Jan van Garderen winnaar van de Haarlemse Muggenronde Duizenden Haarlemmers bij de finish in Haarlem-Oost Amerikaan Rubinoff doceerde tennis bij „Groenendaal De klassementen „Ik vind het wel mooi zo" Marcel Rutte won in Haarlem-Oost Tom Okker - volkomen kansloos - verloor drie keer met 6-2 Ploegentijdrit Voetballers speelden vriendschappelijk Hillegomse formatie tegen ASK uit Wenen Slechts charme Uitslagen B-toernooi C-toernooi Softbaldeskundigen bezoeken ons land Haarlem-Volewijckers MAANDAG 6 AUGUSTUS 1962 In de laatste etappe van de achtste N Haarlemse Muggenronde veroverde de 16-jarige Jan van Carderen van de ploeg Vrolijk de Muggentrui, de onder scheiding voor de beste individuele renner. Na afloop van de wedstrijd trok de organisator van de Tour, de heer Huug van Hulst, hgt eretricot over de schouders van de naar zijn supporters juichende Jan van Carderen. HAARLEM, zaterdag. De Haarlemse Muggen zijn weer thuis. Na bijna 650 kilometer fietsen door Nederland en Duitsland en na een laatste etappe, die over 82 kilometer liep van Achterveld naar de Spaarnestad. Aan het slot van deze rit werd traditiegetrouw op het circuit aan de Richard Holkade in Haar lem-Oost een ploegentijdrit gehouden. En in die laatste wedstrijd veroverde de 16-jarige Jan van Garderen van de Ploeg Vrolijk op het Qsr nippertje de Mug- gentrui. En daar kon een ieder vrede mee hebben, want deze Mug had reeds eerder in de week bewezen tot de sterkste renners te horen. Bovendien had hij de steun van een bijzonder homogene ploeg, bij welk zestal zich ook de winnaar van het B- klassement hevond. De ploeg Maas werd eerste in het ploegenklassement. En daarmee zijn dan tegelijkertijd de prijswinnaars genoemd. De achtste Haarlemse Muggenronde, die een groot succes is geworden, waarin jongens en leiders vrijwel steeds goed weer gehad hebben en 72 jongens en ruim twintig leiders een kostelijke vakantieweek ge had hebben, behoort weer tot het ver leden. IN ACHTERVELD, waar zaterdagmor gen om precies negen uur gestart werd, motregende het een beetje toen de jongens De uitslag van de ploegentijdrit over 1300 meter, die aan het slot van de zesde en laatste etappe van de Haar lemse Muggenronde werd verreden luidt als volgt: 1. Ploeg Munk 2 min. 38 sec.; 2. Ploeg Maas 2.42; 3. Ploeg Spaargaren 2.46; 4. Ploeg Vrolijk 2.48; 5. Ploeg Pen 2.50; 6. Ploeg Duyndam 2.51; 7. Ploeg Pennarts 2.518. Ploeg Sluiter 2.52; 9. Ploeg Turkenburg 2.52; 10. Ploeg Trap 3.-; 11. Ploeg Koblens 3.12; 12. Ploeg Wijkhuizen 3.13. Het algemeen individueel klassement luidt als volgt: A-klasse: 1. Jan van Garderen 71 pnt., 2. Cees Baartse 70 pnt., 3. Jan Bouman 70 pnt., 4. Albert Prinsen 66 pnt., 5. Jaap Meyer 64 pnt., 6. Jan Krol 63 pnt., 7. Jan Schenk 61 pnt., 8. Wil Roza 60 pnt.; 9. Jan van der Pijl 60 pnt., 10. Adri de Ruyter 58 pnt. B-klasse: 1. Jaap Boelens 70 pnt., 2. Ad Betjes 59 pnt., 3. Jan'Gubbels 59 pnt., 4. Richard Kraan 55 pnt., 5. Bas Hofmans 55 pnt., 6. Peter Lissenburg 55 pnt., 7. Jan van der Poel 55 pnt., 8. Rinus Caarels 49 pnt., 9. Henk van Leeuwen 49 pnt., 10. Jan de Boer 47 pnt. Het algemeen ploegenklassement luidt: 1. Ploeg Maas 343 pnt., 2. Ploeg Snaargaren 325 pnt., 3. Ploeg Vrolijk 300 pnt., 4. Ploeg Pen 282 pnt., 5. Ploeg Sluiter 278 pnt.. 6. Ploeg Munk 275 pnt., 7. Ploeg Duyndam 272 pnt., 8. Ploeg Pennarts 249 pnt., 9. Ploeg Trap 242 pnt., 10. Ploeg Turkenburg 199 pnt., 11. Ploeg Koblens 167 pnt., 12. Ploeg Wijkhuizen 164 pnt. „Voordat we begonnen aan de ronde, wist ik wel, dat ik dit jaar een goede kans zou maken, maar dat ik zou win nen had ik toch eigenlijk nooit ge dacht". Dat vertelde ons de 16-jarige Jan van Garderen toen we hem als eerste konden vertellen, dat hij de achtste Haarlemse Muggenronde had gewonnen. Even later werd Jan, die in het dagelijks leven leerling-typograaf is, van alle kanten gefeliciteerd. Z'n moeder viel hém om de hals en z'n vader vertelde met een lachje, dat Jan nu eigenlijk prof was geworden. „Ja", zei Jan, „vlak voor de Muggenronde heb ik een val gemaakt met m'n brom mer en m'n broer beloofde me vijftig gulden voor de reparatie als ik zou winnen en dat is nu gebeurd." „Of ik blijf fietsen? Nee hoor, ik zit in de selectie van de EDO-junior en, ik houd veel meer van voetballen. Vorig jaar heb ik ook aan de Muggenronde meegedaan, toen werd ik derde. En nou is het me gelukt om als eerste te ein digen. Ik vind het wel mooi zo." begonnen aan hun zesde en laatste etappe van de ronde. Niemand trok zich daar ech ter veel van aan, vooral Jelle Dijkstra niet, die net voor de start nog hoorde, dat hij in de vrijdag verreden cross tot in dividueel winnaar was uitgeroepen. Direct na het begin al zetten de jongens er een flink tempo in. Ze roken honk, zo als motorrijder Cor Martin zei, en ondanks tegenwind kwamen zij op tijd hij Amers foort aan waar de politie de Muggestoet al stond op te wachten en dwars door de zaterdagmorgen-drukte van de binnenstad manoeuvreerde. Bij Soestdijk begon de zon te schijnen en onmiddellijk verhoog den de renners het tempo zodat men bij Hilversum zelfs 'n voorsprong op het tijd schema had, een voorsprong, die weer te niet gedaan werd door een onvoorzichtige bromfietser, die even later dwars door de langgerekte karavaan drong en pardoes te gen A. Visser opreed. Toerarts G. Brou wer behandelde snel een paar schaafwond- jes, de fiets van Arjan werd op de bezem wagen geladen en Arjan zelf kon in een auto van de schrik bekomen. In Vreeland meldden zich de eerste sup porters, er werden nog honderd flesjes li monade opgedronken, maar de jongens gunden zichzelf maar eventjes rust. Ze wil den verder, naar Haarlem, dat nog maar veertig kilom. verwijderd was. Ondanks het enorm drukke verkeer op de weg vor derde men echter zeer snel en bij Aals meer, waar voor de laatste keer gegeten werd lag men al weer op het tijdschema voor. HET RESTERENDE STUKJE van Aals meer naar Haarlem was een peulenschil letje voor de jongens, die ondanks de vrij stevige tegenwind vlot de 24 km. per uur haalden en precies op tijd via Hoofddorp, Heemstede bij de Nieuwe Brug in Haar lem arriveerden. En toen restte er aan het slot van zes dagen hard fietsen alleen nog maar een ploegentijdrit over 1300 me ter naar de Richard Holkade in Haarlem- Oost. Deze wedstrijd moest bovendien de winnaar van de achtste Muggenronde op leveren. Voor die ereplaats waren nog drie serieuze gegadigden. Jan van Garderen, Cees Baartse en Jan Bouman, die elkaar in puntentotaal weinig of niets ontliepen. Jaap Boelens, die eveneens bij de kop lopers behoorde, was voor de wedstrijd al uitgeschakeld voor de eerste plaats omdat in zijn ploeg ook Jan van Garderen mee fietste, die net één puntje meer verzameld had. Niettemin heeft Jaap Boelens alles in het werk gesteld om mét Jan van Gar deren de Ploeg Vrolijk naar een van de eerste plaatsen te rijden, waarbij men zich als taak gesteld had in elk geval voor de ploegen van ploegleiders Bob Maas en Wim Sluiter te eindigen omdat zich daarin de concurrenten Jan Bouman en Cees Baartse bevonden. En in die opzet slaagden Jaap Boelens en Jan van Garderen ten dele, maar net voldoende. Het zestal van ploegleider John Munk behaalde weliswaar verrassend de overwinning door het parkoers in 2 min. 38 sec. af te leggen, de ploeg van Bob Maas werd tweede (2.42) en de ploeg van Daan Spaargaren derde (2.46), maar daar achter kwamen toch de jongens van lei der Dan Vrolijk (2.48) terwijl de ploeg van Wim Sluiter met de achtste plaats genoe gen moest nemen (2.52). Jan van Garde ren werd dus algemeen winnaar en Jaap Boelens had in die laatste wedstrijd boven dien zoveel punten bijeengefietst dat hij winnaar werd van het B-klassement, de rangschikking voor de „kleinere" jongens. De intocht in Haarlem-Oost, georgani seerd door de HSV „De Kampioen" had. in aanwezigheid van enk-de duizenden toe schouwers, een bijzonder vlot verloop en omstreeks vier uur kon Tourleider Huug van Hulst, die deze achtste Muggenronde weer voortreffelijk georganiseerd heeft, de winnaars van A- en B-klassementen en de winnende ploeg van Bob Maas huldi gen. De heer Jan Engel van „De Kam pioen" deed er nog een schepje bovenop, waarbij hij de heer Van Hulst aanspoorde met zijn werk als „leverancier van wiel renners" door te gaan, maar toen was de Muggenronde definitief afgelopen. Er volg de nog een korte rondrit door de stad, tot bij Het Baken aan de Bakenessergracht. Daar stonden echter vaders en moeders, broers en zusjes, vrienden en vriendinne tjes de Muggen op te wachten. Sommige rennertjes deden hun truien uit en opeens waren het weer gewone Haarlemse jon gens. Jongens, die net een fietstocht van 650 km achter de rug hadden. Dat wel. Een wielerwedstrijd voor nieuwelingen om de „Grote Prijs van Haarlems Bloei", die in afwachting van de aankomst der deelncmertjes aan de „Muggenronde" op het parkoers aan de Richard Holkade in Haarlem-Oost werd gereden, is gewonnen door Marcel Rutte uit Haarlemmerliede. Samen met buurtfavoriet Chris' PluS, die hij in de eindspring met anderhalve leng te verschil versloeg, was Rutte met suc ces uit het peloton ontsnapt. Toen Rutte en Plus na tien rondjes hun beslissende aanval ondernamen, was er voor de overige renners geen houden meer aan. Nettemin hebben vooral Jan de Jong en Serge Handgraaf hardnekkige tegen stand geboden. Maar zij konden toch niet verhinderen, dat de twee aanvoerders steeds verder uitliepen. Aan de finish, waar Rutte zich de snelste toonde, bedroeg het verschil 'n halve ronde. De uitslag was: l.'M. Rutte, 2. C. Plus, 3. S. Handgraaf, 4. J. de Jong, 5. G. NijSsen, 6. A. Dijkman. Alle overige deelnemers gaven er voortijdig de brui aan. Een wedstrijd voor C-klassers werd ge wonnen door Koelemey. Hij was in de laatste ronde ontsnapt en ging met vijftig meter voorsprong op zijn concurrenten als triomfator door de finish. De uitslag luidde: 1. Koelemey, 2. Fiech- ter, 3. Otte, 4. Seelen, 5. W. de Veer, 6. J. de Veer, 7. J. van Zeist, 8. Dijkman. Een rit voor jeugdklassers werd ge wonnen door Blom vóór Van Berkel en Schenk. Enschedese heeft zaterdagavond in Brunswijk een 4-1 nederlaag geleden te gen de Westduitse eersteklasser Eintracht. Bij de rust leidden de Duitsers met 1-0. Ongeveer 3.000 toeschouwers woonden de wedstrijd bij. De Venlose eerste-divisieclub VVV heeft zaterdagavond in Bad Neuenahr met 4-1 verloren van de plaatselijke club. De ruststand was 1-1. De Haagse eredivisieclub ADO speelde zondag een vriendschappelijke wedstrijd tegen de Duitse Wuppertaler SV uit de Oberliga. De uitslag was 1-1. De derdeklasser Hillegom speelt zoals gemeld zaterdagavond om zes uur een vriendschappelijke voetbalwedstrijd tegen de Oostenrijkse club ASK Eggendorf uit Wenen. De opstelling van Hillegom is: P. v. d. Loo; Duyzer en Van Kampen; Van Eek, Tol en D. de Jong; Stroombergen, Buis, Van Braam, B. de Jong en W. v. d. Loo. De nieuwe aanwinsten van Hillegom. t.w. Arnoldi (EDO), Snoeks (Stormvogels) en Verbeek (Aalsmeer) mogen nog niet aan deze wedstrijd deelnemen. De finalisten-herenenkelspel; links de sterke Amerikaan Ed Rubinoff en rechts T,om Okker, zijn „leerling" in de eindstrijden van het tennistoernooi Groenendaal. De Amerikaan Ed Rubinoff, die in Eind hoven en Hilversum zijn kunnen reeds had getoond, heeft zondag in het Groe- nendaal-toernooi in Heemstede, alle ver wachtingen nog overtroffen. De tweede speler van Florida demonstreerde tennis zoals wij het op de Haarlemse banen nog nimmer aanschouwden en waartegen de favoriet van het Haarlemse tennis- publiek, de nationale jeugdkampioen Tom Okker, die evenals Rubinoff drie finales bereikte, volkomen machteloos was. In alle eenvoud, zonder enige schijn in zijn houding, dirigeerde Rubinoff de bal met miraculeuze zuiverheid naar iedere ge wenste plaats. Vooral zijn geraffineerde dropshots waren een sterk wapen waar weinig tegen viel te doen, althans voor Okker, want wanneer de Haarlemmer het achterveld verliet, had Rubinoff direct een kleine lob in voorraad en zo bleef Okker dan ook de gehele partij zoeken naar de plaats die hij het beste als basis zou kunnen innemen. Bovendien verde digde de Amerikaan uitermate sterk en wist hij meer dan eens onder grote waar dering van het publiek na een sprintje, uit een onmogelijke positie de bal toch nog te retourneren. Per saldo was de finale voor Rubinoff een exhibition en voor Okker een goede les, die vooral met de nationale kam pioenschappen in 't zicht, zijn revenuen kan afwerpen. Het scoreverloop was vrij onbelangrijk, want het driemaal 6-2 men speelde volgens „the best of five" werd de Haarlemmer in ongeveer 60 minuten verslagen. Toch was het niet aanhoudend een strijd tussen kat en muis, Tom wist soms aardig te repliceren en dan ontstond er een pittige strijd waar in de talrijke toeschouwers ten volle aan hun trek kwamen. Okker bereikte de finale door een zege op Georg Horn en een overwinnihg op Cees Nieland in de halve eindstrijd; 6-1 en 6-2. Rubinoff overwon Marcel Koster en bedwong in een aantrekkelijke strijd Ron van Gelder met tweemaal 6-2. De winnaars van de Haarlemse Muggen ronde Jan van Garderen (links) en Jaap Boelens (rechts) op de schouders van hun ploeggenoten. Geheel rechts de succesvolle ploegleider Daan Vrolijk. Voor een grote verrassing zorgde Yvon ne Verheek, door in eigen huis de Be- verwijkse favoriete voor de titel, Rietje Tervoort in twee sets te kloppen. In een base-lineduel had mej. Tervoort veel moei te met de slice van Yvonne, die na een 2-0 en 3-1 voorsprong in de eerste set een 5-3 achterstand opliep doch via 5-5 en 6-6 de set met 8-6 won. In de tweede set nam Yvonne Verheek een 4-0 voor sprong en won de set met 6-3. Met zijn landgenoot Rob Balink heeft Rubinoff zonder moeite ook het heren- dubbel voor zijn rekening genomen. Ba- link deed zeker niet onder voor zijn te genstanders Okker en Van Gelder en het was begrijpelijk dat onder deze omstan digheden de balans naar de Amerikanen oversloeg. De setstanden werden 6-2, 6-4 en 6-2. De Nederlanders bereikten zonder spe- Jen de finaLe. want van hun Amsterdam se tegenstanders Witteman en Horn had laatstgenoemde vanaf de METS-banen in Scheveningen laten weten, dat hij voor een nederlaag niet naar Heemstede zou komen. Ed Rubinoff had als partner in het gemengd dubbelspel mej. Van Beurten, die meer charme dan tenniscapaciteiten be zat en volkomen onmondig in dit gezel schap was. De Amerikaan moest dan ook bergen werk verzetten, maar hij deed dit met zoveel enthousiasme en macht dat hij het in zijn eentje klaar speelde om in de halve finale het Beverwijkse duo mej. Tervoort-John Groen met 8-6 en 6-4 te kloppen. Het was een formidabele prestatie die hij bijna weer presteerde in de finale tegen Kea en Tom Okker. De eerste set wonnen de Okker's met veel moeite met 6-4, maar de tweede set verloren zij liefst met 6-1. Wij moeten hier direct aan toevoegen dat de Haarlemmers van de situatie niet profiteerden door bijv. alles op Rubinoff's partner te spelen. In de derde beslissende set kwam het duo- Okker op 5-3 en matchpoint, maar Tom sprong zo nonchalant met zijn kansen om, dat Rubinoff met inzet van al zijn 5 matchpoints toch nog de situatie het hoofd kon bieden en na 5-5 en 6-6 de strijd pas op 8-6 beslist werd. Wij kunnen ons voorstellen dat een spe ler van een klasse als Rubinoff ter wille van de „strijd" met een veel mindere partner genoegen neemt, maar het ging hier toch echt te ver. Bij de prijsuitreiking dankte de Ameri kaan de wedstrijdleiding en zei dat voor al de prettige sfeer van de Nederlandse toernooien hem getroffen had. Hij zou dan ook niet nalaten zijn landgenoten op te wekken deel te nemen aan de Nederlandse toernooien. De belangrijkste uitslagen luidden: A- toernooi, H.E., kwart-eindstrijden; E. Ru binoff versl. M. Koster 61, 60; R. v. Gelder versl. H. Blom 62, 63; T. Okker versl. G Horn 63, 6—0; C. Nieland versl. P. Witteman 62, 6—0. Halve eindstrijden: E. Rubinoff versl. R. v. Gelder 62, 62; T. Okker versl. C. Nieland 61, 62. Eind strijd: E. Rubinoff versl. T. Okker 6-2, 6-2, 6—2. D.E., eerste ronde: mej. R. Tervoort versl. mej. C. v. d. Broek 63, 61; mej. M. v. Rappard versl. mej. A. Broekers 86, 6—2; mej. Y. Verheek versl. mej. M. Sikkes 61, 46, 63: mej. J. Smids versl. mej. I. de Groot 63, 62. Halve eindstrij den: mej. R. Tervoort versl. mej. M. v. Rappard 6—4, 63; mej. Y. Verheek versl. mej. J. Smids 62, 6—4. Eindstrijd: mej. Y. Verbeek versl. mej. R.Tervoort 86, 6—3. H.D., halve eindstrijden: Rubinoff en Ba- link versl. Deibei en Vorstman 62, 60; De Jong en Blom versl. S. Okker en Wijk huizen 63, 64; T. Okker en v. Gelder versl. v. Spounter en Hassink 61, 61; Horn en Witteman versl. Muschter en Ti- tiheru 63, 64. Halce-eindstrijden; Rubinoff en Balink versl. De Jong en Blom 61, 62; T. Ok ker en v. Gelder winnen zonder spelen van Horn en Witteman. Eindstrijd: Rubi noff en Balink versl. T. Okker en v. Gel der 6—2, 6—4 en 6—2. G.D., kwart eindstrijden; Kea en Tom Okker versl. mej. Beunder en v. Buuren 61, 60; mej. W. v. d. Broek en v. Gel der versl. mej. Verheek en Koster 61, 63; mej. Tervoort en Groen versl. mej. Van Rappard en Den Hartog 57, 63, 63; mej. v. Beurten en Rubinoff versl. mej. C. v. d. Broek en Vogelzang 75, 63. Halve eindstrijden: Kea en Tom Okker versl. mej. C. v. d. Broek en, v. Gelder 64, 62; mej. v. Beurten en Rubinoff versl. mej. Tervoort en Groen 86, 64. Eindstrijd: Kea en Tom Okker versl. mej. v. Beurten en Rubinoff 64, 16, 86. B-toernooi, H.E., kwart-eindstrijden; J. Bijlsma versl. H. Vogelzang 64, 36, 60; F. Hassink versl. E. Duijn 97, 63; C. Teitler versl. H. Maas 6—3, 5—7, 6—2; H. v. Splunter versl. R. v. Walsem 63, 61. Halve eindstrijden: J. Bijlsma versl. F. Hassink 63, 6—4; C. Teitler versl. H. v. Splunter 64, 97. Eindstrijd: C. Teitler vesl. J. Bijlsma 75, 61. D.E., kwart eindstrijden: mej. F. Beun der versl. mej. M. Blom 63, 46, 97; mej. G. Lommerse versl. mevr. D. v. Lin- gen 63, 75; mej. E. Borgerding versl. mej. L. Jansen 63, 75; mej. A. Broe kers versl. mej. T. Kloet 7—5, 62. Halve eindstrijden: mej. F. Beunder versl. mej. G": Lommerse 416, 75, 64; mej. A. Broe kers versl. mej. E. Borgerding 62, 61. Eindstrijd: mej. F. Beunder versl. mej. A. Broekers 62, 86. H.D., halve eindstrijden: Zanders en Teitler versl. Duin en Muschter 26, 62, 62; Hassink en Vogelzang versl. Groen land en Zonderland 86, 75. Eindstrijd: Hassink en Vogelzang versl. Zanders en Teitler 6—4, 6—8, 8—6. D.D., halve eindstrijden: mej. Blom en mej, Borgerding versl. mej. Kloet en mevr. v. Lingen 26, 64, 64; mej. Beun der en mevr. Abma versl. mej. Harwarth en mevr. Rekoert 63, 75. Eindstrijd: mej. Blom en mej. Borgerding versl. mej. Beunder en mevr. Abma 62, 26, 62. G.D., halve eindstrijden: mej. Borger ding en Groenland versl. mej. Beunder en Goossens 75, 6—4; mej. Smids en v. Splunter versl. mej. Blom en Bijlsma 62, 64. Eindstrijd: mej. Smids en van Splun ter versl. mej. Borgerding en Groenland 6—2, 6—4. C-toernooi, H.E., halve-eindstrijden; L. v. d. Raadt versl. H. Maas 63, 63; J. Nanninga versl. G. Beerendonk 64, 6—2. Eindstrijd: L. v. d. Raadt versl. J. Nannin ga 3—6, 6—1, 97. D.E., halve eindstrijden: mej. A. Eizema versl. mej. M. v. d. Veer 64, 62; mej. L. Jansen versl. mej. B. Kauling 64, 46, 75. Eindstrijd: mej. A. Eizema versl. mej. L. Jansen 26, 75, 63. H.D., halve eindstrijden; v. d. Raadt en Meijer versl. Kemeling en Pino 64, 75; Graaff en Nanninga versl. Lohof en v. d. Boon 46, 64, 62. Eindstrijd: Graaff en Nanninga versl. v. d. Raadt en Meijer 64, 61. D.D., halve eindstrijden: mej. Knape en mej. Vermeulen versl. mej. v. d. Veer en mej. Dankmeijer 36, 75, 97; mej. Herwarth en mevr. Blokker versl. mej. Hage en mej. v. Rij 64, 75. Eindstrijd: mej. Herwarth en mevr. Blok ker versl. mej. Knape en mej. Vermeulen 64, 108. G.D.: halve eindstrijden nog niet gespeeld. Zaterdag 18 augustus a.s. zal door een viertal Amerikanen, deskundigen op het gebied van de softbal, een bezoek aan ons land worden gebracht. Het bezoek stelt de NDSB in de gelegenheid onze topspelers en coaches nader in contact te brengen met het Amerikaanse softbal. 's Morgens zal voor het district Haarlem op het Bloemendaalveld een training wor den verzorgd, terwijl het voornemen is des middags Amsterdam van dit bezoek te la ten profiteren. De avond zal tenslotte be steed worden met een instructie-avond voor coaches. Onder de Amerikanen bevinat zich de softbalcoach Chester Bannar, die al eer der in ons land is geweest. Verder komen mee: James Tricouloo, vroeger achtervan ger van de bekende Brooklyn Dodgers, pit cher John Baker en outfielder Cliff Lewis. „Haarlem" speelt woensdagavond om kwart voor zeven een vriendschappelijke voetbalwedstrijd tegen de eredivisieclub De Volewijckers uit Amsterdam-Noord. De opstelling van „Haarlem"' is: Van 't Kruys; Van Vegten en Duwel; Boom, Be- rendregt en Duyster; Frie, Vreeken, An- genent, Jasji en Jonker.

Haarlem's Dagblad | 1962 | | pagina 13