Zandvoortse Middenstandscentrale hield eerste vergadering (Éminence Zeevissers in Zandvoort trotseerden wind en kou sa mmzm Burgemeester Van Fenema besprak allerlei plaatselijke problemen magnet wm Feestelijkheden op koninginnedag in Hoofddorp en Nieuw-Vennep POLYESTER... In prijs omlaag! morsvrij W morsvru DINSDAG 17 APRIL 1962 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 9 112 enthousiastelingen vingen samen 7 botjes Propaganda voor Frans Halstentoonstelling „Spaargaren Kwartet" werkt mee aan paasdienst Hellingman kampioen derde klasse kader Bloembollenwandeltochten groot succes in Hillegom '"«a-- -*<»■■' Leuke volksdansavond in Zandvoort - - - Keukenhofsterrit op 23 april Burgerlijke Stand van Haarlem In restaurant „Zomerlust" heeft voor de eerste maal de onlangs opgerichte Zand voortse Middenstandscentrale, ontstaan door samenwerking van de Zandvoortse Handelsvereniging en de r.-k. Middenstandsvereniging „De Hanze", vergaderd. De bijeenkomst, die vrij druk bezocht werd, kreeg een bijzonder karakter, doordat burgemeester mr. H. M. van Fenema in een causerie, die bijna twee uur in beslag nam, de verenigde Zandvoortse middenstanders toesprak. De vergadering werd geopend door de voorzitter, de heer H. Hildering, die uit eenzette, wat tot de oprichting van de Zandvoortse Middenstandscentrale had ge leid, namelijk het nemen van gezamenlij ke besluiten bij aangelegenheden, die voor de gehele Zandvoortse middenstand van belang zijn. Gestart werd met ruim 200 leden en spreker legde de vergadering de vraag voor. 'of het niet verstandig zou zijn in de nabije toekomst ook de Strandpachtersvereniging en de afdelingen Zandvoort vartPeruka en Horeca bij deze centrale te betrekken, door het bestuur uit te breiden met bestuursleden uit de drie laatstgenoemde verenigingen indien deze hiervoor iets zouden gevoelen. A rbeidsvoorwaarden in het seizoen Vervolgens besprak de heer M. Claus ambtenaar bij de Arbeidsinspectie in Haarlem de arbeidsvoorwaarden in het seizoen, hoofdzakelijk met betrekking tot de winkeliers. Na de winkelsluitingswet in het seizoen te hebben besproken, zei hij, dat een vijfdaagse werkweek gedu rende het zomerseizoen praktisch onuit voerbaar zal zijn. In een gezellig babbeltje besprak daarna de heer Claus de vele moeilijkheden die verbonden zijn aan de seizoen-werktijden. Hij kwam tenslotte tot de conclusie, dat in samenwerking met personeel en ar beidsinspectie hiervoor op eenvoudige en bevredigende wijze een oplossing kan wor den gevonden, mits van alle kanten tact en begrip wordt getoond. Allerwegen samenwerking Na de pauze was het woord aan bur gemeester mr. H. M. van Fenema, die kennelijk verheugd was over dit her nieuwde contact met de Zandvoortse mid denstanders en met grote openhartigheid verschillende problemen, de badplaats be treffende, aanroerde. Spreker begon met te wijzen op de algemeen bestaande ten dens tot samenwerking. Als voorbeelden daarvan noemde hij het groeiend contact tussen Burgemeesters en wethouders van Zuid-Kennemerland, zich uitend in een ge zamenlijk gericht beleid inzake de wa terwinning in Zandvoort en de bereidheid van de gemeente Haarlemmermeer om op haar gebied een regionaal woonwagen kamp te stichten. Ook wees spreker *op de reeds bestaande kerkelijke samenwer king in Zandvoort. De burgemeester noemde de oprichting van den Middenstandscentrale bijzonder verheugend. Een grootse taak l&ek hier. volgens spreker voor het bestuur wegge legd. Nauwer contact met het gemeente bestuur zou dienstig zijn; het zal mo gelijk blijken door het in 1952 gestichte dat tot ns-ii- denr-dewocmfwhrdcmfwy contactorgaan „Gemeente-Middenstand" dat tot nu toe zo weinig effect sorteer de, nieuw leven in te blazen. Voorts zag mr. van Fenema veel heil in een stevi ger contact met de plaatselijke V.V.V. (de stichting „Touring Zandvoort") en bepleitte hij het zich gezamenlijk veel meer toeleggen op het aantrekken van congressen naar Zandvoort, speciaal in het voor- en na-seizoen. Daarna heeft mr. Van Fenema aan dacht geschonken aan Zandvoorts midden stand op dit ogenblik, de toekomstige ont wikkeling van Zandvoort, en de taak van de middenstand in het Zandvoort van morgen. Drie centra Wat het eerste punt betreft, besprak de burgemeester de drie winkelcentra met de grootste activiteit, n.l. Kerkstraat, Gro te krocht en Haltestraat. De verbreding van de Grote Knocht laat nog steeds op Advertentie zich wachten na tien jaar van voorbe reiding. De goedkeuringen voor de ont eigeningsplannen blijven nog uit en de grondeigenaren tonen zich nog steeds hals starrig. Hiermee nauw samen hangt de stich ting van een aantrekkelijk eindpunt voor de bus en een nieuw busstation, waar voor een kostelijke maquette gereed is, die echter tot nu toe alleen maar kos telijk bleek om ermee te spelen. De Hal testraat krijgt na de sanering, die ook reeds op papier staat, na de doorbraaak „Zwarteveld-Engelbertsstraat", een prach tige verruiming met een groot verkeers plein. De Kerkstraat blijft nog altijd een straat met grote mogelijkheden, speciaal als „flaneerstraat". Men zou hier iets ge heel nieuws moeten gaan brengen, waar toe deze straat zich bijzonder leent. Doch alles, wat spreker in het verleden voor stelde, bleek door de winkelstand met weinig enthousiasme te zijn -itvangen. Meer parkeerruimte Spreker brak vervolgens een lans voor nog aanzienlijke uitbreiding van de par kerruimte, met inschakeling wat de aanleg ervan betreft van de benzine maatschappijen en zo mogelijk te exploi teren door Zandvoortse exploitanten. Mr. Van Fenema zag voor de winke lier een economische, naast een sociale taak. Speciaal in Zandvoort, met zijn dui zenden gasten moet hij ervoor zorgen, dat de klant rust, ontspanning en sfeer vindt in zijn bedrijf. De begeerte tot ko pen moet men daardoor weten op te wek ken en niet als een spin in haar web zitten wachten op de prooi, doch steeds aktief bezig zijn en af en toe ook eenS buiten de grenzen gaan kijken, hoe men het daar doet. Daarnaast dient grote aan dacht te worden besteed aan het perso neel, omdat dit het visitekaartje van de zaak is. 'Toekomstige ontwikkeling De burgemeester sprak als zijn over tuiging uit, dat de winkelier in Zandvoort kolossale kansen heeft. Toch werd met de ontwikkeling van de badplaats maar nauwelijks begonnen. De Nederlandse kust verkeert nog in een embrionale toestand, kilometers strand van de prachtigste for matie liggen onbenut en juist daardoor kan een Randstad Holland een der prach tigste centra van de wereld worden, met ongelofelijke mogelijkheden. Maar Holland doét niéts met zijn prachtige stranden, heeft slechts een paar badplaatsen en lijkt daar tevreden mee te zijn inplaats van de kust van noord tot zuid te ex ploiteren en daarheen grote toevoerswe gen aan te leggen. Uitvoerig besprak mr. Van Fenema in dit verband een ontslui ting van het gehele Westeuropese kust gebied, waartoe het in de toekomst zijns inziens zeker zal komen. De harmonie tussen dorp en kustgebied diende naar het oordeel van de burgemees ter in Zandvoort zeker gehandhaafd te blijven, want deze is uniek in Nederland. De bijzondere sfeer en het aparte karak ter van het oude Zandvoortse dorpscentrum bij de gasten net zo geliefd ais het prachtige strand. Daarom moet dit cen trum zo mooi mogelijk gemaakt worden met handhaving van het bestaande karak ter. Ook in cultureel opzicht zal men iets moeten aandurven en spreker dacht daar bij aan beelden en fonteinen. Daarnaast een zorgvuldig saneren, o.a. het prachti ge oude Gasthuisplein. „Men moet in Zand voort méér doen dan alleen maar patates frites verkopen," zei mr. Van Fenema, „het is zó al genoeg, want in 't seizoen worden per 14 dagen twee 2-tons vracht wagens met mayonaise leeggegeten." De voornaamste toegangsweg naar Zand voort, de Zandvoortselaan, noemde de bur gemeester een „boeren-achterweg". Spre ker bepleitte de spoedige aanleg van de weg De Ranitz en de Zuidelijke Randweg en niet de traverse door Aerdenhout. Recreatiecentra Spreker noemde vier recreatie-centra van zeer groot belang. Allereerst het cen trum Bouwes, dat vrijwel gereed is en een grote aantrekkingskracht blijkt te hebben. Ten tweede het geheel gereed liggende plan tot bebouwing van de kop van de Zeestraat, dat 5 miljoen kost. Ook deze maquette is klaar, het plan plus de finan ciering is rond, alleen de rijksgoedkeuring laat op zich wachten. Ten derde het centrum aan de kop van de Van Lennepweg met de pier, aanslui tend aan de weg De Ranitz. Ook deze plan nen zijn gereed, de technische problemen, ook wat betreft de diepzeebouw zijn opge lost en het bouwplan werd op 18 maanden gesteld, zodat men met dit project be houdens een spoedige rijksgoedkeuring nog voor seizoen 1964 gereed kan zijn. Het gehele object komt op 15 miljoen, het geen evenmin een beletsel voor de bouw vormt en de Zandvoortse winkelstand zal hier, in verband met hier te bouwen win kels, zeer aantrekkelijke mogelijkheden vinden. Ten slotte noemde mr. Van Fenema als toekomstig vierde recreatiecentrum het terrein bij de ingang van het circuit aan de Jan van Galenstraat, waarvoor als laatste object van de ontwikkeling van Zandvoort, reeds plannen in studie geno men zijn. Pas op de prijzen! De burgemeester besloot zijn uitvoerige causerie met enkele welgemeende raad gevingen. „Past u op de prijzen", zei spre ker „en noteer geen abnormale verhogin gen. Bedenkt dat de Duitser even vlug in Italië is als in Zandvoort en als onze bad plaats hoe lief die hem ook is hem te duur wordt, dan slacht men hier de kip met gouden eieren. Zandvoort moet over de gehele linie een stabiele prijzenpolitiek blijven voeren en niet zichzelf gaan ver moorden." Tenslotte sprak de burgemeester als zijn diepste overtuiging uit dat de middenstand de draagster is van de democratie en daarin een onmisbaar element. Dit schept grote verantwoording, waarvan men zich terdege bewust dient te zijn. Tenslotte sprak mr. Van Fenema de wens uit voor een voortreffelijk en succesvol seizoen waarna uit de vergadering gestelde vra gen nog door hem werden beantwoord, zo dat de voorzitter pas om ruim twaalf uur deze interessante en belangwekkende bij eenkomst voor gesloten kon verklaren. Advertentie Perfecte pasvorm. Een exclusief product uit Frankrijk voor de sportieve man Vanaf f. 4,95 (sportslip f. 3,35) »3 >001 Ntdirl: HlUtll- H.von Bomtlenk. 53, AmsttivM» Advertentie P.E. GELUIDSBAND POLYESTER VOORGEREKT Agfa is de enige die alle geluidsbanden uitsluitend van voorgerekt, soepel en toch sterk polyester maakt. Agfa Magnetoon is nu ook de goedkoopste polyesterband. Agfa Magnetoon geluidsband is geschikt voor elk soort bandrecorder. Vooral ook voor 4-spoors en portables. Tevens ideaal voor 4-SPOORS- en STEREO Het Haarlemse raadslid de heer W. van Liemt (KVP) heeft de gemeenteraad gevraagd in de raadsvergadering van morgenmiddag eep interpellatie te mogen houden over de propaganda, die wordt ge voerd voor de komende Frans Halsten toonstelling. Een paasdienst, die op de avond van de eerste paasdag in de Nederlands hervorm de kerk van Vijfhuizen wordt gehouden, krijgt een bijzonder karakter door de me dewerking van het „Spaargaren Kwartet". Deze vier broers uit Lisse zullen onder leiding van de heer C. Kool uit Hillegom die tevens het elektronisch orgel be speelt geestelijke liederen zingen. De meditatie wordt gehouden door ds. Dub belman uit De Lijnden. Van kwart vóór zeven af is er gemeenschappelijke zang van paasliederen met orgelbegeleiding. De einduitslag van de finale kader derde klasse van het district Haarlem KNBB is als volgt: 1. C. Hellingman 1679 150 100 11,19 12 2. Ch. Broertjes 1526 161 87 9,47 8 3. v. d. Linden 1597 198 74 8,06 8 4. Dekker 1563 136 108 11,49 6 5. Luiten 1570 171 74 9,18 6 6. Bontekoe 1570 194 50 8,09 6 7. Baart 1275 191 53 6,79 6 8. Meyer 1495 207 78 7,36 4 De finalewedstrijden werden gespeeld onder leiding van de biljartvereniging ,,'t Centrum". Voor de bloembollenwandeltochten, ge organiseerd door de wandelsportvereni ging „Onder Door" in Haarlem onder aus piciën van de V.V.V.-Hillegom, bestond het afgelopen weekeinde ondanks het slechte weer een verheugende belangstelling. Het totaal aantal deelnemers op beide dagen bedroeg niet minder dan 854 uit alle delen van ons land. Zaterdag liepen 279 wande laars mee. Er waren extra prijzen beschik baar gesteld voor groepen, welke door op treden, gedrag en houding de beste al gemene indruk maakten. De uitslagen van zaterdag luidden: 10 kilometer: Eerste prijs Gidsen „Sint Joseph", Hillegom, 660 punten; tweede prijs WSV „The Quick Steps", Alphen aan de Rijn, 645 punten; derde prijs WSV „Nieuw Thamen", Uithoorn, 555 punten. 15 kilometer: Eerste prijs CWSV „Steeds Voorwaarts" Hoofddorp, 700 punten; twee de prijs WSV „De Ploeg", Zelhem, 690 pun ten; derde prijs WSV „Ritmeester", Vee- nendaal 660 punten. 25 kilometer: Eerste prijs WSV „De Ploeg" Zelhem (Gld.), 615 punten. Ook zondag voerde het parkoers de deelnemers langs het duinlandschap, dank zij de medewerking van het Amsterdamse Waterleiding Bedrijf, door bossen en langs narcissenvelden. Elf verenigingen met 575 deelnemers liepen zondag mede. De uit slagen waren: 10 kilometer: Eerste prijs MTV „Huis- sen" (Gld.), 620 punten; tweede prijs „SIA", Arnhem, 595 punten; derde prijs SFL „Am sterdam", 465 punten. 15 kilometer: Eerste prijs „SIA", Am- hem", 695 punten; tweede prijs „Vios", Sassenheim, 655 punten; derde prijs „MTV", Huissen (Gld.), 540 punten. 25 kilometer: Eerste prijs „SIA", Am- hem, 715 punten; tweede prijs „The Road- masters", Utrecht, 615 punten. Honderdtwaalf fanatieke zeevissers trot seerden zaterdag een sterke noordenwind en een welhaast winterse kou op het Zand voortse strand, door deel te nemen aan de eerste zeeviswedstriid, ooit in de badplaats georganiseerd en uitgeschreven door de Zandvoortse politiesportvereniging ter ge legenheid van haar 25-jarig bestaan. Dit gebeuren duurde van 9.30 tot 12 uur en van 1 tot 3.30 uur, doch voor dat laatste tijdstip waren er al heel wat deelnemers afgevallen. Na afloop keerden elf ver kleumde controleurs, diep in hun kragen gedoken en welhaast verstijfd van de kou, terug in een Zandvoorts strandpaviljoen, waar de elektrische verwarming hen spoe dig weer wat op hun verhaal bracht. Neen, het was geen onverdeeld genoe gen, deze zeeviswedstrijd, die zo mooi had kunnen zijn. De nog weinige Duitse badgasten, de meesten met ijsmutsen op keken zich de ogen uit en moeten zich heb ben afgevraagd, wat deze vissers bezielde. Ook de burgemeester van Zandvoort met zijn echtgenote en de waarnemend korps chef van politie, de heer Van den Berg. trotseerden de grimmige winterkou en vroegen belangstellend naar de resultaten, die echter bedroevend slecht waren. Want gevangen werd er vrijwel niets. 112 enthou siaste vissers wisten in totaal slechts ze ven botjes te verschalken met een hoogste aantal van twee door één visser, die dan ook prompt tot kampioen-zeevisser 1962 verklaard werd. En dan te bedenken dat er de vorige dag iemand was, die achttien vissen in enkele uren aan de haak sloeg! In het reeds genoemde verwarmde strandpaviljoen,,waar-men met behulp van kippesoep, koffie én geestrijk vobht weer wat op verhaal kwam, waren om half vier de organisatoren van deze zeeviswedstrijd bijeen. Dat waren de voorzitter van de Zandvoortse politiesportvereniging, de heer M. J. Methorst, die met de voorzitter van de Haarlemse Hengelsportvereniging de heer P. E. Willemsen de algemene leiding had en de organisator van de wedstrijd, de heer J. Pols. In een geestige toespraak dankte de heer Methorst voor het moedig volhouden onder barre omstandigheden, waarna hij de uitslag bekend maakte. Met een vangst van 2 vissen werd kam pioen zeevisser 1962 de heer W. J. Kuve- ner, die een fraaie beker ontving plus een werphengel, geschonken door de leveran cier van de zeepieren, de heer P. Blom. De prijzen werden vervolgens vastgesteld, naar de tijd, "dat de vis gevangen werd, want alle volgende prijswinnaars vingen slechts 1 vis. Vooraf echter ontving de heer J. J. Gerritsen uit Haarlem een be ker en een werphengel voor de beste pres tatie, geleverd door buiten Zandvoort wo nenden. De uitslag verliep daarna als volgt: 3. KI. de Voogd, 4. W. C. H. Bakkenho ven, 5. A. Smits, 6. A. Leek, 7. L. Blok uit Hoorn, 8. P. A. C. Paap, 9. G. Bruins. Advertentie :-V A t' - 'V - •-*'/ V - - «V*** mé In hotel Keur werd zaterdag een volks dansavond gegeven, waaraan medewei k- ten de kindervolksdansgroep „Robinson" onder leiding van mevrouw Brakel, de in- ternationle dansgroep „Terpsichoré" on der leiding van de heer J. A. Brakel en de internationale dansgroep „Arazim on der leiding van de heer Eddy de Bruijn, uit Zandvoort. De kinderen zorgden voor een leuk pro gramma van volksdansen uit diverse lan den, dat met grote ernst en grote bevallig heid werd uitgevoerd. „Terpsichoré" dat zich uitsluitend op internationale volks dansen toelegt en „Arazim" dat het m hoofdzaak in Israëlische volksdansen zoekt, gaven blijk van een opmerkelijke beheer sing van deze moeilijke danskunst, die in hoofdzaak op grammofoonmuziek, doch ook met begeleiding van enkele slag- en blaasinstrumenten werd uitgevoerd. De groepen zullen in het komende zomersei zoen op het Raadhuisplein onder auspiciën van stichting „Touring Zandvoort" enkele demonstraties geven. Het strand van Bloemendaal aan Zee bood zaterdagmiddag een beeld van harkende mensen. De tenthuisjesbezit- ters uit Amsterdam en Haarlem moesten dit weekende hun woon plaats" schoonmaken voor de bulldozer aan het werk kon gaan. In het komen de weekeinde kunnen de huisjes dan worden neergezet. De jongste deelnemer, de 9-jarige P. Paap, kreeg een bon voor een taart en de op een na jongste deelnemer, de 10-jarige C. Bluijs, een bon voor een kabeljauw. Er bleven nog 35 'fraaie prijzen over. De heer Methorst deelde mede, dat in het komende najaar opnieuw om deze prijzen een wedstrijd in zee zal worden uit geschreven voor de huidige inschrijvers, die dan niet opnieuw inschrijfgeld zullen behoeven te betalen. De fotokring „Zandvoort" was door de politiesportvereniging uitgenodigd, foto's van het gebeuren te maken, waarvan de beste zullen worden geëxposeerd op de pro vinciale tentoonstelling, die tijdens de Pinksterdagen in Zandvoort in het Ge meenschapshuis zal worden gehouden, naar aanleiding van het 12V2 jarig bestaan van de fotokring. Hopelijk zal men dus onder meer ideale weersomstandighedentijdensde Pinksterdagen kunnen aanschouwen, hoe Zandvoortse zeevissers, gestoken in lies laarzen en dikke winterkleding half april 1962 streden om de vangst van een enkel visje. De Oranjeverenigingen van Hoofddorp en Nieuw-Vennep hebben het program ma bekend gemaakt voor de komende oranjefeesten. Ondanks het feit dat de Oranjevereniging in Nieuw-Vennep de oranjefeesten altijd in de zomervakantie organiseert in verband met het weer - wil men de 30e april toch met ongemerkt voorbij laten gaar. omdat ook het zilveren huwelijksfeest van het koninklijk paar al worden gevierd. Voor de jeugd van 5 tot en met 14 jaar zal daarom een filmvoor stelling worden gegeven, terwijl 's avonds een grote fakkeloptocht zal worden gehou den met medewerking van 't muziekgezel schap „Irene". In Hoofddorp zal 's morgens weer een aubade worden gehouden op het plein voor het gemeentehuis. De kinderen die hier aan meedoen zullen zich op twee verschil lende plaatsen in het dorp opstellen en in optocht naar het gemeentehuis trekken. Twee muziekkorpsen zullen er aan deelne men. Vervolgens wordt in de „Beurs" een groot kinderfeest georganiseerd, terwijl m het gemeentehuis het gemeentebestuur van Haarlemmermeer zal recipiëren. Tij dens deze receptie zal het woord worden gevoerd door prof. I. A. Diepenhorst. Gedurende de middaguren vinden de verschillende volksspelen plaats voor jon gens en meisjes van 12 tot en met 17 jaar. Een attractie apart vormt de „oranje- Advertentie Op de tweede paasdag, 23 april, orga niseert de ren- en toervereniging„De Bol lenstreek" de zogenaamde Keukenhofster rit voor wielrijders. Deze rit gaat over een afstand van 60 kilometer.' Deelnemers kunnen uit hun woonplaats vertrekken. Ze moeten onderweg twee stempels halen hij bijvoorbeeld een café, een pompstation, een politiebureau, een N.S.-kantoor, e.d. Uit die stempels moet blijken, dat men 60 kilometer heeft gereden. De eindcontro le is in café „De Beurs" aan de Haven in Lisse. Die controle is geopend van 10 tot 16.00 uur. Als beloning ontvangen de deelnemers een fraaie medaille. rit", georganiseerd door de auto-motor-en bromfietsclub Haarlemmermeer. De start van deze rally vindt plaats om 1.30 uur. 's Avonds wordt in alle zalen van ,De Beurs" een groot feest gegeven, waaraan verschillende bekende radio- en televisie- sterren zullen meewerken. BEVALLEN van een zoon: 12 april: A. Verhage-van der Veen; 13 april: F. Munsterman-Kinderman; F. E. Weber- Schaap; J. H. Kuijpers Wentink-Groene- stein; 14 april: H. W. Einholz-Haring; M. M. J. Schrama-Zijerveld; K. Buis-Wies; C. C. J. Prosee-Swart; E. Beilschmidt- Schoute; 15 april: M. G. Erents-de Klerk; 16 april: C. M. Kaptijn-Kiphardt; W. van der Post-Kwaak; C. M. G. de Vries-de Groot; N. de Hilster-Verhoef. BEVALLEN van een dochter: 12 apr.: N. Langbroek-Dekker; 13 april: K. H. dé Jong-Thunnissen; E. Kouwenhoven-Schel- ling; 14 april: J. H. Rührup-van Reeden; Y. A. Szabo-Miedema; H. M. Wildschut-van der Putten; E. M. J. Geerlings-de Veer; J. M. Kamer-van Eekhout; 15 april: A. J. M. Suttorp-Kitseroo; C. van Caspel-de Jong; H. E. Terstal-van Oostveen; L. van Iperen-Walbeek; J. Kok-Schmitz; M. M. Kuijt-Smolders; J. A. Aerts-Groeneveld; H. M. Martens-Vosse; 16 april: R. L. Weisz-Sangers. ONDERTROUWD: 12 april: J. J. Smits en I. van Roon; L. M. Langenberg en Th, J. Lamerus; R. W. Kolmus en I. M. van der Werff; 16 april: P. Th. Tromp en J. S. van de Kamp; F. Ch. J. M. Schiphorst en C. E. M. Heeremans; H. Th. N. Pijpstra en M. J. Ch. van Cranenbroek; C. A. Aronds en I. de Rijk; A. S. de Jong en A. Wiedijk; K. Klaren en E. M. van den Hurk; G. Mink en J. F. Bos; M. M. Spanjaard en A. C. M. de Groot; E. F. van Stijn en M. B. La- zones. GETROUWD: 16 april: J. C. van Weer- lee en M. Burghout. OVERLEDEN: 11 april: C. den Hartog, 8 dagen, Hazepaterslaan; 13 april: M. Gij- zen-van Stijn, 55 j., Maerten van Heems kerkstraat; G. A. Hom-van der Veldt, Kamperlaan, 83 j.; M. J. Moens, 78 j., Maerten van Heemskerkstraat; 14 april: S. Habiecht-Mebius, 72 j„ Gasthuisvest; M. G. H. van Iperen-van der Zwart, 73 j., Leeuwerikstraat; A. H. Frensen, 69 j., Maerten van Heemskerkstraaf E II Koek, 65 j., Maerten van Heem- aat; M. Kassing, 68 j„ Gasthuisvc 15 april: R. Rusting, 75 j., Gasthuisvest.

Haarlem's Dagblad | 1962 | | pagina 9