H it 1 <1 li i Profiteert! A 10% KORTING zign m VAN HOUTEN cacao VAN VLIET'S Waar Castella verschijnt, daar worden helderheid en schoon heid geboren - daar blinkt het huis, daar zitten alle mensen en mensjes fris in de kieren! mannelijk personeel Nieuwe Zwitserse ontdekking tegen Voor kwaliteitskleding CAMERA'S CAMERA'S CAMERA'S WAGENWEG 86 loekl U IETS Adverteert in dit blad Postdienst Haarlem Spaar Castella-kopjes Gezellig, die „rond-de-tafel" avonden WOENSDAG 13 FEBRUARI 1957 J^uim 20 jaar geleden ontdekte men, dat Vitamine F een be langrijke factor kan zijn bij het bestrijden van velerlei huidaandoe ningen ZOals huiduitslag, puistjes, pukkels, schilfers en slechthelende wondjes. Met deze ontdekking was tevens de mogelijkheid geschapen huidaan doeningen met succes te bestrijden. Er was destijds helaas nog geen vi tamine F van voldoende concentratie en zuiverheid beschikbaar, dat door het lichaam gemakkelijk kon worden opgenomen en de gewenste genezing bewerkstelligen kon. Na jarenlange onderzoekingen is het uiteindelijk gelukt een aan alle eisen beantwoor dend product samen te stellen, n.l. Vitamine "F 99", dat een optimale biologische werkzaamheid met een uitstekende tolerantie verenigt. De met Vitamine "F 99" opgedane ervaringen hebben bewezen, dat deze op basis van vitamine F bereide preparaten een doeltreffende behan deling van velerlei huidaandoenin gen mogelijk maken. Dit Zwitserse preparaat is thans over de gehele wereld bekend. Vitamine "F 99" stelt ontelbare mensen in de gelegenheid velerlei huidaandoeningen te bestrijden. Al leen reeds in 1955 werden b.v. 20 millioen Vitamine "F 99" capsules en een evenredige hoeveelheid Vita mine "F 99"-zalf in alle landen van de wereld met succes toegepast tegen huiduitslag, pukkels, puistjes, schil fers, meeëters en slechthelende wond jes. Lees onze uitvoerige brochure, waarin U vele gegevens over de toe passing en genezende werking van Vitamine "F 99" vermeld vindt. Vraag Uw Apotheker of Drogist om een gratis exemplaar! Let op de gecombineerde behandeling met Vitamine "F 99" TOT EN MET ZATERDAG 16 FEBR. kunt u nog profiteren van OP ALLE VOORRADIGE KLEDING Ook op de zojuist ontvangen goederen (niet op bestelde goederen) Gen. Cronjéstraat 40-44 Haarlem - Tel. 15458 Ziet de etalages! Ciné- en Fotohandel 9MTttimHmitinHHi(t(iiiitiimiiiiiHi!iiiiiiiHiiiuiiHiiiiiiiiiiii!iHiiiiiiiiiiii!iiiiiiiinmiiiiiitiiiiiiuiiniiiiniiiuii!i!iiiiiiiiiiiiimtiiiiHiiiiiuiuiitiiuiiiiiii]muiiii!!iimHitiiiiinc vraagt voor perron- en expeditiedienst Leeftijd: 18-40 jaar. Vereisten: gewoon Lager Onderwijs en van onbesproken gedrag. Loon: aanvangsrang maximaal f 69,60 bruto per week. Bij gebleken geschiktheid volgt spoedig bevordering (loon eerst volgende rang maximaal f 78,72 per week). In deze lonen is de 6 loonsverhoging en de 5,6 compensatie ingevolge de al gemene ouderdomswet reeds opgenomen. Voor bepaalde onregelmatige diensten wordt een toeslag ver leend, variërend van 20 tot 40 van het uurloon. Goede vooruitzichten op vaste aanstelling. Degelijke dienstkleding tegen geringe betaling. Per kalenderjaar 15 dagen vakantie met 4% vakantie-uitkering. In bepaalde gevallen schoenentoelage. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van volledige gegevens te richten aan de directeur van het Postdistrict Haarlem, Gedempte Oude Gracht 2 te Haarlem. Castella Parels, per pok 42 cent of Castella Actief Wit, per pak 42 cent (dubbel pak 81 cent) Castella Scheercrème, grote tube f 1.05 Castella Scheerzeep, per staaf 55 cent Castella Shampoo, per zakje 25 cent Castella Schoonheidszeep, 32 cent of Castella Spécial, 32 cent (badformaat 55 cent) Castello Tandpasta, per tube 47 cent per grote tube 75 cent Costella Wolwas, per pak 41 cent Castella Babyzeep, per stuk 45 cent Castella Babybalsem, per doos 75 cent Castella Babypoeder, in strooibus 90 cent in plastic-verstuiver f 1.40 vulzakje 35 cent Castella's baby-artikelen, alle overvet, worden door kinderartsen warm aanbevolen! Tevreden babies... tevreden moeders! Castella Actief Wit maakt al wat gewassen wordt, vele malen het snelst werkende zeeploze wasmiddel ter wereld, geladen met een grenzeloze waskracht! U moogt uzelf ook best een beetje vertroetelen. Castella Schoonheidszeep, rijk aan huidverjongende De Castella-spaarkaart is belangrijk uitgebreid! Iedere volgeplakte spaar- helderder en zachter. En dan die Castella Vaatwas een berg van een afwas is zó aan kantweg vliegen vuil en vet! Voor fijne spulletjes volgt u natuurlijk de juiste weg: u gebruikt Castella Wolwas, koesterend voor alle tere weefsels. Om nog even bij de was te blijven: wie Castella Parels gebruikt, profiteert van oliën, bewijst telkens dat iedere vrouw mooi kan zijn! Castella Tandpasta .bevat een „anti-enzym", dat het gebit nog 12 uur lang na het poetsen beschermt. Voor de lieer des huizes is er Castella Scheerzeep of Scheercrème beide verrijkt met Recinit, dat de stugste baard alle weerstand ontneemt! kaart geeft u recht op een postwissel van f 2.50 of Castella stuurt het geld vooru opaan een textiel-verzendhuis. Dat verzendhuis geeft u ruime keus voor uw geld: schitterend textiel of kwaliteitsnylons. Vraag een kaart bij uw winkelier of bij de Castella- fabrieken te Nijmegen. 100 gram 0.60 Verkrijgbaar in karton- jftgjgjjk en blikverpakking 250 gram 1.45 in blik 1.75 500 gram 2.80 in blik 3.25 m Het vlooienspel is weer eens uit de kast opgediept. Dat brengt leven in de brouwerij I Moeder vindt het even „om de kriebel van te krijgen", zó moeilijk! Ze slaat een ronde over, om op verhaal te komen, en geeft intussen nog een rondje heerlijke cacao. Van Houten cacao natuurlijk - zoveel zuiverder, zoveel krachtiger enklaar in een wip. Hoe de kansen ook liggen, van Houten is onbetwist winnaar! Cacao behoudt haar smaak en aroma het best, wanneer zij in een blikje wordt bewaard.

Haarlem's Dagblad | 1957 | | pagina 12