egsm Een lekker ontbijt voor de gehele familie! K.I.M. GRUNDIG TELEVISIE 45 cm beeld met „gouden" kanaalkiezer 675 WASMACHINES CENTRIFUGES Geld Sparen KLEIN MAAR DAPPER stcC qcsta&vi' f 4 Fa. W. Hendriks en Zonen Betaalzegels worden aangenomen Gen. Bothastraat 130 95 HAARLEM. Gr. Houtstr.71, Tel. 13020 Reclame is de motor voor uw bedrijf Adverteren is de beste vorm van reclame Borst Winkel veilig - winkel gezellig Bonthandel B.B.B. Telefoon 13.54.1 de Faam Maison Meyer Dameshoeden. Radio- en Televisie- Nieuws K.I. M. Afdeling RADIO en T.V. Haarlem: Doelstraat 7 Amsterdam: Utrechtsestr. 54-56 Haarlemmerdijk 143 VRIJDAG 27 SEPTEMBER 1957 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT o.a. Scharpf, wascombina- tie met verwarming, ther mometer, wasbeweger, 2 pompen enz. Onze aansluiting van deze combinaties is perfect: waterafvoer naast com binatie. Inlichtingen: GED. OUDE GRACHT 116 tussen Gr. Heiligland en KI. Houtstraat. Erkend Installateur. is een grote kunst in deze tijd. Dat zegt u „de man" die al meer dan 60 jaar het volste vertrouwen geniet bij al zfjn klanten in Haarlem en omstreken Hij geeft u de raad: Word wakker! en doe uw ogen open!!! Bij ons koopt u beslist het beste en het goedkoop ste. En waarom? Om dat wij een grote om zet hebben met een kleine winst! Wij heb ben geen winkelpalei zen, maar wel de laag ste prijzen. Stadgenoten Vraag niet hoe het kan, maar profiteer er van. Koop bij de man die uw zorgen verlich ten zal. PROFITEER NU! DBP- Zaterdagmorgen om 9 uur begint de verkoop van de nieuw ste collectie in de mooiste modellen en dessins. De mooiste Dameswintermantels bijna voor niets. De fijnste Damesregen mantels in de nieuw ste tinten en alle maten bijna voorniets De mooiste Herencos- tuums in de nieuwste Engelse en Italiaanse dessins bijna voor niets. Herenregenjas sen in alle maten en modellen bijna voor niets. De nieuwste Sportcolberts in Ita liaanse en Engelse modellen en dessins bijna voor niets. Sport- costuums in de beste kwaliteiten kamgaren en tweed bijna voor niets. De beste Tweed jassen in de mooiste modellen en dessins bijna voor niets. Pan talons in alle maten en de nieuwste tinten bijna voor niets. Buik- costuums 3 delig inde allergrootste maten bijna voor niets. Jon gens combinaties met lange pantalons in alle maten bijna voor niets Kelnerspantalons in alle maten bijna voor niets. Buikpantalons in alle kleuren en de allergrootste maten bijna voor niets. Cor duroy colbert in alle maten en kleuren bijna voor niets. De mooiste autocoats in de nieuw ste tinten bijna voor niets. Kom eens kijken naar onze 3 etalages dan kunt u het zelf zien. Wij geven de beste kwaliteiten voor cen- tenprjjzen. Kom daar om en zie en overtuig u bij het van ouds be kend adres in Heren en Jongeheren kleding voorheen Anegang thans hoek bij de Gen. Cronjéstr. Haarlem-N. Tel. 57831 Loop niet verkeerd: wjj hebben geen fi lialen. Koop het liefst in de morgenuren Grijp nu uw kans voor het te laat is en be steed uw geld goed. Ouden van dagen kunnen profiteren. BU ons koopt u prettig en voordelig 5 PROCENT extra korting op vertoon van deze advertentie. Vrij entree. Wat U in de 3 etalages niet ziet vraagt dat binnen. Voor fouten In telefonisch opgegeven advertenties kun nen wij geen verantwoorde lijkheid aanvaarden. De Administratie Vlot model van acelaat zijde.- met broderie cups en elastieken inzetsel. Jeugdige pasvorm ^95 Poplin beha met maag band, goed insluitende pasvorm met kruisban den, die een goede separatie geven. In B en C Geheel rondgestiktmodel, Beha met beugel, mooie Vormgevend model van witte poplin met kruis- glanssatijn,de zo gewilde poplin met schuimrubber banden waardoor goede separatie gevend. Jeug- i C. scheiding wordt verkregen. dige pasvorm in B en In B en C wit en zwart voering voor tussenmaten. Broderie cups, elastieken onderrand in A en B cup verkrijgbaar in zaken met het ovale raamschild Maison Meyer gekleed najaarsmodel van mirage 24.75 «§1 Als ik in de stad liep te winkelen glipte ik soms wel eens eventjes de Anegang binnen (een verademing, zo'n straat met een minimum aan verkeer!, maar dat je daar zo'n geweldige verscheidenheid in artikelen zou kunnen vinden nee, daar had ik nooit bij stilgestaan. Maar nu ik, ook al om dat heerlijk-ongestoorde winkelen, steeds vaker ga ..Anegangen", merk ik dat je daar vrijwel alles wat je nodig hebt kunt vinden: van stopnaalden tot en met bontmantels! Zo liep ik gisteren met mijn twee jongsten eens even binnen bij BORST. Juist nu de kinderen wat groter worden kom ik er graag, want ik zie echt geen kans meer al die leuke kinderkleren zélf te maken. Neem nu eens dat kostelijke JACKET van wollen flausch (37.90), dat ik voor Tineke van vier jaar kocht. Alles, ook de capuchon, gevoerd met heerlijk warme teddy, en die klep aan de capuchon staat zó enig! Over een tijdje kan Gert-jan, die nu bijna drie is, dat jacket „erven", want het heeft een jongens- én een meisjessluiting. Handig!! Voorlopig heb ik onze jongste nu getroost met een ii. warme wollen, oersterke Delana-broek (14.25) met nauw sluitende pijpen. Borst heeft ze in mooie effen kleuren en in strepen. Tineke krijgt nu ook nog zo'n kleurige overgooier van tinroy voor haar verjaardag. Die staan zo gezellig en de prijs is bijzonder laag. (v.a 8.95). Dat is trouwens iets wat steeds weer opvalt bij Borst: een enorme sortering en prijzen, die rekening houden met de duurte van de tijd Baby- en Kinderkleding Telefoon 21.41.3. Of ik wel eens bij HOLT ben geweest? Dat verzeker ik U! Voor mij is HOLT haast hetzelfde als KERKO, want hij heeft zóveel van die gezellige, practische Kerko-blouses, in letterlijk alle kleuren en soorten! In deze tijd van het jaar stap ik weer over op de poplin blouses met lange mouw (12.90 tot 24.50), waarbij ik uit liefst 21 kleuren kan kiezen. Ik kocht ook een juweel van 'n No-lron waaraan wérkelijk geen strijkijzer te pas komt. Voor 16.90 koopt U deze perfecte poplin No-lron met een 3/4 mouw. 't Heerlijke van deze Kerko-blouses is, dat je bijna elk model open en gesloten kunt dragen, ook die practische mouwloze (11.50), die zo heerlijk zitten onder een mantelpakje. Verder is er - en daar moet U echt eens op af gaan! - nu ook een warme Kerkolana- blouse te vinden, een mengsel van katoen en wol, dat heerlijk behaaglijk aandoet (22.90). Er zijn schattige effen kleurtjes, maar ook leuke moderne dessins. En ook hier weer die volmaakte Kerko- pasvorm en afwerking. Ideaal! Tussen haakjes: wist U dat HOLT ook die prachtige, ELBEO-nylons verkoopt? blouses, kousen, herenmodes Telefoon 10.25.1. O, je kunt in die Anegang zóveel ontdekken! Wist U bijvoorbeeld, dat U er de grootste bontdétailhandel van heel Nederland vindt? Stapt U dan maar eens binnen bij Bonthandel B.B.B.dan bent U aan het juiste adres. U vindt er uiteraard ook de grootste collectie van heel Haarlem. Bij Bonthandel B.B.B kun je ook voor een bescheiden bedrag een schat van een bóntjasje vinden Ik zag bijv. een 3/4 kid leg jasje om zó mee weg te lopen, voor de somma van 139,-. Werkelijk géén geld voor zoiets moois. Er zijn natuurlijk ook nog véle duurdere, langere en kortere bontmantels, en ook zelfs nog goedkopere, maar wat je ook zoekt: Bonthandel B.B.B. tovert het te voorschijn. En als het soms in Haarlem uitverkocht is. dan wordt het aangevraagd bij de filialen in Amsterdam. Den Haag of Rotterdam Hoewel het vroeger nog, wel eens moeite kostte mijn man mee uit winkelen te krijgen, heeft hij zo langzamerhand ook die Anegang „ontdekt" en hij heeft er. net als ik, van die heel speciale „adresjes" gevonden! Zo bijv. de Faam Allereerst vanwege de prachtige „Everform" costuums, die hij daar in zo onnoemlijk veel mooie kleuren en modieuze dessins vindt (van 89,- tot 225.-). Uw man moet beslist eens zo'n „Everform" costuum aanpassen. En let U dan*/oorèl eens op de unieke pasvorm, en op de. ik zou haast willen zeggen, uitgebalanceerde coupe. Meesterlijk! En weet U wat zo prettig is bij de Faam? Wat U ook verkiest, 't is er practisch altijd. Of 't nu een gekleed costuum is of iets sportiefs, een vrolijk Italiaans streepje of een rustiger Engels ruitje. Ook voor onze zonen doe ik er goede en betaalbare ontdekkingen. De oudste is nu net aan z'n eerste „Everform" sportcombinatie toe. Maar ook daarvan zijn de leuke jasjes volmaakt „everform", hoe nonchalant die jongens er soms ook mee omspringen! Voor onze jongere editie is-er de beroemde Hazewind-kleding en voor mijzelfalles wat maar mooi is op 't gebied van mantels, japonnen, mantelpakjes, rokjes, teveel om op te noemen! „Evertorm" 89.- tot 225.- Dames-, heren- en jongenskleding. Telefoon 10.40.1. alleraardigste baret 9.75 Maison Meyer is natuurlijk een zaak, waar je als vrouw alleen met je ogen dicht aan voorbij zou kunnen lopen! Nu wij vrouwen in deze tijd van het jaar weer extra „hoed-minded" oftewel: gevoelig voor leuke hoedjes aan 't worden zijn, komt Maison Meyer ons weer verwennen met de nieuwste modelletjes, die opvallend voordelig zijn bovendien. Want hebt U ooit zo'n schat van een modieuze, lichte baret gezien, met een charmante gespgarnering, voor de somma van 9.75? Voor nog geen tien gulden bent U „bij" met de mode! Ik zag er ook nog een wat gekleder najaarsmodel van mirage, waarvoor je zó vijfentwintig gulden zou betalen. Maar nee: 't kost bij Maison Meyer maar 13.75. En dan praat ik nog niet eens over die werkelijk uitzonderlijk mooie hoed met brede rand, buitengewoon flatteus, in een fijne tint beige, en gemaakt van de allermooiste kwaliteit mirage. Ook voor deze uiterst chique hoed hebt U aan Uw vijfentwintig gulden nog teveel, want het prijskaartje ver meldt slechts 24.75. Alles met elkaar dus redenen te over, om de winter niet blootshoofds in te gaan! Fleur voortaan uw ontbijt op met de altijd brosse, verrukkelijk smakende Kellogg's Corn Flakes Het is een aan koolhydraten rijke traktatie, die u met energie voedt voor de gehele morgen Niet eerder in ons land vertoond en officieel, alleen in Nederland geldig garantiebewijs. Alleen bi] K.I.M.: f 699.- Uit voorraad leverbaar de allernieuwste (types 1958) GRUNDIG en LOEWE-OPTA RADIO'S MET 20% KORTING (ook wasmachines, stofzuigers en rijwielen met 20°/o korting).

Haarlem's Dagblad | 1957 | | pagina 8