wart op wit... eureOa ii Goed Koffie-nieuws van Douwe Egberts! BB O 298,- b. personeel ter opleiding voor rangeerder ECHTE GELDERSE Waarom knappe vrouwen er zo aantrekkelijk uitzien... Douwe Egberts poederkoffie Als er maar Stegeman op het loodje staat! 12 fabriek 11 r HOOGOVENS a. arbeiders voor algemene werkzaamheden De nieuwe Mocconazo pittig en vol aroma als versgezette koffie! WOENSDAG 30 OKTOBER 1957 SS-—; U ziet welke aan bieding er ditmaal is, in zwart en wit. En waar het is Bij EUREKA, U weet het, in de Jordaan. Neem de moeite om even te zoeken j in de nauwe straat jes, U vindt het gauwendan wordt uw moeite meer dan beloond. Er wacht U ongekend <*1 voordeel, meube- I len tegen felhoek, 4 sloelen tafel. Met schuimplas- tic afgedekt, met plas tic bekleed; in diverse modetinten. (reiskosten en franco leve ring met eigen wagens door geheel Nederland, tevens gratis opslag I) meube jui Karthuizerstraat 26, Tel. 48161, Amsterdam (vanal Centr. Station met lijn 13 over op 10 tot Westerstr.) C.;T:: xTy;:;T IJ M U I D E N In verband met uitbreidingen, die bij onze bedrijven plaatsvinden, vragen wij De tewerkstelling geschiedt hoofdzakelijk in ploegendienst. Voor hen, die 23 jaar of ouder zijn bedraagt het bruto-weekloon in ploegendienst ca. f.85,-. Er zijn goede kansen om door opleiding en ervaring op te klimmen naar hoger betaalde functies. Minimum leeftijd ca. 21 jaar, maximum 42 jaar. De opleiding geschiedt de eerste 5 weken op onze bedrijfsschool, daarna gedurende 2 a 3 maanden In de praktijk. Men dient bereid te zijn In verschillende soorten ploegendienst te werken. Min. leeftijd 21 jaar, max. 35 jaar. Ervaring In deze werkzaamheden Is geen vereiste. Zij, die een bril dragen of kleurenblind zijn kunnen niet In aanmerking komen. Zeer gunstige loonregeling. Voorlichtingsavond Onze personeelsdienst zal op DONDERDAG, 31 OKTOBER 's avonds van 7 - 9 uur Sitting houden In het arbeidsbureau te Haarlem, Kleine Houtweg 1 8, alwaar men geheel vrijblijvend alle gewenste Inlichtingen omtrent loon- en arbeidsvoorwaarden, de aard der werkzaamheden, enz. kan ontvangen. Desgewenst kan men zich ook schriftelijk aanmelden bij Hoogovens, IJmulden, Sociale Afdeling, Hoofdkantoor, kamer 105. .3 an alleen weet U zeker, dat U echte Gelderse rookworst krijgt, van het fijnste vlees, mild gekruid en met zorg gerookt volgens eeuwen-oud Gelders recept! Als U met nadruk om STEGEMAN vraagt, wacht U thuis de kostelijke beloning van louter grage eters! Het heerlijke aroma van die sappige worst brengt er meteen de stemming al in. STEGEMAN-maaltijden zijn vrolijke maaltijden! Ik ben gewoon jaloers op die onberispe lijke nylons van Uw mannequins. De mijne zijn lang zo mooi niet Waar kopen die meisjes ze toch alleen dat... Dat is helemaal geen geheim, mevrouw. Dubarry gaat veel langer mee. Op de shows. Ze dragen Dubarry nylons. Die zijn veel waar veel van nylons gevergd wordt is ons eleganter en mooier van kleur. Maar niet gebleken dat Dubarry's de sterkste van aile nylons zijn. Dubarry's zijn in elke goede zaak verkrijgbaar' zo mooi, zo sterk Dubarry nylons van 295 tot 4.95 Door een nieuwe vinding van Douwe Egberts is Moccona thans extra-krachtig, pittig en vol aroma. De nieuwe Moccona wordt verkregen uit vers gezette koffie, waaruit het water in enkele seconden wordt verwijderd. Op dat moment ontstaan talloze kleine koffiebolletjes, waarin het aroma van de koffie is opgesloten. Deze koffiebolletjes lossen onmiddellijk op wanneer U er heet water opschenkt. U hoeft dan alleen maar suiker en melk naar smaak toe te voegen om van een lekker kopje Douwe Egberts koffie te kunnen genieten Week-end bus f 1.36 Normale bus f 2.40 (of potje) Gezinsbus f 8.90 Vraag Uw winkelier het nieuwe rode busje! MOCCONA

Haarlem's Dagblad | 1957 | | pagina 8