Geen was kan buiten moderne Zachte Zeep Zachte Zeep Modesto Huiskamer f 498.50 ZO voelt U zich toch 14 t "*"pr^s"c«nn Vraag Uw winkelier J het prijsvraag-formulier^ Zachte Zeep! Zachte Zeep! Uw eigen ogen bedriegen U niet! Zachte Zeep! En Ï\IA/ de lente tegemoet American Boy Diplomat "94" 'J. Harris-Tweed Demi's Demi Saisons vanaf 69.75 79. Gabardine Regenkleding 89. 115.- Jongens Regenjassen Kinder Regenkleding Heren Regenkleding Dames Regenmantels Plastic Regenkleding VRIJDAG 12 MAART 1954 ricardo Uw eigen ogen bedriegen U niet WIN een AUTO off 5000.- Voor vuile kleding (overall e.d) aan sme ren van vuile plekken vóór of na het wassen Voor veilig wassen m wasmachines uit sluitend Hoe U ook wast, aansmeren van vuile plekken vóór of na het wassen, blijkt altijd weer nodig. Dit kan alleen met Zachte Zeep. Zie hoe smetteloos boorden en manchetten worden. Zie hoe zo'n overall pronkt aan de lijn. Huisvrouw, vraag Uw leverancier het beste. Vraag Zachte Zeep. De enige zeep, die in de wasmachine met een sop van 60 graden zonder koken reeds haar volle reinigende werking doet. Zachte Zeep, nu nóg beter dan vroeger, nóg zuiverder. Heerlijk fris van geur. Je reinste zeep! Voor een desinfecte rende werking: (alle ziekenhuizen gebruiken hel 'n fraaie moderne huiskamer 'n uitermate solide uitvoering 'n fabrieksgarantie van 5 jaar 'n zeer sterke moderne bekleding en kleur naar keuze 'n keus uit vier verschillende modeuen Alleen bij Kruisstraat 22 Haarlem Onze nieuwe voorjaarsetalages zijn ge reed en wij nodigen U uil daar eens naar te komen kijken. Of nog beier: slap eens naar binnen en vraag eens naar de modellen die Uw belangstelling heb ben. Kijken en passen is zonder enige verplichting I zeer geslaagd voorjaars schoentje met een aardig Schots motief op het voor blad charmant en veder licht alleen in zwart voor jongens en meisjes prachtige sporlieve schoen uit bruin leder zeer goede pasvorm en sterke profielzool voorblad uit één stuk, dus geen last van loslatend stikwerk, m. 27-30 10.95 m. 31-34 11.95 - m. 35-38 13.95 een ander modern en spor- tief voorjaarsmodel uit bruin "Honey" boxcalf - licht, buig zaam en met sierlijke rand Eén van de (velen uit onze schitterende spijkerloze 'Diplomat" serie: een spor tieve schoen uit bruin rund leder-dubbele Iedere» zoo!, -lederen hak - pracht pasvorm Voor een betere schoen naar FILIALEN IN GEHEEL NEDERLAND Een blik op de barometer: veranderlijk... regen...! Maar aan Uw kapstok hangt de kleding voor dit weer en dan voelt U zich tóch zonnig, dan voelt U zich veilig Dan beseft U pas wat het V' neggen wil over zo'n fijne P C-jas of mantel te beschikken. de originele „hand-woven", merk Wereldbol 75 Reeds een uitgebreide collectie 75 Damesmantels, zuiver wollen gabardine, geheel gevoerd Herenjassen, zuiver wollen gabardine, geheel changeant gevoerd Falcon, uitsluitend zuiver wollen gabardine, met milium voering 75 Trenchcoat model, prima katoenen gabardine geheel gevoerd, leeftijd 9 jacr 25.75 leuke modellen met capuchon. Loden multi colours leeftijd 2 jaar Popeline, geheel dubbel, leeftijd 4 jaar 33.75 23.75 prima katoenen gabardine 29.7°* Trenchcoat-model 35." Popeline, geheel dubbel 29.7S Scandinavian Coats 29.75 Auto-coats 59 J5 exclusieve modellen Primo kwaliteit zijde, geheel dubbel m. hoofddoekje 39. Popeline, geheel dubbel met capuchon 29.75 Damesmantels met capuchon 5.'® 'Herenjassen 6.9® PEEK CLDPPENBURG HAARLEM Grote Houtstraat 38

Haarlem's Dagblad | 1954 | | pagina 4