KOOP NU EEN ARISTONA TV. flcUtouarv HEES CO flrétOM T.V. Q&p (IristoM ARISTONA OLYMPIADE PRIJSVRAAG s De negen muzen Afrikaanse landen komen de UNO versterken Garfield Todd treedt af als partijleider VAR wil totale Arabische breuk met Perzië Masjumi en socialisten aanvaarden Sukarno's geleide democratie Kort economisch nieuws uit binnen- en buitenland Kort nieuws Beleef de Olympiade» met 'n KAASENBROOD Hees Co Haarlem, Kruisstraat 55 Telefeon 15507 Ledental zal dit jaar boven 90 stijgen De Harriet Cohenprijzen Internationaal Bureau voor Kernenergie heeft te weinig middelen Holl. Sociëteit 10% (onv.) DA COSTAKADE 95 AMSTERDAM Over enkele weken beginnen de Olympische Spelen, die een boeiend schouwspel en spannende strijd te zien zullen geven. Nu is het 't goede moment om een Aristona TV te kopen. Alléén met 'n Aristona TV zult U dit grootse sportgebeuren zó echt beleven, alsof de sportlieden Uw huiskamer tot kampplaats hebben verkozen. VRIJDAG 29 JULI 1960 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSGHE COURANT Sarakreek Goudvelden n.v. In de algemene vergadering van aandeelhou ders van Sarakreek Goudvelden n.v. werden de jaarstukken over 1959 goedgekeurd en werd aan commissarissen en directie décharge verleend. V.'egens aftreden van de heer H. Smidt van Gel der werd in diens plaats benoemd mr. H. E. Smidt van Gelder. Aantal opgelegde schepen in Engeland gedaald Het aantal wegens gebrek aan vracht opgelegde schepen in de havens van het Verenigde Ko ninkrijk bedroeg op 1 juli 121 met in totaal 904.792 bruto registerton scheepsruimte. zo maakt de Engelse kamer van scheepvaart bekend. Op 1 april waren er 145 schepen van in totaal 984.804 ton wegens gebrek aan vracht opgelegd en op 1 juli 1959 waren er 241 opgelegde schepen van in totaal 1.395.293 bruto registerton. Nieuwe daling Amerikaanse goudvoorraad Volgens het dagelijks bulletin van het Ameri kaanse ministerie van Financiën is de Ameri kaanse goudvoorraad op 22 juli met 40.29 miljoen dollar gedaald. Dit was de grootste daling sedert 7 juli. toen een goudverlies van 19 miljoen dollar werd geregistreerd. De Amerikaanse goudvoor raad beliep op 22 juli 19.193.773.720 dollar. Minder zeeschepen in aanbouw Per 1 juli 1960 waren, blijkens het C.B.S., 116 Nederlandse zeeschepen in aanbouw of op be stelling tegen 135 een jaar tevoren. Hiervan op Nederlandse werven 106 en in het buitenland 10 (v.j. resp. 114 en 21). Per 1 juli waren in Neder land opgelegd 10 schepen tegen 41 een jaar tevo ren. Van de 10 was er één Nederlands. In juni zijn volgens hel C.B.S. in Nederland aangekomen 3378 zeeschepen tegen 3523 in mei j.l. Gunstige cijfers op Schiphol Gedurende de maand mei van dit jaar zijn de vervoerscijfers van de n.v. Luchthaven Schiphol wederom sterk gestegen in vergelijking met het \orig jaar. Over de eerste 5 maanden van dit jaar ligt het totaal van het passagiers-, vracht en postvervoer ruim 25 percent hoger dan in de overeenkomstige periode van 1959. De sterkste stijging vertoonde het passagiersvervoer. Indonesische staatsfinanciën Het tekort op de Indonesische begroting zal in 1960 kleiner zijn dan in de daaraan voorafgaande jaren. Dit deelt de Indonesische minister van Financiën Notohamiprodjo mede in een brief aan de Indonesische industriële raad, waarin voorts wordt gezegd, dat er voldoende buitenlandse be taalmiddelen zijn om te voorzien in de behoeften van de import. Koper- en kobaltprodukt.ie van de Union Minière weer normaal. Reuter verneemt van de Union Minière du Haut Katanga, dat de produktie van koper en kobalt in de Kongolese bedrijven der maatschappij weer het normale peil heeft bereikt. Dit betekent, dat de gemiddelde dagelijkse produktie thans het equivalent van ongeveer 22.000 a 24.000 ton koper en van 600 ton kobalt per maand beloopt. On voorziene omstandigheden voorbehouden zijn de vooruitzichten zo goed als het maar mogelijk is. zo werd van .gezaghebbende zijde der Union Minière medegedeeld. Belangrijke Russische order voor Engelse machinefabriek. De firma Platt Brothers heeft van de Sovjet- Unie een opdracht ontvangen voor de levering van een complete kamgarenspinnerij ter waarde van 1.750.000 pond sterling. Dit is de tweede grote order, die deze machinefabriek deze maand heeft ontvangen. De vorige opdracht had een waarde van 700.000 pond sterling. Minister Benson naar Europa en het Midden-Oosten De Amerikaanse minister van Landbouw Ezra Benson zal een marktontwikkelingsreis maken van achttien dagen naar Europa en het Midden- Oosten. Naar Benson mededeelde zal hij tijdens zijn bezoek aan de internationale bloementen toonstelling Floriade in Rotterdam een interna tionale rede uitspreken over de Amerikaanse po litiek inzake de positie van de V.S. met betrek king tot de landbouwvraagstukken, welke het gevolg zijn van de voorstellen van de gemeen schappelijke markt. Op 4 en 5 augustus worden Rotterdam en Den Haag bezocht. Reislust De Amerikaanse reislust was in 1959 groter dan ooit tevoren en belooft in I960 nog groter te zijn. Dit blijkt uit een mededeling van het Ameri kaanse departement van Handel. Men schat dat Amerikaanse reizigers in 1959 twee miljard dol lar hebben uitgegeven hetgeen elf percent meer is dan het geschatte bedrag voor 1958 Verwacht wordt dat de toeristische uitgaven van Ameri kaanse burgers in het lopende jaar de twee-en- een-half miljard dollar zullen overschrijden. Zevenhonderdduizend Amerikanen gaven in 1959 ongeveer zeshonderd miljoen dollar in Europa en het Middellandse Zeegebied uit. Onderscheiding. De heer J. J. Kalis, oudste directeur en voorzitter van de raad van beheer van de n.v. Baggermaatschap- pij Bos en Kalis te Sliedrecht, is benoemd tot officier in de orde van Oranje Nassau. De bij die onderscheiding behorende ver sierselen zijn hem tijdens een in Den Haag gehouden receptie ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van het bedrijf, over handigd door burgemeester P. Feitsma van Sliedrecht. De onderscheiding betekent vooral een dankbetuiging voor het werk. dat hij en zijn bedrijf hebben gedaan voor de droogmaking van Walcheren na de oor log. Afpersing. Twee jaar luidde het von nis van de Amsterdamse rechtbank tegen een 23-jarige zeeman uit Curagao, die in Amsterdam de 30-jarige vrouw van een collega herhaaldelijk met een geopend scheermes had bedreigd en haar telkens geld had afgeperst. Rechterlijke macht. Aan mr. L. van Lookeren Campagne is op zijn verzoek met ingang van 1 november eervol ont slag verleend als vice-president van het gerechtshof te 's Gravenhage. Tot rechter in de rechtbank te Arnhem is benoemd mr. M. P. J. A. Cremers, advocaat en procureur te Heerlen. Poging tot doodslag. De Amsterdamse rechtbank heeft een 23-jarige Hongaar tot 1 jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens poging tot doodslag. Op 20 januari bracht hij 's avonds zijn verloofde naar huis, dronk in een café 13 glazen bier en ging toen met een 26-jarige prostituee mee. In haar ka mer probeerde hij haar te wurgen, waar na hij met medeneming van 45 wegliep. De vrouw die slechts bewusteloos was, kwam na enige tijd weer bij. Overleden. De Amerikaanse diplo maat. in ruste Kenneth Stuart Patton is woensdag op 78-jarige leeftijd in Nokomis in de Amerikaanse staat Wisconsin over leden. Hij hééft ondermeer in Nederland en in het vroegere Nederlands-Indië con sulaire functies bekleed. Voorzitter. Aangewezen is tot voor zitter van het college van beroep voor het bedijfsleven mr. J. in 't Veld, thans lid van dit college. Surinaams passiespel. Een passiespel met in de hoofdrollen creolen en negers en met. medewerking van christenen, moham medanen, hindoestanen, chinezen en joden, zal begin september zijn première be leven in het in aanbouw zijnde openlucht theater nabij Paramaribo. De Surinaamse auteur Lou Lichtveld (pseudoniem Albert Helman) heeft op een persconferentie in Amsterdam mededelingen gedaan over dit door hem geschreven spel, waarvoor in Suriname grote belangstelling blijkt te be staan. Er wordt thans door de vierhonderd medewerkers druk voor dit in de Neder landse taal geschreven spel gerepeteerd onder leiding van de regisseur, de Neder lander Anton Sweers. Financiële studiecommissie E.E.G. Tien hoogleraren uit de zes E.E.G.-landen, on der wie prof. B. Schendstck van de Economische Hogeschool te Rotterdam, hebben zitting gekre gen in een speciale studiecommissie van de Euro pese Economische Gemeenschap. Zi.i zullen de financiële problemen der economische integratie bestuderen en nagaan in hoeverre de bestaande nationale financiële politiek van de zes landen het tot stand komen van een gemeenschappelijke markt die alle eigenschappen van een gewone binnenlandse markt dient te krijgen bemoei lijken of zelfs onmogelijk maken, en wat hieraan gedaan zou moeten worden. Wij bieden U: vakkundige voorlichting deskundige installatie snelle service ruime keuze Grote Houtstraat 131 - Haarlem - Tel. 10271 Smedcstraat 7 - Haarlem - Tel. 11287 staat Uw U doet toch ook mee met de Olympiade- Prijsvraag? Ektra prijsvraag-formulieren liggen In onze zaak op U te wachten. Als U nü een ARISTONA T.V. koopt heeft U kans Uw aankoopsom terug te winnen. Is een zaak van vertrouwen. Voor vakkundig advies, een snelle service en een gedegen "nazorg"'kunt U het beste terecht bij: Choorstraat I-3 Delft Tel. 24183 - 24I84 NEW YORK, (Reuter) De agenda van de UNO-Assemblee die op 20 septem ber wordt geopend, bevat 73 punten, waaronder ontwapening, proeven met kern wapens, de voogdijschap over Zuidwest- Afrika en de apartheidspolitiek van Zuid- Afrika. De zitting zal ongeveer drie maan den duren. Zij zal worden gekenmerkt door de toetreding als lid van de UNO van een aantal nieuwe landen, waardoor het aantal leden, dat thans 82 bedraagt, tot boven 90 zal stijgen. Wegens de toetreding van een aantal nieuwe Afrikaanse staten verwacht men dat de Assemblee en haar commissies veel tijd zullen moeten besteden aan ras senkwesties en aangelegenheden, verband houdend met de toekomst van de nieuwe onafhankelijke landen. Wat de debatten ove. de apartheid zullen opleveren, zal af hangen van het verslag, dat secretaris generaal Hammarskjoeld zal uitbrengen over zijn besprekingen hierover met de Zuid-Afrikaanse regering. Na zijn bezoek aan Brussel en Kongo in de komende dagen, zal Hammarskjoeld doorreizen naar Pretoria. Hammarskjoeld zal zijn be zoek aan Zuid-Afrika moeten bekorten wegens de toestand in Kongo. De Haarlemse organist Piet Kee is een van de musici en zangers die de Harriet Cohen internationale muziekprijzen voor 1960 hebben gewonnen. Piet Kee ontving vorige maand de Back-medaille voor orgel. Dit is de achtste keer dat deze prijzen, die bedoeld zijn ter aanmoediging van de mu ziek en musici over de gehele wereld, in Londen zijn uitgereikt. Tot de andere win naars behoren: I Musici di Roma (Elisabeth Spraque Memorial medaille); Joachim Achucarro, Spanje (Harriet Cohen Piano medaille); Oskar Danon, Joegoslavië (Ar nold Bax Memorial medaille voor diri geren); Leyla Geneer, Turkse operasopraan (gouden medaille voor zang); Serge Lancen, Frans componist (Jean Sibelius Memorial medal); Betty Dworking, Denemarken (Harriet Cohen medaille voor piano); Clau de Helffer, Frankrijk (Bach medaille voor piano); Vagn Holmboe, Denemarken (me daille voor de Arnold Bax Vereniging voor een componist buiten het Gemenebest); Kamerkoor van Helsinki (Kamermuziek prijs); Hans Heinz Schneeberger, Zwitser land, en Devy Erlih, Frankrijk, (tezamen de Olga Verney Memorial medaille voor viool); Otto Freudenthal, Zweden, en Se- quira Costa. Portugal (Beethoven medailles voor piano); Bogdan Paprocki, eerste tenor van de Staatsopera te Warschau (opera medaille). SALISBURY (Reuter) Garfield Todd, de leider van de vooruitstrevende en inter raciale Middenafrikaanse partij en oud premier van Zuid-Rhodcsië, is afgetre den als leider van zijn partij. Dindag deed hij een beroep op de Britse minis ter voor gemenebestzaken om de grond wet in Zuid-Rhodesië op te schorten en Britse troepen naar dit land te zenden. (RTR) Het aftreden van Todd is bekendgemaakt in een verklaring van het bestuur van de Middenafrikaanse partij. Volgens deze verklaring acht Todd de toe stand in Zuid-Rhodesië zo ernstig dat de hulp van buitenaf noodzakelijk is. De par tij is het met Todd eens dat de toestand heel kritiek is en dat speciale maatrege len nodig zijn, maar zij hoopt dat de kie zers zijn gaan inzien dat passende maat regelen vereist zijn. De partij zal zo gauw mogelijk een con gres houden om een nieuwe leider te kie zen. LONDEN (UPI) De Afrikaanse gede legeerden op de conferentie in Londen over de toekomst van Nyassaland, hebben woens dagavond verstek laten gaan op een ont vangst, waarop zij Britse parlementsleden zouden hebben ontmoet. De receptie was aangeboden door de regering van de fe deratie van Rhodesië en Nyassaland. Geen van de deelnemers aan de confe rentie, die de Malawicongresparlij van dr. Hastings Banda en de „liberale congres partij" vertegenwoordigen, liet zich zien. Deze twee Afrikaanse partijen verzetten zich tegen de federatie van Nyassaland met Noord- en Zuid-Rhodesië. Een zegs man van de Malawi zei, dat een reeks redenen voor handen was geweest, waarom de ontvangst niet werd bijgewoond, maar dat de voornaamste was dat „wij weigeren iets van doen te willen hebben met alles wat met federaal te maken heeft". De enige negers, die in Rhodesia House verschenen, waren stamhoofden en een lid van de verenigde federale partij, Mat thew Phiri. De ontvangst sloot een dag af waarop achter gesloten deuren in Lancaster House was geconfereerd. Het in Wenen gevestigde Internationa le Bureau voor Kernenergie van de U.N. heeft gisteren zijn jaarverslag gepubli ceerd. Hierin wordt onder meer gezegd dat de aanvragen van de leden-landen voor uitrustingsstukken en bevoorrading dit jaar de 125.000 dollar, die hiervoor in CAIRO, (UPI) Op de eerste gewone zitting van de nationale vergadering van de Verenigde Arabische Republiek in Cairo, is donderdag bittere critiek geuit op de Sjah van Perzië voor diens forme le erkenning van Israël. De minister van buitenlandse zaken van de VAR, Mahmoud Fawzi, zei dat de an dere Arabische landen het voorbeeld van Cairo zouden volgen en de diplomatieke betrekkingen met Teheran verbreken. De stap van de Sjah had volgens hem een Arabische „zondvloed" ontketend. Fawzi zei, dat de Sjah van Perzië door zijn erkenning van Israël, zijn erkenning van Perzië en het Perzische volk en zelfs erkenning van zijn eigen kwaliteit als een staatshoofd, dat het volk vertegenwoordigt, heeft prijsgegeven. De vice-voorzitter van de nationale ver gadering, Foead Galal, noemde de Sjah „de grootste feodale heer van Perzië, die zijn volk drilt met de imperialistische ba jonetten". Galal noemde het Amerikaans- Perzische veiligheidsverdrag „een misdaad tegen vrede en menselijkheid" en zei dat „Mossadeq, de nationale held, achter de tralies wegkwijnt hoewel zijn straftijd om is". Het zou juister zijn, aldus Galal, „dat de Sjah op zijn plaats zat of beter nog, begraven was". Het besluit van Perzië op maandag om Israël diplomatiek te erkennen, veroor zaakte een breuk in de betrekkingen tus sen Teheran en Cairo, en koning Hoessein van Jordanië deed een beroep op de Sjah om zijn beslissing te herzien. Perzië heeft voorts geen uitnodiging ontvangen om deel te nemen aan het jaarlijkse oliecon gres van de Arabische Liga, dat onder normale omstandigheden wordt bijgewoond door Perzië en Venezuela, naast de acht Arabische staten. Visserq-akkoord JERUZALEM, (AFP) Krachtens een Israelisch-Perzisch verdrag zullen drie Is raëlische kreeftenvissers binnenkort in de Perzische Golf ter vangst gaan, aldus be richt het in Jeruzalem verschijnende blad „Maariv". 1959 waren uitgetrokken, ver te boven gaan. Het „jaar" van het bureau loopt van 30 juni tot 30 juni. In het verslag wordt het betwijfteld of de hulpbronnen van het bureau toereikend zijn om ook maar aan de helft van deze verzoeken te vol doen. Het bureau is zoals bekend opge richt om het gebruik van kernenergie voor vreedzame doeleinden in de wereld aan te moedigen. DJAKARTA (AFP) Do leiders van twee grote Indonesische politieke partijen, de socialisten en de Masjumi hebben he den een beroep gedaan op president Su karno, om zijn bedreiging met ontbinding van politieke partijen, in nadere beschou wing te willen nemen. Een week geleden had Sukarno de partijleiders ten paleize ontboden en hun toen een week lijd gege ven om hun houding te bepalen jegens de wetgeving op de politieke partijen, door Sukarno eerder in deze maand uitgevaar digd. Deze wetgeving machtigt de presi dent iedere partij te verbieden, die zich niet akkoord verklaart met het staats-be- ginsel van de geleide democratie en socia lisering, dan wel weigert zich openlijk te distanciëren van haar leiders, die hebben deelgenomen aan de opstanden in Suma tra en Celebes. De leiders van de socialistische partij en van de Masjumi hebben heden Sukar no medegedeeld, dat zij bereid zijn, aan de gestelde eisen te voldoen. Na de bij eenkomst zeide Sutan Sjahrir van de so cialistische partij aan journalisten: „Wij hebben de president concrete bewijzen ge geven van ons standpunt en gevoelen ons thans niet meer bedreigd." Een woord voerder van de Masjumi deelde mede, dat zijn partij een schriftelijke verklaring over haar houding heeft ingediend, zoals de president had verlangd en dat de be slissing daarop nu bij hem ligt. Naar men aanneemt, zal president Su karno de verklaringen der partijen tot een punt van overleg maken in een vergade ring van opperste militaire gezaghebbers, zaterdag te Buitenzorg, alvorens hij een beslissing zal bekendmaken. Het bruto premie-inkomen van alle af delingen tezamen van de n.v. Hollandsëhe Assurantie Sociëteit van 1841 nam !n 1959 met ƒ98.151 toe tot 3.862.735. Het orenn-- inkomen voor eigen rekening steeg roet 33.112 tot 2.290.949. De totale sein ie eigen rekenin verminderde van 1.409.563 tot 1.284.369. Na ruime reservering voor nog niet al- gewikkelde schade, bedragen de bed,:;if<;- resultaten 338.326 (v.j. ƒ326.351). De netto-winst steeg tot f 125.580 101 863), waaruit een onveranderd dividend van tien percent wordt voorgesteld. Gezant in Praag. Binnenkort is de benoeming te verwachten van jhr. J. Q. Bas Backer, laatstelijk ambassadeur te Jeruzalem, tot gezant in Praag. BEKENDMAKING Burgemeester en wethou ders van Zandvoort brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn met toepas sing van artikel 20 der We- deropbouwwet vergunning te verlenen voor het bou- ,vven van een lagere school op een terrein gelegen aan de oostzijde van de Dr. Jac. P. Thijsseweg, kadastraal be kend gemeente Zandvoort. sectie B nummer 7348, waar bij zal worden afgeweken van het ter plaatse geldende uitbreidingsplan-in-onder- delen. Het bouwplan ligt ingaande 30 juli 1960 gedurende 8 dagen op de secretarie dezer gemeente (le afdeling) voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden bezwaren tegen de voorge nomen beslissing schrifte lijk bij hun college indienen. Zandvoort, 26 juli 1960. Burgemeester en wet houders van Zandvoort, De Burgemeester, Van Fenema. De Secretaris, W. Bosman. Door het verbindend worden van de enige uitdelingslijst is het faillissement van Fre- derik van Yperen, gewoond hebbende te Haarlem en al daar zaak gedreven hebben de onder de naam Handels onderneming „Ypho", ge ëindigd. De curator: Mr. R. K. P. Kalbfleisch, Kruisstraat 1, Haarlem. Burgemeester en wethouders der gemeente Haarlemmer meer brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn vergunning ingevolge artikel 20 van de Weder- opbouwwet te verlenen aan de firma N. J. Zwager en Zn., Concourslaan 9 te Hoofddorp tot het uitbreiden van een magazijn op het ka dastrale perceel sectie L, nummer 3287, gelegen aan de Concourslaan 9 te Hoofd dorp. Zij, die bezwaren tegen dit voornemen hebben, kunnen deze gedurende 7 dagen na dagtekening van deze be kendmaking schriftelijk bij hun college indienen. Gedu rende deze termijn ligt het bouwplan ter gemeentesecre tarie te Hoofddorp (afdeling 6) voor een ieder ter inzage. Hoofddorp, 29 juli 1960. Burgemeester en wet houders voornoemd. De secretaris, Thien. De burgemeester, Van der Willigen. TRIUMPH 500 cc. 1959. B.S.A. 500 cc, 1959 HONDA 250 cc, 1959 A.J.S. 250 cc, 1959. B.M.W. 500 cc, 1958. B.M.W. 250 cc, 1958. HOREX 400 cc, 1957. HOREX 350 cc, 1957. NORTON 600 cc, 1957. B.S.A. 350 cc, 1956. MATCHLESS 350 cc, 1956. N.S.U. 250 cc, 1956. D.K.W. 250 cc, 1956. ZÜNDAPP 200 cc, 1956. HEINKEL SCOOTER, 1956. D.K.W. 350 cc, 1956 en vele andere. Garantie - Ruilen Financieren 1 DOE MEE - DOE MEE - DOE MEE - DOE MEE -DOE MEE - DOE MEE - DOE MEE Plak deze coupon ingevuld op de achterzijde van een - met 8 ct. gefrankeerde- briefkaart en adresseer deze kaart aan „Aristona Olympiade Prijsvraag", Postbox 1356, Amsterdam. Vermeld duidelijk Uw naam, adres en woon plaats op de daartoe bestemde plaats. Inzendingen dienen uiterlijk 23 augustus ontvangen te zijn. Meerdére exemplaren van deze wedstrijd-coupon zijn verkrijgbaar bij deAristona-dealer In Uw omgeving. Dit Aristona TV-apparaat kunt U winnen TYPE S3 T 113 A f 895.- 100 m rugslag^ dames waterpolo zeilen Drakenklasse k wegwedstrijd j .wielrennen. DOE MEE - DOE MEE - DOE MEE - DOE MEE - DOE MEE - DOE MEE- DOE MEE en win een Aristona TV In nevenstaande coupon bevinden zich de vijf Olympische ringen. In iedere ring staat een der Olympische wedstrijden vermeld. Zet in elk der ringen een cijfer, waarmee U de beste plaats aangeeft, die een Neder- lander(se) resp. het Nederlandse team naar Uw mening in de betreffende tak van sport bij de einduitslag zal innemen. U kunt kiezen uit de cijfers 1 t/m 9 en mocht de Nederlander(se) resp. het Neder landse team volgens Uw inzicht lager ge klasseerd worden, dan vult U een nul in. Prijzen: 10 Aristona Super TV- ontvangers ter waarde van f895.- Winnaars van één van deze 10 Super ontvangers zijn zij, wier opgaven in over eenstemming zijn met de werkelijke uitslag der wedstrijden of hiervan het minst af wijken. Zouden meer dan 10 inzenders voor de prijs in aanmerking komen, dan beslist het lot. ledereen kan meedoen! Indien een prijswinnaar zo verstandig Is geweest een Aristona TV te kopen in de periode van 19 juli t/m 15 september 1960, ontvangt hij in plaats van het gewonnen TV-toestel de door hem bestede aankoop som, tenzij de winnaar de voorkeur geeft aan een der uitgeloofde Aristona televisie toestellen. langs de stippellijn uitknippen Deze prijsvraag staat onder eontrole van notaris Mr. M. J. Meyer te Amsterdam. De prijswinnaars ontvangen persoonlijk bericht vóór 20 september a.s.

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 8