schoolverband is o.a. zeer toe te juichen, het is de eenige moge lijkheid om nog eens te komen tot de schoone leus: „Ieder Nederlander zwemmer". Behalve het borst- en rugzwemmen voor een voorloopig diploma van de kinderen, was er een zeer geslaagde pantomime van den Ned. Arbei ders Sportbond. Tevens gaf de-jeugdliguurzwem-. groep.Van dezen bond een keurig nunïmertjë'fi- guurzwemmen onder de uitstekende leiding van mevr. Woning. Een fraaie uitvoering van de fi guren van de meisjes, die allen nog geen 16 jaar zijn, oogstte warmen bijval van het publiek. De heer G. Voogd gaf met leden van de Haar- lemsche zwemclub „De Waterratten" een de monstratie van de verschillende wedstrijdzwem slagen. Aan het einde van den middag namen alle kinderen deel aan het ballonspringen van den toren. Onder luid gejuich bemachtigden de kwieksten een ballon. Propagandistisch was hel een zeer geslaagde middag. LANG EB A AN D RAVER IJ EN TE ALKMAAR. Zondag 28 Mei (le Pinksterdag) zal het voor de Paardensportliefhebbers wederom een echte ouderwetsche sportdag zijn. Op het Gemeentelijk Sportpark te Alkmaar zal een interessante cours worden gehouden. Het programma luidt: 1. Prinses Beatrix-prijs. 2. Prins Bernhard- prijs, 3. Pinksterprijs. 4. Alcmaria-prijs, 5. Beverwijk-prijs. Ter opluistering verleent de Postharmonie van Alkmaar haar medewerking tijdens de cours; aan de bezoekers van de draverij wordt een gratis concert aangeboden in den Stede lijken Muziektuin van 121.30 uur. CONCOURS HIPPIQUE TE ROTTERDAM. Het tweedaagsch Concours Hippique, uit geschreven door de Sociëteit, gevestigd in de Rotterdamsche Manége, zal ditmaal niet in den Kralinger Hout plaats hebben, doch in het Stadion „Sparta" in Spangen op Zater dag 17 en Zondag 18 Juni a.s. Secretaris van het uitvoerend comité is de heer Ad. Klebe, p.o. Rotterdamsche Manége, Kralingscheweg 120, Tel. 50207. OM DEN DAVIS CUP. Uit Oslo: Daar Tsjechië niet zal deelnemen aan het Daviscup tournooi, heeft Noorwegen in de tweede ronde een walk-over en komt in de derde ronde uit tegen den winnaar van de ont moeting BelgiëBritsch-Indië. Frankrijk—China (2-0) De uitslagen van de Donderdag gespeelde enkelspelen van de Daviscup-ontmoeting FrankrijkChina luiden: Destrremeau (Frankrijk) sl. Kho Sin Kie (China) 5—7, 6—3, 1—6. 7—5, 6—0. BoussUs (Frankrijk) sl. Choy (China) 1—6, 6-4, 6—4. 6—1. Stand na den eersten dag 2—0 voor Frank rijk. Om het landskampioenschap: V.V.A.Vosta 3—2 SchijndelSpartaan 22 Promotie-degradatie WilskrachtZwaluwen vooruit 12 D.O.SR—V.V.E. 24 Competitie: H.M.SFortitudo 84 N.E.A.Volendam 2—2 ZwaluwenV.I.C. 35 Dc Uitslagen. Kampioenschap van Nederland. D.WjS.Achilles 5—1 Af deeling IV. Promotie tweede klasse: MiddelburgHelmond 12 Om den NTed. Voetbalbeker. Spartaan—W.F.C. 11 KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. DWS heeft Donderdag in het Olympisch Sta dion te Amsterdam met 51 van Achilles ge wonnen, zoodat de stand van het hoofdtournooi nu als volgt is: gesp. gew. gel. verl. pnt. v.-t. gem. D. W. S. 5 2 3 0 7 11—6 1.40 Ajax 4 2 1 1 5 8—8 1.25 N. E. C. 4 2 0 2 4 13—10 1.- Eindhoven 4 0 3 1 3 7—8 0.75 Achilles 5 1 1 3 3 8—15 0.60 Af deeling IV. PROMOTIE TWEEDE KLASSE: gesp.gew.gel.verl.pt. v.-t. gem. Limburgia 3 1 2 0 4 53 1.33 Bleijerheide 3 1 2 0 4 65 1.33 Helmond 3 1 2 0 4 3—2 1.33 Middelburg 3 0 0 3 0 4—8 0.— ZUID-SLAVIË WINT MET 2-1 VAN ENGELAND. Verdiende overwinning. Uit BELGRADO: Dertigduizend toeschou wers' waren Donderdag getuige van een ver rassende, maar volkomen verdiende 21 zege van het Zuid Slavisch elftal dat op 11 Juni a.s. te Amsterdam tegen Nederland zal spelen in het kader van den Olympischen Dag) op de ha Europa toerende Engelsche ploeg. Gedurende den geheelen wedstrijd speelde het Zuid Slavische team in een zeer hoog tempo. De techniek stond op behoorlijk peil. terwijl het samenspel bijzonder goed vlotte. Energiek wierp men zich in den strijd; tot de laatste seconde vocht Zuid Slavië voor de over winning. Reeds met rust stond Engeland ach ter, dank zij een goed doelpunt van Vuijardi- novic. In de tweede helft maakte Hall gelijk, doch het was Perlic, de Zuid Slavische linksbuiten, die na een fraaien soloren op fraaie wijze het winnende doelpunt scoorde. Ondanks hard nekkige pogingen van Engeland om een twee den goal te maken, mocht men daar in niet slagen. België—Frankrijk (1—3) In het Heysselstadion te Brussel won Frank rijk Donderdag met 31 van België, nadat de rust reeds met een 10 voorsprong voor de Franschen was gekomen. Hongarije—Ierland (2—2) Uit Boedapest: Dtkmdcnwedstrijd Hongarije —Ierland" eindigde öonderdag in een 22 gelijk spel. HAARL. VOETBALBOND De Uitslagen. Kampioenschap van Haarlem: StormvogelsR.C.H. 43 H.VH.-beker: ZandvoortRipper da 01 Finale Stads-Editie-beker: Kemphaan—E.D.O. 3 40 Promotie-competitie 2e klasse: T.H.B. 2—Beverwijk 2 3—0 KAMPIOENSCHAP VAN HAARLEM. Stormvogels—R. C. H. (4—3) De bal was nauwelijks aan het rollen ge bracht, of RCH nam door toedoen van Van der Horst de leiding (01). Toen Woudenberg een hard schot loste en een der RCH-backs den bal van richting ver anderde, werd de doelman der gasten ge passeerd 1). Voorloopig werd nu op de RCH-helft ge speeld, doch de blauw-zwarte backs bleken hun mannetje te staan. Toen ging ook RCH aanvallen. Na een voor zet van den linksbuiten Meyer ontstond groot gevaar voor het IJmuider doel, doch Kraak redde de situatie. Ir werd in een vrij vlot tempo gespeeld, Opbergen kwam, zij 't ook in een moeilijke po sitie voor een leeg doel te staan, doch hij schoot ver na'ast. Toen er een half uur gespeeld was. kreeg Van Pel den bal toegespeeld. Een fraaie voor zet volgde, dien Opbergen inschoot (21). RCH gaf zich nog lang niet gewonnen. Tal van goede aanvallen werden opgezet, doch voor het doel was de Haarlemsche voorhoede vrij ongevaarlijk. Inplaats van 22 werd het nu 31, want in de nog resteerende halve minuut voor rust passeerde Van Pel Van Vliet. In de tweede helft werd Van Vliet al spoe dig door Schoorl op de proef gesteld, doch de RCH-doelmao stopte het harde schot. De Stormvogels bleven geruimen tijd in de meerderheid, doch ze namen voor het doel de zaken wat al te kalm op. Na 25 minuten werkte RCH zich wat los. Eenige gevaarlijke aanvallen volgden. Nadat Haak Sr. een doelpunt had voorkomen, schoot Van der Horst een voorzet van Bax in (32). Kort hierna maakte Biesbrouck zelfs gelijk (3—3). Deze stand bleef gehandhaafd tot 10 secon den voor het einde. Toen schoot Opbergen na een goeden pass van Tol den bal onhoudbaar langs Van Vliet (43)'. OM DEN H.V.B.-BEKER. Zandvoorl—Ripperda (0—1) Zandvoort speelde voor dc rust met den wind mede en was wel veel in den aanval, doch ongelukkig met schieten. Ook de corners leverden voor Zandvoort geen doelpunten op. Onmiddellijk na de rust zette Zandvoort een ;oeden aanval op, die besloten werd met een hard schot tegen den paal. Langzaam komt Ripperda opzetten: haar voorhoede krijgt ge legenheid. eenige gevaarlijke schoten "op het Zandvoort-doel te lossen. Bij een volgenden aanval wordt de keeper door den toestormen den linksbinnen gehinderd. Ilij laat den ba'. allen, die daarna door den linksbinnen van Ripperda in het net wordt gedeponeerd (0—1). zien alle advocaten er even waardig uit. Maar buiten de rechtzaal zal ieder van hen, die een draagt, den indruk ma ken van bijzonder goed gekleed te zijn, want Alléén bij (Adv. Ingez. Med.) TROMOTIE-DEGRADATIE REGELING. Reserve le klasse. E. D. O. 2—Kennemers 2. A.s. Zondagmiddag 2 uur speelt E.D.O. 2 te gen Kennemers 2 voor de promotie-degradatie regeling, res. le klasse. De Rood-Zwarte reser ves staan momenteel 3 punten achter bij D.W.S. 2. welke echter nog naar Vriendenschaar 2 moet, terwijl E.D.O. 2 nog naar Amsterdam moet. Er is dus nog alles mogelijk. BESLISSINGSWEDSTRIJD KA3IPIOENSCHAP H.V.B. Haarlem 3—Bloem endaal 2. Zondagmorgen 10 uur wordt, eveneens op het E.D.O.-terrein gespeeld de belangrijke beslis singswedstrijd voor het kampioenschap van den H.V.B., tusschen Haarlem 3 en Bloemendaal 2. Beide wonnen hun thuiswedstrijd. Zal nu de beslissing vallen? EINDSTRIJD STADS-EDITIE-BEKER. E. D. O. 3—Kemphaan (0—4) De Kemphanen, pas gepromoveerd naar de eerste klasse, hebben zich al direct hun nieuwe omgeving waardig getoond, door na een uitste kend gespeelden wedstrijd, waarin zij vooral voor rust de sterksten waren, de overwinning te behalen. De voorsprong, die vrij abnormaal was, omdat voor rust doelman en backs van E.D.O. eenige doelpunten cadeau gaven, werd na rust niet vergroot. Kemphaan begon met een serie fraaie aan vallen, meestal geleid door Van Gelder. Een zij ner voorzetten belandt via een der achterspelers in het E.D.O.-doel. Bij een volgenden aanval mist de E.D.O.-doel- man leelijk, welke blunder even daarna her haald wordt. E.D.O. speelt nu als een geslagen elftal, maar Kemphaan houdt vol. Verdiend scoort zij weer na handig samenspel. In de tweede helft heeft E.D.O. haar opstel ling gewijzigd, maar ondanks goed aanvalsspel, slagen de roodzwarten er niet in, den achter stand te verkleinen. Doelman van Roon heeft zich nu volkomen hersteld; hij redt eenige kee- ren zeer fraai. Beide partijen scoren niet meer, zoodat de nieuwe eerste-klassers, die een aanwinst blijken te zijn. met 40 gewonnen hebben. Na afloop reikte de H.V.B.-voorzitter, de heer Van der Aart, met een prettige speech den beker aan de winnaars uit. WEDSTRIJDPROGRAMMA VOOR HET JUBILEUM-ADSPIRANTENTOURNOOL OP 20 MEI. Noordelijke afdeeling. Terrein „de Kennemers". Wedstrijdleider de heer J. Scheeres. Scheidsrechters de heeren G. H. Hesselink Jr. en T. Post. De wedstrijden vangen aan om 3 uur. le ronde: Stormvogels aStormvogels b BeverwijkKemphaan 2e ronde: Stormvogels aBeverwijk Kinheim aStormvogels b 3e ronde: KemphaanStormvogels a BeverwijkKinheim a 4e ronde: Stormvogels bKemphaan Stormvogels aKinheim a 5e ronde: BeverwijkStornjvogels b KemphaanKinheim a De herdenking van liet 40-jarig bestaan. Dank zij de zorgvuldige voorbereiding is het jubileum-aöspiranten-tournooi voor de distric ten Haarlem Noord en Zuid vlot verloopen. Met veel animo is door de adspirantjes gestreden om den titel van districts-kampioen. Op het terrein van Bloemendaal werden de Haarlem a adspi- ranten kampioen met 6 punten: de spelers ont- ingen uit handen van den heer C. H. Vrugt het jubileumspeldje. Op het terrein van R.C.H., waar het district Haarlem Zuid werd verspeeld, mocht de H.V.B. voorzitter, de heer v. d. Aart, aan de Kennemer- land-adspiranten het speldje uitreiken, dat na het nemen van strafschoppen van de R.C.H.- adspiranten won. Beide elftallen komen nu in de halve finale. Het Noordelijk district werkt Zaterdagmiddag op het Kennemers-terrein te Beverwijk het pro gramma af. Daar komen te 3 uur 5 elftallen in het veld, namelijk Stormvogels a en b; Beverwijk, Kemp haan en Kinheim. De winnaar van dit tournooi komt eveneens in de halve fianle. Dan staat het tournooi tot 29 Juli stil om af te wachten, welk elftal het zuidelijk district zal vertegenwoordigen. Op dien datum komen op de terreinen van de Zeemeeuwen en Halfweg weder om 9 elftallen in den strijd en wel in Zandvoort de elftallen van Zandvoort, Zeemeeuwen. Hille- gom en Hillinen en te Halfweg de adspiranten van Halfweg, SIZO, ETO. ZSV en Zeemeeuwen b. De winnaars van beide groepen ontmoeten elkaar op .5 Augustus op het Hillinen-terrein voor den strijd om den titel van districtskam pioen. Zooals wij reeds mededeelden worden de halve finale en finale als voorwedstrijden voor de groote ontmoeting van het Stedelijk Elftal te gen een buitenlandsche ploeg gespeeld. Ook de inschrijvingen voor den Zevenkamp, die op Zondag 2 Juli op het RCH-terrein zal worden gehouden is bevredigend. De Commissie voor de regeling van den zevenkamp heeft on der leiding van den heer Twisterling een zeer interessant programma samengesteld en wacht nu de inschrijvingen af. Wij vestigen er nog eens de aandacht op dat alle* spelers die in, bij den H.V.B. aangesloten vereenigingen. spelen dus ook de K.N.V.R.spe- lers, aan den zevenkamp kunnen deelnemen. Wij komen op dezer, zevenkamp nog nader terug. HAARL. VOETBALBOND. (Officieel). LEIDSCHE V. B.—HAARL. V. B. Het vertegenwoordigend elftal der Zaterdag- competitie zal op Zaterdag 20 dezer een wed strijd spelen tegen het elftal van den L.V.B. op het terrein aan den Zoeterwoudschen singel. De wedstrijd vangt te 4 uur aan; het elftal vertrekt per trein om 2.45 uit Haarlem (Hal sta tion Haarlem) en is als volgt samengesteld: Doel: A. Beenhakker (WIJ), reserve: G. Serné (Johez). Achter: F L. v. d. Bijl, (K'land), C. v. d. Wa teren (WRA), reserve: H. Bonke (K'land). Midden: G. J. de Waard (WIJ). G. Hogenes (SIZO), A. v. d. Berg, (K'land). reserve: H Kruiderink (VEW). Vóór: G. Hoek (WIJ) P. van Leeuwen (WIJ), J. Koper (K'land). A. Wapenaar IWIJ) -n K. v. d. Steen (WIJ). Reserves: F. Rot (VEW), J. Guyt (WIJL

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 11