diepbruine Moccona met blokjes ijs E Uw haar de hele dag keurig in model of f is.- of f IO.- terug pSatenwisseSaar van f 159.- of f 135.- MOCCONA poederkoffie GLASPLATEN me uiiiiiiiiiiii'miHN Tijdelijk! f25, bij aankoop van een verstopping Z)e greep van de fijnproevers! CARTERS 10 Koel en kostelijk koffie - voor warme dagen -idee van Douwe Egberts f 159.- f 135.- f 25.- terug voor een oude Philips grammofoon of f 15.- terug voor een andere grammofoon of f 10.- terug voor tien oude platen DINSDAG 2 SEPTEMBER 1958 ïjscona... Hier is een succes-recept voor zomerse verfrissing: ijskoffie. Neem 2 maal de normale hoeveelheid krachtige, diepbruine Moccona per persoon, los het op in warm water, giet het over (veel) ijsblokjes in een glas, voeg suiker en melk naar smaak toe en klaar is Uw feestelijke Ïjscona - een frisse drank van pure Douwe Egberts koffie. Voor de krachtige koffiesmaak zorgt de diepbruine Moccona. Diepbruine Moccona heeftn krachtiger koffiesmaak Dóór het glas van het potje zietU direct de warme, diepbruine kleur van Moccona. Van het eerste tot het laatste kopje: verse, krachtige Douwe Egberts koffie. Het schroefdeksel opent gemakkelijk en sluit gemakkelijk en U ziet in één oogopslag wanneer U aan een nieuw potje toe bent. Vraag daarom Moccona-in-glas het is zo practisch! Douwe Egberts normaal potje (of bus) 2,36 grote bus 8,75 krachtige koffie de kleur zegt 't al 33 - 35 Als u in een winkel staat en u ziet iemand een Verkade reep kopen, weet u dat u een fijnproever voor u hebt. Volg zijn voor beeld en u zult ondervinden waarom Verkade repen zijn voorkeur hebben: Iedere Verkade reep is iets bijzonders in kwali teit en smaak! Verrukkelijk! HET IS Ve*ko4e KWALITEIT U kunt nu zonder moeite afkomen van Zó kunt u deze lastige en on gezonde kwaal op eenvoudige wijze kwijtraken: Neem eerst een week elke avond twee Carters pilletjes - 2e week: elke avond één - 3e week: om de andere avond één. Daarna niets meer. Want Carters Leverpilletjes zorgen voor de galtoevoer die nodig is om het voedsel beter te verteren en de darmen te ontlasten: ze maken boven dien dat de ingewanden daar na op eigen kracht regelma tig blijven werken. Zó helpen Carters Leverpilletjes u hele maal van hardlijvigheid af, u is een ander mens. En mocht u later door zorgen, door te veel eten. overver moeidheid of gebrek aan be weging toch nog eens ver stopt raken, dan zijn een paar Carters pilletjes voldoende om u vlug weer op gang te helpen. Per flacon f 1.35. LEVERPILLETJES In alle maten SABELIS KERREBIJN Hofleverancier Antoniestr. 1931 Haarlem Tel. 11898 De hele dag zit Uw haar correct, als U er 's morgens i k a cm Wellaform in borstelt. Wella form plakt Uw haar niet en maakt het niet vet. Tuben: f I.-, f 1.50, f 2.65. Potten: f «.50. Uw naam en merkartikelen moeten voortdurend onder de aandacht van het publiek worden gehouden Alleen regelmatig adverteren kan dit bewerken. - Adverteer in dit blad Kijk wat u bespaart: 't scheelt bjjna 20 °/0 als u uw oude Philips gram mofoon inruilt voor deze hypermoderne automati sche Philips platen-wisse laar! Zelfs uw oeroude veer-grammofoon op zol der is nog f 15.- waard en bij gebrek daaraan - met tien versleten platen spaart u nog altijd 10 ronde guldens. Tijdelijk aanbod: profiteer metéén! Kijk wat u krijgt: de Philips platenwisse- laar die gebruikt kan worden als 1) automa tische platenwisselaar 2) automatische platen speler en 3) platenspeler met handbediening. Dit is het instrument voor verwende luisteraars - dat u nu extra verwent met deze inruilaktie. AG 1114 - Automatische platenwisselaar met druktoetsbediening. 4 snelheden. Op voet, als afgebeeld AG 1014 - Automatische platenwisselaar als AG 1114, voor inbouw PHILIPS

Haarlem's Dagblad | 1958 | | pagina 10