GERO ZILVIUM V Tot 1965 f 40 miljoen nodig voor opleiding kernenergiedeskundigen Water stroomt nu in nieuwe haven van Velsens papierfabriek Kort en bondig Vice-admiraal Pröpper schetst belang Nederlandse kruisers Voor uw schoonheidsbehandeling thuis Raketten bekeken in V.S. 11 NOTA VAN MINISTER CALS <GERO) Zeepost Alarmoefening „Carillon" bevredigend verlopen T roepenverplaatsingen verliepen sneller dan in vorige jaren Mr. F. J. Kranenburg Tweede Kamerlid Uw schoonheidsbehandeling thuis! FLESSENHALS NQQRDZEEKANAAL VERDWIJNT Iraakse oud-premier tot de strop veroordeeld Vrouw van Britse attaché in Israel vermoord Volgens Israëliërs deden twee Syriërs het Kerkelijk Nieuws Nog geen akkoord over de agenda's in Genève Australische piloten in staking gegaan „Vitale rol in oostelijke Atlantische Oceaan" DONDERDAG 2 0 NOVEMBER 1958 In de komende jaren tot 1965 zal rond veertig miljoen gulden nodig zyn voor ver betering van de opleiding op het gebied van de atoomenergie. Voor aanschaffing van apparatuur voor instellingen van ho ger onderwijs en het Reactorcentrum Ne derland zal de helft van dit bedrag moeten worden besteed. Dit is de conclusie van de „Nota inzake de opleiding op het gebied van de atoomenergie", die minister Cals aan de Tweede Kamer heeft toegezonden. De minister heeft bij deze nota overge legd het rapport van de „Commissie Op leiding Kernfysica cn de kernenergie en haar toepassingen" dat by. het opstellen van de nota als basis heeft gediend. Met de commissie is de minister van oordeel, dat het onjuist zou zijn als dertig percent van de beschikbaar komende fy sici een functie op het gebied der atoom energie zou gaan vervullen. De belangstel ling voor deze studierichting in haar ge heel zal dus op enigerlei wijze moeten wor den gestimuleerd. Verbetering van de in technisch opzicht vaak verouderde uitrus ting van onze universitaire instellingen door het op peil brengen van het instru mentarium en de grote apparatuur alsme de door uitbreiding van het personeel en de voor de werkzaamheden beschikbare materiële kredieten zal ook op de belang stelling voor deze studierichting een gun stige invloed kunnen uitoefenen. Voor de opleiding zal vooral aandacht moeten worden besteed -aan de uitbrei ding van de beschikbare grote apparaten, aldus d.e nota. Hiervoor heeft de commis- Advertentie écn van de moderne gedistingeerde model len in Gero Zilvium. De schoonheid van lijn en vorm en de diepe rijke glans geven cachet aan Uw tafel. Uw Gero-leverancier zal U Evolution, model 248, gaarne laten bevvondefen. Vervaardigd van zilverwit ondermetaal, bedekt fnet een laag zuiver zilver op basis 90 gram. een tnettt&iletfiifd GERO Het Gero Spaarkrediet: Een artikel voor Uw leven, op aantrekkelijke voorwaarden en toch de cassette gratis Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan tussen haakjes achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: m.s. „Montferland" (24/11): Austra lië: m.s. „Düsseldorf" (25/11). s.s. „Ixion" (26/11) cn m.s. „Gladstone Star" (29/11); Brazilië: s.s. „Alnati" (25/11): Canada: s.s. „Rijndam" (24/11), s.s. .„Seven Seas" (27/11) en s.s. „American Ar cher" (29/11); Chili via New York (27/11); Indo nesië: m.s. „Schelde Lloyd" (27/11): Ned. Antil len: s.s. „Telamon" (25/11): Nieuw Zeeland: m.s. „Sibai;'' (29/11); Suriname: m.s. „Agamemnon" (26/11); Unie van Z.-Afrika en Z.W.-Afrika: m.s. ..Winchester Castle" (29/11) en Brits Oost-Afrika: s.s. „Jean Laborde s" (29/11) (23/11). sie een bedrag aan investeringskosten aan gegeven van ongeveer 20 miljoen gulden. Van de door de commissie genoemde ap paraten zijn inmiddels de reactor te Delft en de generator voor Utrecht aangeschaft respectievelijk besteld. Bij deze raming is men er tevens van uitgegaan, dat zowel voor het R.C.N. als voor een der univer siteiten een reactor voor proefnemingen zal moeten worden aangeschaft. De be slissing hierover zal pas kunnen worden genomen, nadat de concrete voorstellen van de betrokken instellingen zijn inge diend. Voor de bouw van een ractor voor het Instituut voor de Toepassing van Atoomenergie in de Landbouw staat een bedrag van 1,45 miljoen ter beschikking. In het bedrag van 20 miljoen gulden zijn niet begrepen de kosten verbonden aan de bouw en de eerste inrichting van de labo ratoria, waarin de aan te schaffen instru menten zullen moeten worden gehuisvest. Voor wat de universiteiten betreft zal op de plaatsing van deze instrumenten wor den gerekend bij de plannen voor verbou wing of nieuwbouw. Met de kosten, verbonden aan de con structie van de lineaire versneller van het Instituut voor Kernfysisch Onderzoek, waarvoor ten minste gerekend zal moeten worden met een bedrag van 28 miljoen gulden, is bij de raming van 20 miljoen ook geen rekening gehouden. Ook is nog buiten beschouwing gelaten het eventueel voor de middelbare technische opleiding aan te schaffen instrumentarium. In zijn nota geeft minister Cals tenslotte een overzicht van velerlei wensen op het gebied van de opleidingen op het atoom gebied en bespreekt hij veel van hetgeen op dit gebied reeds is ontworpen: het kern- fusie-onderzoekcenti'um nabij Jutphaas, de cursussen aan het Instituut voor Radio- pathologie en Stralenbeschërming te Lei den en de nieuwbouw voor het Laborato rium voor Massaspectrografie te Amster dam. De oefening „Carillon" heeft aan de ver wachtingen voldaan. Zij heeft aangetoond dat vergeleken met de gelijksoortige oefe ningen in vorige jaren, inzake de toen ge bleken tekortkomingen een aanzienlijke verbetering is bereikt. Met name is ge bleken, dat door het decentraliseren dei- verplaatsingen een aanmerkelijke tijd winst kan worden geboekt", aldus het oor deel van de chef van de generale staf, lui tenant-generaal G. J. Ie Fèvre de Mon- tigny over de gisteren geëindigde alarm oefening. De generaal constateerde dat bij de opmars ten noorden van de grote rivie ren alles vlot is verlopen. In het opmars plan van zuid naar noord zouden nog verbeteringen kunnen worden aangebracht. Het uitvallen van de twee bruggen te Arnhem en Zutphen heeft in sommige ge vallen geen, in andere gevallen wel ver traging opgeleverd. De wijze waarop de commandanten der eenheden hebben ge reageerd op het uitvallen van beide brug gen, achtte de generaal onverdeeld be vredigend. Behalve in de soepelheid der troepen verplaatsingen was er ook verbetering te constateren in de snelheid waarmee de berichten doorkomen. Grote lof had de chef der generale staf voor de medewerking van de ANP-radio- nieuwsdienst bij het oproepen der klein- verlofgangers: Dit is gebeurd op de wijze zoals het in werkelijkheid ook zal moeten geschieden. Van de vijfhonderd plotseling opgeroepenen zijn er slechts enkele niet opgekomen. „Wij hadden nog geen precies beeld van de snelheid waarmede de opkomst in haar werk zou gaan", aldus de generaal. „La ten wij het voorzichtig zeggen: „Het is niet tegengevallen". Na te hebben medegedeeld dat er bij de oefening twee licht gewonden waren, be tuigde generaal Le Fèvre de Montigny zijn deernis en medeleven aan de ouders van het bij Emmen omgekomen kind. Verdere mededelingen over de toedracht van dit ongeval kan ik nog niet doen, daar de toe stand van beide bij het ongeluk betrokken militairen nog geen verhoor mogelijk heeft gemaakt. Mej. mr. J. Zeelenberg (P.v.d.A.) heeft ontslag genomen als lid van de Tweede Kamer, omdat zij het niet wenselijk acht het Kamerlidmaatschap te combineren met haar functie van wethouder van Rot terdam. Zij zal in de Kamer worden opge volgd door mr. F J. Kranenburg, oud staatssecretaris van Oorlog. Advertentie Haar dagelijkse schoonheidsbehandeling? Endocil Hormooncrème! Een geheel nieuwe, wonderbaarlijke dag- en nachtcrème op wetenschappelijke basis. Endocil Hormoon crème stimuleert het hernieuwingsproces van de huidcellen. Daardoor geeft Endocil Hormooncrème u van binnenuit uw natuur lijke, bekoorlijke teint weer. Gebruik vanaf morgen elke dag Endocil Hormooncrème! Kijk in de spiegel... en hoor het anderen... u wordt elke dag jonger en mooier! HORMOONCRÈME Endocil Hormooncrème werkt anders en beter I Endocil Hor mooncrème geeft uw huid een natuurlijke schoonheidsbehande- ling en prikkelt de huidcellen tot snellere vervanging en nieuw leven. Met als natuurlijk resultaat: een gave, zachte, gezonde huid. BRUISEND EN BEGERIG vocht het Kanaalwater zich vanmorgen kort na elven een iveg door een brede buis, die door de smalle dijk tussen het Noordzee- kanaal en de nieuwe haven van de Koninklijke Papierfabriek Van Gelder Zonen in Velsen was gestoken. Daarmee was de voltooiing van de nieuwe haven, die speciaal voor de aanvoer van brandstof door rijnaken voor de papierfabriek is gegraven, een feit. De haven heeft een voorlopige diepte van vier meter en bestaat als het ware uit een zeer groot bassin, waarin meer dan vijftigduizend kubieke meter water zal moeten worden gestort. Deze hoeveelheid zal de brede buis in de smalle dijk in veei-tig uur verwerken. Zodra de buis zijn taak heeft verricht, komt de bagger molen „Rhea" van de Amsterdamse Ballast Maatschappij in actie voor het weg graven van de smalle dijk. Het laatste beletsel voor het gebruik van de nieuwe haven door de scheepvaart zal daarmee worden opgeheven. LONDEN (Reuter) Ahmed Moechtar Baban, een Iraakse oud-premier en voor malig hoofd van het kabinet van koning Feisal, is woensdag door een speciaal mi litair hof te Bagdad ter dood veroordeeld. Hij zal worden opgehangen. Behalve tot de dood werd hij ook tot dwangarbeid, enige jaren gewone hechtenis en een boete van 7.500 gulden veroordeeld. Baban was premier van Irak niet te verwarren met het minister-president schap van de Iraaks-Jordaanse Arabi sche Unie toen er in juli een einde aan de monarchie werd gemaakt. Hem was ten laste gelegd, dat hij de politiek had op gesteld, welke Irak had gebracht tot mili taire bondgenootschappen, zoals het „heil loze verdrag van Bagdad", dat buiten landse inmenging in Syrië en Libanon had bevorderd, staatsgeld had misbruikt voor buitenlandse komplotten en met de ver kiezingen in Irak had geknoeid. In de afgelopen twee weken zijn al vier Iraakse politici ter dood veroordeeld. Te gelijk met Baban stonden oud-premier en minister van Buitenlandse Zaken Tewfik al Soeweidi en de voormalige Iraakse ge zant te Damascus Abdel Djalib al Rawi terecht. De eerstgenoemde werd veroor deeld tot levenslange dwangarbeid en een boete, de ander kreeg een jaar hechtenis. DE MANNEN van het n.v. aannemers bedrijf J. v- d. Vlis, die met het graven van de nieuwe haven op 19 juli van dit jaar een begin maakten, hadden vanmor gen het vollopen van de haven op tien uur bepaald. Het werd ruim een uur later, omdat er op het laatste moment nog aller lei karweitjes voor het vlot verloop van deze „wateroperatie" moesten worden op geknapt. Het weggraven van de smalle dijk op de plaats, waar de- brede waterbuis ligt, kostte bijvoorbeeld meer tijd dan men had gedacht. De dijk gaf niet mee.... Voor het maken van de haven hebben de grondwerkers met behulp van draglines en bulldozers meer dan honderdzestigduizend kubieke meter zand moeten verstouwen. Zand. dat ziJn weg heeft gevonden naar bouwterreinen, waar men het goed kon ge bruiken voor de versteviging van bouw grond. TEL AVIV (Reuter) Israel heeft woensdag bij de Syrisch-Israelische be standscommissie een klacht ingediend, waarin wordt gezegd dat op zeventien no vember Syriërs op Israëlisch gebied zijn doorgedrongen en daar de vrouw van de Britse luchtmachtattaché in Israel, me vrouw Joyce Doran, hebben doodgescho ten. Het lichaam van de 48-jarige mevrouw Doran, die sinds maandag werd ver mist, werd woensdag aan de oever van het meer van Galilea gevonden. Volgens Is raëlische functionarissen was bij het on derzoek gebleken, dat het slachtoffer door twee personen was gedood, die het lijk in het riet verborgen. Het spoor van de moordenaars had men kunnen volgen tot de Jordaan, tegenover een Syrische ver sterkte post. Ook zouden Syrische hulzen zijn gevonden, die correspondeerden met de in het lichaam aangetroffen kogels. Mevrouw Doran was uit een hotel ten noorden van het meer van Galilea, waar zij logeerde, vertrokken voor een wande ling naar de ruïnes van het oude Kaper- naüm en naar de plaats, waar de Jordaan in het meer uitstroomt. Reuter meldt uit Cairo, dat het hoofd van de voorlichtingsdienst van de Verenig de Arabische Republiek, Saada Afra, heeft ontkend, dat mevrouw Doran door Sy riërs zou zijn gedood. 11,10 uur: bruisend en begerig vechi het Kanaalwater zich door de brede buis in de smalle dijk naar de nu nog droge nieuxoe haven. Over veertig uur zal hij echter volgelopen zijn. Dan heeft de buis vijftig duizend kubieke meter water verstouwd en kan de molen „Rhea" door het wegbaggeren van de dijk of dam de haven voor de scheepvaart openen. De nieuwe haven zal voorlopig uitsluitend door rijnaken worden gebruikt, die kolen stof aanvoeren voor de papierfabriek. Voor 't lossen van deze schepen, hetgeen volgens de modernste methoden zal geschieden, heetf men reeds 'n grote elevator opgesteld. De ruimen van de schepen zullen door deze elevator worden leeggezogen. Door middel van een transportleiding wordt de brand stof rechtstreeks naar de plaats van be stemming vervoerd. Men verwacht, dat men de haven over veertien dagen in gebruik zal kunnen nemen. Verlenging Zodra de molen „Rhea" zich toegang tot de nieuwe haven heeft gebaggerd, wordt onmiddellijk een begin gemaakt met een verlenging van deze nieuwe insteekhaven. Het gedeelte, dat er nog bijkomt, is be stemd voor de schepen, die materiaal aan voeren voor de Pencentrale. De haven zal straks tot aan de brede verkeersweg lopen, die naar Beverwijk voert. De baggermolen „Rhea" zal het zand voor deze verlenging wegbaggeren, zodra de taluds voor de PEN-haven zijn voltooid. Het gehele havencomplex zal tenslotte op zeven meter diepte worden gebracht. Te gelijk met de voltooiing van de nieuwe haven zal ook een gedeelte van de ver breding van het kanaal ter hoogte van de voormalige Velserbrug gereed zijn ge komen. De lastige en uitermate nauwe flessenhals, die een zo belangrijk obstakel vormde voor de vrije vaart naar Amster dam, zal dan eindelijk verdwenen zijn Ned. Herv. Kerk Beroepen te Gieten (toez.): W. C. Ligt- helm te Lekkerkerk. Bedankt voor Tilburg (voor de Evangelisatie) en voor Waspik (toez.): S. Meijers te Hoogblokland. Chr. Geref. Kerken Beroepen te Opperdoes: G. J. Buys te Papendrecht. Oud-Geref. Gemeenten in Nederland Bedankt voor Rijssen: W. van Dijk te Grafhorst. GENèVE (Reuter) De Sovjet-Unie heeft een tweede westelijk compromis voorstel om de impasse over de agenda van de driemogendhedenconferentie te Genève te doorbreken, van de hand gewe zen. Volgens welingelichte kringen be helsde het nieuwe voorstel bespreking van een akkoord over kernwapenproeven on der internationaal toezicht en inspectie. De Russische afgevaardigde Tsarapkin, verklaarde met-nadruk dat het voorstel voor Rusland onaanvaardbaar is. De Sov jet-Unie blijft er op staan dat er eerst een overeenkomst over staking van kernproe ven tot stand moet komen, voordat men over controleregelingen kan spreken. De ze conferentie is nu twintig dagen aan de gang. De conferentie over middelen om ver rassingsaanvallen te voorkomen, heeft ook nog geen overeenstemming over de agen da bereikt. Van westelijke zijde is een toe lichting ingediend waarin technische mid delen voor het voorkomen van onverhoed se aanvallen worden opgesomd, zoals ra dar, vaste en mobiele groepen waarne mers op de grond en inspectie vanuit de lucht. De Russische afgevaardigde Koez- netsov zou dat verklarende document heb ben verworpen. Hij blijft er aan vasthou den dat de conferentie specifieke ontwa- Deningskwesties moet bespreken. MOSKOU (Reuter) Het Russische persbureau Tass heeft gezegd dat het Wes ten op de conferentie ter voorkoming van onverhoedse aanvallen, stelselmatig alle pogingen van de Sovjet-Unie om tot over eenstemming te komen, torpedeert. Vol lens Tass heeft de Amerikaanse afge- /aardigde Foster koppig geweigerd mel- iing te maken van het Russische voorstel im vluchten van atoombommenwerpers over buitenlands gebied en internationaal water te verbieden. Het eigen standpunt daarentegen wordt door het Westen uit voerig belicht," aldus Tats. MELBOURNE, (Reuter) Ondanks een verbod om te staken zijn de Australi sche piloten voor 24 uur in staking gegaan. De pilotenorganisatie kan voor elke dag dat de staking duurt, een boete krijgen van ruim vierduizend gulden. De staking werd uitgeroepen nadat de directies van de luchtvaartmaatschappijen verzocht hadden de besprekingen over salarisverho ging niet langer door een commissie van overleg, maar door de volledige arbitra gecommissie te laten voeren. De pilotenor ganisatie stelt, dat de maatschappijen hier toe zijn overgegaan omdat zij een zo strak mogelijke vorm van arbitrage willen. Koninklyke jachtpartij. Koningin Ju liana en Prins Bernhard worden zondag op het kasteel van Ciergnon (prov. Namen) verwacht, waar zij hun intrek zullen nemen alvorens maandag aan een jachtpartij in het domeinbos aldaar deel te nemen. Melkcampagne. Circusdirectrice Elly Strassburger, operazangeres Gré Brou- wenstein, recordzwemster Ada den Haan, parachutespinger Willy Geertsema, voet balscheidsrechter Leo Horn, straaljager piloot John Block, kinderarts dr. A. van Swol, honkballer Hanny Urbanus, ritmees ter Gruppelaar, een bekende Nederlandse scheepsbouwer en andere prominente fi guren zullen meewerken aan een nieuwe spectaculaire campagne om het melkver- bruik in ons land te stimuleren. Bijzon derheden zijn nog niet bekendgemaakt. Jaarbeurs in ruimtenood. De Konink lijke Nederlandse Jaarbeurs heeft een half jaar geleden bij het gemeentebestuur van Utrecht een verzoek ingediend om te mo gen beschikken over het veemarktterrein, naast het jaarbeurscomplex aan de Croese- laan. Een der directeuren van de Jaar beurs, dr. W. van Roijen, heeft thans ver klaard. dat met het al of niet beschikken over dit gemeentelijke terrein een levens belang voor de jaarbeurs gemoeid is. Wan neer de gemeente Utrecht onverhoopt niet haar veemarktterrein aan de jaarbeurs ter beschikking stelt, zal men zich, aldus dr. Van Roijen, opnieuw moeten beraden en komt ook de bouw van het secretariaats gebouw aan het Vredenburg op losse schroeven te staan. Het college van B. en W. van Utrecht zal de raad vragen nog voor het eind van het jaar een beslissing te nemen. Pakhuis afgebrand. Hedenmorgen is in Renkum een pakhuis, waarin oude me talen en afvalstoffen waren opgeslagen, afgebrand. Een vrijwel nieuwe vrachtauto ging verloren. De schade wordt geraamd op ongeveer 50.000.De brandweer be streed het vuur met negen stralen. Industriepredikanten. Het plan be staat om in het begin van het volgend jaar in Utrecht een cursus te beginnen waaraan een vijftiental predikanten van alle protes tantse kerken, die werkzaam zijn in indu striecentra, zullen deelnemen. In deze cur sus zal de theologie gesteld worden tegen over de problemen die door het bedrijf en de vakbeweging worden opgeroepen. ARSENAL. De traditionele wedstrijd in de Franse hoofdstad tussen Racing Club de Paris en Arsenal, is woensdagavond door de Britten met 1-0 gewonnen. Het doelpunt werd in de eerste helft gescoord. WASHINGTON (UPI) De comman dant zeemacht, vice-admiraal H. H. L. Pröpper, heeft met de chef-afdeling ope raties van de Amerikaanse marinestaf, ad miraal Arleigh Burke, de kwestie bespro ken van de kruisers „De Zeven Provin ciën" en „De Ruyter", die, zoals aange kondigd in de marinebegroting, met gelei de projektielen (luchtdoelraketten) zullen worden uitgerust. Vice-admiraal Pröpper heeft verklaard te hopen dat de beide kruisers in 1959 hun raketten zullen krijgen. Afgaande op het standpunt van de Amerikaanse marine staf, dat de Nederlandse marine een zeer efficiënte organisatie is zei de vice-admi raal te hopen dat de beide kruisers in een hoge prioriteitsklasse zullen worden inge deeld. De raketbewapening van de beide kruisers zal waarschijnlijk dezelfde zijn als die van de Amerikaanse kruisers „Bos ton" en „Canberra," verklaarde hij. De „Boston" en de „Canberra" hebben elk op het achterschip twee afvuurstellingen voor ieder twee luchtdoelraketten van het type „Terrier". De raketbatterijen worden automatisch „geladen" en kunnen twee salvo's (van twee raketten per batterij) per minuut afvuren. In zijn besprekingen met de Amerikaan se marinestaf heeft de commandant zee macht de wens kenbaar gemaakt dat Ne derlandse oorlogsschepen meer dan voor heen deelnemen aan Amerikaanse ma noeuvres, bijvoorbeeld onderzeeboot-be stri jdingsoefeningen. Hij hoopte, dat Ame rikaanse schepen dan ook aan Nederland se marineoefeningen kunnen deelnemen. Ook de uitwisseling van technische en wetenschappelijke gegevens is besproken, aldus vice-admiraal Pröpper. Hij ver klaarde te hopen, dat de Nederlandse ma rine in de toekomst in ruimer mate kan profiteren van de wetenschappelijke voor uitgang bij de Amerikaanse marine. Daar tegenover staat dat verschillende vindin gen van de Nederlandse marine welke wenste hij niet aan te duiden van be lang kunnen blijken voor de Amerikaanse marine. Ook de opleiding van Nederlands marinepersoneel in de Verenigde Staten is besproken. Admiraal Burke heeft veel belangstel ling getoond voor de Nederlandse marine, die hij een hoge graad van paraatheid en efficency toemeet, aldus vice-admiraal Pröpper. De commandant zeemacht vertrekt za terdag per vliegtuig naar Curasao, waar hij onder andere oud-gouverneur Speeken brink zal ontmoeten, die ook marine-offi cier is geweest en om gezondheidsredenen zijn ontslag als gouverneur heeft geno men. Ware hij bij de marine gebleven, dan zou hij thans, gezien zijn uitnemende kwaliteit, admiraal zijn geweest, aldus vi ce-admiraal Pröpper. De kosten van de raketinstallaties be dragen 120 miljoen gulden en zullen dooi de Verenigde Staten gedragen worden. Nederland zal de noodzakelijke verbou wingen aan boord van de kruisers bekos tigen, blijkens de marinebegroting. Voorts betoogde vice-admiraal Pröpper, dat in geval van een Russische aanval de Nederlandse vloot, gezien de ligging van Nederland, een voorname taak te vervul len krijgt. „Indien er oorlog zou komen, zouden vijandelijke duikboten hun eerste slagen aan de koopvaardij toebrengen in het oos telijk deel van de Atlantische Oceaan. De „Karei Doorman" en nog twee of drie andere vliegdekschepen zouden de enige in dat gedeelte zijn. Daaruit blijkt wel de belangrijke rol, die de „Karei Doorman" zal toevallen."

Haarlem's Dagblad | 1958 | | pagina 11