scheert voor twee laag in prijs dank zij enorme wereldproduktie 16 reinigt en ontsmet Uw toilet! Het naarste werkje wórdt nu voor U gedaan! Reeds jarenlang zijn tijd vooruit in feilloos snelscheren snelscheerapparaat U weet zeker dat uw broek perfect in de vouw zit als u ook HOE KOMT DAT? f 70 7^ Ook verkrijgbaar in 45wol en Ga maar kijken., bij DINSDAG 28 MEI 1957 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT HARPOL Wat is Harpol? Het nieuwe, zelfwerkende rei nigingsmiddel in poedervorm voor Uw toiletpot. Ruikt aan genaam. Speciaal gemaakt om U dat naarste van alle werkjes uit handen te nemen Wat doet Harpol? Reinigt Uw toiletpot beter èn ge makkelijker dan U het ooit zelf zou kunnenWant Harpol rei nigt zonder dat U behoeft te boenen. Ook daar waar U met de borstel niet bij kunt: in de onbereikbare S-bocht van Uw toiletpot. Harpol ontsmet en verwijdert alle aanslag! Wat biedt Harpol? Altijd een schone, frisse toilet pot! Ontsmet! Onaangename lucht verdwenen! Aanslag ver wijderd Om trots op te zijn. En't geeft zo'n veilig gevoel! Ook met 't oog op Uw bezoek. Hoe gebruikt U Harpol? Oh, zo simpelStrooi 's avonds wat Harpol in de toiletpot. Spoel 's ochtends door. Dat is alles De „Philishave" heeft een dubbel scheerhoofd, waarin twee stellen van zes razendsnel rondgaande scheerbeiteltjes, in een minimum van tijd de baardharen grondig verwijderen. Dankzij de spanrand, die de huid glad strekt, worden zowel korte als lange haren tot onder de huidoppervlakte afge schoren. Reeds jaren bezit de „Philishave" alle eigenschappen, die het scheren tot een ongekend gemak maken. Natuurlijk handpalmmodel Het natuurlijke - en sierlijke - handpalmmodel maakt dat dc „Phili shave", gemakkelijk in de hand ligt. Geen haren op uw kleding Afgeschoren haren vallen niet op uw kleding, maar worden opgevangen in de „haarkamer" achter de scheerhoofdcn. Trilt niet in de hand De soepel lopende, zuiver gebalanceerde motor verzekert schokvrij en mild scheren. En nog een voordeel: de „Philishave" is licht in gewicht. Internationale garantie Gedurende een vol jaar schriftelijke garantie. Overal in Nederland en in het buitenland vindt u erkende „Philishave" adressen Voor alle voorkomende spanningen In de steker bevindt zich een eenvoudig tc verzetten schakelaar, die de „Philishave" geschikt maakt voor alle spanningen tussen 110 volt en 220 volt. Ontstoord voor radio en televisie. in Uw toilet is bet toppunt van hygiëne en helderheid. Nèg een „Philishave"! Er is ook een Philips Philishavebal- terij-apparaat voor gebruik op plaatsen waar geen lichtnet is. Speciaal geschikt voor touristen, kampeerders,automobilisten, zeilers en schippers Prijs compleet met batterijhouder, spiegel en tasje f 41.75 PHILIPS Rockltts N.V., Da Bilt Damesregenkleding Selecta is een gedeponeerd merk, waarvan de verkoop uitsluitend door onze zaken geschiede. 1. Is van de edelste textielstof- <en vervaardigd, w.o. Nino- flex. 2. is in dessin en model altijd „en vogue". 3. is voorzien van regenkapje, ceintuur en reserve knopen. 4. is storm- en windproof, waterafstotend. 5. is gratis verzekerd (met polis!) tegen verlies en dief stal. 6. in prijzen van f 45.- tot f 68.50. 7. is in alle gangbare maten leverbaar. De Tilbury Terlenka is vervaardigd van een stof, geweven uit 30% rayon en 70% Terlenka (Terylene). Dat is een ideale verhouding. Daarom is deze pantalon zo oersterk. Daarom blijft hij zo mooi. Daarom blijft de vouw er messcherp in en kan er niet uitgaan. Door de 70% Terlenka! I. A/.# J 55% Terlenka vanaf f 39?5 De ideale moderne herenpantalon let op het merk: TILBURY in de anti-slip tailleband In de beste speciaalzaken, dus bij Telefoon 12210 Grote Houtstraat 96 Alleen verkoop voor Nederland.

Haarlem's Dagblad | 1957 | | pagina 12