GEEN COMPROMIS IN B0UWC0NFUCT Staking op maandag onvermijdelijk Citroen Reddingsploegen verlaten Agadir; ontsmetting volgt 'CITROËN* B.SV1.W. „HOLIDAYS" OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT HET WEER J. J. van üooten RAMBLER Beslissing gevallen Ook kaasprijs gedaald „Aanspraken" op Kongo prikkelen Brussel Dodencijfer op 10.000 geraamd ruim 4000 doden zijn geborgen BABY GERED UIT BRANDEND HUIS Explosie in haven van Havana; 60 doden Gemeentesecretaris in Limburg aangehouden Auto met feestgangers door trein vermorzeld 74e JAARGANG No 201 ZATERDAG 5 MAART 1960 305e JAARGANG No 49 Vertogen bij Britse en Franse regering In de krant van heden: Oostelijke wind Invullen belastingbiljetten Het woord is aan Twee doden in het verkeer Geert Heosseveen Van Loon's Automobielbedrijf Directie, Redactie, Administratie Grote Hout straat 93, Haarlem. Tel. 15295 (6 lijnen). Drukkerij Gr. Heiligland 10. Tel. 15295. Bij kantoor Haarlem-N. Soendaplein, TeL 57755 Hoofdredacteur: Simon Koster Adj. Hoofdredacteur: Jos L. Lodewijks Haarlems Dagblad Uitgave Grafische Bedrijven Damiate N.V. Verschijnt dagelijks beh. op zon- en feestdagen. Abonnement p. week 59 et, p. kwartaal 7.65, fr. p.p. 8.15. Losse nrs. 12 ct Postgiro 273107, t. n. v. Haarlems Dagblad/Opr. Haarl. Crt. Directie: P. W. Peereboom en Mr. H. C. van der Mije Vandaag om twaalf uur precies is de beslissing gevallen. De bouwpdtroons hebben géén overeenstemming kunnen bereiken met de regering over de nieuwe bouw-CAO. Het ultimatum van de werknemersorganisaties is verstre ken, waarmee de staking in de Neder landse bouwerij is afgekondigd. De stemming onder de bouwvakarbeiders was vanmorgen heel rustig. Men houdt zich strikt aan de opdrachten van de vakbondsleiders, veel kunnen de vak bonden nog niet zeggen, maar het staat wel vast dat niet alle 150.000 bouwvak arbeiders zullen staken. Men wil het werk alleen op de strategische punten neerleggen. De arbeiders die opdracht tot staken hebben, krijgen hun loon uit betaald van de bonden. „Wilde stakers" dragen het risico uiteraard zelf. Ging de prijs van roomboter dinsdag 1 maart omlaag, gisteren zijn op de kaas- beurs te Leeuwarden de kaasprijzen even eens gdaald. Goudse kaas noteerde f 1.70 1,72 per kg (vorige notering 1,82 f 1.84), Edammers 1,581.60 1,72 1,74) en broodkaas 1,60— 1,62 1,74— 1,76). De daling beloopt derhalve twaalf a veertien cent per kg. Met ingang van vandaag is de heffing op natuurkaas naar Duitsland vastgesteld op 10 ct per kg voor volvette kaas en op 9 ct voor 40 plus. Kaas van vijf maanden en ouder is hiervan vrijgesteld. (Van onze correspondent in Brussel) De Belgische minister van Buitenland se Zaken ad interim, de heer Van Offe- len heeft de Franse ambassadeur in Bel gië de heer Bousquet meegedeeld dat de Belgische regering niet akkoord kan gaan met het Franse standpunt inzake de on afhankelijkheid van Kongo. De Franse op vatting, die enkele weken geleden te Brus sel werd bekend gemaakt, is gebaseerd op een Belgisch-Franse overeenkomst bin nen het verdrag van Berlijn van 1885. Vol gens die overeenkomst zou Kongo aan Frankrijk komen, wanneer België zich uit dat land zou terugtrekken. Een week ge leden werd de Belgische ambassadeur in Parijs op het Quai d'Orsay ontboden waar hem deze Franse opvatting werd beves tigd. Dinsdag zal de Belgische eerste mi nister hierover in het parlement een ver klaring afleggen. De Belgische ambassadeur in Londen, de heer Van Meerbeke, heeft bij de'Brit se minister van Buitenlandse Zaken Sel- wyn Lloyd opheldering gevraagd over een interview van de premier van Rhode sia en Nyassaland met een verslaggever van de Londense Daily Express. De pre mier, Sir Roy Welensky verklaarde het niet onmogelijk te achten dat Katanga zich van het onafhankelijk geworden Kongo zal afscheiden om een provincie te worden van de federatie van Rhodesia. Hij zei uit Katanga een brief te hebben ontvangen waarin deze idee was ontwikkeld. De pre mier weigerde aan de correspondent van de Times te Salisbury de identiteit van de briefschrijver in Katanga bekend te ma ken. pag W perro pporfnn 7, 2 Uit het binnenland 2, 4, 5 Op de Praatstoel 3 Buitenland.'; nieuws 3, 5 Kerkelijk Leven 4 Filatelie 4 Puzzel 4 Op en om het Binnenhof4 Kerkdiensten 3 Agenda van Haarlem en IJmond 6 Uit stad en omgeving6', 7, 13 Medische verzorging 7 Films 7> 9 Kunst 9 Boekenhoekje 9 Feuilleton 77 Horen en Zien 7 7 Taal-lana 77 Beeldverhalen 77 Economisch nieuws75 Beurs 75 Scheepsberichten 7 5 Erhij77 tot 21 Sport 27 Dit nummer bestaat uit vier-en-twinüg pagina's waarin opgenomen „Erbij" Verwachting tot morgenavond: Droog weer met opklaringen, maar in de nacht en ochtend ook plaatselijk mist of laaghan gende bewolking. Zwakke tot matige oostelijke wind. Hier en daar nachtvorst, morgen over dag ongeveer dezelfde tempera turen als vandaag. Volledige weerrapporten op pagina twee. Gistermiddag is op initiatief van de regering een bespreking gehouden tussen de minister-president, de minister van Sociale Zaken, de minister van Economische Zaken, de minister van Verkeer en Waterstaat, de minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid, de minister van Defensie en de staatssecretarissen van Sociale Zaken en Algemene Zaken en vertegenwoordigers van de betrokken centrale werk gevers- en werknemersorganisaties, teneinde de gerezen moeilijkheden in de bouw nijverheid onder ogen le zien. Van de zijde van de werkgeversorganisaties is een verdergaand voorstel gedaan. Dit voorstel luidt, dat met handhaving van de contrac tueel tussen aannemers eh opdrachtgevers getroffen risicoregeling, de aannemers voor hun lopende werken afstand teen van 25 percent van het hun krachtens de risicoregeling toekomende bedrag. De voorzitter van de raad van bestuur bouwbedrijf, de heer Dura, heeft reeds gisteravond van de minister van Econo mische Zaken telegrafisch bericht ont vangen, dat het laatste voorstel van werkgeverszijde is afgewezen. Dit voor stel hield, zoals gemeld, in, dat de werk gevers zouden afzien van 25 percent 'au het hun volgens de risicoregeling toekomende bedrag. De heer Dura, die zei de afwijzing zeer te betreuren, deelde ons mee dat dit het laatste voorstel van de zijde van de werk gevers in het bouwbedrijf is. Overleg tus sen deze werkgevers en de centrale werk gevers- en werknemersbonden, waar het onderhavige voorstel ook ter sprake is ge komen, heeft naar hij zei niets opgeleverd. Over de ontwikkelingen, die zich de laatste dagen hebben voorgedaan rond de ontwikkelingen in het bouwbedrijf, kan nog het volgende worden gemeld. Woensdagavond heeft de minister van Economische Zaken in het feit, dat duide lijk een conflict dreigde, aanleiding gezien zo spoedig mogelijk uit Rome naar Neder land terug te keren. Diezelfde avond ver klaarde de heer Dura, voorzitter van de raad van bestuur Bouwbedrijf, zich bereid tot een gesprek met de minister over de mogelijkheden van een oplossing. Dat ge sprek, dat een persoonlijk karakter had, is donderdagochtend tot stand gekomen Volgens onze inlichtingen heeft de minis ter daarbij nogmaals gesteld dat de re gering uit wil gaan van de normale spel regels bij de gedifferentieerde loonvor ming. zoals die indertijd door werkgevers- en werknemersorganisaties zijn geaccep teerd. Na het eerste, vrij langdurige ge sprek is de heer Dura 's middags nog on geveer twintig minuten bij de minister geweest en vervolgens heeft de minister contact opgenomen met een aantal van zijn ambtgenoten. Een bespreking van de ministers De Pous en Van Aartsen met de werkgevers in het bouwbedrijf, die in de namiddag volgde, leverde geen resultaat op. Vrijdagmorgen heeft de ministerraad zich in zijn wekelijkse vergadering met de kwestie bezig gehouden. Twee voorstellen In de loop van deze besprekingen, zo vernemen wij nader, zijn van de zijde der regering twee voorstellen geformuleerd, waarin naar haar inzicht binnen de richt lijnen voor de gedifferentieerde loon vorming rekening werd gehouden met de specifieke moeilijkheden van het bouw bedrijf. Ten eerste verklaarde de regering zich bereid er bij bouwwerken, die voor 1 maart zijn begonnen en op 1 september aanstaande nog niet zullen zijn opge leverd. rekening mee te houden dat niet doorberekenen van de loonsverhoging in de prijzen zou kunnen leiden tot een aan toonbare verliessituatie voor de bouw onderneming. De regering zou dus niet willen rekenen met een eventueel verlies op een bepaald bouwwerk, wel met een verlies voor de betrokken bouwonder neming als geheel. Zij zou in zo'n geval doorberekening willen toestaan als een commissie, waarin de ministeries van Economische Zaken, van Verkeer en Waterstaat, van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid en van Defensie en de raad van bestuur Bouwbedrijf zouden moeten zijn vertegenwoordigd, tot de con clusie zou komen dat er inderdaad een over heeft de regering, volgens onze in- aantoonbare verliessituatie is. Daartegen- lichtingen. nadrukkelijk laten weten dat voor nieuwe, dat wil zeggen na 1 maart begonnen werken, op geen enkele wijze mag worden doorberekend. Ten tweede zou de regering willen toe staan. dat de binnenkort te verwachten verlaging van de door de aannemers te behalen vorstverlet premie van tien tot Advertentie vanaf t 4185.- Vraagt demonstratie. Ook voor prima service Houtplein 18-20 - Telefoon 16615 - 12000 In onze Showroom geven wij u gaarne alle gewenste inlichtingen Advertentie ACC.KANTOOR L. G. BODE Fred. Hendriklaan 40. Haarlem-Z., Tel. 311» Gratis visum. Voor visa ten behoeve van toeristische en zakenreizen naar de Philippijnse republiek, voorzover deze een periode van 59 dagen niet te boven gaan. is geen betaling meer vereist. Wel dient voor dergelijke reizen nog een visum te worden aangevraagd. zeven percent niet in de bouwprijzen tot uiting komt. Reeds donderdagavond hebben de aan nemersvertegenwoordigers zich in de raad van bestuur Bouwbedrijf over deze voor stellen beraden. Vrijdagmorgen hebben zij de minister van Economische Zaken schriftelijk doen weten dat zij de voor stellen niet aanvaarden. Gisteren kwamen zij met hun tegenvoorstel, waarin zij zich bereid verklaarden afstand te doen van 25 percent van het bedrag dat hun vol gens de in de bouwcontracten gebruike lijke risicoregeling bij loonsverhoging zou toekomen. Minister De Pous heeft reeds gisteravond dit voorstel verworpen. Voor zover nu is te overzien zijn nu van beide kanten, de aannemers en de regering als uiterste concessies beschouwde voor steller) door de andere partij afgewezen. Minister De Pous, volgens onze inlich tingen, heeft in het gisteren tussen een aantal ministers en de centrale werk gevers-, werknemers- en middenstands organisaties gevoerde overleg met nadruk gesteld dat de beide door de regering voor gestelde tegemoetkomingen het uiterste zijn waartoe zij kan gaan en de heer Dura, voorzitter van de raad van bestuur Bouw bedrijf, verklaarde vanavond dat voor het door de minister afgewezen voorstel van de aannemers hetzelfde gold. N.V.V.: Schuld bjj werkgevers Dc voorzitter van de bij het N.V.V. aan gesloten algemene Nederlandse bouwbe- drijfsbond, de heer C. Brandsma, heeft vrijdagavond in een radiotoespraak onder meer gezegd dat slechts de houding van de werkgevers, die in strijd is met de loon- voorschriften, oorzaak is dat aan de bouw arbeiders wordt onthouden wat iedereen recht en billijk vindt. Als maandag de strijd mocht losbranden, aldus de hee'- Brandsma. dan zal de verantwoordelijk heid daarvoor rusten op de schouders van degenen, die de bouwarbeiders bun recht menen te moeten onthouden. Hij deed een ernstig beroep op de bondsleden om zich aan de instructies te houden en de ko mende strijd op waardige wijze te voeren B.N.A. doet beroep op partijen De Koninklijke Maatschappij tot Be vordering der Bouwkunst en de Bond van Nederlandse Architecten heeft in een tele gram tot de regering en de vertegenwoor digers van werkgevers en werknemers het dringende beroep gericht, „al het mo gelijke, zelfs het onmogelijke te doen om deze dreigende staking af te dempen". De bond meent dat een staking zou moeten worden beschouwd als een nationale ramp. Het bestuur van de B.N.A. verklaart zich in het telegram bereid zijn bemiddeling te verlenen. Het hoofdbestuur van de Nederlandse Bond van Burger- en Bouwvakpatroons heeft in een buitengewone vergadering verklaard „het eens te zijn met het besluit inzake loonsverhoging, echter tegen het besluit van de minister dit niet door te berekenen in reeds in uitvoering zijnd bouwwerken". Het Zwarte Corps staakt niet De vakvereniging Het Zwarte Corps, de onafhankelijke bond van machine- en werkplaatspersoneel in water-, spoor-, wegen- en utiliteitsbouw, waarbij de meer derheid van de machinisten in de bouw nijverheid is aangesloten, heeft haar leden opgeroepen niet deel te nemen aan de sta king, waarmee de bij N.V.V., K.A.B. en C.N.V. aangesloten bouwvakarbeiders bonden thans dreigen. De vereniging deelt mee dit besluit te hebben genomen omdat zij geen actie wenst te voeren voor de tot standkoming van een collectieve arbeids overeenkomst, die verscheidene bepalingen vervat, waartegen zij ernstige bezwaren heeft, terwijl zij bovendien buiten het overleg werd gehouden. Telegram Raad Bouwbedrijf De stichting bestuur raad Bouwbedrijf heeft het volgende telegram verzonden aan de centrale commissie bouwnijverheid: „Aan de centrale commissie bouwnijver heid. In antwoord op uw ultimatum van 1 maart j.l. delen wij u mede volledig be reid te blijven de C.A.O., zoals deze op zichzelf door de Stichting van de Arbeid is goedgekeurd, te ondertekenen en te deponeren bij het College van Rijksbe- middelaars, een en ander onder het uit drukkelijke beding, dat deze ondertekening alleen geldt mits de onrechtmatige, tot dusverre door het College van Rijks.be- middelaars omtrent de bestaande contrac ten gestelde voorwaarden, niét aan de in voering van de C.A.O. wordt verbonden. Ondertekend: De stichting raad van be stuur Bouwbedrijf, J. Dura". Vrijdagavond is op de onbeveiligde overweg te Kockengen een personen auto onder een trein geraakt. Een in zittende kwam om het leven, vier anderen moesten naar het ziekenhuis worden overgebracht. Van twee hun ner is de toestand ernstig. De boerderij, waar het gezelschap op verjaarsvisite zou gaan, is slechts een tiental meters van de spoorbaan verwijderd. Het wrak van de personenauto. George Santdyana: De kuddegeest beheerst de meeste men sen; zij houden er een eigen mening op na, doch geven die maar al te graag op als zij alleen blijken te staan. AGADIR (UPI) Vrijdag werden cén man en twee kinderen levend uit de puin hopen in Agadir gered. Men gelooft niet dat de kans dat nog anderen levend gered zullen worden reëel is en daarom wordt het reddingswerk stopgezet in de ver woeste havenstad. Op elk der beide voor gaande dagen werden ruim zeventig over levenden onder het puin uitgehaald. Het Marokkaanse leger heeft een strak kor don rond de stinkende ruïnes gelegd, en de stad gaat nu vijf weken in quarantaine. Dc weinigen die er zullen mogen komen meest Amerikanen, wier technische hulp nodig is en Marokkaanse militairen die op plunderaars jagen moeten zich voor zien van ge-impregneerde doeken voor neus en mond. Want het besmettingsge vaar neemt toe naarmate de hitte aan houdt en het legioen van ratten zich in de puinmassa nestelt. Vrijdagavond maakte het Marokkaan se leger bekend, dat al 3900 slachtoffers ter aarde waren besteld in de massagra ven aan de rand van Agadir, maar vol gens een Amerikaanse funktionaris moe ten er reeds meer dan vierduizend doden geborgen zijn. Kroonprins Moelai Hassan heeft verklaard het. totale dodencijfer op tienduizend te schatten. In dat geval liggen er dus nog 4000 a 5000 doden onder het puin. Vliegtuigen van de Amerikaanse lucht macht zullen D.D.T. gaan spuiten zolang men nog geen beslissing heeft genomen over de vernietiging van de besmettings haarden onder het puin. In kampen rond om Agadir zullen voorlopig de 25.000 men sen die de stad levend konden ontvluchten, een voorlopig onderdak krijgen: eerst in tenten, spoedig in noodwoningen, later zullen zij permanente behuizing krijgen. De werkploegen van het Nederlandse smaldeel I, die in Agadir hulp verleenden, zijn vrijdag teruggetrokken met het oog op een mogelijk uitbreken van epidemieën. De zwaarst getroffen wijk van de stad waaronder het gedeelte, waar de Neder landse marinemannen van smaldeel I Twee brandweer lieden zijn er vrijdag avond in geslaagd een zes maanden oude baby te redden uit de zolder van een bran dend huis aan de Utrechtsedwarsstraat 80, Amsterdam-Cen trum. De brand ontstond omstreeks zes uur op de eerste etage in de woonkamer van de familie Klijssen tij dens het bijvullen van een brandende petroleumkachel. In =en oogwenk stond de kamer in lichterlaaie. De heer Klijssen, zijn echtgenote en zijn negenjarig zoontje, wisten zich snel in veiligheid te stellen. De brandweer, die zeer snel ter plaatse was, werd geatten deerd op de aanwe zigheid van een baby op zolder, het kindje van de bewoners van de derde etage, de heer en mevrouw was niet thuis. Twee brandweer lieden hebben het kind met behulp van een hoge ladder van de zolder gehaald. werkten, is tot verboden gebied verklaard. Het hele gedeelte van de stad waaronder het dorpje Jez Jez en Agadir Anzo worden met ongebluste kalk afgedekt. Een cordon van militairen is om de stad heen ge legd terwijl de evacuatie van de nog reste rende bevolking vrijdagavond om acht uur werd voltooid. Door de commandant van smaldeel I, commandeur A. P. Ferwerda, is 25 ton voedsel aan de plaatselijke autoriteiten beschikbaar gesteld. Dit voedsel werd vrijdag van de Nederlandse schepen, die op de rede liggen, aan wal gebracht en naar elders vervoerd. Aangezien verdere hulpverlening niet meer nodig was, is het smaldeel in de afgelopen nacht omstreeks 12 uur uit Agadir weggevaren, met uitzon dering van de jager Gelderland, die reeds eerder naar Casablanca was vertrokken om daar olie te laden. Op verzoek van de Marokkaanse autoriteiten zal de Gelder land vandaag naar de verwoeste stad te rugkeren om 150 man veiligheidstroepen vanuit Casablanca over te brengen. Na enige lichte aardschokken in de nacht van 3 op 4 maart, werd vrijdagavond omstreeks 21.30 uur een ernstige aard schok aan boord van de schepen gevoeld. Mocht de situatie in de stad door deze aardschok van zodanige aard zijn, dat we derom hulp zou moeten worden verleend, dan zal het smaldeel onverwijld terugke ren. Bij het vertrek vrijdagavond van de Nederlandse schepen was van een derge lijk verzoek om hulp nog geen sprake. In 'e rampstad Agadir is vrijdagavond om 22.23 Nederlandsetijd wéér een aard schok waargenomen, zo meldt de Ameri kaanse luchtmacht uit Casablanca. De schok was ligt en heeft geen doden of schade veroorzaakt. HAVANA (Reuter-AFP) Een ontplof fing aan boord van het Franse vracht schip „La Coubre" in de haven van Hava na heeft aan ten minste zestig mensen het leven gekost, zo is vrijdagavond bekend gemaakt. Volgens sommige berichten kan het dodencijfer wel tot honderd stijgen. Er zijn 200 gewonden. De gezagvoerder van het schip, Georges Dalmes, die met lichte verwondingen in een ziekenhuis werd opgenomen, verklaar de. dat het 4.310 ton metende vaartuig in Antwerpen twee miljoen patronen en tal rijke wapens aan boord had genomen, die bestemd waren voor het Cubaanse leger. In de middag deden zich twee zware ont ploffingen aan boord voor, gevolgd door groot aantal kleinere explosies. Onder de slachtoffers van de ramp bevinden zich acht Cubaanse brandweerlieden, die op de kade waren om de op de al ontstane branden te blussen. Een ander met munitie geladen schip, dat in de omgeving van het Franse schip voor anker lag, kon worden weggesleept. Kapitein Dalmes verklaarde niet te we ten, hoe de ontploffingen waren veroor zaakt. In Havana werden de theaters en bios copen gesloten en alle sportwedstrijden werden afgelast. In de loop van de avond was men het vuur aan boord van het Franse schip meester. Ook de branden op de wal konden worden geblust. Verdacht van valsheid in geschrifte is de 58-jarige J. H. van de L., gemeentese cretaris van St. Odilienberg (Limburg) al daar aangehouden. Hij zou op betalingsrol- len tal van valse posten hebben geplaatst. Deze manipulaties zijn gedurende een drietal jaren gepleegd en er is een aanzien lijk bedrag mee gemoeid. Van de L. wordt maandag voor de officier van Justitie te Roermond geleid. Vrijdagavond omstreeks half acht is op een niet beveiligde overweg te Kockengen een personenauto door een trein aangere den. De vijf inzittenden waren allen af komstig uit Kamerik. Een van hen, de 76-jarige heer B. van der Neut, is omge komen. De chauffeur, de 28-jarige P. Door nenbal, heeft verklaard, de trein niet op gemerkt te hebben. Hij werd ernstig ge wond, evenals de weduwe J. Korver. De andere inzittenden, het echtpaar J. Hogen- doorn, werden licht gewond. Ze zyn allen naar een ziekenhuis in Woerden overge bracht. Het gezelschap was op weg naar een bruiloft. De machinist van de trein is on- middellyk na het ongeluk met een rode lamp de spoorbaan opgelopen om een trein, die uit tegenovergestelde richting naderde, te doen stoppen. Hy is daar inderdaad in geslaagd. De 73-jarige H. Wijnhorst is in een Haagse kliniek overleden, na een ver keersongeval, dat hem op 22 februari over kwam. De heer Wijnhorst stak die dag de Loosduinsekade bij de Heelsumstraat over. Een bestelwagen, bestuurd door de 30- jarige J. J. H. M., die juist aan kwam rij den gaf signalen, doch in plaats van de auto voorrang te geven, versnelde de voet ganger de pas. Hij liep tegen de auto op en moest gewond in het Westeinde- ziekenhuis worden opgenomen. Na behan deling kon hij weer huiswaarts keren. Op 1 maart echter moest de heer Wijnhorst opnieuw worden opgenomen. Hij overleed een dag later. 'Advertentie Hoofdagent v. Haarlem en omgeving Kantoor - werkplaats - magazijn Mr. Cornelisstraat 54 - Tel. 16270 - 15998 SHOWROOM: ZIJLWEG 26 - HAARL. - TEL. 17296 Advertentie BARIEUORISSTR. HAARLEM TEL. 13439 LEIDSESTRAAT (BIJ KÓNINGSPIEIN) AMSTERDAM IEL. 223596 ENGELSE DAMESVESTEN Advertentie Korte Kleverlaan 30 - 40 - Bloemendaal Telefoon (02500) 5 13 01 - 5 54 46 Advertentie Verhuur van nieuwe auto's «onder chauffeur, o.a.: Opel Rekord. KapitSn en CaravaD Ford Taunus 17 M eD Consul Renault Dauphine Volkswagen en 9 pers. V.W bui. Alle wagens zijn all-risks verzekerd Ged- Oude Gracht 70 Telefoon 10454 Advertentie A DE EERSTE'COOP. ASSOCIATIE VOOR UITVAARTVERZORGING^ ZIJLWEG 63-TELEFOON.15141 <2 LIJNEN)

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 1