Massabetoging in Padang eist aftreden van kabinet-Djuanda gMORRIS 'fjeforei/ot/fiis/// HET WEER Nieuw bewind van Hatta en sultan van Djokja verlangd Bovenverdieping van het oude posthuis in Heemstede uitgebrand Dulles als handelsreiziger op de conferentie in Ankara Voorstellen tot topgesprek in het voor jaar verwacht Washington schuift weer de ministers naar voren Tito zou een bespreking met.Kroesjtsjev wensen Rustig weer Geschil Luns-Zijlstra is nog niet opgelost Critiek op Gaillard wegens subsidies aan de cognac Uiterst links en rechts vallen elkaar om de hals De drie Russen zijn reeds vertrokken Breuk van radiumnaald is nog nooit voorgekomen Utrechtse artsen gaan vrijuit Om de vijf jaar een extra feestelijke bevrijdingsdag? „Zuiderkruis" met 775 évacués uit Djakarta Het woord is aan Opluchting in Nebraska Dolleman met jachtgeweer eindelijk gegrepen Hij wordt reeds van elf moorden verdacht Haarlemmer deed mee aan overval in Hilversum Westelijke hulp in het Nabije Oosten is in feite veel groter dan die van de Sovjet-UnieJi 72e JAARGANG No 172 DONDERDAG 30 JANUARI 1958 303e JAARGANG No 20 Grote Houtstraat 93, Haarlem. Tel. 15295 TT 1 T"^ 11 1 Uitgave Grafische Bedrijven Damiate N.V. (6 lijnen) Directie, Redactie, Administratie. gamaf I 9 1 I Verschijnt dagelijks beh. op zon- en feestdagen. Dmkkerij Gr. Heiligland 10. Tel. 15295. Bij- g I f 1 f I J (1 IJ 1 Cl fl AboJment p. week 59 ct, p. kwartaal 7.65, kantoor Haarlem-N. Soendaplein, Tel. 57755 A A W Ja JL JL X X M X^^ X fr. p.p. 8.15. Losse nrs. 12 ct. Postgiro 273107. Hoofdredacteur: Simon Koster Adj. Hoofdredacteur: Jos L. Lodewijks OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Advertentietarieven op aanvraag verkrijgbaar. Directie: P. W. Peereboom en A. D. Huijsman Morgen zal prinses Beatrix haar twin tigste verjaardag vieren. Een recente opname van de prinses. (Foto Meyboom) LONDEN (Reuter/AFP) Volgens twee Londense bladen, de Daily Mail en de Daily Herald, zal het westen in mei of juni Rusland voorstellen doen betreffende een topconferentie, die niet door een bijeen komst van ministers van Buitenlandse Zaken zou worden voorafgegaan. De Washington Post merkt op dat de Amerikaanse regering aan een soort schizofrenie schijnt te lijden gezien het standpunt van Dulles dat voor een top conferentie eerst voorbereidingen op lager vlak moeten geschieden en het feit dat Eisenhower nimmer een dergelijke strakke houding lijkt te hebben ingenomen. Het departement van Buitenlandse Zaken is weer afgegleden naar Dulles' negatieve handelswijze inzake het jongste antwoord aan Rusland, aldus het blad. WASHINGTON (UP) De Verenigde Staten blijven van mening dat een even tuele topconferentie voorafgegaan moet worden door een bijeenkomst van de ministers van Buitenlandse Zaken, aldus heeft een officiële woordvoerder van het State Department medegedeeld. De pers chef van het Witte Huis, Hagerty, heeft de indruk gewekt dat het Amerikaanse standpunt ten aanzien van de voorberei ding zou zijn herzien. Hagerty verklaarde vorige week in een televisie-interview dat slechts overeenstemming over de agenda van een topconferentie noodzakelijk was. LONDEN (UP) De Sovjet-Unie zou bereid zijn het westen concessies te doen wat betreft de voorbereidings-procedure van een mogelijke topconferentie, aldus verluidt in diplomatieke Britse kringen. De Sovjetregering wijst weliswaar een voorbereidende conferentie van ministers van Buitenlandse Zaken af, maar zou ge neigd zijn toe te stemmen in voorbereiding via de gebruikelijke diplomatieke kanalen. Êveneens zou men in Moskou bereid zijn de conferentie te beperken tot de rege ringsleiders van de grote vier: de Ver enigde Staten, de Sovjet-Unie, Groot- Brittannië en Frankrijk. BELGRADO (Reuter) In diplomatie ke kring te Belgrado wordt verklaard, dat president Tito heeft verzocht om een ge sprek met de Russische partijsecretaris Kroesjtsjev vóór het congres van de Joego slavische communistische partij in April. Buitenlandse waarnemers geloven, dat Tito Kroesjtsjevs instemming met de Joe goslavische houding van strikte neutrali teit wil trachten te verkrijgen. Dit zou naar hun mening de positie van de Joego slavische leiders op het partijcongres aan zienlijk versterken. ADVERTENTIE BARTEUORISSTR. HAARLEM TEL.13439 FERD. BOLSTR. 48 A'DAM TEL. 717162 FALCON WOLLEN TWEEDJASSEN VERWACHTING, medegedeeld door het K.N.M.I. in De Bilt, geldig van donderdagavond tot vrijdagavond, opgemaakt om 11.15 uur: Op vele plaatsen mist, maar ook hier en daar opklaringen. Over wegend droog weer. Weinig wind. Ongeveer dezelfde tem peraturen' als vandaag. Volledige weerrapporten op pagina twee. DIT NUMMER BESTAAT UIT VEERTIEN PAGINA'S. DJAKARTA, (ANP). Volgens een bericht van radio-Padang is op een massabetoging in Padang in Midden-Sumatra het aftreden van het kabinet-Djuanda geëist. Tijdens een bijeenkomst van deze „volksactie", welke werd toegesproken door de voormalige militaire commandant van Noord-Sumatra, kolonel Simbolon, en de oud-waarnemend chef-staf van het leger, kolonel Djambek, werd betoogd, dat het kabinet-Djuanda in de strijd om West-Irian en de uitvoering der besluiten van de verleden jaar in Djakarta gehouden conferentie tot nationaal overleg, heeft gefaald. Vol gens radio-Padang werd gezegd, dat de waarnemend president mr. Sar- tono, de vroegere oud-vice president Mohammed Hatta en sultan Hamengku Buwono IX van Jogjakarta tot kabinetsformateurs moet benoemen. Ook in Djakarta heeft de fractieleider van een der gematigde islamietische par tijen het aftreden van de regering-Djuan- da geëist, omdat zij de eenheid in het land niet heeft kunnen verzekeren, noch heeft kunnen waarborgen dat „wij de strijd om West-Irian zullen winnen". Voorts zeide deze fractieleider, Subadio, dat de regering er niet in is geslaagd de actieve steun te kri.igen van de Aziatische en Afrikaanse landen, met uitzondering van Egypte. „De grootste dienst, die het kabinet aan het land kan bewijzen ter wille van de veiligheid van volk en staat en van de strijd om de bevrijding van West-Irian, is op dit ogenblik af te treden". Aan de andere kant verklaarde de se cretaris-generaal van de communistische partij Aidit, dat voor zover zijn partij be treft, „er geen beter kabinet bestaat dan het huidige" en dat de maatregelen, die het tegen de Nederlandse belangen in In donesië heeft genomen, krachtiger waren dan die van de voorgaande kabinetten. Ultimatum Onze correspondent te Washington schrijft: Een groep belangrijke anti-communis tische Indonesiërs, onder wie kolonel Sim bolon, de voorzitter van de Masjumipartij, Mohammed Natsir en de directeur van de Bank van Indonesië Sjafruddin, zou vol gens een artikel in het weekblad „Time" een ultimatum aan de huidige regering in Djakarta hebben voorbereid. In dit ulti matum, dat volgens geruchten, die in Washington de ronde doen, reeds zou zjjn gepresenteerd, zou bovengenoemde groep de eis hebben gesteld, dat de regering te Djakarta in anti-communistische richting moet worden gereorganiseerd. Indien de regering te Djakarta het ulti matum zou afwijzen, dan zou de Padangse groep zelf een tegenregering vormen voor geheel Indonesië en als zodanig de erken ning van het buitenland zoeken. Met het oog op het artikel in de „Time" en op an dere geruchten, die in de Amerikaanse hoofdstad circuleren, kan worden opge merkt, dat er verschil van mening heerst over de tijd, waarop het ultimatum zou zijn overhandigd. Het schijnt, dat er onder de oppositie te Padang enkele figuren zijn, die alsnog willen proberen na te gaan of Sukarno tot een compromis bereid is. Zij zouden wellicht de voorkeur geven te wachten tot Sukarno in Indonesië is terug gekeerd. DJAKARTA (ANP) Op zijn pers conferentie te Djakarta heeft de Tsjecho- slowaakse premier Viliam Siroky, de be schuldiging geuit, dat „Amerikaanse stem men" de separatistische bewegingen in In donesië steunen. Gevraagd of hij hiermede bedoelde, dat de Verenigde Staten trach ten de tegenwoordige regering omver te werpen, antwoordde Siroky, dat de huidige In antwoord op een vraag van mr. In t Veld heeft minister-president dr. Drees in de Eerste Kamer erkend, dat er een meningsverschil bestaat tussen de minis ters Zijlstra en Luns over de topleiding van de Europese economische zaken. „De tijd is echter nog niet rijp" aldus dr. Drees „hierover in het openbaar mededelin gen te doen. Het is nog een punt van be raad in het kabinet. Wij moeten trachten tot een beslissing te komen in eigen kring en die zou moeilijker worden als ik er be schouwingen over ging houden". periode kan worden gekarakteriseerd door een duidelijke neiging om steun te ver lenen aan pogingen tot afscheiding. DJAKARTA (UP) Dr. Sukiman, eer ste voorzitter van de Masjumi, heeft in een onderhoud met premier Djuanda toe gezegd, dat de Masjumi zal trachten een overeenstemming te bewerkstelligen tus sen de Indonesische regering en de gou verneur van de Bank Indonesia, Sjafrud din, en de regering in dit verband ver zocht eventuele maatregelen tegen Sja fruddin op te schorten. Mocht de Masjumi niet slagen, dan zal de zaak teruggegeven worden aan de Indonesische ministerraad. Dit wist het blad „Suloeh Indonesia" 'woensdag te melden. TOKIO (UP) President Sukarno is woensdag in Tokio gearriveerd. Op het vliegveld werd hij verwelkomd door pre mier Nobosuke Kishi, regeringsleiders, leden van het corps diplomatique en van de Indonesische gemeenschap. De veilig heidsdienst. en de politie, gewaarschuwd dat men Sukarno misschien naar het leven zou staan, mengden zich onder het pu bliek en hielden dat op een afstand. Er deden zich echter geen incidenten voor. Tokio is Sukarno's laatste pleisterplaats voor hij naar Djakarta terugkeert. Schout-bij-nacht Carlos Larrazabal, de leider van de militaire junta in Venezuela, die het bewind heeft over genomen van de gevluchte dictator generaal Jim,énez, heeft in Caracas zijn doelstellingen uiteengezet tegen over de pers. De nieuwe regering is reeds erkend door de Verenigde Staten, Groot-Brittannië, Argentinië en Italië. Op de Bello Monte bij de hoofdstad had Jiménez een paleis-fort van tien miljoen gulden laten zetten, dat deze maand in gebruik genomen zou wor den. De nieuwe regering heeft de grootste moeite de bevolking te weer houden van wraakoefeningen tegen aanhangers van het oude regime. De regeringsjunta heeft bij decreet het parlement ontbonden, omdat het niet op democratische wijze tot stand is gekomen en het volk niet vertegenwoordigt. PARIJS (UP) Tegenstanders van de Franse premier hebben Gaillard ervan be schuldigd, dat hij de magere schatkist reserves zou gebruiken om zijn kiezers te bevoordelen. De communisten en uiterst- rechtsen beweren, dat Gaillard een sub sidie van zeshonderd miljoen francs heeft toegekend aan de congnacdistilleerderijen van het departement De la Charente, het kiesdistrict van Gaillard. Het recht-georiënteerde radicale dagblad „L'Aurore" schrijft, dat „de Fransen zo'n subsidie niet zullen goedkeuren". Er gaan geruchten, dat verscheidene afgevaardig den zouden trachten een debat te openen over „gewoonten, die het kabinet in dis krediet brengen en wel eens zouden kun nen eindigen met de veroordeling van het regime door het volk", aldus het blad. In officiële kringen is verklaard, dat de subsidie geen politieke motieven heeft. De subsidie zal de export van de cognac, die veel dollars in het laadje brengt, op zeven tien miljard francs handhaven. Vanmorgen is de bovenverdieping van het zogenaamde oude posthuis aan de Herenweg 94 en 96 in Heemstede geheel uitgebrand. Om ongeveer kwart voor negen ontdekte een agent, die schoolkinderen be hulpzaam was bij het oversteken van de drukke rijksweg, de vlammen," die snel om zich heen grepen. De ene helft van het huis, dat eigendom is van de r.k. pa rochie St. Bavo, wordt bewoond door de familie T. Warmerdam, in het 'andere ge deelte is de katholieke kleuterschool on dergebracht. Op de bovenverdieping be vinden zich aan de ene. zijde slaapkamers en aan de andere kant het jeugdhuis van de Gidsenbeweging. In dit gedeelte is de brand vermoedelijk ontstaan. Het duurde niet lang, of de gehele bo venverdieping stond in lichter laaie. Het kleuterschooltje en de achter het huis gelegen schoollokalen werden, voorzover er al kinderen in aanwezig waren, ont ruimd. Vele kinderen hadden al de schrik te pakken gekregen. Door het snel optreden van de agent was de brandweer spoedig aanwezig. Met vier stralen werd de bestrijding van het intussen tot een vlammenzee uitgegroeide vuur ter hand genomen. Van onder de dakpannen en uit ramen lekten de vlam men naar boven, maar toen de krachtige stralen eenmaal op de vuurzee waren ge richt, kon het vuur in betrekkelijk korte tijd worden bedwongen. Na ruim een half uur was de brandweer de situatie meester. Met het nablussen was lange tijd gemoeid, omdat het houtwerk nog lange tijd bleef nasmeulen. De gehele morgen bleven brandweerlieden nog in en rondom het 'geteisterde huis in actie. De benedenver dieping liep uiteraard waterschade op. Het blussingswerk trok veel bekijks. De vlammenzee in de bovenverdieping van het zogenaamde oude posthuis aan de Herenweg in Heemstede werd krachtig bestreden. Op de voorgrond slaat de burgemeester, mr. A. G. A. ridder van Rappard, het blussings werk gade. Vooral van de schoolkinderen, die in dichte drommen stonden toe te zien, hoe brandweerlieden zich op het brandende dak waagden en, staande op een ladder of leunend in de dakgoot, de waterstralen naar binnen richtten. Het drukke verkeer moest worden omgelegd. Na ruim een uur werd de wegomlegging opgeheven. Aangenomen wordt dat de brand is ont staan in het op de bovenverdieping ge legen jeugdhuis van de Gidsenbeweging. Woensdag zijn daar mensen geweest. Van de zijde van de brandweer kon men echter nog niet bevestigen, of de oorzaak moet worden gezocht bij een brandend sigaret teneindje. Het huis was verzekerd. DEN HAAG. Hoewel van officiële zijde een diep stilzwijgen in acht wordt genomen over het tijdstip, waarop de drie Russische diplomaten op last van de Nederlandse regering ons land moeten verlaten, vernamen wij van welingelichte zijde, dat 31 januari als uiterste datum was gesteld. De betrokkenen zouden ech ter al enkele dagen geleden zijn vertrok ken. Vorige week zaterdag is de Sovjet- Russische ambassadeur Kirsanof op het departement van Buitenlandse Zaken door minister Luns in kennis gesteld, dat de Nederlandse regering de adjunct-militaire en luchtmachtattaché Tchernov, de ad junct-marine-attaché Zenin en de tolk Soechatsjow als persona non grata be schouwde. In een uitvoerig gedocumen teerde nota werd de Russische ambassa deur van de redenen van dit besluit op de hoogte gebracht. Van Russische zijde zijn geen pogingen gedaan de beschuldigingen te weerleggen of tegen het uitwijzings bevel te protesteren. In regeringskringen in Den Haag is men wel enigszins verrast geweest door de publicaties over deze zaak. Een buiten lands perbureau kreeg in NAVO-kringen in Parijs de eerste inlichtingen en maakte deze dinsdagavond wereldkundig. Het is gebruikelijk dat de NAVO-partners elkaar inlichten over verdachte activiteiten van Russische diplomaten of andere commu nistische agenten. Tegen de behandelende geneesheren van I het Puttense meisje Joke Haanschoten worden geen disciplinaire maatregelen ge nomen, omdat is gebleken, dat zij geen fouten hebben gemaakt toen het meisje op 15 januari door hen met een radium naald is behandeld. Dit is de conclusie van een commissie, die op verzoek van het illege van curatoren der rijksuni versiteit te Utrecht een onderzoek heeft ingesteld. Volgens deze commissie moet van een toevallige samenloop van omstan digheden worden gesproken. Met de mo gelijkheid, dat de kop zou afbreken werd geen rekening gehouden, aangezien daar over in medische literatuur tot dusver nooit melding is gemaakt. De constructie van de naald leek zo soliede, dat de ge dachte aan een mogelijke breuk bij nie mand is opgekomen. Minister-president dr. Drees heeft gisteren in de Eerste Kamer medegedeeld, dat nieuwe besprekingen met een aantal organisaties over de viering van de be vrijding op 5 mei waarschijnlijk ertoe zullen leiden, dat de bevrijdingsdag zal worden gevierd als tot nu toe, maar dat om de vijf of tien jaar 5 mei extra feeste lijk zal worden gevierd zoals in 1955. DJAKARTA (ANP) Het hoofd van de Nederlandse diplomatieke missie in Indo nesië, H. Hasselman, deed woensdag te Tandjong Priok 775 Nederlanders uit geleide, die aan boord van de „Zuider kruis" naar Nederland vertrokken. Onder hen zijn tachtig zieken. Victor Hugo: Veertig is de ouderdom der jeugd; vijftig de jeugd van de ouderdom DOUGLAS, WYOMING (Reuter/AFP/ UP) Een onder-sheriff in Douglas in de Amerikaanse staat Wyoming, heeft de 19- jarige Charles Starkweather en zijn 14- jarig vriendinnetje Carol Fugate aange houden, welke laatsten ervan worden ver dacht elf moorden te hebben gepleegd. Zij bevonden zich in een auto, die zij van één van hun slachtoffers hadden gestolen. De negentienjarige was al door een burger overmeesterd, die hem het jachtgeweer had afgenomen toen de onder-sheriff arriveer de, tot wie het meisje onmiddellijk haar toevlucht zocht. Honderden vrijwilligers jaagden op de moordenaar. De eerste slachtoffers van de jongeman waren de moeder, de stiefvader en een tweejarig halfzusje van Carol. De ouders waren doodgeschoten en de kleuter dood geslagen. Daarna volgde een 70-jarige boer en een jong paartje, dat doorzeefd met kogels in de kelder van een verlaten school werd aangetroffen. Het meisje leek ook nog het slachtoffer van een zedenmisdrijf te zijn geworden. Als derde groep slachtoffers vond men een echtpaar en hun dienstbode, allen doodgeschoten. De man was een industriëel in wiens auto de jongeman de laatste etappe van zijn „moordende rit" maakte. Later werd namelijk ook een schoenhande laar dood in zijn wagen aangetroffen. Hij was door de voorruit heen beschoten. Deze moord heeft de verdachte inmiddels be kend. Hij wordt ook verdacht van een vóór deze reeks gepleegde roofmoord op een benzinepomphouder. Het meisje in zijn gezelschap verklaarde al die tijd slechts zijn gevangene te zijn geweest. Zij is onmiddellijk in een zenuw inrichting opgenomen. De jongeman was volgens zijn ouders van school gestuurd omdat hij altijd vocht en hij werkte daarna ook maar nauwelijks. „Het liefst las hij geïllustreerde jeugdver halen of ging hij op jacht", aldus de ouders. In samenwerking met de recherche te Amsterdam heeft de recherche van Hil versum drie jongelieden aangehouden, die in de nacht van 18 op 19 januari de over val op een Hilversumse apotheker hebben gepleegd. Aangehouden zijn een 25-jarige Haarlemse handelsvertegenwoordiger en een 1 unstschilder en een fotograaf uit Am sterdam, beiden 22 jaar. De eerste is de apotheek binnengegaan om daar een en ander te kopen. De andere twee hebben de apotheker met vuurwapens bedreigd toen hij bij het uitlaten van zijn klant aan de deur van de apotheek verscheen. Het drietal heeft verklaard zich nog niet eer der aan dergelijke praktijken te hebben schuldig gemaakt. ANKARA (Reuter) De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Dulles, heeft, als waarnemer op de conferentie van de raad van ministers der Bagdad- landen, meegedeeld, dat de Verenigde Staten de organisatie tien miljoen dollar zullen schenken als bijdrage tot de uitvoe ring van een gemeenschappelijk plan voor de aanleg van communicatiemidde len in de mohammedaanse leden-staten. De schenking moet nog door het Amer- kaanse Congres worden goedgekeurd. De V.S. hebben vorig jaar 12.500.000 dollar geschonken. De raad van ministers heeft besloten, de volgende conferentie in juli te Londen te houden. Volgens de secretaris-generaal van het Bagdadpact, Awni El Khalidy, heeft Dul les gezegd dat de hulp van de vrije wereld aan de landen van het Nabije-Oosten in feite veel groter is dan die van de Sovjet- Unie. De lage rentevoet, die de Russen be rekenen, is meer schijn dan werkelijkheid omdat zij de prijzen van de goederen kunstmatig vaststellen. Khalidy verklaar de dat Dulles de hulp van de vrije wereld in totaal op 2.200 miljoen dollar heeft ge schat. In de komende vijf jaar komt er tien miljard dollar bij. Van de 12J/2 miljoen dollar, die de Amerikanen het vorig jaar hebben gegeven is acht miljoen bestemd voor karteringswerk. De rest zal, samen met de nieuwe gift van tien miljoen dol lar, voornamelijk worden gebruikt voor de aanleg van televerbindingen tussen de hoofdsteden en de belangrijkste steden van de leden-staten. Teleurstelling? Waarnemers geloven, dat Dulles' ver gelijking tussen de Russische en de wes telijke hulp een gevolg is van een zekere teleurstelling onder d. Arabische pactle den, die gehoopt hadden op steun van Irak voor hun ontwikkeling. Irak zou echter, door vermindering van de inkomsten uit de olie in het afgelopen jaar, niet zoveel kunnen bedragen als verwacht was. Het geld dat Groot-Brittannië en de Verenigde Staten beschikbaar stellen is lang niet voldoende voor de economische projecten die de pactlanden willen uitvoeren. Dulles en zijn Britse ambtgenoot Selwyn Lloyd zouden evenwel te verstaan hebben gege ven, dat zij hun partners niet in de steek zullen laten als de huidige fondsen uitge put zijn. Probleemloos Naar verluidt, zal het slot-communi- qué dat heden wordt verwacht alleen over militaire en economische kwesties en afweer van communistische ondermij ningsactiviteit handelen, en geen verwij zing naar problemen als Palestina, Cy prus of Kasjmir, zoals sommige ministers wensten. De activiteit van de commissie die ondermijnende activiteit bestrijdt, zou uitgebreid worden tot bestrijding van Sovjet-infiltratie in de pactlanden. ANKARA (UP) Dulles wees ook op de strategische inslag van de Russische hulp (veertig percent ervan gaat naar Egypte dat het Suezkanaal beheerst en 23 percent naar Syrië, dat pijpleidingen con troleert. De Turkse minister van Buiten landse Zaken Zorloe zei in een onderhoud met United Press: „Wij zelf zijn in gebreke gebleven, omdat wij niet voldoende publi citeit geven aan de Amerikaanse hulp. Tot nu toe beschikte Turkije bijvoorbeeld niet over een radio-station, waarmee een vol doende afstand bestreken kon worden". De minister van Buitenlandse Zaken van Per- zië, Aly Ardelan, noemde de toegezegde tien miljoen geen slecht begin. CAIRO (UP) Egypte heeft de landen van het Nabije Oosten gewaarschuwd dat de vestiging van raket-bases op hun grondgebied kan leiden tot een alles-ver- nietigende wereldoorlog. Een woordvoer der van het Egyptische ministerie van Buitenlandse Zaken zei dat dergelijke bases het gevaar vergroten dat de heilige plaatsen van het christendom en de islam, de olierijkdommen der Arabische landen en het Suezkanaal worden vernietigd. Als landen van het Bagdadpact raket-bases toelaten, zal de koude oorlog zich in het Nabije Oosten concentreren, zo zei hij.

Haarlem's Dagblad | 1958 | | pagina 1