HENSEN ADO en VVV in de finale van toernooi KNVB-beker Schoten- en HCK-reserves doen het goed in de overgangsklasse Nederlands Jeugdteam kansloos tegen snelle Joegoslaven Boksers gaan zich geducht voorbereiden op de Spelen Hagenaars versloegen Sparta in verlenging OVERALLS 11.50 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 17 natuurlijk Er zijn 24 inschrijvingen voor de Grote Prijs Zwedeni 'Adept en Gibs Bulwark. Elf geselecteerden voor Tour-ploeg Italiaanse ploeg voor Ronde van Frankrijk Fortuna gaf Botafogo uitstekend partij G ast speler Wilkes was goed op dreef Lentz naar Sparta, maar als amateur Feijenoorders te zwak voor Barcelona Nederlandse nederlagen in Bristol Samen met op de boterham Dot gunt u ze toch ■At Brian London voor zes maanden geschorst DWR bleef SZC de haas in tweede klasse DONDERDAG 11 .JUNI 1959 ADO beeft zich, door woensdagavond in Den Haag (na verlenging) niet 21 te winnen van Sparta, geplaatst voor de fi nale van het toernooi om de Nederlandse voetbalbeker. VVV is de andere finalist, liet team versloeg woensdagavond in Nijmegen Ra pid met 10. Voetbal De nederlaag van de Spartanen was uiteraard een grote teleurstelling. De Rot terdammers waren er namelijk op gebrand om naast het landskampioenschap ook de beker te veroveren om zodoende de su perioriteit op dc Nederlandse voetbal velden nog duidelijker te doen zijn. ADO won evenwel in de vierde verlenging van de wedstrijd en nog wel met tien man met 21 door een doelpunt van Rijnvis. Een verdiende overwinning overigens. ADO had vrijwel steeds een overwicht tegen Sparta, dat zonder spil Schilder in het veld kwam. Vooral Timmermans en de gebroeders Clavan speelden een zeer goede wedstrijd en al vrij snel na het aan- vangsslgnaaT- zagèrf de twintigduizend Advertentie Sterke keper en jeans kwaliteiten. Uit EIGEN cónfectie-bedrljf dus UW VOORDEEL 5ANFOR dus: voorgekrompen vanaf Voor al uw Bedrijfskleding PAARLAARSTEEG 1 Paardesport Voor de Grote Prijs der Lage Landen, de zesde koers, meetellend voor het Europees kampioenschap draven, die zon dag 28 juni op de. renbaan Duindigi Was senaar gehouden wordt, zijn bij de Stich ting Draf en Rensport in totaal 24 in schrijvingen binnengekomen, waarvan tien uit Nederland. Tot de buitenlandse deelnemers be hoort o.m. het Franse paard .Jamin, tweemaal winnaar van de Prix d'Amé- rique en na vijf koersen met negen pun ten de leider in het klassement; voor het kampioenschap. Ook de winnaar van de Grote Prijs der Lage Landen van 1958 Icare IV uit Italië, die met 15 punten op de tweede plaats staat, en de Zweedse crack Adept behoren lot. de ingeschreve nen. De race gaat over 2600 meter en is dit jaar gevoteerd met dertigduizend gulden aan prijzen. De paarden zijn: België: Hop-La, Jackey D, Jambart P, Jannot III en Mary Frisco; Duitsland Illico III, Ivarcourt en Ulmar; Frankrijk Hippogriffe, Isidore F en Jamin; Italië: Icare IV; Nederland; Fanfan, Forges, Hairos II, Iniopile, Petershof, Quick Hollandia G, Roland, Typhoon, Tarantella en Quick silver S; Doelman Oostrum van ADO pakt een Sparta.an stevig bij de arm bij het af- weren van een Rotterdamse aanval. kijkers een sterk aanvallende Haagse ploeg. Rijnvis en Haak misten evenwel de hun geboden kansen. De wel goed ge richte schoten werden steeds een prooi voor de goed keepende Van Dijk. Toch verkreeg ADO een voorsprong. In de 20ste minuut werkte Van Dijk de bal niet al te best weg. Villerius raakte het leer vervolgens kwijt aan midvoor Tim mer, die daarop hard en zuiver inschoot. Vijf minuten later was het evenwel al weer gelijk toen De Vries een fraaie voor zet van Van Ede al even fraai afwerkte. In de tweede helft ontspon zich een uitermate spannende, fnaar af en toe veel te felle strijd om de overwinning. Er werd gegooid en geduwd en het regende vrije schoppen. ADO was in het algemeen veel sterker, vooral vlak na de rust, maar Sparta verdedigde manmoedig met een vrijwel geheel teruggetrokken elftal. Vlak voor het einde kwam ADO met tien man te spelen toen Scherpenisse moest uit vallen, maar ook Bosselaar verliet het veld. Na-het einde van de officiële speeltijd verscheen ADO zonder Scherpenisse in het veld. maar Sparta had Bosselaar wel weer opgesteld! Dat was een prikkel te meer voor de stug volhoudende en steeds maar weer goed aanvallende ADO'ers, die in Mick en Cock' Clavan en voofal, .Tim mermans niet të missen steunpilaren had den. Groot was. dan ookL de vreOg.de toen in de vierde verlenging Rijnvis het be slissende doelpunt kon 'scoren. Teleurstellend De strijd tussen VVV en Rapid in Nij megen stelde sterk teleur. VVV was veel sterker, maar doelman Cox was in waar lijk grootse vorm. Aan de andere kant hadden de verdedigers van VVV weinig moeite met het doorzichtige spel van de zwakke aanval van Rapid. Het beslissende doelpunt kwam een kwartier na rust toen Teeuwen Cox feilloos passeerde. In de slotfase kwam Rapid nog wel even op zetten, maar de verdiende zege van de VVV'ers kwam niet meer in gevaar. Wielrennen De sportcommissie van de Koninklijke Nederlandse Wielrert Unie heeft elf ren ners geselecteerd, uit wie de acht of ne gen man zullen worden gekozen voor de Nelux-ploeg voor de Ronde van Frankrijk die op 25 juni in Mulhouse start. Daar het zeer onzeker is, of de' Luxemburger Bol- zan in de Tour zal kunnen uitkomen in verband met een kortgeleden bij een val opgelopen blessure, staaf, nog niet vast, of de Nederlandse formatie uit acht of negen renners zal bestaan. Zo Bolzan niet start, zal diens plaats door een Nederlander worden ingenomen. De elf Nederlanders, uit wie de acht of ne gen renners voor de ploeg zullen worden gekozen, zijn (in alfabetische volgorde): Martin van den Borgh, Piet van den Brekel, Piet Damen. Piet. van Est., Daan de Groot, Piet de Jongh, Jaap Kersten, Bram Kool, Michel Stolker, Gerard Ver- goossen en G'errit Voorting. Hierbij bevinden zich ook de iwee reser ves. Na overleg tussen Klaas Büchly en de ploegleider, de Luxemburger Jeng Gold- schmidt, dat einde dezer week in Luxem burg zal plaats hebben, zal het Neder landse contingent, van de Nelux-ploeg de finitief worden vastgesteld. Voor Luxem burg zullen in ieder geval uitkomen Charly Gaul, Schmidt, en Ernzer. Alfredo Binda, technisch commissaris van de Italiaanse ploeg, die zal deelnemen aan de Ronde van Frankrijk, heeft de vol gende twaalf renners en twee reserves aangewezen: Ercole Baldin.i, Vito Favero. Pièrino Baffi. Michele Gismondi, Arrigo Padovan, Giuseppe Fallarini, Roberto Fa- Iaschi, Waldemaro Bartolozzi, Arnaldo Pambianco, Mario Tq.sato, Giovanni Pet- tinati, Nello Fabri. Reserves: Aurelio Ces- tari en Alfredo Sabbadin. De president van de sectie beroepsren ners van de Italiaanse Wielrenunie moet nog slechts aan deze ploeg zi.in fiat geven. WIELRENNEN. De Nederlandse renner Johannes de Haan heeft de tweede etappe van de Ronde van Champaspe gewonnen. Door dit resultaat klom hij op naar de derde plaats in het algemeen klassement. De Nederlandse eredivisieclub Fortuna heeft woensdagavond in Geleen voor 25.000 toeschouwers met 4-3 verloren van de Bra ziliaanse ploeg Botafogo. De ruststand was 2-1 voor de Brazilianen. Fortuna gaf Botafogo met zijn vier internationals, Gar- rincha, Didi, Zagalo en Santos, op schit terende wijze partij. Bij de thuisclub tra den als gaslspelers op Faas Wilkes en Zaro van Willem II, vooral Wilkes heeft zich opvallend goed geweerd. Fortuna kon aanvankelijk geen vat. krij gen op het aalylugge goochelspel der Bra zilianen in wier ploeg vooral Garrincha op de voorgrond trad. Met het. grootste ge mak legdedéze speler telkens weer zijn tegenstanders in de luren. Toen hij zijn middenvoor Paulhino in de zevende mi nuut op maat. bediende, schoot deze zo ver rassend hard en zuiver in de hoek, dat Belski geen schijn van kans had. In de 21e minuut, gaf Waldir een pass naar Paul hino, die Notermans en Weber omspeel de en met een flitsend schot de stand op 2-0 bracht. Geleidelijk aan organiseerde de verde diging van Fortuna zich en wist zij de Braziliaanse combinaties te verijdelen. In de 28ste minuut viel het tegenpunt, toen. Appel uit een door Angenent genomen corner de bal hard en onzichtbaar voor keeper Hernani in de hoek kogelde. Merkwaardig waren de door Didi geno men vrije trappen, waaruit de bal werve lend op het doel afging. Hij had er echter geen succes mee. In de tweede helft kreeg het spel een heel ander aanzien en werd het een strijd tussen soms gelijkwaardige tegenstan ders. Bij een snelle aanval van de gast heren schoot Morand hard op doel, maar Hernani haalde de bal uit de hoek. Toen kreeg Wilkes het plotseling op zijn heupen. Hij brak op schitterende wijze door de he le Braziliaanse verdediging heen, maar zijn schot trof jammer genoeg de paal. Even later waren de Brazilianen weer weg, Zagalo plaatste uit een corner goed voor het doel en Paulinko kopte hard on der de lat. in. Na 20 minuten leidde Bota fogo dus met 3-1. Van dat moment af nam Fortuna het heft in handen. In de 25ste minuut gaf Pieneman een verre trap naar voren, via Angenent kwam de bal bij Appel en deze scoorde met een hard schot. Fortuna bleef doorvechten en in de 27ste minuut kwam de gelijkmaker ter wereld door toedoen van Angenent, die op een pass van Appel doorliep en Hernani geen kans gaf. De Brazilianen wilden het hier echter niét bij laten en in de 30ste minuut joeg hun linksbinnen Waldir voor de vierde maal de bal langs Belski. Faas Wilkes kwam in de strijd, die tot het einde vol spanning bleef, nog dicht bij een doelpunt, toen hij rakelings naast schoot. Leo Lentz, dé 19-jarige rechtsbuiten van rle 2de klasse amateurclub HBS, zal over- jphrijving aanvragen naar de eredivisie club Sparta. Lentz, die twee seizoènëri iri hel, eerste elftal van de Haagse vereni ging heeft gespeeld en die ook reeds deel heeft uitgemaakt van vertegenwoordigen de amateurteams, zal amateur blijven en overgaan naar de amateurafdeling van Sparta. VOETBAL. In de tweede wedstrijd van de eindronde van het militaire voetbal kampioenschap. heeft Portugal met 10 gewonnen van Frankrijk (rvst 00). Zon dag verloor Portugal in de eerste wedstrijd met 28 van Italië. Dp voetbalclub Barcelona heeft Feye- noord met 3-2 verslagen in een vriend schappelijke wedstrijd die gisterenavond in het stadion Las Corts werd gespeeld. De rust ging met 2-0 voor de gastheren in. Ongeveer 30.000 toeschouwers woon den de wedstrijd bij. Het. eerste doelpunt werd gescoord door Rivelles, uit een voorzet, van linksbuiten Zcibor. In een wanhopige poging om de bal te bemachtigen gaf spil Van Woerden deze een andere richting, waardoor hij voor de keeper onhoudbaar werd. Rivelles scoorde ook het tweede en derde doelpunt voor Barcelona. In de 34ste minuut kreeg Barcelona een penalty, omdat Rivelles in het doelgebied werd gehinderd. Rechtsbinnen Evaristo schoot, echter over. Ook rle Nederlandse middenvoor Van der Gijp had in de 20ste minuut een kans gemist door tegen de paal te schieten. Hel eerste Nederlandse doelpunt, van Rij vers, werd na rust gescoord uit een voor zet van Moulijn. Een voorzet van Van der Gijp stelde Meijers in staat de stand op 3-2 te brengen. T ennis Onze landgenote, mej. F. Marinkelle verloor in de tweede ronde van het da mes-enkelspel van de Westengélse tennis kampioenschappen in Bristol mét 16, 75, 26 van de Frangaise mej. Paula Courteix. Ook Maris kwam niet verder dan de tweede ronde. In het heren enkelspel moest hij de meerdere erkennen in de Australiër Hicks met 26, 5—7. Advertentie HEINZ^en méér variatie HEINZ Sandwich Spread en TEO jam in de potten met de handige schroefsluiting GARANTIE: volledige vergoeding door Uw leverancier, indien een Heinz of Teo product niet voldoet. De verrichtingen van de Haarlemse ver tegenwoordigers in de overgangsklasse van de honkbalcompetitie zijn tot nu toe niet onbevredigend. Vooral de reserves van Schoten en HCK doen het uitstekend. Van Schoten 2 was al bekend, dat de ploeg heel wat mans is. Verleden jaar immers speelden de Schoten-reserves met SC Haarlem om een plaats in de eerste klas se. Slechts met de grootste moeite kon dc Sportclub toen winnen. Van HCK 2 was Keeper Van BerkeJ maakt een Joego- slavisch schot onschadelijk. Advertentie Ze hebben zo hard geblokt, voor het begeerde diploma. Nu hebben ze toch echt wel iets verdiend! EEN TIP: Geef ze zo'n mooi horloge uit onze beroemde merken serie. Dat >4 de beste beloning. Wat dacht U van een PRISMA UNION INDUS REMOVAreeds Vanaf 49,50, water- en stofdicht-shockproof etc. U weet 't Het huis met het carillon. heeft 't. Grote Houtstraat 49, Telefoon 20049. Naar aanleiding van de ervaringen bij de onlangs in Luzern gehouden Europese bokskampioenschappen voor amateurs heeft dc Nederlandse Boksbond besloten de gegadigden voor uitzending naar de Olympische Spelen in Rome aan een strenge selectie en een geduchte voorbe reiding te onderwerpen. Het plan is met ingang van september van dit jaar de geschikte A- en B-klassers en eventuele veelbelovende pas beginnen de boksers in alle grote bokscentra van ons land deel te laten nemen aan weke lijkse centrale trainingen op de zaterdag cn zondag. De instructie bij deze trainin gen zal uniform zijn. waarvoor men een beroep zal doen op de zogenaamde „groep 1958", een aantal jonge instructeurs, die toen met succes de eerste officiële in structeurscursus volgden. Boksen Deze trainingen zullen gedurende zes maanden worden volgehouden met steeds na twee maanden selectiewedstrijden. Na elke periode van twee maanden wordt het trainingsprogram verzwaard. De groep, die na een- half jaar overblijft men schat ongeveer 30 boksers zal dan geconcentreerd worden in twee centra en gedurende twee maanden een nog zwaardere training ondergaan. Tegen mei 1960 wil men dan de laatste selectie toe passen en de ploeg voor de spelen met re serves aanwijzen. Hoe groot deze ploeg zal zijn hangt natuurlijk voor een groot deel af van de technische en financiële mo gelijkheden. Zij zullen zoveel mogelijk in internationale wedstrijden uitkomen en daarnaast wekelijks bij elkaar komen. Ten slotte zal de definitieve ploeg een maand voor de spelen in een trainings kamp worden ondergebracht Dit, aldus Theo Huizenaar, is de enige mogelijkheid om bij de Olympische Spe len enige kans te kunnen hebben. Hij had ook de drie weken durende centrale trai ning voor de laatste Europese kampioen schappen geleid en was tot de conclusie gekomen, dat deze periode veel te kort was. Over de prestaties van de Nederlanders bij de Europese kampioenschappen is Hui zenaar niet ontevreden. „Onze jongens hebben alleen van prijswinnaars verloren, Wilbrink en Van der Velden zelfs van de kampioenen. Gerlach en Hillenga wer den bovendien door onbegrijpelijke beslis singen van de jury verliezer verklaard". Huizenaar heeft in Luzern ervaren, dat de jury internationaal meer waarde toe kent aan een harde stoot dan aan een zachte, goed geplaatste. Bij de training voor de Olympische Spelen zal aan dit on derdeel dan ook speciale aandacht wor den besteed. De Britse zwaargewicht, bokser Brian London is voor zes maanden geschorst en met duizend pond (10.500 gulden) beboet door de British Boxing Board of Control, omdat London het verbod van deze in stantie om tegen de Amerikaan Floyd Pat terson om diens wereldtitel in het zwaar gewicht te boksen, genegeerd heeft. Op 1 mei werd London in Indianapolis door Pat terson verslagen. London heeft verklaard dat hij van plan is tegen deze uitspraak beroep aan te te kenen. Hij zeide dat hij waarschijnlijk naar Amerika zal gaan en nooit meer in Enge land zal boksen. De in Ermelo gespeelde waterpolowcd- strijd tussen het Nederlands jeugdteam en Joegoslavië is door de gasten met 9-0 ge wonnen. nadat de rust mét 4-0 was inge gaan. Zowel wat snelheid ais kracht be treft was er een verschil van enkele klas sen tussen heide ploegen. Sprintend zwom men de gebruinde Radonic en dc razend snelle Nardèlli hun directe tegenstan ders er zeker enkele meters uit en dat door dit surplus aan snelheid doelpunten ontstonden laat zich gemakkelijk begrij pen. Waterpolo De wedstrijd begon overigens hoopvol voor onze jonge landgenoten. Midvoor Aal- bers kreeg zelfs na twee minuten een goe de kans de score te openen. Maar toen dé Joegoslaven het. spel wat serieuzer gin gen opvatten, bleek weldra dat de Neder landse achterhoede het. tegen- deze snelle atleten te moeilijk zou krijgen. Arneri liet na snel opzwemmen nu eens geen voorzet los, maar een schot dat in eerste instan tie de paal trof. De terugspringende bal kwam weer binnen het bereik van de rechtsbuiten, die nu niet faalde: Dit doelpunt werd gevolgd door een de monstratie van kracht, snelheid en sou plesse, die resulteerden in doelpunten van Trumbic, Kacic en Cukvas zodat de Joe goslaven bij de rust met 4-0 leidden. Na de hervatting vervolgde de Joegosla vische ploeg, die zondag in haar sterkste opstelling in Assen tegen het Nederlands zevental zal uitkomen, het doelpunten- feest. Arneri besloot een rush van Kacic met een hard schot waar doelman Van Bérkel, die een nerveuze indruk maakte, niet op rekende (5-0). Nadat Buis (Zwem- lust) bij een tegenaanval tegen de paal had geschoten, buitte Nardelli een voorzet van de Joegoslavische midvoor Radonic uit. In de laatste minuten voerden Cukvas en Trumbic (2x) de stand op tot 9-0 Woensdagavond heeft DWR de tweede overwinning in de tweede klasse van de zomer-waterpolocompetitie behaald. In de zweminrichting aan de Houtvaart in Haar lem werd SZC uit Schiedam met 42 ver slagen. Boy v. d. Bogaerde zorgde voor 10 voor DWR, maar Roderijs maakte gelijk. Enige DWR-aanvallen werden ver volgens tot hoekworp verwerkt, totdat Fred de Bruyn de ruststand op 2—1 bracht. Direct na de hervatting schoot v. d. Bo gaerde de stand naar 31. SZC buitte daarna een spelersmeerderheid uit (32). Maar toen de ploegen weer compleet wa ren stelde Fred de Bruyn de DWR-over- winning veilig (42). Verder zijn gespeeld: competitie KNZB: dames reserve tweede klasse: Nereus 2— DWT 2 15; competitie Kring Haarlem KNZB: Afdeling AM 1: DWR—DWT 0—4; Afdeling AJ 1: DWR—HVGB 3—1; Af deling AJ 2: HPC b—DWR b 5—2. niets bekend. De ploeg van Huges speelt dit jaar voor het eerst in de overgangs klasse na het vorig jaar Hazenkamp, VVGA 2 en Tjikalong in de promotiecom- petitie te hebben geklopt. In dc overgangsklasse A slaaf HCK 2 op het ogenblik op de tweede plaats achter Neptunus, waartegen gelijk werd ge speeld. In de andere afdeling gaat een debutant aan de kop van de ranglijst. Het Haagse Tjikalong. dat met HCK 2 promo veerde, leidt ongeslagen. Vlak daarachter komt Schoten 2 met slechts een verlies- punt minder. In de overgangsklasse A kunnen alle Haarlemse ploegen zich handhaven al val len de prestaties van het gedegradeerde TYBB enigszins tegen. RCH en HFC Haar lem spelen met afwisselend succes, maar vooral de overwinning van RCH op HCK 2 houdt goede beloften in voor de Racing. Iiet door spelersverlies wel erg verzwak te TIW zal het kind van de rekening wor den. Zaterdag rekende RFC, dat tot dan op de laatste plaats stond, stevig met de Amsterdammers af (20-6). In afdeling B heeft Schoten 2 weer goe de kansen al zal de tegenstand sterker zijn dan het vorig jaar. Tjikalong versloeg de Schoten-reserves op eigen terrein met klein verschil en de returnwedstrijd zal bijzonder zwaar worden, want Tjikalong heeft de steun van een grote, bijzonder en thousiaste, supportërsschare. Rooswijk, de honkbalpionier boven het Kanaal, be- De honkbalcompetitie haalt niet die resultaten, die de Velsenee spelers kunnen behalen. Het ontbreekt de Rooswijkers aan een ervaren trainer- coach, een veel voorkomend verschijnsel overigens in de honkbalsport, maar T zij zullen zich ook kunnen handhaven. Hier zijn Catchers en Spartaan de zwakke broe ders en voor Spartaan staan de zaken wel heel slecht. Uit zes wedstrijden werd nog geen enkel punt behaald. In de tweede klasse is het pas gepro moveerde Schoten 3 de grote verrassing. De lijn tweede honk-wérper-achtervanger wordt bezet door de drie gebr. Hartgers en in samenwerking met korte stop Dc Pons zijn de mannen van Rinus Schilder in geslaagd ongeslagen te blijven. THB, dat overtuigend begon, zakte door drie achter eenvolgende nederlagen terug. HIIC 2 vond de. goede weg en zal zich zonder moeite kunnen handhaven, maar DSS en de re- serveploegen van RCH en SC Haarlem zullen hard moeten vechten om degrada tie te ontgaan. De C-afdeling van de tweede klasse is sterk bezet. Niet minder dan zes stan daard teams komen er in uit en dat is wel een heel zware opgave voor EDO 2, dat tot nu toe dan ook slechts een overwin ning boekte. Gelukkig voor de EDO-reser ves is er nog een reserveteam in de af deling, ABC 2, en dit team heeft zelfs nog geen enkele zege kunnen behalen. Het zwak gestarte Rood Wit kwam zondag weer geheel in de running door een keu rige overwinning op Shell. Bij de wedstrijd Rood Wit-Shell was er een aardige samenloop van omstandighe den. De EHS-er Nol Houtkamp, dit sei zoen de trainer-coach van Shell, moest zijn ploeg leiden tegen Rood Wit, dat hij het, vorig jaar zelf onder zijn hoede heeft gehad. Het werd voor hem een 8-2 neder laag. Bloemendaal ten slotte zal ook dit seizoen een bescheiden rol spelen. In dc derde klasse A zal de strijd voor namelijk gaan tussen HCK 3 en Terras- vogels. terwijl ook Schoten 4 nog geen rol kan spelen. In de andere afdeling leed Halfweg zondag de eerste nederlaag, maar desondanks staat de Halfweg-ploeg nog met vier punten voorsprong bovenaan. DIO heeft echter alle kansen om gelijk te komen. De standen zijn Overgangsklasse A: Neptunus 6-11 HCK 2 6—9 O VVO 25—6 R.CH 5-6 HFC Haarlem 6—5 TYBB 6—4 RFC 6—3 TIW 6—2 Tweede klasse B: Schoten 3 47 VVGA 2 6—7 HHC2 5—6 THB 6—6 Rivalen 44 DSS 5—4 RCH 2 5—3 SC Haarlem 25—3 Overgangsklasse B; Tjikalong 6-11 Schoten 2 5—8 Thor 5-6 Spa vla 2 66 Rooswijk 6—6 SVV 5—3 Catchers 62 Spartaan 5—0 Tweede klasse C: Laakkwartier 5S Schiedam 5—8 Rood Wit 6—8 Shell 5—6 JOS 6—6 Bloemendaal 54 F,DO 2 5—2 ABC 2 5—0 3 A: T errasvogels 5—8 HCK 3 5-8 Schoten 4 56 DSB 5—5 EDO 3 5—3 Rood Wit 2 5—0 4 A: TYBB 2 5-10 Ripperda 5—6 OG 2 5—6 Rooswijk 3 44 Schoten 5 54 EDO 4 5—4 Velsen 50 4 C: Sikkens5-10 HFC Haarlem 2 4—6 OG 3 44 DIO 2 4—3 HCK 5 4—3 Bloemendaal 2 42 Halfweg 33—0 Rayon Haarlem 3 B: Halfweg 58 DIO 3—4 SC Haarlem 334 Kennemerland 2.44 EHS 24—4 Rooswijk 2 3—2 HCK 4 4—2 4 B: OG 4—8 Halfweg 25—8 Terrasvogels 234 HHC.3 4-4 Kennemerland 3 54 Schoten 6 30 VI. Vogels 24—0 4 D: RCH 3 5-10 VI. Vogels6-10 THB 25-6 Geel Wit 5—6 HCK 6 4—2 Sikkens 2 4—0 DSS 25—0

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 19