Slffc m&m 12 Alle bladzijden van Lampe's nieuwe zomermode-album zijn vol! Vol met honderden plaatjes van zomerkleding op z'n best, waar u vaak van droomde. Kies nu bij Lampe uit de grootste collectie, die precies op tijd is gearriveerd, vlak voor uw vakantie en voordat de zomer écht begint! Kies joyeuze, prettige vakantiekleding voor stille zomeravonduren, zonnige week-ends en zorgeloze vrije dagen... zo fris, jong, jeugdig... zo buitengewoon voordelig U slaagt voor 100% omdat de kwaliteit altijd onderwerp nummer één is en er van het begin af aan scherp op wordt gelet! U slaagt voor 100% omdat perfecte zomerkleding hoge eisen stelt aan coupe en pasvorm en wij die eisen kennen (èn uw wensen!) U slaagt voor 100% omdat er zo'n grote keus is en elk model altijd en overal een succes zal zijn! U slaagt voor 100% omdat elke prijs een lage LAMPE- prijs is! voor zonnige zomermode tegen zomerse zonneprijzen ga maar kijken bij 1 VRIJDAG 29 MEI 1959 'au Gaat er iemand op vakantie zonder zo'n praktische topper? Dé favoriete zomerdracht voor dagen beneden de 17 graden! Jeugdig model met reverskraag en 2 zakjes. Van veder lichte zomerflausch in vele lichte tinten. Vanaf maat 34slechts Creatie: Lampion! op foto model links Regenmantels zijn dit jaar heel bijzonder ge klaagd Xieuw. de terugkeer van het trenchcoat- model. Nieuw... de zachte pastel tinten, die ook "x, volgend jaar nog mode blijven. Voor alle zonnige dagen, voor alle feeste lijke avondjes! Dit model is van popelineen geheel dubbel. Met ceintuur, regen kapje en klep op de diepe zakken. In ciel, linde, mandarijn, banaan en royal. Vanaf maat 36 Kleine meisjes dragen nu fleurige katoe nen zomer jurkjes. Wat zijn ze daar blij mee! De ka toenen stof is bedrukt met zomermotiefjes. Leuke boothals ■met gerimpeld pasje en..een fijne petticoat A Vol bloemdessin p.a. in marine/ groen/bleu. Aangerimpelde rok waaronder feestelijke petticoat. Glad lijfje en dubbele schouderbandjes. Soepele katoe nen stof. Vanaf maat 36 op foto model rechts Creatie: Lampion! •"A op foto j model midden Meisjesblouse van no-iron popeline. Wat 'n gemak! In wït, bleu, geel en rood. Korte mouwtjes. Open en gesloten te dragen. Naar leeftijd Kindershorl vart katoenen cotelé (sterk, wasbaars praktisch!) in vele frisse zomer- tinten. Elastieken tailleband en 2 opgestikte zak ken. Naar leeftijd 3/4 mouwen hoog gesloten... witte manchet ten... en witte kraag. Dé ideale japon voor koelere zomer dagen tijdens uw vakantie. Klavertjes-dessin in linde of koren op wit fond. Zuivere struc tuur katoen. De rok staat wijd door vaste potticoatc 'Mateas 38-46 Amsterdam - Utrecht - Eindhoven - Arnhem - Hilversum Haarlem - Leiden - Breda - Enschede - Alkmaar - Rotterdam Jeugdige katoenen zomerjurk met aangerim pelde rok en glad bovenlijfje. Leuke strik- garnering bij de schouderbandjes en de grote zakken. Kleurrijke decoraties op wit fond. In wiwit/fok» of wiVgeeL Vanaf maat 36.

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 4