ZEILBOTEN Gouden echtpaar Ph.T,"-GRAAD QÜB Ml! PERUTZ ^Brieven aan de redactie Sprankelende opvoering van „Carnaval" door „Cremer" Hartelijke huldiging van Henk Bakker REI NO" Bekijk het door de ioh...wat een verschil! 5 De huldiging Enorme transformator voor PEN te Velsen GLATZ' Dameskapsalon Burger1 ijke Stand van Haarlem Pu!!en=rljm de weer Zeven dagen in en om Haarlem „Veiligheidsslang" ,,De Houtpoort" tegen Duitse biljarters Elke foto 'n meesterschot V DONDERDAG 4 JUNI 1959 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Het veertigjarig jubileum van Henk Bakker als toneelschrijver, als regisseur en als lid van de letterlievende vereniging „Cremer" heeft woensdagavond in de Stads schouwburg een wel heel geïnspireerde voorstolling opgeleverd. Vaak zag ik „Cre mer" wat men noemt op dreef, maar een zo sprankelende en tintelende toneel opvoering als gisteravond werd gepresenteerd lijkt mij toch moeilijk te overtreffen. Men leerde Henk Bakker in al zijn kwaliteiten kennen. Als schrijver, omdat het laatste stuk van zijn hand „Carnaval" werd opgevoerd. Als regisseur, omdat hij over wat er op de planken gebeurde de regie voerde. Als acteur, omdat hij zelf in de be proefde stijl van komedie-maken der oudere generatie de rol van huisknecht speel de, die een avond lang de lakens mag uitdelen in plaats van „slaaf" te zijn. Men zou „Carnaval" een spectacle coupé van Bakkers arbeid vóór het amateurto neel kunnen noemen. Het is een spel van vermommingen, jong, modern, vol goede theater-effec ten en in de verto ning van Cremer bij zonder genietbaar, omdat men zo wel bewust de charge vèrmeed. Bakker noemt het zelf een kluchtig blijspel. De blijspel-toon over woog en wanneer dat al een verdienste is van de schrijver, het is het zeker van de regisseur, die wel bewees hoezeer hij uit het goede hout is gesneden, al keerde hij wanneer ik mij deze woordspeling mag veroorloven het hout ook de rug toe. Zijn vakkennis, later op de avond zo geprezen, kwam hier wel helemaal tot zijn recht. Het was dus een puike voorstelling. Nelliette Vis-Mooy gaf met een fonke lende natuurlijkheid spel als gefêteerd rijkeluiskind, dat ook wel eens gewoon wil behandeld worden. In Wim Rijke trof ze een gelijkwaardige partner. Toos Huls bergen Henning-van Zijl speelde de man zieke vrijster met aanbiddelijke hartstocht, die zelfs meegevoel verwekte. Agnes Koo- rënblik was de tyrannieke moeder, au fond minder kwaad dan zij schijnt. Die gestel tenis kwam er prachtig doorheen. De zoon des huizes kreeg een aannemelijke vertol king van Dick v. d. Engel, de afgewezen minnaar was een kleine, goede rol van Hans van Belle, Eki Oostwald-Bouwer legde al haar acteervermogen in de schaal voor de rol van gedienstige, die zij met zo'n komieke intonatie en zulk perfect timbre vervulde, dat de lach uit de zaal golfde. Dat speelde ook Jacques Timmer mans klaar met zijn fijntjes opgezette ty pering van pseudo-jonker op vrijersvoe ten.-Minder in de melk te brokkelen had den Fons Cornet en Lucie Rinkel met ove rigens bekwaam gespeelde figuren. Maar grote of kleine' rollen, het ensemble waf- een werkelijk geheel, dat met zoveel vuur en verve acteerde, dat de vonken eraf vlogen. Na de pauze kwam dan de huldiging van Henk Bakker. Op het toneel hadden be stuur en werkende leden plaats genomen. Daar trof men ook de eregasten onder wie Rika Hopper en Martie Verdenius. Na een huldigingswoord van „Cremers" voorzitter mr. Ten Bokkel, die in zeer kort tijdsbe stek toch kans zag te laten gevoelen hoe veel Henk Bakker voor „Cremer" betekent, kwam de vice-voorzitter der vereniging aan het woord, die de rij van spreeksters en sprekers inleidde. Rika Hopper was de eerste. „Ik heb grote bewondering voor je, Henk", zei ze, „ik bewonder je zo om je grote vakkennis. Ik heb met het grootste plezier je Betje uit „Betje regeert" ge speeld. Nu krijg je van de 81-jarige Rika Hopper een kus!" Deze allerplezierigste ouverture werd gevolgd door vele blijken woordvoerders van „Cremers" kunstlieven- van waardering uit de mond van de de leden, de werkende leden en het Fonds Artistieke Doeleinden, dat met toestem ming van de .jubilaris voortaan het „Henk Bakker-fonds" zal heten. Een vloed van enveloppes met. inhoud steeg uit de bin nenzakken der heren en vloeide over naai de feesteling, die er met zijn vrouw, doch ter en oudste kleinkinderen, die hem zo vaak omwille van zijn werk moesten mis sen of „verdragen", een reisje van hoopt te maken naar nog onbekende oorden. Een van die kleindochters kwam van haar ge negenheid zelf getuigen. Ook mevrouw Advertentie Rika Hopper en jubilaris Henk Bakker Bakker werd niet vergeten en met een fraaie bloemènschat in de hulde betrok ken. Martie Verdenius kwam vervolgens verklaren dat zij Henk Bakker „een schat van een man vond". Namens het „Centrum Comité Koninginnedag" las een der be- stuurdercn een brief voor uit de nalaten schap van de zo plotseling overleden secre taris, de heer .J. J. Wensing. De heer H. H. M. Keuls fungeerde als woordvoerder van het huldigingscomité, waarvan ook de wet houder van kunstzaken de heer D. A. J. Geluk deel uitmaakte wiens aanwezig heid op het balkon niet onopgemerkt bleef. Namens de Nederlandse toneelschrijvers bood de heer A. Defresne een boekwerk aan. daarbij de voorstelling als fraai ama teurtoneel roemend. De directeur van de stadsschouwburg, de heer- H. Deinum. ge tuigde van die bewondering eveneens. Mr. M. Wijt -voegde er de lof van de HTC aan toe. Ook de Onderwijzers, de toneelvereni ging „De Reünie", de „Vrijwillige Brand weer", de directeur van de HKB en een representant van de Voetbal Vereniging Hercules legden van hun vreugde met Bakkers jubileum getuigenis af. Er waren nog talrijke telegrammen, van o.a. Jan Fa- bricius, Jan van Ees, Jaap v. d. Poll, Nel Koppen en Wim v. d. Brink. Bewogen dankte Henk Bakker voor zoveel vriende lijkheid en belangstelling. In de kroonzaal van Brinkmann volgde daarna nog een genoegelijk samenzijn, tijdens hetwelk „Cremers" ere-voorzitter jhr. mr. B. W. F. van Riemsdijk opnieuw de loftrompet stak. De ochtend kondigde zich al aan, toen de laatste feestklanken verklonken! P. W. Franse Voor loods 5 aan de Coenkade begon vanmiddag de lossing van de enorme 150.000 volt-ampère transformator voor het P.E.N.-bedrijf in Velsen. Met behulp van twee drijvende bokken werd het voor naamste deel van de installatie, dat 120 ton weegt op de kade gehesen. Het trans port naar Velsen per rail zal volgens de plannen de volgende weck donderdag ge- srhieden. Deze transformator was door het PEN besteld bij de Zweedse fabriek ASEA en werd met het Zweedse schip „Loke" naar Amsterdam vervoerd waar de Nederlandse vertegenwoordigster van de Zweedse fa briek. het Technisch Verkoopkantoor Groenpol toezicht houdt bij de ontscheping. Voor hel transport is een speciale spoor wagon gehuurd. Deze is zestien-assig. heeft een laadcapaciteit van 150 ton, een lengte van .34 meter en een eigen gewicht van 96 ton. Het transport naar Velsen geschiedt via de stations Beverwijk en Hoogovens. De hoofdmoot van de installatie wordt gevormd door de kern. de wikkelingen en de oliebak, welk geheel een lengte van 5.88 meter, een grootste breedte van 2.50 meter en eén hoogte van 4.64 meter heeft. De overige delen van de installatie, de iso latoren en de buisleidingen worden later ter plaats gedemonteerd. Advertentie de kleren maken de man Maar het kap«el de vrouw MODERNE COIFFURES Oude Groenmarkt 24 - Telefoon 10412 t/o Kosterij Grote Kerk. BEVALLEN van een zoon: 2 juni: M. Neelevan Brussel, A. M. van der Hei denKoster, F. ter HaarBosgraaf, L. K. J. BroersenVissers, P. G. J. van den Brink— Schuurmans; 3 juni: P. C. A. de GrootPieters, A. M. MentjoxDijkers. BEVALLEN van een dochter: 1 juni: A. HerkhofMuller: 2 juni: E. van Schie Buijs, I M. E. BrüggemanTijssen; 3 juni: C. T. S. van WeesWilms Floet, H. A. van StroeSpoor. OVERLEDEN: 1 juni: A. Meijerink, 49 j„ Gasthuisvest. M. F. MijssenMeijboom, 73 j., Kamperlaan. H. M. .Joosten. 79 j„ Wes terhoutstraat. 2 juni: C. C. F. A. Brasse, 73 j.. Nieuwe Gracht. ONDERTROUWD: 3 juni: J. J. Stenger en A. M. A. H. Stouten. .J. Ek en C. M. Groot. H. P. Suttorp en A. J. M. Kitseroo. N. J. S'kkink en A. A. Halderman. W. van 'l Hof en J. Stange. A. P. M. Zantvoort en J. J. M. van Soest. C. M. de Vos en L. M. Eggerning. P. J. Winkel en S. M. Mulder. W. .J. Nuijten en C. Bakker. C. J. Zijlstra en D. C. van Eeden. J. W. Stange en P. S. Rozenharf. H. Sabel en A. de Vries. H. J. Verleur en J. Baas. M. C. Blok en .J. G. van de Poppe. P. T. J. van Tetering en M. L. van der Horst. M. F. Milius en C. P. de Bruijn. GEHUWD: 3 juni: J. H. Vossen en G. J. van der Horst. G. J. Woolthuis en H. J. W. Vosse. L. G. J. Canjels en M. T. Brocke. W. Kuijer en C. J. Heijtvelf. A. A. Geer- lings en Q. N. Joosten. C. W. Schoonebeek en A. M. Schoen. J. T. Stam en B. Eiker bout. A. J. Spoor en P. Klein. J. D. Tolsma en M. W. van Langeveld. J. Zeijlemaker en A. Staphorst. K. H. C. Zwetsloot en C. E. Bijnsdorp. G. Bos en W. M. Klozen. C. van Delft en M. E. Wonder. Advertentie ff REINIGT REIN Abonnement voor het wassen van Ramen. Jaloezieën enz. Telefoon 1B254 (Verkort weergegeven) Politiek fanatiek zorg en pjjn om Berlfjn resultaat: veel gepraat Amstel-raad: bier geeft baat altfld weer vrienden-sfeer. Spaar levert) »"-°L Weer achter slot. Opnieuw heeft de Amsterdamse politie een uit het rijks opvoedingsgesticht voor jongens te Amers foort ontsnapte pupil gearresteerd. Het was de achttienjarige S. P. S. uit Groningen, die op de Nieuwe Hemweg in Amsterdam- West kon worden aangehouden, nadat hij in de Sint Jacobsstraat een motorfiets had gestolen. Ongeveer tien dagen geleden was S. samen met vier andere knapen uit het opvoedingsgesticht ontvlucht. Hij is naar Amersfoort overgebracht. Brand in Schalkwijk. Tn het begin van de week ging de varkensschuür van een boer in Schalkwijk in vlammen op. On danks hel snelle en efficiënte optreden van de brandweer, die met drie stralen de nabijgelegen hoofdschuur kon behouden, bleef van de varkensschuur niet veel meer over dan een hoop verkoolde balken. Ik was getuige van deze felle brand en ik merkte enige dingen op, die mijns inziens niet geheel correct waren. Ofschoon ik bewondering heb voor de wijze waarop de brandweer een catastrofe voorkwam, moet het mij van het hart dat zij een gevaarlijke fout maakte. Bij het omhalen van de naar het Spaarne gekeer de voorzijde van de schuur, viel de boven kant van de gevel tegen een ongeïsoleerde elektrische kabel. Gelukkig begaf de kabel noch een der houten palen het, maar wat zouden anders de gevolgen zijn geweest voor de tienlallen mensen die vlakbij de kabel stonden. Dan was er iemand in uniform, die. na dat de brand nagenoeg geblust was en er geen gevaar meer voor het publiek be stond, arriveerde. Hij veegde eerst rustig het terrein schoon, maar al spoedig begon hij in de richting van het publiek te schoppen en te slaan. Dit onjuiste en on correcte optreden kan slechts het prestige van de overheid in het algemeen schade toebrengen. Ergerlijk was ook het optreden van enige automobilisten die de zeer smalle weg naar de plaats van de brand over ruim honderd meter volledig blokkeerden door hun wa gens naast elkaar te parkeren. Er kon zelfs geen fiets meer langs, laat staan de nog ter assistentie opgeroepen derde brand weerwagen. EEN LEZER (Van de zijde van de brandweer deelt men ons mee, dal bij het omhalen van de voorgevel van de schuur inderdaad een ongelukje is gebeurd. De brandweer moet dikwijls snelle beslissingen nemen en het was in dit geval moeilijk om precies te be rekenen hoeveel ruimte de voorgevel bij het omvallen nodig zou hebben. Inderdaad raakte de gevel de elektrische kabel, doch het stroom voerende deel hiervan was ge ïsoleerd. Het blank koperen deel van de kabel, dat dus niet geïsoleerd was, vormde de zogenaamde nul-leider. En hierop staat uiteraard geen spanning. Over het oncorrecle optreden van iemand in uniform deelt men ons van de zijde van de Haarlemse politie en van de Rijkspolitie in Halfweg desgevraagd mee, dat bij diepgaand onderzoek is gebleken dat geen lid van de genoemde korpsen naar het publiek heeft geslagen en ge schopt. De opmerking van onze lezer over het blokkeren van de smalle weg naar de brand is behartigenswaard. Natuurlijk moet het publiek en onder hen ook de automobilisten er volledig aan meewerken dat de brandweer haar taak naar behoren kan vervullen. Anders kunnen onnodig persoonlijk leed en materiële schade het gevolg zijn. - Red.) Mevrouw Van Eek kwam ons vertellen, dat het echt paar Oudolf op 9 juni vijftig jaar getrouwd zal zijn. Zij was het ook die de kamer aan de Alberdinck Thym- straat 33 in Haarlem versier de met allemaal slingers, rood. wit en blauw en zij was het eveneens die op de spiegel boven de schoorsteen met zeep schreef „Leve het bruidspaar". Mevrouw Van Eek woont in dezelfde straat als het echtpaar Oudolf, aan de overkant. Van de eerste dag af dat ze er kwam wo nen dat is nu alweer twin tig jaar geleden tot nu toe wipt ze elke dag even bij oma en opa Oudolf binnen. Zij houdt van deze mensen, en naar onze mening terecht. Want oma Oudolf die op 6 juni 77 wordt is met haar gladde grijze haar en haar grote blauwe ogen erg lief als ze ons, terwijl ze in een grote stoel zit met veel kus sentjes in de rug, een beetje over haar leven vertelt. Johanna Kloetwijk zoals ze toen heette leerde de heer Oudolf kennen in Den Hout, bij een muziektent. Ze gingen zeven jaar met elkaar om voor ze gingen trouwen. Dezer dagen hebben wij een half uurtje met. de heer H. Schmitz, eigenaar van de jachtwerf de Drijver aan het Spaarne in Haarlem ge praat over het verhuren van zeilboten. Daarbij is ons on der meer duidelijk gewor den dat de belangstelling voor de watersport in ver houding tot de andere „va- kantievermaken" in feite nog gering is. Tenminste wat de verhuurderij betreft. De heer Schmitz. die er prijs op stelde een paar keer uit drukkelijk te verklaren, dat de eigenlijke jachtwerf, het repareren en stallen van de boten het belangrijkste is vertelde ons namelijk, dat hij slechts zeven boten in de verhuur heeft. Een aantal kleine B.M.'s, een paar grote B.M.'s en een jachtje waar bij men met een beetje goed weer gemakkelijk het IJsel- meer kan bevaren. „Er is wel animo voor het huren van de boten", aldus de heer Schmitz, „vooral in vakantietijd, maar toch heb ik ook in het midden van de zomer nog boten vi'ij. Ten minste door de week. Op zondag zijn ze meestal alle maal de plas op. Het klinkt misschien wal vreemd, maar elk jaar weer zijn er mensen, die in Zandvoort vakantie houden en die hier dan een dagje komen zeilen. Trou wens die Mooie Nel mag dan niet groot zijn, zo 's middags kun je er heel gezellig zei len. Alleen moet je natuur lijk wel weten aan wie je zo'n boot meegeeft. Als je ze zo maar voor het vaderland weg laat varen, dan krijg je het later op je boterham. Ik kijk m'n mensen eens aan en meestal zie je dan wel of ze er iets van terecht, zullen brengen. Trouwens mijn zoon geeft zeillessen en hoe langer hoe meer mensen gaan hun vertier op het water zoeken. Ze huren een boot, ze nemen een goede raad aan en ze hebben een prettige middag op het water". De heer Schmitz wandelde een eindje over een van de vele vlonders waaraan de zeilboten keurig in een rijtje lagen te wachten. Onze fotograaf bracht zijn Een klem deel van de grote jachtwerf van de heer N. Schmitz aan het Spaarne in Haarlem. De heren Schmitz senior en junior wilden niet op de foto. Waar om niet kunt u in het bijgaande stukje lezen. fototoestel in gereedheid om een plaatje te maken van de heer Schmitz. Het water kabbelde vriendelijk. Er was geen wolkje aan de lucht. „Ik ga niet op de foto", klonk het opeens naast ons, „ik acht het hele verhuur bedrijf te min". Verbaasd keken we de heer Schmitz aan. „Je moet het goed begrijpen", zei hij. „ik verdien er graag wat aan. Je moet jaren in het vak zit- ten om dat door te hebben. Ik minacht de verhuurderij". De heer Schmitz junior dacht er net zo over. Ten minste hij week angstig terug toen onze fotograaf hem voorstelde op de kiek te gaan staan om tenminste één lid van het geslacht-Schmitz bij de boten te vereeuwigen. „Ik acht het verhuurbe drijf te min", zei de heer Schmitz voor de derde en laatste keer. We hebben hem toen be dankt en zijn weggegaan. Maar we hebben hem niet begrepen. Mijnheer Oudolf was stuka door. Zijn grootste liefheb berij is altijd het houden van duiven geweest. Daarom had hij tot kort geleden altijd hokken met duiven in de tuin en daardoor hangt er boven het buffet een groot ingeplakt diploma waarop staat: „J. J. Oudolf, kam pioen jonge duiven en kam pioen duiven". Natuurlijk is de heer Oudolf daar een beetje trots op en praat hij er graag over. Vooral dan met een van de zonen van mevrouw Van Eek, want die houdt ook duiven. Maar de heer Oudolf heeft nog veel me >r liefhebberijen. Hij wan delt, hakt 's winters altijd hout en luistert dolgraag elke dag naar de nieuwsbe richten. De heer Oudolf staat altijd om 7 uur op. En dan gaat hij een rondje lopen, „naar mijn volk" vertelt mevrouw Oudolf, dat zijn dan de mensen die iets ver derop huizen bouwen. Me vrouw Oudolf heeft haar hele leven heel hard ge werkt. Voordat ze trouwde was ze dienstbode. Daarna hielp ze jarenlang haar man met het kalkbrengen in krui wagens naar de verschillen de klanten. En zelfs toen dat niet meer hoefde is mevrouw Oudolf uit werken gegaan, bij vreemden en bij kennis sen. Zelf praat ze hier nooit over. Ze zit stilletjes te glim lachen en knikt af en toe eens instemmend, als me vrouw Van Eek het ons allemaal vertelt We wensen het echtpaar Oudolf nog vele gelukkige en dan wat rustiger ja*en toe. H Aan de Cornell Universi teit in Tthaca in de Verenig de Staten van Amerika heb ben 27 vrouwen van aan deze universiteit studerende mannen tijdens een grote plechtigheid de „Ph.T."- graad in ontvangst mogen nemen. De uitreiking van de ,,Ph.T."-graad („Putting hus band through") is een oude traditie aan deze universiteit ïn de onderscheidingen zijn aestemd voor vrouwen, die hun echtgenoot door de studie heengeholpen hebben. Aanvankelijk was het ver lenen van deze graden een grapje, maar in de loop der tijden, zijn de vrouwen van de studenten een dergelijke olechtigheid als een grote gebeurtenis in hun leven gaan beschouwen. Dit keer kwamen er dus 27 vrouwen voor de „Ph.T."-graad in aanmerking, die hun ega's geholpen hadden bij de stu die door bij voorbeeld de kinderen zoet te houden, door de financiële problemen in het gezin alleen op te los sen en door al die moeilijk heden. die in een normaal huishouden voorkomen verre van manlief te houden. De onderscheidingen wer den uitgereikt door de echt genote van de rector-magni- ficus. John W. McConnel, die overigens zelf officieel in toga aanwezig was. Het nieuwsbureau van rle Cornell universiteit, waar we al deze gegevens van kregen, vermeldt bovendien als bijzonderheid, dat de 27 gegradueerde vrouwen sa men 33 en 8/9 kinderen heb ben. We keken er wel even van op, maar toen we even nadachten vonden we de op lossing en bedoeling van deze zin. Waarom, zo zal men zich overigens afvragen, behoort, dit verhaaltje nu in deze rubriek thuis. Dat is vrij eenvoudig, want onder die 27 vrouwen bevindt zich één Nederlandse, sterker, één ex-Haarlemse. Dat is namelijk Annie RolVellekoop, dochter van de heer A. H. Vellekoop en mevrouw G. Vellekoop Hinken, die in de Willem de Zwijgerlaan 30 in Haarlem wonen. De directie van het ge meente gasbedrijf Heemstede deelt ons en dus de lezers mee, dat men erin ge slaagd is een „veiligheids gasslang" te vervaardigen. Aangezien erin Nederland ieder jaar bij het gebruik van gas dodelijke ongevallen te betreuren zijn, die in vele gevallen een gevolg zijn van ondeugdelijke gasslangen, heeft de Nederlandse indus trie zich ingespannen een slang te construeren, waarbij inscheuren van de slang uiteinden en afglijden van de slangtuit uitgesloten is. De „x'eiligheidsslang" is reeds verkrijgbaar bij de meeste erkende installateurs. De directie van Heem steeds gasbedrijf raadt met klem alle gasverbruikers aan om in 't vervolg uitsluitend gebruik te maken van de veiligheidsslang en bij voor keur nu al de ondeugdelijke gasslangen in hun woningen te laten vervangen. Na een nog nader vast te stellen datum zullen in Heemstede, installaties waar in gebruik gemaakt wordt van ondeugdelijke gasslan gen, afgekeurd worden. De biljartclub De Houtpoort heeft het initiatief genomen voor een jaarlijkse in ternationale ontmoeting op het groene la ken met de Duitse BC Feldmark uit Gel- senkirchen. Dezer dagen vond in „De Hout poort" de ontmoeting plaats tussen twee zeventallen, waarbij de Haarlemmers, zij het met moeite, een 86 overwinning wis ten te behalen. De retourwedstrijd vindt plaats op 23 augustus in Gelsenkirchen, waar dan de BC Feldmark tevens haar 25-jarig bestaan viert. A rl t*nr*on blauw voor donker haar goud voor blond haar kristalhelder, met lavendelgeur, voor kinderhaar BURGERLIJKE STAND VAN HEEMSTEDE ONDERTROUWD: J. C. van Euuren en H. G. Bodemeijer. R. Krijger en J. Oud. R. M. Kostermans en J. M. Duivenvoor den. C. J. de Veen en C. A. M. van Rooden. GETROUWD: R. J. Nikkels en K. Dijk huizen. W. A. Bosboom en W. M. Woud stra. GEBOREN: Wilhelmus Gerardus Maria, zn van P. F. van der Hulst en C. J. Jansen. Monica Theresia Maria, dr van J. C. Draijer eri Th. H. Sanders. Gilles, zn van G. André de la Porte en J. T. van der Sluis. OVERLEDEN: G. P. Dujardin, 69 ir. Mevr. G. de Vries—Veenstra, 78 jr. Mevr. J. Hageman—Langeveld. 87 jr. Mej. C. M. Bank, 53 jr. Advertentie Perplex staat u van Perutz' grote gevoeligheid en prachtige gradatie!

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 7