HOE SP IMT/TEjBIMCIlIIN De Duiische opperbevelhebber in land ons BURGERLIJKE STAND MAANDAG 7 OCTOBER 194Ö H X A" REE M'S D A 'G B L* A D Japansehe luchteskaders landen te Hanoi. SJANGHAI, 7 October (D.N.B.) Naai de staf van het Japansehe legercorps in Zuid-China mededeelt zijn drie vliegtuig- afdeelingen van het Japansehe leger op het vliegveld van Hanoi (Fransch Indo china) geland. De sterkte van de af deelin gen werd niet opgegeven. De speciale correspondent van het Japan sehe blad„AsahiSjimboen" teHanoi constateert dat na de landing van Japansehe luchteskaders op het vliegveld van Hanoi de Japansehe lucht macht de tusschen Tsjoenking. en Birma ge legen Chineesche provinciën Joenman en Kweitsjau beheerscht. Daardoor wordt Tsjang- Kai-Sjek rechtstreeks bedreigd. Zelfs als de Engelschen den weg door Birma openstellen, is het gemakkelijk van Hanoi uit bomaanvallen op de toevoerwegen te ondernemen. Het is voldoende de gewichtige bruggen te vernietigen, omdat daardoor het verkeer voor geruimen tijd gestaakt zou moeten worden. Aceoord tusschen Japan en Indo-China. TOKIO, 7 October (D.N.B.) De gouver neur van Fransch Indo-China, Decoux en de te Hanoi aangekomen nieuwe leider der Ja pansehe inspectiecommissie, generaal-majoor Soemita, hebben een eerste bespreking gehad, waarbij volgens de „Asahi Sjimboen" overeen stemming is bereikt ten aanzien van de militaire en economische samenwerking. Te Hanoi hecht men groote beteekenis aan de komende econo mische besprekingen. De Japansehe economi sche delegatie wordt 20 October te Haifong verwacht. Het bombardement op Haarlem. Ook voor de teraardebestelling van het bekende bloemist-echtpaar D. Bosch en J. H. Bosch-Schou ten bestond op de begraafplaats aan den Vergierde- weg te Haarlem-Noord een groote belangstelling. Hier was het gemeentebestuur van Haarlem ver tegenwoordigd door den heer J. Smit, hoofd van de afdeeling Burgerlijke Stand. Ook deze twee kis ten, die achtereenvolgens in de groeve werden neer gelaten. werden door vele bloemstukken gedekt. Velen waren hun aandoening niet meester, toen de familieleden als laatsten groet bloemen in de groeve wierpen. Een der verwanten riep: „Dat is nu hun dank voor hun harde werken. Nu hebben we niets mieer!" Ook hier was een bloemstuk van den Rijkscom missaris Dr. Seyss-Inquart. Een schoonzuster van de overledenen, mevrouw Schouten sprak namens de familieleden eenige woorden van dank voor wat de heer Bosch en zijn vrouw voor hen geweest waren. De zoons van het echtpaar waren te ontroerd om voor de betoonde belangstelling te bedanken. Die taak werd door den begrafenisondernemer over genomen. Hedenmiddag is ook het stoffelijk overschot van nog enkele slachtoffers ter aarde besteld. Het ver slag dezer plechtigheden wordt in ons volgend nummer opgenomen. Slachtoffers van de duisternis. UTRECHT, 7 Oct. Ruim tien wielrijders en wandelaars zijn gisteravond door de duisternis misleid in het water terecht gekomen. Drie per sonen zijn verdronken, n.l. de 42-jarige De Ruy- ter, die bij de Vaartscherijnbrug is opgehaald, de 48-jarige Van Wijk, die bij de Steenenburg om het leven is gekomen en de 65-jarige Van Dijk, die in bewusteloozen toestand bij de Noorderbrug uit het water is gehaald en in het Stads- en Academisch Ziekenhuis is overleden. ROTTERDAM, 7 Oct. Gisteravond is de 82- jarige heer W. Krul tengevolge van de duisternis in het water van de Lange Geer geraakt en ver dronken. De man kwam met een vriend uit een café. Hij vergezelde den vriend nog eenige hon derden meters naar diens woning en begaf zich toen alleen terug. Hierbij moet hij te water zijn geraakt. Zijn lijk werd vanmorgen door de politie in de Lange Geer aangetroffen. NIJMEGEN, 7 Oct. Twee schippers, die met hun booten gemeerd lagen aan de Hoogekade al hier, konden gisteravond in de diepe duisternis hun schepen moeilijk vinden. Zii besloten hand aan hand aan boord te gaan. Schipper J. L. gaf zijn collega van het motorschip „Rap Terug" uit Amsterdam bij het overstappen van zijn boot in de „Rap Ter.ug" een hand. Op een gegeven oogen- blik kon I. zijn vriend niet meer houden en viel deze te water. In de duisternis kon geen hulp ge boden worden, zoodat de schipper op jammerlijke wijze is omgekomen. (A.N.P.) LEEUWARDEN, 7 October. Gisteravond en in den afgeloopen nacht zijn op verscheidene plaat sen personen dor de duisternis misleid te water geraakt. Door de politie, geassisteerd door burgers, werden veertien personen uit het water gehaald, terwijl ook andere burgers nog reddingen ver richtten, zoodat het totaal aantal te water ge raakten minsten twintig bedraagt. Twee personen zijn verdronken. Uit de Tuinen werd de 54-jarige F. Gazzi, leven loos uit het water gehaald, terwijl elders een 17- jarige schippersknecht is verdronken. (A.N.P.) „Uitlevering van het Imperium?' Het D.N.B. meldt: Alfred Rosenberg, de bekende theoreticus van de N.S.D.A.P. op het gebied dei- wereldbeschouwing en uitgever van de „Völklscher Beobachter", houdt zich in een artikel met als opschrift „Uitlevering van het Imperium?" bezig met het feit, dat Churchill Groot-Brittannië niet alleen als een zelfstandige groote mogendheid, doch ook aLs een souvereine mogendheid in het algemeen innerlijk reeds heeft afgeschreven. Ro senberg komt na een diepgaand onderzoek van het plan van Churchill, zichzelf .en de thans in Engeland heerschende „kliek" naar Canada in veiligheid te brengen, tot de volgende conclusies: Of het plan van Churchill, het Britsche Imperium onder een nieuwe heerschappij te brengen en de 47 millioen Engelschen op hun eiland in nood en ellende achter te laten, gelukt, hangt af van de vraag of het Engelsche volk nog voldoende ener gie bezit om zich tegen dit snoode prijsgeven, niet alleen van zijn geheel verleden, doch ook van zijn onmiddellijk tegenwoordig leven, te verweren, heeft Churchill en consorten nog te juister tijd weg te jagen en ter veroordeeling in de Tower op te sluiten. Indien het Engelsche volk deze moreele kracht nog bezit, dan zal het in elk opzicht bevrijd moe ten zijn van die illusies, waarmede het door een Joodsch besmette laag in de laatste tientallen jaren is opgevoed. Het zal echter met het weg jagen van dit soort menschen eerst de voorwaarde kunnen scheppen voor een werkelijk nieuwe so ciale orde. Het kan onder deze omstandigheden misschien weer een stuk Europa worden, dat staande onder de wet van het Europeesche vaste land, op vele plaatse» van deze wereld nog de vertegenwoordiging van het blanke ras verder kan blijven behouden. De beslissing ligt geheel en al in handen van het Engelsche volk, dat. naar men zegt, zoo „vrij" is, dat het zijn lot zelf kan bepalen. In deze dagen, nu er een vreeselijk ont waken. belichaamd in de Duitsche luchteskaders, over Londen komt, is er nog tijd om deze gedach ten te overwegen en de balans van de verraders in Downing Street op te maken. (Adv. Ingez. Med.) ONTSPANNINGSAVOND VOOR DE JANTJES. TE HAARLEM. Dinsdag 8 October a.s. zal het Comité „Ontspan ning voor de Jantjes" een avond voor de Jantjes geven. Een gevarieerd programma is opgemaakt. Gaarne zou het comité ook sigaren of sigaretten aanbieden, maai- hiervoor is de medewerking van de burgerij noodig. Zij die het Comité en daarmede de Jantjes willen verblijden door het een of ander te schenken ge lieven in verbinding te treden met een van de leden van het Comité: H. J. Kooy, Rollandstraat 68; P. Maljaars, Brouwerskade 17; A. C. van'Eckhout, Leidschevaart 62; A. Folkerts, Oost-Indiëstraat 116; H. A. Mulder Oost-Indiëstraat 73 en W. J. Erd- siek, Brouwersplein 40. Ook kan men zich wenden tot de volgende adres sen luit. ter zee le klas W. H. van Zadelhof; 2e klas B. V. Moorer en 3e klas K. Mooy, Spruiten- boschstraat 1. Hockey GROOTE NEDERLAAG VAN B. M. H. C. H. D. M. wint met 5—1. B. M. H. C. trok met een gewijzigde ploeg naai den Haag. De wijzigingen beteekenden een verster king van de Haarlemsche verdediging,doch ondanks dat heeft H. D. M. een groote en alles verdiende zege behaald. De opstelilng van B. M. H. C. was thans: Dalmeyer, Stüker, Kramer, De Wit, A. de Roos, H. v. Olphen, Gunning, Schmeink, L. de Roos, Breitenstein, Fr. v. Olphen. Het spel van II. D. M. imponeerde ook thans, evenals op den hockeydag; een ploeg zonder een zwakke plaats. De Haagsche aanval mocht dan al een versterkte verdediging tegen zich vinden; het was geen bezwaar er toch telkens door heen te flitsen, waarbij de Haagsche vleugelspelers zeer snel waren. Toch moet gezegd worden dat Dal meyer, Stüker en A. de Roos verdedigend zeer goed speelden en een grootere nederlaag door hun prachtig werk voorkomen hebebn. De Haarlemsche aanval kon tegen de sterke Haagsche verdediging weinig uitrichten, ook al doordat A. de Roos als stopper-spil was opgesteld. Bij een 30 stand voor H. D. M. maakte Schmeink het eenige Haarlemsche tegenpunt. Het einde bracht een alleszins verdiende 51 overwinning voor H. D. M. Dames-Hockey Gewijzigd B. D. H. C.-elftal beliaalt eerste overwinning. Het elftal van B.D.H.C. heeft, in vergelijking met het vorige seizoen, eenige wijzigingen onder gaan. In de half linie is mej. K. Hollander opge nomen, terwijl in de voorhoede mej. H. Neuer- burg de middenvoor-plaats bezet en de dames W. Mulder en Fr. Kuiper den rechter vleugel vor men. In dezen eersten wedstrijd van het nieuwe seizoen kwam B.D.H.C. uit met 2 invalsters, n.l. voor de dames Kerkhoven en de Vletter, Het elftal was als volgt samengesteld. K. de Jong, 'D. C. v. BaasbankRoos, A. v. d. Pol, T. Mulder, K. Hollander, G. Wijnstroom, Tr. Kuiper, W. Mulder, H. Neuerburg, H, Bekkers, L. Hackenitz. Fraai spel werd er gedurende dezen wedstrijd tegen H.D.M. niet vertoond. B.D.H.C. had vooral bij het slaan veel hinder van het zachte veld van H.D.M. Ook deed de ongeoefendheid zich nog bij veel speelsters gelden, terwijl het elftal ook nog niet geheel op elkaar bleek te zijn ingespeeld. Mej. A. v. d. Pol, de invalster links-back, speelde een goede partij hockey. Zij was stickvast en wist steeds tijdig in te grijpen. Bij H.D.M. blonken vooral de beide vleugelspeelsters uit. In de eerste helft van den wedstrijd ging het spel vrijwel gelijk op. De aanvallen van B.D.H.C. waren echter veel gevaarlijker dan die van H.D.M. Uit een scrimmage voor het doel na een straf- corner doelpuntte mej. G. Wijnstroom voor B.D.H.C (0—1).. Even later maakte H.B.M. gelijk (11). Na de rust was het spelbeeld heel anders. Het Ondanks haar meerendeel kon H.D.M. het doel was nu veel meer H.D.M., dat den toon aangaf, van B.D.H.C. niet vinden. Mej. L. Hackenitz wist echter nog een maal voor B.D.H.C. te doelpun ten, door een terugspringendén bal van den paal in het doel te werken (12). ROOD-WIT BEHAALT DE EERSTE OVERWINNING. Be Fair met 5—0 geslagen. Rood Wit kwam den eersten competitie-wedstrijd van dit seizoen uit in de volgende opstelling: T. de Vries, E. Loeb v. Zuilenburg, P. v. d. Pol, P. Westra—v. d. Zouwe, P. Loeb v. Zuilenburg, W. fie Voogt, L. Paardekooper Overman, J. Goeting, K. Goetlng, L. Jongeneel, T. Goeting. Er werd vlot gespeeld op het prachtige veld van Be-Fair. Hoewel Rood Wit overwegend in de meerderheid was, verdeelde het spel zich toch naar weerskanten; het gelukte de Be-Fair-voor- hoede echter niet tot in den slagcirkel door te drin gen. Oorzaak hiervan werden de beide Rood-Wit backs, die een zeer goeden wedstrijd speelden en de tegenpartij geen gelegenheid gaven het doel te naderen. Zij waren stickvast, wisten den bal steeds keurig weg te werken en vormden met de even eens goed spelende middenlinie een hechte verde diging. De voorhoede kreeg door dezen goeden steun dan ook, vooral voor half-time, de gelegenheid door snel spel de tegenpartij te overrompelen. Mej. T. Gootin wist twee maal op keurige wijze door de verdediging heen te breken en de bal hard in het net te plaatsen, terwijl zij ook voor de derde maal uit een voorzet van rechts wist te scoren, zoodat rust .cwam met een 30 vorsprong voor Rood-Wit. Na half-time kwam Be-Fair iets meer opzetten. Mej. K. Goeting, die debuteerde in het eerste elftal, zorgde thans voor het vierde doel- (Rood Wit) punt, terwijl het mej. de Voogt (Foto archief nog gelukte na een strafcorner H. D.) voor de tegenpartij de bal te be machtigen, hem geheel alleen mee te nemen en aan den ovejrkant van het veld in het doel te depo- neeren. Hierna kreeg Rood-Wit geen gelegenheid meer te scoren, zoodat het einde van dezen wedstrijd kwam met een 5—0 overwinning voor Rood-Wit. Dr. J. WEENER NAM AFSCHEID VAN ZIJN WIJK TE HAARLEM Na de vorige week afscheid te hebben genomen van de Ned. Hervormde Gemeente, nam dr. J. Weener j.l. Zaterdagmiddag tenslotte afscheid van zijn wijk, waarin hij ruim 36 jaren heeft ge arbeid. Deze bijeenkomst droeg een meer intiem karakter. Te 4 uur was het wijklokaal Bethel ge heel met vrienden en kennissen gevuld. Bij het binnentreden van dr. Weener en zijn familie stonden allen op en zongen hem toe Pslam 68 vers. 10. De consulent, ds. G. J. Waardenburg, opende de samenkomst met een hartelijke toe spraak en wees daarbij tevens op de ontzettende ramp, die in hoofdzaak de wijk van dr. Weener getroffen heeft. Dit is voor den afscheid nemen- den predikant een smartelijke gebeurtenis. Een acht-tal sprekers voerde het woord, n.l. de heeren W. P. J. Overmeer, oud-ouderling en -diaken; T. Jaski en K. F. J. Vernhout, ouderlingen, S. Bakker, diaken, F. Rozenhart, penningmeester der wijk; S. H. Kuhlemayer, godsdienstonder wijzer; P. Schuuring, oud-diaken en Hak,, lid der wijk. Deze sprekers hebben in hartelijke woorden afscheid genomen van dl*. Weener en ge tuigenis afgelegd van diens trouw, toewijding en waarheidsliefde als Evangeliedienaar en als stille weldoener voor in nood verkeerenden. Eveneens hebben allen getuigd van den arbeid van mevr. Weener, de stille kracht, die haar echtgenoot ter zijde stond en zeer veel heeft gedaan in het be lang van tal van wijkleden. Aan dr. Weener werden eenige prachtige ge ïllustreerde werken aangeboden over de schoon heid van ons land. In een hartelijke toespraak heeft de scheidende leeraar allen zijn diep ge voelden dank betuigd en vele herinneringen de revue doen passeeren. Tenslotte werd gezongen Gezang 274 vers 5: „Wij reizen met elkanderWij wand'len hand aan hand", enz., waarna ds. Waardenburg nog een pakkend slotwoord sprak en de bijeenkomst met gebed sloot. Hierna nam dr. Weener met zijn familie van ieder persoonlijk afscheid. 's GRAVENHAGE, 7 October. (A.N.P.) De opperbevelhebber van het Duitsche leger, generaal- veldmaarschalk Von Brauchitsch vertoefde Zater dagmiddag in Den Haag. De generaal-veldmaar- schalk bracht een bezoek aan den rijkscommissaris rijksminister Seyss-Inquart, waarbij eerbetoon werd gebracht bij een bezoek aan den Duitschen militairen bevelhebber in ons land, generaal der luchtmacht Fr. Christiansen. In den laten namidddag vertrok de generaal- veldmaarschalk nar Utrecht, vanwaar hij des avonds vertrok. MAATREGELEN TEGEN UITBREIDING VAN GESLACHTSZIEKTEN. Het A.N.P. deelt mede dat Verordeningenblad no. 30 een besluit bevat van den secretaris generaal van het departement van sociale zaken, houdende voorzieningen tegen verbreiding van geslachtsziekten. Voor de toepassing dezer ver ordening gelden als geslachtsziekten; syphilis, gonorrhoea ulcus molle en lymphogranuloma in- gruïnale. De geneeskundige inspecteur der volksgezond heid is verplicht om van personen van wie op grond van gebleken feiten of omstandigheden kan worden aangenomen, dat zij gevaar opleve ren voor verbreiding van een der bovengenoemde geslachtsziekten, te vorderen, dat zij zich onder werpen aan een geneeskundig onderzoek door een adviesbureau. Dit onderzoek geschiedt kosteloos. Ieder, die weet of blijkens de omstandigheden weten moet, dat hij lijdende is aan een geslachts ziekte, is verplicht zich onverwijld door een ge neeskundige te laten behandelen en de behande ling onafgebroken te doen voortduren, totdat naar het oordeel van den geneeskundige, die de patiënt behandeld heeft of naar het oordeel van den leider van het adviesbureau, waar het ge neeskundig onderzoek heeft plaats gehad, het gevaar voor besmetting is opgeheven, Op voorstel of na ingewonnen advies van den geneeskundig leider van het adviesbureau, waar het onderzoek heeft plaats gehad, kan de inspec teur, wanneer hij bij een persoon ernstig gevaar voor verbreiding van geslachtsziekten aanwezig acht, gelasten, dat de patiënt in een door den inspecteur aan te wijzen inrichting voor verple ging van zieken ter behandeling wordt opgeno men! Met gevangenisstraf van ten hoogste drie jaren of geldbaoete van ten hoogste drie duizend gulden wordt gestraft iemand die door zijn schuld be smettingsgevaar oplevert. De organisatie van het filmwezen. Het Verordeningenblad van Zaterdag bevat een besluit van de Secretarissen-Generaal van de departementen van Onderwijs, van Binnenland- sche Zaken en van Justitie betreffende de orga nisatie van het filmwezen. Deze verordening beoogt het filmwezen in organisatorisch, economisch, cultureel en technisch opzicht te bevorderen en een be tere positie te verzekeren aan degenen die bij de film werkzaam zijn. De verordening stelt het geheele filmwezen onder de bevoegdheid van den Secretaris-Generaal van O., K. en W., zonder dat daardoor het controlerecht wordt verminderd, dat den Secretaris-Generaal van Binnenlandsche Zaken volgens de Bioscoop wet toekomt. Met de taak, het filmwezen te bevorderen en te verzorgen, wordt de reeds sinds vele jaren bestaande Nederlandsche Bioscoop bond belast. Tot dezen bond moeten in ieder geval van 1 Juli 1940 af al diegenen behoo- ren, die beroepshalve of voor gemeene reke ning films vervaardigen, verhandelen of draaien of werkplaatsen ter vervaardiging van films in stand houden of zorg dragen voor de bewerking van films, auteurs- of octrooirechten op het gebied van de film be- heeren of in eigenlijken zin aan de vervaardi ging van films deelnemen. HEEMSTEDE DAMMEN EN SCHAKEN BIJ ST. BAVO. Finale om den St. Bavobeker. St. Bavo (H'stede)II. R. K. D. (Haarlem) 1. B. H. StevensH, Rump 20 2. G. ZonneveldP. Hollenberg 20 3. J. Warmerdam— C. Heesakkers 02 4. J. v. d. ZwanT. v. Wart 02 5. J. Weijers—J. Lucas 11 6. N. ZomerA, Masteling 11 7. F. BroekmanW. v. Wort 2—0 8. J. WittemanG. Kr^ak 11 9. S. DiependaalG. Bosselaar 11 10. J. v BerkumM. Herben 20 SCHAKEN. Schaakcl. Hillegom't Witte Paard (Haarlem). 1. J. BalmA. v. Kesteren 01 2. M. BakkerA. Hablous 01 3. S. Lieversej. Walter y, 4. P. v. d. MeijJ. de Lange y2y2 5. G. KroonG. v. d. Berg 01 6. L. KochenB. Spoor 10 7. M. v. d. PollN. Hoogland 01 8. E. Th. le FeberTh. de Looze J/2Yz 9. F. Nij'sen—P. v. Deijnen l 10. J. v. d. ZwetG. v. d. Stoop 01 EEN DUUR UITSTAPJE. Zondagavond 11 uur werd een inwoner van Heemstede op straat aangetroffen nog wel zon der legitimatiebewijs. Dat bezorgde hem niet enkel opsluiting tot 4 uur in den morgen maar ook een bekeuring we gens zich te laat op straat bevinden en voor het niet hebben van een legitimatiebewijs. Twee bewoners uit Haarlemmermeer deden wijzer. Zij kwamen zichzelf aanmelden omdat zij niet meer op tijd thuis konden komen. Zij kwamen er af met een nachtverblijf tot 4 uur. BESCHERMDE VOGELS GEVANGEN. Door de politie alhier is proces-verbaal opge maakt tegen een Vogelhandelaar uit Haarlem, die zonder daartoe vergunning te hebben op een tuin aan den Heerenweg vogels ving die door de wet beschermd zijn. De-man was in het be zit van 6 sijsjes, 3 vinken, 1 groenling, 1 rood borstje en 1 winterkoninkje. Nadat proces-verbaal tegen den man was op gemaakt zijn de vogels in vrijheid gesteld. HAARLEM, 7 October. Ondertrouwd 7 October: D. A. Bossen en M. Th Thiel. Bevallen 4 October: M. J. C. Crum—Opstal, z.; M. Rikkers—Lamers, d.; C. Broekhuizen—Krol, z.; G. DijkstraKoops, d.; G. II. Beendersv. d. Horst, z,; 5 October: H. van GelderenZaal, z.; W. B. LangereisBlankensteijn, d.; C. M. de Vries Anspach, d.; J. v. d. Kugt—Sondorp, d.; J. v. d. Reep—Mlynczak, z.; C. C. Piek—v. Heinsbergen, d.; 6 October: A. C. MooijekindSpreeuw, d.; F. de Graaf—Athuisius, d.; H. F. Opdam—de Boer,' d.; L. Bredé—Ronge, z.; I. M. Abrahams—Draijer, d. Overleden: 3 Oct.: H. HartmanWestbroek, 44 j., Voorting- straat; E. Hartman, 17 j., Voortingstraat; P. Hart man, 12 j., Voortingstraat; 4 October: W. van Gel deren, 66 j., Overtonstraat; N. van CalsemRos bergen, 88 j„ Gasthuisvest; J. M. Hartman— Mentjox, 28 j., Voortingstraat; 5 October: H. E. v. d. Steur, 84 j., Kinderhuissingel; H. Smits, 19 j„ Kamperlaan; J. v. d. SteenPeters, 64 j., Kam perlaan; 6 October: G. P. zoon van P. A. van Kes teren, 11 d., Kamperlaan; M. A. Koorn, 19 j„ Haze- paterslaan; T. Veenstra—Feenstra, 69 j., v. Walré- straat. In den nacht van Woensdag op Donderdag hebben Engelsche vliegers een aanval ondernomen op Rijswijk. Twee huizen zijn ingestort, terwijl vele andere huizen zwaar werden beschadigd. (Foto Schimmelpenning!!.) (Adv. Ingez. Med.) 484ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Trekking van Maandag 7 October 1940 5de klasse, 6de lyst lïooge Prijzen 5000,15645 1000.— 3765 «629 9069 400.— 14121 23941 200.—: 1623 2830 5374 7435 11246 11305 100.—: 2332 3123 4278 5893 9440 9804 10909 10957 11115 14365 15164 15677 17708 18359 21981 24504 Prijzen van f 70. 1012 1023 1250 1327 1357 1385 1404 1446 1572 1597 1626 1657 1674 1718 1945 2067 2187 2354 2540 2609 2682 2750 2832 2843 2937 3015 3338 3594 3853 3902 4029 4040 4068 4108 4357 4519 4532 4700 4848 5011 5029 5372 5443 5451 5486 5675 5921 6099 6520 6704 6705 6763 6823 6829 6896 7018 7249 7280 7315 7367 7373 7375 7379 7425 7501 7612 7640 7643 7644 7729 7772 7899 8123 8341 8393 8440 8483 8610 8762 9223 9260 9292 9359 9583 9754 9792 9812 9960 10158 10181 10220 10353 10363 10840 10935 11032 11127 11147 11324 11331 11440 11441 11568 11610 11724 11797 11915 12297 12481 12531 12669 12718 12720 12824 12825 12848 12883 12902 13041 13154 13268 13406 13472 13550 13719 13973 14096 14144 14225 14271 14381 14386 14549 14596 14717 14904 14972 15155 15349 15445 15551 15561 15615 15641 15699 15843 16197 16230 16258 16262 16426 16571 16587 16601 16672 16765 16793 16811 16900 16920 17032 17086 17162 17207 17213 17262 17391 17393 17415 17771 17987 18208 18458 18502 18668 18936 18954 19003 19006 19013 19066 19117 19132 18246 19260 19421 19435 19545 19588 19599 19773 19806 19908 19956 19960 20040 20127 20163 20222 20299 20581 20898 20978 21188 21247 21262 21369 21382 21402 21440 21590 21777 21818 21828 21937 21980 22144 22171 22178 22539 22545 22606 22664 22818 22889 23123 23177 23187 23227 23657 23890 23933 24111 24266 24373 24383 24541 24751 24888 24932 Nieten 1053 1095 1111 1130 1204 1284 1289 1295 1463 1514 1523 1525 1546 1585 1596 1610 1705 1711 1712 1719 1739 1745 1803 1823 1858 1863 1877 1940 1958 1988 2005 2013 2051 2063 2069 2211 2216 2257 2264 2299 2340 2357 2397 2411 2418 2434 2433 2447 2493 2571 2572 2577 2599 2624 2659 2681 2720 2813 2818 2869 2876 2942 3011 3019 3023 3081 3093' 3166 3190 3208 3223 3226 3241 3362 3384 3414 3451 3503 3504 3517 3669 3717 3760 3767 3808 3884 4083 4090 4098 4121 4122 4188 4193 4222 4262 4272 4314 4329 4409 4432 4550 4595 4609 4641 4648 4715 4723 4828 4877 4922 4924 4933 4964 4966 4984 5018 5039 5061 5118 5147 5152 5178 5182 5184 5199 5310 5319 5350 5355 5391 5399 5437 5462 5484 5472 5488 5499 5550 5628 5631 5635 5633 5677 5766 5798 5912 5919 5937 5940 5970 6023 6159 6176 6186 6188 6260 6331 6412 6423 6430 6451 6491 6555 6557 6632 6667 6684 6810 6826 6828 6832 6808 6947 6961 7010 7023 7038 7074 7121 7104 7194 7207 7210 7236 7258 7284 7329 7444 7470 7506 7554 7588 7617 7635 7725 7745 7833 7837 7843 7885 7914 7918 793( 7976 8104 8105 8108 82'02 8290 8305 8329 8501 8542 8598 8602 8612 8690 8749 8752 8771 8785 8786 8794 8804 88S1 8873 8927 8934 8952 8974 8975 9040 9041 9053 9070 9074 9107 9129 9165 9167 9175 9252 9281 9287 9321 9458 9495 9497 9514 9536 9599 9604 9605 9618 9637 9700 9745 9790 9333 9875 9930 9940 9962 9973 10086 10128 10157 10166 10221 10224 14228 10236 10239 10269 10288 10289 10295 10328 10330 10352 10356 10480 10484 10558 10619 10636 10720 10725 10773 10830 10849 10889 10978 10990 11011 11030 11037 11178 11185 11220 11231 11269 11299 11366 11370 11389 11410 11417 11448 11451 11528 11542 11548 11596 11606 11616 11623 11739 11772 11805 11824 11343 11850 11898 12027 12045 12057 12058 12091 12105 12173 12201 12207 12213 12246 12249 12262 12319 12339 12359 12403 12436 12442 12465 12434 12584 12628 12679 12708 12739 12749 12770 12872 12890 12892 12913 12946 12958 13036 13119 13130 13135 13174 13258 13314 13327 13371 13387 13412 13434 13440 13479 13516 13518 13592 13643 13673 13688 13711 13718 13758 13784 13816 13854 13964 13971 13975 14018 14088 14211 14219 14293 14334 14363 14370 14443 14457 14478 14489 14567 14599 14632 14668 14677 14688 14719 14737 14779 14806 14859 14860 14868 14890 14903 14905 14909 14913 14941 14973 14987 15038 15046 15048 15064 15077 15103 15154 15200 15201 15202 15254 15265 15365 15372 15396 15458 15465 15523 15557 15579 15597 15647 15678 15701 15717 15790 15823 15825, 15836 15877 15951 16021 16044 16076 16105 16152 16212 16302 16374 16379 16437 16450 16453 16464 16473 16539 16566 16622 16642 16647 16723 16725 16751 16732 16769 16816 16835 16844 16860 16888 16907 16927 17008 17053 17136 17204 17252 17269 17327 17365 17399 17422 17448 17456 17479 17538 17591 17603 17617 17659 17702 17705 17790 17794 17813 17818 17828 17856 17894 17937 17985 18001 18016 18043 18063 18164 18180 18193 18263 18319 18400 18455 18494 18541 18544 18545 18599 18646 18656 18661 18669 18760 18770 18821 18901 18989 19014 19025 19035 19051 19064 19148 19158 19159 19230 19305 19330 19347 19393 19406 19413 19419 19423 19444 19478 19521 19629 19647 19717 19770 19788 19850 13905 199C9 20038 20043 20076 20097 20104 20157 20168 20172 20234 20248 20352 20391 20421 20510 20531 20535 20551 20559 20562 20568 20582 20588 20595 20604 20651 20678 20731 20738 20803 20850 20890 20904 20929 21003 21020 21058 21059 21123 21127 21135 21169 21189 21279 21338 21347 21366 21383 21404 21408 21410 21451 21477 21494 21516 21528 21533 21541 21585 21604 21637 21644 21727 21733 21743 21745 21756 21832 21837 21858 21878 22002 22027 22032 22150 22169 22195 22251 22384 22486 22511 22559 22579 22605 22630 22634 22671 22728 22796 22797 22800 22813 22825 22860 22&11 22929 22931 22964 23000 23011 23026 23037 23038 23043 23054 23106 23159 23185 23193 23247 23276 23283 23399 23401 23415 23423 23448 23464 23497 23502 23543 23564 23601 23628 23646 23650 23668 23683 23712 23717 23809 23810 23812 23862 .23872 23900 23940 23946 24147 24227 24313 24421 24434 24491 24503 24520 24585 24663 24671 24689 24709 24721 24732 24745 24765 24788 24850 24857 24870 24874 24876 24914 24944 24962 24979 24982 -J

Haarlem's Dagblad | 1940 | | pagina 8