Haarlemse waterleiding verrijkt met nieuw pompstation „Noord" PERRY HUIS-AAN-HUIS-WERK 55 JAAR GETROUWD jeucddac GOEDE REISGIDSEN BOEKHANDEL V E K 0 Alléén Si-Si is gegarandeerd gevitaliseerd Agenda voor Haarlem en de IJmond RADIO en T.V.-REPARATIE Levering van goed drinkwater voor nog tenminste tien jaar verzekerd Drie jubilarissen bij de N.Z.H.V.M. DONDERDAG 9 JUNI 1960 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 17 V elsen-lJ muiden Beverwijk Faillissementen Uitbreiding diepduinwaterwinning Stijgend verbruik Burgerlijke Stand van Haarlem CONCOURS Dit zijn de twee leeuwtjes die deze week tijdens het bezoek van circus Toni Boltini aan Haarlem werden ge boren en. door de moeder Saïda ver stoten. Op het nippertje kon de hond Lessie uit de Coornhertstraat de moe derlijke taak overnemen en dat zij erg op haar nieuwe babies is gesteld, blijkt wel uit deze foto. De leeuwtjes worden op de foto vastgehouden door Bobby Althoff, wiens moeder tot de komst van Lessie de welpen in leven kon houden met de fles. Openluchttheater: Vandaag 20.15 uur: Toneelgroep Theater met „Midzomer- nachtsdroom". BIOSCOPEN Cinema Palace: Vandaag 19 en 21.15 uur: „Het koninkrijk der humor", alle leef tijden. Vrijdag tot en met donderdag 14, 19 en 21.15 uur, zondag tevens 16.15 uur: „De boekeniers", 14 jaar. Frans Halstheater: Vandaag tot en met zaterdag, maandag en woensdag en don derdag 14, 19 en 21.15 uur, zondag 14, 16.30, 19 en 21.15 uur en dinsdag 14 en 20 uur: „Mag ik deze dans van u?", 18 jaar. Lido Theater: Vandaag 19 en 21.15 uur: „Kop op, kiezen op elkaar", alle leeftijden. Vrijdag tot en met donderdag 14, 19 en 205 uur, zondag tevens 16.15 uur: „Ik zal spuwen op jullie graf", 18 jaar. Luxor Theater: Vandaag 19 en 21.15 uur: „De nachten van Cabiria", 18 jaar. Van daag tot en met woensdag 14, i9 en 21.15 uur, zondag tevens 16.15 uur: „De dag der vengelding", 18 jaar. Minerva Theater: Vandaag 20.15 uur: „Bengaalse lanciers", 14 jaar. Vrijdag 20.15 uur en zaterdag en zondag 19 en 21.15 uur: „Les tricheurs", 18 jaar. Rembrandt Theater: Vandaag 19 en 21.15 uur: „Der Czardas König", alle leeftijden. Vrijdag, zaterdag en maandag tot en met donderdag 14, 18.45 en 21.15 uur, zondag 13.30, 16, 18.45 en 21.15 uur: „On the beach", 14 jaar. Roxy Theater: Vandaag 19 en 21.15 uur: „Piratenbloed", 14 jaar Vrijdag en zater dag 14.30, 19 en 21.15 uur en zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 uur: „Gebrandmerkt", 14 jaar. Studio Theater: Vandaag 19 en 21.15 u.: „Wir Wunderkinder", alle leeftijden. Vrij dag, zaterdag en maandag tot en met don derdag 14.15, 19 en 21.15 uur en zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 uur: „Man in Havana", 14 jaar. Theater Monopole (Zandvoort): Van daag 20 uur: „Gods kleine akker", 18 jaar. TENTOONSTELLINGEN „In 't Goede Uur" (Korte Houtstraat): Tot 1 juli dagelijks van 10 tot 22 uur: Expositie van prenten van Daumier en Gavarni. Galerie Uittenhout (Kleine Houtstr. 41): Tot 13 juni dagelijks van 10.30 tot 17 uur, zondags van 14 tot 17 uur: Expositie van werk van Frans Verpoorten, Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 13): Tot 18 juni dagelijks 917 uur: Expositie van werken van Paula Geraedts. Museum Het Huis Van Looy (Kamper laan): Tot 26 juni dagelijks van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur, zondags van 14 tot 17 uur: Expositie van uitgaven, foto's, brieven en bezittingen van Frederik van Eeden. DIVERSEN In 't Goede Uur: Vandaag 21 uur: Cause rie door drs. H. L. Prenen over Daumier en Gavarni. (Verder raadplege men de rubriek „Uit gaan in Haarlem" van vrijdag 3 juni). DONDERDAG 9 JUNI Thalia, 20 uur: „Porto-Fino, het paradijs der liefde". Rex, 20 uur: „De verstrooide professor". Marktplein, 20 uur: Circus Boltini. VRIJDAG 10 JUNI Thalia, 20 uur: „S.O.S. Pacific". Rex, 20 uur: „Liefdesnachten van Lu- cretia". Marktplein, 16.15 en 20 uur: Circus Bol- tiiïi. DONDERDAG 9 JUNI Kennemer Theater: Géén voorstelling. Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Mensen in het hotel". VRIJDAG 10 JUNI Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „Nacht der vergelding". Luxor Theater, 18.45 en 21.15 uur: „Voor beulen geen genade". W.B. Theater, 20 uur: „Union Pacific". De Haarlemse rechtbank heeft dinsdag geen faillissementen uitgesproken. Wegens gebrek aan actief werden opge heven de faillissementen van: mevrouw Else Bruinsma, gehuwd met H. L. Kok- meijer, h.o.n. „Gesloten Modehuis Velon", te Amsterdam, Overtoom 128, wonende Wilhelminalaan 24 te Zwanenburg. Rech ter-commissaris: mr. H. J. M. Cokart. Cu rator: mr. J. F. Jansonius, Heerenweg 178 te Heemstede, en van G. van Hemert, hou der van een auto-rijschool, Sophiastraat 57 te Haarlem. Rechter-commissaris: mr. H. G. Rambonnet. Curator: mr. G. J. Vermeu len, Lorentzplein 20 te Haarlem. Wegens het verbindend worden van de enige uitdelingslijst is op 1 juni geëindigd het faillissement van: Rense de Vries, rail wachter, Kerkweg 8 te Haarlemmerliede. Rechter-commissaris: mr. J. P. Petersen. Curator: mr. R. K, P. Kalbfleisch, Kruis straat 1 te Haarlem. Wegens het verbindend worden van de slot-uitdelingslijst is op 5 juni geëindigd het faillissement van Philippus Rost, win kelier. Kampervest 1 te Haarlem. Rechter commissaris: mr. N. Smits. Curator: mr. J. Jansonius, Parklaan 5 te Haarlem. Bij vonnis van de rechtbank is, na ge daan verzet, vernietigd het vonnis waarbij J. J. F. M. van Loenen. handelsagent, Kost- verlorenstraat 83 te Zandvoort, in staat van faillissement is verklaard. Advertentie van alle merken. CENTRALE TECHNISCHE DIENST, LINSCHOTENSTRAAT 2 - TEL. 20296 Vanmiddag is diejo in de duinen ten noorden van de Zeeweg het secundair pompstation „Noord' van het gemeentelijk waterbedrijf Haarlem officieel ge opend. In de onmiddellijke omgeving van dit pompstation bevinden zich zes pompputten met daarbijbehorende onderwaterpompen, bestemd voor de diep duinwaterwinning. De bedoeling is het aantal pompputten geleidelijk uit te breiden tot een aantal van 56. Als dit ambitieuze plan zal zijn verwezenlijkt zal de waterbehoefte van het gemeentelijk waterleidingbedrijf Haarlem uit de duinen kunnen worden gedekt voor een verdere periode van tien of vijftien jaar, gebaseerd op een stijgende Waterbehoefte van respectievelijk vijf of zeven eneenhalf percent. Haarlem zal dus in ieder geval nog tenminste tien jaar lang het frisse duinwater met de goede smaak kunnen krijgen. Hoe het daarna zal gaan met de watervoorziening van Haarlem is thans nog niet bekend, maar het is niet onwaarschijnlijk dat Haarlem dan evenals Amsterdam zal moeten overgaan tot het bevloeien van de duinen met rivierwater. Het nieuwe pompstation is een functio neel gebouwtje, dat is ontworpen door ar chitect D. Heiloo van de gemeentelijke dienst van Openbare Werken en is uit gevoerd door V. de Vries Bouwbedrijf uit Haarlem. De raad heeft voor de bouw er van in 1958 een bedrag van f 369.000 uit getrokken, waarbij tevens de elektrische installatie (aangelegd door de firma Groe- neveld en Van de Poll, Amsterdam) is betrokken. De pompputten zijn geboord door de firma H. J. Tjaden en Zoon uit Haarlem. Openbare Werken heeft het toe zicht gehad op de bouw van het gebouw tje, maar de aanleg van de technische installaties is verricht onder toezicht van de heer C. J. van de Linde, chef van het pompstation en winplaats, en andere ambtenaren van het gemeentelijk water leidingbedrijf. De bouw van het pompstation „Noord" vormt de afsluiting van een groots plan, dat de huidige directeur van de water leiding, ir. H. Hollaar, als ingenieur in 1930 heeft ontwikkeld, toen de behoefte werd gevoeld de capaciteit van de win plaats, waar tot dan uitsluitend het zoge naamde bovenduinwater werd gewonnen, te vergroten. Dit plan hield in de bouw van drie elektrisch automatische secun daire pompstations voor het winnen van diepduinwater. Het pompstation bij de Bloemendaalse Zeeweg kreeg de naam „Zeeweg". Van de twee andere was er één geprojecteerd ongeveer in het midden van het zuidelijk gedeelte van de win plaats (pompstation „Zuid") en het andere ongeveer in het midden van het noorde lijk deel (pompstation „Noord"). Beide laatstgenoemde stations zouden tevens ge bruikt kunnen worden voor het oppompen van bovenduinwater, waardoor de zeer lange hoofdzuigleidingen konden worden verkort door deze voor een gedeelte als persleiding te gebruiken. Reeds in 1935 kwam het pompstation „Zeeweg" tot stand en op 7 juni 1956 had de officiële opening van station „Zuid" plaats. Dit laatste station beschikt in zijn onmiddellijke omgeving over zestien pomp putten, die evenals de acht pompputten van „Zeeweg", centraal worden bemalen. Beide stations worden vanuit het hoofd pompstation bediend. Een uitvoerige op tische en akoestische signalering is ter controle aangebracht. Voor beide stations is een veiligheids maximum van drie miljoen kubieke me ter per jaar vastgesteld. Gevoegd bij de anderhalf miljoen kubieke meter van de bovenduinwaterwinning, komt men op een totaal van 4'/2 miljoen kubieke meter. In 1956 werd echter reeds 4,8 miljoen kubieke meter opgepompt en nog steeds duurt de stijging van het waterverbruik voort. De toeneming van de winning kon alleen worden bereikt door uitbreiding van de diepduinwaterwinning, omdat het bo venduinwater reeds tot een maximum werd opgepompt. Vandaar dat men een verdere uitbreiding van 56 pompputten na streefde, die individueel door middel van erin aangebrachte onderwaterpompen zou den worden bemalen. Dit plan omvatte verder de bouw van station „Noord" voor het onderbrengen van zeven schakelpanelen en twee trans formatoren, één voor het P.E.N. en één voor de „eigen" stroom. Verder zal het station ook kunnen dienen voor het onder brengen van de bovenduinwaterwinning in het noordelijk deel van de winplaats. Voor de afvoer van het opgepompte water is een afzonderlijke persleiding met verschil lende diameters en een totaal lengte van 4.460 meter aangelegd. Het eerste (zuide lijke) gedeelte is in 1959 tot stand ge bracht en in het voorjaar van 1960 komt het, resterende gedeelte gereed. Samen met het vorig jaar gereedgeko men nieuwe schaft- en kleedlokaal, ont worpen door ir. H. A. Breuning, heeft het vanmiddag geopende pompstation ertoe bijgedragen dat het gemeentelijk water bedrijf „up to date" is en nog voor ge ruime tijd aan de toenemende vraag naar goed water kan beantwoorden. Advertentie VOOR IEDER EEN PASSEND RIJWIEL OF BROMMER Gazelle, Magneet, HMW, Solex, Giulietta enz. GED. OUDE GRACHT 102 - TEL. 14361 BEVALLEN van een zoon, 5 juni: J. H. van SchootenHulsebosch; L. de Haan Boone; G. M. WeijersKunst; J. M. van der BellenVan Huizen; J. E. Schots Schipmölder; 7 juni: J. E. van Dam—Wijt- vliet; T. BetzWittebrood; 8 juni: M. C. MeulenbroekDe Vos; A. D. Peschier Matthijs. BEVALLEN van een dochter, 3 juni: G. Christiaanse—Van Maas; 5 juni: J. Hofstra Groenewoud; 6 juni: A. J. van Lienden Lodewijk; 7 juni: J. M. H. Akerboom—Van der Meer; J. BrugginkVerbruggen; Ch. J. Th. GodijkEckhardt; A. H. E. Holle boomAndriessen; D. W. M. Juffermans Visser. GEHUWD, 8 juni: J. N. H. Hommes en E. M. Putters; A. Schrick en M. M. Engel- chor; E. van Schalkwijk en A. C. Lanooy; T. Kooreman en E. van der Peijl: S. Kan sen en S. van Dijk; A. G. Nekeman en S. de Goede; W. L. R. van Coeverden en I. H. Hordijk; G. van Nieuwenhuizen en E. M. J. Hessling; J. F. de Bie en A. M. J. Blom; P. G. J. Linnemann en C. A. A. van Hoorik; H. G. Nijholt en M. Ch. Grote; R. J. J. Wolf en M. E. Ter Weijde; H. J. Joosten en J. Boots; W. A. Dembienoski en P. L. Nollen; H. A. Kaschubinsky en J. C. Kroschinski. OVERLEDEN, 1 juni: J. J. Bauer, 7 jaar, Thorbeckestraat; 4 juni: H. Hekkenhaar— Alberda, 38 j., Gasthuisvest; M. de Vries, 68 j., Kamperlaan; M. B. Herbes, 73 jaar, Gasthuisvest; 6 juni: G. Oudakker. 84 j„ Hazepaterslaan; Ch. van Bakel. 8è jaar, Kamperlaan; 7 juni: J. J. M. de Rijk, 79 j., Maarten van Heemskerkstraat. ONDERTROUWD, 8 juni: W. A. M. Rooze en A. J. Juffermans; K. de Feber en C. M. Huneker; L. G. Bakker en C. J. M. de Haan; J. M. A. F. van Oosten en W. M. van Strien; J. A. A. Houthuizen en E. G. A. van Beek; A. van Aken en I. W. van dei- Horst; B. E. Delfgou en J. G. van der Graft; W. Th. Sterrenburg en C. Lode- wijks; H. J. Boerée en G. Th. van Berkel; A. W. M. Zoon en M. A. Ter Weijde; J. van der Schrier en E. M. H. Hetem; P. Jungbacker en G. E. Philippo; P. G. J. Huis in 't Veld en C. Kleinhout; H. van Tonge ren en Ch. F. G. Pieterse; J. W. Tillemans en J. van Rooden; B. C. J. H Veerkamp en Th. Th. M. C. Pulles; H. Nijenhuis en C. M. Gerharts; M. Reemeijer en H. A. Bos man; V. M. M. P. Scholte en M. M. Stijn- man; J. Ploos van Amstel en J. H. Pieter- John S. Anderson en Den nis L. Petersen zeiden „ja" toen hun door de kerk van Jezus Christus van de Hei ligen der Laatste Dagen, waarvan zij lid waren, werd gevraagd „Wilt u gaan, waar wij u roepen?" En dat „ja" leidde hen naar Nederland en naar die goed gemeubileerde boven kamer aan de Leidsevaart in Haarlem, waar zij tijdens hun „werkperiode" in Haarlem cn omgeving verblijven. Gedurende tweeënhalf jaar bestaat het werk van de ouderlingen Anderson en Petersen uit het huis aan huis prediken van de „bood schap", die zij van hun kerk hebben meegekregen. Na de ze periode gaan zij weer te rug naar hun geboorteland Amerika; „Ik ga dan Rus sisch leren en mijn schei- kundestudie afmaken" ver telde ouderling Anderson en „Ik ga weer naar school om verder te gaan met de op leiding tot elektrotechnisch tekenaar" zei de eenentwin tigjarige ouderling Petersen. Bij hun huis aan huis,.werk" worden de ouderlingen, die goed verstaanbaar, maar met een duidelijk Ameri kaans accent Nederlands spreken, over het algemeen goed ontvangen. De heer Anderson, vierentwintig jaar oud en geboren in een klein stadje in Utah, is reeds bij na twee jaar in Nederland en zijn „diensttijd" zit er dus gauw op. Voor hij hier Op 27 augustus zal het trommelkorps van de speel tuinvereniging Frans Hals vijf jaar bestaan en ter ge legenheid van dit zo heuge lijke feit houdt de vereniging op die datum een grote mars wedstrijd nabij het Bolwerk in Haarlem. De inschrijving voor deze wedstrijd staat open voor alle tamboerkorp sen en drumbands, met of zonder pijpers of hoornbla zers. Nadere inlichtingen worden bijzonder graag ver strekt door de secretaris van het concours, de heer A. F. J. Stevens, Schotersingel 25 rd in Haarlem. kwam is hij in Mexico en Engeland geweest. Zijn col lega, de heer Petersen, is ge boren in het „Mormonen- centrum" Salt Lake City, een stad van tweehonderd duizend inwoners. Neder land is het eerste land. dat hij ooit bezocht. Het leren van onze taal leverde voor beiden in het begin natuur lijk de meeste moeilijkheden op. Toen Dennis nog zeer bescheiden de taal sprak, moest, hij zijn prediking in België voortzetten en tot zijn grote verbazing sprak men daar weer een geheel ander soort Nederlands. Terug in Haarlem wende het echter weer gauw. Beiden betalen zij zelf hun verblijf- en reis kosten en als zij daar niet toe in staat zijn worden zij gesteund door hun ouders. Als wij, na ons gesprek op hun kamer, langs de Leidse vaart lopen en 'net drukke verkeer langs zien stromen, merkte de heer Anderson op dat het verkeer hier veel drukker is dan in Amerika, waar veel wegen alleen maar door auto's bereden mogen worden en geen fiet sen, bromfietsen en karren het gemotoriseerde verkeer hinderen. Ouderling Anderson (rechts) en ouderling Petersen (links) Op zaterdag 18 juni zal er danig feest gevierd worden in het clubgebouw van „Oos terkwartier" in Haarlem- Oost. Dan zullen de heer M. H. Govers en mevrouw D. Govers-Groot Enserink namelijk hun 55-jarig huwe lijksfeest vieren. Weliswaar een dagje te laat, want op 17 juni traden ze destijds in het huwelijk, maar dat kon nu eenmaal niet anders om dat alle kinderen zich beter op zaterdag vrij kunnen maken. De heer en mevrouw Go- vers hebben elkaar destijds in Haarlem leren kennen. De heer Govers was toen tuin man en mevrouw Govers (toen nog Dirkje Groot Ense rink) werkte als dienstbode, in Doesburg zijn ze getrouwd. De heer en mevrouw Govers, die op 17 juni 55 jaar getrouwd zullen zijn. „Wat je ver haalt is goed", zo zei ons de heer Govers en hij voegde eraan toe, „ik heb er trouwens nooit spijt van ge had. We hebben lief en leed samen gedeeld, als ik weer moest kiezen zou ik hetzelfde doen". Toen de heer Govers trouwde verdiende hij met een week hard ploeteren van 's ochtends zes tot 's avonds zeven zegge en schrijve negen gulden. „Daar kon ik natuurlijk niet van komen en daarom ben ik voor mezelf begonnen. We zijn verder allebei met kranten gaan venten op het Kennemer- plein". „Ik stond er 25 jaar", zegt mevrouw Govers en m'n man leed het nog zeven jaar langer. Maar de tuin is toch het belangrijkste gebleven. Hoewel in de oorlog de kas sen zijn verdwenen". Achter de woning van het bruidspaar in de Busken Huëtstraat 19 in Haarlem zien we even later, dat zich midden in Haarlem-Oost een complete tuinderij bevindt. ,125 meter is-ie", zegt de heer Govers trots, „en alles staat er best bij". Dat is trouwens niet zo ver wonderlijk, want de bruide gom. die overigens al 78 jaar is (één jaar jonger dan zijn bruid) staat elke morgen nog om vier uur, half vijf op. „Ik word altijd tegen die klok wakker", zegt hijzelf, „en dan ga ik er maar uit, hoewel het soms 's avonds wel eens laat kan zijn". Ook op zaterdag 18 juni zal de heer Govers waarschijn lijk weer vroeg uit de veren :ijn. Niet echter om in de tuin te gaan werken, maar om feest te gaan vieren. Met zijn twee zoons en drie dochters, met zijn 17 kleinkinderen en zijn 2 achterkleinkinderen, met zijn vrienden en kennis sen, enfin met een groot aantal vriendelijke mensen. „Want we hebben nog nooit ruzie gehad", zegt mevrouw Govers, „en ik hoop dat we het ook nooit zullen krijgen. Aan ons zal het niet liggen". Reeds enkele jaren blijft de Haarlemse sportjeugd verstoken van een sport week, waarin de jongens en meisjes hun sportief kunnen zouden kunnen tonen. Om deze leemte op te vangen is de Haarlemse gymnastiek vereniging BATO enige ja ren geleden begonnen met het organiseren van een jeugdsportdag. En nadat BATO een dergelijke jeugd- dag alleen had georganiseerd werd verleden jaar voor het eerst meegedaan door EDO. Het enorme succes van deze dag leidde er toe, dat ook andere verenigingen belang stelling gingen tonen en dit jaar wordt de sportdag dan ook georganiseerd door de gymnastiekverenigingen BATO en VOLO en de voet balverenigingen EDO en Bloemendaal. De jeugdaag zal dit jaar gehouden worden op zondag 12 juni op het EDO-terrein. In de ochtenduren zullen de circa 2000 deeinemertjes hun krachten meten bij diverse spelen, waarmee de jongens en meisjes een groot aantal prijzen kunnen winnen. Deze wedstrijden beginnen reeds om negen uur. 's Middags wordt er een massale de monstratie gegeven, waar aan onder meer de drum- oand van BATO zal deelne men. Een ieder is - voor een redelijke toegangsprijs hartelijk welkom tijdens de ze dag. Advertentie waren vroeger vrijwel alleen in buitenlandse edities verkrijgbaar. Nu vindt U bij ons ook in het Nederlands voortreffelijke gidsen van ongeveer 75 landen en toeristenstreken. De prijzen variëren van 1.50 tot 24,50. Komt U eens kijken? ZIJLSTRAAT 98 TELEFOON 11706 Rectificatie In ons verslag van de bijeenkomst der Haarlemse Middenstandscentrale, waar de aanwezige winkeliers werden gepeild over de avondopenstelling in de St. Nico- laasperiode, is een fout geslopen Terecht staat in de aanhef van het ver slag dat het overgrote deel der aanwezi ge middenstanders zich uitsprak voor het open houden der zaken gedurende vijf da gen tot tien uur. Door het wegvallen van een regel is het resultaat van de hoofde lijke stemming evenwel onjuist weerge geven. De betrokken regel moet luiden: „Van de 59 aanwezige winkeliers waren er 49 vóór het 's avonds open stellen van de zaken gedurende vijf dagen tot tien uur, zeven spraken zich uit voor vijf dagen tot negen uur en twee voor acht dagen tot tien uur". Koninklijke onderscheiding voor Tit. A. G. Weijers Aan het begin van deze maand hebben cïrie employé's van de Noord Zuid Hol landse Vervoermaatschappij hun jubileum in dienst van de N.Z.H. gevierd. Het wa ren de heer Th. A. G. Weijers, conduc teur bus, die veertig jaar in dienst was, alsmede de heren J. Postma, chauffeur, en J. A. Stroeve, conducteur bus, die bei den het feit herdachten, dat zij vijfen twintig jaar geleden in dienst zijn getre den van'de vervoermaatschappij. De heer Weijers is te zijnen huize gehul digd door de directeur van de N.Z.H.de heer D. J. Jurrissen, alsmede door de chef van de vervoersdienst de heer Th. Hetem. Bij deze gelegenheid kon de heer Jurrissen de jubilaris meedelen, dat hem bij Koninklijk Besluit de eremedaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau was verleend. Tevens overhandig de de heer Jurrissen het vererend getuig schrift van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel. De heer He tem bracht de felicitaties van het perso neel over en overhandigde het gebruike lijke geschenk onder couvert. Ook de beide andere jubilarissen zijn thuis gehuldigd. Bij beiden kwam de heer Hetem op bezoek, die in een korte toe spraak het geschenk onder couvert, als mede het vererend getuigschrift van de Nederlandse Maatschappij voor Nijver heid en Handel overhandigde. Advertentie

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 17