Voor zo'n Witteveen sensatie 104.- 165.- a /h. Uw modepas is geld waard Duizenden en duizenden mo- depas-houdsters passeerden reeds de grenzen van het „Koninkrijk der Elegance", dat voor zijn ingezetenen regel matig Speciale Voordeel Aan biedingen heeft. In dit Koninkrijk, waar het altijd „prinsjesdag" is, bestaat het leven van alledag uit mo dieuze vondsten en elegante invallen, verwerkt in de stijl volle mantels, de speelse ja ponnetjes en de practisch-be- hagelijke vesten, pullovers en blouses, die wij - steeds méér befaamd om kwaliteit, charme en aantrekkelijke prijzen - lieten creëren voor U In dit mode-paspoort, dat U gaarne wordt verstrekt worden al uw aankopen aan getekend, waardoor uw pas steeds waardevoller wordt Uitsluitend met deze mode-pas komt U in aanmerking voor de Speciale Voordeel Aan biedingen, zoals U in deze advertentie ziet. Ook U bent welkom in het „Koninkrijk der Elegance", waar élke vrouw haar eigen Mode-koningin kan zijn. Om misbruik te voorkomen wordt f 1.- als waarborgsom be rekend, terug te betalen bij in levering. AMSTERDAM Kalverstr. 45-47 EINDHOVEN Rechtestr. 50 UTRECHT Oude Gracht 143 AMERSFOORT Langestraat 52 NIJMEGEN Broerstr.16 MAASTRICHT Grote Staat 22 (WéBé) Speciale Hoordeel Aanbieding Alléén voor modepas-houdsters Met zo'n zuiver wollen wevenit vest lacht U om kille dagen en uw huis houdboekje vaart er wèl'bij, want bij f 50.- afstempeling in uw modepas verdient U maar liefst f7.75 op dit elegante vest, dat normaal f21.75 kost. Zolang de voorraad strekt tot 28 Sep tember a.s. uitsluitend voor modepas- houdsters in 6 gevarieerde tinten ver krijgbaar voor daar kijk je even voor omLet maar eens op hoeveel bewonderende om kijkers" U in een halfuurtje tegenkomt met zo'n all-risk box-coat van mohair-glacé. Die kan tegen een stootje. Even practisch als de jas zelf, zijn de kleuren: sand, camel en ice-blue. daar kijk je even voor omDeze swagger geeft U de volmaakte illusie van de slankkleden- de „ligne tulipeen zit tóch ruim-behagelijk. Een jas van pure mohair broché, die voornaam ge accentueerd wordt door echte Persianer-garnering in bruin, zwart en naturel.

Haarlem's Dagblad | 1956 | | pagina 4