Uit Wilde Gewesten Nederlandsche Omroep zendt sinds Zondag uit Reizen en avonturen van Mijnheer Frikkeheen MAANDAG 10 M A A R T 1941 ff A A RE E'M'S D'AGBEAD Naar het Amerikaansch van W. Mc. LEOD RAINE. (Nadruk verboden.) 25) Hij hield zijn paard is en luisterde. Weer hoor de hij het: een zwak geluid dat om hulp riep. Hij zette zijn paard aan en binnen eenige secon den had hij de plek bereikt, waar een uitgeputte vrouw tegen een katoenboom leunde. Hij hoefde niet te twijfelen of ze verdwaald was en den heelen dag door de zonoverschenen ver laten streek had gezworven. Hij nam haar even op en stak haar zijn waterflesch toe. Dat zal u opknappen, zei hij. Hoe lang bent u al aan het dwalen? Van tien uur af. Ik was met mijn tante papavers gaan plukken en ben ongemerkt van haar afgedwaald. Al de heuvels lijken ook op elkaar. Ik moet precies rond zijn geloopen en den eenen heuvel voor den anderen hebben aan gezien. U moet hier erg voorzichtig zijn. Maar alles is weer in orde, zei de koeiendrijver monter, want hij zou haar voor geen goud verteld hebben, hoe dicht ze bij den hongerdood was geweest in deze verlaten streek. Hij zette haar op zijn paard dat hij aan de teugels voerde tot ze bij de kud de kwamen en pas toen ze er vlak bij waren, kwam het ln hem op dat het gevaarlijk was, dat een vreemde jonge vrouw hem met deze kudde zag zoo vlak bij de verborgen plaats. Het is de kudde van m:;n oom, ik herken ze aan allerlei eigenaardigheden. Ben jij dan een van de drijvers en zijn we dus dicht bij Rocking Chair? riep ze verheugd. Hij keek snel op zij- Niet zoo heel dicht; bent u dan van Rocking Chair? Ja, ik ben een nichtje van meneer Macken- rie. De dochter van majoor Mackenzie?, vroeg de man haastig. Hij reed naar een anderen kant en riep een metgezel. Hardman, rijd vlug naar de boerderij en vertel Leroy dat ik zoo juist juf frouw Mackenzie heb gevonden, die hier ver dwaald was. Vraag hem waarheen ik haar moet brengen. Zeg maar dat ze oververmoeid is en niet ver zal kunnen loopen. De spullebaas reed weg en de ander ging naar Alice terug. U kunt beter afstappen, want we zullen hier even moeten wachten, legde hij uit. Ze begreep niet waarom ze hier moesten wach ten. Haar dwalende oogen bleven weer op de kudde rusten. Ze zijn toch van mijn oom, is het niet? Ze waren van hem, verbeterde hij; kudden vee veranderen in deze streek vaak van eigenaar, voegde hij er droog bij. Dus je bent niet een van zijn drijvers? vroeg ze snel. Nee, juffrouw. Zijn we hier ver van Rocking Chair? Een behoorlijk eindje. U hebt wel acht of negen uur geloopen, denk ik. Ze voelde, dat er iets niet in den haak moest zijn in wat de jonge man beweerde en ze nam hem nauwkeuriger op. Het eerst wat haar opviel was, dat hij een vinger van de rechter hand mis te en het tweede, dat hij op een eigenaardige manier liep. Het verontrustte haar, maar bang was ze niet. Ze keek om, toen ze het geluid van paarden hoeven hoorde en merkte dat zij thans niet meer met z'n tweeën, maar met z'n drieën waren. De nieuw aangekomene was een slanke, ele gante man, donker en levendig met heldere doordringende oogen, die diep in zijn hoofd stonden en met iets duivelachtigs in zijn ge zicht, zoo als ze nog nooit had gezien. Hij boog diep, terwijl hij met een breeden zwaai zijn hoed afnam. Juffrouw Mackenzie, geloof ik. Ze keek hem vast en onverschrokken aan. Wie bent u? Ze noemen mij Wolf Leroy. Haar haxt klopte heftig. y en hij zijn dus de mannen die de Limited overvallen heb ben. Als wij dat zijn, bent u de jongedame die ons dertigduizend dollar door den neus heeft geboord. We zullen dat nu dus incasseeren. Wat bedoelt u daarmee? Denkt u soms, dat ik dat geld bij me heb? Dat beweer ik heelemaal niet, maar we zullen het van uw vader krijgen. Hij zal dertig duizend dollar moeten betalen als losprijs voor zijn dochter. En dat is ze waard ook, zei hij met bewonderende oogen. Denkt u dat Dat denk ik stellig, mademoiselle. U bent ons op de verborgen vallei welkom en wat van ons is, zal ook van u zijn. U kunt zoo lang blij ven als u wilt, maar u bent niet vrij om te gaan waarheen u wilt, voor we de dertigduizend dol lar hebben. U praat alsof mijn vader een millionnair is, zei ze. De majoor heeft vrienden die het zijn. Zijn broer Webb zal wel over de brug komen. Waarom zou hij dat doen? Ze stond fier en recht voor hem, het hoofd trotsch opgeheven. U zult geen haar op mijn hpofd krenken en dat weet hij, omdat uw leven er mee gemoeid zou zijn. Ben je daar wel zoo zeker van, beste meid? vroeg de bandiet. Maar goed omdat u het bent we houden u als lospand. Zaken zijn nu eenmaal zaken. Maar u bent zoo veilig als op Rocking Chair, daar geeft Leroy zijn woord voor! Ze keerden om en gingen naar de geheime plaats, waar Hardman en nog een ander de kudde heendreven en even later viel een stuk mum- weg en kwamen ze in een verborgen val lei. waar een kleine boerderij verborgen lag. Leroy stond aan juffrouw Mackenzie zijn ka mer af en gaf haar de beschikking over de oude vrouw, een Mexicaansche, die voor hem kookte. Het was een stil, oud vrouwtje met een huid als perkament, maar het stelde Alice toch gerust, dat er nog een andere vrouw in de verborgen vallei was. Toch was het Jonge meisje aller minst op haar gemak. Ze begreep dat ze hier niet levend vandaan zou komen als Leroy dat niet wilde. Den volgenden morgén merkte ze dat haar ka merdeur niet afgesloten was en ze ging naar buiten. Goeden morgen, mejuffrouw Mackenzie, begroette Leroy haar. Goeden morgen, zei ze rustig, met de han den op haar rug. Het ontbijt is klaar, juffrouw Mackenzie; dezen kant uit, alstublieft. De schurk geleidde haar naar de eetkamer, waar het jonge meisje verrast bleef staan. De tafel was met helderwit linnen gedekt en er lag veel zilver; ze kreeg er eerst een soort pap met room, gevolgd door geroosterd brood, spek met gebakken eieren en uitstekende koffie. En ze was ook verrast over het feit, dat haar gastheer zoo goed met mes en vork kon omgaan en alle tafelmanieren scheen te kennen. Als een volmaakt gastheer negeerde hij de onaangename verhouding tusschen hen. Tegen den avond kwam Hardman terug van de zending, waarop de hoofdman hem uitgestuurd had. Hij bracht terstond verslag uit aan Leroy, die glimlachend bij Alice kwam. Webb Mackenzie zal zorgen de dertigduizend dollar bijeen te krijgen en maken dat ze er bin nen drie dagen zijn, vertelde hij haar triomfan telijk. En zal ik hier al die drie dagen moeten blijven? Drie dagen zijn niet zoo heel lang, ik zou ook drie maanden gezegd kunnen hebben en u al dien tijd hier hebben gehouden, zei hij. Ze gaf geen antwoord maar huiverde licht van afkeer. Drie dagen was lang. Doch reeds den volgenden dag gebeurde er iets, dat grooten invloed had op de verdere ge beurtenissen. Hardman, Reilly en Neill hadden een kudde wilde stieren opgejaagd en die in dezelfde kraal gedreven, waar de koeien van de Rocking Chair waren. Juist voor zonsonder gang kwam Leroy, die den heelen dag weg geweest was en toen hij uit den stal kwam voegde hij zich bij Alice, die dadelijk merkte dat hij gedronken had. Ze zag zijn vreemde wil de oogen en voelde haar hart bonzen. Toch zet te ze al haar vrees op zij en pareerde zijn o; mer gingen met dwaze woorden en een vrool'J lachen. vc Om hem wat af te leiden, stelde ze voor dat j eens naar de veekraal zouden gaan om naar 8 wilde kudde te kijken, die men zoo juist nd binnen had gedreven. De schurk was terstoa bereid en samen gingen ze naar buiten, terwi het meisje een toegeslagen parasol, die ze tegfj de felle zon had gebruikt dien dag, in de had hield. Ze stonden aan den ingang van de kraal e keken naar de wilde drukke beesten. Te paa: kon men er veilig tusschen door gaan, maar voet zou men in de gesloten kraal veel kans lo, pen vermorzeld te worden. Niemand wist dit be ter dan Leroy, maar hij had gedronken, wel nle onmatig, maar hij was toch onder den invloed van. Ze moeten noodig drinken, zei hij en stap te meteen de kraal in. Onverschrokken liep h tusschen de beesten door en lette er zelfs 11 i; op dat een groote stier op den grond stampt' zijn kop boog en op hem toeliep. Alice riep hei toe, op te letten; toen deed ze de deur open e rende achter hem aan. Leroy keek om en zag i een oogwenk allés: tusschen hem en den wot denden stier, precies in diens weg, stond ht slanke meisje, onbevreesd. Maar terwijl hij zij revolver trok, wist hij meteen dat het al te lat was om haar nog te redden, daar hij, als h schoot, ook haar zou raken. Plotseling opende ze haar'parasol, vlak voc het beest, dat naar voren kwam, zóó dicht 0 haar, dat het met de horens de zijde van he zonnescherm scheurde. Met één hand tro Leroy het meisje achter zich en met de ander schoot hij drie kogels in den kop van het bees: dat zonder een kreet neerviel, al dood voor he nog op den grond lag. Alice steunde tegen een ijzeren stijl en was zó spierwit dat de man dacht dat ze in elkaar zo: zakken. Maar hij zag ook dat de rest van c< kudde begon te stampen en onrustig te worden Vooruit, beval hij én een arm om haar mid del slaande holde hij met haar naar den uit gang. (Wordt vervolgd! Bommen richtten geen schade aan. 's GRAVENHAGE, 8 Maart. Naar het A. N. P. heeft gemeld hebben Engelsche bommenwer pers boven enkele plaatsen in ons land bommen laten vallen. Bijna al deze bommen kwamen echter in weiden of in het water terecht en zij -richtten geen schade aan. Door glassplinters zijn enkele personen gewond. BENOEMING. De bisschop van Haarlem heeft tot rector der St. Annastichting te 's-Gravenhage benoemd kape laan B. G. Henning. MARKT ALKMAAR. 7 Maart. Aanvoer 45 pond'boter. Kleinhandel 1.10—1.15 handel matig. De gemachtigde voor dg concentratie van de radio-omroepvereenigingen in Nederland verzoekt het volgende op te nemen: Met ingang van Zondag 9 Maart zul len de Nederlandsche omroepprogramma's niet langer onder eigen naam en verant woordelijkheid worden uitgezonden. In af wachting van de definitieve regeling, waarbij de bestaande omroepvereenigingen als zelf standige uitzendorganisaties .zullen ophou den te bestaan en in hun pladts zal treden het staatsomroepbedrijf, zullen de omroep programma's met ingang van genoemden datum worden verzorgd onder naam en ver antwoordelijkheid van den Nederlandschen Omroep. Wat betreft de binnen het raam van den Ne derlandschen Omroep te verzorgen uitzendingen met een uitgesproken religieuzen inslag zal een bijzondere regeling worden getroffen, welke zich ten aanzien van de orthodox-protestantsche en vrijzinnig-protestantsche uitzendingen van dezen aard, reeds in zooverre hééft geconcreti seerd, dat de programma's met een uitgespro ken orthodox- of vrijzinnig-protestantsch reli gieuzen inslag zullen worden voorbereid door de Christelijke Radio-Stichting, resp. het Vrijzin- nig-Protestantsch Kerkcomité en van dien aard zullen zijn, dat deze, met de uiteindelijke in stemming van den Nederlandschen omroep zelf, ook door de kerkelijke groepen zelf voor hunne verantwoordelijkheid kunnen worden genomen. Iu dien zin zullen deze specifiek religieuze uit zendingen ook in de omroepbladen en voor de microfoon worden aangekondigd. Het ligt in de bedoeling met betrekking tot de "Uitzendingen met een uitgesproken Roomsch- Katholiek religieuzen inslag zoo mogelijk een soortgelijke regeling te treffen. Nederlander door Veldgerecht veroordeeld. Het S. S.- en Politieveldgerecht Den Haag veroordeelde een Nederlander wegens beleedi- ging tot 1 jaar gevangenisstraf. De veroordeelde had een anderen Nederlan der, die zich vrijwillig bij de S. S.-Standarte Westland had aangemeld en daardoor tot de Waffen S. S. kwam te behooren, in tegenwoor digheid van andere personen voor „Landverra der" uitgescholden. (A.N.P.) Vereeniging van Bijbelvorscliers opgeheven. Men deelt het A.N.P. van bevoegde zijde mede: Op grond van een verordening van den Rijks commissaris van 29 Mei 1940 heeft het hoofd der veiligheidspolitie de Internationale ver eeniging van Bijbelvorschers in Nederland" op geheven. Voorts heeft hij inbeslagneming en verbeurdverklaring van de bezittingen dier ver eeniging en van haar nevenorganisaties („Wachttoren" en Bïjbeltractaatvereenigingen) gelast. De „Internationale vereeniging van Bijbel vorschers in Nederland" en haar nevenorgani saties voeren in woord en geschrift onder den dekmantel van zoogenaamd wetenschappelijk bijbelonderzoek een onmiskenbare „Hetze" tegen alle staats- en kerkelijke Instellingen. Terwijl deze vereeniging beide instanties als organen van den Satan beschouwt, ondergraaft zij de grondslagen van het gemeenschapsleven van het volk en tegelijk ook de autoriteit van den staat in anarchistischen zin. Het voortbestaan van deze vereeniging zou de openbare veiligheid en orde ernstig in gevaar hebben gebracht. Vacantiebons voor gedemobili- seerden. De N.V.V.-persdienst meldt: Door het hoofd vair het afwikkelingsbureau is medegedeeld: a. dat aan werkers, die vóór Kerstmis uit den Opbouwdienst ontslagen zijn, alsnog een schade loosstelling voor gederfde vacantiebons zal worden uitgekeerd. Deze schadeloosstelling is gelijk aan Ihet aantal weken, dat de werker na 1 Augustus 1940 uit den Opbouwdienst ontslagen werd maal de waarde van één bon, doch zal niet, hooger j kunnen zijn dan 3 maal het (bedrag der laatstelijk aan de verwanten van den werker uitbetaalde kostwinnersvergoeding per dag; b. dat gedemobiliseerden in andere bedrijven, waarin een soortgelijke vacantieregeling geldt als ln het bouwbedrijf, alsnog de vacantieregeling voor de vacantie in Juni'September 1940 en voor Kerstmis vergoed kunnen krijgen. Deze belangrijke beslissing is genomen na een desbetreffend verzoek van het N.V.V. Belangheb benden kunnen zich voor uitkeering van de scha deloosstelling wenden tot den burgemeester van de gemeente hunner inwoning. I En lampen, bezems, touwen, pakken I 't Vliegt alles ordeloos dooreen, Naar alle vier de winden heen. 106. Intusschen nadert onbewust Het schip de Algei'ijnsche kust. Daar staat de Bey ontsteld te kijken Naar wat hem wel heel dwaas moet lijken: Hij weet niet, wat hij eig'lijk ziet En wat daar aan de kim geschiedt. De pruimeboomen staan in bloei in de kassen te Zwaag bij Hoorn. Teneinde nu» de bestuiving te bevorderen worden de boomen met plumeau's behandeld. (Foto Pax Holland) Kinder jool in den Haarlemschen Stadsschouwburg. „Het levende poppentheatt Vele jongens en meisjes uit Haarlem en om ving hebben Zaterdagmiddag in de Haarlems Stadsschouwburg genoten van een opvoering 1 „Het levende poppentheater". En terecht, w het was een alleraardigste uitvoering. Wat ht de jeugd gelachen om Jan Klaassen, die aide aa appelen, die hij naar de markt moest brenj om te verkoopen, door een gat in de zak verli en met leege handen voor Katrijn kwam te sta Jan Klaassen vatte toen de gelegenheid aan duizend gulden te verdienen: hij zou den ziel koning van het land beter maken! En na v avonturen gelukte hem dat. Onder leiding van J Frevel werd dit avontuur „Jan Klaassen gene den zieken koning", van L. Roggeveen heel aar en vlot ten tooneele gebracht. De personen acteerden houterig als poppen de omlijsting van een poppenkast, zoodat de h komst van het levende poppentheater: de oud wetsche poppenkast, duidelijk was. De kinderen gaven er wel overduidelijk van geheel mee te leven met hetgeen op het toon gebeurde. En vooral wanneer het jonge vol) ge in het spel betrokken werd en Jan Klaasen ge om raad vroeg, ontketende zich een ware gelui: orkaan uit de jonge kelen! Heel fijntjes werd scène van het oude vrouwtje, waarin een lit tooverfee veranderd was, ten tooneele gevoe En de griezelige uil, die zoo plotseling heel la kon worden, verwekte groote hilaritet. Met spa ning werd het optreden van Klaassen al£ genef heer gevolgd, dat gelukkig met succes bekroo werd. De welwillende koning zette zijn mond w open, proestte een paar maal en had toen w: trek in het leven. De lakei met zijn kwispelen staart was bepaald vermakelijk. Tenslotte kon J zijn vrouw Katrijn met twee geldstukken ve blijden. Na de pauze verscheen een bekende figuur 1 het aloude Jan-Klaassenspel ten tooneele, n.l. i 2? diender. Hij beslechtte den twist tusschen Katri; die boodschappen wilde doen en Jan, die niet de bel wilde passen. vi; ve Kater Felix bezorgde de jeugd vele opwinden: bc momenten. Het werd een uitvoering, waarin 1 jongens en meiskes veel schik hadden. Het sp sa was geheel afgestemd op het jonge volkje, t si: zeker verdienen de spelers en speelster een woo: ha van lof, vooral voor den goed volgehouden po: ch penstijl. De costumes waren bijzonder goed ve zorgd, en ook de decors waren frisch en af. Op ge Maart wordt deze aardige uitvoering in de ze so van hotel „De Leeuwerik" herhaald. Ie: lu ge GEVONDEN VOORWERPEN vl ge Inlichtingen aan het Bureau van Politie Smed: straat te Haarlem, uitsluitend tusschen 11 en 13 de ge Bal, Barends, Kleine Houtstraat 11a; 5 doeken, nj d. Kroef, Cruquiusstraat 12; schooletui m. i„ Bru man, Zandvoortschelaan 42, Zandvoort; handscho Gorter, Schermerstraat 8zw.; dameshorloge, Aar Nagtzaamstraat 21; jasje, Noordhuizen, Tugelas: 21; heerenjas, Koster, Esschilderstraat 18 zw.; ker; boekje, Altena, Slachthuisstraat, 8; rooster, Bussi: Berkenstraat 49; rijwielplaatje, Hoogenbosc Spaarnhovenstraat 109; rijwielplaatje, Meijboo Tempeliersstraat 34; rijwielplaatje, Fa. Hoes, Le: schestraat 64; schroevendraaier, Schaaf, Else plein 32. 105. En wat nog nimmer Is gebeurd: Ook kisten worden meegesleurd. En vaten, ankers, flesschen. zakken Nieuwe regelingen betreffende levering van zoetwaren. Ondernemersovereenkomst inzake leverings- en betalingsvoorwaarden. In het zoetwarenbedrijf is een ondei nemers overeenkomst betreffende leverings- en betalings voorwaarden tot stand gekomen. Het doel hiervan is de saneering van den handel in zoetwaren. De verschillende misstanden als: het aftrekken van niet-overeengekomen kortingen, het niet of niet tijdig terugzenden van emballage, het niet of niet-tijdig betalen, het zonder reden retour- neeren van goederen zonder dat dit krachtens overeenkomst geoorloofd is, zullen hierdoor onder vangen worden.. Fabrikanten en grossiers zijn op boete verplicht op te geven aan het Zoetwarenbureau, wie niet of niet tijdig aan zijn verplichtingen voldeed. De bestaande achterstallige vorderingen moeten thans door fabrikanten en grossiers binnen een maand worden opgegeven aan het zoetwaren- bureau.. Het Zoetwarenbureau zorgt dan voor de incasso van deze vorderingen. Eventueel treft zij een betalingsregeling met in gebreke gebleven af nemers. Het zoetwarenbureau kan bij niet-naleving van de overeenkomst sancties treffen o.m. in den vorm van uitsluiting van levering van een bepaalden afnemer. Het is dus in het belang van iederen af nemer strikt aan zijn verplichtngen te voldoen. VERBOD VAN LEVERING VAN ZOETWAREN. Tevens is thans' een regeling vastgesteld waarbij het den fabrikanten en grossiers in zoetwaren verboden is, te leveren aan hen, die voor .10 Mei 1940 niet handelen in zoetwaren en is het aan grossiers en detaillisten verboden te betrekken van hen. die voor 10 Mei 1940 geen zoetwaren fabriceerden, behoudens toestemming van het Zoetwarenbureau. Deze regeling werd getroffen teneinde te be vorderen, dat bij de huidige goederenschaarschte zooveel mogelijk de bestaande industrie en handel in zoetwaren intact kan blijven. enCOMMISSARIS VAN POLITIE ONTHEVEN. De commissaris van politie te Zaandam, de heer C.'Roscher, heeft volgens de Crt. mededee- ling ontvangen, dat hij uit zijn functie ls onthe ven. BETALINGSVERKEER MET FRANKRIJK. Het Nederlandsch Clearinginstituut deelt mede, dat de afwikkeling van het betalingsverkeer met Frankrijk, zoowel wat betreft het bezette als het onbezette gebied, inclusief de Fransche koloniën, Protectoraten en Mandaatsgebieden voortaan geschiedt binnen het kader der Nederlandsch- Duitsohe en Duitsch-Fransche clearing. Speciale weekemdrctours voor gezinshoofden. AMSTERDAM, 8 Maart. De persdienst van het N. V. V. meldt: De met 1 Maart ingegane verhooging van de reizigerstarieven bij de Nederlandsche spoorwegen betcekent voor tiillooze arbeidsters en arbeiders, die werkzaam zijn buiten de plaats, waar hun ge zin of ouders vertoeven, een groote handicap, aan gezien een groote categorie niet in staat is het reis geld op te brengen. Een en ander was voor het N. V. V. aanleiding zich te wenden tot de Nederlandsche Spoorwegen, met het verzoek de belangen van deze arbeidsters en arbeiders in het oog te houden. In antwoord od dit verzoek van het N. V. V.. heeft de commercieele afdeeling van de Nederland sche Spoorwegen toegezegd de invoering van een tijdelijk speciaal tarief voor gezinshoofden te zul len bevorderen. Hierbij zullen voor gezinshoofden, 'die werken buiten de plaats, waar hun gezin ver toeft, eenmaal in de twee weken werkliedenre tours derde klasse verkrijgbaar worden gesteld op de volgende voorwaarden: 1. De af te leggen afstand moet ten minste 50 k.m. bedragen en het ■gezinshoofd moet -telken male tenminste 12 achtereenvolgende dagen bij denzelfden werkgever werkzaam zijn. 2. Het looninkomen mag bruto niet meer bedra gen dan f 158 per maand, f 36.60 per week of f 6.10 per dag. 3. De werkliedenretours zijn geldig van Vrijdag tot en met den eerstvolgenden werkdag der daar opvolgende week. Bij gelegenheid van Kerstmis, Nieuwjaar en Hemelvaartsdag wordt de geldigheid afzonderlijk vastgesteld. 4. Ter verkrijging van een werkliedenretour moet de'werknemer overleggen een formulier van een door de Nederlandsche Spoorwegen vastgesteld model, dat elke zes maanden vernieuwd moet wor den en gewaarmerkt is door -het gemeentebestuur van de woonplaats en van het gezin en door den werkgever. 5. De prijs is die der eendaagsche retourkaarten, zooals dit voorheen ook bij de weekeind-retours het geval was. Dit tijdelijk speciaal tarief voor gezinshoofden zal binnenkort worden ingesteld. VROUWEN ELECTRICITEITSVEREENIGING. Het programma voor Maart der afdeeling Haar lem en Omstreken van de Nederlandsche Electrl- citeitsvereeniging luidt als. volgt: Donderdag 13 Maart: Excursie naar de 44e Jaar beurs te Utrecht. In het bijzonder zal de aandacht gevestigd worden op de afdeeling: Electrisohe apoaraten. voeding en glazen kookpannen, enz. Dinsdagmiddag 25 Maart zal Mevr. A. Wol- thersArnolli uit Utrecht in Restaurant Lido te Haarlem spreken over het onderwerp: „Wat doen wij met onze 100% Electriciteit?" VOOR DE KINDEREN |-

Haarlem's Dagblad | 1941 | | pagina 6