r Wereldnieuws Kort en Bondig „Grenscorrecties"!Waf de fiscus ontvangt in het Parlement (Van onzen parlementairen redacteur) ln het parlement schiint allerminst eenstemmigheid te bestaan over de, aan de regeering toegeschreven verlangens inzake „grenscorrecties". Een deel dei- afgevaardigden zou er zeker wel mee accoord gaan. doch het heet. dat het kabinet daarnaast moet rekenen mei vrij veel tegenstand. Verschillen van inzicht zouden dwars door de partijen heen loopen. Zoo zouden zich biivoor- beeld in de fracties van de K.V.P.. de P. v. d. A. en de A.-R. (om een greep te doen) zoowel voor- als tegenstan ders van de beraamde „grenscorrecties bevinden. Deze laatsten meenen. dat men in werkelijkheid te doen heeft met „annexatieverlangens" nu er toch -al tijd nog tusschen de 75.000 en 100.000 Duitsehers bij betrokken zouden zun. Juist dit feit en de omstandig heid. dat vast lijkt te staan, dat deze inwoners het recht zouden hebben in het gebied, dat naar Ne derland zou overgaan, te blijven en niet verplicht zouden worden van daar te vertrekken om zich te ves tigen achter de nieuwe Duitsohe grens, stijft de tegenstanders in hun verzet. Zij achten het opnemen van een ze kere Duitsche minderheid in ons land te eenenmale ongewenscht en wijzen in dit verband op het voorbeeld van Bel gië Dit heeft dermate leergeld betaald met de 60.000 Duitsehers, die het vlak na den vorigen oorlog bij de annexatie van Eupen en Malmedy binnen zun grenzen kreeg, dat het thans niet in een herhaling van zulk een beleid wenscht te vervallen. Nederland, aldus de tegenstanders van de regeeringsdenkbeelden. moet zich aan hei Belgische voorbeeld spie gelen. De hier bedoelde afgevaardigden zouden geen bezwaar hebben tegen grenscorrecties", waarbij slechts spo radisch Duitsehers betrokken zouden zijn Dan zouden het inderdaad alleen „grenscorrecties" zijn. maar zoodra het in de 10.000 gaat loopen heeft men hier in hun oogen te doen met een in de gegeven omstandigheden volkomen verwerpelijke annexatie. Hoe sterk de groepen van voor- en tegenstanders zun. is nog niet met zekerheid te zeggen. Vrijdag in de Eerste Kamer Vrijdag om twee uur zal ook in de Eersie Kamer, die in comité-generaal bij eenkomt, de regeering een verklaring af leggen over de voor te stellen grenscor recties. Zendt geen bedelbrieven naar bet buitenland! Het komt nog steeds voor, dat men brieven richt tot Instellingen of hoogge plaatste personen in Amerika met het verzoek om van hen pakketten te mogen ontvangen. Deze brieven worden in han den gesteld van de United Services to Holland, die de brieven terugzendt naar het landelijk bureau van Nederlandsch Volksherstel Het behoeft geen betoog, dat deze bedelbrieven, waarin soms ver meld wordt dat men de gevraagde goede ren wil betalen hetgeen zinloos is. om dat geen gelden voor dit doel kunnen worden overgemaakt in Amerika een zeer onaangenamen indruk maken, waar door de belangen van het Nederlandsche volk ernstig geschaad worden. Het landelijk bureau van Volksherstel dringt er daarom bij het publiek ten zeer ste op aan, zich niet met verzoeken om hulp te wenden tot instellingen of per sonen in Amerika, doch tot de desbetref fende afdeeling van Nederlands Volksher stel, of het plaatselijk H A.R K.-comité, door welke instanties de brieven die naar Amerika gezonden worden, toch uitein delijk behandeld worden De aanslagregeling van de inkomsten- vennootschapsbelasting en van de beide vermogensbelastingen in Septem ber vooruitgegaan van f 44.2 millioen tot f 65 millioen. De schatkist heeft een zeer groot deel van de achterstallige gelden reeds ontvangen in den vorm van zeker heidstellingen. In September werd aan zekerheidstellingen ontvangen f 57 mil lioen, zoodat in totaal f 1390 millioen is geïnd.. Eind September moest aan zeker heidstellingen nog worden ingevorderd f 727.3 millioen. Met het opleggen van aanslagen per- soneele belasting 1946/1947 is een begin gemaakt. De niet-kohier-belastingen brachten in September op f 93.4 millioen, belangrijk minder dan in Augustus en Juli De loonbelasting, de vereveningsheffing en de omzetbelasting hebben in Septem ber veel hoogere opbrengsten gegeven dan in de derde maand van de twee voorafgaande kwartalen. De voorheffing Op in het buitenland ge accumuleerde inkomsten vertoont in Sep tember een negatieve opbrengst, welke wel het gevolg zal zijn van terugbetalin gen aan niet-ingezetenen. De herkapitalisatie-belasting, welke bij uitzondering nog is toegepast, gaf voor het eerst in dit jaar een bate van f 640.000. De rechten op den invoer brachten f 4.4 millioen op. De gedistilleerdaccijns bracht f 2.4 mil lioen op. De bieraccijns I 3.6 millioen en de sui keraccijns bleef, met een maandopbrengst van f 2.8 millioen, weer beneden 1/12 van de verwachte jaarraming. De opbrengst van den tabaksaccijns was f 9V2 millioen. De rechten van het zegel gaven de hoogste opbrengst in dit jaar, f 1.2 milli oen. Ook de registratierechten vertoonen de hoogste tot dusverre voorgekomen maandopbrengt, f 2.1 millioen Hieruit mag men afleiden, dat een langzame op leving van den handel is ingetreden. Het successierecht heeft f 6.8 millioen opge bracht en de motorrijtuigenbelasting f 17 millioen. Bij een totale jaarraming van de nict- kohierbelastingen van f 1.068.3 millioen is thans ontvangen f 929.4 millioen. Dividend-belasting, commissarissenbe- lasting, invoerrechten, statistiekrecht, ge distilleerdaccijns, belasting op gouden en zilveren werken, registratierechten en het successierecht overschreden reeds min of meer belangrijk de jaarraming. Passagierslijst „Sibajak" Op onze bureaux te Haarlem en IJmui- den liggen van heden af de passagiers lijsten van het ss. „Sibajak" ter inzage, welk schip op 27 October te Rotterdam verwacht wordt. Koningin bedankt als lid van „Pulchri Studio" Zij zal niet langer beschermvrouwe zijn van „Arti" en ,,St. Lucas De Koningin heeft onlangs opdracht ge geven aan een door haar tot dat doel samengestelde commissie, een onderzoek in te stellen naar de gedragingen geduren de den bezettingstijd van die vereenigin- gen, waarvan zij lid of beschermvrouw is of waaraan zij het recht heeft verleend het praedicaat „koninklijke" te voeren. De Koningin heeft na het advies van deze commissie te hebben ingewonnen, besloten als lid van het schilderkundig genootschap „Pulchri Studio" te 's-Gra- venhage te bedanken en niet langer als beschermvrouwe van dit genootschap, van de maatschappij „Arti et Amicitiae" te Amsterdam en van de vereeniging Lucas" te Amsterdam op tc treden. Aanleiding hiertoe heeft de Koningin gevonden in de aanmelding dezer vereeni- gingen bij de Kultuurkamer tijdens d< Duitsche bezetting. Het onderzoek der commissie omtrent een aantal andere vereenigingen is nog gaande. Prins Bernhard heeft het ziekenhuis ve rlaten onzen mensche mogelijk geven BIJ Gabon ln Afrika zijn petroleum- bronnen aangeboord, welke 1500 liter per dag Generaal Tsd°e En Lal de leider der Chi- neesche communisten heeft in Shanghai een bespreking gehad met generaal Tsjang Kai Sjek. Te Novi Sad in Joego-Slavië is een pro ces begonnen tegen hooggeplaatste Hongaar- sche officieren, die beschuldigd worden van oorlogmisdaden tijdens de Hongaarsche be zetting van deelen van Joego-Slavië. De Zwitsersche Bondsraad is tot overeen stemming gekomen over de voorwaarden, volgens welke de Vereendgde NaUes gebruik kunnen maken van het vroegere Volken- bondspaleis. John Lewis, voorzitter van de vakver- eenigIn-gen der mijnwerkers in de V. S. heeft uit naam van 54.000 leden opnieuw verhoo ging der loonen en nog eenige wijzigingen in het arbeidscontract verlangd. Tijdens een bijeenkomst van de Fran- sche anarchistische federatie te Parijs i.' stichting van een internationale anarchisti sche federatie aangekondigd. De geallieerde militaire politie te Bologr heeft twee Amerikaansche deserteurs g arresteerd, die door middel van valsche sten pels erin geslaagd waren om voorraden d< U.N R R A. tot een bedrag van 20 millioen lire te verduisteren. Frankrijk heeft de Wereldbank verzocht om een credlet van 500 millioen dollar, oir het plan van wederopbouw en modernisee- rln-g te verwerkelijken. De Mexikaansche minister van Buiten- landsche Zaken heeft bekend gemaakt, dat de besprekingen tusschen Mexico, Engeland en Nederland over de betaling voor onteigen de peüoleumlnstaUaties zijn hervat. Najrforf wïnl le Praag Het Internationale schaaktournooi te Praag is geëindigd. Met ÏO'-I- punt uit veertien par tijen bezette de Argentijn Najdorf de eerste plaats. De tweede plaats wordt gedeeld door Stoltz en Trlfunovlch, die elk negen punten zamelden. Foltys en Giigorich volgen met punt, Golombek 6M punt, Pachman en Sajtar ieder 6 punten, Katetov en Kottnauer ieder 5'/j punt, Gulmard en Zita ieder 4Mi punt, Opocensky en Rochachek ieder 3Mi pnt. Voorloopig Nederlandsch elftal Het voorloop!e Nederlandsch elftal, dat Woensdag 30 October in Rotterdam tegen de militaire ploeg ln het veld zal komen, is als volgt samengesteld: Doel: Kraak (Stormvogels). Achter: Potharst en Van der Linden (bei den Ajax). - Midden: Paauwe (Fcijenoord), Kuppen (Sit- tardsche Boys) en De Vroet (Feijenoord). Voor: Fischer (Ajax}. Wilkes (Xerxes), En gelsman (Quick N.). Smit (Haarlem) en Drëger (Ajax). Res.: Van Raalte (Blauw Wit), Reyrien (NEC), Stoffelen (Ajax) en Rijvers (NAC). Met uitzondering dus van de rechtsbuiten-, middenvoor- en ïlnksbinnenplaats, waar resp. Holleman (VUC), Roozen (Haarlem) en Rij vers (Nac) vervangen zijn, vormt dit elftal dezelfde ploeg, die in Mei j.l. den laatsten in- tematioanlen wedstrijd in Antwerpen tegen de Belgen speelde. De niet-verkiezing van Roozen ligt voor de hand. daar Roozen deel uitmaakt van het militaire elftal en de keuze commissie dus Woensdag de gelegenheid krijgt de twee voor het officieele Neder landsch elftal in aanmerking komende mid den-voor spelers in een wedstrijd te beoor- deelen. F. Maus won in Amsterdam Tijdens internationale zwemwedstrijden van e A.D.Z. te Amsterdam won Bep van Schalk op de 100 meter borstcrawl. Zij was 1/10 sec. sneller dan Hannie Teimeulen. Een goeden tijd maakte Jannie de Groot op de 200 meter schoolslag, In welk nummer zij als tweede achter Nel van Vliet eindigde in 2 min. 57.9 sec., een tijd die Jannie nog nooit tevoren gemaakt heeft. De tijd van Nel van Vliet was 2 min. 54.5 sec. Bij de heeren won Slndorf de 100 m. borstcrawl in 1 min. 0.9 sec., twee de werd slikker in 1 min. 2.1 sec. F. Maus van „Haarlem" won de 100 meter rugslag in 1 min. 12 1 sec. gevolgd door Slikker en Scheffer. Sport in 't kort BOKOTHA SPEELT WEER. De beroemde Fransche tennisspeler Jean Borotra eens de held op het centre-court van Wimbledon, zal men Vrijdag en Zaterdag weer in actie kunnen zien, wanneer hij voor Frankrijk uitkomt in de jaarlijksche clubontmoeting tegen Engeland op Queens Club. In het Fran sche team zijn verder opgenomen Marcel Bernard, de nationale kampioen en Jacques B rugnon. ZONDER MATTHEWS WON STOKE CITY EENIGE MALEN. De rechtsbuiten van het Engelsche elftal Stanley Matthews was enkele weken geleden gewond geraakt en in de ploeg van Stoke City moest een reserve wor den opgesteld. Het elftal, dat met Matthews in de voorhoede verloren had, behaalde een aantal overwinningen. Toen de internatio naal zich weer beschikbaar stelde, wilde men Prins Bernhard. die wegens maagklach ten eenige dagen ter observatie in het Stads- en Academisch ziekenhuis te Utrecht was opgenomen, is gisteren naar Paleis Soestdijk teruggekeerd. Bij het on derzoek zijn geen afwijkingen geconsta teerd. welke een operatieve behandeling noodig zouden maken. Verlofregeling voor militairen in ïrnlië Indien in Nederland de echtgenoote van een zich in Indië bevindenden militair overlijdt, dan wel ten gevolge van een ernstige ziekte ter zeer langdurige verple ging is opgenomen in een inrichting, kan den militair verlof verleend worden, ten einde in Nederland orde op zaken te stellen en eventueel de opvoeding van zijn kinderen tot zijn definitieven terugkeer naar Nederland regelen. Het verlof wordt verleend voor den duur van één maand. Indien er één of meer minder jarige kinderen zijn achtergebleven, kan de militair in verband met de opvoeding van deze kinderen worden teruggeplaatst naar Nederland. Bij ziekte, operatics van echtgenoote of naai weor maaiUBkWa, SIC1UC, kinderen en bij bevallingen, wordt in het hem n[et in )ie( eerste elftal opstellen, omdat algemeen géén verlof verleend, tenzij het men bevreesd was, dat weer nederlagen zou- ziektegeval zoo ernstig is, dat groote kans den volgen. Matthews nam er natuurlijk geen op doodelijken afloop bestaat. In dat geval genoegen mee. Er werd zelfsverondersteld, kan den militair een verlof, waarbij hij i". vier tot zes weken in Nederland verblijft. De Radio geeft vanavond HILVERSUM I, 301.5 M. 18.00, 20.00 en 23.00 uur. Nieuws. 17.15 Bene dict Silberman. 18.15 Gramofodn. 18.30 Ne derlandsche strijdkrachten. 19.00 Gramofoon. 19 15 „Met het NVV tegen de duurte". 20.08 Dingen van den dag. 20.20 Opera-concert. 21 15 Andreas Latzko-herdenking. 22.15 The Ramblers 22.45 Minister Mansholt over „Het socialisme en de boeren". 23.15 Gramofoon (oude en nieuwe schlagers). HILVERSUM II, 415.5 M. 19.00 20.00 en 22.00 uur Nieuws. 17.30 Gramo foon. 17.45 Het rijk overzee. 18.00 Mandoll- nata18.40 Gramofoon, 19.15 Departementale uitzending „De huisvesting van politieke de linquenten". 19.30 Engelsche les. 20 05 Radio- phllhnrmonisch orkest. 20.55 Ds. W. A. Zeyd- ner over „Kerk en gezin". 21.15 Vervolg orkest 22.15 Actueel geluld. 22 30 Eva Lleben- berg (alt) en Frank Parker (tenor). 22 45 Avondoverdenking. 23.00 Zangrecital Jan Schipper. 23.30 Gramofoon. worden toegestaan. In deze gevallen ge schiedt de reis naar Nederland per vlieg tuig. Terugbetaling van het consumentencreiliet Het bestuur van het N.V.V heeft aan de ministers van Sociale Zaken en Finan ciën een telegram gezonden, waarin het constateert, dat talrijke arbeidersgezinnen geen gebruik maken van het consumenten- crediet omdat geen zekerheid bestaat om trent den terugbetalingsplicht. Het bestuur dringt er op aan, onmiddellijk bekend te maken hoe de terugbetaling geregeld zal worden EEN AFSCHEID De heer Mr. A. F. van Hall, voorzitter van het bestuur der Schoolvereeniglng „Aerden- hout-Bentveld", heeft na bijna 25 jaar deze functie bekleed te hebben, afscheid genomen van de school, waar de leerlingen hem een groot feest bereid hebben. De neiuwe voor zitter mr, J. W. Schuit, sprak woorden van hulde voor den arbeid van den heer Van Hall. De geheele schoolbevolking van ruim 250 leerlingen geraakte in actie bij de vertoo ning van de geschiedenis van de school in 12- tafereelen Deftige heeren ln het zwar hoogen hoed, richtten de schooi op, ijverige metselaars en timmerlieden bouwden school, leerlingen zongen en dansten in volle overgave. Ook de vele verhuizingen der school in oorlogstijd werden op humoristi sche wijze uitgedeeld. Het was den ouden kindervriend mr. Van Hall aan te zien. dat hij zeer genoot prestaties van „zijn" school en den frisschen geest, d-ie er heerscht. Politie-elftal won in Baarn In Baarn speelde het Heemsteedsche politie-elftal zijn eersten wedstrijd voor de politie-voetbalcompStitie. Hoewel de Baarnsche politiemannen met rust een 31 voorsprong hadden, wisten de gasten den spannenden wedstrijd met een 43 over winning te besluiten. andere club ging spelen. De moeilijkheden zijn thar.s echter opgelost en binnenkort, na het genieten van een vacantie, komt hij weer In het eerste elftal uit. Zater dag heeft Stoke. zonder Metthews spelend, van The Arsenal verloren. SCHAAKCOMPETITIE. De competitie van den Noordhollandschen Schaakbond Is begonnen. Dinsdagavond heeft het derde tiental van het II.S G. gespeeld tegen het tweede van Heemstede en gewonnen, voor loopig met 6Mi2'.i. Tegelijk speelde het vier de tiental van het H.S.G. tegen de P.E.N. en won met 6M—3Mi. Het zesde tiental heeft le gen Hoogovens 5 verloren met 5M-4'i. ONDERLINGE WEDSTRIJDEN DE WA TERRATTEN Dinsdagavond hield de Haar- lemsche Zwem en Poloclub „De Waterratten" haar Jaarlijksche onderlinge wedstrijden In het Sportfondsen'bad waarvoor veel belang stelling bestond. Vooral het nummer 33 1/3 m. vrije slag heeren boven de 28 jaar bracht een groot aantal oude Waterratten aan den start. De uitslagen lulden: 25 meter schoolslag meisjes t.m. 12 Jaar: 1. P. Stru4kelkamp 24.4 sec.; 2. J. Spoor 25 sec.; 3. G. Spaans 25.2 sec. 25 meter schoolslag jongens t.m. 12 jaar: 1. W. Bijster 26.2 sec.; 2. J. Piets 27.1 sec.; 3. R. 66 2/3 meter schoolslag meisjes 13 tol 15 jaar: 1. W. Maasdam 1.4.2 sec.: 2. J. Kossen 1.7.6 sec.; 3. N. v Pelt 1.10.2 sec. 66 2 3 meter schoolslag Jongens 13 tot 15 jaar'. 1. C. Wisker 1.2.6 sec.; 2. H. Willems 1.3.7 1 sec 3. J. Meershoek l.G sec. 100 meter borstcrawl dames: 1. J. v. Waard 1.17 sec.; 2. M. Zieren 1.21 sec.; 3. H. Cassee 1.24.2 sec. 100 meter borstcrawl heeren: 1. A. A. v, d. Bogaeide 1.7 sec.; 2. H. Haanzaadt 1.13.4 sec.; 3. J. Kneynsberg 1.14 sec 33 13 meter vrije slag heeren boven 28 Jaar: 1. J. Kollerie 19.2 sec.; 2. C. Vrugt 20.6 sec.; 3 N. Kollerie 20.7 sec. 100 meter schoolslag dames: 1. A v. Wijk 1.31.7 sec.; 2. A. Kossen 1.44.9 sec.; 3. C. Th eel 1.46 sec. 100 meter schoolslag heeren: 1. H. Haan- zaadts 1.25.4 sec.; 2. A. A. v. d. Bogaerde 1.26.3 sec.; 3. D. v. Viersen 1.25.4 sec. 100 meter rugslag dames: 1. J. Wisker 1.29.8 H. Cassee 1.30 sec.; 3 T i Waard 1.40 S 100 meter rugslag heeren: 1. A. A. v. d. Bo gaerde 1.26.2 sec.; 2. D. v. Viersen 1.26.5 sec.; 3 J. Kneynsberg 1.33 1 sec. Afvalwedstrijd meisjes: 1. P. Schuurhuizon; 2. W. Ho-gcslag; 3. W. Maasdam. Tips en Tops De bril van Sultan Sar^ 87. Terwijl grootvizier Joessoef in het beste humeur van de wereld door Ash- bir reed, zaten de roovers, die hun ten ten hadden opgeslagen in een dal nabij het dorp, om het vuur en bespraken de gebeurtenissen. „Joessoef Pasja zal snel recht spreken over die beren", zei er een. „Hooge boomen zijn er genoeg", vond een ander. „Wij zullen invloed rijke mannen worden", peinsde een derde. Het komt ons toe zei Halef, „wij hebben meer slachtoffers gemaakt dan alle andere rooverbenden samen". Op dat oogenblik kwam een wachtpost der roovers ademloos het kamp bin- renhollen. BINNENLAND In een vergadering te Amsterdam hebben vijf communistische spiekers zich gekeerd tegen dat deel van het hoofdstedelijke gemeen tebestuur, dat de leden van het gemeenteperso- neel wil straffen die op 24 September gestaakt hebben. liet college van rijks- bemlddelaars heeft de spaarregeling voor het personeel der Haagsche tram opnieuw afgewe zen, omdat de overheid thans het consumenten- crediet heeft ingevoerd. In een legerorder is bepaald, dat ook militai ren bij het passeeren van tollen verplicht zijn tolgeld te betalen. In ons land rijden thans ook Engelsche autobussen, welke bere kend zijn op linkshou dend verkeer en dus den uitgang aan de linker zijde hebben. De A.N.W. B. heeft verzocht, deze bussen zoodanig te ver anderen, dat de passa giers na het uitstappen niet midden op den weg komen te staan, aange zien dit voor hen en voor het overige verkeer groote gevaren oplevert. In de vacature J. E. Stokvis (P. v. d. A.) is tot lid der Tweede Ka mer benoemd de heer A. J. Hofstra te Wassenaar. Jan Fabricius is in het Mlnervapaviljoen te Amsterdam gehuldigd. Het Leldsch Studenten- tooneel voerde zijn stuk „Een ridder kwam voor- gemeenteraad van Sprang-Capelle zijn on wettig verklaard, daar de raad ln zijn nieuwe samenstelling eerst op 4 c-ntember mocht optre den. De minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen heeft een rijkscommissie van ad vies voor den bouw van schouwburgen en con certzalen ingesteld. Voor zllter Is ir. B. Bijvoet, architect te O verveen. Het uit 1632 datee- rendc kasteel Brecklen- kamp te Ootmarsum is gerestaureerd en zal als Jeugdherberg in gebruik genomen worden. Haarlem en Omgeving De Nederlandsche Padvinders Groep „Pie- tcr Marltz" no. 13 van hot district Haarlem, voert 7, 8 en 9 Novem ber een tooneelstuk op getiteld „De wraak dei- Bende". Deze avonden worden gehouden in de aula van het Kennemer Lyceum. Ds. K. Bokma te Waarder heeft bedankt voor het beroep der Ge reformeerde Kerk te Overveen. De heer P. P. H. Stenoker te Overveen is door den classis Mid delburg benoemd tot evangelist der Gerefor meerde Kerken op Wal cheren. De Haarlemsche filmkring H 46 geeft Donderdagavond zijn eerste filmvoorstelling in het Frans Halstheater. Het programma vermeldt „de Hongaarsche dans van Brahms" van Oskar Flschlnger en „Film and reality" van Alberto Cnvalcanti. De Nederlandsche Zionisten Bond, afd. Haarlem, opent het sei zoen met de vertooning van de Palestina-film „Het Beloofde Land" toegelicht door Matt. Hijmans (uit Palestina).» in het Frans Hals-Thea ter op Zondagmorgen 27 October. De voorzitter. Dr M. Rozelaar, zal een korte inleiding houden, waarbij hij het Zionisti sche standpunt ten aan zien van Palestina zal uiteenzetten. Een der beste Leger des Hclls muziekkorp sen uit den lande, name lijk Rotterdam I, zal Haarlem bezoeken en Zaterdagavond een uit voering geven in de Nieuwe Kerk. Dit mu ziekkorps maakte pas een succesvolle tournée door Zuid-Engeland. Hel plan is des middags een korte marseh door de stad te houden. De afdeeling Haar lem van „Bloembollen cultuur" die Dinsdag in vergadering bijeenkwam voor het kiezen van een nieuwen voorzitter in plaats van den heer J. M. C. Hoog, besloot den heer Hoog tot de volgen- do vergadering te laten aanblijven.

Haarlem's Dagblad | 1946 | | pagina 2