House of Ireland KOK Districtsvergaderingen Massagraven in T urki j e ontdekt Oproer in een Poolse stad FEDERMANN OPTIEK VERRASSENDE PRIJZEN!! EIEREN SAMSON KOELKASTEN Stationwagen MARION'S KLEDINGBEDRIJF Pauselijke onderscheiding voor mej. J. H. Lageweg Algerijnse terreur in de Franse hoofdstad Politiek onderzoek op een Britse HBS WEU-parlement bepleit defensieversterking Weekblad T.Y. houdt wellicht op te bestaan Australië poogt Indonesië gerust te stellen Eervol ontslag voor burgemeester mr. M. M. Kwint Gen. Gronjéstraat 139 A Adverteert in dit blad I I I I I Briliedragers: Waarom Zeiss brilleglazen I I I I I E. v. d. VELDT VAUXHALL 4-cylinder Heeremans en Van Leuven N.V. WEEKEND- ATTRACTIES flinke meisjes DONDERDAG 2 JUNI 1960 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT LAATSTE NIEUWS Echtgenote van Elsschot een dag na haar man overleden Voortaan naamsvermelding op pakjes boter R Herenkostuums v a89.75 ENIGE VERKOOPSTERS Fa. J. MUIJS Wij brengen inderdaad Alléén OBISTRAAT 36 In Amsterdam, Groningen, Breda, Rot terdam, Deventer en Sittard zyn woens dagavond buitengewone districtsvergade ringen van de KNVB gehouden, waarin de agenda voor de bondsvergadering van 18 juni en indirect dus het zg. rapport spe- lersvergoedingen dat onlangs is versche nen is besproken. Bij de vergadering van het district oost zei voorzitter J. J. Egberts in een toelich ting dat het sectiebestuur amateurvoetbal in principe afwijzend tegen het betalen van jeugdspelers staat. De afgevaardigden hadden er geen bezwaar tegen dat het „ijs- kastsysteem" werd gehandhaafd. Mr. J. Heemstra (UD) merkte op, dat een aandachtige bestudering van het rap port spelersvergoedingen duidelijk maakt dat men in Nederland op weg is naar het fulltime professionalisme. Hij vroeg zich dan ook af of men, in dit verband gezien de talentvolle jongeren wel in de weg mag staan mdien zij mogelijkheden zien in het zuivere beroepsvoetbal. Voorzitter Eg berts antwoordde dat men deze zaak moest zien in het houdige bestel en dat het hier dus zuiver om een pricipe gaat. Slechts de vereniging De Graafschap liet bij het punt van het volledige profvoetbal een duidelijk tegen horen, zodat vastgesteld kon wor den dat de vergadering de zienswijze van het bestuur deelde. Een suggestie van de heer Heemstra, die het maximale aantal semi prof-spelers dat gecontracteerd mag worden verhoogd wil de zien tot 30, kreeg de steun van de ver gadering. Men besloot dit punt op de ko mende bondsvergadering naar voren te brengen. Onder voorzitterschap van de heer P van Lieshout kwamen de afgevaardigden van district Zuid 1 in Breda bijeen. De afgevaardigden van de amateurver enigingen kwamen in het geweer tegen de bepaling dat semi-profclubs onbeperkt amateurs van andere verenigingen zullen kunnen gaan opstellen en tegen het artikel waarin werd voorgesteld speciale jeugd- contracten in te voeren. Met slechts vier stemmen tegen verklaarden de afgevaar digden de genoemde punten voor het dis trict Zuid 1 onaanvaardbaar. De afgevaardigden van de clubs van het district Noord, die woensdagavond onder De huldiging van mejuffrouw J. H. La geweg te Heemstede, die woensdag veer tig jaar als onderwijzeres aan de Sint An- tonius ulo-school voor meisjes verbonden was, verkreeg een bijzonder stijlvolle in zet door de plechtige mis, welke des mor gens door drie priesters in de Sint Bavo- kerk ter haar intentie werd opgedragen. Mede door de twee-stemmig gezongen mis „In honorem Sancti Pauli" van Jan Laar veld, onder leiding van de componist uit gevoerd door een aantal meisjesleerling gen van de school. Jan Laarveld had daar bij ook de orgelbegeleiding voor zijn reke ning genomen. Na afloop van deze plechtigheid verza melde men zich in gebouw „Nieuw Ber kenrode" aan de Herenweg voor het ge meenschappelijk ontbijt, met als gasten onder meer mevrouw A. van Noort, die de inspecteur voor het lager onderwijs van de inspectie Amstelveen vertegen woordigde; mejuffrouw H. Ysselmuiden, namens de afdeling Haarlem van de ka tholieke onderwijzers vereniging „Sint Augustinus" en de heer J. H. Kramer, als vertegenwoordiger van het kerkbestuur. Zuster Christofila nam hierbij als hoofd der school het eerst het woord, waarbij zij de jubilerende onderwijzeres „een werkster van het eerste uur" noemde, die mede de school heeft groot gemaakt. Verder roemde spreekster de pedagogi sche gaven van mejuffrouw Lageweg, haar prettig humeur en altijd opgewekt karakter. Vervolgens sprak de heer P. W. van Buuren namens de collega's, om haar na het uitspreken van zijn hartelijke ge lukwensen een fraaie camera aan te bie den. Pastoor C. Pouw zag de taak van een onderwijzer als een roeping Gods, waar bij een bijzonder grote verantwoordelijk heid moest wox-den gedragen. Mejuffrouw Lageweg heeft aan deze eisen voortreffe lijk beantwoord en zich een waardig plaatsvervangster der ouders getoond. Spreker meende het Heemsteeds katholiek ondei'wijs dan ook te mogen complimen teren met het eenmaal door mejuffx-ouw Lageweg genomen besluit, haar taak in deze gemeente te blijven uitoefenen. Gelukkig zijn haar grote vex-diensten voor kerk en onderwijs ook door paus Jo hannes XIII erkend, zodat het pastoor Pouw een bijzonder genoegen deed te kun nen meedelen, dat haar de pauselijke on derscheiding „Pro Ecclesia et Pontifice" was vex-leend. Onder applaus van de aan wezigen, wei-den mejuffrouw Lageweg de vei'sierselen van deze oi'der door zuster Christofila opgespeld. Pastoor H. A. J. Drost feliciteerde me juffrouw Lageweg vex-volgens namens haar eigen parochie met dit jubileum en de pas verworven ondei-scheiding. „Wan neer pastoor Pouw u deze onderscheiding niet had uitgereikt, dan zou ik ervoor heb ben gezorgd dat u haar kreeg", verzeker de spreker onder de nodige hilariteit. Pas toor Drost was van oordeel, dat mejuf frouw Lageweg een dergelijke hoge erken ning alleen reeds had verdiend op grond van haar dertigjarige activiteit als hoofd- zelati-ice van deverschillende missie-ac ties. In deze functie heeft zij immers vele duizenden guldens voor de missie bijeen gebracht. Ten slotte werden nog woorden van ge lukwensen gesproken door zuster Sophie, als oud-hoofd der Sint Antoniusschool. Haar jubileumgeschenken waren een fraai gevulde bloemenvaas en een boekwerk. Aan het einde van deze hartelijke huldi ging nam mejuffrouw Lageweg zelf het woord, waax-bij zij haar grote erkentelijk heid betuigde voor de betoonde vx-iend- schap en sympathie. Zij wilde daax-bij niet verzuimen haar collega's en het hoofd der school te bedanken voor het behouden van de px-ettige sfeer op school, die haar het werken al die jaren tot een genoegen heeft gemaakt. Des middags was er daarop in gebouw „Nieuw Berkenrode" een feest voor de leex-lingen der school, waax-bij het pro gramma geheel door eigen krachten werd verzorgd. Het bestond uit zang, bal let en gymnastiek-demonstraties, met als hoofdnummer de opvoering van „Het Ezelsvel", een sprookjesspel door Henri Ghéon. Dit werd vertoond onder regie van Bob Jansen, die de jeugdige speelsters tot het nodige enthousiasme had gestimu leerd, om de voox-stelling tot een succesvol einde te brengen. Aan het begin van deze middag werd er namens de leerlingen een tuinpax-asol en een televisietafel aangebo den. voorzitterschap van de heer B. Beugel in Groningen bijeenkwamen, hadden maar weinig tijd nodig om het rapport spelers- vex-goedingen te bespreken. Amper een uur nadat de heer Bugel de vergadering had geopend stonden de afgevaax-digden al weer op straat. De vergadering ging geheel akkoord met de aanbevelingen die in het rapport wor den gedaan, slechts de amateurclubs ble ken bezwaar te hebben tegen de invoering van de z.g. jeugdcontracten waax-door ook jeugdspelex-s een beperkte betaling kunnen krijgen. Ook bij de vergadex-ing van het district West 2, die in Rotterdam werd gehouden, ging de belangstelling in het bijzonder uit naar de punten welke de jeugdspelers be troffen. Over de andere punten werd vrij wel niet gediscussieerd. De heer J. C. Brinkmann wist de ver gadering ex-van te overtuigen dat het hele vraagstuk feitelijk nog niet urgent was en men ging er dan ook mee akkoord dat de bondsvex-gadering zal worden vex-zocht hiervan later een apart stuk van bespre king te maken. In West 1 kwam men tot de conclusie dat in feite geen voox-stellen voor de ko mende buitengewone vergadering zijn in gediend. Voorzitter J. Jaspers zei hierover onder meer: „We hebben slechts te ma ken met een nota, die door het betaald voetbal is aanvaard. Aan de hand daarvan hadden voorstellen moeten komen. Wij willen ons thans niet vastleggen voor de redactie van de noodzakelijke reglements wijzigingen bekend is". De vergadering verklaax-de zich overigens akkoord met de meeste punten van de nota. ANKARA (Reuter) Een woordvoer- der van het x-evolutionaix-e comité van het Turkse leger heeft medegedeeld, dat in massagraven en koelhuizen in Ankara en Istanboel een aantal lichamen van slacht offers van het vorige regime is gevonden. De meesten van hen waren studenten. In antwoox-d op vx-agen over geruchten, als zouden tot dusver negentig stoffelijke res ten van slachtoffex-s in geheime gx-aven zijn gevonden, zei de woordvoerder nog niet de beschikking over alle feiten te hebben. De woordvoex-der deelde vex-der mede, dat tot dusver ongeveer vierhonderd De mocratische leden van het pax-lement, on der wie vijf of zes vrouwen en vijf hoofd officieren zijn aangehouden en ondex-ge- bracht op het eiland Yassi, een max-ine- basis nabij Istanboel. Er is een commissie ingesteld, die een onderzoek zal instellen naar de verant woordelijkheid van ex-px-esident Bayar, ex-premier Menderes en andere leden van het vorige bewind voor schendingen van de grondwet en mogelijk voor moord, cor ruptie en andere misdaden. In geval hun schuld vaststaat, zullen zij worden bericht, waarbij zij de kans lopen tot de doodstraf te worden veroordeeld. De aangehouden officieren zullen door een krijgsx-aad wox-den bei-echt. Hun wordt onder meer ten laste gelegd hun troepen order te ..fiebjjfëtu gegeven op het volk te vuren. Deze orders werden gege ven vóór de revolutie,'doch in alle geval len weigerden de troepen te gehoorzamen." PARIJS (UPI) Zeven personen zijn in de afgelopen 48 uur door Noordafri- kaanse schutters aangevallen in de Fx-anse hoofdstad. Twee Fx-ansen, een zestigjarige industrieel over wie vex-teld werd dat hij geen enkele vijand had, en een 47-jarige caféhouder die zich nooit met andermans zaken bemoeide, werden gedood. De toe stand van dx-ie andere slachtoffex-s is ern stig. Het nieuwe element in de jongste serie aanvallen, is het kennelijk gebrek aan motief. De minister van Binnenlandse Za ken Edmond Michelet heeft gewaarschuwd dat men niet te snel conclusies moet trekken. De regering zal vrijdag een verklaring over de situatie afleggen in de Nationale Vergadering. Dx-ie leden van de assemblee hebben de eis gesteld dat de Pax-ijse politie- px-efect, Maurice Papon, onthult wat hij doet om de Parijzenaars tegen tex-reur te beschex-men. (Van onze correspondent in Londen Er is in Engeland, vooral onder ouders, nogal opschudding ontstaan over het feit dat de x-echex-che van Scotland Yard een directeur van de middelbax-e jongensschool in het Londense district Highgate gedwon gen heeft de leerlingen uit de hoogste klas sen aan een politiek onderzoek te laten on- derwex-pen. Motief hiervoor was dat zulks nodig is in geval leerlingen gaan werken bij fix-ma's welke defensiecontracten voor de x-egering behandelen. Vele leerlingen voeren namelijk actie voor het opgeven van de kern-bom en tegen apartheid in Zuid-Afrika. Volgens de ouders wilde de politie weten, wie er communist was en ook de politie ke opvattingen van de anderen. De direc teur is één van de beste schoolhoofden in Londen. Vandaag komt deze kwestie' in het La gerhuis. De minister van Onderwijs, Sir David Eccles, zal om uitleg worden ge vraagd, terwijl er bij hem op zal worden aangedrongen schooldii-ecteux-en te ver bieden hun medewerking te verlenen aan een dergelijk politiek onderzoek. PARIJS (UPI) Het parlement vari de zeven landen die de Westeux-opese Unie vormen heeft te Parijs, met 51 tegen twee stemmen bij tien onthoudingen een reso lutie aangenomen waarmee bij alle W.E.U.- leden woi-dt aangedx-ongen op het vervullen van de militaire verplichtingen tegenover de NAVO en het vergroten van de reserves die voor de territoriale verdediging be schikbaar staan. De afgevaardigden zullen de eigen parle menten ervan in kennis stellen dat de NAVO zijn kernwapens slechts aanwenden zal nadat van tevox-en overleg met de leden is gepleegd. (Speciale berichtgeving) „T.V.", het onafhankelijke week blad voor kijkers en luisteraars, een uitgave van de n.v. Explicator (Misset, Doetinchexn) houdt waar schijnlijk op te bestaan. De raad van commissarissen heeft aan de hoofd redacteur P. de Ruwe te Amsterdam tot 15 juni de gelegenheid gegeven het blad te verkopen. Lukt dit niet, dan zal de uitgave worden gestaakt. Op 1 juli zal het blad voor het laatst verschijnen. De heer De Ruwe, die wij naar deze voorgenomen staking van de uitgave vroegen, had geen commentaar. De echtgenote van de Vlaamse acteur Willem Elsschot (Alfons de Ridder) is woensdag, een dag na haar man, over leden. Zij vex-gezelde dinsdag haar echtgenoot, toen hij op straat onwel werd en kort daarop overleed. WARSCHAU (A.F.P.) Maandagmid dag hebben in de Westpoolse stad Zielona Gora ex-nstige botsingen plaats gehad tus sen de politie en een deel der bevolking. Aanleiding hiertoe was een besluit van het gemeentebestuur om een pax-ochiehuis te verbouwen tot een gemeenschapsgebouw. Toen de hiex-mee belaste arbeiders met hun wex-k wilden beginnen, wex-den zij daar in vex-hindei'd door vx-ouwen, die zich in steeds gx'oter wordend aantal bij het pa x-ochiehuis verzamelden. Tenslotte moesten de arbeidex-s het veld ruimen. De plaatse lijke politie wilde ingrijpen, doch de vrou wen kx-egen versterking van de kant van het manlijk deel der bevolking, zodat ook de politie zich na enige schermutselingen moest terugtrekken. Hierna trok de opgewonden menigte naar het centrale commissariaat, waar voor zij een demonstratie hield onder het uiten van scheldwoorden. Er werden ste nen gegooid en ruiten vernield. Tenslotte werd de menigte verspreid door vanuit het ongeveer 120 km verder gelegen Poznan te hulp geroepen politieverstex-kingen, waarbij gebruik werd gemaakt van traan gas echter niet voordat vrij ernstige gevechten waren geleverd en twee politie auto's in brand wax-en gestoken. Verscheidene personen werden gewond en een aantal demonstx-anten werd in ar- x-est gesteld. Naar wei'd vernomen zouden tussen de plaatselijke autoriteiten en de geestelijke autox-jteiten besprekingen wox-den gevoex-d óver de vex-bouwing van het pax-ochiehuis in een gemeenschapsgebouw, doch men schijnt nog geen overeenstemming te heb ben bereikt. Doorman op bezoek CANBERRA (Reuter) De Australi sche waax-nemende minister van Buiten landse Zaken, Sir Garfield Barwick, heeft dinsdag in antwoord op een vraag in het Huis van Volksvertegenwoordigers te Can- berx-a gezegd dat Austi'alië Indonesië heeft meegedeeld, dat de gewone faciliteiten, die Austx-alië het Nederlandse vliegkamp schip „Karei Doorman" biedt, niet wor- den gegeven als een speciale gunst voor Nederland of een onvriendschappelijke daad jegens Indonesië. Australië's politiek jegens Indonesië is ongewijzigd, zei hij. De „Karei Doorman" wordt tussen 11 en 15 juli te Fremantle verwacht op zijn reis naar Nedex-lands Nieuw-Guinea. Volgens een mededeling van Australi sche autox-iteiten te Canberra betekent het toekomstige bezoek van het Nedex-landse eskader aan Fremantle niet, dat er een wijziging zou komen in het besluit van de Australische regering, om met Nederland een militaire overeenkomst aan te gaan ten aanzien van Nieuw-Guinea. Het be zoek heeft geen militaire betekenis. Zij we zen ex-op, dat ook oox-logsschepen van an dere bevriende landen geregeld bezoeken brengen aan Austx-alische havens en dat men dit niet aan Nederlandse schepen zou kunnen weigeren zonder hen te discrimi neren. Volgens de „Melbourne Herald" heeft een Australisclxe minister verklaard, dat het bezoek van de Nederlandse oorlogs schepen geen grotere militaix-e betekenis heeft dan het bezoek van een Australisch vliegdekschip, de „Melbourne", aan Dja karta, of het bezoek, dat de Indonesische minister van Luchtvaart onlangs heeft ge bracht aan Australië en Austx-alisch Nieuw Guinea. Deze minister wees ook op de opleiding, die zes Indonesische militai ren thans in Australië volgen. Onder de ingekomen stukken voor de i-aadsvergadering van de gemeente Vel- sen was een schrijven van de Commissa ris der Koningin in de provincie Noordhol land, dd 31 mei 1960, waarbij werd toege zonden een afschrift van het Koninklijk Besluit dd 25 mei 1960 no. 15, waarbij aan de heer mr. M. M. Kwint op zijn verzoek met ingang van 1 juni 1960 eervol ontslag wordt vex-leend als burgemeester van de gemeente Velsen met dankbetuiging voor de langdurige diensten als burgemeester bewezen en onder toekenning van een ten laste van 's Rijks kas komende uitkering op de voet van het koninklijk besluit van 31 augustus 1959, Staatsblad 319. Er werd in de raadsvergadering over dit ingekomen stuk niet gesproken. Het bestuur van het Produktschap voor Zuivel heeft een verordening vastgesteld, volgens welke het verplicht zal zijn op pakjes boter de naam te vermelden van de ondernemer in wiens bedrijf de botex vex-pakt is of de naam van degene te wiens behoeve zij vex-pakt is, of deze beide namen. De oude boterwikkels zullen nog tot 1 januari 1961 mogen worden gebruikt. Door de E.A. heer rechter commissaris in het faillisse ment P. Smit Jr. te Halfweg, is de verificatievergadering vastgesteld op 16 juni a.s. des namiddags te 1.45 uur in het Gerechtsgebouw aan de jansstraat 81 te Haarlem. Ter Griffie van de Arrondis- sementsi-echtbank en van het Kantongerecht te Haarlem zijn afschriften gedeponeerd van de lijst der voorlopig erkende en der betwiste schuldvox-deringen. Schuldeisers kunnen uiterlijk op 14 juni 1960 hun vorde ringen ter verificatie bij ondergetekende aanmelden. De cux-ator, Mr. G. J. Vermeulen. J. Laeyendecker Arts AFWEZIG VAN 3 TOT 25 JUNI Waarnemers: alle Heem- steedse doktoren M. C. 3. Steffelaar Vrouwenarts 3 EN 4 JUNI GEEN SPREEKUREN Door misverstand eerst lieden geplaatst Annie Geerling Tandax-ts GEEN PRAKTIJK TOT BEGIN JULI OPEL CARAVAN 1958 Model 1959. Verkeert in pr. staat. Met Imperial en gas installatie. Banden z. g. a. n. Te bevr. Brieven No. 3023 of Telef. 35454. Op donderdag en vrijdag tussen 7 en 9 uur namiddags. Tegen INSECTENBETEN en SCHRIJNENDE PLEKKEN PRESENTEERT U VOOR PINKSTEREN Een leuke vlotte japon in de maat 38 t.m. 448.95 Een keurig afkledende japon in grote maten16.75 R Witte Terlenka rokken19.75 H Een prachtige mantel in div. tinten slechts59.75 H Zomersportkolberts v a. 56.75 H No-lron Weekendshirts 9.75 hk. Dr. Leijdsstraat - Tel. 57234 GEVRAAGD in Kantoorboekhandel Vakantie kan geregeld worden. Sollicitaties tot 6 uur. Ged. Oude Gracht 103-105 - Haarlem - Tel. 22175 Inderdaad, er zijn brilleglazen en brilleglazen. Welk verschil Is er tussen gewone glazen en de beroemde Zeiss UROPAL- en PUNKTAL glazen Dit zullen wij u gaarne aantonen. Wij hebben in onze beide zaken een groot Zeiss depot. Voor uw ogen het beste niet goed genoeg. VOOR ZIEKENFONDSVERZEKERDEN op montuur de vastgestelde vergoedingen; glazen, door de oogarts voorgeschreven, zonder enige bijbetalingen. GROTE HOUTSTRAAT 57 (bi| de Anegang) VOOR HAARLEM-NOORD: RIJKSSTRAATWEG 246 B (bij de 1 G Brug) Koopt nu een Bromfiets of Rijwiel bij de VAKMAN! Met een 1e aanbetaling van 15 pet. bent u reeds in het bezit van een BROMMER of een RIJWIEL. Betaling regelen wij op prettige wijze Wij brengen de nieuwste modellen BROMFIETSEN 1960 o.a.: Sparta Solex Berini Magneet Union Ponnette - D.K.W. - Avaros - H.M.W. - Jawa of RIJWIELEN, zoals: Burgers Raleigh - B.S.A. - Humber Pon Magneet Empo Ervo - Wilhelmina Union Ook voor al uw reparaties en onderdelen aan uw rijwiel of brommer staan w\j voor u klaar RUIME KEUZE IN ALLE ONDERDELEN RUSTENBURGERLAAN 77 - 79 - 81 - HAARLEM - TELEFOON 19876 Wij geven alle gewenste inlichtingen, kom eens even bij ons aan KAKELVERS ZO VAN DE PLUIMVEEHOUDER OP UW TAFEL No. 0 1.45 No. 1 1.35 No. 2 1.30 No. 3 1.20 per 10 stuks DAT IS 20 CENT GOEDKOPER, MEVROUW EN ALS EXTRA DELICATESSE GROTE KALKOENEIEREN HET BOTER- EN KAASHUiS LET WEL: ALLEEN GIERSTRAAT 4 6 I. 388— i. 532— Neff I. 532— I 458— I. 498— 180 I. 975— 240 I. 1250— 240 I I. 995— Inplaats van huren kunt u nu een koelkast van ƒ500.— kopen voor ongeveer ƒ15.— p. maand (aanbetaling ƒ100.Deze speciale credlet service is voor inwoners van Haarlem. Betaling in 12, 24 of 56 mnd. met slechts 4Vz kosten per jaar. KRUISSTRAAT 5 Haarlem Tel. 18908 14689 DE 5 DEURS Vraag ons een proefrit. AUTOMOBIELBEDRIJF Nieuwe Gracht 78 - Tel. 17588 Haarlem DEALER voor: Haarlem, ömuiden, Beverwijk. Zorgt er voor dat u met de Pinkster keurig gekleed bent. Zowel voor Dames als voor Heren grote keus. Prima stoffen en afwerking. Zeer lage prijzen. Kostuums, vanaf ƒ77.50 Sportcolberts, vanaf 4250 Pantalons, vanaf 25. Regenjassen Mantels ent. Zeer lage betaling per week of per maand. HAARLEM-NOORD bij de Zaanenstraat Wij financieren ook voor u MEUBELS, rechtstreeks van de fabriek, dit scheelt u zeker 10#/o. Adverteert in dit blad ABRIKOZEN OP SAP grote pot 49 APPELMOES van Goudrenetten litersblik 69 GELDERSE HAM 150 gram 59 SPERZIEBONEN grote glazen pot 79 Rozijnen 250 gr. 29 Servelaatworst 100 gram 35 Pork 150 gram 35 Leverpastel groot bliL 49 GOUDSE VOLVET 500 gram 119 EXTRA BELEGEN 500 gram 159 Blanke Bloem p. kg 39 Krenten 250 gram 45 Sucade 100 gram 46 Tutti Frutti 200 gr. 69 Abrikozen 200 gr. 59 Zoute Pinda's 200 gr. 39, 500 gr. 89 ROLLADE Supermals 198 Heerlijk gekruide SAUCIJSJE 125 ROSBIEF iets fijns, 288 Bij oUO gram vlees een grote GELD. GEK. WORST voor 79 SCHOUDER KARBONADE 198 Bij ons kunnen geplaatst worden op alle afdelingen. Ook GEHUWDE DAMES voor een gedeelte lijke dagtaak kunnen zich aanmelden. WASSERIJ RHEE Bleekersvaartweg 57 - Heemstede. Rabarber per bos 25 Sla 2 krop 25 Bloemkool 50 Wortelen grote bos 60 Grote Sinaasappelen 8 voor 100

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 9