J De drukkerij van Uaadems Datftad R. Kramer SANATORIUM CRICKET LAWNTENNIS Een rennend zwijn. HONKBAL. DINSDAG EN WOENSDAG 2.' M A A ND A G 8 JUL! 1940 H A A "R i: E M'S D A 'G B C A D' 71 NEDERL. CRICKETBOND. ROOD EN WIT WINT MET INNINGS VAN HAARLEM. EEN GEMAKKELIJKE, HOEWEL NIET GEHEEL VERDIENDE OVERWINNING VOOR ROOD EN WIT. Het Zondag aan de Spanjaardslaan vertoonde cricket was op enkele uitzonderingen na slecht. De Haarlemsche bowler O. Abendanon maakte een zeer gunstige uitzondering door met de prachtige cijfers: 9 voor 43 door de Rood en Wit innings, die tenslotte het niet al te hooge totaal van 148 op bracht, te loopen. Deze praestatie spreekt des te meer, daar Abendanon in zijn vorigen wedstrijd 8—30 noteerde. 17 wickets al zoo voor 73 punten in twee opeenvolgende innings. Een bijzonder fraai resultaat! Met de bat was Abendanon ook verre weg het best op dreef, althans in de eerste innings. 18 runs (daarna ten onrechte uitgegeven) als laatste man! De volgende pluim is voor P. Hagenaar. Deze Rood en Witter heeft in de eerste Haarlem-ïnnings voortreffelijk gebowld éen van zijn beste bowling- praestaties. Zeven slachtoffers voor slechts 19 runs werden voor hem genoteerd. Eén maiden-over met 2 wickets kwam in zijn cijfers voor. En om dan het drietal maar vol te maken: de Innings van P. Lammerts van Bueren, althans na zijn zeer gelukkige eerste 20 runs. Deze levendige .voortgezette" score van 61. waaraan Arnold Maas met een prachtvang in de slips een einde maakte, bevatte een zes en een aantal snelle vieren. Vergeten we tenslotte vooral niet het zeer goede wicketkeepen in beide innings van Max Gobets. Ook J. Voogd deed achter de pa len zeer verdienstelijk werk. De Haarlem-innings verliep aanvankelijk zeer dramatisch: zes Haarlemmers waren verdwenen voordrie runs! Toen verscheen P. de Lugt met ondernemende plannen op de mat en voerde deze uit ook. Sodderland ging in twee opeenvol gende overs even zooveel maal resoluut voor zes! Hartog werkte Hagenaar naar de boundary en toen Hagenaar De Lugt daarna voor een in de gegeven omstandigheden onbetaalbare 13 bowlde, waren er tenminste toen hpt zevende wicket viel 22 runs bij een. O. Abendanon en A. v. d. Berg (7) redden ten slotte hun elftal voor een al te lage score, door voor het laatste wicket 24 punten bijeen te bren gen. De eerste innings van Haarlem bracht 48 runs op. De Rood en Wit-batsmen waren echter evenmin bijzonder op dreef, want behalve de 61 van Van- Bueren en de 29 van Van der Togt (beide spelers noteerden voor het vierde wicket 53 zeer nuttige runs); een snelle 17 (éen zes) van P. Hagenaar en 12 runs van Hackenitz lieten de Rood en Witters ook al weinig fraais met het slaghout zien. De bij een geslagen 145 waren echter ruim voldoende voor een groote overwinning, die dan ook niet uitbleef, want in de tweede innings bracht Haarlem het slechts tot 59, voornamelijk dank zij een gedurfde 18 van A. Hartog. dien de Rood en Wit-fielders maar niet wilden vangen, totdat eindelijk, met nog éen of twee overs te spelen De Haan hem wist in te pikken. Rood en Wit won haar wedstrijd dus met innings en 38 runs en boekte een extra punt, waarmede de tweede plaats op de ranglijst kon worden bereikt. In de eerste Haarlem-innings stond L. J. Sodder land met 329 Hagenaar goed ter zijde. In de tweede inning was A. Berendsen met 418 uitste kend op dreef, Sodderland 212. v. d. Togt 216 en Hagenaar 19 zorgden voor de rest. Bij Haarlem bleek Maas nog steeds goed met 'den bal overweg te kunnen. Hij bowlde zeer accu raat. De overige eerste-klassers. Het was te verwachten; dat H.C.C. II in Den Haag wei van Sparta zou winnen, maar dat het een driepunts overwinning zou worden, zal bij de reserves der „groote Haagsche" wel veel blijdschap verwekt hebben. Sparta eerste innings 94, H.C.C. II 143 (mi\ A. F. van Manen 53). Sparta tweede in nings 37. V.R.A. won met 40 runs op de eerste innings van A.C.C.. Innings V.R.A. 192 (W. Wittebol 96 not out); A.C.C. 152 (H. M. Imming 58). De wedstrijd V.O.C.Excelsior werd door de be zoekers met 97 runs op de eerste innings gewon nen. Eerste innings Excelsior 200 (J. Oosterholt 57 en P. van Harmeien 52); V.O.C. 103 (A. Terwiel 55). V.O.C. tweede innings 91 voor 4, door Excel sior opgegeven. Met slechts 6 runs won H.C.C. I in Schiedam van Hermes-D.V.S. H.C.C. I 209 (mr. P. B. H. ten Bosch 98); Hermes 203 (A. Scheepmaker 53; L. Borrani en A. Molenaar elk 50). Hercules won met 96 runs van S.C.H.C. Hercules 187 en S.C.H.C. 91. Ranglijstjes. Af cl. West Noord I. A. C. C. Rood en Wit V. R. A. Haarlem Hercules V. V. V. S. C. H. C. H. C. C. II H. C. C. I Hermes-D. V. S. Excelsior H. B. S. V. O. C. Sparta U. V. V.—Rood en Wit 2. Gewonnen door Rood en Wit 2 met 13 runs. Rood en Wit 2: 101. H. van Zijl 44, J. Nijhuis 10. Bowlingcijfers: C. Gravendaal 547; J. van Beest 3—46. U. V. V.: 88, J. van Woesem 11; C. Gravendaal 12. C. J. v. d. Berkhoff 33 not out, L. van Woersem 12, H. Jaarsma 10. Bowlingcijfers: Kapteyn de Bouwmeester 520: J. Nijhuis 334. Klein de Groot 229. A. C. C. III—Haarlem II. Deze wedstrijd eindigde in een draw. A. C. C. batte eerst en scoorde 165 runs. W. Brusse 51, G. Zeegers 12, W. L. Dijkhuis 59, Th. Varekamp 16 not out, C. Poen 10. Voor Haarlem bowlden J. de Boer 6 voor 4, G. Wessel 2 voor 32, P. v. d. Wal 1 voor 32, P. Kluit 1 voor 33, P. van Tiggelen 0 voor 18. Haarlem bracht het tot 65 runs voor het verlies van 5 wickets toen de tijd verstreken was. P. van de Wal 11, P. van Tiggelen 18, G. Wessel 10 not out. Voor A. C. C. bowlden P. Worm 112, K. de Vries 1—13, G. Kappelhof 2—9, W. Sanders 0—18, Th. Varekamp 17. Haarlem III-V. R. A. III. V. R. A. III scoorde in de eerste innings 47 runs, waarvan W. de Koster 17, E. v. Marken 11. Bowlingcijfers Haarlem: B. Dik 420, P. Goossens 6—24. Haarlem III scoorde 66 runs, waarvan R. Buissink 27. Voor V. R. A. bowlden A. Labry de Bruyn 525, P. J. Glerum 020, Kappelle 318. In de 2e innings scoorde V. R. A. 59 runs. W. de Koster 19 not out. Lobry de Bruyn 25. B. Dik 624. P. Goossens 018, R. Buissink 413. Haarlem schoorde daarna 41 runs voor het verlies van 6 wickets. G. Jansen 14, A. Lobry de Bruyn 520, D. Kappelle 110, J. Glerum 08. Haarlem HI won dus met 1 run en 4 wickets. _4 s M S c ÏSP S r? T! bi) bo §0 bo r 5 3 1 0 1 0 9 5 2 1 0 2 0 7 5 3 0 1 1 0 7 5 2 0 1 0 2 3 5 1 0 1 3 0 3 5 0 0 3 2 0 3 4 1 0 0 3 0 2 Test Zuid I. 4 3 1 0 0 0 9 4 3 0 0 1 0 6 5 3 0 0 2 0 6 6 3 0 0 3 0 6 3 1 0 0 2 0 2 4 1 0 0 2 0 2 4 0 0 0 3 1 1 negende innings. Een drie-honkslag van Vrugt werd ook al een homerun doordat Blom den bal nog een eind voortschopte. Door dien tik kon Hunik den gelijkmaker scoren. Honkslagen van bijna alle nog aan de beurt komende spelers zorgden dat de stand nog opgevoerd werd tot totaal negen. Daar Blauw Wit geen kans zag na de derde innings den bal ook nog maar één keer goed te raken, bleef de score aan die zijde beperkt tot de reeds genoemde twee. A. F. C.-E. D. O. (5-16) Hoewel spelende zonder Schijvenaar en Kr. Zandstra, heeft E.D.O. niet veel moeite met A.F.C gehad. Voor E.D.O. wierp den geheelen wedstrijd Vree- negoor. Zijn succes was maar matig en in de latere beurten noteerde hij zelfs heelemaal geen succes. Geslagen werd hij echter ook niet veel en daat geen der A.F.C.-ers er in slaagde den bal voor méér dan één honk te slaan, kreeg het binnenveld telkens de kar.s een speler op de honken uit te maken. Van die kansen is dezen middag wel een bijzonder goed gebruik gemaakt! Aan de andere zijde toonde E.D.O. niet bevreesd te zijn voor het werpen van Disselkoen. Alleen al in de eerste innings vielen vier honkslagen, waarvan die van Van der Putten en Vreenegoor elk twee honken waard waren. Ook Van Esch gaf den tweeden keer dat hij in deze beurt aan slag kwam een flinken tik. Hij werd echter in het verre veld uitgevangen en daarmee was de beurt ge ëindigd. Die had E.D.O. echter vijf runs opge bracht! Ondanks het feit dat Vreenegoor nog al eens een vrijen loop gaf, bracht A.F.C. het in al haar beurten tezamen slechts tot vijf. E.D.O. daarentegen voerde de score in vrijwel elke innings een beetje op, al ging het niet meer zoo vlot als in de eerste beurt. Het totaal der honkslagen van E.D.O. werd zeventien, waaronder vier van twee honken. Daar bij voegde Disselkoen nog negen maal een vrijen loop door vier wijd, zoodat het scoren aan E.D.O. niet al te moeilijk viel. Dank zij het fraaie weer was Zater dag; en Zondag de belangstelling voor de jaarlijksche onderlinge wedstrij den van „Het Spaarne" zeer groot. Hierbij een overzicht van de finale der Oude Twee heeren. ROEIEN. De Onderlinge Wedstrijden van „Het Spaarne". Zaterdag en Zondag zijn op het Zuider Buiten Spaarne de jaarlijksche onderlinge roeiwedstrijden van de R. en Z. V. Het Spaarne gehouden. Wegens de tijdsomstandigheden waren eenige beperkingen toegepast, ook op den omvang van het programma De skiff-races voor heeren, die bij gebreke van een kamprechters-motorboot moeilijk le houden waren, had het bestuur ditmaal laten vervallen evenals het nummer dames-twee stijlroeien, dat een groot deel van het stijlprogramma in beslag placht te ne men. Maar er bleef veel over en het programma telde dan ook nog drieëendertig kampen, een groot aantal, al was het ditmaal niet noodig reeds voor wedstrijden op Donderdagavond en Vrijdagavond te houden. De bekende opgewekte stemming heerschte en de publieke belangstelling was zeker niet minder groot dan andere jaren. Het roeien was zelfs beter. Dit viel bijzonder op in de beginnelingen-nummers. De jongste leden toonden al aardig wat geleerd te hebben in in de meeste gevallen heel korten tijd en er was meet eenheid in hun ploegen, hetgeen een logisch gevolg is van het indertijd genomen goede besluit, één roeistijl toe te passen en geen uiteenloopende technische mogelijkheden meer naast elkaar te be proeven. Zoowel in de junior race- als in de junior- -stijlnummers werd veelbelovend geroeid, nieuwe krachten voor de toekomst werden ontdekt en de meeste ploegen der oudere roeiers en roeisters waren ook goed. De finales, Zondag verroeid, wa ren vrijwel alle spannend wat de races ren vrijwel alle spannend wat de races betreft en leverden maar heel kleine punten-verschillen op bij het stijlroeien. Onmiddellijk na afloop der wed strijden reikte de voorzitter van Het Spaarne, dr. T Volker, de prijzen In het clubgebouw uit, waarbij het vele malen daverde van de toejuichingen voor de winnaars en winnaressen. De uitslagen der finales waren: Racenummers (heeren): Oude Vier: 1. J. Lourijsen (boeg), J. Wackwitz, H. de Bilt, H. Volker (slag), Th. Volker (st.m.); 2. W. van Hees (boeg), J. Volgers, D. Rijnders, J. Beekman (slag), J. W. Muysken (st.m.). Deze finale werd na een der beste races van de beide dagen met slechts een meter verschil gewonnen. Oude Twee: 1. J. Steenrnan (boeg), J. Coster (slag), mevr. N. HuygensBruynzeel (st.v.): 2. K. G d' Engelbronner (boeg), J. F. van Leer (slag), mej. M. van Santé (st.v.). Jonge Vier: 1. W. Zeydner (boeg), G. Schnitger, H. van Riet Paap, A. M. Brandenburg (slag). W. van Ree (st.m.): 2. D. Tollenaar (boeg), R. P. Gutmann, B. Wijnberg, C. Brandenburg (slag), N. N. (st.m.). Jonge Twee: 1. W. van Hees (boeg), R. P. Gut mann (slag), W. van Ree (st.m.); 2. B. Tollenaar (boeg), C. Brandenburg (slag), N. N. (st.m.). Stijlnummers (dames): Vier Seniores: 1. Mej. J. van Zoelen (boeg), mej. E Winterink, mej. N. Brust, mej. N. Ouwerkerk (slag), mej. E. v. d. Laaken (st.v.); 2. mej. W. Grondhout (boeg), mej. P. Haandrikman, mej. T. van Zoelen, mej. G. Knuyt (slag), mej. A. J. Muller (st.v.); 3. mej. P. van Waveren (boeg), mej. T. Schilthuis, mej. W. van Rijswijk, mej. A. de Ronde (slag), N. N. (st.v.). Vier Juniores: 1. Mej. I. Crolla (boeg), mej. K. Smit, mej. A. van Amelrooy, mej. C. Bouman (slag), mej. M. Toepoel (st.v.); 2. mej. N, Kikkert (boeg), mej. R,. Bok, mej. N. Derlage, mej. R. de Jong (slag), mej. T. Mulder (st.v.). Skiff Seniores: 1. Mej. W. van Rijswijk; 2. mej. T Selle. Skiff Juniores: 1. Mej. J. van Zoelen; 2. mej. M. Toepoel. In het nummer Mixed Snelvieren roeiden dames en heeren weer races op de zeer korte baan (400 M). De eindstrijd in dit nummer behoorde ook tot de span nendste en werd met slechts enkele decimeters ver schil gewonnen door 1. mej. T. van Zoelen (boeg). R. P. Gutmann, W. van Hees, mej. P. Haandrikman, (slag), W. van Ree (st.m.). De tweede plaats werd bezet door mej. M. Toepoel (boeg), J. Volger, J W Muysken, A. Fomm, E. v. d. Laaken "(st.v.). Tournament „Duinwijck". De laatste uitslgaen luiden: Hecrcncnkclspel A. halve eindstrijd: Bekker Kuiper 75, 63; HorjusRandag 64, 64. Eindstrijd: HorjusBekker 63, 46, 63. Damesenkelspel A. halve eindstrijd: mej. v. Blom- mensteijnmej. Bekker 1—6, 119, 63; mej. Til- lemamej. A. Knaape 60, 86. Eindstrijd: mej. Tillemamej. v. Blommensteijn 6—1, 7—5. Gemengddubbelspel A, halve eindstrijd: mej Bekker en Bekkermej. Smits en Bouwman 61 46, 97; mej. v. Blommensteijn en Horjusmej A. Knaape en Tobing 63, 63. Eindstrijd: mej. v. Blommensteijn en Horjus— mej. Bekker en Bekker 61, 64. Heerendubbelspel A, halve eindstrijd:Kuiper en HorjusRandag en v. d. Brink 63, 68, 62; Wackwitz en GuldemondNieland en de Waardt 6—1, 6—3. Eindstrijd: Horjus en KuiperWackwitz en Gul demond 64, 61. Damesdubbelspel A en B, halve eindstrijd: niej A. Knaape en mej. T. Knaape-mej.v. Blommensteijn en mej. Kalis 75, 62; mevr. Hartog en mevr. Voogtmej. Brantjes en mej. Brinkman 64, 61. Eindstrijd: mej. A. Knaape en mej. T Knaape mevr. Hartog en mevr. Voogt 75. 62. Heerenenkelspel B. halve eindstrijd: Kahman Hulsman 6—4. 86: NolteBrand 61. 62. Eindstrijd: KahmanNolte 61, 7—5. Damesenkelspel B. halve eindstrijd: mej. T Schroedermej. de Weerdt 64, 97; mej. T. Knaapemej. Oberink w.o. In den Amerikaanschen staat Louisiana ligt een stad, die den schoonen en vredigen naam Arcadia draagt. U zult dit wellicht niet geweten hebben en dat is niet erg, want in de eindelooze reeks van stadjes behoort Arcadia tot de groep der weinig belangrijke. Maar ditmaal is het toch even in het volle licht der wereld-openbaarheid gekomen als gevolg van een origineel idee, dat u zelf na lezing van het vol gende maar op zijn waarde moet aanslaan.. Arcadia is de woonplaats van een ren-zwijn, luisterend, of niet luisterend misschien, naar den naam Patootie. Een ren-zwijn is op zichzelf al iets bijzonders, maar hiermede niet tevreden, heeft dit dier zich nog aan een snelheidswedstrijd tegen een paard gewaagd engewonnen. Het volgende verslag over dezen strijd wordt de wereld rondgeseind: Over een traject van 2.8 K.M. door leem, over zand en geasfalteerde straten heeft het ren-zwijn Patootie een paard, dat echter twee berijders dra gen moest, ten aanschouwe van 4000 menschen. overwonnen. Het traject was heuvelachtig en had verscheidene scherpe bochten. De baan was afge zet door politieagenten, die Patootie den weg wezen. Vlak bij de finish schoot Patootie om den scher pen hoek, terwijl het paard onder den last van zijn beide berijders daar voorbij schoot. Een oogen- bJik dacht men dat Patootie nog zou verliezen, toen hij in een kuil viel, doch hij kroop er weer uit en rende verder. Na afloop van den strijd stond het paard met trillende flanken stil, terwijl Pa tootie zich in alle zielsrust en zonder zelfs te hijgen aan een aardappel te goed deed. Voor liefhebbers van statistiek zij hieraan nog toegevoegd, dat de tijd van den winnaar 8 minuten bedroeg, zijn gemiddelde snelheid dus 21 K.M. per uur. wat lang niet gek is voor een zwijn. Wat er verder van te zeggen. Misschien dit: Stel u voor, een zwijn aan 't rennen, Och, ik weet niet wat hem let, Je moet aan het denkbeeld wennen, Maarhet gaf een paard zijn vet. Dit was, dat valt toe te stemmen, Wel met handicap bezwaard. Want er zaten, om 't te remmen, Twee berijders op dat paard. 't Bleek, dat bij de scherpe hoeken ft Zwijn het snelste draaien kon, En daardoor een voorsprong boeken, Waardoor het tenslotte won.... Voor de paarden allerwegen Is voor schaamte nog geen grond, Hoe dit zwijn ook 't paard terdege Aan zijn zegewagen bond, 't Is daardoor nog met zijn broeders Niet van paardekracht voorzien, Zelfs de felste zwijnenhoeders Geven dat wel toe misschien. Na de hulde zal bezinning Er wel aanleiding toe zijn Dat men deze overwinning Ziet voor wat ze is: een zwijn. P. GASUS Eindstrijd: mej. T. Schroedermej. T. Knaape 6—3, 4—6, 8—6. Gemengddubbelspel B. halve eindstrijd: mej. de Weerdt en de Weerdtmevr. Hartzuiker en Hart- zuiker 63, 63; mevr. Randag en Tuiningamej. Kuiper en Coljée 62. 64. Eindstrijd: mej. de Weerdt en de Weerdtmevr. Randag en Tuninga 06, 64, 60. Heerendubbelspel B. halve eindstrijd: Hulsman en v. Itemde Weerdt en Kampman 61, 60: Titulair en TuningaH Potharst en J. Potharst 3—6, 6—2, 6—4. Eindstrijd: v. Item en HulsmanTitulaer en Tuninga 57, 97, 62. Heerenenkelspel C: eerste prijs Serné. Damesenkelspel C: eerste prijs mej. C. Nijssen. Damesdubbelspel C: eerste prijs mej. C. Nijssen en mej. A. Nijssen. De Competitie. Met horten en stooten komt de noodcompetitie 1940 van den K. N. L. T. B. voor zoover dan nog mogelijk tot een einde. Ook Zondag werd nog een enkele wedstrijd gespeeld. Op de banen van Jatiloo te Bentveld ontmoetten T. C. G. en T. C. H. elkaar om een restant af te spelen van een eenige weken geleden door regen gestaakten wedstrijd. De eind uitslag werd 44; een uitslag waar beide partijen vrede mee zullen hebben. Heerenenkelspel: H. Seveke verliest van G. v. d. Bliek 68, 46; A. Dieckmann wint van J. Th. Blom 4—6, 6—0, 6—1. Damesenkelspel: Mevr. C. Kramer verliest van mej. N. Fonkert 911, 62. 16; mevr. R. v. d. Klashorst wint van mej. M. Uitenhage de Mist 64, 3—6, 6—4. Gemengddubbelspel: Mevr. R. v. d. Klashorst en W. v. Bellen winnen van mej. N. Fonkert en J. Th. Blom 36, 64, 64; mevr. R. Max en A. Dieck mann winnen van mej. M. Uitenhage de Mist en G. v. d. Bliek 6—3, 6—3. Heerendubbelspel: H. Seveke en W. v. Bellen ver liezen van J. Th. Blom en G. v. d. Bliek 97. 36. 6—8. Damesdubbelspel: Mevr. R. Max en mevr. C. Kramer verliezen van mej. N. Fonkert en mej. M. Uitenhage de Mist 26, 46. Blauw Wit—Haarlem (2—9) Het werpen van Wilders was Haarlem langen tijd te machtig. Bovendien werd hij gesteund door goed veldwerk. Zoo kwam het dat zelfs de twee honkslagen van Koning en Langereis geen punten aanbrachten. Vrugt en Kloos profiteerden eens van een fout, in een andere beurt Vrugt en Koning wel eens van vier wijd, maar kans op een punt krijgen zij niet. Zoo gingen zes innings punt loos voorbij. Maar ook aan Blauw Wit viel het scoren zwaar. Ook het werpen van De Mon en het veldwerk van Haarlem, bestaande uit aangooien van verschillende spelers naar het eerste honk, waren goed. Een kleine kans kreeg Blauw Wit echter in de derde beurt, en die werd uitstekend benut. Van der Linde kwam op het honk door vier wijd, Wilders door een kleinen tik, waarop hij eigenlijk had moeten uit gaan. Op hem volgde Van Heeswijk, die het geluk had met zijn twee honkslag beide spelers thuis te brengen. Dit was n.b. de eenige honkslag, die Blauw Wit in dezen wedstrijd leverde! Haarlem stond dus van de derde tot aan de zevende innings achter met 2—0. Toen bracht Fer ment met zijn homerun een verandering m den stand en dat was het sein tot een heele serie van honkslagen der Haarlemmers in de achtste en De Heer en Mevr. BRENK- M ANN—VAN ROSSUM geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun dochter OLGA KARIN. Zandvcort, 6 Juld 1940. Paradijsweg 15. Tijdelijk Beatrix Kliniek. Bezoekuren van 1112. van 34 en van 7.308.30. Geboren HERMAN, Zoon van den Heer en Mevr. DALMAN—KLOEK Bloemenciaal, 7 Juli 1940. Bl'daalscheweg 263. Tijdelijk Beatrix Kliniek. Bezoekuren van 1112. van 34 en van 7.30—8.30. Den 30sten Juli hopen onze geliefde Ouders ARNOLDUS VAN WONDEREN en BASTINA VAN WONDEREN DE BLAZER den dag te herdenken waarop zij vóór 50 jaar in dén echt werden verbonden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Bennebroek, 9 Juli 1940. Algemeene kennisgeving. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze lieve Vrouw, Behuwddochter. Zuster, Behuwdzuster en Tante Catharina Maria Lams-van der Ham in den ouderdom van 55 jaar. Uit aller naam; E A. H. LAMS Haarlem. 6 Juli 1940. Harmenjansstraat 4. De teraardebestelling zal plaats hebben Woens dag 10 Juli a.s. te 12 uur op de Algemeene Begraaf plaats te Haarlem aan de Kleverlaan. Vertrek van uit het Diaconessenhuis te 11 uur TANDARTS Adr. Stooplaan 33, Overveen. PRACTIJK HERVAT. JEANNE en CORRY BLOM lordensstraat 49 - Telef. 18619 Haarlem Speciale afdeeling voor voetverzorging INSTITUUT GEOPEND: 9—17.30 uur. VRIJDAG 9—20.30 uur. HAARLEM VOLSTREKT EENIGE KENNISGEVING. Heden overleed tot onze groote droefheid onze innig geliefde Vrouw, Moeder en Schoondochter Vrouwe HENRIETTA WILHELMINA TEDING VAN BERKHOUT, geb. VAN MARKEN. F. TEDING VAN' BERKHOUT Jr. H. S. F. SOHORER TEDING VAN BERKHOUT. T. A. J. W. SCHORER F. W. TEDING VAN BERKHOUT. A. C. TEDING VAN BERKHOUT. F. TEDING VAN BERKHOUT Sr. HAARLEM, 6 Juli 1940. Liever geen bloemen, teraardebestelling zal plaats hebben Woensdag Haarlem Middelburg Utrecht Haarlem Aerdenhout De teraardebestelling zal plaats nebben woensdag 10 Juli a.s. te half twee op de Algemeene Begraafplaats te Heemstede. Heden overleed tot onze groote droefheid onze lieve Zuster en Schoonzuster Vrouwe H. W. TEDING VAN BERKHOUT, geb. VAN MARKEN. Den Haag J. C. VAN MARKEN. SantpoortW. A. CREMER-VAN MARKEN. HERBERT CRHMER. A. P. A. LOUDON—VAN MARKEN. H. LOUDON. Wassenaar HAARLEM, 6 Juli 1940. MEJ. MOSER, Raamvest 47, Telefoon 11684, vr. en biedt aan v. terst., 15 Juli en Aug.: Keukenm., 2e Meisjes, Dienstb. als meid-all., Werkvr. en Dagm., v. heele en halve dagen. Spaart bons voor het nieuwe album „Het Water ot>!' ZONDER STAMKAART ZIJN VERKRIJGBAAR: Bedrukte natuur- en k'zijden stof fen, natuur- en k'zijden stoffen in wit en pasteltinten, effen en bedrukt kunstzijden linnen. 9 Verder Coupons van alle andere kwaliteiten tot 1.25 M. lengte. Uio Modehuis

Haarlem's Dagblad | 1940 | | pagina 3