VOOR DE PRET DE Y-SPLITSING Jaarboek Carnaval Opbrengst IgROUud) Neon houtribo Bomen en bloemen in Heemstede genieten goede zorg van H. Walet NORDmENDE ZEVEN DAGEN IN EN OM HAARLEM Hardhout Meisje valt tussen perron en rijdende trein Omstanders drukten haar tegen de perronwand Restauratieplan Prove niershuis kost vijf mille Verbeteringen aan enkele kleuterscholen Restauratie van carillon in Haarlems Grote Kerk B. en W. vragen drie mille voor onderzoek Bloemendaals burgemees ter richt zich tot ambtenaren BREIWOL Burgerlijke Stand van Haarlem Benoeming leraren bij middelbaar onderwijs „REIN O" Zilveren jubileum van Natuurvriend Hans en Grietjein Minervatheater TELEVISIE KAASENBROOD VRIJDAG 2 JANUARI 1959 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Van Mensen en Dingen staat zijn huis (Wilhelminaplein 8)' zater dag de gehele middag open voor een ieder, die de heer Walet met dit jubileum wil complimenteren. De heer Walet heeft bij Openbare Wer ken eerst de gebruikelijke rangen moeten doorlopen, eer hij in zijn huidige functie van hoofd bij de bos- en plantsoendienst werd benoemd. Een taak, die behalve het toezicht op de beplantingen ook de zorg voor de bloemen in school- en speeltuinen en de exploitatie van de kinderboerderij omvat. Die kinderboerderij in het wandelbos „Groenendaal" vormt een hoofdstuk apart want het is in Heemstede algemeen be kend, dat de levende have hiervan in de heer Walet een enthousiast en liefdevol verzorger heeft gevonden. Dit dierenpark heeft hem reeds ontelbare vrije uren ge kost. Hij aarzelt nimmer hier de avond en desnoods een gedeelte van de nacht door te brengen, wanneer de omstandigheden zijn aanwezigheid vereisen. Zoals bij voor beeld tijdens de pogingen de pasgeboren kraanvogels in leven te houden; pogingen die reeds vier keer vergeefs zijn geweest. De heer Walet moest genoegen nemen met de eer, in Europa de eerste te zijn ge weest, in wiens dierenpark levende kraan vogels werden geboren. Ondanks inspui tingen met penicilline en strepmycine is het hem echter niet gelukt de vogels door de kritieke periode heen te helpen. Dezelfde kinderboerderij stond enige tijd geleden in de belangstelling, toen het vermaard geworden hert Jodocus was ont vlucht en erin wist te slagen niet minder dan twintig dagen ondergedoken te blij ven. Onnodig hieraan toe te voegen, dat thans zulke degelijke voorzorgsmaatrege len zijn getroffen, dat Jodocus weinig kan sen zijn overgebleven zich nogmaals in de vrijheid te begeven. Bij dit alles is het hoogst toevallig, dat de heer Walet juist van de kinderboerderij uit zijn eerste jubileumgeschenk ontving. Namelijk door bemiddeling van het lama echtpaar, waarvan het vrouwtje (Willy) nog juist op de laatste dag van het oude jaar het leven schonk aan een gezonde la- ma-baby. Hiermee is het aantal lama's van de kinderboerderij dat, zoals men zich misschien herinnert, omstreeks Pasen van het vorig jaar door vergiftiging werd ge halveerd, weer op vier gebracht. Een met vreugde begroete aanwinst, die straks in de lente, bij de heropenstelling van het dierenpark, ongetwijfeld bij jong en oud de nodige belangstelling zal trekken. Men zal dan tevens de resultaten kun nen bewonderen van de voorbereidingen die de heer Walet treft om Heemstede in het voorjaar weer zijn fleurig aanzien te verlenen. Onder meer de nieuwe borders aan beide zijden van het station Heemste- de-Aerdenhout, die behalve de gebruikelij ke heesterbeplanting vele voorjaarsbloe men zullen bevatten. De aanleg hiervan werd dezer dagen naar een ontwerp van de heer Walet voltooid. Enige duizenden bloembollen werden geplant. Volledigheidshalve kan hier nog aan worden toegevoegd, dat de heer Walet ook werd belast met het verzorgen van de plantsoenen in Bennebroek. Onder zijn lei ding werden hier aan de, Bennebroeker Dreef en bij de school aan de Sparrenlaan plantsoenen aangelegd, die evenals het nieuwe Emmaplantsoen op de lente wach ten, om een fleurige kroon op deze voor bereidingen te kunnen aanbrengen. En ten slotte willen wij eraan herinneren, dat Heemstede thans over niet minder dan honderdtwee hectare bos en plantsoenen beschikt, uit welke niet geringe omvang men de verantwoordelijkheid van de aan staande jubilaris voldoende zal kunnen af leiden. Woensdagmorgen oudejaarsdag is op het station in Haarlem een ongeval ge beurd dat voor de betrokkene wonder bo ven wonder nog goed is afgelopen. Toen de trein van 11.19 uur naar Den Helder zich reeds in beweging had gezet wilde een 20-jarige kinderverzorgster uit Den Helder op het laatste nippertje op een van de rjjtuigen springen. Zfj sprong mis en viel tussen het perron en de rijdende trein. Vol ontzetting zagen velen het ongeval voor hun ogen gebeuren. Gelukkig voor het meisje viel zij rechtstandig op het baanvak waardoor de trein vlak langs haar heen schoof. Het hevig geschrokken meisje wilde toen op het perron klimmen maar omstanders wisten dit te verhinde ren. Zij drukten haar tegen de perronwand wat hoogstwaarschijnlijk haar leven heeft gered. De trein kwam kort daarop na een fluitsignaal van de chef tot stilstand. De onvoorzichtige jongedame werd ver volgens door hulpvaardige handen op het perron getrokken. Zij klaagde over pijn in haar linkerarm en dijbeen. Na onder zoek in het ziekenhuis St. Joinnës de Deo kon zijn naar huis terugkeren. Advertentie FOTOKOPIEËN - Nieuwste procédé' Lichtdrukkerij de Rooij, Schagchelstr. 14 B. en W. van Haarlem stellen de ge meenteraad voor om voor het opstellen van een restauratieplan voor het Prove niershuis in Haarlem en het verrichten van de in verband daarmee noodzakelijke onder zoekingen ter beschikking van B. en W. een bedrag van vijf mille te stellen. Voor de aanschaffing van meubilair en het aanbrengen van enkele verbeteringen aan de christelijke kleuterscholen aan de Colensostraat, de Raafstraat, de Vrouwe straat, de Ambachtstraat, de Patrimonium straat, de Vondelweg en de Zomervaart in Haarlem is de medewerking van de ge meenteraad gevraagd. B. en W. stellen de raad voor in totaal een krediet van 15.658,25 hiervoor uit te trekken. NordMende - Nederland Leidseplein 2 Amsterdam Als begin van een algehele restauratie en uitbreiding van het carillon in de toren van de Grote Kerk in Haarlem, stellen B. en W. van Haarlem de raad voor een krediet van 3.000 te verlenen voor het doen uitvoeren van een onderzoek naar de mogelijkheden van zulk een restauratie. Het carillon verkeert in een toestand, die algehele restauratie binnen afzienbare tijd noodzakelijk maakt. De zuiverheid van toon van een aantal klokken heeft door jarenlange corrosie ernstig geleden. Bo vendien ligt 't in de bedoeling de bestaan de beiaard uit te breiden met 12 klokken tot een-totaal van 47, verdeeld over vier oktaven. Bij deze veranderingen zullen de klok ken anders moeten worden opgehangen, waardoor eiken ophangbalken voor de klokken in de buitenste rij en stalen op hangbalken voor de binnenste klokken no dig zijn. Het is de vraag of de eeuwenoude constructie nog voldoende bestand is te gen de voorgestelde veranderingen. Van daar dat B. en W. eerst een onderzoek hiernaar willen doen laten instellen. In tegenwoordigheid van alle ambtena ren van dc gemeentesecretarie van Bloe- mendaal, de hoofden van gemeentelijke diensten en enkele chefs en ambtenaren van andere diensten, heeft burgemeester dr. D. H. Peereboom Voller in de raad zaal te Overveen een toespraak gehouden ter gelegenheid van de jaarswisseling. Na de beste wensen voor 1959 te hebben uit gesproken voor de leden van het ge- meentepersoneel met hun gezinnen gaf de burgemeester een terugblik op de proble men, welke zich in het afgelopen jaar in de gemeente hebben voorgedaan. Daarbij besprak hij de ruimtelijke ordening, de westelijke randweg, de rust- en verpleeg huizen en vooral de financiële positie; de ze had de voortdurende aandacht van het gemeentebestuur. De burgemeester wens te de brigadier van politie, de heer H. A. Stadlanden, geluk met het feit, dat hij dertig jaar bij de Bloemendaalse politie werkzaam is. Dit is een zeldzaam feit. Namens de gasten heeft de gemeente secretaris, de heer G. van Eek woorden van dank gesprokenen de heer en mevrouw Peereboom Voller de beste wensen aan geboden. Spreker hoopte, dat het ambte narenkorps met dezelfde werklust en kracht zijn taak in dit jaar zal voortzetten. Advertentie Gratis patronen en onderricht TEMPELIERSSTRAAT 68 BEVALLEN van een zoon 29 dec.: A. M. van der Peet-van Hof ten; M. A. van Brandenburg-Smit; A. Tangerman-Lint horst; E. van Dongen-de Boo; 30 dec.: A. F. Th- Kimman-van Haeren; M. M. Smole- naars-Willems; 31 dec.: A. G. E. Stevens- de Koe. BEVALLEN van een dochter: 30 dec.: G. van de Wetering-Breijer; A. E. Kornel- van der Kroft; C. Gilbert-van Driest; 31 dec.: G. C. F. van den Heuvel-van Wat- tingen. ONDERTROUWD: 31 dec.: J. P- Casten- muller en A. M. Ruigrok; A. S. Jonquière en J. J. Pieterson; A. G. Westdijk en A Damstra; L..F. Talossy en B. Polgar; J. N. Heeremans en M. G. M- Blom; F. V, Hund en L- J. M. Weijers; J. M. J. van Duijn en J. M. Mosseveld; H. Polak en M. H. de Kleijn; H. Burger en L. Sluijter. GEHUWD: 31 dec.: J. M- Wijnands en B. Damstra; A. J. van Zeist en Th. A. F. Roe- lfos; J. H. Bom en J. H. Hulsbergen; J. A. Baars en C. G. Philippo; J. J. G. Habes en A. ter Wal; A. van Driel en H. Budding; P. Saffrie en E. Pieters; A. A. J. J. M. Takx en P. H. A. Hoogveld; M. H. M. van Dijk en L. M. M. M. Vasen; A. Th- Weijers en S. Slenters; H. D. Neuman en E. Blokker; H. A. J. Francken en M. A. van den Broek: K. J. M. Molenkamp en A. J. Ran- OVERLEDEN: 29 dec.: J. C. van dei- Tuin, 14 j., Vredenrijkstraat; H. H. de Bruin, 33 j-, Oranjestraat; J. C. van den Berg-van Schaik, 85 j., Jansstraat; 30 dec.: C. Out, 70 j., Mrt. van Heemskerkstraat; E. van Bommel, 69 j., Garenkokerskade; 31 dec.: G. Th. Nieuwenhuizen, 58 j.. Sterre- bosstraat. Het gaat Herman Teunis- sen bepaald niet slecht. Hij heeft over hét werk niet te klagen, hij rijdt vrolijk met zijn „tuttivox" van vijf mille in een auto rond en thuis, in de Stuverstraat 6 in Haar- lem, staat een televisietoe stel. Een ieder, die deze ac- c'ordenonist-begeleider-pia- nist-tuttivoxbespeler kent zal het hem gunnen. Want hij heeft er hard voor ge werkt. Ruim dertig jaar gele den kwam hij in „het vak". Hij was toen als veertien jarige jongen werkzaam in de bergplaats van een piano- handel aan de Kruisweg. Op sen goede dag kreeg hij een seintje van een kennis, die hem vertelde dat er in een hotel in de buurt een diner aan de gang was en dat men daar een pianist nodig had. De kleine Herman trok er heen in zijn beste pak, speel de een paar uur allerlei be kende melodietjes op de pia no en streek na afloop zijn eerste gage op. Het was hem best bevallen en Herman Teunissen ging door. Hij begeleidde in dorp jes en steden tijdens allerlei feesten op zijn accordeon de danslustigen en langzamer hand kreeg hij een zeer be kende naam in de amuse mentswereld. Niet in het minst omdat hij steeds even bescheiden bleef en boven dien omdat hij zich een faam verwierf als accompagnateur van de diverse artiesten. Zo trad hij bijvoorbeeld op in het bekende cabaret van Chiel de Boer, hij was voor de radio te horen en stond op toneel in alle grote steden van Nederland en België. Daar tussendoor vond hij bovendien de tijd om in Haarlem het dertig leden tellend accordeonorkest „Ac- cordia" op te richten van welk gezelschap hij twintig jaar de directeur was. Enige tijd geleden moest hij daar echter mee ophouden. Het werd hem allemael wat te druk, want zijn eigen „zaak" had in die tijd ook niet stil gestaan. Herman Teunissen had na melijk de beschikking ge kregen over zoals hij zegt 4-: dP' grootste accordeon. van- Europa, een zeskorig instru ment met 216 bassen, spe ciaal voor hem in Italië ge bouwd. Aanvankelijk reisde hij daarmee met de trein en zelfs op de fiets stad en land af, maar na een tijdje de trotse bezitter van een brom mer geweest te zijn, stapte hij over op een 98 cc-motor- fietsje. Toen kwam de „tuttivox", een miniatuur bioscooporgel tje uit Duitsland, dat met handen en voeten bespeeld moet worden en waarmee Herman Teunissen overal Herman Teunissen thuis. een ongekend succes boekt; op het toneel, tijdens brui loften en partijen, mode shows en diners. Het motor fietsje maakte bovendien plaats voor een auto. Niet zo'n verschrikkelijk nieuwe weliswaar, maar het was toch aanzienlijk heter dan het motorfietsje. En zo werkt hij maar voort, dag-in-dag-uit. Tijd voor liefhebberijen heeft hij niet, zo zegt hij zelf. „Over dag studeer ik nog steeds. Vier, vijf uur per dag. Klas siek, want dat is de beste oefening, je moet een onder grond hebben. En verder ben ik thuis, bij m'n vrouw en m'n vijf kinderen. Ik ben al tijd in huis bezig. We zijn met z'n zevenen en dan is er altijd wel wat te doen. Ik rommel wat in de schuur, plak wat banden, was de auto, timmer hier wat en schilder daar iets bij. En zo is de dag gauw om. Ik ben graag thuis overdag. En 's avonds moet ik meestal werken." Dat is helemaal Herman Teunissen. „Een prachtig col lega", zeggen de artiesten. „Een lieve man, een typische huisvader", zegt zijn vrouw. Herman Teunissen aan het werk met de „tuttivox" Onlangs is de elfde jaar gang verschenen van het Haarlems Jaarboek, dat met medewerking van het Haar lemse gemeentebestuur is uitgegeven door de Stichting „Haarlems Bloei". Voor het eerst is men afgeweken van de wat conventionele om slag, waarin het uiterst nut tige boekje tot dusverre uit kwam. Deze elfde uitgave is gestoken in een fris plastic kaftje, dat het werkje onge twijfeld duurzamer in het gebruik maakt. Wat de in deling betreft, zijn er geen wijzingen aangebracht. Op de vertrouwde plaatsen vindt men gegevens over alle mo gelijke facetten van het Haarlemse lev,en. Zowel ge meentelijke, als vele parti culiere instanties zijn met naam, toenaam en telefoon nummers opgegeven. Voor wie de weg wil weten in Haarlem is het boekje niet alleen nuttig, maar bepaald Dok onmisbaar. Het traditionele concert, dat de Marinierskapel van de Koninklijke Marine op 1 ok tober in Haarlem heeft ge geven ten bate van het Ma rine Sanatorium Fonds heeft een financieel resultaat van 2.810,63 opgeleverd. De r.-k. middenstandsver eniging, afdeling Haarlem gaat weer carnaval vieren. Op maandagavond 9 februari in het Concertgebouw in Haarlem. Alle leden van de vereniging hebben een en thousiaste beschrijving ge kregen van het groots op gezette schouwspel, dat zich daar in de concertzaal, van 20.22 uur af, zal ontrollen. Het wordt zo lezen wij een oer-gezellig familie feest, vol zotternij, een feest „zowel voor jong als oud, een feest, dat alles in de scha duw stelt, een feest echter ook alléén voor leden, huis genoten en persoonlijke in- troducé's". En dat laatste verdriet ons wat. Wij zijn namelijk geen lid van de r.-k. midden standsvereniging, noch heb ben wij huisgenoten, die lid zijn. De „grandiose intocht", de „spectaculaire voorstelling met zuidelijke inslag" en de „golf van muziek" gaat dus onze neus voorbij. Maar niettemin: prettig carnavalsfeest, middenstan ders. Diverse gevaren zijn verbonden aan de zo genaamde Y-splitsing, een splitsing van wegen die onder een betrekke lijk scherpe hoek te zamen komen. De ANWB meent nog eens de aan dacht te moeten ves tigen op deze gevaren: iedere weggebruiker be hoort ervan op de hoog te te zijn. A. heeft te maken met auto B of C, of met beide. Zo hebben ook B en C te maken met de beide anderen. A kan niet zien of B zal rijden in richting F of in richting E. Als bij voorbeeld D-F- de be langrijkste verkeersweg is, dan zou A kunnen denken: „B zal wel links van mij blijven. en hij zou dan met on verminderde snelheid door kunnen blijven rijden. Rijdt B dan evenwel in de richting E, clan zal hij de rijrich ting van A snijden, en het is de vraag of hij A wel voorrang zal ver lenen. Advies aan A: Rem voortijdig af, zodat u uw wagen direct tot stilstand kunt brengen wanneer net nodig is. Neem geen enkel risico. Advies aan B: Wees voorzichtig, vooral als u in de richting E rijdt. Rem af, en geef in ieder geval vroegtijdig richting aan, naar rechts of naar links. In het laatste geval moet u voorrang geven. Bij het beschouwen van auto's A en C rijzen twee vragen: ziet A. dat auto C hem van rechts-achter nadert?, zal A voorrang verlenen aan C? Advies aan A: Kijk in zo*n situatie altijd goed naar mo gelijk verkeer op de weg rechts achter u. Rijdt langzaam en draai uw lichaam, zodat u ook werkelijk een flink eind schuin rechts naar achteren kunt kijken. Advies aan B: Reken er niet op dat A u gezien heeft en dat hij u voorrang verleent. Neem geen risico. Verminder snel heid, en houdt de voet bij de rem. Advertentie Koninginneweg 6 Tel. 14024 B. en W. van Haarlem hebben de ge meenteraad voorgesteld te benoemen tot tijdelijke lerares in de Nederlandse taal aan het Coornhertlyceum mevrouw dr. Ph. H. J. Brouwer-Knierim. Als tijdelijke leraar in de wiskunde aan het Lourens Costerlyceum wordt voorgesteld de heer R. A. Toornend. Tenslotte zal de heer D. Scheffener worden aangesteld als tijdelij ke leraar in de Duitse taal aan de h.b.s. voor meisjes. BURGERLIJKE STAND VAN HEEMSTEDE ONDERTROUWD: H. E. Crolla en S. A. Kooij; B. Furth en P. A. Verkouw. GETROUWD: P. Kuijpers en J. M. P. Moone; R. M. Brugman en C. M. Meijer; F. H. Brust en C. M. Eerligh; C. W. M. van Reursen en G. J. Floris; J. Wassenberg en M. Th. C. de Rosa Spierings; B. C. H. M. te Marvelde en H. S. Th. Kemper. GEBOREN: Guurtje Frederike, d. van H. C. Avéres en F. M. Witteveen; Leonar- dus Adrianus, z. van L. J. van Breugel en J. Krocké; Wilhelmina, d. van Th. van Kesteren en L. Krikke; Robert Michiel Frans, z. van F. Kniese en C. H. Weimar. OVERLEDEN: Wed. C. M. van Tilborg- Leenhouwers, 70 jaar; Wed. E. W. A. Geertzema-Oostenveld, 73 jaar; Wed. G. M. Hoogervorst-Dingerdis, 70 jaar; Mevr. J. E. A. van Dellen-Marees, 62 jaar; Wed. M. H. Ramakers-Kramer, 84 jaar; Wed. A. C. M. Klein-Dupont, 85 jaar. Advertentie REINIGT REIN Dagelijks schoonhouden van kantoren, scholen en werkplaatsen. Telefoon 16254 BURGERLIJKE STAND VAN BLOEMENDAAL BEVALLEN: A. M. J. G. Poelmann Ten Berge, zn. W. M. E. Otten—Kelderman, zn. C. A. TimmermansNooij, dr. J. van 't Veer—Versteeg, dr. ONDERTROUWD: G. H. van der Poel en C. W. Schaafsma. GETROUWD: H. H. Kroon en Th. P. Janssen. A. C. Scholten en E. H. H. Kalt. OVERLEDEN: D. Harmeijer, 68 jr. E. Kroeb, 79 jr. Wed. S. E. M. van Maas Oudschans 87 jr. de pasklaar specialist' JUUANAPARK 44 - TEL. 55530 Advertentie Dinsdagmiddag bezorgde de toneelgroep „Podium" in het Minerva Theater in Heemstede vele kinderen een plezierige middag door het voor de meeste van hen zo bekende sprookje „Hans en Grietje" tot werkelijkheid te maken. Hoewel haast iedereen dit sprookje kent, was de inhoud van de toneelbewerking vooral in het begin toch nog een verras sing. Op de planken verschenen veel meer figuren, want naast Hans en Grietje bleek een chic echtpaar met hun dochter Anne- mieke te wonen, het tegenovergestelde van Hans en Grietje: een meisje, dat altijd rose jurken draagt, keurig gekamde haren heeft, altijd stil in haar bank zit en altijd alles lekker aan de meester verklikt, kort om een schijnheilig kind. En toch is zij er mede de oorzaak van, dat de moeder van Hans en Grietje haar kinderen het bos in stuurt, omdat zij steeds maar weer ondeu gend zijn en bovendien, omdat ze geen eten meer voor ze heeft. Hans en Grietje moeten bramen gaan zoeken, ver het bos in. En dan pas begint het echte sprookje. Hans en Grietje verdwalen, komen bij de heks terecht en worden opgesloten, maar weten later gelukkig te ontsnappen. De toneelgroep „Podium" (blijkbaar de tweede van die naam) heeft dit sprookje goed verzorgd ten tonele gebracht. Hans en Grietje waren zoals ze zijn moesten: doodsbang toen ze verdwaalden, dolgeluk kig toen ze eindelijk het „snoephuis" von den. De heks met het grijze gezicht, de grote bril en de groen-met-paarse mantel was wel het mooist. Wat is ze eng, hè mam! riep fluisterend een jongetje tegen zijn moeder, toen ze van achter de coulis sen te voorschijn kwam. Niet alleen zaten de kinderen geboeid te kijken, soms speel den ze zelfs mee. Af en toe riep een heel klein meisje ineens „Dag Hansje" of „Pas op, de heks wil je pakken!" „Podium" heeft met deze voorstelling heel wat kinderen echt in Flans en Grietje doen geloven. En dat is een hele prestatie. Advertentie Technisch ambtenaar is de rang van de heer H. Walet bij Openbare Werken in Heemstede; een enigszins nuchtere bena ming voor de functie, die hij vervult. Want de heer Walet is belast met toezicht en verzorging van bijna alles wat in Heem stede groeit en bloeit. En gezien de talrij ke fraaie plantsoenen, die met het onvol prezen wandelbos „Groenendaal" deze ge meente tot ver in de omtrek een ver maardheid op het gebied van natuur schoon hebben bezorgd, zijn deze bemoei ingen niet gering. Vooral wanneer men weet, dat al deze bloemenpracht uit de eigen kwekerij afkomstig is. De heer Walet kreeg op 4 januari 1934 zijn vaste aanstelling bij Openbare Wer ken zodat hij zondag een kwart eeuw in dienst is. Op verzoek van de jubilaris werd van elk officieel vertoon afgezien. Hij zal zaterdagmorgen door de burgemeester, mr. A. G. A. ridder van Rappard op het raadhuis worden ontvangen. Daarna volgt een intieme bijeenkomst op het kantoor van Openbare Wei-ken. Later zal voor het personeel van de plantsoendienst een ge zellige avond worden gegeven. Overigens Het eerste geschenk voor de jubile rende heer H. Walet kwam al op oudejaarsdag. De dierenbevolking van „Groenendaal" werd toen verrijkt met een jonge lama. Advertentie ZT en maak gebruik van ons pasklaar ge zaagd - en gratis thuis bezorgd - beuken - eiken - ramin - Parana-pine enz. Wij leveren het in diverse dikten en breedten Het adret It en blijft GROTE HOUTSTR. 131 cn SMEDESTR. 7 v Keuze uit- 6 wereldmerken

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 9