de ni nieuwe FiAT 500 Bestelw. ARISTONA RADIO Graanpakhuis 2 Woonhuizen AUTOMOBIELBEDRIJF JAN VAN DER VOSSEN WINKELHUIS Vorig jaar zijn ruim 68.000 woningen gereedgekomen <*^rieven aan de redactie mm PRIJS f 8975.— De Qéuqeot Stationcar Jubileum viering in de oude stijl SMIT SCHERPENHUISEN RIANT HERENHUIS te Heemstede Stand 49 op de R.A.I. 4 portieren en achterdeur Zoekt U een huis WONING 15 Door de strenge vorst in februari kon het record van 1954 niet worden gebroken Ambassadeur Bohlen uit Moskou naar Washington Bill Haley op 9 maart nog niet in ons land Zweedse middag voor Haarlemse vrouwen Scheepvaart 1200 m2 INDUSTRIE-TERREIN te koop aangeboden ADVERTEERT IN DIT BLAD Gevraagd: op drukke stand ZATERDAG 9 FEBRUARI 1957 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT In het 1956 zijn 68.284 woningen gereed gekomen. Dat zijn er 7465 meer dan in 1955, toen 60.819 woningen werden voltooid. Het cijfer van 1956 benadert dicht het recordcijfer van 1954, toen 68.487 woningen gereed kwamen, zo deelt het ministerie van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid mee. Dat het record van 1954 niet kon worden gebroken is een gevolg van de strenge vorstperiode in februari 1956, waardoor in die maand slechts 1719 woningen konden worden opgeleverd. In alle overige maan den van 1956 kwamen meer woningen ge reed dan in de overeenkomstige maanden van 1955. Aan het einde van 1956 waren sinds de bevrijding in totaal 508.161 woningen ge bouwd. In de laatste tien jaren, dus van 1947 tot en met 1956, kwamen gemiddeld 50.618 woningen per jaar gereed, tegen 43.016 in de tien jaren van 1930 tot en met 1939. In december 1956 werden 7548 woningen (Verkort weergegeven „Kermis" Parklaan. Levendig kan ik me de protesten van de bewoners indenken. Wie n ons zou er op'gesteld zijn een der gel heksenketel een paar keer per jaar voor zijn deur te hebben. Dit zijn toch ook geen werkelijke kermissen meer, maar zenuwaanvretendc, krijsende aangelegen heden, waar exploitanten, met behulp van mechanische middelen, het gillende en gie rende geluid trachten te produceren van een tram die door de bocht scheurt. Hoe kan men zoiets eén ander willen aandoen, omdat men wat geld wil hebben om later met feesten weer uit te geven. Buiten de stad ermee, laten de lolmakers er dan maar een wandeling voor over hebben. En heb ben ze dat niet, dan blijkt meteen dat er hier geen werkelijke behoefte bestaat aan een dergelijke geluidsuitbarsting. Bovendien moet de groene Parklaan ge red. Een fleurig stadsbeeld, waarvan we allemaal elke dag kunnen genieten, is toch enorm veel meer waard dan wat geldelijk gewin. Dat daarop in deze tijd nog de aan dacht moet worden gevestigd! K., Van 't Hoffstraat opgeleverd en werd met de bouw van 7478 woningen begonnen. In het gehele jaar 1956 werd met de bouw van 86.437 woningen een begin gemaakt. Aan het eind van het jaar waren 94.000 woningen in aanbouw, tegen 76.122 aan het eind van 1955. In 1956 kwamen 2811 systeem woningen tot stand, waarvan 172 in december. De in december 1956 gereed gekomen woningen zijn als volgt over de provincie en de drie grote steden verdeeld (tussen haakjes het aantal in het gehele jaar 1956 voltooide woningen): Groningen 211 (2268), Friesland 392 (2490), Drente 214 (2355), Overijsel 485 (4718), Gelderland 821 (7951), Utrecht 701 (4526), Noordholland (zonder- Amsterdam) 702 (6809), Zuid-Holland (zon der Den Haag en Rotterdam) 979 (9998), Zeeland 212 (2090), Noord-Brabant 1066 9464), Limburg 788 (6086), Amsterdam 411 (3427), 's Gravenhage 283 (3002), Rotterdam 260 (2456), NO. Polder 23 (644). MOSKOU (AFP). Charles Bohlen. de ambassadeur van de Verenigde Staten in Moskou, gaat op 21 februari naar Wash ington voor overleg met zijn regering. Dit is het eerste overleg van Bohlen met de Amerikaanse regering sinds april 1956. Van Amerikaanse zijde is gezegd, dat het vertrek van Bohlen niet voorgoed is, zo als onlangs uit diplomatieke kringen te Moskou verluidde. De ambassadeur ver trekt met zijn echtgenote, maar de kin deren blijven in Moskou. De „uitvinder" van de rock 'n roll, Bill Haley, komt op 9 maart nog niet in Neder land. Naar een Engels blad voor lichte muziek meldt zal de tournee van Haley door Engeland, waar hij op het ogenblik verblijft, worden verlengd. De uitvoering op 9 maai u in de Iioutrusthallen in Den Haag zal dus waarschijnlijk niet kunnen doorgaan. Als hij zijn tournee door Enge land zal hebben beëindigd gaat Haley naar Ierland. Vandaar zal hij doorreizen naar het Europese vasteland. Hij zal onder meer optreden in Parijs en Brussel. Hoewel of ficieel nog niets bekend is sluit dit de mo gelijkheid niet uit, dat Haley op een latere datum toch nog in ons land zal komen. De gemeenten Den Haag en Amsterdam had den al nachtvergunningen verleend. De heer J. J. Oltmans uit Apeldoorn heeft vrijdagmiddag in de tuinzaal van het gemeentelijk Concertgebouw voor een zeer groot aantal leden van de afdeling Haarlem en Omstreken van de Nederlandse vereniging van huisvrouwen een enthou siaste causerie gehouden over land en volk van Zweden. Het gesproken woord werd geïllustreerd door een aantal fraaie kleu rendia's, zwart-wit plaatjes en een mooie kleurengeluidsfilm. Bovendien had het be stuur van de Huisvrouwenvereniging een aantrekkelijke expositie van Zweedse ge- bruiks- en kunstnijverheidsvoorwerpen op smaakvolle wijze ingericht. Twee predi kantsvrouwen uit Rotterdam, Zweedsen van geboorte, waren in origineel Zweeds costuum in de zaal aanwezig. „Zweden wordt Wel een land van bergen en bossen, meren en mineralen en smulpapen genoemd", aldus begon spreker zijn causerie. Zweden, het grootste van de Scandinavische landen, is twaalf maal zo groot als Nederland en telt ongeveer zeven miljoen inwoners. Het is een rijk, welva rend land, vooral door de mineralen en het heeft een enorme export. Gedurende hon derdvijftig jaar heeft dit land geen oor logen gekend. Op cultureel gebied staat Zweden op een hoog peil. In 1842 werd de leerplicht al ingevoerd en het onderwijs is van de lagere school af tot en met de stu die aan de universiteit kosteloos. De bos bouw en do lucifersfabricage zijn belang rijke bronnen van bestaan. De kopermijnen van Falun in het oosten van de provincie Dalarna leverden in vroeger tijden grote rijkdommen op; thans zijn deze mijnen uit geput. Wereldberoemd zijn de wapenfa brieken van Bofors en de S.K.F.-kogel- lagerfabrieken; het Zweedse staal heeft een zeer goede naam. Aan de sociale voorzie ningen in Zweden kan het buitenland een voorbeeld nemen: ouderdomspensioen is er al sedert twintig jaar ingevoerd. In 1938 werd een vakantie van twee weken met dubbel loon verplicht gesteld en nu sinds twee jaar een vakantie van drie weken. Ouden van dagen kunnen voor geringe prijs in mooie flatgebouwen hun levens avond slijten. Vele Zweden zijn in het be zit van een eigen woning, doch bovendien nog van een vakantieverblijf. Het klimaat, ook in het'Noorden is in de zomer zeer gunstig en het ervaren van de midder nachtzon is een belevenis die men nooit vergeet, vertelde de heer Oltmans. Iemand die een operatie moet ondergaan, betaalt voor verpleegkosten, inclusief operatie 0.50 per dag. Het reizen per trein in Zweden is com fortabel, de hotels zijn zindelijk en goed ingericht. Het Zweedse volk is vriendelijk, voorkomend en vooral gastvrij. De Zweden houden veel van de natuur en doen aan sport, doch zijn daarnaast zeer gesteld op goede omgangsvormen. Het eten is er bui tengewoon goed en men zegt wel eens dat de Zweed eet om te drinken. Met een reeks opmerkingen over historie en folklore van het land, besloot de heer Oltmans zijn betoog. „De Haerlemsche Musyckcamer" De viering van het tienjarig bestaan van „Die Haerlemsche Musyckcamer", ter ge legenheid waarvan in juni van het vorige jaar een „Singulier Nachtfeest" werd ge geven, zal worden besloten met een con cert op zaterdag 16 februari in de Vlees hal, waarbij alle medewerkenden gecostu- meerd zullen zijn in de stijl van Lodewijk XIV en waarvoor stedelijke en provinciale autoriteiten een uitnodiging hebben ont vangen. De inleiding zal worden verzorgd door de Haarlemse kunsthistoricus en auteur Harry Prenen. Als solist zal optre den de violist Jan Bresser, die enige jaren in Haarlem gewoond heeft en die met be geleiding van het strijkersensemble het beroemde werk van Vivaldi „le quattro Stagioni" (de vier jaargetijden) zal vertol ken. Voor zover bekend, is dit unieke werk, bestaande uit vier vioolconcerten, nog niet eerder in Haarlem uitgevoerd. Iiarry Prenen heeft zich bereid verklaard het gedicht, dat aan dit werk ten grond slag ligt, in Nederlandse vertaling te de clameren en vóór elk onderdeel een inlei dend woord te spreken. Als tweede soliste op deze avond treedt de claveciniste van de „Musyckcamer" Gertrude Maclaine op met het galante clavecimbelconcert van F. X. Richter. Voorts vermeldt het pro gramma werken van Mozart en Telemann (Concert voor twee fluiten). Het geheel staat onder leiding van de dirigent André Kaart. „Die Haerlemse Musyckcamer" heeft in de afgelopen tien jaar het Haarlems pu bliek met een respectabel aantal werken doen kennismaken, die niet tot het ge ijkte programma behoren. Verscheidene vooraanstaande solisten hebben hun mede werking in die periode verleend, zoals Jo Vincent, Aafje Heynis, Annie Hermes, Hermann Schey, Jaap Stotijn, Hubert Bahrwaser, Frans Vester, Piet Lentz en Erwin Bodky. Er werd ook vaak opge treden in Den Haag en Amsterdam en een aantal provinciesteden in Noordholland en Zuid-Holland. Het bestuur stelde zich ech ter steeds op het standpunt, dat het gezel schap geen begeleidingen onder andere dirigenten moest vervullen omdat daarmee aan de beroepsensembles afbreuk zou wor den gedaan en tevens de gevoeligheid van het orkest in gevaar zou worden gebracht. Het bestuur spreekt de hoop uit, dat pu bliek en autoriteiten zich in toenemende mate voor de activiteit van „Die Haerlem sche Musyckcamer" zullen gaan interesse ren. Van zijn kant bestaat er, zoals duide lijk gebleken is, geen gebrek aan initiatief en doorzettingsvermogen. Arnedijk, 8 te Rotterdam. Alnati. 7 v. Santos n. Montevideo. Amstelbrug, pass. 7 Ouessant n. Kaapstad. Amstelvaart, 7 v. Kaapstad n. Dakar. Angolakust, 8 te Pointenoire. Argos, 7 te Amsterdam. Abbekerk, pass. 8 Kp. Vilano n. Dakar. Ampenan, 8 v. New York n. Houston. Amsteldijk, 8 te New Orleans. Arendsdijk, 8 te Bremen. Alkaid. 8 te Montevideo. Attis 8 te Miragoane. Alphacca. 8 te Montevideo v. Buenos Aires. Amstelwal, verm. 12 v. Brake n. Amsterdam. Aegis, 8 v. Amsterdam n. West-Indië. Amor, 9 te Rotterdam. Alcor 9 te Antwerpen. Aardi.ik, 8 v. Kaapstad n. Halifax. Algenib, 9 te Montevideo. Almdijk, 7 v. Havana n. Le Havre. Alpherat. 8 te New York. Annènkerk, 9 te Dar Es Salaam. Arkeldijk, 9 te New York. Billiton, 7 te Amsterdam. Boskoop. 7 te Amsterdam. Banda, 9 te Belawan. Barentsz.8 v. Suraba.ia n. Makassar. Bronnoy, 8 te Hamburg. Breda. 7 100 m. n.n.o. St. Maarten n. Europa. Beninkust. 9 te Dakar. Bloemfontein, 8 v. Kaapstad n. Durban. Boissevain, 9 te Durban. Cistula, pass. 7 Key West n. Rotterdam. Caltex Leiden, 8 te Sidon. Coryda, 8 v. Singapore n. Chittagong. Camerounkust, 7 te Winneba. Corilla, 12 te Balikpapan. Cradle of Liberty, 770 m. w. Walvisbaai n. Phila delphia. Cinulia, 13 te Birkenhead verw. Clavella, 12 te Abadan verw. Ceronia, 8 v. Rio de Janeiro n, Kaapstad. Crania, 9 te Curasao. Caltex Delft, 9 v. Gothenburg n. Stockholm. Cottica, 9 te Madeira. Daplmis. 9 te Curacao. Doris, 8 te Gonaives. Duivendijk. pass. 8 Gravesend n. Londen. Dorestad, 7 390 m. z o. Muscat n. Mena Al Ahm. Delft, 8 v. Curasao n. Palua. Delfland. 9 te Montevideo. Diemerdijk, pass. 8 Bahamas n. Cristobal. Enggano, 7 v. Rijeka n. Sfax. Erinna, 9 te Pladju. Esso Den Haag, pass. 8 Mozambique n. Mena Al Ahmadi. Eemland, 8 te Bremen. Etrema 8 te Vitoria. Elizabeth B. 8 v. Trinidad n. Barry. Esso Rotterdam, 9 te B.atonrouge. Friesland KRL, 9 te Makassar. Farmsum, 8 te Amsterdam. Gaasterkerk, 7 v. Rotterdam n. Hamburg. Groote Kerk, 9 te Dakar. Ganvmedes, 8 te Acajutla v. Amapala. Gordias. 10 te Tunis verw. Gadila, 8 200 m. z.o. Albany n. Adelaide. Groote Beer, 8 v. Rotterdam n. New York. Gabonkust, pass. 8 Las Palmas n. Rotterdam. Hector, 8 v. Alexandrië n. Beyrouth. Houtman, 9 te Makassar. Helicon, 8 te New Orleans. Hoogkerk, 8 le Antwerpen. Hilversum, 7 210 m. z.w. Monrovia n. Landsend. Hera, 7 v. San Felix n. Pto. Ordaz. Hersilia. 8 v. Demerara n. Ciudad Bolivar. Hecuba. 9 te Baltimore. Hestia 8 v. Amsterdam n. West-Indië. Ivoorkust, 8 te Amsterdam v. Antwerpen. Ilos, 9 v. Rotterdam n. Tanger. Jason. 8 te Willemstad. Kermia, 8 v. Frederikstad, n. Curasao. Kellia. 8 te Stockholm. Kara, 8 te New Orleans verw. Korenia, 17 te Curasao verw. Khasiella, 8 v. Iskanderun n. Berre. Kenia, 13 te Geelong verw. Kieldrecht, 8 v. Madras n. Colombo. Kopionella, 8 te Curasao. Kosicia 9 te New Orleans. Kota Gede. 8 v. Belawan n. Cowes. Krebsia. 9 te Gothenburg. Leopolriskerk, 7 v. Las Palmas n. Genua. Liberty Bell. 7 v. Pta. Cardon n. Rotterdam. Lombok, 10 te Port of Spain. Lissekerk, 9 te Rotterdam. Luna, 9 v. Rotterdam n. Leixoes. Lekhaven. 8 v. Buenos Aires n. Montevideo. Leuvekerk 8 v. Durban n. Dakar. Liberty Bell pass. 8 Mona Pass. n. Rotterdam. Maas, pass. 8 Finisterre n. Curacao. Mapia. 9 te Bitung. Mataram, 9 te Tj. Priok. Maashaven. 8 te Rotterdam. Malea. 12 te Tokuyama verw. Marpessa. 12 te Curasao verw. Mentor. 7 850 m. n.o. Trinidad n. Port of Spain. Muiderkerk. 8 te Amsterdam. Meliskerk, 9 te Karachi. Nw. Amsterdam, 8 v. Cristobal n. Pt. Au Prince. Ommenkerk, 8 v. Shanghai n. Tsingtao. Overijsel 8 v. New York n. Melbourne. Oberon, 8 te New York v. Philadelphia. Ondina, 9 te Las Piedras verw. Omala. 12 te Recife verw. Oranjefontein, 8 v. Amsterdam n. Durban. Oranje 8 v. Las Palmas n. Southampton. Osiris, pass. 9 Azoren n. Londen. Oostkerk, pass. 9 Kp. Vilano n. Antwerpen. Pieter S, 9 te Amsterdam verw. Polyphemus, 8 te Singapore. Prins Alexander, 8 te Hamburg. Prins Willem IV, 8 v. Duinkerken n. Las Palmas. Poseidon, 8 te Curasao. Perna, 8 te Brünsbuttelkoog. Pendrecht, 9 te Rotterdam verw. Prins Alexander, 8 te Rotterdam verw. Pendrecht, pass. 8 Ouessant n. Rotterdam. Prins Frederik Hendrik, 9 te Amsterdam. Roebiah, 8 v. Vancouver n. Victoria. Rempang, 8 v. Hamburg n. Bremen. Rondo. 7 te Genua n. Marseille. Rijndam 8 v. Norfolk n. New York. Rijnland pas. 8 St. Paulrocks n. Las Palmas. Sirrah, 8 v. Wellington n. Perzische Golf. Senegalkust, 7 v. Monrovia n. Abidjan. Statendam, 8 v. Southampton n. New York. Straat Cook, 9 te Lor. Marques. Soestdijk, 7 700 m. w. Bishop n. Antwerpen. Statue of Liberty, 7 190 m. w.z.w. Freetown naar Kaapstad. Samarinda, 8 te Port Elizabeth. Schie, 8 te Hamburg. Salaliga, 8 nog te Khoramshahr. Stentor, 7 te New Orleans. Sliedrecht, 8 180 m. z.w. Monrovia n, Mena. Schiedijk, 8 v. Rotterdam te Antwerpen. Scherpcndrecht 9 te Sidon. Straat Banka, 8 v. Sydney n. Melbourne. Tjisadane, 7 v. Santos n. Buenos Aires. Tawali, 8 v. Las Palmas n. Ummsaid. Ternate, 9 te Tj. Priok. Tomini, 8 te Bahrein v. Abadan. Tero, 8 te Antwerpen v. Buenos Aires. Tomori. 8 te Antwerpen. Taria, 20 te Rotterdam verw. Theobaldius, 21 te Kaapstad verw. Tibia. 15 te.Mena Al Ahmadi verw. Tjisondari. 5 te Durban. Tiberius, 7 v. Kingston n. Santiago de Cuba. Trajanus, 8 v. Kingston n. Tela. Willemstad. 7 v. Amsterdam n. Hamburg. Woensdrecht, 9 te Singapore. W. Alton Jones, 7 z.w. Freetown n. Mena. Willem Ruys, 8 te Belawan. Waal. 8 te Gibraltar n. Lissabon. IJssel 8 v. Mobile n. Houston. KLEINE VAART Atlas E v. Haifa n. Gibraltar. Ahoy, 8 dw. Whitby n. Bremen. Annie G, 40 m. z.w. Bornholm n. Delfzijl. Betty Anne S. 8 te Le Havre n. Limmerick. Bounty, 20 m. z.o. Startpoint n. Waterford. Breezand. 8 monding Loire n. La Pallice. Boreas 8 te Amsterdam n. Kopenhagen. Bab T, 6 v. Bayonne n. Garston. Canad, 8 50 m. z.w. Texel n. Cork. Concepcion, 8 2 m. n.n.o. L. Palmas n. L. Palmas Dianncl, 8 45 m. n.w. Terschell.bank n. Delfzijl. Dicky W, 8 5 m. z. Pent.landfirth n. Dublin. Ecmshorn, 8 20 m. z. Waterford n. Waterford. Frejo, 8 te Figo Bay n. Swansea. Geestdijk, 8 10 m. n. Noordhinder n. Zeebrugge. Gramsbergen, 8 te Eastgoodwin n. Nantes. Gronitas, 8 15 m. w. Goeree n. Rotterdam. Hada, 8 dw. Vlissingen n. Antwerpen. Herta, 8 10 m. z.w. Texel n. Uetersen. Ilias, 7 v. Algiers n. Malta. Jost, 7 v. Valdemarsvik n. Vestervik. Kaap Falga, 7 v. Londen n. Bordeaux. Kaap St. Vincent, 6 te Rotterdam v. Vestervik. Lireco, 8 te Spurnpoint n. Grimsby. Maria Theresia, 8 te Amsterdam. Mies, 8 25 m. z. Finisterre n. Genua. Mirach N, 50 m. z.z.o. St. Vincent n. Casablanca. Nottingham, 8 te Dudgeon n. Rotterdam. Pirola, 8 te La Coruna n. Casablanca. Ponza, 6 v. Aberdeen n. La Rochelle. Phidias. 8 te Rotterdam n. Gibraltar. Stella Prima, 8 30 m. n.w. Vilano n. Ceuta. Tilly 6 te Grimsby v. Honfleur. Wiebold Böhmer, 8 75 m. z.w-. Sardinië n. A'dam. SLEEP VAART Clyde, 7 v. Maassluis n. Southampton. Ebro, 7 v. Rouen n. Vlissingen Gele Zee, 7 v. Port Said n. Rotterdam. Oostzee, 7 te Hongkong v. Fremantle. Witte Zee, 7 60 m. w. Le Havre n. Le Havre. Zwarte Zee, 7 v. Gibraltar te Casablanca. De elegante lage vorm van dit nieuwste Aristona apparaat, uitgevoerd in fraai gepolitoerd edelhout. is volkomen in overeenstemming met de perfekte tech nische kwaliteiten. Het bijzonder natuurlijke stereofonische effekt van de geluidsweergave wordt ver kregen door toepassing van twee akoes tische kanalen en twee dubbel-conus luidsprekers. Voor deze prijs een ongeëvenaard juweel! fraaie houten kast 2 akoestische kanalen 2 luidsprekers 2 coni per luidspreker uniek stereofonisch eflekt van de geluidsweergave. gelegen aan de Waarderweg te Haarlem. Te bevr. Mak. L. Busscher, kantoor Nieuwe Achtergracht 71-73 Amsterdam, telef. 743022. Privé: Zandvoort, Dr. C. A. Gerkestraat 141, telef. 2888. Plaats een Groentje mech. en uiterl. in pr. st. Tel. 0 2502—723. ALLE MODELLEN UIT VOORRAAD GEN. CRONJéSTRAAT 141 - HAARLEM - TELEFOON 21775 Te koop aangeboden met of zonder inventaris, benevens gelegen aan vaarwater te Halfweg. Inlicht. Accountantskantoor P. Busink, Maria- laan 66, Halfweg, tel. K.2907- 218. Gemeubileerd TE HUUR Met centr. verwarming en garage. Ind.: 6 kam., keuk-, douche en badk., zonderafd. etc. Per half april te aanv. Bevr.: MAK.KANT. 1 W. G. DROSTE. HAARLEM Ged. Oude Gracht 67. Tel. 10398 BOTERMARKT 5 - HAARLEM TELEFOON 1 0399 - 2044 9 Brieven m. uitv. inl. onder no. 5958, Reel. Adv. Bur. Suggestief, Keizers gracht 332, Amsterdam. Er zijn mensen die vooruit willen komen Wij zoeken voor een jachtwerf in de nabijheid van Haarlem enige vakbekwame METAALBEWERKERS PLAATWERKERS SCHEEPSTIMMERLIEDEN en SCHILDERS Aangezien het precisiewerk betreft gaan we deze mensen testen. Wij verwachten echter geen stad- huisbrieven. Wel een briefje, waarin u uw levens loop kort uiteenzet, te richten aan het PSYCHOLOGISCH INTITUUT o.l.v. 3. BAAN Florastraat 13 - Haarlem-Z. Op een nader te bepalen avond wordt u ter plaatse getest. De uitslag van deze test wordt u mede gedeeld. Reisgeld wordt vergoed. Wij bouwen 20 HERENHUIZEN m/z garages, Parklaan, Sassenheim. Gunstige ligging, Solide bouw. Prijzen billijk. Inl.: dagelijks op het werk en tel. K1700 no's 323032 en 390769. Vrije vestiging. Te koop gevraagd: vrij te aanvaarden, met tuin - liefst op het zui den - in de omgeving van Haarlem-centrum. Event, te besteden bedrag pl.m. ƒ15.000 Brieven onder no. 4775 bur. v. d. blad.

Haarlem's Dagblad | 1957 | | pagina 11