Hitier en Ciano voerden besprekingen Italiaansche minister en Von Ribbentrop vertrokken vervolgens naar Weenen. DONDERDAG 29 AUGUSTUS 1940 HAARDE M'S D A G B E X B 5 Heden ontmoeting met de Hongaarsche en Roemeensche staatslieden. Van semi-officieele zijde wordf uit Salzburg medegedeeld: De Italiaansche minister van buitenlandsche zaken, graaf Ciano, die Woensdagochtend per vliegtuig uit Rome in Salzburg is aangekomen, is tegen 2 uur door den Führer op den Obersalz- berg ontvangen. Ter begroeting van den Italiaanschen minis ter op het vliegveld in Salzburg waren o.m. verschenen de rijksminister van buitenlandsche zaken, Von Ribbentrop en de Italiaansche am bassadeur in Berlijn, Dino Alfieri. De beide ministers van buitenlandsche zaken inspecteer den de eerecompagnie en begaven zich per auto naar den Obersalzberg, waar de Führer den Italiaanschen minister van buitenlandsche zaken voor een bespreking ontving. Minister Ciano was de gast van den Führer aan een déjeuner in den Berghof, waaraan voorts deel namen van Italiaansche zijde de Italiaansche ambassadeur te Berlijn, Dino Alfieri, en de kabinetschef van den Italiaanschen minister van buitenlandsche zaken, Lanza d' Ajeta, en van Duitsche zijde o.m. de rijksminister van buitenland sche zaken, Von Ribbentrop, generaal-veldmaar- schalk Keitel, en de rijksperschef dr. Dietrich. In den loop van den middag begavên de Duit sche en Italiaansche ministers van buitenlandsche zaken zich, vergezeld van ambassadeur Alfieri en ambassadeur Mackensen per vliegtuig naar Weenen voor de aangekondigde besprekingen met de Hon gaarsche en Roemeensche ministers van buitenland- AANKOMST TE WEENEN. Nader meldt het D. N. B. uit Weenen: De Duitsche en de Italiaansche minister van buitenlandsche zaken, Van Ribbentrop en Ciano, zijn Woensdag middag per vliegtuig van Salzburg hier aangeko men. De gouwleider van Weenen, rijksleider Von Schirach, en de bevelhebber van het militaire district 17, generaal Von Stülpnagel, verwelkomden de beide staatslieden. Op het vliegveld Appern waren talrijke vertegenwoordigers van staat, weer macht en partij aanwezig. Langs den wge, die over den Ring naar Hótel Imperial leidde, had zich een dichte menschenmenigte verzameld, die den beiden ministers luide ovaties bracht. DE TAAK DER AS-MOGENDHEDEN. Uit Rome meldt het D. N. B.: Omtrent de ont moeting te Weenen, die heden plaats vindt, wordt in bevoegde politieke kringen verklaard dat door de in Turnu Severin ontstane moeilijkheden bij de oplossing van het delicate Hongaarsch-Roemeen- sche probleem de ministers van buitenlandsche za ken van Duitschland en Italië aanleiding hebben gevonden voor een ontmoeting in Weenen, teneinde in overeenstemming met de betrokken partijen dit probleem te bestudeeren. Italië en Duitschland hebben, zoo stelt men in het licht, steeds duidelijk hun wensch te kennen gegeven de betrokken par tijen te zien komen tot een rechtstreeksche overeen stemming over de Hongaarsche minderhedenkwestie, zulks met het tweevoudige voornemen den vrede op den Balkan te behouden en een rechtstreeksche overeenstemming op den grondslag der rechtvaar digheid en den vrije toestemming der parftijen te vergemakkelijken. Van Italiaansche noch van Duitsche zijde is een inmenging of druk tijdens de rechtstreeksche onder handelingen uitgeoefend. Duitschland en Italië, wien de recente gebeurtenissen een politieke verantwoor delijkheid van Europeeschen omvang hebben opge legd, konden, zoo wordt verder verklaard, noch terzijde blijven staan, noch passief toezien bij een eventueele uitbuiting van den toestand van vijan delijke zijde. De ontmoeting in Weenen is derhalve een nieuw bewijs van den goeden wil der spil- mogendheden om op vriendschappelijke wijze hun invloed jegens de partijen te doen gelden, opdat de overeenstemming zal worden vergemakkelijkt. Italië en Duitschland hebben den wensch ook in de Donauruimte de noodzakleijke herziening langs vreedzamen weg te bereiken, zonder welke een vruchtbare vrede daar niet kan heerschen, De spil- mogendheden leveren daarmede een verder bewijs van den constructlieven geest, die haar leidt in haar buitenlandsche politiek. MEENING DER „GIORNALE D' ITALIA". Het Italiaansche persbureau Stefani deelt mede: De ministers van buitenlandsche zaken van de spil hebben in Weenen een ontmoeting met de ministers van buitenlandsche zaken van Hongarije en Roe menië, zoo schrijft de „Giornale d' Italia" ter be studeering van het probleem der Hongaarsch- Roemeensche betrekkingen en om een vreedzame oplossing te zoeken. Het probleem is delicaat en gecompliceerd, vooral daar in deze zóne van Europa nog de krachten der wanorde werkzaam zijn, welke zijn gemobiliseerd door de Engelschen en strekken tot uitbreiding van het conflict tegen den wil van Italië en Duitschland. Bij het onderhoud van Salz burg, waar in Juni j.l. graaf Ciano en Von Ribben trop de gedragslijn van de spil hebben vastgesteld in de kwesties van den Balkan, ging het niet om het uitoefenen van druk, maar om een uitnoodiging aan de betrokken regeeringen tot het aanknoopen van rechtstreeksche besprekingen, onder vriendschap pelijk toezicht der beide spilmogendheden. Tenein de rechtstreeksche overeenstemmingen te bespoe digen en het Balkan- en Donaugebied van Europa te behouden voor de vijandelijke manoeuvres. De „Giornala d' Italia" schrijft verder dat te Turnu Severin Hongarije teruggave heeft gevraagd De „American Legion" te New-ork aangekomen. Strenge controle op den toegang tot den aanlegsteiger. Het D.N.B. meldt: Woensdag is het Amerikaan- «che transportschip „American Legion" te New York in de haven aangekomen, waar een groote politiemacht slechts personen, die in het bezit waren van een bijzondere vergunning, doorliet tot den aanlegsteiger. De kroonprinses van Noor wegen was reeds eenige uren eerder door een boot van de kustwacht aan land gebracht en daar door den chef van het protocol van het staatsdepartement begroet. De „New York Sun" wijst er op dat het nog altijd een raadsel is waar om de gevaarlijke Zuidelijke koers is gebruikt. van een groot deel van het gebied van Zevenburgen en van aangrenzende plaatsjes. De Roemeensche delegatie stelde eerst bevolkingsruil voor en ver volgens afstand van een strook gebied, welke de Hongaren onvoldoende achtten. Voor graaf Ciano gaat het ditmaal niet, zooals in de conferentie van November 1938 in de Tsjechisch-Hongaarsche kwestie, om arbitrage. De tusschenkomst der minis ters van buitenlandsche mogendheden der spil zal echter een toenadering der standpunten van de beide betrokkenen kunnen vergemakkelijken. De „Giornale d' Italia" besluit dat graaf Ciano het in bespreking zijnde probleem diep bestudeerd heeft en zich volkomen gedocumenteerd naar Weenen begeeft. „Italië en Duitschland wenschen dat de beide bevriende naties, met wie zij betrek kingen van samenwerking zuilen hebben, die zich in de toekomst in economisch en politiek opzicht steeds meer zullen moeten ontwikkelen, zich ein delijk met elkander zullen kunnen verzoenen in redelijkheid en wijsheid, door eerlijke en weder- zijdsche offers met het oog op de gemeenschap pelijke taak, die haar wacht in dit deel van Europa". Amerikaansche wet tot oproeping van vrijwilligers onderteekend. WASHINGTON. 28 Aug. President Roose velt heeft heden het voorstel, waarbij hij wordt gemachtigd ongeveer 400.000 leden van de nationale garde en reservisten van het leger op te roepen voor een dienst van een jaar, onderteekend. (D.N.B.) Twee en twintigjarige reus gestorven. Hij mat 2.63 Meter. MANISTEE (Michigan) Augustus 1940. Robert Wadlow, de bekende „reus", die met zijn lengte van 2.63 M. de grootste mensch ter wereld was, is dezer dagen in den ouderdom van twee en twintig jaar gestorven. Wadlow werd den vierden Juli ziek, toen hij ter gelegenheid van het nationale woud- feest in Manistee optrad; een voetsteun die hij droeg, om zijn geweldig gewicht van 491 Engelsche ponden beter te kunnen dragen, schaafde hem aan zijn enkel, hetgeen hem een infectie bezorgde. Wadlow's geweldige lengte was volgens meening van de doctoren het gevolg van een al te sterke klierwerking. (United Press) Louis Jouvet te Parijs op liet tooneel Programma der Fransche klassieken heropend. Marie Bell. VICHY (United Press). Louis Jouvet heeft aan gekondigd, dat een theatergezelschap, gesubsi dieerd door de regeering, naar Parijs zal terugkee- ren, teneinde de Comédie Frangaise met het jaarlifksch programma van Fransche klassieken te heropenen. Jouvet deelde tevens mede dat Marie Bell, de bekende actrice van de Comédie Frangaise en filmster, bij een automobielongeluk ernstige verwondingen heeft opgeloopen en in het Ameri kaansche hospitaal te NeuiÜy verpleegd wordt. Tegelijkertijd werd aangekondigd dat de staf van het Parijsche conservatorium is teruggekeerd en dat het conservatorium in September heropend zal v/orden. Generaal der vliegers Ritter von Greim (midden) bestudeert met de officieren van zijn staf de kaart voor een luchtaanval op Engelsch gebied (Foto Weltbild) De situatie in Oost-Afrika. Ontruiming der Noordelijke provincies van Kenya. Het D.N.B. meldt uit Rome: De verovering van Britsch Somaliland door de Italianen krijgt in Oost-Afrika steeds duidelijker tot uitwerking een versterking van de Italiaansche posities en een verlies aan Britsch prestige. De verhouding van de Italianen tegenover de inlandsche bevolking verschilt principieel van de Britsche koloniale methoden. Deze Italiaansche politiek, steunend op een ervaring van vele jaren, is stelselmatig op de ordening en economische en godsdienstige ondersteuning van de inlandsche stammen gericht, die daarmee voor Italië en de Italiaansche belangen gewonnen worden. De En gelschen schijnen te vreezen dat door onder- aardsche kanalen uit het veroverde Somaliland een voor Italië gunstige stemming op de inland sche stammen van de naburige Britsche kolonie Kenya zou kunnen overspringen. De Britsche gou verneur-generaal van Kenya heeft alle noorde lijke provincies van Kenya, die aan het veroverde Somaliland grenzen, laten ontruimen. Daar hier bij strategische overwegingen wegens de einde- looze woestijngebieden van zuidoostelijk Somali land geen beslissende rol kunnen spelen, moet deze maatregel worden toegeschreven aan be zorgdheid van politieken aard. Vijftigduizend inlanders van hetzelfde ras als de stammen in Somaliland zijn door de Engel schen gedwongen haastig naar het zuiden te vertrekken. Groote landstreken van de vruchtbare hoog gelegen noordelijke provincies van Kenya liggen thans verlaten. De Engelschen hebben bij den aftocht stelselmatig de dorpen en hutten der inlanders verbrand. In de Oost-Afrikaansche koloniale gebieden Kenya, Oeganda en in het mandaatgebied Tan ganyika beschikken de Engelschen thans nog slechts over weinig koloniale troepen. Alles wat van Kenya tot Rhodesia kon worden gemobili seerd, is terstond na de Italiaansche oorlogsver klaring naar Egypte gezonden. De gouverneur-generaal van Kenya zou zich, naar verluidt, tot de Zuid-Afrikaansche regee ring gericht hebben met het dringende verzoek terstond troepenversterkingen te zenden. Een af tocht van de Britsche troepencontingenten uit de Unie van Zuid-Afrika is echter wegens de in Zuid-Afrika heerschende oppositie tegen de pro- Engelsche politiek van Smuts ondenkbaar. Schade der Fiatf ah rieken gering. Alleen een paviljoen getroffen. MILAAN, 28 Aug. (D.N.B.) - Betreffende de door Londen verspreide berichten over de buiten gewone resultaten der bommen, welke in den nacht van Maandag op Dinsdag op de Fiatfa- brieken zijn geworpen, verklaart men in be voegde Italiaansche kringen, dat de werkelijke omvang der Engelsche bombardementen in het Italiaansche weermachtsbericht waarheidsge trouw is weergegeven. d.w.z. dat uitsluitend een paviljoen der Fiatfabrieken getroffen is. Men voegt er aan toe, dat in dit paviljoen der ernor- me Fiatfabrieken, die een stad op zichzelf vor men en waarvan de vitale deelen sinds lang te gen eiken bomaanval beveiligd zijn. geen ernstige schade ontstaan is. Men vraagt zich af. waarom de officieele Engelsche berichten nooit bijzonderheden geven over de dagelijks door het Duitsche luchtwapen gebombardeerde en zwaar beschadigde fabrieken der Engelsche oorlogsindustrie. Dit bewijst, dat men te Lon den, in tegenstelling tot wat in Italië het geval is, er vooral naar streeft, aan de bevolking de waarheid te onthouden. DR. THIERS LEIDER VAN HET VERDINASO. Uit Brussel verneemt het D.N.B.: De advocaat dr. Thiers is benoemd tot leider van het Verdi- naso (Verbond van Nationaal Solidaristen) als opvolger van Joris van Severen, die in Abbeville door de Franschen is vermoord. Bommen op Engeland. De uitwerking van een aanval door Duitsche bommenwerpers op Britsch gebied, gezien uite en der begeleiden de vliegtuigen. (Foto Weltbild.) Het Duitsche legerbericht. Aanvallen op Britsche haven werken, werven en fabrieken Engelsch tankschip in den Indischen Oceaan tot zinken gebracht. BERLIJN, 28 Augustus (D.N.B.L Het opper bevel der weermacht deelt mede „Gisteren heeft de activiteit van de Duitsche luchtmacht zich in verband met het nevelachtige weer beperkt tot gewapende verkenning, in den loop waarvan bommen werden geworpen op de havenwerken van Gosport. In den nacht van 27 op 28 Augustus hebben sterke formaues gevechtsvliegtuigen aanvallen ondernomen op havenwerken en werven, vliegtuig- en wapen fabrieken in Engeland en Schotland. Te South ampton, Aberdeen. Dundee, Leeds en Hull, en vooral in de vliegtuig- en motorenfabrieken van Derby en Birmingham en op de staatswerf van Chatham toonden omvangrijke branden de uit werking der bombardementen. Het leggen van mijnen voor Britsche havens door vliegtuigen werd voortgezet. Britsche vliegtuigen hebben ln den nacht bommen op Duitsch gebied geworpen zon der noemenswaardige uitwerking. Te Kiel wer den eenige woonhuizen beschadigd. Door het gedisciplineerde optreden van de bewoners kreeg slechts één persoon lichte verwondingen. Drie Britsche vliegtuigen werden neergeschoten, waar van één door het geschut van de marine. Een eigen vliegtuig wordt vermist. Een onderzeeboot heeft 28.600 B.R.T. vijande lij ke koopvaardijscheepsruimte uit krachtig be veiligde convooien tot zinken gebracht. Voor de Fransche Kanaalkust heeft Duitsche marine artillerie twee vijandelijke onderzee-booten be schoten. Aangenomen kan worden dat zij ver nietigd zijn. In den Indischen Oceaan hebben Duitsche zee- strijdkrachten het gewapende Britsche tankschip „British Commander" van 6.901 B.R.T. tot zinken gebracht." FRONTBERICHT. Het frontbericht van het D.N.B. van Woens dag luidt: Thans zijn meer bijzonderheden bekend geworden van den aanval op een con- vooi op de Noordzee, waarvan het weermachts bericht van gisteren kort melding maakte. In de Morray Firth. aan de noordoostkust van Schot land, vielen Duitsche vliegers dit convooi aan zij verstrooiden het volkomen. Talrijke schepen werden gebombardeerd en daarbij ernstig ge troffen. Een vrachtschip van 5000 ton kreeg een zwaren treffer op het voorschip, een ander van 10.000 ton werd op het achterschip getroffen. Een derde schip van 6000 ton werd zoo nauwkeu rig midscheeps geraakt dat onmiddellijk dichte zwarte rookwolken werden waargenomen. Een vierde Britsch vrachtschip, welks inhoud niet wordt opgegeven, bleef na den aanval met zware slagzij liggen. Dat ook in de overzeesche gewesten de Duit sche vlootstrijdkrachten de Engelschen steeds gevoelig weten te treffen, blijkt uit de mede- deeling van het weermachtsbericht, dat in den Indischen Oceaan het gewapende Britsche tank schip „British Commander" (6901 ton) tot zin ken, gebracht is. Italiaansch legerbericht: Petroleumhaven van Haifa gebombardeerd ERGENS IN ITALIë, 28 Augustus. (Stelani.) Het 82e weermachtsbericht luidt: Het petroleumcentrum van Haifa is gisteren op klaarlichten dag door onze formaties vliegtuigen he vig gebombardeerd. Het spoorwegstation en de nieuwe raffinaderij zijn getroffen en overal ontstonden groote branden. Alle vliegtuigen zijn op hun bases teruggekeerd. In Noord-Afrika heeft de vijand een belangrijken luchtaanval op Derne ondernomen. Een klein vracht schip voor het vervoer van hout werd getroffen. Overigens was de schade gering. Er zijn twee doo- den en vijf gewonden gevallen. In Oost-Afrika zijn vijandelijke luchtaanvallen ondernomen op Harrar, waar een militair hospitaal oor inboorlingen is getroffen en op Dessie, waar het garnizoenslazaret werd geraakt. In totaal vielen er acht dooden en een twintigtal gewonden. Een vijandelijk vliegtuig is neergeschoten. Te Massaoeah is een gevangenis getroffen, waardoor geringe materieele schade werd veroorzaakt. Van de gevangenen werden er negen gedood. Vijandelijke vliegtuigen, die in alle gevallen van de Zwitsersche grens kwamen, hebben luchtaanval len ondernomen op Piemont en Lombardije. In ver band met de krachtige afweer door vliegtuigen en luchtdoelgeschut hebben zij zich er toe bepaald in de buurt van Nichelino in de provincie Turijn enkele brandbommen van klein kaliber uit te wer pen, waardoor in een boerderij brand werd gesticht. Het Argeiitijnsche kabinet afgetreden. Roosevelt noodigt president Ortiz uit. BUENOS AIRES, 28 Augustus (D.NB.) Alle acht ministers zijn afgetreden, om den president der republiek, Ortiz, de vrije hand te laten bij de komende reorganisatie van de re geering. De zaakgelastigde van de Vereenigde Staten heeft den president der republiek, dr. Ortiz, eer persoonlijk schrijven van president Roosevelt overhandigd, waarin de hoop wordt uitgespro ken, dat Ortiz spoedig als eeregast der Vereenig- dé Staten begroet kan worden. Een wonderlijke vlucht. Noodlanding tot besluit. BERLIJN, 28 Augustus. Den 26en Augustus, des morgens, landde, naar het D.N.B. verneemt, in de buurt van het plaatsje Lautersheim bij Worms, het Engelsche vliegtuig „P. 2070' van het type Hampden Hersford. De bemanning wenkte toe snellenden boeren vriendelijk toe en sprak hun in het Engelsch aan, nadat zij uit het toestel gestegen was en alsof er niets gebeurd was in alle gemoedsrust sigaretten had opgestoken. eHt zonderlinge geval werd duidelijk, toen Duitsche vliegerofficieren den Engelschen een verhoor kwa men afnemen. Dezen verklaarden er vast van overtuigd te zijn geweest dat zij zich boven Schot land bevonden. Zij hadden daarom na de nood landing hun vliegtuig niet vernield en evenmin hun postduiven losgelaten. Op de vraag, of het vuur van het afweergeschut hen niet van deze meening had afgebracht, ver klaarden zij dat zij dit in Engeland gewend waren. De bestuurder van het vliegtuig, Wawn. deelde mede dat hij een verkenningsvlucht had gemaakt. Later moest hij echter, itn het nauw gebracht door de aan boord zijner machine gevonden pa pieren. toegeven, dat hij opdracht had gehad zes bommen van 250 pond op de electrische centrale van Klingenberg te Berlijn en het centrale vlieg veld Berlijn-Tempelhof te werpen. Daar h(j Klin genberg niet gevorden had. waren de zes bom men boven het %-liegveld Tempelhof uitgeworpen. Hij had gezien, dat daarna drie hangars in brand waren gevlogen. Daar in der, nacht van 25 op 26 Augustus op den opgegeven tijd. geen enkele bom op het vliegveld Tempelhof of in de nabijheid daarvan terecht is gekomen, kan aangenomen worden, dat bij de wonderlijke oriënteering der Engelschen de bom men in plaats daarvan in den Rijn zijn gevallen. (D. N. B.) Opzienbarende vondst in Donatihaven. Koffer met Engelsche identiteitspapieren gevonden. BOEKAREST. 28 Aug. (D.N.B.) In de Donau- haven Giurgiu heeft men een opzienbarende vondst gedaan. Men zal zich herinneren, dat de Engel schen destijds gepoogd hebben om met behulp van naar Roemenië gesmokkelde wapenen en ontplof bare stoffen de „IJzeren Poort" in de lucht te laten springen. De Engelsche officieren, ingenieurs en matrozen, die daaraan deelnamen zijn toen uit het lamd gezet. Thans heeft men in Giurgiu op een plek waar het water van den Donau is geweken, een kist ontdekt, die behalve verscheidene uitrustings- voorwerpen en wapens ook alle identiteitspapie ren der Engelschen bevatte die daaraan hebben deelgenomen. Er bestaat thans geen twijfel meer over de identiteit van de Engelsche saboteurs. Engelsche duikboot verloren. LONDEN, 28 Aug. (DNB) De Engelsche duikboot Spearfish is, naar de admiraliteit meedeelt, aanzien lijk over tijd en moet als verloren beschouwd wor den. De naaste familieleden zijn verwittigd. In hoogere luchtlagen. Een Duitsche piloot heeft tijdens een vlucht naar vijandelijk gebied het zuurstofmasker opgezet (Foto Weltbild) RADM lT~—*1L PROGRAMMA VRIJDAG 30 AUGUSTUS 1940 JAARSVELD, 414.4 M. VARA-uitzending. 8.00 Berichten ANP. Hierna: Gramofoonmuziek. 10.15 Declamatie. 10.35 Zang. piano en gramofoon muziek. 11.15 Declamatie. 11.35 Piano, klarinet en cello. 11.55 Gramofoonmuziek. 12.00 Berichten. 12.05 Orgelspel en zang. 12.45 Berichten ANP en gramo foonmuziek. 1.15 Esmeralda en solist. 2.00 VARA- orkest. 3.00 Declamatie. 3.30 VAR A-orkest. 4.00 Gramofoonmuziek met toelichting. 4 30 Voor de kinderen. 5.00 Zang en piano 5.15 Berichten ANP. 5.30 Gramofoonmuziek. 5.40 Causerie. „Natuur en Kunst". 6.00 De Ramblers. 6.30 VPRO: Causerie .Linnaeus, de groote bioloog". 6.45 Zang en orgeL 7.00 Vragen van den dag (ANP). 7.15 Berichten. 7.20 Felicitaties. 7.25 Voor de kinderen. 7 45 Gra mofoonmuziek, event, reportage. 8.00 Berichten A.N.P. 8.15 Revue-programma. 9.15 Toespraak: „Moeilijke dagen". 9.20 Radiotoonneel. 9.35 VARA- orkest en soliste. 10.15-10.30 Berichten ANP, slui ting. KOOTWIJK 1875 m. NCRV-uitzending. 7.00 Berichten (Duits). 7.15 Berichten (Engels). 30 Gramofoonmuziek. 8.00 Berichten ANP. 8.10 schriftlezing en meditatie. 8.25 Gewijde muziek (gr.-pl.). 8.45 Gramofoonmuziek. 9.45 Pianovoor dracht. 10.15 Gramofoonmuziek 10.30 Zang, piano en gramofoonmuziek 11.15 Berichten (Engelsch) 11.30 Gramofoonmuziek 12.30 Berichten (Duitsch) 12.45 Berichten ANP. 1.Quintolia en gramofoon muziek. 3 Gramofoonmuziek 3.15 Berichten (En gelsch) 3.30 Gramofoo:nmuziek 4.20 Cello en piano 5.— Berichten (Duitsch) 5.15 Berichten ANP. 5.30 Stichtsch Salon-orkest 6.15 Berichten (Engelsch) 6.30 Apollo-ensemble 7.— Vragen van den dag (ANP) 7.15 Berichten 7.30 Reportage of muziek 8. Berichten (Duitsch) 8.15 Berichten ANP. 8.30 Be richten (Engelsch) 8.45 De Postillons 9.15 Berich ten (Engelsch) 9.30 Orgelconcert (opn.) 10.— Re- richten (Duitsch) 10.15 Berichten ANP 10.30—10 45 Berichten (Engelsch), sluiting. 11.1511.30, 0.15-» 0.30 en 1.151.30 Berichten (Engelsch),

Haarlem's Dagblad | 1940 | | pagina 7