Voor die van voetbal... en voor die van golf houdt... Kijk maar om u heen, nieuwe mode is Frisjong-Jeugdig mode! ga eerst kijkers bij WRIGLEY de lekkere frisse kauwgom CUtUott VOOR WAARBORG lliiièif Ervaar bij Lampe, dat het waar is, wat men overal vertelt: werkelijk nieuwe mode is fris-jong-jeugdig mode. Welk model uit de nieuwe herfstcollectie u ook gaat kiezen, welke lijn uw hart heeft ver overd altijd is de stijl fids, jong en jeugdig, voor elke leeftijd. Kijk maar om u heen, moderne vrouwen gaan eerst kijken (en slagen ook!) bij Lampe. Japon in de nieuwe fris-jong-jeugdig stijl van effectvol fil-a-fil. Strakke rok maakt weer furore. Half gevoerd en brede ceintuur. Maten 42-48. lage LAMPE-prijs 59.^5 GEN. CRON3ÉSTRAAT -40 - 44 - HAARLEM - TEL. S467? Suèdejasjes blijven modern. De nieuwe (veel donker!) kleuren zijn: negro, brown laith, bruin en olijfgroen. Eerste klas Engelse kwaliteit. Kraag met tricot ingelegd. Sportief zadel-steek-stiksel. lage LAMPE-prijs I39«— Meisjesjurkje van zuiver wol in Schotse ruit-des- sins. Ingewerkte petticoat en frappante moderne kleuren. fi,wlft75 is 75 Hes Nederlindi Zuivelbureeu - Rijswijk (2.MJ Sport is sport. Maar toch is er een verschil tussen de man die zondags naar het stadion gaat en de man die z'n week-end op de golflinks door brengt. Een materieel verschil... Er kan ook een overeenkomst zijn tussen die twee: beiden kunnen evenveel goede smaak tonen, als het op kleding aankomt. Beiden kunnen immers Brixon kiezen! Brixon overjassen zijn er in vele prijsklassen, van betaalbaar tot bereikbaar... Brixon overjassen zijn er in één kwaliteit: de beste! De mooiste tweeds en fijnste wollen stoffen worden door Brixon op de meest vakkundige manier verwerkt. Brixon voor alle mannen met veel goede smaak! fil-a-fil op gezag van Parijs! Brixon overjassen Populaire serie donker suède, heel modern! nieuwe kindermode Tussen het roken, na het eten, achter het stuur en tijdens het werk; de frisse, volle en lang blijvende smaak van de echte Wrigley P.K. Amsterdam - Rotterdam - Utrecht - Eindhoven - Arnhem - Hilversum Haarlem - Leiden - Breda - Enschede - Alkmaar - Heerlen - Zeist - Zwolle a voor het verpakken van haar chocolade-artikelen in de leeftijd van 1520 jaar; b. voor werkzaamheden op diverse afdelingen JONGEMANNEN in de leeftijd van 15—23 jaar. Voor aanmelding of inlich tingen omtrent loon, sociale voorzieningen, reiskostenver goeding en werkkledingrege- ling kunt. u zich dagelijks van 9—12 en 2—5 uur (zaterdags van 9—12 uur) vervoegen bij de afdeling Personeel van de fabriek. Paul Krugerkade 45. Haarlem.

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 20