FLITSEN VOORHEEN EN THANS ID ONDERDAG 4 JULI 1940 V[ A A R t E M'S DA'GB L A D' 3 Bommen op boerderij te Olburgen. Het A.N.P meldt: Omstreeks half twee in den macht van Zaterdag op Zondag j.l. zijn op de buurtschap Olburgen, gemeente Steenderen, door een Engelsch vliegtuig, dat uit Westelijke rich ting kwam, vier bommen neergeworpen, twee van •awaar en twee van lichter kaliber. De boeren hofstede van den heer G. werd door twee bom men getroffen. Een kwam in den gierkelder aan den voorkant van het huis terecht, doch richtte foijna geen schade aan, de andere bom raakte de achterzijde van het huis en drukte een muur jin. Deze kwam neer in een slaapkamer, waar vier jongens sliepen. De knapen werden onder het puin bedolven, doch liepen wonder boven won der geen letsel op. De overige huisgenooten, het gezin bestaat uit 10 personen, konden de jongens Upoedig bevrijden. 1 De boerderij is evenwel zoo beschadigd, dat ze igeheel afgebroken zal moeten worden en opnieuw [opgebouwd. Arbeiders door omvallen van een liijschkrapn gedood. Woensdag is volgens de Telegraaf bij werk zaamheden aan de Maasbrug te Venlo een hijseh- kraan gekanteld en in het water gevallen. Van de daar werkzame arbeiders werden ge dood L. Knapen uit Venlo en de Duitscher H. Derikx. Twee arbeiders, G. Peters en M. Jans sen, beiden uit Venlo, worden nog vermist. Zes Venlosche arbeiders werden zwaar ge wond, alsmede een Duitscher. Deze gewonden werden naar het St.-Josephziekenhuis te Venlo overgebracht, waar zij ter verpleging zijn opge nomen. Drie arbeiders, alsmede een Duitsche inge nieur, werden licht gewond, zij konden naar hun woning worden overgebracht Ir. J. de Bie Leuveling Tjeenk overleden. Op 55-jarigen leeftijd is volgens de N. Rott. Crt. te Parijs tengevolge van een ongeval over leden Ir. J. de Bie Leuveling Tjeenk. Op 28 April j.l. was de heer Tjeenk met een regeeringsopdracht naar Rome vertrokken. Het doel van zijn reis was advies uit te brengen over een eventueele deelneming van ons land aan de Wereldtentoonstelling te Rome. Sindsdien had men niets meer van hem gehoord. De bedoeling was dat hij op 11 Mei 1.1. weer thuis zou zijn. Maar blijkbaar is hij te Parijs door den oorlog overvallen en nu heeft hij daar den dood gevon den. Het bericht hiervan is door den Zweedschen gezant, die de Nederlandsche belangen behartigt, aan ons Ministerie van Buitenlandsche Zaken meegedeeld. Jan de Bie Leuveling Tjeenk werd te Amster dam geboren op 18 Mei 1885. Hij studeerde aan de technische hoogeschool te Delft, waar hij in 1911 het diploma van bouwkundig ingenieur behaalde. Na studiereizen naar Italië en Grieken land en een reis om de wereld, vestigde hij zich in 1914 hier ter stede als architect. Van zijn belangrijkste werk moge in de eerste plaats genoemd worden de bouw van de jaar beursgebouwen te Utrecht in 1921,1929 en 1932, waarvan het eerste hem dus reeds op betrekke lijk jeugdigen leeftijd werd opgedragen. In 1937 voerde hij, in samenwerking met ir. A. F. van der Steur (hijzelf moest dat jaar vaak in Parijs zijn voor de exposition internationale l'art et la technique), de verbouwing uit van het paleis Soestdijk. Veel aandacht en tijd heeft hij ook gegeven aan de restauratie en verbouwing van het paleis op Den Dam. De overledene is zes jaar voorzitter geweest van den Bond van Nederlandsche Architecten en na zijn aftreden'als zoodanig tot eerelid benoemd. Verschillende hooge onderscheidingen zijn hem ten deel gevallen. Zoo was hij ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw, Com mandeur in de Orde van Oranje-Nassau en Commandeur In de Orde van het Legioen van Eer. DIAMANTEN EN GOUDEN DOCTORAAT. Vrijdag 5 Juli a.s. zal dr. A. Pekelharing, oüd-gemeente-secretaris van Groningen, thans wonende te Hilversum, het zeldzame feit herden ken, dat hij zestig jaar geleden te Leiden pro moveerde in de Staatswetenschappen. Op dienzelfden datum zal het vijftig jaar ge leden zijn, dat mr. H. W. van der Mey, thans wonende te Amsterdam, te Leiden bevorderd werd tot doctor in de rechtsgeleerdheid (A.N.P.) Rotterdamsclie kinderen naar Drente. AMSTERDAM, 3 Juli. Hedenochtend vertrok ken uit de hoofdstad een twintigtal Rotterdam - sche kinderen die in de hoofdstad met hun ouders na den oorlog een onderdak hadden ge vonden. De kinderen gingen naar Drente, waar zij gedurende drie maanden bij verschillende fa milies een onderdak zullen vinden om te herstel len van hetgeen zij hebben ondervonden. Het organiseerend lichaam van deze uitzen ding van kinderen is het Korps Vrouwelijke Vrijwilligers te Amsterdam, dat hierbij de des tijds gedane uitnoodiging van de Centrale Ver- eeniging voor den Opbouw van Drente aanneemt en het zal hier niet bij blijven. In de komende maanden zullen zooveel mogelijk Rotterdamsche kinderen die thans in Amsterdam zijn door het K.V.V. naar een der drie Noordelijke provincies worden gestuurd. Het zullen steeds groepen van 20 kinderen zijn. In Drente staan deze kinderen onder toezicht van enkele maatschappelijke werksters, die deel uitmaken van de genoemde Centrale Vereeni- ging. Zooals wij reeds eerder meldden, heeft deze vereeniging eenigen tijd geleden zich ontfermd over 70 kinderen, die uit Rotterdam kwamen. Ook in de toekomst zullen ook recht streeks uit Rotterdam kinderen naar Drente ko men. De sociale dienst van het K.V.V. te Amsterdam geeft zich zeer veel moeite voor de kleine slacht offertjes van de geteisterde stad aan de Maas.Alle kinderen ontvangen voor zij de hoofdstad ver laten een rugzak, waarin twee stel kleeren en schoenen geborgen zijn. Deze goederen zijn door de leden van het korps zelf vervaardigd. Tientallen kinderen van 312 tot 13 jaar zullen, naar wij vernemen, een onderkomen vinden bij families in Assen of in de naaste omgeving van de stad. De anderen gaan naar Meppel. Er is zeer veel zorg besteed aan het kiezen van de gezin nen. waar zij een onderdak zullen vinden. (A.N.P.) 7LEARINGKOERSEN. 's-GRAVENHAGE, 3 Juli (A.N.P.) Koersen voor stortingen op 4 Juli 1940 tegen verplichtin gen luidende in: Reichsmarken 75.43. Lires 9.55. Turksche ponden 1.45 M. Deensche kronen 36.40. Noorsche kronen 42.80. Vergoedingen voor prestaties ten behoeve van de Duitsche weermacht. Verordening dienaangaande wordt binnenkort gepubliceerd. Naar aanleiding van de vele aanvragen en op gaven welke zijn binnengekomen bij den bevel hebber van de Duitsche troepen in de Nederlan den (.chef-intendant) en bij den Rijkscommissa ris voor het bezette Nederlandsche gebied, wordt hiervoor verwezen naar een verordening, welke binnenkort in het Verordeningenblad zal worden gepubliceerd. Bij deze verordening zal de kwestie van be taling van vergoedingen voor prestaties ten be hoeve van de Duitsche weermacht tot in onder- deelen worden geregeld. Het inzenden van aanvragen of rekeningen over dergelijke prestaties is thans in zooverre nutte loos. daar alleen de bepalingen van deze veror dening geldend zijn. Men wordt derhalve verzocht van het verder inzenden van deze stukken aan den bevelhebber of aan den Rijkscommissaris af te zien. (A.N.P.) Nederlandsche Huistelefoon- Maatschappij. Ontleend is aan het 27ste jaarverslag der Neder landsche Huistelefoon Maatschapij: In 1939 zijn belangrijk meer opdrachten ont vangen dan in het daaraan voorafgaande boek jaar. Deze opdrachten lieten een behoorlijke winst marge. Het saldo van de winst- en verliesrekening be draagt, na de noodzakelijke afschrijvingen 27.244.76. Een uitkeering van 30 per aandeel tot een totaal bedrag van 24.000, zou evenals het vorige jaar, zeer goed mogelijk zijn geweest. Helaas moeten wij echter vermelden, dat bij de ramp, die Rotterdam heeft getroffen, een groot aantal installaties, welke door ons aan cliënten in huur waren geleverd, is vernietigd. Het verlies, dat onze vennootschap hierdoor lijdt is nog niet vast te stellen en in dit verband meenen wij te moeten voorstellen, vooralsnog bedoelde uitkeering op te schoi'ten, en het winstsaldo over te brengen naar de rekening „onverdeelde winst". Deze zal dan een bedrag aanwijzen van 42.038.02. De hierboven genoemde voorstellen werden in de Woensdag gehouden vergadering van aandeel houders goedgekeurd. Dit was ook het geval met de balans en de winst- en verliesrekening. Tot lid van den raad van bestuur werd benoemd mr. H. G. Kronenberg, onderdirecteur van de Rotterdam sche Bank N.V., directeur van de bijbank dezer vennootschap te 's Gravenhage. (A. N. P.) De vakgroep tooneel en film van het Arbeidsfront. AMSTERDAM, 3 Juli (A.N.P.) De vakgroep tooneel film van het Nederlandsche Arbeidsfront heeft vanmiddag onder leiding van den heer Adriaan van Hees de eerste openbare vergadering gehou den in het gebouw van het Arbeidsfront aan de Heerengracht. De vei-gadering was druk bezocht. De heer Van Hees hield een uitvoerige inleiding, in welker aanvang hij er op wees, dat het nood zakelijk is, dat niet langs elkaar heen wordt ge sproken, zooals dat in het verleden helaas zoo dikwijls is gebeurd door begripsverwarring. Verleden week isin den Stadsschouwburg een vergadering van de A.N.K.O. gehouden en od mijn betoog, aldus spr., dat ik niet in de A.N.K.O. gelooven kon en wel in de oplossing van het Ar beidsfront kon de heer Van Eijsselsteijn geen ander argument stellen, dan dat de A.N.K.O. er naar streefde het probleem van de Nederlandsche kun stenaars op zuiver Nederlandsche wijze op te lossen. Dit argument bevatte de suggestie, als zou de op lossing van het Arbeidsfront geen Nederlandsche oplossing zijn. Wij streven echter uitsluitend naar een zuiver Nederlandsche oplossing der moeilijk heden. Sterk gevoelen wij één ding: op de een of andere wijze moeten wij kunstenaars den weg tot elkander vinden en wij moeten samen voor de belangen van onze kunst, die typisch Nederlandsche belan gen zijn, opkomen. Spreker is er van overtuigd, dat de Duitschers ons onze taal, cultuur en kunst niet zullen ont nemen, zij zullen die eerder bevorderen door enkele typisch on-Nederlandsche dingen uit ons volks leven te bannen. Over ons volk is een godsgericht, een storm ge komen, wat wrak en dor was is weggevaagd, aldus spr. Het muffe verdwijnt en de toekomstmogelijk heden voor de tooneelisten zijn grooter geworden. Het gaat er in dezen tijd om zijn standpunt te midden van de grootste omwenteling der geschie denis te bepalen. Die gi'oote omwenteling moet als uitgangspunt worden genomen. De Arbeidsfronters hebben een kern van trouwe medewerkers. Zij staan met een heel ander innerlijk wapenarsenaal tegen de komende gebeurtenissen dan de zeepbel organisatie, die A. N. K. O. heet. Tenslotte zeide spr. dat hij een waarschuwend woord wilde doen hooren: tegenover terreur zal een nog werkzamer terx-eur worden geplaatst. Na deze oriënteerende rede sprak de heer Tho- mass, leider der afd. Amsterdam van het Ax-beids- front een kort woord, waarna gelegenheid was tot het stellen van vragen. In den voorgevel van een huis aan den Scho tersingel hoek Verspronckweg te Haarlem is een gebeeldhouwde steen geplaatst die in deze dagen bijzondere aandacht trekt. De beeldhouwer legde in zandsteen de tegenstelling vast van voorheen en thans zooals hij die 20 jaar geleden zag: voorheen de reiswagen door paarden getrok ken, thans de spoortrein. Klaar de oorlog heeft die tegenstelling wegge- vaagd.De dichter verzekert wel-is-waar dat het heden verleden wordt, maar hij heeft niet voor zien dat het.... verleden ook weer heden kan worden! Nu gaan in onzen tijcl immers voorheen en thans weer zusterlijk naast elkaar. De benzine-sohaarschte heeft voor het verkeer het onttroonde paard in eere hersteld. De moderne autobus kan niet meer rijden en alleen ouden van dagen en gebrekkigen mogen nog in een taxi rijden. Met ouderwetsche deftigheid rijdt nu de aapjeskoetsier weer door onze straten. Hij is uit het museum der vergetelheid weergekeerd en voelt zich onmisbaarder dan ooit te voren. Om passagiers zit hij niet verlegen, want con currentie heeft hij niet veel. Uit alle hoeken en gaten is te voorschijn gehaald wat slechts op een rijtuig lijkt, maar die oogst was niet talrijk. 15 jaar geleden hebben wij goede equipages op gummibanden bij de opheffing van een stalhou derij te Haarlem zien verkoopen voor 5 gulden! De bak werd voor brandhout bestemd, de wielen moesten dienst doen onder een groentewagen. Nu zou voor zoo'n rijtuig graag eenige honder den guldens betaald worden, omdat het immers een broodwinning beteekent. maar geen wagen maker ziet kans er in eenige weken een in elkaar te timmeren. Oude Haarlemmers herinneren zich nog dat bij het vroegere stationsgebouw ongeveer 30 jaar geleden onder de overkapping een 4- of 5-tal ..aapjes" stonden. Op drukke dagen, zooals Paschen en Pinksteren, werd het aantal tot 10 of 12 uitgebreid, want dan was er veel rijlust onder de reizigers die per trein aankwamen. Er was ook in dien tijd geen ander vervoermiddel in de stad. uitgezondei'd de paardentram die van het Stationsplein naar den Hout reed. Met het oude stationsgebouw zijn ook die „aapjes" ver dwenen, door taxi's vervangen. En nu hebben de „aapjes" aan het station weer de plaatsen der taxi's ingenomen. Maar hun aan tal is veel kleiner dan vroeger. Als er nu twee of drie rijtuigen tegelijk wachten is het veel. De N.Z.H. krijgt geen benzine voor haar autobusdiensten naar Overveen en Bloemendaal. De eenige verbinding die de Overveeners en Bloe mendalers met de stad hebben is de trein of de fiets. Velen zullen zich nog herinneren de omni bus met twee paarden bespannen die 30 jaar ge leden voor de verbinding zorgde. Deze reed van de Groote Markt via den Zijlweg naar Overveen en verder naar Bloemendaal. Het is jammer dat die omnibussen er niet meer zijn. want dan zou de kans groot zijn. dat de dienst weer in eere hersteld werd. Paarden zijn wel duur. maar er is nog aankomen aan. En de dienst zou wel loonend zijn ook, want er is veel behoefte aan vervoer. Het kan evenwel niet, er is geen omnibus-wagen meer te vinden. Een der wagens heeft jarenlang, van de wielen ontdaan, in een tuinderij gestaan als bergruimte, maar na verval is de wagen tot brandhout gehakt. Verleden jaar reed er al een aapjeskoetsier in „Groependaal" te Heemstede. Maar toen had hij moeite om passagiers te vinden. Een enkelen keer vonden eenige feestvierende jongelui het aardig als grootvader te gaan toeren, maar zoo'n for tuintje had de koetsier heel zelden. Nu is het anders geworden, het rijtuig wordt al van te voren besproken. Bart Verhallen overleden. 's-GRAVENHAGE, 3 Juli. Na eenigen tijd ziek te zijn geweest en schijnbaar hersteld uit het ziekenhuis te zijn teruggekeerd is Woensdag te 's-Gravenhage plotseling overleden de mu sicus Bart Verhallen, oud-dirigent van de Rot terdamsche stafmuziek en oud-leeraar aan het Kon. Conservatorium te 's-Gravenhage. Bartholomeus Adrianus Verhallen werd 11 December 1870 te Delft geboren. Reeds als tien jarige had hij een zoodanige vaardigheid in 't han teeren van de viool verkregen, dat hij als solist op een concert van de kamermuziekvereeniging Mozart" te Delft mocht optreden. Op 18-jari gen leeftijd werd hij als hoornist verbonden aan de toenmalige schutterijkapel. In 1889 werd hij tot violist bij de Diligentia-concerten benoemd, welke onder leiding van Richard Hol werden ge geven. Van 1896 af was Bart Verhallen lang werk zaam als orkestdirigent, zoowel van de stafmu ziek der schutterij te Rotterdam als van de symfonievereeniging te Schiedam. Voorts was hij leider van een toonkunstkwartet in Den Haag (1899—1914). Van 1905'36 was hij harmonie-leeraar aan het Kon. Conservatorium. Vele bekende marschen heeft Bart Verhallen gecomponeerd. De Fransche regeering benoemde hem tot offi cier d'Académie. De teraardebestelling van het stoffelijk over schot zal Zaterdag geschieden op de alg. be graafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Graven hage (A.N.P.) NIEUWE SERIE No 39 Nieuw speelgoed 1. Inspecteert bal, die oom Jan voor hem meegenomen heeft en i'aakt hem kwijt. 2. Tracht hem te heroveren met het gevolg dat bal onder de kast rolt. 3. Ziet met belangstelling toe, ter wijl oom Jan bal zuchtend voor hem terughaalt. 4. Speelt verstoppertje met bal. die nooit precies is, waar hij hem ver wachtte. ■^Q 5. Pakt hem stevig beet en begint hem te likken tot moeder dit haastig verbiedt. 6. Rolt bal welbewust onder kast, voelende dat alles bijeengenomen het aardigste balspel is om toe te zien hoe oom Jan onder de kast zwoegt om hem terug te krijgen. Ernstig ongeluk bij liet demonteeren van een mijn. Duitsche militair en Nederlandsche deskundige gedood. Dinsdagmiddag om vier uur is nabij het over zetveer aan het kanaal Gent-Terneuzen in Westdorpe, bij het demonteeren van een mijn een ernstig ongeluk gebeurd. Doordat de mijn ontplofte, werden een Duit sche militair en een Nederlandsche deskundige, werkzaam bij het opruimingsdepöt te Veere vreeselïjk verminkt en gedood. De mijn werd aan het einde van de vorige week des nachts in het kanaal geworpen door een Engelsch vliegtuig, tegelijk met een drietal andere, waarvan er een bij het neerwerpen ont plofte, terwijl twee andere mijnen terecht kwa men bij een boerderij, doch daar weinig schade aanrichtten. (A.N.P.) GIFT VAN DE NEDERLANDSCHE VRIJMETSELAREN. Als bijdrage van de vrijmetselaarsloge in Neder land is aan het Nationale Hulpcomité 1940 een be drag van 25.000 overgemaakt. (A.N.P.) RIJVERGUNNINGEN. Er blijkt nog altijd misverstand te bestaan over de noodzakelijkheid of men aangesloten moet zijn bij een erkende vakorganisatie om in aanmerking te kunnen komen voor een benzine- en vervoer- vergunning, welke moeten worden aangevraagd bij de Rijksverkeersinspectie. De Algemeene Nederlandsche Beroepsautover- voerders Bona (A.N.B.B.) opgericht onder leden van den Koninklijken Nederlandschen Toeristen bond A.N.W.B. deelt ons mede. dat in strijd met vele foutieve geruchten de eisch, dat men aange sloten is bij een erkende organisatie slechts ge steld is voor het beroepsgóederenvexwoer. Zij. die een aanvraag indienen voor eigen vervoer, voor het rijden met een taxi of huur auto, of met personenauto's, behoeven niet aangesloten te zijn bij eenige organsatie. De A.N.W.B. en vooral ook de A.N.B.B. (waar van het lidmaatschap voldoende is om- in aan merking te komen voor de aanvraag van beroeps- goederenvervoer)aangesloten bij de centrale organisatie voor het beroepsgoederenvervoer langs den weg (C.O.B.) zijn gaarne bereid alle inlichtingen aan leden en niet-leden te verstrek ken. Het bloembollen-rooien geeft op bet oogenblik in de streken werk boven e* onder bet Noordzeekanaal aan vele handen LANGS DE STRAAT Het Katje In Amsterdam kan je dat zoo hebben: zoo is er niets en zoo is er een volksoploop. Nu kon wat ik in Amsterdam zag wel geen aanspraak op dien naam maken, want het gebeurde in een vrij stille zijstraat, maar de buurt was overigens volkrijk genoeg om eenige variatie te veroorzaken in de groep, die zich met eendrachtig doel had ver- eenigd: kijken. Kijken en natuurlijk! com mentaar leveren. Was de „oploop" niet groot, wat er aanleiding toe gaf was dit ook niet. Op de straat, vlak tegen den trottoir-band aan, lag een klein zwart katje, waaruit het leven aan het wegvlieden was in den vorm van een dun straaltje bloed, dat uit den bek op straat liep. Nu en dan trok het diertje even met de pooten, maar overigens lag het daar als dood. Wie er naar keken? Wel. daar waren in de eer ste plaats heel wat kinderen tusschen 4 en 12 jaar; daar waren eenige van de bex*oemde Am- sterdamsche loopjongens-met-de-fiets, een man met een pet achterop het hoofd wegens de warmte, een jonge dame met een muziektasch en eenige vrouwen uit de buurt, met verhitte ge zichten door het bezig zijn in benauwde kamers en de drukte met de kinderen. Het jeugdig deel van de kleine groep stond diep over het katje gebogen en bekeek het diertje met intense spanning. ..Hij is dood!" verklaarde een der meisjes met beslistheid. „Hij is niet dood!" sprak een tweede dadelijk tegen. Het katje trok weer even met de pooten „Hij stuiptrekt nog", zei de man met de pet. „Wat is dat: stuiptrekke?" vroeg een andere jeugdige belangstellende. ..Nou kind. dat is als je zóó doet!" lichtte het tweede meisje in en zij maakte schokkende be wegingen met schouders en armen, ten einde stuiptrekkingen uit te beelden. „Weet je dat niet?" „Wie heeft dit gedaan?" vroeg de jonge dame met de muziektasch op een toon alsof zij van plan was, onmiddellijk na het antwoord op deze vraag tot een gevoelige afstraffing van den dader of de daderes over te gaan. Een ongeveer twaalfjarige jongen daalde juist op dat oogenblik een trapje af, waardoor de wo ningen in die oude stadsbuurt in verbinding staan met de* straat. „Dat doet onze kat", vertelde hij, „de groote kat. Hij pakt de kleine in zijn bek en gooit 'm van de kast op den grond en dan in de gang en dan pakt-ie 'm weer en gooit 'm de straat op". Aangezien de dader niet aanwezig was en zich misschien wel op dat oogeniblik, onbewust van het mooi'ddadige van zijn handelwijze, in hef warme, weldoende zonnetje ergens lag te koes' teren, kon de jonge dame met de tasch het jong* kattenleventje niet op de groote kat wreken. De jongen keek eens naar het katje, dat mdL gestrekte pootjes tegen den trottoirband lag eil nu toch wel echt dood was, ging het trapje weer op en kwam spoedig terug met een krant, die hij over het diertje uitspreidde. Een vriendelijk ge baar. dat een der vrouwen echter niet afdoende achtte. „Gooi 'm in de gracht!" adviseerde zij met schelle stem. Weer beklom de jongen het „bordes" en kwam even later terug met een blik. Hij haalde de krant weer weg. schoof het katje op het blik en toen trok een droeve en stille stoet, voorafgegaan door den jongen met het blik. bij wien vele kin deren zich .aansloten, naar de gracht aan het einde van de straat. En toen sprong het katje omlaag en smeerde 'm, vlak bij den rand van het vuile water van de Kromboomsloot. Zulke drama's gebeuren in Amsterdamsche volksbuurten. J. C. E. RIJWIELDIEF GEVAT. Woensdagmiddag om twee uur hebben recher cheurs van het hoofdbureau van politie te Am sterdam een 28-jarigen rijwieldief in de Hasse- laarsteeg aldaar op heeterdaad betrapt. De man is opgesloten en zal binnenkort worden voorge leid. (A.N.P.) Ir. A. BIJL OVERLEDEN. Op 62-jarigen leeftijd is te 's-Gravenhage over leden ir. A. Bijl. oud hoofd-ingenieur afdeelings- chef van de duinwaterleiding te 's-Gravenhage De teraardebestelling zal Zaterdag te half twee op de Algemeene Begraafplaats aan de Kerk hoflaan geschieden.

Haarlem's Dagblad | 1940 | | pagina 5