Hofgeest MOEDERDAG MULDER* LIMONADESIROOP, Nederland Kattenburg jaar jong MULDER de charmante moeders van Nederland! MACLEANS houdt Uw tanden gaaf en kerngezond! 95 ij v. d. MEER Sensationele Castella-vinding bekort uw wasdag f Het beste wasmiddel van Nederland -f 10 't volledige assortiment verkrijgbaar bij 't Allerfijnste in smaak 't Voordeligst in gebruik Neem van wat U gewend is te gebruiken U vliegt nu door de was heen en T prijsverlaging 9 favorieten zijn nu veel goedkoper! Natuurlijk beter bij VRIJDAG 29 APRIL 1955 Omdat ze er ondanks haar vele huiselijke beslommeringen altijd zo góed-verzórgd en jong en lief uitziet.... is er geen geslaagder compliment aan haar charme (,>§p dan een paar Jovanda nylons. Natuurlijk de allermooiste Jovanda's. 't Is maar éénmaal per jaar Moederdag I Die allermooiste Jovanda's zijn: 66/12 - Preciosa - Perfecta - Beauty Nylons naar maat van 3.95 tot 4.95 extra lang r-e-k-bare boord. Macleans verschilt van gewone tandpasta's vooral door de typisch zuivere, verkwikkende smaak. Dat is niet „zomaar een smaakje"! Wat U proeft is het exclusieve, bederfwerende bestanddeel, dat de vettige aanslag (de bron van tandbederf) van U-w tanden verwijdert. Zo brengt Macleans de stralende, natuurlijke blankheid van het tandglazuur weer te voorschijn. Daarom: met Macleans witter-dan-witte, kerngezonde tanden. Begin morgen met deze wereldberoemde Engelse tandpasta - de eerste tube doet al wonderen. Macleans Ltd., Brcntfcrd, (Eng.) Jacg. Mol N. V* Amsterdam Royale tube Extra voordelige familietube f. 1.45 Er is ook MACLEANS met CHLOROPHYLL f. 1.20 per flinke tube 1.95 5.95 4.95 5.95 4.95 14.95 19.95 14.95 Grote sortering plafonniers voor salon en eetkamer GRATIS GEPLAATST Delft's blauw schemerlampje, vanaf Schemerlampje met rokkap, compleet Koperen of houten wandlamp, vanaf Ganglamp, vanaf Koperen wandlantaarn Afwasbare kap met trekpendel 3 lichts koperen kroon met glasplaat Zijden kap met glasplaat 1 SCHAGCHELSTRAAT 2 Tel- 11157 FINANCIERINGSKANTOOR Hoofdkantoor: Meervlietstraat 36 A - Velsen - Tel. 4210-k2550 heeft gelden beschikbaar voor luxe- en vrachtauto's, tractoren, landbouw machines, motorrijwielen en bromfietsen Geheimhouding verzekerd. Millioenen kleine castella-parels. geladen met ontembare waskracht, doen nu de was voor u. Oneindig veel sneller en veiliger heeft u nu een veel helderder was. U strooit castella-parels in het water en direct ontstaat een zee van schuim, dat in razende vaart alle vuil, alle vlekken' uit het goed jaagt... om het even of u de was broeit, kookt, of de was machine gebruikt. Dan één keertje spoelen... en de helderste was, die u ooit zag, is zo snel aan kant, dat u eindelijk eens wat vrije tijd overhoudt Meer vrije tijd om eens gezellig te winkelen of u aan uw kinderen» te wijden De huisvrouwen vertellen het elkander en schrij ven het ons: in castella-parels hebben wij het beste wasmiddel van Nederland gevonden U zult dit opge togen oordeel spontaan onderschrijven, zodra u een keer het wonder van castella-parels hebt meegemaakt. Neem de proef Kattenburg heeft de knoop doorgehakt en geeft de 6 verlaging van de omzetbelasting nu al op deze 9 favorieten en op alle andere artikelen aan U (behalve merkartikelen). Maar Kattenburg deed nog meer: Zij zocht eens uit welke kledingstukken het meest geliefd zijn in Nederland. En ook waarom ze dat zijn. Deze advertentie vertelt het U m Favoriet Nr. 2:het Schotse tweed sportcolbert lf Op dit gebied geeft Schotland de toon aan. Kattenburg biedt U nu deze meest geliefde sportcol- berts, in de nieuwste dessins en kleuren (en ook prachtige Italiaan se colberts) voor deze lage prijs: f. 39.75 min 6% Favoriet Nr. 3de Scandinavian De moderne man kiest een „Scan dinavian" of een auto-coat. Waarom? Omdat deze korte, vlotte „weer-en-wind" jas hem bewegingsvrijheid geeft en omdat hij zó jong staat! Mét de demies en in mooie stoffen zijn deze jassen bij Kattenburg nu niet kostbaar meer69.75 min 6°/o favoriet Nr. 8de gabardine regenjas Gabardine - dat is in Nederland de meest geliefde stof voor de Heren-regenjas. En die jassen zijn ook de specialiteit, waar Katten burg beroemd om is! Hier zijn die mannelijke, wei-beschermen de jassen, voor slechts f. 89.75 min 6% Volledige collectie Falcon regen jassen - dé specialiteit van HBS Kattenburg! Favoriet Nr. 3 de ,,plooi-vaste" pantalon Correct in de plooi en prachtig passend - zó wil een man zijn pantalonZó vindt hij die ook bij Kattenburg. In een fantastische collectie. In gabardine, flannel en nylon. Let vooral op de nieuwe donkergrijze tint! En voor zo weinig geld nu: f. 16.75 tot f. 49.75 min 6% Favoriet Nr. 1: hetlOO010kamgarencostuum Waarom is juist 100 kamgaren zo'n graag gedragen stof? Omdat het „zit", omdat het sterk is, omdat het zo correct staat. Kies nu zo'n onmisbaar costuum - natuurlijk met de befaamde Kat tenburg coupe! Een enorme col lectie in moderne Italiaanse en in klassieke dessins voor slechts f. 89.75 (in dié prijs de allerbeste) tot f. 159.- (dé allerbeste zonder meer), min 6% b*^ Favoriet Nr. 4- Talloze aanbiedingen in ons jongensvak De aanbiedingen in ons jongens vak zijn zó mooi, zó goedkoop, zó feestelijk, dat U zè moet zien. Voorbeelden? Plusfour-costuums 2- en 3-delig, 6 jaar v.a. f. 29.75 Kamgaren jongenspakken met lange broek, 14 jaar v.a. f. 64.75 Lange jongensbroeken in Tweed, Corduroy en Kamgaren, 4 jaar v.a. f. 13.75 kleine stijging per maat. min 6°/0 O Favoriet Nr. 6: het poplin overhemd in wit of pastel Als U deze kwaliteit vergelijkt zult U zeggen: „ongelofelijk". Wit is natuurlijk altijd mode, pastel is mode en poplin is ideaal! F >m - en óók om de sublieme sn.r- is ons „K-Special" overhemd een uitgesproken favo riet. Weet U wat dit overhemd bij Kattenburg nu kost? Slechts f. 9.75 min 6% Volledige collectieKerkoenFablo. Favoriet Nr. j :de elegante dames-regenmantel -Die saaie, on-vrouwelijke regen jas heeft afgedaan! In deze 1955- regenmantels van Kattenburg, mevrouw, bent U even modieus en charmant als in Uw swagger! pi Kies uit een prachtige collectie in rayon, Ottoman-zijde, tweed, wollen gabardine en poplin. „Geen geld" heet dat: f. 39.75 en hoger, min 6°/^ Favoriet Nr. 9-' de katoenen regenjas Practisch, ijzersterk, waterdicht, correct en tóch uiterst voordelig. Een onmisbaar kledingstuk voor elke garderobe vanaf f. 29.75 min 6°/o Volledige collectie Falcon regen- -'assen - dé specialiteit van Kat- tenburg! nederland Sinds 1856 De chèques ter gelegenheid van ons 99-jarig bestaan blijven geldig. Hebt U er geen, vraagt aan de kassa. 1 ROTTERDAM DEN HAAG - HAARLEM UTRECHT - GELEEN GOES - ZIERIKZEE

Haarlem's Dagblad | 1955 | | pagina 4