dePqoe DE TREKKING 31 MAART a.s. Bonnen die thans geldig zijn: (\iït de Plastieken HUIS DROOG PAKHUIS Adverteert in dit blad VANGT AAN LangeHeeren vest 50, Haarlem WOENSDAG 19 MAART 1941 HAARLEM'S DAGBLAD ZANDVOORT DUINBRAND KON TIJDIG WORDEN GEBLU9CHT. Dinsdagmiddag ontstond door onbekende oorzaak brand in het duinterrein achter de villa van den heer Wtlst. Door snel Ingrijpen van de politie, onder leiding van den waarnemend commissaris den heer Vreman. en de brand weer. die vrijwillig werd bijgestaan door den heer KI. Paap. kon de brand spoedig worden bedwongen. Toch ging nog over een aanzienlijke oppervlakte de duinbeplanting verloren. COUPONS STOFFEN IN BESLAG GENOMEN. Door de politie werd bij twee Inwoners alhier een groote partij coupons heereastoffen en damesondergoe deren in beslag genomen, welke genoemde personen voor den handel voorhanden hadden zonder vergunning van den Directeur van het Rijksbureau voor textiel. De in beslag genomen partij vertegenwoordigt een waar de van enkele duizenden guldens. VELE INBRAKEN OPGEHELDERD. De vele inbraken, die hier den laatsten tijd plaats von den zijn thans alle opgehelderd. Na de arrestatie van de jeugdige dievenbende bleek, dat deze bende schuldig was. aan een lange reeks van Inbraken en vernietigingen. Thans hebben zij nog bekend, dat ze ook hebben inge broken in het gebouw van de voetbalvereeniging Zand- voort, in 't clubhuis van de voetbalvereeniging De Zeemeeuwen, in het padvindershuls aan den Westerduin weg en In de villa van den heer Wtlst aan de Zoutman straat. waar tevens een poging werd gedaan tot brand stichting. De gearresteerde vrouw v. D.. die aanvankelijk alle schuld ontkende heeft thans een volledige bekentenis afgelegd. Daarna was het mogelijk enkele door haar ver kochte goederen in Amsterdam op te sporen. De politie heeft hier wel een goeden slag geslagen. HILLECOM SLUITING TEEKENSCHOOL. Dinsdagavond had in een der lokalen der Openbare Lagere School de officieele sluiting plaats van den ge meentelijken winter-teekencursus. Namens het gemeente bestuur bracht weth. J. O. Vermeer dank aan den leeraar. den heer W. F. v. d. Rotte, voor diens onderwijs, terwijl hij de jongelui toesprak, er op wijzende van welk groot belang het genoten onderwijs voor hen was. Veel staat er in dezen tijd bloot aan vernieling en hij wees er op van welk een groot nut de verkregen kennis voor hen was om. elk in zijn bedrijf, mede te werken aan den weder opbouw van dat alles, waarmede ook het algemeen belang gediend wordt. Een der leerlingen sprak namens allen hartelijke dank woorden tot den heer v. d. Rotte voor het genoten onder wijs en bood hem een souvenir aan. Nadat ook de heer v. d. Rotte nog eenige woorden ge sproken had was de korte plechtigheid ten einde. VREEMDELINGENVERKEER. De trekschuit gaat weer varen! Onder leiding van den heer C. Joh. Bakker hield de Hillegomsche V. V. V. Dinsdagavond in Hotel Sistermans een matig bezochte jaarvergadering. In zijn openingswoord gaf de voorzitter, nu het tweede lustrum nadert, een overzicht over de afgeloopen jaren. Niet alleen op financieel gebied, maar ook op andere wijze heeft het bestuur in dezé periode met veel zorgen te kampen gehad. Toch Is het bestuur optimistisch gestemd, niet alleen omdat plaatselijke belangen worden behartigd, maar ook landelijk. Het jaarverslag van den secretaris memoreerde het zeer gunstig verloop van het bloemenselzoen 1940. Er wa ren Zondagen dat de menschenmassa nauwelijks kon wor den verwerkt; dank zij de medewerking van spoor en tram en V. V. V. uit Den Haag is het bezoek aan Hille- gom zeer groot geweest. Jammer alleen dat het uitbreken van den oorlog daaraan plotseling een einde maakte. Het ledental ging Vooruit en bedraagt nu 63. De penningmeester kon ook zijn verslag met een vroolijk gezicht uitbrengen. Eindigde het boekjaar 1939 met een nadeellg saldo van f44,26, 1940 kon worden afgesloten met een voordeelig saldo van f 146,52. terwijl de bezittingen dér vereeniging geheel werden afgeschreven. De aftredende bestuursleden D. E. Nleuwenhuls en C. Velthuys werden herkozen, Breedvoerig werd de aanstaande voorjaarscampagne besproken. De trekschuit zal weder gaan varen, toestem ming is ook van de verschillende instanties verkregen voor het doen varen van kleine motorbootjes tusschen de velden, maar de olie- en benzinekwestie zal dit wel onmo gelijk maken. Evenals verleden Jaar zal gelracht worden een radio-reportage te houden, terwijl tevens een pers conferentie zal worden belegd. Verduister goed. Zooals het moet. VAN 19 OP 20 MAART 1941 van 19.50 tot 7.44 Maan op 20 Maart op 3.27 Maan op 20 Maart onder.12.25 (L.K.) BENNEBROEK CONCERT CHRISTELIJK JEUGDKOOR „IRENE". Het Christelijk Jeugdkoor „Irene" gaf in de Con certzaal van Café ..Oud Berg en Dal" een concert, waarvoor zeer veel belangstelling bestond. Na gebed en een openingswoord van ds. Lekker- kerker werd begonnen met twee liederen van den dirigent, den heer S. P. Visser: „Dat ik Jezus toebehoor" en „De wolkenschaapjes weiden", die goed werden gezongen. „In de Mei" van Bart Ver hallen, dat iets moeilijker was, klonk niet zoo zui ver. terwijl daarentegen „Onze Vogels" van Th. v. d. Bijl en ..Op Marsch" van J. Alman uitstekend en vooral pittig werden gezongen. Ter afwisseling speelden de dertienjarige Tilly Baarbé en de heer S. P. Visser een Quatre-mains voor piano en vertolkten tezamen zeer goed de Lustspiel-ouverture van Kéler Béla. Hierna was de beurt weer aan het Jeugdkoor, dat niet alleen zong, maar tevens de hoofdpersoon van het lied in costuum ten tooneele liet verschijnen. Tilly Baarbé en de heer S. P. Visser speelden vervolgens nog het Jachtlied van L. d'Ourville. In de pauze werden aan Tilly Baarbé bloemen aan geboden. Na de pauze werd het zangspel „De Regenboog" uitgevoerd, dat tevens een mooi kijkspel werd door de verschillende figuren en de wisselende belich ting. Na een slotwoord van ds. Lerkcrkerljer en 't zingen van Gezang 180 volgde het sluitingsgebed. HEEMSTEDE GOUDEN DOCTORAAT. Zondag 23 Maart a.s. zal het vijftig jaar geleden Zijn dat mr. W. Cnoop Koopmans, oud-directeur der Haarlemsche Brandverzekeringsmaatschappij en directeur der Teylerstichting te Haarlem, wo nende Glipperweg 83 te Heemstede, aan de Leid- sche Universiteit promoveerde tot doctor in de rechtswetenschap. De heer Cnoop Koopmans werd 1 Januari 1912 directeur van bovengenoemde brandverzekerïngs- maatschappij en trad 1 Januari 1923 als zoodanig af. GEVONDEN VOORWERPEN. Terug te bekomen bij: Bureau van Politie. 2 pakken bordpapier; v. d. Aar, Kadijk 2. bril; Kleft. Glipperweg 64, belastingmerk met clips; Kerkman, Drieheerenlaan 35. bruin lederen fotomapje; Scheffer, Javalaan 43. eenig klein geld; Scheffers Oranje Nassaulaan 69. Overveen. eenige zilverbonnen; Kennel Ilaerlem. bruin beige hondje; v. d. Meer. Bfllltonstraat 1. klndeihandschoen; Reschar. J. Israëlsp'.eln 18. bruin glacé linker handschoen; Plomp. Zandvoortschelaan 165. bruine dameshandschoenen (paar); van Zijl. Binnenweg 190. verchroomd dameshor loge; Rikkerink, Cruqulusweg 152, Jonge bruine hond met brood bon 07. Geldig van 10 t.ni. 23 Maart. bon 08. Geldig van 17 t.m. 30 MaaYt. 100 gr. brood of 100 gr. roggebrood. bon 5 (Bloemkaart) Geldig t.m. 23 Maart 50 gr. brood bon 17. Geldig van 17 Maart tot 13 April 1 k.g. suiker. koffie en thee bon 18. Geldig v. 17 Maart tot 27 April: 50 gram thee of 125 gram koffie of 250 gram koffiesurrogaat. vleesch en vleeschwaren' bon 07 „vleesch" van de VleeschkaartGeldig van 10 tot en met 23 Maart 100.gr. rund-, kalfs- of varkens- vleesch (been inbegrepen) of ongesmolten vet of een rantsoen vleeschwaren. bon 07 „worst of vleesch waren". Geldig van 10 t.m. 23 Maart, 75150 gram vleeschwaren. "Boter en vetten bon 07 Boter- en Vetkaart. Geldig van 10 t.m. 23 Maart. 250 gram boter of margarine of 200 gram stfijsvet. bon 8. Boter- en vetkaart. Geldig van 17 t.m. 30 Maart. 250 gram boïer of marga rine. eieren bon 91. Geldig van 10 t.m. 23 Maart. bon 82. Geldig van 17 t.m. 30 Maart. 1 ei. kaas bon 15 en 14. Bonkaart Algemeen". Geldig van 24 Febr. t.m. 23 Maart elk 100 gram. bon 61 en 71. Geldig van 10 t.m. 23 Maart elk 100 gram kaas. meel en grutterswaren bon 11. „Bonkaart Alge meen". Geldig van 24 Febr. t.m. 23 Maart 250 gr. rijst of rijstemeel of rijstebloem of gruttemeel. bon 07. Bonkaart Alge- meen". Geldig ran 24 Febr. t.m. 20 April. 250 gram havermout of havervlokken of haverbloem of aardappel- meelvlokken of gort of gortmout of grutten. bon 08 ..Bonkaart Alge meen". Geldig van 24 Febr. t.m. 20 April. 250 gram gort of gortemeel of grutten. bon 09 Bonkaart Alge meen". Geldig van 24 Febr. t.m. 20 April, 100 gram macaroni of vermicelli of spaghetti. bon 10 Bonkaart Alge meen". Geldig van 24 Febr t.m. 20 April 100 gram maï zena of griesmeel of sago of aardappelmeel of pudding poeder of puddingsauspoe- der. bon 5 (Bloejnkaart). Gel dig t.m. 23 Maart 35 gram tarwemeel of tarwebloem of roggemeel of roggebloem of zelfrijzend bakmeel. koek en gebak bon 07. Geldig van 10 t.m 23 Maart. bon 08. Geldig van 17 t.m 30 Maart. 1 rantsoen gebak. bon 5 (Bloemkaart) Geldig t.m. 23 Maart Yz rantsoen gebak. 1 rantsoen ontbijtkoek 160 gr., speculaas 140 gr andere koekjes 200 gr., bis cuit en wgfels 90 gr., be schuit 75 gr., cake 300 gr., taart 600 gr., gebakjes 600 gr., korstgebak 500 gr., klein korstgebak 400 gr. peulvruchten bon 15 „Bonkaart Alge meen". Geldig van 24 Febr t.m. 30 Maart. 500 gr. peul vruchten. scheerzeep bon 117. T.m. 30 April 50 gr. scheerzeep of 1 tube scheercrême of 1 pot scheer zeep. zeep bon 16 nieuwe „Bonkaart Algemeen". T.m. 30 Maart 150 gr. toiletzeep of 120 gr. huishoudzeep of 200 gram zachte zeep (oude samen stelling) of 150 gram zachte zeep of 300 gr. zachte zecp- pasta of 250 gram zeep poeder of 125 gr. zeepvlok ken of 250 gr. zelfwerkende waschmiddelen of 200 gram vloeibare zeep of 600 gram waschpoeder. brandstoffen bons 15, 16, 17. Bonkaart distributie haarden en kachels 1 eenheid. Geldig t.m. 31 Maart. Briketten. 1 eenheid 100 K.G. steenkoolbriketten of 250 K.G. turfbriketten of 75 K.G. turf af val) bons 55 t.m. 41. Bonkaart distributie centrale verwar ming, 1 eenheid. Geldig t.m. 31 Maart. Bons gemerkt „brandstof fen één eenheid, v\jfde pe riode" en cokes één een heid vijfde periode" geldig van 1 t.m.. 31 Maart. Bon „Generator-anthraciet eerste periode" 1 H.L. an- thracictnootjes V. Bon Generator-turf eerste periode" 50 stuks baggerturf Geldig t.m. 31 Maart. petroleum zegelperiode 9 (alleen voor hen, die uitsluitend op petroleum kuitnen koken) van 24 Febr. t.m. 20 April) 2 L. zegelperiode e Geldig van 24 Febr. t.m. 31 Maart hondenbrood bon 9 T.m. 31 Maart Groep 1 en 3: 10 K.G. Gr. 3: 8 K.G. Gr. 4: 5 K.G. Gr. 5: 4 K.G. Gr. 6: 3 K.G. Honden brood wordt alleen verstrekt voor groote rashonden of ingeval men meer dan één hond heeft. kattenbrood bon 9 T.m. 31 Maart lYz kg. Kattenbrood wordt alleen verstrekt voor raskatten. zwart dek; Macini, Voorweg 19, bruin-zwart hondje; van Dam, IJweg 1212, Haarlemmermeer, bouvier; Plantlnga, Kastanjelaan 22, glacé handschoenen; Bureau van Politie, diverse handschoenen en wanten; Heyl, J. van Campen- straat 25, zwarte hond; de Kat, Zomerlaan 17, klein Tftvart hondje; Niezen. Celebesstraat 19. wanten; Burghout. Cru qulusweg 156, klein zwart gladharig hondje; Poecke, Molenwerfslaan 72, terreis. reu; v. d. Meer. zwarte col bertjas; Rlemersma, Bleekersvaartweg 29, zwarte kat met witte bef; Krootenbreg, Witte Heerenstraat 10 rood, Haar lem, doublé kettinkje; Moolenaar. Eschdoornlaan 6, zwarte portemonnaie met inhoud; Tidom, Laan van In- sulinde. 33. kinderportemonnaie met inhoud; Machlelse, Jac. van Ruysdaellaan 42, vulpotlood; Vermeulen, Post- laan 32, portemonnaie met ritssluiting met inhoud; mej. de Kok, Berkenlaan 3. rijwielbelastlngmerk ln étui; bureau van Politie, rijwielslot met sleutel; Idem, contactsleutel voor auto; Uilenbroek, Paulus Potterlaan 11, lange sleu tel; Spoor, Sumatrastraat 11, taschje Inhoudende porte monnaie met vreemde munten; Bottelier, Zandvoortsche laan 158, sjaal; Dijkstra, Raadhuisplein 3, rood kinder- taschje; Hessels, Kastanjelaan 1, Fransch woordenboek; Korenerf, Spaarnzichtlaan 6, kinderspeelgoedwagentje, rood; C. v. d. Zwan, LIndenléan 25, want; Rensma, Zand voortschelaan 87, 3 wanten en polsmof, blauw, wit en groen; Franken, Koedlefslaan 1. eenige zilverbons. BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: B. M. Mascinl—Amos. z.; C. Th. Uitendaal— Dodenbier, z. OVERLEDEN: J. Klooster. 70 j., wed. Toledo. IJMUIDEN Marktprijzen en besommingen. Kabeljauw f 15—f 9 per stuk. Tarbot f 4.60, Tongen f 3.60, beide per K.G. Groote bot f 49f 45.50, Kleine bot f 45f 37, Middelschol f 80, Zetschol f 73—f 66, Kleine schol f 71—f 35 Pufschol f 30—f 28, Groote Wijting f 46, Wijting f 43—35, Kleine wijting f 29, Groote schar 45, Kleine schar f 38f 27; Alles per 50 K.G. Zoetwatervisch: Snoek f 0.66—f 0.60, Karper f 0.82, Zeelt f 0.72, Snoekbaars f 1.50—f 1.28. Baars f 0.52, Spiering f 0.74—f 0.72. Alles per K.G. Besommingen losggers: IJM. 201 f 1519. K.W. 160 f 5072. Kotter: IJM. 222 f 4994. VERSCHE VISCHAANVOER TE SCHEVENINGEN. Aan de Scheveningsche markt waren Dinsdag de kotter KW 116, D. Haasnoot, met f51 en 62 motorkotters met tezamen f 1542 besomming. De prijzen van de schokkervfsch waren: Schar f5,30— 110 per kist van 50 K.G. Van IJmulden werden enkele partijen visch aange voerd. De noteeringen waren voor groote schar f 25, kleine schol f 11—f 16, middel schol f 18—f 23 alles per kist van 25 K.G. VELSEN AANBESTEDING. Bij de gisteren gehouden aanbesteding voor den bouw van twee woningen aan het Ooster- duinplein (voor rekening van den heer S. P. Schoone en onder architectuur van den heer A. ten Broeke) werden ingeleverd 13 biljetten. Laagste was de N.V. Bouw en Exploitatie Mij. te „Santpoort" aldaar voor f 15075. De raming be droeg f 18200. BURGERLIJKE STAND. Bevallen: G. M. E. TopKelfkens z., Rijks weg 414, Santpoort: K. Brulsschaardv. d. Meij d., v. Wassenaerstraat 13, IJmuiden; D. Keur— Vlieland d., Duinstraat 4, IJmuiden; S. C. v. d. Berg—Haartsen dr., Hofgeesterweg 3, Sant poort; A. MeijboomMeijer d., de Rijpstraat 45 IJmuiden; M. Hof kensPijpers 2 d., de Rijp straat 25, IJmuiden. Overleden: A. Schoorl 66 j., echtgen. van P v. d. Laan, Beverwijk; H. Kops 56 j.. echtgen van A dwe Bondt, Platvoetstraat 17. Santpoort: J. W. J. Hars veld 11 d., z. van P. L. Harsveld, Hoofdstraat 55, Santpoort. (Bovenstaande is reeds in een deel van onze vorige oplaag opgenomen.) Maatregelen van den burgemeester- regeeringscomniissaris te Hilversum De burgemeester-regeeringscommissaris van Hil versum Jhr. E. von Bönninghausen heeft, naar „Het Nationale Dagblad" meldt o.m. bepaald: In alle hotels, cafés, restaurants, automatieken en bad- en zweminrichtingen, is de toegang voor Joden verboden. Slechts voor één café is dit toegestaan. De Joden mogen evenmin aan wedstrijden en de monstraties deelnemen. Zij mogen echter wel bij wedstrijden als toeschouwer tegenwoordig zijn. De portretten van de leden van het gevluchte Oranjehuis, moeten in alle scholen en gemeentege bouwen worden verwijderd. Verordeningen met 'de memories van toelichting worden in het Gemeenteblad opgenomen. Alle fietsen moeten van een goedwerkend slot zijn voorzien. De gemeenteraad is ontbonden. In vacatures, ontstaan door het bedanken van eenige wethouders, zal ten spoedigste worden voor zien. Toetreding van werkloozen bij het N. V. V. Een gewijzigde regeling. De N.V.V.-persdienst meldt: Door den commissaris van het N. V. V. zijn maatregelen getroffen waardoor werkloozen en arbeiders, werkzaam bij de werkverruiming, kunnen toetreden tot de bij het N.V.V. behoo- rende vakorganisatie. Door hen behoeft slechts een verlaagde bondscontributie betaald te wor den van 10 a 13 cent. Tegëlijk met de toetreding tot de organisatie worden zij lid van de werkloozenkas. Het gevolg hiervan is, dat deze arbeiders onmiddellijk alle voordeelen krijgen die het lidmaatschap van een door de overheid gesubsidieerde kas mee brengt, dus 50 cent meer steun of werkverrui- mingsloon per week. Daarnaast beginnen hun rechten op werkloozenkasuitkeering te loopen met dien verstande, dat de voorgeschreven wachtweken en werkweken in acht moeten wor den genomen. De contributie voor het kaslid- maatschap is als volgt geregeld: 1. De werklooze. die steun krachtens een steunregeling geniet en de arbeider, werkzaam bij de werkverruiming, moeten de kasbijdrage be talen, welke gemiddeld 30 cent per week be draagt, maar afhankelijk is van het beroep en de inkomsten. 2. Werkloozen, die geen steun- of kasuitkeering geen loon of geen vergoeding genieten, kunnen vrijstelling verkrijgen van het betalen der kas bijdrage. Samenvattend komt de regeling dus hierop neer: werkloozen die steun genieten en arbeiders in de werkverruiming betalen rond 10 cent bondscontributie plus gemiddeld 30 cent kasbij- Britsclie vliegtuigen boven de Noord-Duitsche kust. BERLIJN, 18 Maart (D.N.B.) Naar het D. N. B. verneemt verschenen vanochtend vroeg zwakke af deelingen der Britsche luchtmacht boven de kust van Noord-Duitschland. Op verscheidene plaatsen lieten de vliegtuigen brisant- en brandbommen op woonwijken vallen. Onder de burgerbevolking is een aantal slachtoffers gevallen. BULGAARSCHE KONING BIEDT DINER AAN. SOFIA. 17 Maart (D.N.B.) Koning Boris heeft gisteren in zijn buitenverblijf Wrana ter eere van den generaal-veldmaarsch*k List en de hem vergezellende 4 officieren een diner aangeboden. .Hieraan hebben deelgenomen: de koningin, de familieleden van den koning, prins Kyrill en prinses Eudokioa, de Bulgaarsche minister-president, professor Filof, de minister van oorlog Da ska lof, de Duitse he gezant Frei- herr von Richthofem de Duitsche militaire at taché en leden van het koninklijk gevolg. drage, waartegenover staat, dat zij 50 cent steun- of werkverruimingsloon meer per week ontvangen. Werkloozen \die geenerlei inkomsten genieten behoeven slechts de 10 cent bondscontributie te betalen. Door deze maatregelen worden de werkloozen niet langer van de vakbeweging uitgesloten. Zij krijgen, waarop zij recht nebben: het als vol waardige Nederlandsche arbeidskrachten deel nemen aan den opbouw van het sociale leven. Tilulescu overleden. Oud-premier en oud-minister van buitenlandsche zaken van Roemenië. Titulescu. t (Foto archief H. D.) VTCHY, 18 Maart (D.N.B.) De vriegere Roe- meensche minister-president en minister van buitenlandsche zaken, Titulescu, is Maandagavond te kwart voor twaalf in den leeftijd van 58 jaar te Cannes overleden. Nicolae Titulescu, die in 1883 te Craiova geboren werd en gedurende een aantal jaren te Boekarest burgerlijk recht doceerde, heeft in eenige Roe- meensche kabinetten zitting gehad als premier, minister van financiën en minister van buiten landsche zaken. Van 1919 tot 1920 was hij ver tegenwoordiger van Roemenië bij de vredesonder handelingen van Saint Germain en Trianon, van 1920 tot 1922 gedelegeerde bij den Volkenbond. Titulescu is voorts van 1922-1927 en van 1928-1932 gezant te Londen geweest Engelsclie luchtaanvallen. 's-GRAVENHAGE, 18 Maart. In den na van Maandag op Dinsdag hebben Engelsche vl tuigen verscheidene bommen op Nederlaiu grondgebied laten vallen. De schade aan wc huizen was echter gering: persoonlijk letsel niet te vernielden. (A.N.P Burgemeester van Assen eervol ontslagen. Het rijkscommissariaat maakt bekend: De rijkscommissaris voor het bezette Ne landsche gebied heeft op grond van zijn vero: ning nr. 3/40 betreffende de uitoefening van de geeringsbevoegdheden in Nederland den bu meester der gemeente Assen, mr. J. Bothenius man, eervol ontslag verleend en gepensionne Tot zijn opvolger is benoemd de tegenwoor burgemeester van de gemeente Roden, Mr. H. Bloemers. De Rijkscommissaris voor het bezette Nederl; sche gebied heeft op grond van artikel 1 van verordening nr. 3/40 betreffende de uitoefening de regeeringsbevoegdheden in Nederland mevi H. A. van Riel-Smeenge te Assen eervol van functie van schoolinspectrice in de inspectie sen ontheven en gepensionneerd. In haar pl benoemde de Rijkscommissaris voor het bezette derlandsche gebied krachtens, artikel 3 van vierde verordening nr. 108/40 betreffende bij; dere maatregelen op administratief-rechtelijk bied den hoofdonderwijzer F. K. E. Veld, te Andel, tot inspecteur van het lager onderwijs ii inspectie Assen. BURGERLIJKE STANï N.V. zand- en Grindhandel v.h. Wed. H. M. VERHEUL Zn. te Haarlem. Alg. Jaarl. Aandeelh. vergade- ïing op Maandag 24 Maart a.s. des middags 18.30 uur ten kan tore der vennootschap aan de Scheepmakersdijk no. 22. HAARLEM, 18 Maai Bevallen 15 Maart: J. FröhlichNoot, d.; Huizervan Beek, z.; 16 Maart: M. C. Huisintvel van Wetten, z.; H. G. VoormanHuisman, z.; J, Lamarsvan Maris, d.; E.. D. JoostenSpruijt, 17 Maart: F. van der LugtPies, d.; G. C. van PloegRooijakkers, d. Overleden 15 Maart: A. van OestLandsn 70 j., Junoplantsoen; 16 Maart: R. Visser, 49 j. de Breukstraat; J. G. Ketelaar, 58 j., Hazepati laan; S. J., 4 j., d. v. C. Glasz, Kamperlaan; Maart: C. VestersKabboord, 84 j., Kloosterstr H. van EsveldVial, 62 jaar, Lootsstraat 33 Schaap, 43 j., Siriusstraat; A. M. ZeebuitMau 63 j., Pleiadenstraat; G. J. Lichtenbelt, 54 j., gelszstraat; H. Greeven, 75 j., Hazepaterslaarr Seven, 64 j., KL Houtweg; A. van Eijk, 85 j., g^jastraat. gem. of ongem. te huur gevr. omg. A'hout, Bentveld, O'veen of Bl'daal. Aanb. onder no. 5144 bur. van dit blad. Te huur gevraagd voor direct voor den duur van ca. 6 maan den te Haarlem een Opp. ca. 400 M.2 Brieven onder no. 5141 bur. van dit blad. Te koop aangeboden: BEN.- EN BOVENHUIS f 3000. Geen tusschenpers. Brie ven onder no. 5142 bur. v. d. bl. Te koop gevraagd: HOOGTEZON in goeden st. HanauBr. no. 1119 v. Petegem's Boekh. Zandvoort. Te koop aangeb. een Smidse voor wanaandrij- ving met smidsventilator, 2 schakelkasten, 1 bankschroef m. werkbank, 2 aambeelden. Te bevr. J. VAN KAMPEN, Burgwal 26. Nog in bedrijf te zien. Prima Studie-Piano f 70.- door inruil verkregen, keurig onderhouden en zeer goeden toon. VAN WOUW. Kruisstr. 41 MELKINRICHTING vraagt EERLIJK, NET EN ACTIEF PERSOON als WIJKLOOPER en BINNEN- WERKER. Goed verkooper. Zon der beste getuigen aanmelding onnoodig! Brieven onder no. 5145 bur. van dit blad De uitslagen zullen regelmatig in DIT BLAD bekend gemaakt worden. Aangeboden door echtpaar met inw. gedipl. verpleegster as beschaafde dame (of heer) GROOTE ZITKAMER, met uitzicht op den Hout en slaapkamer met badkamer, even keuken, in RIANT HEERENHUIS, met centr. verw., aan dei Wagenweg. Telefoon aanwezig. Brieven onder nr. 5143 aa het Bureau van dit Blad. De firma N.V. Expl. Mij. Calumet Donald en H. W. Boeree. Kantoor VERPLAATST van REMBRANDTLAAN 45, HEEMSTEDE, naar Het succes van VERMAAT'S echt Boerenbrood bracht een geheele reeks navolgers, die ook Boerenbrood aanbieden. Een krachtiger aanbeveling van VERMAAT'S Boerenbrood is welhaast niet te verkrijgen. Want wie nagevolgd wordt, heeft de leiding en is dus Numero EEN. Met deze conclusie zult U van harte instemmen, als U VERMAAT'S echt Boerenbrood met ander Bruin-brood vergelijkt. VERMAAT'S echt Boerenbrood en VERMAAT'S Fijn-Wit brood kosten per groot brood, aan de bakkerij vijftien cent en aan de carrier zestien cent. VERMAAT'S MODERNE BAKKERIJEN, PAUL KRUGERKADE 31 Telefoon 11493 mm zegt Smit,sPocgebrood IS SEZOND.VOHDZAA7vY t=M UAXEBRBND /EDE&EN DAG VBRSCH B5REID l/rrnZBRSTB GRONDSTOFFEN. -- STAAT ONDER CONTROLE STAT/ON vooaMAALDBRJJ sn BAKKERIJ. WASGNJN&BN

Haarlem's Dagblad | 1941 | | pagina 2