Gemeub. huis BESPAAR EXTRA Niemeijer ROODMERK THEE 1 Niemeijer w 4 kamer flats "ee Britse trawlers blijven vissen in IJslandse wateren „UND ABENDS IN DIE SCALA" enige radiomonteurs ROODMERK KOFFIE"THEE 8 Twee Amerikanen in Bagdad gedood Afwijzende reacties W. van Delft L. Wijnberg M. C. de Haan D. v. d. Hei|de Rechtsbijstand ZANDVOORT Concert in ,,Het huis in de duinen" Programma orgelconcert Zonodig onder bescherming van oorlogsschepen9 Adverteert in dit blad Scheepvaart OPROEPING SütpiMfacktia'i CATERINA VALENTE ff EL® KANTOORJUFFROUW Telefoondistrict Haarlem vraagt PTT Telefoondistrict i administratief personeel vraagt g 4 "9 op onze toch al J m %m m lage prijzen! Leverpastei 3 blikjes 443- Smeerkaas 2 pakjes 40-43 Choc.pastilles 100 gram 45-58 Fruitdrops 3 grote rollen 45-35 Puddingsaus... «„„47-39 Toiletzeep fris parfum 3 slukken 44 59 TomatensoepSYtLp., 45- 45 2 tabletten fijne chocola 50 ct goedkoper 45fr| 00 Mager ontbijtspek 49 Vruchtenblokjes 29 Siarnrijst droogkokend 42 Pinda S vers gebrand.. 45 Grote ontbijtkoek, u 49 En zonder betalen tientjes halen met GRATIS Guldenzegels! Te bouwen in Sinnevelt #9tk GRATIS Tom Poes voor de kinderen! WOENSDAG 16 JULI 1958 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Henri Cabot Lodge, de permanente ge delegeerde der V. S. bij de UNO, heeft dinsdagavond in de Veiligheidsraad de Amerikaanse troepenlandingen in Li banon bekendgemaakt en verklaard, dat deze troepen zullen blijven totdat een troepenmacht van de UNO hun taak overneemt. Voor de vergadering zag men Cabot Lodge, (tweede van links) in druk gesprek met dr. Karim Askoul van Libanon (geheel links) en Abdoel Abbas van Irak en Taysir Toekan, van Jordanië, (tweede van rechts en geheel rechts). WASHINGTON (AFP/Reuter) In Bagdad zijn maandag, volgens onbevestig de berichten, twee Amerikanen door een menigte gedood. Dit is meegedeeld door de woordvoerder van het Amerikaanse mi nisterie van Buitenlandse Zaken, Lincoln White. De menigte zou een groep van tien Europeanen hebben aangevallen, onder wie deze twee Amerikanen. Een derde Amerikaan rou na een pak slaag hebben kunnen ontkomen. Volgens White hadden Iraakse militairen blijkbaar de tien Europeanen uit een ho tel gehaald voordat het uitgaansverbod van kracht was. De mensen op straat had den toen de Europeanen aangevallen. De „Pan American World Airways" in Londen heeft een bericht uit Teheran ont vangen, waarin gezegd wordt dat de Ame rikaanse ambassade in Bagdad door mili tairen omringd lijkt te zijn. De revolu tionaire regering van Irak schijnt hiertoe te zijn overgegaan om de ambassade te beschermen en tevens te verhinderen dat ambassadepersoneel het gebouw verlaat, aldus een woordvoerder van de Pan Ame rican. AMMAN (Reuter) De Jordaanse radio heeft dinsdagmiddag bekendgemaakt, dat de Iraakse tweede divisie, die trouw is ge bleven aan koning Feisal, van Mosoel en Kirkoek in Noord-Irak naar Bagdad op rukt, om de opstandelingen te bestrijden. Het kan nog wel 24 uur duren voor deze militairen Bagdad bereiken. Mosoel ligt op. circa 400 km en Kirkoek op circa 275 km van Bagdad. In een officiële Joegoslavische regerings verklaring wordt betoogd: „De Joegosla vische regering beschouwt de situatie, die in het Nabije Oosten na de landing van Amerikaanse troepen in de Libanon ont staan is, als uiterst verontrustend. Deze daad van willekeur, die ondernomen en uitgevoerd is over het hoofd van de UNO heen, leidt tot ernstige spanning in dat gedeelte van de wereld en bergt de drei ging van het uitbreken van een algemeen internationaal conflict in zich." President Tito van Joegoslavië heeft een boodschap gericht tot de minister-presi dent van Indië, Nehru, waarin hij de grote bezorgdheid van Joegoslavië over de ont wikkeling in het Nabije Oosten uitspreekt. Japan is van mening dat het zenden van Amerikaanse troepen naar Libanon een daad is die in verband met de vrede en de politieke stabiliteit in het Nabije Oosten als ongewenst moet worden beschouwd, zo verklaarde een woordvoerder van het Japanse ministerie van Buitenlandse Za ken. De woordvoerder zei dat Japan dan ook hoopt dat de UNO maatregen zal tref fen die een snelle terugtrekking van de Amerikaanse troepen mogelijk maken. De „New York Times" zegt in een hoofd artikel over het besluit van Eisenhower, om troepen naar Libanon te sturen: „Om succes te kunnen hebben moet het Ameri kaanse ingrijpen beperkt blijven. Het mag geen invasie in het Nabije Oosten zijn of lijken. De opstand in Ir.ak is ongetwijfeld door Nasser uitgelokt en men kan voorts wel raden dat de Sovjet-Unie er een rol in heeft gespeeld. De revolutie is echter klaarblijkelijk een binnenlandse aangele genheid en in dit geval kunnen de V.S. de klok niet terug zetten", aldus het blad. SOVJET-NOTA AAN NEDERLAND Ook de Nederlandse regering heeft van de Sovjet-Unie een nota ontvangen, waar in wordt voorgesteld voor de tijd van tien jaren een verdrag van vriendschap en samenwerking te sluiten, waartoe behalve alle Europese landen ook de Verenigde Staten zouden kunnen toetreden. In Den Haag wordt bevestigd dat vele voorstellen, in de nota vervat, reeds in een vroeger stadium door de Sovjet-Unie .reeds eerder gedaan zijn, In plaats van kaarten Op 14 juli overleed, zacht en kalm na ontvangen te hebben net H. Sacrament van het H. Oliesel, onze lieve moeder, behuwd- moeder en grootmoeder LAURA DINA MELCHIOR weduwe van Jacob Willem Knegtmans in de leeftijd van 75 jaar. Overveen: D. A. Haanstra- Knegtmans W. Haanstra Amstelveen: C. Knegtmans A. W. Knegtmans- van Hartskamp en kleinkinderen. De H. Uitvaartdienst zal plaats hebben in de Pa rochiekerk van het Al lerheiligst Hart van Je zus, Kleverparkweg Haar. lem, op donderdag 17 juli om half tien. Orthop. Chirurg PRAKTIJK HERVAT AFWEZIG Arts Waarneming: Aanw .Heem- steedse artsen. Op 12 juli j.l. overleed onverwachts onze lieve vrouw, moeder, behuwd- moeder en schoondochter Wilhelmina Theodora Geertruida Ruygrok geb. Onstein in de ouderdom van 49 jaar. Heemstede: K. O. Ruygrok Blaricum: W. Ch. van Tets- Ruygrok H. B. van Tets Heemstede: J. W. Ruygrok 's Gravenhage: G. Ch. Ruygrok- Reuvers Heemstede, Breitnerweg 10. Geen bezoek. De teraardebestelling heeft in stilte plaats gehad. arts, Rijksstraatweg 17 Wegens mil. dienst AFWEZIG Voor waarn. zie raambiljet en dokterstel. 11990. Tandarts, Planetenlaan 16 GEEN PRAKTIJK van 17 juli t/m. 13 aug. Waarneming zie raambiljet. Enige en algemene kennisgeving. Heden overleed zacht en kalm, in de hoge leeftijd van ruim 95 jaar, de Wel edel Geleerde Heer WILLEM HUIBERT KOOMANS rustend arts weduwnaar van Elisabeth Maria Leupen Haarlem: A. 't Hoen J. Leupen Jzn. exec. test. Bloemendaal, 14 juli 1958. „Wildhoef. Kennemerweg 24. De teraardebestelling zal plaats vinden donderdag 17 juli om 2 uur op de Alg. Begraafplaats te Heemstede. Bur. Kraneveld, Zjjlweg 21 geeft bijstand in iedere rechtszaak. Spr.u. van 9-5 en 's av v 7-8 Tel. 20707 te huur te Bloemendaal per 1 aug. Inl. Tel. 54904. In „Het huis in de duinen" in Zandvoort zal donderdagavond een concert worden gegeven; bij goed weer in de tuin, bij slecht weer in de aula van het tehuis. Aan dit concert werken mee de afdeling Zandvoort van de „Stem des Volks" onder leiding van de heer B. Nuyen, Zandvoorts Mannenkoor onder leiding van directeur Bevlevelt, de Zandvoortse muziekkapel onder directie van de heer J. Wildschut en Zandvoorts Gemengd koor met als diri gent de heer Broerse. De verenigingen zullen zich eerst afzon derlijk laten horen. Ondermeer speelt de Zandvoortse muziekkapel de Suite in vijf delen van Johann Krieger. Tenslotte zul len met begeleiding van de Zandvoortse muziekkapel onder leiding van de heer B. Nuyen de gezamenlijke koren een uitvoe ring geven van „Judex" uit het oratorium „Mois Vita" van P. Potgieser en het Glo ria van Th. van Zutphen. Zwemwedstrijden van politie De Zandvoortse politiesportvereniging organiseert op een nog nader te bepalen datum eind juli of begin augustus zwem wedstrijden in het Riche-bad. Leden van de ambtenaren personeelsvereniging in Zandvoort zullen aan deze wedstrijden kunnen deelnemen. De volgende wedstrij den zullen worden gezwommen: 25 en 50 meter schoolslag; 50 meter rugslag; 25 en 50 meter borstcrawl; 25 meter vrije slag. Het programma van het orgelconcert, dat de Weense organist prof. Anton Heilier donderdagmiddag van drie tot vier uur in de Grote Kerk te Haarlem zal geven, ver meldt de volgende werken: Praludium und Fuge Es-dur, J. S. Bach; Choralvorspiel: „Ach, bleib bei uns, Herr Jesu Christ", J. S. Bach; Geistliches Kon- zert für Orgel: „Es sungen drei Engel ein stiszen Gesang", J. N. David; In Festo Corporis Christi, A. Heiller; Improvisatie op een op te geven thema. LONDEN (UPI) De voorzitter van de „British Trawling Federation" Sir Farn- dale Phillips heeft in Londen verklaard, dat Engelse treilers door zullen gaan, be schermd door schepen van de Britse ma rine in de wateren rond IJsland te vissen, ook als IJsland zijn besluit om een twaalf mijlszone in te stellen, zou doorzetten. Sir Farndale Phillips, die terugkeerde van de bijeenkomst van Westeuropese Trawler-federaties in Den Haag, zei nog steeds hoop te hebben dat er een oplossing zal worden gevonden voor de eerste sep tember. Hij meende echter, dat er geen concrete redenen zijn voor optimisme, daar IJsland niet van zijn oorspronkelijke standpunt was afgeweken. Een resolutie in deze geest, die op de Scheveningse conferentie eenparig zou zijn goedgekeurd, zou volgens Phillips op 23 juli bekendgemaakt worden. IJsland had tot dusver niets toegegeven, maar Phillips meende, dat IJsland niet zou handelen zoals het nu doet als het er niet zeker van was, zijn vis kwijt te kunnen raken. De Sovjet-Unie zou vele jaren een markt voor de IJslanders kunnen zijn. Maar Phillips is van mening, dat IJsland meer vis in Engeland hoopt te verkopen omdat het land Britse valuta nodig heeft, en in het bijzonder treilertuig van Engelse makelij. Abbedijk, 15 v. Rotterdam n. New Orleans. Abida< 20 in Panamakanal verwacht n. Curagao. Aegis, 16 te New Orleans. Agamemnon, 16 te Port of Spain. Alderamin, pass. 15 Kp. Palos n. Marseille. Alhena, 16 te Hamburg. Alkes, 15 v. Victoria n. Ilheus. Alphacca, 15 v. Santos, 17 te Vltoria verwacht. Aludra, 16 te Rotterdam. Ameland, 16 te Buenos Aires verw. v. Cardon. Amerskerk, 15 .te Antwerpen v. Barcelona. Amstelbrug, 15' rede Bombay. Amsteldiep, 15 525 m. z.w. Sabang n. Singapore. Andijk, 15 438 m. n.o. Bermuda n. Havana. Angolakust, 15 v. Takoradi n. Accra. Appingedijk, 15 v. San Jose n. Los Angeles Ai-gos, 15 te Tunis. Arkeldijk, 16 te Port Said. Artemis. 15 te New York verw v. Philadelphia. Astrid Naess, 16 te Aruba. Attis, 15 v. Curagao n. Aruba. Axeldijk. 15 v. Philadelphia n. New York. Baarn, 15 te Pto. Ordaz verw. n. Maracaibo. Balong, 15 te Ummsaid. Batu, 16 te Port Said. Bawean. 15 270 m. w. Colombo n. Pcnang. Bengkalis, 15 120 m. w. Kreta n. Port Said. Bennekom, 15 150 m. w.z.w. Scillys n. Trinidad. Bintang, 16 te Djibouti. Boschkerk. 15 275 m. n.n.o. Sokoha n. Karachi. Bussum, 15 330 m. n.w. Aden n. Rastanura. Calamares, 15 v. New Orleans n. Almirante. Caltex Nederland. 16 v. Rotterdam n. Pt. Arthur. Caltex Pernis. 15 125 nn.o. Kp. Villano n. Perz. G. Caltex Rotterdam, 15 110 m. o.z.o. K. St. Vincent naar Pernis. Caltex The Hague. 15 te Avonmouth v. Pt. Said. Calt.Utrecht, 15 120 m. z.w. R. Madraka n. Bahrein. Carrillo, 15 te Charleston verwacht. Ceronia, 15 v. Bombay n. Kandia. Ghanakust, 16 v. Amsterdam n. West-Afrika. Cistula, 15 200 m. o.n.o. Singapore n. Cebu. Cleodora. 18 te Geelong verwacht. Congokust, 15 rede Winneba. Coolsingel, 15 te Puerto Ordaz. - Corilla, verm. 15 v. Aden n. Lor. Marques. Cradle of Liberty, 15 630 m. z.o. St. Helena naar Philadelphia. De Eerens, 15 v. Bahrein n. Buslure. Delfland, pass. 15 Fernando Noronha n. B. Aires. Doris, 16 te Curagao. Eemland, 16 te Rio de Janeiro. Eenhoorn, 15 45 m. n.n.w. Lissabon n. Alexandrie. Eos, 15 v. Alexandrië n. Beyrouth. Esso Nederland, 15 150 m. o.z.o. P. Sudan n. Suez. Etrema, 15 v. Larnaca n. Fishermanscove. Friesland SSM, 15 50 m. dw. Oporto n. Rotterdam. Gabonkust, 15 v. Douala, 16 te Port Harcourt. Groote Beer, 15 v. Rotterdam n. Montreal. Groote Kerk, 15 120 m. o.z.o. Belawan n. Aden. Guineekust, 15 100 m. z.w. Lissabon n. Le Havre. Hector, 15 v. Ceuta n. Rotterdam. Heemskerk, 15 187 m. o.z.o. Pt. Sudan n. Suez. Helder, 15 te Ciudad Tru.iillo verwacht. Helicon, 15 v. Philadelphia n. Baltimore. Houtman. 15 500 m. n.o. Amsterdam eil. n. Albany. Hydra, 16 te Willemstad. Isis. 15 te Amsterdam. Japara KRL, 14 120 m. z.z.o. Kp. Cambodja naar Bangkok. Java. 15 200 m. w. MLnicoy n. Djibouti. Jupiter. 16 te Amsterdam. Kara. 15 55 m. w.z.w. Skagen n. Kopenhagen. Karakorum, 15 430 m. w. Finisterre n. Horestoh. Kellia, 15 270 m. z.o. Timor n. Singapore. Kenia, 15 240 m. o. Rio de Janeiro n. Curagao. Kermia. 16 et Hamble. Khasiella. 15 te Abadan n. Colombo. Korovina. 16 te Montevideo. Kosicia, 16 te Curagao. Kota Agoeng, 16 v. Wismar n. Port Said. Kota Gede, 15 220 m. n.n.w. Djeddah n. Aden. Kreeft, 15 v. Rotterdam n. Wabana. Laertes, pass. 15 Gibraltar n. Liverpool. Larenberg, 15 te Swansea. Lemaire, 15 te Kaapstad verwacht v. Walvisbaai. Leuvekerk, pass. 15 Finisterre n. Rotterdam. Lindekerk, 15 60 m. n.w. Str. Jubal n. Bahrein. Lissekerk, 15 v. Londen n. Port Said. Maasdam, 17 te Cobh verwacht. Maaslloyd, 15 te Basrah. Maetsuycker, 15 200 m. n.n.w. Fremantle n. S'pore. Mapia, 15 v. Colombo n. Aden. Mariekerk, 15 40 m. n.w. K. Espichel n. Marseille. Meerkerk, 16 te Aden. Merwelooyd, 16 te New Orleans. Mississippilloyd, 15 v. Aden n. Suez. Modjokerto, 15 v. Port Said n. Napels. Moordrecht, 15 v. Kwinana n. Mena Al Ahmadi. Musilloyd. 15 v. Hamburg n. Rotterdam. Naess Lion, 15 v. Houston n. Mena Al Ahmadi. Nias, 16 te Djibouti verwacht v. Colombo. Nieu*' Amsterdam. 16 te New York. Noorawijk, pass. 15 Kp. Blanco n. Monrovia. Omala, 15 te Belem verw. v. Bahia. Ommenkerk, 15 te Shnghai verw. v. Takubar. Ootmarsum, 16 te Hamilton. Oranje, pass. 15 Kp. St. Vincent n. Ceuta. Orion, 15 140 m. o. Gibraltar n. Algeciras. Osiris. 15 v. Amsterdam, 16 te Schiedam. Ossendrecht, 15 50 m. w. Landsend n. Antwerpen. Ouwerkerk, 15 v. Aden n. Suez. Overijsel, 14 v. Port Said n. Port Sudan. Parkhaven, 15 120 m. w. Lissabon Las Palmas. Pendreeht. 15 210 m. n.o. Comoren ei'., n. Accra. Peperkust, 15 270 m. z. Dakar n. Amsterdam. Pieter S, 15 v. Rotterdam n. Swansea. Prins Casimlr. 15 te Montreal verw. v. Rotterdam Prins Alexander. 17 te New Orleans verwacht. Pr Will. v. Oranje. 15 v. Rotterdam n. Montreal Provenierssingel. 15 te Morrisville verwacht. Rita, 15 dw. eiland Bengkalis n. Pladju. Rondo, 14 110 m. n.o. Bahama's n. Cristobal. Rotti, 15 80 m. w. Minicoy n. Djibouti. Saidja, 15 v. Pladju n. Bukom. Schiedijk, 15 v. Newport News n. New York. Sibajak. 15 v. Tandjong Priok n. Aden. Siberoet, 14 v. Singapore n. Chalna. Sinabang, 19 te Singapore verwacht. Sirrah, 15 te Alen v. Bombay. Sliedrecht, 15 50 m. z.z.w. Bandar Abbas n. Mena Soestdijk, 14 v. Philadelphia n. Baltimore. Sommelsdiik, 15 te Bremen v. Hamburg. Stad Alkmaar, 15 v. Lulca n. Rotterdam. Stad Arnhem. 15 v. Lulea n. Rotterdam. Stad Gouda, 15 410 m. o.z.o. Kp. Race et Antw. Stad Leiden. 15 500 m. w. Landsend. Stad Rotterdam, pass. 15 Beachyhead n. Pepel. Stad Utrecht, 15 15 m. o. Cartagena n. Savona. Stad Vlaardingen, 15 180 m. n.n.w. Terschel.bank naar Amsterdam. Stanvac Djirak, 15 v. Musi rivier n. Tj. Uban. Stanvac Pendopo, 15 te Telokanson verwacht. Stat. of Lib., 15 355 m. n.o. Socotra n. Ph.delphia Steven, 15 v. Livorno n. Marseille. Straat Banka, 16 te Bombay. Straat Cook, 16 v. Adelaide n. Melbourne. Straat Lombok, 14 v. Lor. Marques n. Zanzibar. Straat Madura, 15 te Fremantle verwacht. Str. Soenda, 15 120 m. w.z.w. Reunion n. Penang Sunetta, 17 te Sydney verwacht. Tabian, 15 60 m. z. Kreta n. Napels. Tankhaven III, pass. 15 Singkep n. Sungeigerong Tawali, 16 v. Bremen n. Antwerpen. Telamon, 15 v. Amsterdam n. West-Indië. Texel, pass. 16 Kp. St. Vincent n. Marseille. Themis. 15 te Aruba verwacht v. Maracaibo. Tiberius, 15 v. San Juan n. Ciudad Trujillo. Tibia. 16 v. Bahrein n. Mombasa. Tjisadane, 15 150 m. z. Kp. Padaran. Tomocyclus. 15 te New York. Utrecht, 15 v. Biak, 18 te Sandakan verwacht. Van Linschoten, 15 v. Beira n. Lorenco Marques Van Neck, 15 80 m. n. Cairns n. Auckland. Van Spilbergen, 15 59 m. z.w. Oporto n. Pt. Said Vivipara, 15 60 m. z. Ras Al Hadd n. Mena. W. Alton Jones, 15 430 m. z.o. Sint Helena naar Philadelphia. Waterland, 15 150 m. w.n.w.Kp. St. Vincent naar Las Palmas. Waterman, 15 470 m. n.w. D. Garcia n.Fremantle. Westertoren. 15 200 m. w. Cocos eil. n. Mena. Westland, 15 v. Las Palmas n. Santos. Willem Ruys, 15 v. Sognefjord n. Vlissingen. Woltersum. 15 te Antwerpen. Zaankerk, 15 105 m. n.o. Pt. Sudan n. Djibouti. Zaanland, 18 te Amsterdam verwacht. Zeeland, 15 te Halifax verwacht. Zuiderkerk, 15 te Rotterdam. Zuiderkruis, 15 180 m. n.o. Madeira n. L. Palmas. SLEEPVAART Barentsz Zee, 14 60 m. n. Las Palmas n. Burutu. Blankenburg, 14 v. Cardiff n. Antwerpen. Friesland, 13 300 m. n.w. Wake Isl. n. Panama. Gele Zee, 16 150 m. z.w. Bombay n. Bombay. Hudson, 14 110 m. n.w. Jamaica n. Maracaibo. I.oire, 16 v. Maassluis n. Kingston. Maas. 15 v. Rotterdam n. Noordzee. Oostzee. 14 45 m. z.z.o. Catania n. Ravenna. Titan, 10 v. Santiago n. Ciudad Trujillo. KLEINE VAARI Atlas. 14 te Oporto n. Amsterdam. Bab T, pass. 15 Borkumrif n. Amsterdam. Bloemgracht, 15 te Utklippaw n. Helsinki. Elsa, 13 v. IJmuiden te Karskaer. Ilias, 15 100 m. van Kp. Villano n. Rotterdam. •Tupiter, 15 op Thames v. Bayonne n. Londen. Kaap Falga, 13 Kiel gepass. n. Karskaer. Kp. St. Vine., 14 v. Karskaer n. Kopmansholmen Thaletas. 14 20 m. n.o. Villano n. Palermo. tot de jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhou ders van Van Herwaarden's Kalkzandsteenfabrieken N.V. te Hillegom, te houden op donderdag 31 juli 19'58 des namiddags om 3 uur ten kan tore der Vennootschap. De agenda ligt ten kantore der Vennootschap voor aan deelhouders ter inzage. Aandeelhouders die de ver gadering wensen bij te wo nen moeten ter voldoening aan... art. 32 der Statuten uiterlijk maandag 28 juli 1958 htin 'aandelen deponeren tén kantore der Vennootschap. Het ,depot-regu geldt als toe gangsbewijs. DE RAAI) VAN BEHEER VRIJDAG A.S. de nieuwste kleurenfilm met die oog en oor betovert Prachtig amuserpent als nóóit tevoren loodragees ZENOW/RUST* Voer dèt uw kat en dit uw hond! Confectiebedrijf vraagt voor indiensttreding na 15 aug. ev. eerder (Wordt ingewerkt) alsmede meisje (pl.m. 1720 j.) voor eenv. kantoorwerkz.h. Hoog loon. Pr. werkkring. Soil. m. uitv. inlicht, onder no. 8580. In soll.br. vermelden wan neer betrokkene met vakan tie is of gew. is in verband met ev. oproep. Soil, worden vertr. beh. voor de afdeling Draadomroep en Mobilofoon. Vereisten: leeftijd tot 25 jaar; in het bezit van diploma L.T. S. Bezit van het diploma N. R. G., V. E. V. - radiomonteur strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt in de rang van vakman. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van het Telefoondistrict Haarlem, Zijlstraat 44 te Haarlem. Haarlem Leeftijd 17 tot 25 jaar. y Vereiste: diploma M. U. L. O. of gelijkwaardig diploma. Zij, die dit j;tar examen doen, worden uitgenodigd thans reeds te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van het Telefoondisttlct Haarlem, Zijlstraat 44 te Haarlem. Uw naam en merkartikelen moeten voortdurend onder de aandacht van het publiek worden gehouden. Alleen regelmatig adverteren kan dit bewerken - Adverteer in dit blad Van 16 »/m 22 juli: Bij elke f 5.- boodschappen: 1 00 gram per sluk. melk of puur m 150 gram 150 gram 500 gram 250 gram 61 en kwaliteit HAARLEM Amsterdamstraat 50, Barteljorisstraat 25, Rijksstraatweg 10 HEEMSTEDE Raadhuisstraat 49 Koopsom 13.300.— vrij op naam. Ben. eigen geld 3600.Hypotheek 9700.beschikbaar. Vrije vesti ging voor gezin van 3 pers. Inl.: Zijlvest 41 Haarlem, tel 14155, 's avonds 52514, 10085. "Op aanraden van m'n winke lier nam ik eens een pakje op proef. Het bleek precies de Engelse Melange te zijn, die wij 't lekkerst vinden enze is nog goedkoper ook! Ik heb ze nu altijd" Geurige Engelse Melange slechts 84 cent per 100 gram Zend 6 Niemeijer-waardepunten aan: Niemetjer, Postbus IOOO, Groningen, en o ontvangt een grote plaat van Tom Poes en Heer Bommel in prachtige kleuren,» een extra plaat om zelf te kleuren en een kinderpalet met verf. Uw kind is er d o 1 b 1 q mee! 3 NA 5809

Haarlem's Dagblad | 1958 | | pagina 8