verrukkelijke biscuit in fleurige pakjes langer vers groente H soep Mijn menu van de week begint met Unox groentesoep" AUTOMONTEUR GEVRAAGD MÊÊÊm i Halitran cam 60 x zoveel vitaminen als gewone levertraan Patria Shortbread wna wm, Patria Florida Patria Digestive Garage v. d. Boogaard mgmm CAPSULES enkele flinke hulp- of aankomende verwarmingsmonteurs Halilran DONDERDAG 24 SEPTEMBER 1959 10 PATRI A met een licht vanille-aroma Luchtig, smeltend bros, gebakken met véél verse eieren. Laat U zich eens door Patria verwennen. Proef Shortbread Groentesoep met balletjes van Unox Gegratineerde bloemkoolschotel Custard met yoghurt en bananen Mevrouw A. E. van Herwaarden Charlotte de Bourbonlaan 15 Zeist. m de bekende ovale vorm Heerlijk brosse biscuits. Ja, Patria verstaat z'n vak! Proef hoe biscuit eigenlijk hoort te zijn. Haal 'n pakje Florida Mevrouw van Herwaarden heeft een als tijm, bieslook, kervel, peterselie en heerlijk menu verzonnen. Zij laat wel selderij - alle fijngehakt. Hierna komt merken dat haar tuin de leverancier is haar heerlijke bloemkoolschotel, U leest van de kruiden die zij gebruikt. De reeds straks wel hoe zij dit doet. geurige groentesoep met balletjes van Als toetje geeft zij een heerlijke com- Unox verrijkt zij immers door het toe- binatie van custard-yoghurtvla met ba- voegen van vele verse tuinkruiden, zo- nanen. im 4 borden volkoren gezondheidsbiscuits Voortreffelijke grond stoffen garanderen een hoge voedingswaarde. Nu eens niet zoet - bis cuits waar ook mannen van houden. Natuurlijk kunt ook u de eretitel „huisvrouw van de week" verdienen! Stuur hiervoor uw lievelingsmenu op naar Unox „Mijn menu van de week", Postbus 1110, Rotterdam. U maakt dan kans op een leuk, modern radio'tje. Custard-yoghurtvla met bananen: vermeng een niet te dikke, koud geworden custard- vla met een gelijke hoeveelheid yoghurt. Hierop strooit U suiker naar smook en ver volgens giet U dit mengsel over de ge snipperde bananen. Bereid de groentesoep zoals op het busje is aangegeven, maar doe er een keur van gehakte kruiden bij. (Ook te krijgen bij groentehandelarenvers of in gedroogde vorm). Kook de bloemkool niet al te gaar, zodat deze niet uit elkaar valt. Maak het sausje van: boter, bloem, melk, bouillon of bloemkoolnaf. Doe er van het vuur af in plakjes gesneden knakworstjes (of ham), de inhoud van een blikje champignons en wat Parmezaanse kaas bij. Met dit heerlijke mengsel bedekt U dan de bloemkool. Laat in de oven de bovenkant goudgeel van kleur worden. vele soorten ook los verkrijgbaar Geen zaak wordt groot zonder reclame De beste reclame is: adverteren. Het best adverteert men in dit blad. MEERSTRAAT 126 BEVERWIJK GEVRAAGD Vitaminen-zekerheidI GROEN Co. - Bloemendaal Essenlaan 21 - telefoon 54855 Bill' l ;:a- Kweekt nu weerstand tegen griep, verkoudheid en bronchitis! Neemt elke dag 2 Halitran-capsules voor vitaminen-zekerheid! Halitran (het pure concentraat uit de levers van heilbot en andere arctische edelvissen) bevat een gegarandéérd constant gehalte aan natuurlijke Vitaminen A en D. Twee van die handige smaak loze Halitran-capsules doen voor Uw gezondheid hetzelfde, zo niet méér dan een hele lepel „gewone" levertraan. Voor kleine kinderen zijn er Halitran-druppels. Dagelijks 3 in de pap is voldoende. PLASTIC PACKING N.V. MUIDEN Halitran bevat: 38.000 i.e. Vitamine A per gram 5.100 i.e. Vitamine D per gram Halitran geeft weerstand tegen griep, bronchitis en andere ziekten. Voorkomt en bestrijdt rachitis. Kweekt sterke beenderen en een gaaf gebit. vraagt voor spoedige indiensttreding leeftijd 1821 jaar. Aanmelden: Ir. J. Dirksstraat 3 - IJmuiden-Oost

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 12