Droste verrast Nederland met D n.v. oosten Zou u het vertrouwen van allen kunnen verwerven? leider of leidster van de witwasserij Autofinanciering allround eerste verkoper Overal ziet u de nieuwe Droste repen „knip strip' 3 nieuwe Droste repen voor 60 ct in handige plastic verpakking Ook voor repen Droste altijd welkom! Nieuwe verbindingen moderne „SHELL X-100" Mulfigrade motorolie - economisch autorijden! igblarireclame C. C. Raspoort Ass.- en fin. bedrijf 1 complete woninginrichting FERJD1N ANDS belevenissen ZATERDAG 4 APRIL 1959 Viaduct bij Zoeterwouds t*mnzto" «tóK in diverse/- ymodetinten en' hakhoogténl'yf. ts niet te vervangen verzorgen wij vlot en discreet. Ged Oude Gracht 84 - Tel. 21232 (na 6 uur 18699) ALLE VERZEKERINGEN Verkrijgbaar in alle eerste klas zaken Barteljorisstraat 13-17 - Haarlem vraagt prima vooruitzichten. Eigenhandig geschreven sollicitaties met op gave van opleiding, voorgaande functies, verlangd salaris en vergezeld van recente pasfoto alsmede afschriften van getuigschrif ten worden ingewacht bij de directie. In de afdeling witwasserij van ons bedrijf werken circa 20 mannen, vrouwen en meisjes. Het is een heterogeen gezelschap - met vaak ver uiteenlopende belangen en interessen. Toch willen wij er* graag een echt TEAM van maken. De man of vrouw die deze taak voor de afdeling witwasserij op zich wil nemen zal zeer goed met mensen moeten kunnen omgaan. Hij of zij zal het werk moeten kunnen organiseren en lei den en zelf het goede voorbeeld moeten geven waar dat maar kan. Hij of zij zal hart voor het bedrijf moeten hebben, maar ook voor ieder personeelslid persoonlijk. Hij of zij zal zowel met de directie als met zijn ondergeschikten op plezierige wijze moeten kunnen samenwerken. Hij of zij zal de chef moeten zijn maar ook de vertrouwde vriend(in), die weet hoe in zakelijke zowel als persoonlijke moeilijk heden te helpen. Als u meent de man of vrouw te zijn, die tot dit alles in staat is - en wij weten dat het véél is - nodigen wij u uit te sol liciteren naar de functie van Alhoewel wij het prettig vinden als u reeds ervaring in en vakkennis over het wasserijbedrijf hebt is dit niet strikt nood zakelijk. Het salaris zal in onderling over leg worden vastgesteld. U kunt uw sol licitatie met alle gegevens die u van belang acht richten aan het bureau van dit blad onder no. 522 Geheimhouding is verzekerd. Alle solli citanten ontvangen in ieder geval bericht.

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 4