In Bloemendaal komt nog dit jaar een sportraad BOSCH neem Gillette mee.. J. DE GRAAF HENK DE VRIES Fa. E. DE GRAAFF Schravendijk de Beste Bromfiets Blijft iüL Oplossing voor T inholt-verzameling zomer-opruiming Nico van Schagen Zonen 4.50 Gillette Rocket set FOTOKOPIEËN VRIJDAG 17 JULI 1959 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 5 GEMEENTERAAD KWAM BIJEEN sen „felle" vonk Reorganisatie Julianalaan- Bloemendaalseweg In Bloemendaal slechts zes gevallen van paratyfus Lichtdrukkerij de Rooij Burgerlijke Stand van Haarlem Leerlingen Noorderschool namen afscheid In Bloemendaal werd veel water verspild R00MB0TERGEBAK H. J. v. d. Hoek directeur C.I.O.S. in Arnhem Onderscheiding voor de heërtL J. Voors' aDGD^Zn. OVEPVEEN Ronde van Badhoevedorp met tachtig renners Onderlinge wedstrijden van „Het Spaarne" de Rooij FAMILIEDRUKWERK Onderwijsvoorstellen in Zandvoortse raad Piet Steenvoorden won clubtitel „De Kampioen" HVGB weer steviger onderaan in I A Kleverparkweg 2 Tel. 11757 Riviervismarkt 7 Tel. 17690 Alle modellen uit voorraad E. V- d. VELD1 IN BLOEMENDAAL komt een sportraad. Deze zal onmiddellijk na het vakantie seizoen worden ingesteld en als adviserend en bemiddelend lichaam optreden tussen het gemeentebestuur en alle sportorganisaties in de gemeente. De uitbreiding van de beschikbare sportterreinen is een der belangrijkste vraagstukken en B. en W. willen met alle Bloemendaalse clubs contact leggen om te doen wat mogelijk is voor de oplossing van dit probleem. Dit heeft de wethouder van Sportzaken, mr. H. B. Wildt Meijboom donderdagmiddag in de gemeenteraadsvergadering meegedeeld bij de behandeling van het voorstel de hockeyclub BMHC met een krediet van 1500 te steunen bij de uitbreiding van haar sportterreinen met een speelveld. De club wil zelf twee mille voor haar rekening nemen. De heer Staleman (V.V.D.) drong aan op een voortvarende behandeling van het terreinvraagstuk, waarop de wethouder de spoedige instelling van een sportraad aankondigde. Verder ging de gemeenteraad akkoord met het voorstel in het Tinholthuis de nodige voorzieningen te treffen voor het tijdelijk onderbrengen van de protestants-christelijke kleuterschool. Hierin zijn tevens de voorzieningen begrepen welke noodzakelijk zijn om de Tinholtverzameling in stand te houden. De vergadering werd voorgezeten dooi de loco-burgemeester, mr. J. C. C. W. Hijszeler. De raad besloot het voorstel een veror dening tot regeling der tegemoetkoming in reis- en/of pensionkosten in die geval len, waarin het verplaatsingskostenbesluit niet voorziet, aan te houden. De heer K a p t e ij n (P.v.d.A.) meende dat, wanneer een ambtenaar die als onge huwde in dienst is genomen, trouwt en slechts woonruimte buiten Bloemendaal kan krijgen, zijn pensionkosten buiten de zorg van de gemeente vallen. De heer W i c h e r s (VVD) vroeg zich af of men niet beter van verblijfkosten kon spreken. Mr. De Jong Schouwenburg (Prot. Chr.) adviseerde, nu het voorstel toch werd aangehouden, niet te spreken van pension- of verblijfkosten en dergelijke, maar slechts van extra kosten en de zaak verder over te laten aan de beoordeling van B. en W. Bi.i de behandeling van het in de vorige vergadering aangehouden voorstel de mo gelijkheid te onderzoeken om tot een algemene richtlijn voor de prijsbepaling Advertentie BOUGIES voor iedere motor Imp. N.V. Willem van Rijn Haarlemmerweg 475, Amsterdam Tel. 185222 (10 lijnen) Telex 12282 De n.v. Exploitatiemaatschappij van on roerende goederen voorheen gebroeders J. en H. van de Pol in Heemstede heeft onlangs aangekocht het op de noordooste lijke hoek van de Bloemendaalseweg en Julianalaan gelegen woonhuis met tuin, voorheen eigendom van de familie Schoen. De n.v. wil dit woonhuis afbreken en over eenkomstig het in 1952 vastgestelde sane ringsplan Overveen aan de zijde van de Cearalaan een flatgebouw met zestien woningen oprichten. De schoonheids commissie heeft zich met het bouwplan kunnen verenigen. Indien dit plan uitgevoerd wordt zal daarmee de eerste stap zijn gezet op de weg tot reorganisatie van het kruispunt BloemendaalsewegJulianalaan. waarbij dit plan stedebouwkundig een belangrij ke bijdrage zal kunnen leveren. Voor de verwezenlijking van dit plan is het nodig, om aan de voorschriften van het saneringsplan te kunnen voldoen, dat tussen de gemeente en de genoemde n.v. een ruiling van grond wordt aangegaan. De gemeente zou aan de n.v. een stuk grond van ongeveer 470 m2 aan de Ceara laan, thans deel uitmakend van de raad- huistuin, afstaan en de n.v. aan de ge meente 1050 m2 grond aan de Bloemen daalseweg en Julianalaan, inclusief het woonhuis. Met uitzondering van een ongeveer 1.70 meter brede strook aan de Juliana laan voor de verlegging van het voetpad, is de overige door de gemeente over te ne men grond aan de Bloemendaalseweg voor plantsoenaanleg bestemd. De gemeenteraad heeft donderdag het voorstel van B. en W. tot grondruil aan vaard. Wethouder mr. Wildt Meijboom heeft donderdagmiddag in de raadsvergadering meegedeeld dat in Bloemendaal nog slechts zes gevallen van paratyfus bekend zijn. Er is geen enkele reden tot ongerustheid, al dus de wethouder, die niettemin er op aan drong dat de bewoners de nodige hygië nische maatregelen zullen nemen. Advertentie Amsterdam, Rokin 116, Tel. 32958 Rotttrdum, Den H««g. Utiecbt, Arnhem. HiWeaam te geraken bij de verkoop van gemeente woningen, zei de voorzitter vooraf, dat er niet alleen aanvragen zijn voor de koop van gemeentewoningen, maar ook van woningwetwoningen. Als het voorstel aangenomen zou worden, betekende dit tevens 'n springplank om verder te spre ken met de woningbouwverenigingen. De heer K a p t e ij n was van oordeel dat, wanneer de gemeente woningen ver koopt zij dit moet doen tegen de hoogst mogelijke prijs. Hij meende dat dit bij de door het gemeentebestuur gevolgde taxa tiemethoden niet het geval is. Dwangsom De voorzitter antwoordde het so ciaal gezien het beste te vinden dat de mensen met een spaar- of bouwkasboekje hun geld kunnen omzetten in éen object dat zijn waarde behoudt. Het is de bedoe ling de in aanmerking komende woningen zoveel mogelijk te verkopen aan Bloemen dalers. Mr. De Jong Schouwenburg zag in een opmei-king van mevr. Fahren- f o r t-M e u f f e 1 s(V.V.D.) aanleiding met het oog op de te verwachte stijging van de huizenprijzen te adviseren tot het in stellen van een dwangsom. Deze zou dan moeten voorkomen dat een koper van een gemeente- of woningwetwoning zijn bezit binnen een bepaalde tijd verkopen tot een speculatieobjcct maakt. De raad besloot verder mee te werken aan de plannen van de Vereniging voor Christelijk Voorbereidend Onderwijs .tot het stichten van een bijzondere kleuter school te Overveen. In afwachting van de totstandkoming wordt de kleuterschool Advertentie IOC O STAR-FIETS, compleet met lamp, jasbeschermer en slot /149.25 Met knijpremmen en 3 speed naaf 178.00 compleet! De nieuwste RUDGE-rijwielen steeds in voorraad. Gierstr. 40-44 Haarlem - Tel. 17768 voorlopig gehuisvest op de bovenverdie ping van het Tinholthuis. In eerste instan tie meenden B. en W. dat hiervoor 9500 nodig zou zijn. Later kwam het college tot de conclusie dat de kosten niet hoger dan rond f 5000 zouden behoeven te zijn. Op de benedenverdieping is thans nog gehuisvest een klas van de openbare Wet houder Rohling-kleuterschool. Dezer dagen kwam vast te staan dat aan de bouw van een derde werklokaal niets meer in de weg stond. B. en W. houden er dan ook rekening mee dat de tijdelijke huisvesting van de kleuterklas der open bare school over ongeveer zes maanden geëindigd kan worden. Dan kan de klas van de protestants-christelijke kleuter school gebruik maken van de vrijkomende ruimte op de benedenverdieping, die daar toe reeds is ingericht. Op de bovenverdie ping is het dan mogelijk de Tinholtverza meling als één geheel op te stellen. De raad benoemde met algemene stem men tot hoofdleidster in vaste dienst aan de Wethouder Rohlingkleuterschool me vrouw J. van HulstPrins, die sinds 1 januari 1956 reeds in tijdelijke dienst aan de school verbonden is. Toen de 53ste tot en met 58ste suppletoire begroting 1959 aan de orde kwam deelde de voorzitter mee dat er plannen bestaan de aula van de algemene begraafplaats aan de Bergweg uit te breiden. De architect die de aula gebouwd heeft, zal ook deze uit breiding verzorgen. De voorzitter drong aan op onderhandse aanbesteding van het werk, gelet op de minder prettige ervarin gen bij de openbare aanbesteding van de politiepost in Aerdenhout. De raad stemde hiermee in. Verder zei de voorzitter dat het mogelijk is tegemoet te komen aan de tal rijke klachten over vuile wegen in de ge meente door de aanschaf van een veeg- machine. Ook hiermee ging de raad ak koord. Overigens aanvaardde de raad alle, reeds in ons blad vermelde voorstellen. Advertentie als u met vakantie gaat In kamp of caravan, in bungalow of hotel kunt u zich dan op elk moment perfect scheren. Met GILLETTE voelt u zich steeds fris en schoon. Is uw oude apparaat geen precisie-apparaat meer? Vervang het dan door een nieuw, voor u op reis gaat. Neem een en vergeet uw Gillette scheercrème niet! Advertentie - Schagchelstraat 14 NIEUWSTE PROCÉDÉ HAARLEM, 16 juli 1959. BEVALLEN van een zoon: 13 juli: E. Lindenburg-Slootweg; M. A. Jansen-van Lieshout; 15 juli: E. van der Hammen- Kuiken; J. P. Verloop-Vaal; C. J. Wevers- Schouten; C. E. van Gelder-Henskes; 16 juli: S. C. Blom-Eckhardt. BEVALLEN van een dochter: 15 juli: G. J. Dolfing-Speelman; S. A. M. Raad- schelders-Buskermolen; 16 juli: J. P. van Koten-van Blokland. OVERLEDEN: 14 juli: R. S. E. van Ame- rongen, 6 d., Spanjaardslaan; E. van der Haas, 71 j., M. van Heemskerkstraat; J. de Boei-, 83 j., Gasthuisvest; E. C. Prosée, 57 j., Kamperlaan; P. J. C. Kuijken, 61 j., Obistraat; 15 juli: J. Schneider-Spandonk, 80 j., Vredenrijkstraat; E. J. Lunenberg, 68 j., Garenkokerskade; 16 juli: C. van Dijk-la Duk, 72 j., Lange Herenstraat. GETROUWD: 16 juli: A. L. de Graaf en A. E. Antonie; J. H. F. Somers en M. A. M. Willemse; J. W. G. Hessen en A. M. de Klerk; M .van Leuven en J. van de Ma nakker; H. Koster en W. Gerritsen; C. Petschi en H. J. Möring; E. van Schinkel en A. A. M. Houtkamp; P. W. Walbeek en A. van der Walle; J. C. de Regt en H. Hekelaar; D. Marquenie en T. van Essen. Donderdagavond waren ruim honderd leerlingen van de zesde klassen van de Noorderschool in de Velserstraat in Haar lem met hun ouders aanwezig in de gym nastiekzaal van de school om afscheid te nemen. Na een welkomstwoord van het hoofd der schooi, de heer F. R. Anhoff, werd in een vlot tempo een zeer gevarieerd pro gramma uitgevoerd, bestaande uit toneel, zang, voordrachten en dans; verder wer den een aantal prima geslaagde kleuren dia's vertoond, die in de loop van het jaar door de heer J. Dijkstra, een der onder wijzers van de school, van het schoolleven waren gemaakt. Ten slotte werden de scheidende leer lingen namens het bestuur der school toe gesproken door de heer D. Franken, die deze taak van de wegens ziekte verhin derd zijnde voorzitter, de heer A. J. de Landmeter had overgenomen. Hij wees de kinderen op de grote waarde van alles wat ze op school hadden geleerd en compli menteerde hen met de prachtige resulta ten, die ze op de onlangs gehouden exa mens behaalden. Verder wees hij op de waarde van de godsdienstige opvoeding. Aan alle kinderen werd een diploma en een bijbel uitgereikt, waarna ouders en leerlingen gelegenheid kregen afscheid te nemen van het onderwijzend personeel. Evangelisatie. Op woensdag 22 juli des avonds om acht uur zal in de Witte Zwaan te Lisse een evangelisatiebijeen komst worden gehouden waar de evange list H. J. Adelmund uit Rotterdam het woord zal voeren. Wethouder Wildt Meijboom: Tijdens de rondvraag van de gemeen teraadsvergadering in Bloemendaal is uit eengezet waarom men op donderdag 9 juli op beperking van de tuinbesproeiing heeft aangedrongen. Er waren namelijk tekenen die wezen op een onverantwoor de waterverspilling. In die abnormaal warme en droge dagen hebben tal van inwoners ook in de nacht hun tuinsproeiers aangezet. Is het gemiddelde waterverbruik twee duizend kubieke meter per etmaal, op 8 juli was het bijna 5300 m3 en op 9 juli dreigde het 6000 dat is dus drie keer zoveel als normaal, te worden. Het Bloemendaalse waterbedrijf is een van de modernste inrichtingen op dit ge bied. Onder alle omstandigheden, dus ook bij langdurige droogte kan het in niet- onredelijke afneming voorzien. Voor de verbruikers is de watersituatie in Bloe mendaal dan ook alleszins veilig en gun stig, aldus de wethouder. Bij de onverantwoorde tuinbesproeiing in de nacht kwam evenwel het feit dat juist in die tijd een motor in het bedrijf defect raakte. Bovendien nam het brandgevaar toe, zodat men van een bepaalde water druk verzekerd moest blijven. Ter ver mijding van elk risico achtte het. ge meentebestuur het toen noodzakelijk de tuinbesproeiing in te perken. Overigens is de watervoorziening volko men veilig en thans is tuinbesproeiing op gepaste wijze weer volkomen geoorloofd, aldus mr. Wildt Meijboom. Advertentie I* wii bezorgen overal SPAARNWOUDERSTR 75 Telefoon 21550 Tot directeur van de pas opgerichte op leiding voor sportlcidsters, het Centraal Instituut voor de Opleiding van Sportleid- sters te Arnhem, is per 1 augustus be noemd de heer H. J. van den Hoek, docent aan het Centraal Instituut voor de Op leiding van Sportleiders te Overveen. Dinsdag 21 juli zal het personeel en de leerlingen van het C.I.O.S. te Overveen 's morgens om kwart over elf afscheid van de heer Van den Hoek nemen. De heer Van den Hoek is in 1913 in Den Haag geboren, in welke stad hij studeer de aan de Academie voor Lichamelijke Opvoeding. Van de oprichting van het C.I.O.S. in Overveen in 1948 af is hij aan dit instituut als docent verbonden ge weest. Hij doceerde de medische vakken. De heer Van den Hoek, die het diploma heilgymnastiek en massage bezit, is in turnkringen geen onbekende. Tijdens de officiële maaltijd door de Royal Horticultural Society te Londen ter gelegenheid van de Londense conferentie over lelies, heeft de president der R.H.S., de heer David Bowes Lyon, aan de algemeen secretaris, der Koninklijke Algemene Ver eniging voor Bloembollencultuur, de heer H. J. Voors overhandigd de voor 1959 aan hem toegekende Peter Barr Memorial Cup. die gegeven wordt aan hen die het een of ander goed werk hebben gedaan op het gebied van narcissen, aldus deelt het weekblad voor bloembollencultuur mee. Deze bracht daarbij in herinnering de arbeid van de heer Voors als secretaris der Kon. Alg. Vereeniging voor de herzie ning der classificatie van narcissen en de stabilisatie bij de registratie van de na men daarvan. In zijn dankwoord heeft de heer Voors de nadruk gelegd op het grote nut. van de samenwerking met de R.H.S., ter berei king van het doel dat in de handelsprijs couranten de variëteiten met de juiste na men vermeld worden en ook dat deze nauwkeurig beschreven zullen worden. Dankbaar voor de tot nu toe zo vrucht baar gebleken samenwerking met de heer Simmonds en zijn staf, sprak hij de wens uit, dat uit samenwerking tussen de na tionale organisaties in de twee landen die toonaangevend zijn voor de ontwikkeling van de narcissencultuur, óók zal voort vloeien een standaardisatie van de wijze waarop de nieuwe aanwinsten zullen wor den beschreven in de thans bestaande in ternationale registers. De beker, een groot kunstvoorwerp, dat „en relief" herinneringen vastlegt aan de arbeid van de eens zo beroemde specia list Peter Barr, overleden in 1912, is se dert 1931, 29 maal uitgereikt; onder de drie Nederlanders die hem tot nu toe heb ben ontvangen, bevinden zich de heren prof. Van Slogteren en A. Warnaar. Advertentie MOBYLETTE LOCOMOTIEF SPARTA VESTING BROMFIETSEN TEL. 55558 Voor de Ronde van Badhoevedorp voor amateurs en onafhankelijken, die zater dag 18 juli door het Halfwegse „De Ba taaf" in samenwerking met de S.V. „Lijn den" wordt gehouden, hebben tachtig ren ners ingeschreven. Onder hen bevinden zich de nationale wegkampioen Dik Ent hoven (Grote IJpolder), Mik Snijder en Gerard Wesseling (Halfweg), de plaatse lijke favoriet Ab Sluis, de Haarlemmers Cees Piers, Tonny Peters, Aad Straver en Eddy Riethof f; de Beverwijker Jan Groot, Dik Verdoorn (Rotterdam), Karei Hamelink (Den Haag), de Amsterdam mers Wim en Richard van Smirren, Dries Helsloot en Frans Balvcrt, de Egmonders Joop en Jaap Hopman, Jan Ottenbros Sr. (Alkmaar) etc. De start is om vier uur en de af te leggen afstand bedraagt 80 kilometer. Vooraf is er een wedstrijd voor aspi ranten over 20 kilometer (start twee uur) en een wedstrijd voor nieuwelingen over 60 kilometer (start halfdrie). Tijdens het komende weekeinde houdt „Het Spaarne" haar jaarlijkse onderlinge roeiwedstrijden op het Zuider Buiten Spaarne. Met tussenpozen van ongeveer vijf mi nuten zullen zaterdag van twee uur tot halfzes en zondag van halftwee tot half- zes de ploegen over de baan gaan voor de verschillende voorwedstrijden en finales. Daar in vrijwel alle boottypen wordt ge start zelfs voor de spectaculaire num mers achtriemsgiek voor dames en voor heren werden veel inschrijvingen ont vangen. Het publiek, dat aan de Zonne- kade en de Schalkwijkerweg de wedstrij den kan volgen, heeft dus de gelegenheid met het wedstrijdroeien in al zijn veelzij digheid kennis te maken. Vermelding verdient nog dat dit jaar voor het eerst een ploeg van een andere vereniging als gast aan de wedstrijden deelneeemt, nl. de veteranenvier van de Goudsche Roei- en Zeilvereniging, die de strijd zal aanbinden tegen twee ploegen van de organiserende vereniging. Advertentie ,Anegang 14 naast C&A B. en W. van Zandvoort stellen de raad voor een krediet van ƒ1120 beschikbaar te stellen voor vernieuwing van het les materiaal in de vakken aardrijkskunde en geschiedenis aan de Karei Doorman- school. Voorts wordt voorgesteld financiële me dewerking te verlenen bij het aanschaffen van leerboekjes voor het verkeersonder- wijs en de aankoop van taalboekjes door de Wilhelminaschool. Tenslotte vroegen B. en W. een krediet van 12.840 voor vernieuwing van het lei dingnet van de centrale verwarmingsin stallatie en uitbreiding van deze installa tie in de W. H. Suringar-kleuterschool. Speelterrein Zeer binnenkort zal men een stukje terrein aan de Prins Hendrik laan in Overveen inrichten als speelterrein voor kleuters en wat oudere kinderen. Aldus heeft de wethouder van Sportzaken, mr. H. B. Wildt Meijboom, tijdens de gis termiddag gehouden raadsvergadering meegedeeld. De sterke Heemsteedsé wielrenner Piet Steenvoorden heeft voor de tweede maal het clubkampioenschap lange afstand van de Haarlemse wielerclub „De Kampioen" op zijn naam gebracht. In deze titelstrijd, die donderdagavond op het circuit van Zandvoort werd gehouden, zegevierde Steenvoorden in de beslissende eindsprint over Aad Straver, Cees Piers, Tonny Pe ters en André Reekers. Zij hadden een ruime voorsprong veroverd. Voor dit kampioenschap bestond van de zijde der renners een flinke belangstelling. Er werd dan ook een flinke strijd geleverd en de opzet van alle demarrages was dui delijk: men wilde er favoriet Piet Steen voorden door verrassen. Maar anderzijds speelde men hem door de onderlinge ri valiteit toch weer in zijn kaart. De Heem- stedenaar behoefde geen enkele maal zelf tot actie over te gaan. Alleen toen hij door een val wat achter was geraakt, moest hij wat steviger op de pedalen duwen om weer aansluiting bij het peloton te ver krijgen. Toen Steenvoorden eindelijk wel actiever werd en samen met Straver naar de uit lopers Jansen, Bouma, Ton Peters, Ree kers, Blommaert, Piers en Sminia sprong, betekende dit meteen de beslissende slag. Er was toen bijna vijftig kilometer gefietst en geen der andere renners slaagde er nog in om de negen man sterke kopgroep, waarin de nieuwelingen Bouma, Jansen, Sminia en Blommaert zich niet konden handhaven, te achterhalen. Van de vijf overgebleven koplopers toonde Steenvoor den zich in een keiharde sprint de snelste. Uit handen van de heer J. v. d. Domhof, wieler-contactman voor Zandvoort en 45 jaar geleden (1914) zélf clubkampioen van de Haarlemse wielerclub, mocht hij daar na de welverdiende bloemen in ontvangst nemen. De uitslag luidde: 1. en kampioen P. Steenvoorden, Heemstede, de 90 kilometer in 2 uur 20 min. en 11 sec.; 2. A. Straver, 3. C. Piers, 4. T. Peters, allen Haarlem; 5. A. Reekers, Nieuw Vennep; 6. C. Jansen, 7. W. Blommaert, 8. L. Vaars, allen Haar lem; 9. H. Peters, Heemstede; 10. A. Rutte, Haarlemmerliede; 11. Th. Mathot, Haarlem. De officieuze titelstrijd der C-klassers le verde het navolgende resultaat op: 1. Jan sen, de 42 kilometer in 1 uur 9 min. en 2i sec.; 2. Van der Horst, 3. Bekkering, 4. Koeleman; 5. Van Kaam. Advertentie 'n betrouwbaar Zwitsers anker horloge De wat er polo competitie HVGB heeft het niet kunnen bolwerken in de strijd tegen SVH, die donderdag avond voor de eerste klasse A in Stoop's bad in Overveen werd gespeeld. Nadat Joop Vermeulen de stand in het voordeel van SVH had gebracht werden de HVGB- midvoor en de SVH-midachter het water uitgezonden. Dekker bracht de balans daarna in evenwicht. De HVGB'er Boon verzuimde daarna de toestemming tot verder spelen aan de scheidsrechter te vragen, waardoor zijn verblijf op de kant verlengd werd. Vermeulen had er 12 van gemaakt toen de ploegen wederom com pleet in het water lagen. Het beter spelende SVH had met het ingaan van de rust door Han van Hagen een 3—1 voorsprong, die na de hervatting door Theo Samel op 4—1 kwam. Meulen- berg maakte er 24 van, Van Hagen 25, Smael 26. Dekker verkleinde de achter stand tot 36. ZIAN 7 7 0 0 14 32—14 Nereus 6 3 2 1 8 3020 SVH 8 4 0 4 8 3432 Dolfijn 7 2 3 2 7 28—28 Rotterdam 6 1 2 3 4 1727 HVGB 8 0 1 7 1 22—42 Voor SVH 2 waren er bloemen na afloop van de wedstrijd HVGB 2SVH 2: Na de 20 zege was de ploeg kampioen van de reserve eerste klasse A. Verder zijn gespeeld: dames derde klasse B: VZVSwift 41. Heren tweede klasse B: VZV—De Vest 40. Heren reserve derde klasse B: Neptunus 3HPC 3 15. Competitie Kring Haarlem: Afdeling AM I: DWR—Haarlem 4—3. Afdeling AM II: HPCVZV b 101. Heren tweede klasse: NV A 2—DWR 3 0—4. Afdeling AJ I: HPC aHaarlem 35. Afdeling AJ II: DWR b HPC b 3—3, VZV bDWT 4—2. Advertentie GROTE HOUTSTRAAT 51 MOTTENKASTEN 39.75 150 x 60 x 60 cm. MOTZAKKEN van 4.90 tot 35.75 in plastic en linnen. Advertentie v 'V i:;.- PRIMA SERVICE RUSTENBURGERLAAN 75-77 - TELEFOON 19876 Koninginneweg 48-44 Haarlem Tel. 13609

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 7