Tito onder zwaar escorte in Britse hoofdstad gearriveerd Gemeenschap der Europese landbouw is al getorpedeerd Weerbericht OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Georganiseerd winkelpersoneel krijgt verlangde overwerkvergoeding Duizenden stonden te wachten, maar haast niemand kon hem zien Angst voor de sprong Inplaats van werkelijke eenwording vaag plan voor samenwerking Afwachtende reactie op Malenkovs woorden Verzet in Bulgarije tegen het rode regiem Thans 82 millioen in Rampenfonds Het woord is aan Tijdens de Flora: Mau Mau-activiteit blijft toenemen Regering houdt geen vluchtschepen gereed 67e JAARGANG No 211 DINSDAG 17 MAART 1953 29-7e JAARGANG N-o 58 Opvolger van Davis Brits-Egyptisch overleg begonnen Groot treffen met politie verwacht Gottwalds doodsoorzaak Dr. Prees: Hoofdkantoor Grote Houtstraat 93, Haarlem. Telefoon 15295 (zes lijnen) Directie, Hoofd redactie, Redactie en Administratie. Bijkantoor in Haarlem-Noord, Sotndaplein 37, Tel. 12230. Drukkerij Zuider Buitenspaarne 12, Tel. 15295. Directeur Hoofdredacteur: Robert Peereboom Haarlems Dagblad Uitgave Grafische Bedrijven Damiate N.V. Verschijnt dagelijks beh.opZon-enFeestdagen. Abonnement per week 47 cent, per kwartaal 6.10, franco per post 6.60. Postgiro 273107. Advertentietarieven op aanvraag verkrijgbaar. Directie: P. W. Peereboom en A. D. Huijsman Van onze correspondent in Londen) Maarschalk Tito van Joegoslavië is gis termiddag om halfvijf op een, voor een staatshoofd, zeer originele manier in Lon den aangekomen, namelijk in een pijlsnel varend motorjacht van de gemeentelijke havendienst, waarop hij bij het naderen van de stad was overgestapt. Het jacht werd geëscorteerd door een aantal motor torpedoboten. Geen binnenkomst in deze reusachtige metropolis is overigens indruk wekkender dan over de bochtige rivier met zijn vele bruggen en de hoogoprijzende witte, monumentale gebouwen langs de oevers. Tito zal dan ook van dit schouwspel genoten hebben, een schouwspel dat Lon den op zijn voordeligst Iaat zien. Tito's aankomst was overigens door mist twee uur vertraagd. Duizenden mensen hebben uren lang langs de korte intochts- weg gestaan van Big Ben naar Churchill's ambtswoning in Downingstrcct. Op de Westminster brug werd publiek toegelaten hoewel men daar Tito niet kon zien, toen hij voet aan wal zette omdat de begroeting met de Hertog van Edinburgh, Churchill en Eden onder een tentafdek plaats had. Tito, in onberispelijk uniform, liep met uitgestrekte handen op de Hertog van Edinburgh toe en beantwooi'dde diens be groeting in goed Engels. Churchill was in jacquet met een hoge hoed, rookte een ge weldige sigaar en keek zeer vergenoegd. Voor de microfoon, maar niet verstaan baar voor het publiek, richtte Tito daarop een boodschap tot het Engelse volk. Daarna volgde een inspectie van de ere wacht van de Britse marine, 's Avonds is Tito's boodschap uitgezonden door de B.B.C. Door het publiek bleek het daarbij zeer gewaardeerd te worden, dat hij in het Engels sprak, zij het dan met een gepro nonceerd accent. Toen de boot meerde, speelde het mu ziekcorps van de marine het Joegoslavische volkslied. Van de steiger wapperde de Joegoslavische vlag: zachtblauw, wit en rood met een geelomrande rode ster in het centrum. Toen de auto's na de aankomstplechtig heid snel wegreden, zag men aan de hui zenkant van het Embankment een kleine rookwolk opstijgen, die veroorzaakt bleek te zijn door een magnesiumfakkel, gewik keld in een krant, die daar was neerge worpen, kennelijk om de toch al'zenuw achtige politie op de kast te jagen. Tito zelf heeft zeer waarschijnlijk het incident niet gezien. Er ontstond enige consternatie onder het publiek. Een man en een vrouw liepen brandwonden op en een kind werd onder de voet gelopen toen de mensen toesnelden. Toen Tito het drukke Whitehall opreed, werd een groot gedeelte van het publiek teleurgesteld doordat het verkeer tot het laatste moment gewoon doorging en alle hoge voertuigen, zoals bussen en vracht wagens bij Tito's aankomst werden stop gezet. Degenen, die meenden een goede plaats te hebben uitgezocht, aan de Zuidzijde van de brede verkeersweg, hebben bijgevolg niets van de intocht en van de hoge bezoe ker kunnen zien. Het leek er op alsof Tito opzettelijk op deze manier werd binnen gesmokkeld. Met de arm om Church ills schouders ging Tito diens ambtswoning binnen. Na een korte ontvangst in Downingstreet keerde Tito naar Whitehall terug om een krans bij de Cenotaph te leggen. Er klonk gejuich uit de menigte. Tito bracht zwijgend het ere-saluut voor het monument voor de ge vallenen. Hoewel men weinig te zien kreeg, waren het niettemin historische ogenblikken: het hoofd van een communistische staat, die na eerst tot het vijandelijke kamp te heb ben behoord in vrede met de wereld wil leven, niet alleen in woorden, maar ook metterdaad, bezoekt een democratisch land. De kameraadschap uit de oorlog tus sen Churchill en Tito is hersteld. Churchill was het, die Tito in 1944 de hulp gaf, die tot zijn tegenwoordige positie leidde. De Russen, op eigen voordeel bedacht, lieten hem, gelijk bekend, in de steek Tito heeft de nacht doorgebracht buiten Londen in een villa, 1 waarvan het adres yi geheim is gehouden. Heden zou hij waar schijnlijk Churchills gast zijn in het La gerhuis. Het pro gramma wordt ech ter niet van tevoren bekend gemaakt. Scotland Yard heeft voorzorgsmaatrege len genomen voor de bescher-ming van Ti to's leven en om in cidenten te voorko men. Gevaar dreigt zowel van Sovjet communistische zijde als van de kant van Joegoslavische roya listen. Een leger van 600 rechercheurs moet over Tito wa ken. Een speciale lijf wacht van 12 man zal Tito bijna voortdu rend omringen. Toen bij gistermiddag naar de Cenotaph ging. 'ond achter elk raam van de open bare gebouwen in de nabijheid een recher cheur en ook tussen het publiek stonden er tientallen. Zelfs de pers wordt uit veiligheidsoverwe gingen vrijwel ge heel van Tito weg- De aankomst van Tito in Engeland. Foto links: Maarschalk Tito (links) en Churchill in gesprek. Foto rechts: Tito, vergezeld door de hertog van Edinburgh (links) inspecteert de wacht. Op de achtergrond de Big Ben. De Zwitser J. Babel, opvolger van wereldburger nummer één Garry Davis, brengt thans een bezoek aan België. Hij bereidt een algemene vergadering voor van de 12 millioen wereldburgers, die de ideeën van Davis hebben onderschreven en de in stelling van een federatieve wereldraad voorstaan. De heer Babel zal zich ook naar Nederland begeven en is voornemens een audiëntie aan te vragen bij Koningin Juliana. houden. Twee verslaggevers van Londense persbureaux zullen echter in zijn nabijheid worden toegelaten. Tito's boodschap In zijn boodschap tot het Britse volk zei Tito, dat zijn bezoek het resultaat is van uitnodigingen hem gedaan door de Britse regering en door Churchill persoonlijk, maar dat het niet de vorm of het karakter van een officieel bezoek droeg. „Ik hoop dat het ten zeerste zal bijdragen tot verdere versterking van de vriendschap en goede verstandhouding en samenwerking tussen onze twee landen," aldus Tito. Hij ver klaarde dat hij de Brits-Joegoslavische vriendschap reeds als zeer nauw beschouw de. „Verantwoordelijke staatslieden van beide landen hebben daar verscheidene jaren aan gewerkt en het bezoek dat minister Eden verleden jaar aan mijn land bracht, betekende wat dit betreft een grote stap voorwaarts. Dit bezoek had een zeer gunstige invloed, niet alleen wat betreft het wederzijds vertrouwen, doch ook voor betere samenwerking en politieke samen werking in andere sferen. „In de huidige onzekere politieke situatie, die bedreigd wordt door de gru welen van oorlog, is het thans voor onze twee landen van vitaal belang de vrede en stabiliteit te handhaven. Onze meest recente geschiedenis, ons gemeenschappe lijk lijden toen wij schouder aan schouder streden in die twee oorlogen en speciaal in die laatste "en onze tegenwoordige ondervinding stellen ons in staat de gru welen af te meten die een nieuwe oorlog op ons zou uitstrooien en de voordelen welke vrede en stabiliteit ons zouden geven. Verder wens ik de mensen van Engeland te verzekeren, dat zij het volk van mijn land, Joegoslavië, dienen te beschouwen als hun trouwe bondgenoten, omdat de vol keren van het nieuwe Joegoslavië dezelfde doelen nastreven als het volk van Enge land." Te Caïro zijn besprekingen tussen En geland en Egypte over ontruiming van de Suez-kanaalzóne door de Engelsen begon nen. Van Britse zijde neemt ambassadeur Stevenson en van Egyptische zijde de mi nister van Buitenlandse Zaken Mahmoed Fawzi aan de besprekingen deel. De Ame rikaanse ambassadeur Jefferson Caffery woont de conferentie bij. De ,,Galeb" met Tito aan boord stoomt binnen. de Theemsmonding (Van onze correspondent in Parijs) De ministersconferentie over de Euro pese Landbouwgemeenschap is gisteren door minister Bidault in Parijs officieel geopend, nadat Zaterdag de zes ministers van Landbouw der Schuman-Ianden al een eerste informatieve bijeenkomst hadden gehad. Zo werd in het officiële communiqué die samenkomst van Zaterdag tenminste om schreven. Helaas hebben we echter verschillende redenen om aan te nemen, dat tijdens die openingszitting het oorspronkelijke „groene plan" dat een werkelijke eenwording van de Europese landbouw in het vooruitzicht stelde, al met omfloerste vaandels en stille trom ter aarde werd besteld. Zo daarbij althans door een excellentie oprechte tra nen van rouw zijn geplengd, dan is dat zeker wel door de Nederlandse minister Mansholt geschied. Bij monde van hem heeft Nederland dan ook te kennen ge geven, voorlopig liever de voorkeur te geven aan een echte landbouwgemeenschap van de zes landen van „Klein-Europa", boven een vaag plan van samenwerking zonder hoge autoriteit, waaraan veel meer partners deel zouden kunnen nemen. Men heeft echter tot dat laatste besloten, en gisteren het aantal deelnemers zelfs van 16 tot 17 verhoogd, door ook Spanje tot de conferentie toe te laten. Over die toelating is niet gestemd. Wel hebben echter enkele landen, waaronder naar wij menen Nederland, niet onduide lijk laten blijken, nog steeds wat huiverig te staan tegenover intiemere samenwerking met Franco-Spanje. Maar nadat op ander gebied, en met name in het culturele do mein, door de U.N.E.S.C.O. Spanje ver leden jaar weer in de familiekring was op genomen, heeft men hier in de landbouw sector blijkbaar de kwestie niet al te hoog op willen nemen. Zoals wij reeds eerder berichtten, is vooral Frankrijk op zijn aanvankelijke voorstellen teruggekomen. Er zal nu voor lopig geen sprake meer zijn van een Euro pese landbouw-integratie, maar hoogstens van een project voor algemene samenwer king, dat dus tot weinig verbindt. Vooral Frankrijk kan het, met zijn achterlijke, maar straf georganiseerde landbouw, voor. '.opig niet zonder tolmuren en contingen- teiingen stellen, en de laatste maanden stellig minder dan ooit. De Franse minister van Landbouw, Camille Laurens, die tot voorzitter van de conferentie werd gekozen, heeft gepoogd deze harde werkelijkheid, die zo pijnlijk contrasteert met de Europese idealen, waarop' in naam ook zijn regering zich be roept, te camoufleren achter allerlei advie zen om vooral maar niet onbekookt te werk te gaan. Alsof in twee jaar een heel leger van Europese landbouw-experts in Parijs de inderdaad veelomvattende problemen, die aan de orde worden gesteld, nu ten naaste bij steeds nog niet had kunnen' be kijken. De waarheid is helaas dat men de sprong nu nog niet aandurft of nog niet aan kan. Laurens heeft er onder meer op gewezen, dat er nog twee fundamentele moeilijk heden bestaan: ten eerste de veelvuldigheid van productie, die in één organisatie- systeem zal moeten worden ondergebracht, •n ten tweede het grote verschil in tech nisch niveau in de betrokken landen. Daar om is men blijkbaar teruggekomen van het Nederlandse voorstel, dat eerst in principe was aanvaard, en dat de samenwerking over alle landbouwproducten uit wilde breiden. Men houdt het nu bij een voorlopige lijst, die graan, groente, fruit, suiker, tabak en vlees vermeldt, en waar Frankrijk ook de wijn aan toe wil voegen. Op dit bescheiden programma hoopt men nu behalve de zes Schuman-landen ook nog de elf andere landen te kunnen ver enigen. Maar het lijkt nog altijd zeer de vraag of die 17 landen, waaronder ook En geland begrepen is, aan het einde van de conferentie tot heel veel meer zullen kun nen komen dan een voorstelling om de be studering der diverse kwesties nu ruim twee jaar nog maar weer een tijdje voort te zetten. Wanneer er ook op dit punt der Europese eenwording ergens vrees voor behoeft te bestaan, dan is dat zeker niet voor overhaasting. WASHINGTON, (Reuter) Een woord voerder van het Amerikaanse departement van Buitenlandse Zaken heeft ten aanzien van de verklaring van Malenkov, dat er geen vraagstuk in de wereld bestaat, dat niet op vreedzame wijze kan worden op gelost, gezegd, dat de Amerikaanse re gering eerst wil zien, of de Sovjets hun woorden in daden omzetten. Het aankondigen van vreedzame bedoe lingen door de Sovjet-Unie is niet nieuw, zei hij. De woordvoerder kende enige betekenis toe aan het feit, dat de naam van Stalin door Malenkov nauwelijks is genoemd. „Ook van dat punt bezien, zijn de woorden van Malenkov met belangstelling door de Amerikaanse regering ontvangen", zei hij. In diplomatieke kringen te Moskou neemt men tegenover de verklaringen van Malenkov over „vreedzame onder handelingen" tussen Oost en West een af wachtende houding aan. De meeste diplomaten zijn van oordeel dat het nog te vroeg is om te denken, dat Malenkov een antwoord heeft gegeven op verklaringen van Churchill en Eisenhower over hun bereidheid tot het voeren van besprekingen op hoog niveau. Naar vernomen wordt, heeft de perma nente Sovjet-Russische vertegenwoordi ger bij de UNO, Wysjinski een visum aan gevraagd om zich naar de algemene ver gadering van de UNO te kunnen begeven. Radio Sofia neeft 1e kennen gegeven dat in Bulgarije verzet bestaat tegen het communistische regiem en de waarschu wing laten horen dat de verraders zullen worden geliquideerd, aldus meldt United Press. In een uitzending van Radio Sofia werd vandaag gezegd dat „er verraders zijn te gen de ideeën van de werkende klasse, die trachten de wil van de geschiedenis van Bulgarije terug te duwen". De radio zei dat deze verraders zullen worden geliquideerd. De woorden „verraders" werden niet na der toegelicht in de uitzending en er werd geen speciale melding gemaakt van depar tementen of afdelingen van het land. De uitzending van Radio Sofia is thans de eerste aanwijzing dat de uitzuivering van vijandelijke elementen heiwat is. In het Nationale Rampenfonds was tot gisteravond een bedrag gestort van 82 mil lioen gulden. Sinds Zaterdagavond is er f 600.000 bij gekomen. Alleen de Kaapprovincie in Zuid-Afrika heeft reeds meer dan 500.000 gulden bij eengezameld voor het Rampenfonds en nog vele gelden worden verwacht, voor de in zameling op .30 April gesloten wordt. Het Rode Kruis in Kaapland heeft tot dusverre 2.1 ton kleding naar Nederland ge stuurd. Verdere kleding wordt niet meer verzonden, maar te gelde gemaakt voor de hulpverleningsfondsen. Een naaimachinefabriek te Schweinfurt in West-Duitsland heeft 20 naaimachines ter waarde van f 10.000 beschikbaar ge steld voor de getroffen gebieden. Dit is mogelijk gemaakt door de arbeiders van deze fabriek, die een belangrijk deel van hun salaris voor dit doel hebben afgestaan. Het Comité de Secours pour les Sinis- tres de Hollande te Tanger, dat reeds een aanzienlijk bedrag overmaakte, zond als aanvullende gift f 5.897.88. Alphonse Karr Ieder mens heeft drie karakters: dat, hetwelk hij zich verbeeldt te hebben, dat, hetwelk hij toont en dat, hetwelk hij heeft. Het personeel van de Franse meteoro logische dienst heeft spontaan een inza meling gehouden voor de slachtoffers van de watersnood, welke een bedrag van Franse fr. 330.000 heeft opgebracht. Het bedrijfschap voor groenten en fruit heeft ingevolge opdracht van het mini sterie van Landbouw, Visserij en Voedsel voorziening diverse geschenkzendingen uit het buitenland van producten, die onder dit bedrijfschap ressorteren, via de normale handelskanalen ten bate van het Nationaal Rampenfonds veikocht. Als eerste op brengst heeft het bedrijfschap tot en met 9 Maart f 150.000.ontvangen. Via het consulaat generaal in Port-au- Prinee (Haiti) werd behalve de 3.324. dollar, welke op 23 Februari gezonden werd, daarna nog 896.dollar overge maakt. Nadat de Bcdrijfsunie van de samenwerkende organisaties van handels- en kantoor bedienden over de openstelling van winkels tijdens de Flora in Haarlem uitvoerig overleg had gepleegd met het college van B. en W. met als resultaat dat de open stelling beperkt werd tot de werkdagen van 20.00 tot 23.00 uur, werden door haar met het College van Rijksbemiddelaars echter eveneens besprekingen gevoerd over het uitvaardigen van een beschikking ten aanzien van een aan de winkelbedienden toe te kennen vergoeding voor de door hen te leveren extra arbeidsprestatie'. Het College van Rijksbemiddelaars heeft de gevraagde beschikking thans uitgevaardigd en de door de Bedrijfsunie gevraagde vergoedingspercentages zijn onveranderd daarin opge nomen. Uit de tekst van de beschikking blijkt, dat deze niet alleen op Haarlemse, maar ook op Heemsteedse bedrijven betrekking heeft. Bij tewerkstelling buiten de normale werktijd zal worden betaald: voor de uren tussen 18 en 20 uur het uurloon plus 25 voor de uren na 20 uur het uurloon plus 50 voor de uren op Zondag het uurloon plus 100 Indien extra gewerkte uren gecompen seerd worden door een gelijk aantal vrije uren in dezelfde week zuilen alleen de hierboven genoemde toeslagen worden be taald. Voor de berekening van het uurloon wordt het weekloon gedeeld door 45, respectievelijk hot maandloon door 195. Indien in een Collectieve Arbeidsover eenkomst bepalingen vooi-komen die ter zake een afwijkende regeling inhouden, is de onderhavige regeling niet van toepas sing. Oordeel Middenstandscentrale In aansluiting op dit bericht vernamen wij van de zijde van de Middenstandscen trale dat het bestuur het logischer zou hebben gevonden indien voor de indivi- duële winkelier dezelfde noi'men zouden hebben gegolden als voor het grootwinkel bedrijf. Daarvoor is in een collectieve arbeidsovereenkomst bepaald, dat over uren pas extra behoeven te worden ver goed boven 53 werkuren per week. In de onderhavige regeling is dit op 45 uur be paald. Men acht het niet uitgesloten dat de ta melijk zware belasting die hierdoor op de openstelling van de winkels gedurende de avond komt te rusten voor vele winkeliers een rem zal zijn om van de verruiming der winkelsluitingsbepalingen gebruik te maken. Regeling Horecapersoneel De staatssecretaris van Sociale Zaken en Volksgezondheid heeft aan hoofden of bestuurders van koffiehuizen en hotels, gelegen in de gemeenten Heemstede, Ben- nebroek, Bloemendaal of Haarlem, ver gunning verleend, dat in die inrichtingen gedurende het tijdvak van 15 Maart tot en met 15 Mei de vrije Zondag van de arbeiders in vaste dienst van 18 jaar en ouder in dit tijdvak mag worden vervangen door een vrije dag in dezelfde week, onder de voorwaarde dat de NAIROBI (Reuter) Militairen en po litie hebben gisteren in het gebied van Njeri en Fort Hall 12 leden van de Mau- Mau doodgeschoten en ruim honderd ge vangen genomen. De afgelopen week zijn in totaal 35 leden van de Mau Mau gedood bij gevechten met troepen en politie. Volgens hoge politiefunctionarissen neemt de activiteit van de Mau Mau, ondanks strenge tegenmaatregelen, toe. Een politie-officier deelde een corres- pondent van Reuter mede, dat hij vreesde dat de spanning zou leiden tot een groot scheeps treffen tussen inheemsen en de politie. Uit het Riftdal zijn in de afgelopen maand ruim honderdduizend Kikoejoes weggetrokken naar de reservaten voor hun stam bij Fort Hall, Kiamboe en Njeri. Men neemt aan dat nog honderdduizend voor bereidingen treffen voor de trek naar de ï'eservaten aldus Reuter. Als men hen vraagt waarom zij hun vee voor lage prijzen verkopen en hun oogsten in de steek laten dan antwoorden de Ki koejoes bijna altijd: „Er komen binnen kort grote moeilijkheden. Wij moeten bij onze eigen mensen zijn". De politie neemt aan dat groepjes Mau- Mau leden zich bij de trekkers hebben aangesloten en dat zij zich op deze wijze toegang weten te verschaffen tot de in heemse wijken van de grotere steden. in deze perioden gederfde vrije Zondagen worden gecompenseerd door in de overige maanden van het kalenderjaar de weke lijkse vrije dag een gelijk aantal malen extra op Zondag te stellen. In dit tijdvak mogen de arbeiders in vaste dienst, niet zijnde nachtwaker, toon kunstenaar of een niet in de inrichting in wonende vrouw die een huLshouding heeft te verzorgen, ten hoogste elf uren per dag en zestig uren per week werk verrichten. Voor deze laatste arbeiders mag de weke lijkse rusttijd minder dan 36 uur bedra gen, onder voorwaarde dat deze niet min- De rusttijd van twee uren, bedoeld in der dan 32 uren bedraagt, de tweede volzin van art. 6 tweede lid van het Werktijdenbesluit, behoeft niet te zijn gelegen tussen het vijfde en het negende uur, gerekend van het tijdstip van aan vang van de arbeid af, onder voorwaarde, dat deze rusttijd wordt gegeven in de tijd ruimte, aanvangende drie uren na het be gin en eindigende drie uren voor het einde van de dagelijkse arbeidstijd. De op grond van deze vergunning te volgen werktijdregeling moet door de werkgever naast de arbeidslijst op een ondertekend geschrift worden opgehangen. WENEN (Reuter). Te Praag is een door zes artsen ondertekende verklaring uitgegeven, waarin wordt gezegd dat bij lijkschouwing is gebleken, dat president Gottwald is overleden aan verkalking van de aorta, waardoor inwendige bloedingen optraden. De Chinese premier Tsjoe en Lai zal aan het hoofd staan van de Chinese af vaardiging die de begi-afenis van Gottwald zal bijwonen. Tsjoe zal zich van Moskou, waar hij de bijzetting van Stalin heeft bijgewoond, naar Praag begeven. De minister-president heeft de vragen van het Tweede Kamerlid de heer Weiter (K.N.P.) over vluchtschepen, welke in de haven van Hellevoetsluis vaarklaar gehou den zouden worden, ontkennend beant- woord. De heer Welter had de volgende vragen gesteld: Is het waar, dat de Nederlandse regering nu al geruime tijd twee van Wm. Muller en Co. gechai'terde 'Vluchtschepen, de ..Willem I" en de „Willem II', vaarklaar laat houden in de haven van Hellevoet- sluis, elk met een gezagvoerder en een kernbemanning aan boord? Zo ja, is de regering bereid de Kamer mededeling te doen omtrent de bedoeling van genoemde maatregel? Dr. Drees heeft de eerste vraag ontken nend beantwoord en verklaard dat de tweede vraag dus geen beantwoording be hoeft. WEINIG VERANDERING Verwachting, medegedeeld door het K.N.M.I. in De Bilt, geldig van Dins dagavond tot Woensdagavond, opge maakt om 10 uur: Vannacht weer op vele plaatsen nacht vorst en hier en daar vorming van mist. Morgen overdag zonnig weer met weinig wind. Weinig verandering in temperatuur. 18 Maart Zon op fi '8 - 10 1 o ir Maan op 7 2 Hoog en laag water i.i on Dinsdag 17 Maari Hoog water: 4.52 en 17.09 uur. Laag water: 0.37 en 13.04 uur. Woensdag 18 Maart Hoog water: 5.33 en 17.52 uur. Laag water: 1.17 en 13.46 uur. ik

Haarlem's Dagblad | 1953 | | pagina 1