Churchill over den aftocht in Griekenland. DONDERDAG 1 MEI 1941 HAAR I.EM\S DAGBEAD" Italiaansch weermachtsbericht Bases op Malta opnieuw aangevallen. ERGENS IN ITALIc. 30 April (Stefani) Het weermachtsbericht nummer 329 luidt als volgt: „Italiaansche en Duitsche formaties luchtstrijd krachten hebben bombardementen gericht op vijandelijke vlooteenheden in het centrale deel van de Middellandsche Zee. Vliegtuigen van het Duitsche vliegercorps hebben de luchtbasis van Malta ge bombardeerd en vijandelijke schepen te La Valetta op Malta getroffen. Twee vijandelijke vliegtuigen zijn neergeschoten tijdens een luchtgevecht. In Cyrenaica gaat aan het front van Tobroek de belegering van de Engelsche strijdkrachten voort. Aan het front van Solloem hebben de offensieve acties der Duitschers en Italiaansche troepen den vijand gevoelige verliezen toegebracht en hem ge dwongen op verscheidene punten terug te wijken. Italiaansche en Duitsche luchtformaties hebben het bestoken van de havens en verdedigingswerken van Tobroek vorotgezet. Een transportschip is door Duitsche bommenwerpers tot zinken gebracht Batterijen en stellingen werden getroffen. Gemoto riseerde Britsche strijdkrachten werden onder mi- trailleurvuur genomen. Een vliegtuig van het type Blenheim werd neergeschoten. In den nacht van 29 op 30 April hebben vijande lijke vliegtuigen een aanval ondernomen op Benghazi. In Oost-Afrika zetten onze troepen in de verschil lende sectoren hun belemmering van den vijande lijken druk voort door acties van de artillerie en de infanterie". De Engelsclie blokkade. „Europeesche solidariteit versterkt" constateert een Belgisch blad. BERLIJN. 30 April. (A.N.P.) De Belgische pers heeft den laatsten tijd herhaaldelijk geschre ven over de door Engeland wederrechtelijk uitge voerde hongerblokkade. Vooral de bladen Het Laatste Nieuws en Le Travail. Op zeer scherpe wijze keert zich het eerstgervnoemde Belgische blad tegen de Engelsch-Amerikaansche blokkade van de bezette gebieden. In zijn op de frontpagina afge drukt artikel schrijft het blad. dat Engeland en Amerika het zenden van levensmiddelen, vooral naar Frankrijk, afhankelijk stellen van de politieke houding der Fransche regeering. Dit blijkt vooral uit een artikel in de New-York Times en uit een verklaring van den zender van Boston, waarin ge zegd werd, dat de Fransche ambassadeur in Wash ington nauwelijks succes zal hebben, omdat de Amerikanen door verschillende gebeurten:ssen, zoo- al? de beschieting van Engelsche schepen door de batterijen van Nemours, de verklaring van Brinon en de ruilovereenkomst tusschen het bezette en onbezette Frankrijk ontstemd zijn. Dit ziin dus, zoo schrijft het blad, de argumenten van de Ver. Staten, die tezamen met Engeland de volkeren aan den honger willen prijsgeven, welke zij tevoren in .den oorlog hebben verwikkeld. Het Laatste Nieuws stelt tegenover de Angelsaksische beweringen, dat Duitschland de schuld draagt van de voedingsmoei- lijkheden der bezette landen de bepalingen van de Haagsche conventie, waaraan men kan ontleer.en, dat de bezettingsmacht niet verplicht is de bezette gebieden te voeden". ..Zelfs moot worden vastge steld, zoo gaat het blad voort, dat Duitschland. Bel gië en Frankrijk den laatsten tijd belangrijke hoe veelheden levensmiddelen heeft doen toekomen en wel uit zijn eigen voorraden. Duitschland heeft dit gedaan om lacunes op te vullen, die door de gebrek, ïrige voorraadvorming van de vroegere Belgische en Fransche regeeringen waren ontstaan. Aan den an deren kant is Duitschland bereid geweest de hulp actie van Hoover mogelijk te maken en heeft, het toegestaan, dat de verdeeling der levensmiddelen onder neutrale controle zou worden gesteld. Ten slotte mag ook niet worden vergeten, dat Duitsch land het sluiten van het handelsverdrag tusschen België en Sovjet-Rusland op vrachtbare wijze heeft aangemoedigd. „Deze houding, zoo concludeert het blad. staat te genover de in strijd met het volkenrecht zijnde blokkade, die het een weerlooze bevolking onmo gelijk maakt het haar in de Haagsche conventie toegezegde recht, zich van overzee van levensmid delen te voorzien, uit te oefenen". Ook het optre den van Roosevelt is in strijd met het volkenrecht, aangezien hij de in Amerika geblokkeerde saldi niet wil vrijlaten. ..De blokkade versterkt slechts de Europeesche solidariteit", zoo schrijft het blad der Belgische arbeiders. Dit orgaan wijst er op. dat En geland de blokkade zorgvuldig had voorbereid, aan gezien het geloofde dat Duitschland zou ineenstor ten en in de bezette gebieden hongeropstanden zou den uitbreken. Dat de Engelschen echter in deze verwachtingen zijn teleurgesteld, heeft zelfs Chur chill moeten toegeven. ..Wat men echter niet voor zien heeft, zoo gaat het blad verder, is het feit, dat de hongerblokkade slechts de economische positie van Duitschland versterkt. De volkeren, voor wie de verbindingen met de overzeesche gebieden zijn afgesneden, hebben niet gedraald om zich tot Duitschland te wenden met een verzoek om hulp. Duitschland wordt thans als de eenige kracht, die in staat is de economie van het vasteland te orga- niseeren, beschouwd. De blokkade is dus in plaats van een ontbinding tot stand te brengen geworden tot een factor van aaneensluiting. Hetzelfde lot verbindt thans overwinnaar en overwonnenen en de missie van Duitschland is grooter geworden. Men eischt van Duitschland, dat het Europa zal opbouwen. Mei-boodscliap van dr. Ley. Gericht tot het werkende deel van Duitschland. I Het D.N.B. meldt: Rijksleider dr. Ley heeft ter gelegenheid van den len Mei een oproeping tot de arbeiders en arbeidsters, de bedrijfsleiders en hun ondergeschikten uitgevaardigd, waarin hij o.a. zegt: Weer viert het Duitsche werkende volk den len Mei als den dag van het feest van den Arbeid en daarmede van de nationale gemeenschap. Wanneer onze soldaten met voorbeeldige heldhaftigheid ons volk en rijk beschermen, zoo werken vaderland en volk niet minder trouw dan het strijdende front. Millioenen Duitsche arbeiders, werklustige menschen van hoofd en vuist, geven zich moeite om den. besten soldaten ter wereld de beste waoenen te smeden en de beste uitrusting te geven. Millioenen Duitsche vrouwen en meisjes nemen aan dezen ar beid deel. Vele vacantiedagen kunnen derhalve in dezen tijd n,iet meer worden agekomn. Dien eenen dag willen wi.i echter gemeenschappelijk op fees telijke wijze doorbrengen, den dag die hei ge heele werkende Duitsche volk vereerigt. Onze groote gemeenschappelijke vijand zal vallen. De Duitsche nationaal-socialistische staat van produ- ceerenden arbeid zal echter leven. Voor de vrijheid, de schoonheid en de waardigheid van onze Duitsche toekomst wordt in dezen tijd gestreden, gestreden door eiken man en elke vrouw op de plaatsen waar zii zijn neergezet: door den Duitsche soldaat aan het front, floor den Duitschen arbeider en den Duitschen boer. door man en vrouw op de plaats van het werk in het vaderland. Aankoop van Amorikaansclie Iransporlvliegtuigen door Engeland Mededeclingen van Roosevelt. WASHINGTON, 30 April (D.N.B.) President Roosevelt heeft in de laatste persconferentie mede gedeeld dat hij den minister van Handel opdracht heeft gegeven een enquête te houden bij de parti culiere Amerikaansche luchtverkeersmaatschap- pijen om na te gaan hoeveel van hun transport vliegtuigen door de regeer mg voor afstand aan de „strijdende democratieën" aangekocht zouden kun nen worden. De president zeide dat deze vliegtui gen zoo snel mogelijk noodig zouden zijn. Op een oprtlerking van een correspondent erkende Roose velt dat de luchtverkeersmaatschappijen er over klagen dat zij door het bewapeningsprogram bij de uitvoering van nieuwe opdrachten moeilijkheden ondervinden. Ten aanzien van de aankondiging van den chef van den marinestaf dat de patrouilledienst van de Amerikaansche vloot is uitgebreid tot 2000 mijl. zei- de Roosevelt dat 't vermelden van bloote aantallen mijlen een verkeerd beeld geeft De hoofdartikelen en vooral de kaarten, die in de Amerikaansche bla den na zijn persverklaring van Vrijdag jl. zijn ver schenen, zijn, zoo verklaarde de president, in strijd met hetgeen hij gezegd heeft en wat door de cor respondenten over deze conferentie juist is weer gegeven. Hij heeft verklaard dat de patrouille- dienst zoo ver zal worden uitgebreid als noodig is voor de bescherming van het Westelijke Halfrond. Het is duidelijk, aldus Roosevelt, dat een vast aan tal mijlen niet kan worden aangegeven en het is even natuurlijk dat de posities der Amerikaansche schepen bijna dagelijks veranderen. Op -de vraag of de Amerikaansche schepen ook in het door den president zelf afgekondigde ver boden gebied rondom Engeland zullen varen ant woordde Roosevelt dat zij daartoe volgens de neutra- liteitswet recht hebben. Dat beteekent echter niet dat zij werkelijk daarheen zullen gaan. Voorts deelde de president mede dat het in het voornemen ligt langs de Atlantische kust steun punten voor luchtschepen Van het Zeppelin-<type in te richten. Roosevelt weigerde eenigerlei commentaar te ge ven op de laatst rede van Churchill. ItaliaansclM» civiele commissaris voor Montenegro. ROME, 30 April (D.N.B. De pasbenoemde Italiaansche civiele commissaris voor Montenegro, Mazzolini. heeft D.nsdag zijn ambt aanvaard. Grieksche veldtocht onderdeel van den strijd in de Middellandsche Zee. Standpunt tc Herlijn. De verhouding tof ''e nieuwe rcgcering te Athene. Van welingelichte Duitwhe zijde wordt, naar het D.N.B. mededeelt, het volgende gemeld: De vraag of men den veldtocht in Griekenland als voltooid kan beschouwen, heeft men Woensdag avond in deskundige kringen alhier aldus beant woord dat dit uiteraard het geval zal zijn, wanneer het geheele Grieks&he grondgebied bezet is. In dit verband zeide men nog dat de veldtocht in Grie kenland evenwel altijd slechts als een deel van den strijd om de Middellandsche Zee beschouwd mag worden. De vorming van een nieuwe Grieksche regeering heeft men te Berlijn met belangstelling gadegesla gen, doch bij het uitspreken van een oordeel legt men in officieele en ook in officieuze kringen nog terughoudendheid aan den dag. In de Wilhelm- strasse gaf men uitsluitend te kennen dat men van Duitsche zijde geen rekening zal houden met den koning van Griekenland, -die land en volk in den steek heeft gelaten. In antwoord op een vraag werd hieraan van Duitsche zijde toegevoegd dat formeel de mogelijkheid tot samenwerking met de nieuwe Grieksche regeering bestaat, maar dat men zich hiermee nog niet wil binden ten opzichte van deze regeering, waarvan men houding en op treden eerst eens wil afwachten. Indien evenwel de beginselen, die door de nieuwe regeering te Athene geuit zijn, zoo worden toegepast als zij zijn ge formuleerd, mag men de samenwerking beslist mo gelijk achten. DE ENGELSCHE HULP AAN GRIEKENLAND. Een foto uit de dagen van de aankomst der Britsche strijdkrachten op Grieksch grondgebied. Een afdceling pantserwagens trekt door een der steden naar het front. (Foto Weltbild—Pax Holland) Van de 60 000 werden 45.000 man ingescheept Zwaar materiaal moest worden achtergelaten. Naar de Britsche Berichtendienst meldt, hebben Churchill en Eden Woensdag ;n het Lagerhuis ver klaringen afgelegd over het Britsche expeditieleger^ in Griekenland. Churchill zeide o.a. dat in Cinekenland onge veer 60.000 man, onder wie een Nieuw-Zeeland- sche en een Australische divisie, aan land waren gegaan. Tot dusverre zijn daarvan ongeveer 45.000 man weer ingescheept. Helaas heeft de Britsche luchtmacht slechts een gering deei der evacuee- ringsoperaties kunnen dekken. Voor het optreden der Britsche troepen in Griekenland, aldus Chur chill, kan men slechts lof hebben. De Engelschen hebben ongeveer 3000 man aan dooden en gewon den verloren. Bij den tegen woord men stand van zaken, aldus vervolgde de premier, kan een vol ledig verslag nog niet worden uitgebracht. Het aantal geëvacueerde troepen kan nog stiigen. Het spreekt van zelf dat men het zware materiaal niet heeft kunnen medenemen, doch dit is voor Duitsch land van geringe waarde, omdat Duitschland aan uitrusting geen gebrek heeft. De minister van Buitenlandsche Zaken Eden zeide dat de Grieken den strijd tegen het overmachtige Duitsche leger niet konden voortzetten. De Griek sche weermacht beschikte slechts over een zeer beperkt aantal vliegtuigen en kon den tegenstand tegen een sterkeren vijand niet volhouden. Het be sluit tot inscheping der Britsche troepen is in vol ledige overeenstemming met de Grieksche regeering genomen. (D.N.B.) ENGELSCHE TRANSPORT SCHEPEN IN PALESTINA. In Palestina zijn naar het Italiaansche blad ..Tri- buna" uit Beiroet verneemt, de eerste Engelsche transportschepen met-uit Griekenland gevluchte soldaten aangekomen. De soldaten bevonden zich in jammerliiken toestand. Zii hadden geen wape nen en hadden zwaar tc lijden gehad van de door stane vermoeienissen. Alle oorlogsmateriaal moest bij de overhaaste vlucht uit Griekenland achterge laten worden. DUITSCII VRACHTSCHIP IN BRAZILIc AANGEKOMEN. RIO DE JANEIRO, 30 April. (A.N.P.) Het Duitsch vrachtschip „Natal" is Dinsdagochtend met een lading waardevolle goederen vanuit Duitsch land in de Braziliaansche haven Bantoe aangeko men. Het vrachtschip „Natal". dat ongeveer een zelfden inhoud hoeft als het Duitsche schip ..Leco". is het derde schip, dat in korten tijd uit Duitsch land in Brazilië is aangekomen. De Britsche troepen in Griekenland. Hoe de Australiërs terugtrekken. GENèVE, 30 April. (D.N.B.) De tribune de Lausanne publiceert een Exchange-telegram uit Sydney, waarin gezegd wordt, dat er een officieele verklaring is uitgegeven over de omstandigheden, waaronder de Australische troepen uit Grieken land worden getrokken. De evacuatie wordt voort gezet. De Empire-troepen strijden onder den hevi- gen druk van den vijand met bewonderenswaardige heldhaftigheid. Vele Australische troepen hebben reeds het Grieksche grondgebied verlaten, nadat zij deze stap voor stap verdedigd hadden. Andere troe pen konden nog niet ingescheept worden en voeren de hun toevertrouwde taak tot het einde door. Helaas bestaat er geen hoop, dat zware verhezen vermeden zullen kunnen worden. Men dient zich hierop voor te bereiden. De natie zal door een uit voerig communique op de hoogte worden gesteld, zoodra dit mogelijk zal zijn. Arbeiders brengen hun Führer den groet bij een van zijn bezoeken. (Foto P. B. S.—Pax Holland) 1 Meï, de feestdag van den Arbeid. Heden wordt de eerste Meidag als feestdag van den arbeid gevierd. Men heeft de laatste dagen in ons blad een aantal opgaven van ondernemingen aangetroffen die hun personeel heden vrijaf hebben gegeven voor het vieren van dezen dag en in ver schillende gemeenten, zoo b.v. in Zaandam en in Haarlem, zijn heden de gemeentelijke instellingen gesloten. De eerste Mei-dag is van onheugelijke tijden af een dag van blijheid en vreugdebetoon geweest. Onze voorvaderen vierden op dezen dag de neder laag van den winter, hielden optochten, en plant ten Meiboomen. Kortom gaven op alle mogelijke wijzen uiting aan hun blijdschap, dat de zomer weer de overwinning had behaald. De wijzen waarop feest werd gevierd waren in de verschillende streken niet gelijk, maar allen hadden zij denzelfden, hierboven omschreven grondslag. De Meiliedjes, de Meiboomen, de Mei vuren zijn uit den tijd geraakt, maar thans is den Meidag weer nieuw leven ingeblazen. In Duitschland is het de dag waarop het zakenleven stop staat, de fabrieken gesloten zijn en alle arbei ders opgewekt aan het feest van den Arbeid deel nemen. Al meerdere jaren viert men daar op den eersten Mei het feest van den Arbeid en welke beteekenis men daar aan dit feest hecht, blijkt uit het feit, dat de 1 Mei-dag daar geworden is tot een dag van groote en grootsche betoogingen. In Berlijn b.v. wer den bijeenkomsten gehouden :n den Lustgarten en demonstraties door de jeugd in het Olympisch Sta dion en sinds de instelling van dezen feestdag van De situatie van Malakka. SINGAPORE. De commandant der strijd krachten in Britsch Malakka. luitenant-gene raal L. v. Bond heeft aan persvertegenwoordigers verklaard dat Malakka in feite met een Invasie bedreigd wordt. „Het zou dom zijn daaraan te twijfelen". Bond zeide verder dat de verde digingsmaatregelen voor Malakka sedert 1939 buitengewoon versterkt zijn. Hij zeide hierover: „Twee jaar geleden nog bevond zich slechts op het eiland Singapore een garnizoen. Thans echter, daar wij op het geheele schiereiland troepen hebben, zullen wij niet slechts het eiland zelf verdedigen". Over de versterkingen, die arri- veeren, welke hij voor voldoende houdt, zeide Bond: „Op het oogenblik schijnen ze met elk aankomend schip binnen te komen. Ook de luchtstrijdkrachten van Malakka zijn thans veel sterker dan ooit te voren, zij zijn het be langrijkste wapen voor de verdediging van dit land, want iedere vijand die ons land wil bin nenrukken moet eerste trachten de vereischte luchtbases te krijgen, van waaruit hij luchtaan vallen op groote schaal kan ondernemen". De aanvallers zouden volgens de meening van Bond zich voor moeilijker problemen gesteld zien. dan ze ooit elders hadden ontmoet, wanneer zij zich in het noorden verbindingslinies moesten scheppen. „En dan hebben wij hier geen vijfde colonne die hen zal helpen". Een eventueele interventie van de zijde van de Ver. Staten zou volgens Bond misschien bij voorbaat afschrikkend op moge lijke aanvallers werken, daar staat tegenover dat „de teekenen die in den laatsten tijd positief op een mogelijk ingrijpen van de Ver. Staten zoo wel in den Atlantischen als in den Stillen Oceaan wijzen, Japan er toe zouden kunnen brengen sneiler te handelen." Tenslotte zeide Bond nog aat hij zoodra zijn opvolger, generaal-majoor A. S. Percival zou arriveeren, hij naar Engeland zal terugkee- ren. om daar een post over te nemen. (United Press.) .(Cartografisch Bureau Van Pelt) Het Duitsche weermachtsbericht van Woensdag heeft medegedeeld dat de Duitsche troepen de Zuidelijke havens van de Peloponnesus (Zuid-Griekenland) bezet hebben. Op bovenstaande kaart zijn de richtingen van den Duitschen epmaxsch na de inneming van Athane en Korintlie met zwarte pijlen aangegeven. den Arbeid hebben elk jaar hetzij Hitier zelf, hetzij zijn naaste medewerkers, Hess, Goering of Goebbels, het woord gevoerd. Bij de rede die de Führer in 1938, na de Inlijving van Oostenrijk bij Duitschland, op den eersten Mei in de Lustgarten heeft gehouden heeft hij o.m. gezegd: „Wij vieren thans den eersten Mei vooral als een feest der vreugde. Zes en een half millioen Duitschers zijn in de grenzen van het rijk mede opgenomen. Dat brengt voor ons nieuwe taken met zich mee. Wat echter ook voor moeilijke proble men aanwezig mogen zijn, ik twijfel geen oogenblik ol in enkele jaren zullen wij met al deze proble men klaar zijn". Zooals men ziet wordt in Duitschland op het feest van den Arbeid ook aandacht geschonken aan den arbeid door de leiders van den Staat verricht Adolf Hitler temidden van zijn werkers. (Foto P. B. S.—Pax Holland) en nog te .verrichten, een arbeid waaraan het volk medewerkt. In 1939 wees Hitier op de verschillen tusschen dit en voorgaande jaren, waarbij hij om. zeide: „Alle thans in Duitschland geproduceerde goede ren komen van het geheele volk. Hoeveel geld wordt verdiend doet niet ter zake. Doorslaggevend is hoeveel goederen worden geproduceerd. De ge produceerde goederen mogen niet worden opge stapeld, doch zij roepen om den verbruiker". En oorlog of geen oorlog, Du tschland viert het feest van den Arbeid. Zoo in 1940. toen b.v. door Hess een groote rede is gehouden. Di: jaar blijven echter officieele plechtigheden als boven achter wege, wegens de tijdsomstandigheden. ixagmaufta VRIJDAG 2 MEI 1941. Nederlandse!) Programma. HILVERSl'M I. 41S.S M. 645 Gramofoonmuzlek S.So Ochtendgymnastiek. 7.00 Gramofoonmuzlek 7.45 Ochtendgymnastiek. 8 00 B N. O. Nieuwsberichten. 8.15 Schriftlezing en Meditatie (voorbe reid door de Christ. Radlo-Stlchttng) 8 25 Gewijde mu ziek (grpl.j. 8.45 Gramofoonmuzlek. 10 00 Ensemble Erika Helen. 10.2010.40 Declamatie 11.10 Gramofoonmuzlek. 11.30 Zang met pianobegeleiding. 12.00 Omroeporkest. 12.42 Almanak. 12.45 B. N. O Nieuws- en economische berich ten. 1 00 Gramofoonmuzlek. 1.35 Het orkest Eloward. 2.15 Voor de vrouwen. 2 30 Het orkest Eloward. 3.00 Zang met pianobegeleiding. 3,30 Muslquette 4 00 Lezen in den Bij bel (voorbereid door het Vrljz.-Prot KerkcomltC). 4 20 Gramofoonmuzlek. 4.30 „Grepen uit de muziekgeschiede nis". causerie met gramofoonplaten 5.00 Gramofoonmu- ziek. 5.15 B. N. O. Nieuws-, economische en beursberich ten. 5.30 Omroeporkest. 6 15 „De wereld van 100 Jaar te rug", causerie. 6.30 Orgelconcert. 7.00 B. N. O. Economisch» vragen van den dag, 7.15 Altviool, plano en gramofoon muzlek. 7.45 Gramofoonmuziek. 8,00 B. N. O. Nieuwsbe richten. 8.15 Spiegel van den dag. 8 30 Berichten. Engelsch. 8 45 Melodisten, dameskoor „Aethercharme" en solist. 9.30 Orgelconcert (opn.). 9.40 Avondwijding (voorbereid door het Vrijz.-Prot. Kerkcomlté). 9.45 B. N. O. Engelsche berichten. 10.00 B. N. O. Nieuwsberichten, sluiting. Ncderlandsch Programma. HILVERSUM IT. 301,5 M. fi.45 Gramofoonmuzlek. 6.50 Ochtendgymnastiek. 7.00 Gramofoonmuzlek. 7.45 Ochtendgymnastiek. 8.00 B. N. O. Nieuwsberichten. 815 Gramofoonmuziek. 10 00 Orgelmu ziek (opn.). 10.20 Planovoordracht en gramofoonmuzlek. ll.oo Voor de kleuters .11.20 Gramofoonmuzlek. 11.35 Or gelspel. 12.00 Berichten. 12 15 Esmeialda. 12,45 B N. O. Nieuws- en economische berichten. 1.00 Amusements orkest. 1.45 Gramofoonmuzlek. 2.00 Utrechtse!) strijkkwar tet en gramofoonmuzlek. 3.00 Gramofoonmuziek. 3.30 Huishoudelijke vraagbaak. 3.45 Ensemble Bart Ekkers. 4.15 Gramofoonmuzlek. 4,30 Voor de Jeugd. 6.00 Gramo foonmuziek. 5.15 B. N. O. Nieuws-, economische en beurs berichten. 5.30 Ensemble Bandi Balogh. 6.00 Boekbespre king (voorbereid door de Christ. Radio-Stichting). 6.15 Puszta-orkest en soliste. 6.45 „Wij trekken er op uit'" toe ristische raadgevingen. 7 00 B. N .O. Economische vragen van den dag. 7.15 Gramofoonmuzlek. 7.30 „Kapitalisme en natlonaal-soeialisme". lezing. 7.45 Gramofoonmuziek. s 00 B N O. Nieuwsberichten. 8.15 Gramofoonmulzek of spie gel van den dag. 8.30 Gramofoonmuzlek. 8.45 Radlotoa» neel. 9.30 Omroeporkest. 10.00 B. N. O. Nieuwsberichte^ sluiting.

Haarlem's Dagblad | 1941 | | pagina 7