Kabinet houdt het been stijf tegenover de Tweede Kamer HET WEER OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT c4 MORRIS iïiiy! Eisenhower laat zich eveneens voorzichtig uit over Israel Vaart door Suezkanaal is vrij voor kleine schepen (500 ton) Twee doden in staalfabriek Standpunt bepaald in hedenmorgen gehouden vergadering van de ministerraad Mevrouw Meir zegt meer Amerikaanse garanties te hebben gewenst Israel doet pogingen om zijn rechten tot gelding te brengen J. J. VAN KOOTEN DIE RAECKSE Stuurman Cohen Drie arbeiders uit kraancabine gevallen 71e JAARGANG No 204 VRIJDAG 8 MAART 1957 302e JAARGANG No 52 Adenauer gaat eind mei naar Washington Hoge temperaturen Luchtvaartonderhandelin- gen met Amerika op 19 maart Eamon De Valera opnieuw premier van Ierland Prins Bernhard terug uit de Verenigde Staten Verplicht verkeersonderwijs op de lagere school Huwelijk geen reden tot ontslag van onderwijze ressen Het woord is aan Plan-Eisenhower eindelijk volledig goedgekeurd ZALEN TE HUUR UNO stemt morgen over de toelating van Ghana Twee doden in het verkeer Kamerlid ernstig gewond V erkeer songelukken DIT JAAR: 181 DODEN j Grote Houtstraat 93, Haarlem. Tel. 15295 (6 lijnen) Directie, Redactie, Administratie. Drukkerij Gr. Heiligland 10. TeL 15295. Bij- kantoor Haarlem-N., Soendaplein, TeL 12230. Hoofdredacteur: Simon Koster Adj. Hoofdredacteur: Jos L. Lodewijks Haarlems Dagblad Uitgave Grafische Bedrijven Damiate N.V. Verschijnt dagelijks beh. op zon- en feestdagen. Abonnement p. week 55 ct., p. kwartaal 7.15, fr. p.p. 7.65. Losse nrs. 12 ct. Postgiro 273107. Advertentietarieven op aanvraag verkrijgbaar. Directie: P. W. Peereboom en A. D. Huijsman (Van onze parlementaire redacteur) Hedenmorgen is een buitengewone vergadering van de ministerraad ge houden, om te bespreken wat er moet gebeuren, nu de meerder heid van de Tweede Kamer heeft laten blijken, dat zij niets wil weten van een verhoging van de inkomsten- of de omzetbelasting die nodig zou zijn om de zestig miljoen gulden te vinden ter compensatie van een geringere stijging van de melkprijs. In het bijzonder openbaart zich het verzet tegen een belastingverhoging in het kamp van de K.V.P.. In een motie-Janssen wordt verklaard, dat de regering de vereiste gelden maar zal moeten vinden door meer te bezuinigen op de overheidsuitgaven. Zowel minister Hofstra als minister-president Drees hadden al opgemerkt, dat het natuurlijk niet zal ontbreken aan pogingen om nog iets meer te gaan bezuinigen, maar dat men zich daarvan toch geen gouden bergen moest voorstellen. Niettemin heeft het er veel van, alsof voor hetgeen deze ministers wensen, alleen steun van de Partij van de Arbeid te verwachten is. De vraag kan worden gesteld of de Ka mer, als puntje bij paaltje komt en het kabinet de motie-Janssen alsook de andere ingediende moties, die ook geld zullen kos ten, onaanvaardbaar noemt, eieren voor haar geld zal kiezen en bereid zal zijn te zwichten. Aan de beantwoording van deze vraag gaat een geheel andere vraag vooraf, name lijk of men het binnen het kabinet met het standpunt-Drees wel volkomen eens is. Dat standpunt komt, kort samengevat erop neer, dat het niet verantwoord zou zijn om van de belastingverhoging af te zien, zo lang niet tevens vaststaat, dat door bezui niging een compensatie mogelijk is van de 60 miljoen, die het gewijzigde beleid in zake de melkprijs zou kosten. Er zou echter nog een gat van vijftig miljoen ontstaan als de heer Biewenga (A.R.) zijn zin zou krijgen door aanneming van zijn motie, die zich keert tegen de voorgenomen blokkering van de bedragen, gemoeid met de verhoging van de normen voor bedrijfsgebouwen in de kostprijsbere keningen voor garantieprijzen van land- bouwprodukten. In eerste aanleg heeft de minister-pre sident duidelijk gezegd, dat het nodige geld ADVERTENTIE TECHNISCHE TEKENMATERIALEN M. STRIJLAND Haarlem Schoterweg 7 Telef. 15444 Dr. Konrad Adenauer WASHINGTON (Reuter) De West- duitse bondskanselier dr. Konrad Adenauer zal einde mei in de Verenigde Staten be sprekingen voeren met president Eisen hower over „zaken van wederzijds be lang". Het Witte Huis maakte dit bekend nadat de Westduitse minister van Buiten landse Zaken Von Brentano de uitnodiging tijdens een onderhoud met Eisenhower had aanvaard. Von Brentano verklaarde dat Eisenhower hem had toegezegd dat hij zijn steun zou blijven verlenen aan pogingen, om Duitsland te herenigen. De Westduitse ambassadeur te Washington, dr. Krekeier, verklaarde „getroffen te zijn door de men selijke warmte, waarmede de president het Duitse vraagstuk beschouwt". ADVERTENTIE BARTELJORISSTR HAARLEM IEL 13439 FERO B0LSTR. 48 ADAM iEl 71/162 LEDEREN MOTORKLEDING :<>2ccc«jcccooococo:ccca^xxxxo:<xx»ooocxxcccooococcosooc> VERWACHTING, medegedeeld door het K.N.M.I. in De Bilt, geldig van vrijdagavond tot zaterdagavond, op gemaakt om 11.15 uur: Veel bewolking met plaatselijk wat regen en in de ochtend hier en daar mist; later enkele op klaringen. Zwakke tot matige zuidelijke wind. Zacht weer. Volledige weerrapporten op pagina twee. 8 :-^»»occaxo^occccccccccooo<xxoccaMco3cccoo30oooccc< er moet komen, omdat hij geen of slechts een uiterst beperkte mogelijkheid ziet, iets van betekenis uit verdere bezuinigingen op de rijksuitgaven te halen. Daarom zou hij thans de mening zijn toegegaan, dat het kabinet tegenover de Kamer het been dient stiif te houden. Het schijnt echter, dat vooral onder de tot de K.V.P. behorende ministers een an dere opvatting de overhand heeft, te weten, dat in de eerste plaats in 1957 „slechts" de helft zou ontbreken van de zestig miljoen, welke wegens de minder hoge melkprijs gezocht moet worden en in de tweede plaats, dat inderdaad de weg van bezuini gingen op den duur een uitweg zou ver schaffen. Maar minister-president Drees wil ze kerheid en moet niets hebben van een po litiek, gebaseerd op mogelijkheden die nog in de lucht hangen. En dus zouden de le den van het kabinet, die het Kamerverzet tegen verdere belastingverhoging liever niet zouden trotseren in de vergadering van de ministerraad van heden in concreto de toe te passen bezuinigingen hebben aan te geven. Gesteld dat zulks mogelijk zou zijn en dat misschien ook nog iets te halen is uit een verhoging van de tabaksbelasting, dan kan het niet anders of door dergelijke be sparingen zou er allerlei achterwege moe ten blijven, waartegen ook weer grote be zwaren zouden rijzen. Er heerste donderdag na de Kamerver gadering dan ook enigszins een crisissfeer en dat de ministerraad hedenmorgen een buitengewone vergadering hield, duidde eveneens op een gespannen situatie. Er be stond zelfs vrees voor een breuk in het kabinet. Zover is het echter niet gekomen. In de ministerraad schynt namelijk hedenoch tend volkomen overeenstemming te zyn bereikt, zodat deze met spanning tegemoet- geziene vergadering zonder breuk is afge lopen. Omstreeks tien voor twaalf was men met de besprekingen gereed. Het zou hedenmiddag wel eens kunnen blyken, dat het kabinet tegenover de Ka mer met betrekking tot bepaalde interpre taties van de verschillende moties het been styf zou houden. Met andere woorden, dat de ministers een zekere vrijheid van han delen zullen eisen om die maatregelen te treffen, die vereist zyn om de nodige gel den te vinden. Op 19 maart beginnen te Washington de luchtvaartonderhandelingen met de Vere nigde Staten. Hoofd van de Nederlandse delegatie, welke 18 maart van Schiphol vertrekt, is drs. E. H. van der Beugel, staatssecretaris van Buitenlandse Zaken; leden zijn mr. PI. J. Spanjaard, directeur bij de Rijksluchtvaartdienst, plaatsvervan gend hoofd van de delegatie, drs. A. B. Speekenbrink buitengewoon gezant en ge volmachtigd minister, hoofd van de eco nomische afdeling van de ambassade te Washington, mr. J. C. Nieuwenhuysen as sistent van de verkeersadviseurs van het ministerie van Buitenlandse Zaken, mr. F. J. Barend, vertegenwoordiger van Suri name, mr. E. C. Baiz, vertegenwoordiger van de Nederlandse Antillen en mr. L. H. Slotemaker, een der directeuren van de K.L.M. DUBLIN (Reuter). - Eamon de Valera's Fianna Fail-partij heeft de Ierse algemene verkiezingen gewonnen. Met 78 zetels in de „Dail", (parlement), is De Valera verze kerd van een bruikbare meerderheid. De vier gekozen leden van de Sinn Fein-be- weging hebben verklaard de „Dail" te zul len boycotten, waardoor het werkende le dental op 143 is gekomen. Van de andere partijen kreeg de Fine Gael van de aftre dende premier Costello veertig zetels, La bour twaalf, Boerenpartij drie, Sinn Fein vier, onafhankelijken negen en republikei nen een. De 74-jarige De Valera, die eens door de Britten tijdens de Ierse onafhankelijkheids strijd gevangen is gezet, heeft betoogd dat een regering van een partij beter is om de Ierse economische problemen op te los sen dan een coalitieregering. De Valera is drie jaren in oppositie geweest tegen de coalitieregering onder leiding van Costello. Zijn overwinning betekent dat hij opnieuw premier zal worden, een functie die De Valera reeds twintig jaren van de laatste kwart eeuw heeft vervuld. De Valera wordt door enige onafhanke lijken gesteund. Costello zal aan het bewind blijven tot de nieuwe Dail op 20 maart bijeenkomt. Dan zal de verkiezing van De Valera tot premier voorgesteld worden. Volgens Cos tello heeft zijn regering verloren omdat zij in moeilijke tijden haar plicht heeft gedaan en impopulaire maatregelen heeft moeten nemen, die in de komende jaren vruchten zullen afwerpen. DIT NUMMER BESTAAT UIT ZESTIEN PAGXNA'0 Bij de Tweede Kamer is een wetsont werp tot wijziging van de Lager Onder wijswet 1920 ingediend. De belangrijkste wijzigingen, die in dit ontwerp worden voorgesteld, hebben be trekking op de gehuwde onderwijzeres, het verkeersonderwijs, de duur van de lagere school en het leerplan. De onderwijzeres in een vaste betrek king bij het openbaar lager onderwijs, die in het huwelijk treedt, behoeft volgen* het wetsontwerp, in tegenstelling met wa' thans geldt, niet meer te worden ontslager Wel wordt de gemeenteraad bevoegd b: verordening anders te bepalen. De be sturen van bijzondere scholen kunnen i de akte van benoeming de bepaling o^ nemen, dat het huwelijk van de onde- wiizeres haar ontslag tot gevolg heeft. Een dergelijke bepaling ontbrak tot du ver in geen enkele akte van benoemin omdat het salaris van de gehuwde onde- wijzeres, behalve in bijzondere gevalle'- niet door het rijk wordt vergoed. Dit laai ste verandert, wanneer dit ontwerp we wordt. Bij het bijzonder onderwijs zal da>- de gehuwde onderwijzeres om financiël' redenen niet langer behoeven te worden geweerd. Het verkeersonderwijs wordt als onder deel van het vak aardrijkskunde een ver plicht vak voor alle scholen voor gewoon voortgezet gewoon en uitgebreid lager onderwijs. Volgens de thans geldende regeling moet een school voor gewoon lager onder wijs acht leerjaren tellen. Van deze ver plichting kan de minister ontheffing ver lenen, indien de mogelijkheid aansluitend onderwijs te ontvangen in voldoende mate verzekerd is. Volgens dit ontwerp wordt de zesklassige lagere school regel en de zeven- of achtklassige lagere school uit zondering. WASHINGTON/NEW YORK. (Reuter/ AFP). „Het algemene beeld van het Nabije Oosten is verbeterd, doch er moeten nog steeds vele bijzonderheden worden gere geld", aldus heeft president Eisenhower op zijn wekelijkse persconferentie te Wash ington verklaard. Hij zei tegen koning Saoed van Saoedi- Arabië te hebben gezegd, dat het bestaan van Israel een historisch feit is. Gevraagd naar zijn mening over de critiek, dat de Verenigde Staten „zich te veel op de UNO verlaten" bij het bepalen van hun buiten landse politiek, antwoordde de president: „Dulles en ik hebben er van het begin af de nadruk op gelegd, dat het wegnemen van de onmiddellijke oorzaken, die de cri sis van 26 juli toen Egypte het Suezka- naal nationaliseerde teweeg hebben ge bracht, nog geen oplossing betekent voor de eigenlijke moeilijkheden, die aan het vraagstuk van het Suezkanaal ten grond slag liggen. Ik betwijfel, of men in ernst van oordeel is, dat de Verenigde Staten als popiltie- agent zouden moeten optreden en volken dwingen hun uitspraken te aanvaarden", aldus Eisenhower, die hieraan toevoegde dat de Verenigde Staten via de UNO zou den blijven werken, zolang zij hiertoe in staat zijn. „De UNO heeft misslagen begaan, zij is niet sterk, maar tenslotte heeft zij de openbare wereldmening in het geweer gebracht en de landen zijn hier nog steeds zeer gevoelig voor", zo verklaarde hij. De president herhaalde, dat de Verenig de Staten het beginsel van de vrije vaart door de Golf van Akaba ondersteunen, tenzij het Internationale Gerechtshof een andersluidende uitspraak zou doen. De Verenigde Staten zijn ook bereid, tezamen met andere zeevarende mogendheden, te verklaren, dat zij de golf van Akaba als een internationale waterweg beschouwen en er gebruik van te maken. Mevrouw Meir, de Israëlische minister van Buitenlandse Zaken, heeft voor haar vertrek naar Israel in een vraaggesprek verklaard, dat het voor niemand een ge heim is dat Israel, voor het besloot zijn troepen terug te trekken, meer garanties heeft willen krijgen van de Verenigde Sta ten dan gegeven zijn. Niettemin is Israel tevreden, want de wereld zal in de toe komst begrijpen dat het land, als het nodig mocht zijn, weer tot actie zal overgaan, aldus mevrouw Meir. „De oplossing voor de status van Gaza is onzeker, en op zich onnauwkeurig, daar zij geen waarborgen bevat, dat de Egyp tische zelfmoordbrigades hun aanvallen op Israel niet zullen hervatten", aldus heeft de Franse minister van buitenlandse Za ken, Christian Pineau, in Parijs verklaard. De oplossing voor de scheepvaart door de Golf van Akaba achtte Pineau wel bevredigend, daar Israel, overeenkomstig het UNO-handvest, zich op zijn recht tot zelfverdediging kan beroepen en maatre gelen kan nemen, indien de vrije vaart van zijn schepen door dit vaarwater zou wor den belemmerd. De UNO-Assemblée hervat vanavond het debat over het Nabije-Oosten. La Rochefoucauld: Ons berouw is niet zozeer een verdriet over het begane kwaad, als wel de vrees voor het kwaad dat er voor ons uit kan voortvloeien. Prins Bernhard is hedenmorgen van zijn reis door Amerika teruggekeerd en op Schiphol gearriveerd. De Prins werd door Koningin Juliana verwelkomd. Prins Bernhard is hedenmorgen van zijn bezoek aan Amerika in Nederland terug gekeerd. De Prins is drie weken in de Verenigde Staten geweest. Hij heeft daar de conferentie van Bilderberg bijgewoond, die gehouden werd op het eiland Sant- Simon in de staat Georgia. Vóór zijn vertrek werden op het vlieg veld van New York de twee Nederlandse schaatsenrijdsters Joan Haanappel uit Den Haag en Sjoukje Dijkstra uit Amsterdam aan hem voorgesteld. Beide meisjes heb ben deelgenomen aan het wereldkam pioenschap kunstrijden te Colorado Springs. De Prins kwam vanmorgen om tien uur op Schiphol aan. Koningin Juliana verwelkomde Prins Bernhard bij het vliegtuig op hartelijke wijze. De Koningin en de Prins onderhiel den zich enkele minuten met elkaar, waar na de Prins de autoriteiten en de leden van het gevolg begroette, die zich even eens op het platform bevonden. Daarna vertrokken de Koningin en de Prins per auto naar paleis Soestdijk. WASHINGTON (Reuter) Het Ameri kaanse Huis van Afgevaardigden heeft de resolutie aangaande het plan-Eisenhower goedgekeurd, waarin verklaard wordt dat de Verenigde Staten bereid zijn commu nistische agressie in het Nabije-Oosten zo nodig met geweld te weerstaan. De stem verhouding was 350 voor en 60 tegen. De Senaat had dinsdag, met 72 tegen 19 stem men, een gewijzigde lezing goedgekeurd van de reeds eerder door het Huis aan vaarde verklaring waarom president Eisenhower twee maanden geleden had gevraagd. De resolutie machtigt de president ook 200 miljoen dollar uit te geven voor mili taire en economische hulp aan de landen van het Nabije Oosten. ADVERTENTIE Houtplein 20 - Tel. 12000. Grote Houtstraat 140 - Tel. 12349 SOLEX zwarte uitv. vanaf ƒ349.50 ADVERTENTIE NEW YORK (Reuter). De Veiligheidsraad heeft zich eenstemmig uitgesproken voor toelating van Ghana, dat deze week een onafhankelijk lid van het Britse Gemene best is geworden, als 81ste lid van de UNO. Verzoeken om toelating tot de UNO wor den door de UNO-Assemblée behandeld op een aanbeveling van de Veiligheids raad. Men verwacht, dat de Assemblée het verzoek van premier Nhroemah vrijdag zal inwilligen. CAIRO (Reuter) Te Cairo is bekend gemaakt dat Egypte het Suezkanaal van heden af overdag zal openstellen voor schepen tot 500 ton. De bekendmaking werd gedaan in een brief van het Egypti sche gezagsorgaan voor het Suezkanaal aan alle scheepvaartmaatschappijen. Drie schepen wachten in de haven van Port Said om vandaag door het kanaal te varen. In antwoord op vragen of ook Britse en Franse schepen door het kanaal mogen varen, werd verklaard, dat „alle schepen die de tolgelden aan Egypte betalen, het kanaal mogen passeren". In scheepvaart kringen verwacht men, dat nu ook toe stemming gegeven zal worden voor het bergen van de sleepboot „Edgar Bonnet", ADVERTENTIE pegettntantêfc GROTE HOUTSTR.L/7 HRRRLEM die, met het fregat „Aboekir", de doorvaart voor grotere schepen nog verspert. Het door de Egyptische regering gesteun de persbureau voor het Nabije Oosten heeft bekend gemaakt, dat de ontplofbare stoffen, die zich aan boord van de „Edgar Bonnet" bevinden, binnen 24 uur zullen zijn opgeruimd en dat de bergingsploegen van de UNO dan kunnen beginnen met het lichten van het wrak. (UP) Men verwacht dat de Egyptische regering zich zal verzetten tegen de vaart van Israëlische schepen door de Straat van Tiran, de ingang van de Golf van Akaba en dat de Verenigde Staten niets zullen doen indien de Egyptenaren zich met de Amerikaanse scheepvaart in de Golf be moeien. Groot-Brittannië en Frankrijk zouden echter maatregelen willen nemen om elke interventie ten opzichte van hun schepen te voorkomen. Men neemt aan. dat ook Israel, zich zal verzetten tegen Egyp tische belemmering van de Israëlische scheepvaart. Zegslieden van het Israëlische ministerie van Buitenlandse Zaken hebben er hun vreugde over uitgesproken dat president Eisenhower op zijn persconferentie nadruk heeft gelegd op het internationaal karak ter van de Straat van Tiran en de Golf van Akaba. Israel heeft laten weten, dat het vrije doorvaart door het Suez-kanaal zal vragen. In Jeruzalem verluidt, dat premier Ben Goerion tegen de Amerikaanse am bassadeur Edward Lawson heeft gezegd, dat Israel vrije vaart door het Suezkanaal zal eisen.Er is echter geen enkele aanwij zing, dat Egypte van plan zou zijn de blok kade van Israëlische scheepvaart, die het in 1948 in het Suezkanaal heeft ingevoerd, te verslappen. Volgens berichten uit New York zou de secretaris-generaal van de UNO Dag Ham- marskjoeld de volgende week naar Cairo vliegen om over de toekomst van het ka naal te spreken. ADVERTENTIE JUWELIERS - HORLOGERS HOUTPLEIN 15 - HAARLEM HORLOGES Op de Amersfoortseweg te Apeldoorn is de 23-jarige motorrijder B. C. Blasman uit Apeldoorn aangereden door een vracht auto. De 22-jarige duo-passagier H. Eyke- naar, eveneens uit Apeldoorn, werd bij deze aanrijding zodanig gewond, dat hij korte tijd later in het Julianaziekenhuis is overleden. De bestuurder van het motor rijtuig liep betrekkelijk lichte verwondin gen op. Hij is in het Julianaziekenhuis op genomen. De 12-jarige Nico Bouwman, die op de Willem de Zwijgerlaan in Amsterdam door een bestelauto werd aangereden en met inwendige kneuzingen naar het Wil- helminagasthuis werd vervoerd, is aan zijn verwondingen overleden. Volgens de politie is het ongeluk aan het onvoorzichtig over steken van de jongen te wijten. Het katholieke lid van de Tweede Kamer voor de Partij van de Arbeid mr. C. J. A. M. ten Hage uit Nijmegen is op de Vijver- dam te 's-G ravenhage bij het overste ken door een personenauto aangereden en levensgevaarlijk gewond. Mr. Ten Hage, die 52 jaar oud is, werd opgenomen in het ziekenhuis Sint Joannes de Deo in Den Haag, waar hem de sacramenten der ster venden zijn toegediend. Zijn toestand was hedenmorgen nog steeds ernstig. Tengevolge van verkeersonge- j lukken in ons land zijn in 1957 om het leven gekomen 181 personen, i van wie 26 kinderen. De op non-actief gestelde Indonesische minister van Buitenlandse Zaken, Rus- 'an Abdulgani, voor het hooggerechts hof te DjakartaHij wordt ervan be schuldigd Amerikaanse dollars en chè- ques te hebben gesmokkeld tijdens het officiële bezoek van Sukarno aan de V.S. Links achter de tafel zit de voor malige chef van de militaire politie, luitenant-kolonel Prajogo, die beweert de enveloppe met deze deviezen in Washington van de minister te hebben ontvangen. Hangende het proces tracht Abdulgani zich verdienstelijk te maken door als tussenpersoon op te treden tussen Sukarno en Hatta teneinde de twee leiders op veler aandringen weer bij elkaar te krijgen. By het monteren van een nieuwe kraan in de loshal van de Staalfabriek van Hoogovens is gisteren een zeer ernstig on geval gebeurd, dat aan twee arbeiders het leven heeft gekost. Ant. W. W. Rave, 49 jaar oud, afkomstig uit Hattem en vader van vier kinderen en zyn 37-jarige collega C. van Kaam uit Vlissingen, vader van twee kinderen, beiden werkzaam by de aannemingsfirma Byker uit Gorinchem zijn na een val uit de losschietende cabine van de kraan overleden. Een derde arbei der moest met een ernstige kaakfractuur voor chirurgische behandeling in Utrecht worden opgenomen. Aan de westzijde van de fabriek was men donderdagmorgen bezig met het mon teren van een cabine voor een nieuwe los kraan met behulp van twee lieren. De ca bine was reeds omhooggehesen en aan één kant aan de lichter van de kraan bevestigd, toen de kraanhaak van de hijsende lier. die de cabine nog iets verder moest bij trekken, openschoot. De cabine verloor daarbij aan één kant haar ophangpunt en bleef zwaaiend aan de andere haak han gen. Hierbij vielen drie arbeiders van de firma Bijker uit de cabine op de losvloér van de staalfabriek. Rave liep daardoor een schedelbasisfractuur op en is ter plaatse overleden zonder tot bewustzijn te zijn gekomen; Van Kaam moest met le vensgevaarlijk inwendig letsel in het Rode Kruisziekenhuis te Beverwijk worden op genomen, waar hij in de afgelopen nacht overleden is. Het derde slachtoffer, de eveneens 37- jarige A. M. Broekhuizen uit Blerik liep een gebroken kaak op en is naar de tand heelkundige kliniek van het Stads- en Academisch Ziekenhuis te Utrecht over gebracht. Hij maakt het naar omstandig heden redelijk wel.

Haarlem's Dagblad | 1957 | | pagina 1