§ir€btoin pullovers En.. wij beginnen morgen ons tiende decennium met een groots opgezet en lang voorbereid decenniade-koopfeest dat het woord voordelig met iedere prijs toont, bewijst en duidelijk maakt (zonder ook maar iets van onze goede voornemens n 26 Natuurlijke schoonheid - betoverende charme Sir €?)tom Amsterdam Den Haag Rotterdam Morgen begint het jaar XCI in de geschiedenis van de Bijenkorf. Het eerste jaar van het tiende decennium. Een nieuw begin in een jeugdige, vooruitstrevende geest. 90 jaar een stap vóór geweest te zijn is voor ons een verplichting. Wij willen dat ook in het tiende decennium waar maken morgen en overmorgen en iedere dag daarna. Hier zijn onze goede voornemens die we na zullen komen: wij willen onze klanten nóg meer en nóg beter voorlichten - zodat ze zullen behoren tot de best geïnformeerde kopers van Europa, zij die het nieuws altijd het éérst weten. En dan willen we dat nieuws brengen, zo gevarieerd en economisch mogelijk, niet voor de laagste prijzen in het algemeen, maar voor de laagste prijzen die het goede kan kosten. En tenslotte willen wij dat u makkelijk en plezierig winkelt in een zich dagelijks vernieuwende omgeving, in een sfeer van voortdurende vooruitgang en verbetering. Zodat Bijenkorf-klanten altijd een stap vóór zullen blijven... af te nemen!) jaar een stap vóór... J DAG 30 SEPTEMBER 1960 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT bekoorlijke eigenschappen om bekoorlijk te zijn '-W- Een klassiek model, dat zijn weerga niet heeft. De vormvaste bustehouder met het soepel onzichtbaar „plus" vervolmaakt de charme van Uw figuur. De speciale kruis banden separeren perfect en verlenen extra steun. Model 3172-85 uit de Permaform-serie in wit Sanfor-popeline met elastisch maag bandje, A of B cup - f. 8.75 Model 3174-85: Longline B. H. met alle voordelen van het korte model. De 13 cm lange slankmakende maagband is even als de cups snoezig geborduurd - in wit Sanfor- popeline, A of B cup - f. 15.7 5 onthult Uw persoonlijke charme en schenkt U een jeugdig uiterlijk! Verkrijgbaar in alle goede speciaalzaken. Op aan vraag zenden wij U gaarne onze in fraaie kleuren uitgevoerde Lastina-folderLastina Service - Post bus 1133 Amsterdam. Reanem een plotn nöanmt sort ot gronet ijpsjen bor, gent has eest vuile monee supit fezerlike hi sy. Onleesbaar? Inderdaadmaar 'f hindert niet. De prachtige kwaliteit van Sir Edwin pullovers is U immers bekend. Ga de nieuwe multi-colours zien bij Uw herenmodezaak. in de Bijenkorf de Bijenkorf 90

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 26