Mannen met Kerko shirts WAST U ZICH NOG MET ZEEP? weten te leven! Nieuw!!. Na Denemarken en Zwitserland... nu ook in Nederland 'VU#1-Muit Nederlands best-geklede mannen dragen Kerko 1 Delana kleurenfeest nu in de winkels S DONDERDAG 12 MEI 1960 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 22 maakt toiletzeep ouderwets Wattenproef bewijst wonderbaarlijke werking Van DU-NY Was eerst b.v. Uw hals met de toiletzeep die U wilt. Doop dan een watje in eau de cologne of alcohol en wrijf daarmede stevig over de pas ge wassen plek. Het watje wordt zwart. Dit bewijst dus zwart op wit dat gewone toiletzeep de poriën niet reinigt. Het is ongelofelijk! Die grauwe tint is totaal verdwenen, want DU-NY wast niet alleen tweemaal zo schoon; de huid blijft ook tweemaal zo lang schoon. Méér dan dat!! Ook huidklachten, overtollige transpiratie, onaangename geuren, z.g. meeëters enz. verdwijnen radicaal door DU NY Dc wonderbaarlijke zeeploze zeep Natuurlijk wast U zich iedere morgen grondig met zeep. Maar waarom is Uw pasgewassen blouse, Uw overhemd dan het eerst groezelig aan de binnenkant van boord en manchetten? Hoe dit kan? Omdat Uw poriën vuil zijn gebleven. Zeep dringt immers niet door in de ontel bare huidporiën. Zeep geeft de huid slechts een oppervlakte behandeling. Mankeert er dan iets aan gewone zeep? Schoonheidsspecialisten wisten het! Daarom waren zij tegen het dagelijks gebruik van zeep en zochten zij het in andere middelen. Dat hoeft nu niet meer. DU-NY bewijst dat het anders kan! DU-NY - de wonderbaarlijke zeeploze zeep die twee maal zo schoon wast als welk ander middel ook - haalt het vuil niet alleen van maar ook uit Uw huid! DU-NY bespaart werk, want boorden en manchetten blijven dubbel zo lang schoon. Er gebeurt een wonder met Uw huid, DU-NY verwijdert alle overtollige vet-, vuil- en kalkrcsten. DU-NY heeft als enige zeeploze zeep de voor Uw huid zo noodzakelijke diepte werking. Wanneer U zich met DU-NY wast voelt U duidelijk dat cr iets met Uw huid gebeurt. Uw huid zal weer kunnen ademen. Maar DU-NY doet oneindig veel meer. Het maakt Uw huid ook zacht en soepel en be hoedt haar voor uitdrogen. DU-NY doet tegelijk dienst als crcme zonder de huid vet te maken. Uiterlijk lijkt DU-NY op gewone toiletzeep maar in werkelijkheid heeft het er niets mee te maken. Was Uw huid éénmaal met DU-NY en U ziet en voelt het verschil ogenblikkelijk. U zult verstomd staan over het effect. DU-NY wast inderdaad dubbel zo schoon en daardoor zult U nu pas weten wat Uw huid al die jaren misteDat gevoel dat Uw huid leeft tintelt van leven. DU-NY vormt geen kalkzeep en laat dus geen vieze, vettige ran den achter in wastafel en bad. DU-NY „de zeeploze zeep" neu traal en alkalivrij, is ook ideaal als haarwasmiddel. Bijt niet in de ogen- Was nu Uw hals met DU-NY. Herhaal de wattenproef. Het watje blijft spierwit. Het bewijs is geleverd. DU-NY doet wat geen enkele toiletzeep vermag. DU-NY reinigt Uw huid ook in c'e diepte. DE EX.tGE ZEEPLOZE ZEEP IN NEDERLAND. DU-NY laat de huid weer ade men. Daardoor gcén transpire rende voeten of handen meer. Verwijdert bovendien elk luchtje van Uw handen. 5 Als het weer is voor een open auto dan is het weer voor een sportshirt van Kerko. Allicht Want daar is Kerko Honan - een gloednieuw weefsel, geïnspireerd E op Chinese weefkunst. Zacht en toch een tikje rul. En daar is Kerko Tempo - een aüervlotst model in strak gesneden lijn. Met lange mouw. Met een boord uit één stuk, die U open en dicht kunt dragen. Met een flinke borstzak voor een ro- buust accent! Zomerse mededeling: Kerko biedt keus uit weet-hocveel kleuren, S ruiten en strepen. Gulden regel: of U nu een sportshirt of een dressshirt wenst, Z koop kritisch, kies Kerko! 5 Vraag ook naar Kerko''s Santos-model en Kerko's open-weefsel. Vele sportshirts little-or no-iron.' Sportief vest met ingezette mouw voor dames" van 2-13 jaar in 7 snoezige kleuren 9.75 tot 18.75 Effen, zuiver wollen rok in 7 prachtige kleuren maat 50 tot 100 9.75 tot 19.95 Leuke jongensblouse met poes-bijenkorf patroon zuiver wollen wevenit in 7 kleuren! 2-9 jaar 7.95 tot 10.45 Zuiver wollen bretelbroek met verstelbaar taille-elastiek in 7 kleuren! 1-4 jaar 8.25 tot 9.75 Kies samen met uw kinderèn wat zij zelf zo graag dragen uit die feestelijke Delana-collectie. Laat ze hun lievelingskleuren maar uitzoeken, combinaties maken met al die nieuwe Delana kleuren! En let gerust op prijs en kwaliteit. Dan bent u extra verbaasd hoe weinig u betaaLt voor die prachtige, sterke Delana kleding!

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 22