voor wie het goed gaat rookt H. J. Lamp Momento Rijst $urff ^4. Blokker Afwas Nieuw! Zonder koken de héérlijkste droge rijst! LIKDOORN-LEED is over met TRANNOSAN! dagblad Vlugger klaar! Nooit vuile pannen! Uw trouwe hulp voor was en afwas niet koken! Een beetje wrijfwas JE een huis Uitsluitend vrijdag en zaterdag DONDERDAG 23 APRIL 1959 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Pré is een Persil pródiikt O. per hele liter Wynand Fockink Anno 1679 Ja... óók een servies van het wereld beroemde Wedgwood aardewerk is bij H- J. Lamp - alleen bij H. J. Lamp! - deel-voor-deel op te bouwen. Wat gaat dat plezierig: bijkopen en cadeau laten geven tot u de bezitster bent van een echt. volledig en volledig BLIJVEND Wedgwood servies. .Loeiende likdoornpijn? Dan vandaag nog Trannosan Remedy van Dr. Polland. Die weekt de kwelgeest los, stilt de pijn en voorkomt infectie. Binnen 2- dagen plukt U hem als een madeliefje. Met wortel en al. Ook eeltplekken gaan weg. Doe er van avond een Trannosan Remedy op. Neem b.v. dit, genaamd Edme (kleur ivory). Van beeldige, klassiek-schone vorm, en daarom een vreugde voor uw leven. Is zo'n prachtig Wedgwood servies duur? NeeDe Kunst van zes generaties Wedgwood pottenbakkers is binnen ieders bereik. Het eetservies EDME b.v. kost 23-delig 161.85, het ontbijtservies lO-delig 66.50 en het 9-delig theeservies 57.65! Ga 't zien op de sprookjesgalerij bij H. J. Lamp. En maak dan 't begin: met een kopje, of een dekschaal of een juskom. pass.nje" 75 cc' bii: tablet •.«nd Voetbad Doosie voor 8 rov GRATIS er Tranoo»an Bru De Gold Star rokers hebben het gevonden! Zij weten hoe ze lekkerder kunnen roken en er goed van kunnen leven. Zij vragen Gold Star als 't om sigaretten gaat. men de man aan zijn kleren kent, kent men de zaak aan het blad, waarin zij adverteert. ls uw advertentie omkleed met het vertrouwen, dat dit dagblad heeft. Breng nu zonder koken de heerlijkste rijstschotels op tafel! Met Momento Rijst loopt u geen •risico's, Momento Rijst is altijd prachtig droog. Geen vuile pannen, meer! Geen overbodig werk! Vraag Momento: de lekkerste rijst die u kunt maken! 9 Breng een halve liter water aan de kook. 9 Momento Rijst erin. Niet koken. 9 'n Kwartier wegzetten. O Klaar! Heerlijk! Droog! En uw pan blijft schoon. emmertjes voor jf verenigingen KI blijven #1 1 geldig. Een nieuw heerlijk Honig-produkt om het n gemakkelijker te maken! MICRO ACTIEVE F voor"\ glans weinig L geld eek Haarlem» Grote Houtstraat T38 Gen. Cronjéstraat 81 Beverwijk» Breestraat 78 Zolang de voorraad strekh Te!, en jchr. bestellingen kunnen wij heloos niet aannemen Als extra weekendat- traktie 'n wel bijzon der handig reisétui, bevattende 3.60 m. plastic drooglijn en 6 fris gekleurde plas tic knijpers. Ideaal voor kamperen, zo merverblijven, week endjes enz. Natuur lijk weer zo'n echt Blokker prijsje. Compleet Fc Zo'n handige, sierlij ke en door extra rib- versteviging bijzon der sterke plastic emmer zag u niet eerder! Inhoud maar liefst 8 liter. Jaren plezier voor 'n |50 spotprijsje I Als extra weekend- attraktie een nest (3 dig.) reuze handige beslagkommen met tuit van hard, on breekbaar plastic. Ook zo ideaal als sla bak en nog vele ande re huishoudelijke doeleinden. Onont- beerlijkinuwkeuken. Compleet nog niet eens een «45 rijksdaalder JU Dit kunnen we u werkelijk maar een maal aanbieden. Want dit modern bijzetta feltje, charmant van vorm, met gezellige linofelt-bekleding (rood of geel) is wel bijzonder handig. En toch al het f40 uwe voori 3 Let nu eens even op hoe netjes uw nylon hemden enz., aan deze ongelofelijk handige plastic hanger, boven b.v. de wasbak kun nen uitlekken. Met 3 haken en 2 sterke zuignappen, kost dit ideale artikel slechts Een reuze gemak zo'n ideale messenbak. Handig, royaal inge deeld model van soe pel sterk plastic. De nieuwe ajourcon- structie verhindert stofvorming. Keuze uit diverse leuke fris se tinten. Een aan winst voor uw keu ken voor |65 maar I

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 8