Watersport. ZWEMMEN. HONKBAL. LAWNTENNIS BOKSEN KON. NED. VOETBALBOND Haarlemsche Secretariaat: Voetbalbond 62 TWEEDE KLASSE MAAN DAT, 10 JUNI '1940 n A A R L* E MrS D A G B T! A 6 Ook de zwemsport in dienst van de liefdadigheid. De Zwemclub „Haarlem" organiseerde Zondag in Stoop's Openluchtbad te Overveen een nationaal zwemfeest ten bate van de slachtoffers in Rotterdam. Dat zij daarmee veel succes had, kan men op neven staande afbeelding zien. R.-K. Haarlem—R.-K. Amsterdam. TEN BATE VAN ROTTERDAM Zondagmiddag had op het HBC-terrein te Heem stede een voetbalwedstrijd plaats tusschen een ver tegenwoordigend R.K. Haarlemsch elftal en een uit Amsterdam ten bate van Rotterdam- Na eenig overwicht van Haarlem gaf de rechts buiten Kaaij na mooi solowerk aan Amsterdam de leiding (01). Toen ging Haarlem ten aanval; Van Bakel benutte een goede pass van Martin (11), Bij een schermutseling voor het Haarlem-doel scoor de Tushuizen (12). Daarna 'bracht eerst van Ba kel met twee en Martin met één goal den stand voor ust op 42. In de tweede helft deed de warmte zich geducht gelden. Na een kwartier verkleinde Reuser den achterstand. Het einde kwam met een verdiende 43 overwinning voor Haarlem. Naar wij vernamen kan de netto opbrengst op ruim f 250 geschat worden. Nu kan men in ons waterland De sportvreugd weer beleven, In 't nat, erop of langs den kant, Naar voorkeur, 't is om 't even. De enthousiaste zeiler vindt: Het gaat in deze tijden, Mij toch nog heerlijk voor den wind, Als ik mijn boot mag leiden. De roeier, die zijn vreugd beleeft Aan rhytmisch forsche halen, Kan, met de riemen die hij heeft, Zijn voortgang zelf bepalen. De zwemmer slaat een f linken slag En vreest niet meer voor koude, Hij kan het hoofd vandaag den dag Best boven water houden. De kanovaarder stuwt zijn boot, Beseffend als het ware, Dat hij, al is 't niet in het groot, Ook nu nog wel kan varen. De hengelaar ziet in de vliet Zijn dobber telkens dalen En denkt: 't zou gek zijn, als ik niet Mijn kostje op zou halen. En de moraal is, in het kort: Wie zorgen wil verjagen, Wijdt vrijen tijd aan watersport In deze mooie dagen. NATIONALE ZWEM WEDSTRIJDEN VAN „HAARLEM" Ten bate van Rotterdam. Deze wedstrijden, die Zondagmiddag in Stoop's openluchtbad te Overveen met de fraaie vijftig me ter banen werden gehouden, zijn in alle opzichten een succes geworden. Ruim zeven honderd toeschouwers waren aanwe zig, die allen hun steentje hebben bijgedragen aan den opbouw van Rotterdam. Voorts zijn er nog een groot aantal kaarten ver kocht aan personen, die ze kochten om het goede doel te steunen, maar die de wedstrijden niet be zochten. De heer J. Bais Czn., voorzitter der vereenigmg, opende dezen sportmiddag met een kort woord, waarin hij dank bracht aan de directie van Stoop s Bad voor het gratis ter beschikking stellen van het bad en voorts aan eenige leveranciers, die gratis leveringen hadden gedaan. Het programma was klein, doch niettemin inte ressant. Uit een sportief oogpunt gezien, was het jammer, dat aan 200 en 400 Meter banen geen plaats kon worden ingeruimd. Achteraf bleek het be sluit echter juist te zijn, want vele zwemsters en zwemmers waren door de omstandigheden minder getraind dan gewoonlijk begin Juni het geval is. Vooral bij de dames was dit te bemerken. Wat te zeggen van het nummer 100 Meter rugcrawl voor dames, waarin Iet van Feggelen zegevierde in 1.18.8 en onze wereldrecordhoudster Cor Kint 1.20 maak te? Dat zijn tijden, die opmerkelijk slecht zijn. Ook de overige nummers leverden geen bijzondere tijden op, al dient de prestatie van den Dolfijn zwemmer Van Merkesteijn, die voor 100 Meter borstcrawl 1 min. 2,4 seconde noodig had. extra te worden vermeld. Smithuyzen, onze schoolslagkam pioen, vormt een klasse op zichzelf. Als steeds waren de estafettes rijk aan spanning. De Meeuwen met Iet van Feggelen, Alie Stijl en Bep van Schaik waren superieur op het nummer 3 x 50 Meter wisselslagestafete dames. Een mooie strijd gaf ook het nummer 10 x 50 M. borstcrawl-estafette voor heeren te zien. HVGB, Haarlem en HPC gaven elkaar weinig toe; ook DWR weerde zich als vierde flink. Na het ingaan van de negende zwemmers begon de strijd zich eenigszins af te teekenen. Haarlem had den kop. gevolgd door HPC en HVGB. Er werd geweldig „getrokken", doch deze volgorde bleef tot het einde gehandhaafd. DWR werd vier en Nereus uit Zaandag nummer vijf. Deze ploeg was bijna een baan achter! Een schoonspringdemonstratie, waaraan o.a. door de Nederlandsche kampioene Mej. J. van Engelen van de HDZ en Clemens de Goede van de A.Z. 1870 werd deelgenomen, viel zeer in den smaak. De polowedstrijd tusschen Haarlem en HPC ein digde in een flinke overwinning voor HPC. Beide ploegen verschenen met invallers. HPC had twee veteranen in de gelederen, nl. Braam en Leyenaar, die beiden opvielen door hun tactisch spel. De jeug dige De Geest van HPC was productief, hij scoorde na de rust drie goals. Niettemin speelt hij nog te slordig. Evenals Mauritz op den anderen vleugel is hij snel. Bij Haarlem werden Bais en van Ellinckhuyzen zéér gemist, er zat weinig verband in de ploeg en het plaatsen was zwak. Over enkele weken zal Haarlem weer veel beter spelen. HPC leidde met de rust met 1—0, dank zij een goede goal van Braam: in de tweede helft scoorde de Geest de hierboven reeds vermelde drie goals. Einde 04. De uitslagen zijn als volgt: 100 Meter borstcrawl dames. 1. R. van Veen. RDZ 1,8.2; 2. A. Stijl, de Meeuwen 1,9: 3. A. E. van Schaik de Meeuwen i,10,4. 100 Meter schoolslag heeren: 1. H. Smitshuyzen, AZ 1870 1,15,4; 2. G. C. Gerkens, Nereus 1,21,1; 3. H. G. van Laar, Het IJ, 1,22. 100 Meter rugcrawl dames: 1. M. J. A. van Feg gelen, de Meeuwen 1,18,8; 2. C. Kint, Rotterdam 1,20; 3. D. Kerkmeester, Rotterdam 1,24,6. 100 Meter schoolslag dames: 1. J. Waalberg, ADZ, 1.26,3; 2. T. Bijland, HZC 1,26,7; D. Heeselaars, ODZ 1,29,4. 100 Meter borstcrawl heeren. 1. J. van Merkesteijn, Dolfijn 1.2.4; 2. H. A. Ramack, RZC 1,3,5; 3. G. Scheffer. DJK 1,3,7. 3. 50 Meter wiselslagestafette dames: 1. De Meeuwen 1.45,3; 2. ADZ 1,47.6; 3. HZC 1,54. 10 x 50 Meter borstcrawl-estafette heeren: 1. gaarlem 5,8,6; 2. HPC 5, 10,7; 3. HVGB 5,11,2. Blauw Wit-H. H. C. (6-1) Het is in dezen wedstrijd voornamelijk een duel tusschen de beide werpers, Pijnakker voor H.H.C. en Wilders voor Blauw Wit geworden, welk duel in het voordeel van Wilders eindigde. Toch hebben de Blauw Witters hun zege aan slechts één enkele innings te danken. In de tweede beurt was Pijnakker zeer zwak. Nadat door zijn toedoen al één nul was gevallen, wierp hij eenige malen achtereen vier wijd. Mede door een fout van Van der Schalie raakten de drie honken bezet. Een twee honkslag van Koekoek bracht toen natuur lijk twee punten op. Het werd echter nog erger. Ook Allink en Wilders sloegen raak, vooral de laatste, die met zijn honkslag op het derde honk kwam. De meeningen of dit niet een vangkans was geweest» liepen uiteen. Het slot was echter dat nog vier man binnen kwamen en de innings met een 60 voorsprong voor Blauw Wit eindigde. Nadien hebben de Zebra's niet vee'l kans meer gehad. Zesmaal achtereen eindigde hun beurt met nul, al hadden zij dan in de vijfde beurt wel drie man op de honken. Maar ook de H.H.C.-oogst was schraal. In de tweede beurt gaf D. Baas den eersten honkslag. Deze leverde echter geen punt op. Toen duurde het tot de zesde innings eer Van der Schalie, J. Baas en Mulder raak sloegen. Van der Schalie sneuvelde echter op het tweede honk. zoodat de twee honkslag van Mulder alleen J. Baas thuis brengen kon. Dit punt was de geheele oogst van de H.H.C. helft. Ondanks het feit dat ook bij Blauw Wit wel fouten gemaakt werden. Linke miste b.v. tweemaal een vangkans, zag H.H.C. geen kans nog verder te scoren. Het eene pimt heeft echter de eer van een no-run-game voor Wilders teniet ge daan. De cijfers der innings zijn; H.H.C.: 0—0—0—0—0—1—0—0—0 1 Blauw Wit: 0—6—0—0—0—0—0—0—* 6 Ajax—Haarlem (3—9) Ook in dezen wedstrijd was de overwinning aan één enkele beurt te danken, alleen kwam die beurt wat later dan in den wedstrijd Blauw WitH.H.C., zoodat de spanning langer bleef. Al begon De Mon met één keer vier wijd. daar na had Ajax een tijd lang niets in te brengen. Pas in de vierde beurt werd hij voor 't eerst geslagen en de tweede speler, die het tot een honkslag bracht wist Kloos nog op het derde uit te maken. Toen was echter Beumer, de fabrikant van den eersten honkslag het thuishonk gèt>asseerd. Twee beurten later had De Mon een kleine inzinking. Hij gaf tweemaal vier wijd en Beumer en Weppner wisten hem te slaan. Dié beurt bracht Ajax twee runs op. Hierna produceerde Ajax echter niets meer. Er kwamen door toedoen van De Mon tel kens niet meer dan drie spelers aan slag. zoodat Ajax na negen innings op een totaal van drie stond. Bij het ingaan van de negende beurt stond Haar lem echter nog maar op twee! Wel waren in de tweede beurt drie honken bezet geweest, maar toen De Mon uitging wegens hinderen van een velder, was de kans op punten verkeken. Honk- slagen van Bloemink, Hun ik en Langereis zorgden dat de zevende en achtste innings elk één punt op brachten. Het succes voor Haarlem kwam pas in de negende beurt. Weer sloeg Bloemink raak. maar na hem gingen Voetelink en De Mon uit. Toen sloeg Kloos raak, waardoor Bloemink het ge lijkmakende punt maakte. Er gingen stemmen op dat de honkslag van Kloos een foutslag was ge weest, maar de scheidsrechter verklaarde hem goed Later is gebleken dat hij hem naar een ver keerde krijtlijn had beoordeeld! Dit incident bracht werper Blomvliet zoo uit zijn evenwicht dat hij pas bii den zevenden speler die hierna -nog tegen over hem kwam staan, succes had. Met Kloos mee kwamen zes van hen nog over ce thuisplaat Zoo won Haarlem wel zeer onverwacht. De cïifers der innings zijn: Haarlem: 00000011-7 9 Ajax: 000102000 3 Om den Zilveren Bal. De seriewedstrijden om den Zilveren Bal, geor ganiseerd ter viering van den zeventienden ver jaardag van „Haarlem" hadden een zeer vlot ver loop, al had het bestuur met eenige tegenslagen te kampen. D.O.S. (Utrecht) had al in den loop der week afgeschreven en V.V.G.A. II was niet opge komen. In plaats van tegen V.V.G.A. II speelde R.C.H nu een afmaftingswedstriid en in de plaat? van D.O S. werd The Catchers, ondanks 'hun verliezen, geolaatst. Slechts in een enkelen wedstrijd was het ver schil tus=chen de partijen wat groot. Overigens ginren zii nardis peliik op en er werden heel wat wedstrijden gesneeld. die het aarkijken ten volle waard waren. Op zoo'n dag. die biina alle tweede klnssers in het veld brengt, is goed te constateeren dat het spelpeil stijgt. De uitslagen waren achtereenvolgens: H.C.K. F..H.S. T.H.B. E.D.O. II Haarlem II: A.FC-. II: Zeeburgia: Schoten: Ouïck T Kruisster H.H.C. II The Catchers Quick The Catchers Haarlem II H.C.K. Schoten R.C.H- E.D.O II H.H.C. II Quick H.C.K. Schoten E.D.O. II 7—4—0—2 13 1o00 1 7—1—3 11 0—7—13 20 7631 17 2—0—1—2 5 1000 1 5006 =11 5—1—6—* 12 4011 6 0—0—0—4 4 Tweede ronde. 0—4—4 8 4—1—0 5 2—1—0—5—* 8 0—0^0—2—0 2 0—5—2—0—3 10 1—0—2—0—2 5 Halve finale. 0—5—2—2—2 11 2—2—0—0—1 5 9—3—1—3 16 0—3—0—0 3 Na afloop reikte voorzitter Beets den bal bene vens een herinneringsmedaille aan den aanvoerder van Schoten over. Ook Quick kreeg een medaille. Overige uitslagen. R.C.H. I: 1—6—2—5—5—2—5—* T.H.B. I: 0—0—1—0—1—0—1—2 H.C.K. I: 8—2^9—1—7—0—0—0 Watergraafsmeer: O.V.V.O.: Schoten I: Haarlem III: H.C.K. II: E.H.S. II: H.H.C. III: 0—0—0—0—* 1—1—5—1—3—0—6—0—3 2—2—2—1—3—1—1—0 0—2—0—0—2—5—2—5 Spaarnevogelsê 00022101 6 Hercules: 9—0—0—4—0—4—4—4 25 E.D.O. III: Celeritas: 6—3—0—0—5—2—1—4—* 0—1—1—1—2—0—0—0—0 Schoten II—R.C.H. II (28—13). Kon. Ned. Lawntennisbond. De Competitie. Zoo langzamerhand komt ook de tenniscompetitie weer in orde. Haarlem speelde den uitwedstrijd tegen Kat en T. C. G. had de reis naar Bussum on dernomen om tegen Spiegel II te spelen. Alleen T. C. H. kon niet spelen, omdat de gastheeren van Sobri zich geheel uit de competitie hebben terugge trokken. T. C. G. heeft den returnwedstrijd tegen Spiegel 2 (de thuiswedstrijd werd een 44 gelijk spel) met het kleinst mogelijke verschil verloren. Ziet men naar de scores, dan blijkt al dadelijk, dat de dubbel spelen alle in 3 sets beslist zijn en deze dus ook voor een belangrijk deel op den uitslag van invloed zijn geweest. Ook thans dus weer een vrijwel gelijke kraehts- verdeeling, welke echter, in cijfers uitgedrukt, ten voordeele van Spiegel 2 kwam. Brachten in den thuiswedstrijd de vier enkelspe len van T. C. G. een 31 voorsprong mede dank zij een walk-over, thans werd het 31 voor Spie gel 2. Alleen Diekman handhaafde zich ook thans; nu tegen H. v. Putten met 62, 75. Van de vier dubbelspelen werden de beide mixed nummers thans gewonnen; het heerendubbelspel werd ook nu verloren, evenals het damesdubbelspeL, dat in den thuiswedstrijd gewonnen werd. De gedetailleerde uitslagen luiden: Spiegel 2-T. C. G. (5-3) Heerenenkelspel; L. de Raay wint van H. Seveke 62, 62. H. v. Putten verliest van A. Diekman 26, 57. Damesenkelspel: Mej. R. Bensdorp wint van mevr. v. d. Klashorst 6—1, 6—2. Mej. R. Rinkel wint van mevr. C. Kramer 75, 6—0. Gemengddubbelspel Mej. R. Bensdorp en L. de Raay verliezen van mevr. v. d. Klashorst en W. v. Bellen 62, 57, 3—6. Mej. R. Rinkel en L. Rehe verliezen van mevr. C. Kramer en A. Diekman 46, 97, 36. Heerendubbelspel; L. de Raay en L. Rehe winnen van H. Seveke en W. v. Bellen 68, 61, 63. Damesdubbelspel: Mej. A. Bensdorp en mej. R. Rinkel winnen van mevr. v. d. Klashorst en mevr. Kramer 63, 57, 7—5. Kat—Haarlem (3—7) Heerenenkelspel: E. Hoeke slaat J. Dolleman 64, 36, 63. A. v. Meegeren verliest van C. A. Eraman 46, 4—6. J. Back verliest van J. Oudes 57, 46. Damesenkelspel: Mej. Smits verliest van mej. Blikslager *68, 0—6. Mevr. D. v. Meegeren verliest van mej. J. Goe- ting 36, 26. Heerendubbelspel: Mr. Peters en E. Hoeke verliezen van Onstein en Erdman 68, 57. J. Back en A. v. Meegeren winnen van J. Oudes en J. Dolleman 75, 46, 61. Gemengdubbelspel: Mevr. A. v. Meegeren en E. Hoeke verliezen van mej. Blikslager en Onstein 46, 61, 36. Mej. Smits en Mr. Peters verliezen van mej. Adams en J. Dolleman 75, 26, 57. Damesdubbelspel: Mevr. v. Meegeren en mej. Smits winnen van mej. Adams en mej. J. Goeting 62, 36, 86. Tweede klasse Finale. Schoten: 30610 19 Quick 2—2—0—1 5 Ook de eerste helft van de finale stond op hoog peil. Toen zakte Quick echter af en wist Schoten een flinken voorsprong te behalen. T. C. H. 2Enkhuizen 3—5 T. C. G. 2—Swift 4—4 BeverwijkWestrust 5—3 Haarlem 2Heemstede 5—3 Westrust 2—T. C. G. 3 7—1 Kg ZaandijkBeverwijk 2 2—6 Derde klasse DuinlustRuïne 4—4 Ruïne 2Groen Wit 3 4—4 Stadivo 2Westrust 3 6—2 BeatrixWimbledon 3—5 Ruïne 3Ready 1928/2 3—5 T. C. G. 4Juliana 3—5 T. C. G. 5—S. M. O. 2 5—3 Thomas 2T. C. H. 3 6—2 Westrust 4Wimbledon 2 1—7 Heemstede 2Duinlust 2 6—2 Wimbledon 3Pinokkio 2 4—4 Ready 1928/3Beverwijk 4 1—7 Nico Droog verliest in Berlijn. Ten aanschouwe van 10.000 toeschouwen heeft Nico Droog Zondag te Berlijn een wedstrijd tegen den Italiaan Musina gebokst. In de vierde ronde werd onze landgenoot door zijn tegenstander door k.o. geslagen. Blauw Wit kampioen van Af- deeling I. ED. O. klopt Bloe- mendaal met 7—1. A. F. C. bijna binnenklopt R. CH. met 3—0. Dertien doelpunten in een eerste klas wedstrijd bij een tro pische hitte: H.B.S.—Sparta 8—5 DE UITSLAGEN. Af deeling I. D.O.S.—Blauw Wit 't Gooi—D.W.S. Groep C: BloemendaalE.D.O. AF.C.R.C.H. Afdeeling II. Groep A: H.B.S.Sparta B.E.C.Martinit Groep B: Groep Cj 1—4 3—3 1—7 3—0 8—5 1—2 2—4 TeletooD I 4569 Officiëele mededeelingen O.D.S.Gouda E. D. O. BEHOEFDE GEEN TWEE WEDSTRIJDEN TE SPELEN! In ons nummer van Zaterdag werd medegedeeld, dat E.D.O. door een samenloop van omstandighe den twee competitiewedstrijden op één dag moest spelen, namelijk tegen Kinheim en Bloemendaal en dat nog wel op een snikheeten Zondag in Juni! Gelukkig is die malligheid niet doorgegaan. Te laat om nog in onze krant van Zaterdag mede te deelen. ontvingen wij 's middags van het bestuur van E.D.O. het bericht, dat de K.N.V.B. op het laatste oogenblik den wedstrijd teger Kinheim had uitgesteld: op onze nieuwsborden in de Groote Houtstraat en in de bijkantoren werd deze verstan dige beslissing echter bijtijds medegedeeld. E.D.O. behoefde dus, en daar zal zij geen spijt van gehad hebben. Zondagavond alleen maar te gen Bloemendaal te spelen. E. D. O. OP SCHOT TEGEN BLOEMENDAAL. Het werd 7—1. Zondagavond is deze thuiswedstrijd van Bloemen daal op het E. D. O.-terrein gespeeld. De animo van de Bloemendaalspelers was niet groot, daar eerst na een half uur hun elftal com pleet was. Toch was Bloemendaal aanvankelijk het gevaar lijkst. Zij speelde haar typisch eigen spel. met snelle overrompelende aanvallen. Toen moest de E. D. O.- verdediging soms fel ingrijpen om de score blank te houden. Slechts twee doelpunten wist E. D. O. te scoren in de eerste helft door Hellingman en Spek. Met een fraai schot verkleinde de witte, midden voor den achterstand (12). Eerst in de tweede helft kwam de E. D. O.-ploeg op volle toeren. Wel was Bloemendaal minstens evenveel in den aanval, maar nu misten die het overrompelende van de eerste periode. Wille was trouwens goed op dreef, zoodat er niet veel kans bestond voor de bezoekers. De E. D .O.-aanval speelde daarentegen een vlot, productief spel, met eenige zeer fraaie doelpunten als belooning. Hellingman opende na rust de score, waarop Henstra volgde. Het daarop volgende doelpunt was het fraaist van alle: Henstra kopte een voorzet van Spek mooi in. Nolet zag zijn harde wei-ken beloond door een goed doelpunt, waarna Spek de rij sloot Zoo werd het nog een groote overwinning voor E. D. O., hoewel de cijfers zeer geflatteerd waren. De elftallen waren als volgt: Bloemendaal: De Haas, v. Kesteren, v. d. Mey, Noordhof, J. v. d. Schalie, v. d. Linden, v. d. Bragt, C. v. d. Schalie, Koelemey, De Jonge, Potharst. E. D. O.: Nolet, Hellingman, Huizing, Henstra, Spek, De Looze, Oomen Jr., Koene, Steffens, v. d. Sluis, Wille. A. F. C.-R. C. H. (3-0) Met deze volkomen verdiende, zij het misschien wat geflatteerde overwinning op R. C. H. heeft A. F. C. den titel thans zoo goed als binnen. De thuis club heeft, ondanks de welhaast tropische hitte ge speeld met een élan, zooals dat in de gegeven om standigheden slechts van een kampioenselftal ver wacht kan worden. Behalve dit overwicht in wils kracht, beschikte het elftal bovendien over een zoo danig surplus aan gewicht, waarvan een soms wel wat te nuttig gebruik gemaakt werd, dat de belang rijk lichtere R. C. H. voorhoede ei haast niet tegen op kon. Toch werd juist in die linie van R. C. H. af en toe het beste spel vertoond, met uitzondering van Bax en Mulder die er al heel weinig van te recht brachten. De nederlaag moet behalve aan dikwijls goed samenspel in de A. F. C. ploeg voor een goed deel geweten worden aan het ontactische opstellen van de R. C. H.-middenlinie, waarin eigenlijk Koppen wel het beste werk deed. Over het verloop van den strijd nog dit: Dadelijk vertoonde A. F. C. door grooter enthousiasme eenig overwicht, dat na 25 minuten leidde tot een doelpunt van Hazeweyer na een goeden voorzet van Ven Nek. Vijf minuten later gaf Van Nek opnieuw een goeden voorzet, waarna rechtsbinnen Jacobs scoorde. Na de rust duurde het twintig minuten, alvorens de uitstekend spelende Van Nek zelf scoorde, en hoewel A. F C. daarna nog eenige goede kansen heeft gehad werd er niet meer gescoord. De thuis club won derhalve met 30. ADSPIRANTEN-TOURNOOI. Daar vijf speelvelden niet beschikbaar waren en vele adspiranten op Zaterdagmiddag school had den, moest het adspirantentournooi worden afgelast. Vermoedelijk zal dit nu in Augustus aanstaande worden gehouden. Aan alle belanghebbenden is hiervan mededeeling gedaan. WIJZIGING SECRETARIAAT. Het secretariaat van de vereeniging JOHEZ is overgegaan in handen van den heer J. F. Pioeg. Gijsbr. van Aemstelstraat 16, Haar lem-Noord. SCHORSING. Wegens het niet voldoen aan de uïtnoodiging zich te verantwoorden omtrent zijn gedrag na den wedstrijd Haar lem 5VOG, gespeeld op 7 April 1.1. is het lid van VOG, L. Mutsaers. uitgesloten voor de deelname aan wedstrijden. „ZEVENKAMP-DAG". Het ligt in het voornemen om binnenkort zoo mogelijk in de tweede helft van Juli a.s. weer een „Zevenkamp" voor voetballers (16 jaar of odder te houden, in den geest, zooals deze in 1939 ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum van den Bond werd georganiseerd. Hoewel de bijzonderheden nog niet zijn vastgesteld, zullen vermoedelijk dezelfde nummers verwerkt worden, n.l. 80 m. hard- loopen, doelschieten. vèrspringen, inwerpen, vèrtrappen, dribbelen met den bal en „raak de paal" met als slot 4x100 m. vereenigings- estafette. Zoo spoedig mogelijk zullen nadere mede deelingen volgen. Deze voorloopige kennis geving zal wellicht de aanleiding zijn, dat de a.s. deelnemers zich reeds thans op de training zullen gaan toeleggen. De Besturen der aangesloten vereenigin- gen worden vriendelijk verzocht het boven staande zoo mogelijk spoedig ter kennis van hun leden te brengen (b.v. via clubblad of per circulaire, e.d.). SCHEIDSRECHTERS. Bedankt dooi den heer H. B. Klooster te Hillegom. Afgevoerd de heer K. Bergmann wegens vertrek naar het buitenland. CANDIDAAT-SCHEIDSRECHTERS. Be- dankt door den heer P. Broertjes te Haar lem. VERVOLG EINDSTANDEN. JUNIOREN-COMPETITIE. AFD. A: gesp. gew. gel. vrl. pt. v.—t. Stormvogels a.15 14 1 - 20 10715 V. S. V. a 14 10 2 2 22 71—32 Bloemendaal a 16 10 1 5 21 6442 R. C. H. a 14 3 2 4 18 51—41 Schoten a 11 5 - 6 10 4634 Kennemers a 13 4 2 7 10 3851 Haarlem a 13 4 2 7 10 29—38 Beverwijk 14 3 - 11 6 3964 Kinheim 16 - - 16 - 21-149 AFD. B: E. D. O. a 13 11 2 - 24 78—17 R. C. H. b 12 7 3 2 17 39—19 H. F. C. a 14 8 1 5 17 53—30 Zandvoort a 14 6 3 5 15 3849 Haarlem b 13 5 1 711 3139 Bloemendaal b 14 5 1 8 11 3545 Schoten b 12 4 1 7 9 29—54 Zeemeeuwen 14 1 - 13 2 2777 AFD. C: D. O. A12 12 - - 24 96—22 R. C. H. C 12 8 - 4 16 53—27 Hillegom 12 6 - 6 12 36—49 E D. O. b 11 4 2 5 10 34—49 VI. Vogels 12 5 - 7 10 38—64 DeCeO a 12 2 2 8 6 32—52 Haarlem c 11 1 2 8 4 27—53 AFD. D: H. F. C. b 14 10 2 2 22 72—26 Ripperda 13 10 1 2 19 80—36 R. C. H. d 10 6 1 3 13 43—26 Haarlem d 11 6 - 5 12 4733 Heemstede 13 4 2 7 10 3945 D. 1. 09 4 - 5 6 .25—30 Zandvoort b 10 2 - 8 4 2177 E. D. O. c 12 - 2 10 2 25—79 Ripperda twee winstpunten in mindering wegens niet opkomen tegen R.C.H. d op 10-12-39. D.I.O twee winstpunten In mindering we gens niet opkomen tegen Heemstede op 10-3-'40. AFD. E: Bloemendaal c 12 11 1 - 23 63—20 Hillinen 12 7 2 3 16 63—25 E. H. S12 7 2 3 16 65—38 DeCeO b 8 5 1 2 11 37—29 H. F. C. c 13 4 2 7 10 33—46 R. C. H e 12 3 - 9 6 26—85 Haarlem e 10 2 1 7 5 22—33 N.-Vennep 13 2 l 10 5 2558 NOORD JUN 4FD.: Stormvogels b 12 11 1 - 23 13017 V. S. V. b 11 8 1 2 15 58—26 Stormvogels c 10 7 - 3 14 4934 V. S. V. c 12 5 1 6 11 25—59 Kemphaan 12 4 - 8 8 3060 Kennemers b 12 3 1 8 7 3465 Brederode 11 - - 11 - 2085 V.S.V. b twee winstpunten in mindering wegens n. o. tegen Stormvogels c op 10-3-40. ZATERDAG-COMPETITIE. AFD. A: S. 1. Z. 013 9 3 1 21 62—24 Kennemerland 1 13 8 2 3 18 5426 Telefonia14 7 3 4 17 39—56 V. E W12 7 1 4 15 59—28 Tw. Jeugd 14 5 3 6 13 48—48 V. G. S14 5 2 7 12 29—38 Kennemerland 2 14 2 - 12 4 2280 V. V. IJ. 12 2 2 8 2 31—44 W.IJ vier winstpunten tn mindering we gens n. o. tegen Kennemerland 2 op 18-10-39 en Tw. Je. ip 15-10-'39. AFD. B: Z. S. V10 9 1 - 19 47—15 V. E. W. 2 12 7 1 4 15 51—30 JOHEZ 11 7 1 3 13 40—25 E. T. 012 5 3 4 13 45—40 Kennemerland 3 12 4 2 6 10 4531 S. I. Z O. 2 12 2 2 8 6 27—54 Kennemerland 4 11 1 - 10 2 2080 JOHEZ twee winstpunten in mindering we gens n.o. tegen Kennemerland 4 op 15-lQ-£9,

Haarlem's Dagblad | 1940 | | pagina 8